Kosmetyki Essence - część XI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 16:35   #2401
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Ja w czasach gimnazjum nakładałam brązer na całą buzię używałam niebieskich cieni a'la pani Gienia, i takie tam
Moja mama mnie krytykowała, ale nie kupowała mi kosmetyków czy też nie doradzała jakie kupić, bo sama niewiele się maluje


Charmain, powiedz coś więcej o perfumach Circus
Nie porównam ich do żadnych bo zwyczajnie na perfumach się nie znam
Trochę słodki, trochę kwiatowy- przyjemny. Jak przejdzie mi katar będę się bardziej wwąchiwać
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:39   #2402
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziedzina sportu jak się patrzy Zawsze możesz poprosić o pomoc koleżanki z innych miast w Polsce gdzie nie ma walki o kosmetyki i one mogą Ci coś zakupić i wysłać
będę pamiętać dzękuję

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30662955]
różne, różniste... essence, manhattan, the body shop, paese, sally hansen, jessica simpson, avon, loreal, victoria's secret.... nabłyszczanie ciała to moja absolutna obsesja... a na temat: nie mogę się doczekać aż mi przyjdzie wampirzy róż z żelu! obawiam się go bardzo, bo nigdy nie używałam różu innego niż w kamieniu, nie mam pojęcia jak się obsługuje sztyfty, kremy, musy itp........ mam nadzieję, że jakoś dam radę [/QUOTE]
no to spora różnorodność
Tez się obawiam tego różu- czeka grzecznie w mojej torebce cały dzień dzisiaj, aż wrócę do domu. Ale po kropelce na ręce mam obawy czy on w ogóle będzie na mnie widoczny
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:44   #2403
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Byłam o 15:30 w Magnolii i nie było już błyszczyków i różu. Kupiłam ostatni lakier true love. Zostały 2 pudry rozświetlające, 1 puder do rzęs, i reszta lakierów prawie nie ruszona.
To już wiem, kto zabrał mi ostatni lakier
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:59   #2404
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha . Wiesz, wolę jej kupować i mieć kontrolę nad tym czego używa, by nie wyglądała jak 15 letnia ulicznica. Kiedyś nie lubiła tych kredek, ale teraz innych nie używa
Mnie też możesz kontrolować, tylko kupuj Dlaczego moja mama nie może mieć walnięcia na punkcie kosmetyków??

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Mejaczku wygrałaś
Genialne
Tak to jest jak dwie Essencomaniaczki się zgadają

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
, czyli Łódź - limitka w GŁ wyłożona dzisiaj, brak róży i rozświetlaczy.
Po 2 lipstainy, sporo pudrów do rzęs, paletek i lakierów.
Stan z godziny ok. 16
Ładny piątek
Dobrze, że nie obstawiam GŁ
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:13   #2405
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Poznań Pestka: brak rozświetlaczy, lipstainów i róży.
[/COLOR]

Uprzedzałam, że idę zrobić zapas lipstainów
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:35   #2406
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
będę pamiętać dzękuję


no to spora różnorodność
Tez się obawiam tego różu- czeka grzecznie w mojej torebce cały dzień dzisiaj, aż wrócę do domu. Ale po kropelce na ręce mam obawy czy on w ogóle będzie na mnie widoczny
Nie ma sprawy
Czemu aż tak bardzo obawiacie się tego różu? Ja dostałam go dzisiaj od pewnej przemiłej wizazanki(Melya-dziękuję jeszcze raz) i jak na razie podoba mi się.Przetestowałam go na dłoni.Wystarczyła niewielka ilość żeby uzyskać ładny kolor,bardzo ładnie się rozciera i chyba będzie trwał bo zmyłam go z palca dopiero pumeksem Miałam podobny do niego róż w żelu z Revlonu-Pinch me ale był bardzo kiespki,a te z Essence zapowiada się bardzo dobrze Dopiero w piątek przetestuję go na policzkach.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:55   #2407
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Naturze w Centrum na dole wyłozyli VL
...a zła wiadomość jest taka, że o 17.30 zostały tylko lakiery, perfumy i paletki...reszta całkowicie wymieciona.
(wiele nie miałam z tym wspólnego )
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 17:57   #2408
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
Czemu aż tak bardzo obawiacie się tego różu? Ja dostałam go dzisiaj od pewnej przemiłej wizazanki(Melya-dziękuję jeszcze raz) i jak na razie podoba mi się.Przetestowałam go na dłoni.Wystarczyła niewielka ilość żeby uzyskać ładny kolor,bardzo ładnie się rozciera i chyba będzie trwał bo zmyłam go z palca dopiero pumeksem Miałam podobny do niego róż w żelu z Revlonu-Pinch me ale był bardzo kiespki,a te z Essence zapowiada się bardzo dobrze Dopiero w piątek przetestuję go na policzkach.
Nie ma za co. Mam nadzieję, że róż Ci będzie pasował i również dziękuję za wymiankę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:58   #2409
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Galerii Echo są jedne perfumy, sporo tych pudrów do rzęs, trochę błyszczyków i sporo cieni Kupiłam dwa lipstainy Ehh i coś mi się wydaje że tą czerwień True Love będę musiała zrobić zapas Taki cudowny
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:38   #2410
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

a w Jastrzębiu NIC, ani Catrice, ani Essence, w żadnej z dwóch natur, pytałam pani naturzanki ale taka młoda dziewczyna była, na oko młodsza ode mnie, ze 3-4 lata i pojęcia nie miała, kiedy będzie ehh ..
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:46   #2411
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nakładam brązer na całą twarz
No ale żeby nie było - jest delikatny, bez drobinek i nakładany na puder, który mi wybiela twarz
OK, to jestem w stanie zrozumieć, ale ja używałam kulek z Avonu - wspaniała cegła
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś makijaż paletką VL i bardzo fajnie to wyszło. Z cieniami o dziwo pracuje się lepiej, niż przypuszczałam. Pędzlem nakładają się lepiej niż przy robieniu swatchy palcem na ręce.
A zrobiłaś później zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nie porównam ich do żadnych bo zwyczajnie na perfumach się nie znam
Trochę słodki, trochę kwiatowy- przyjemny. Jak przejdzie mi katar będę się bardziej wwąchiwać
OK

A ja byłam w Naturze i kupiłam
- lipstain True Love
- tusz I love
- flejki z My Secret - żeby Gold Old Buffy nie była samotna
- masło cynamonowe Eveline - jeszcze nie wiem, czy sobie, czy na prezent

Co do tuszu muszę powiedzieć że zapowiada się nieźle, mocno pogrubia, tylko jakieś grudki tworzy - a wydawał się nieotwierany, wzięłam z końca... w każdym razie na pewno jest lepszy od MA który już zdycha.
Muszę jakoś rozgryźć tą szczotkę, faktycznie kolos chociaż wolę spore szczotki od małych.

Co do lipstaina mam mieszane uczucia, jest mega trwały - niczym nie mogłam go zmyć, wtopił się momentalnie, no i jest baaaardzo napigmentowany. Ale wybiela zęby
Nie wiem czy się polubimy, po prostu ostatnio przeprowadzam eksperyment pt. Coco z ciemnymi ustami
fajnie by wyglądał z błyszczykiem w kolorze głębokiego, prawie czarnego czerwonego wina nie wiem tylko skąd taki wziąć o_O mam jakąś fazę
Kojarzy mi się, że coś takiego chyba zamawiałyście kiedyś z Twillight?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-11-22 o 18:47
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:50   #2412
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A zrobiłaś później zdjęcia?
Nie, przy sztucznym świetle którym dysponuję nie ma to niestety żadnego sensu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:51   #2413
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
Czemu aż tak bardzo obawiacie się tego różu? Ja dostałam go dzisiaj od pewnej przemiłej wizazanki(Melya-dziękuję jeszcze raz) i jak na razie podoba mi się.Przetestowałam go na dłoni.Wystarczyła niewielka ilość żeby uzyskać ładny kolor,bardzo ładnie się rozciera i chyba będzie trwał bo zmyłam go z palca dopiero pumeksem Miałam podobny do niego róż w żelu z Revlonu-Pinch me ale był bardzo kiespki,a te z Essence zapowiada się bardzo dobrze Dopiero w piątek przetestuję go na policzkach.

Kochana, boję się, że łapką nie będę potrafiła go ładnie rozprowadzić i rozetrzeć i porobią mi się plamy, zacieki, ostre krawędzie itp. Albo wysmaruję cały policzek od oczodołu do żuchwy, haha! Pędzlem machnę dwa, trzy razy i róż prasowany ładnie siedzi na policzkach. Jeśli ręczna robota nie będzie wychodziła dobrze to również spróbuję potraktować go pędzlem, wilgotnym chyba... zresztą ćwiczenie czyni mistrza ach jej, normalnie przebieram nogami, tak bardzo nie mogę się go doczekać!!!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:21   #2414
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
W Naturze w Centrum na dole wyłozyli VL
...a zła wiadomość jest taka, że o 17.30 zostały tylko lakiery, perfumy i paletki...reszta całkowicie wymieciona.
(wiele nie miałam z tym wspólnego )
Za to ja się przyznam, że miałam z tym baaardzo dużo wspólnego. Gdy w tej dużej Naturze na górze pani poinformowała mnie, że nie wie co przyszł0 i najlepiej przyjść pod koniec dnia zbiegłam na dół. Na standzie dalej królowało I love, ale postanowiłam się nie poddawać i zmolestować panią naturzankę o limitkę. Usłyszałam, że właśnie przyszła, wszyscy się o nią pytają, panie nie zdąrzyły wyłożyć, ale mogą mi sprzedać z zaplecza Wzięłam lipstain 02, róż i puder, który wykreśliłam z listy, ale w związku z tym, że to TŻ płacił postanowiłam go nabyć Efekt jest bardzo fajny, drobinki nie są nachalne, a bardzo bałam się efektu kuli dyskotekowej
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:28   #2415
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

O, dobrze wiedzieć, że C. już weszło, ale czekam na Vegas

Tylko dwa???????
też jestem ciekawa tego Vegas

pomyliłam się-miałam 3 a razem z wampirowym wychodzi że 4-ciekawe kiedy to wszystko zużyję

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wpadłyśmy sobie w małe rozważania z Buffy na temat kosmetyków, muszę mieciów i nie muszę mieciów i doszłyśmy doszłyśmy do zaskakującego wniosku.
Ale od początku. Zaczęło się do tego, że polowanie na limitki jest naszym pierwotnym instynktem. Jedni polują na zwierzyne, my na kosmetyki.
Najpierw polujemy na kosmetyki, a potem je zbieramy. Jak przodkowie runo leśne, czy tam jagody. I teraz pytanie do czego zbiera się jagody jak idzie się do lasu? Np. do koszyka
W drogeriach dostajemy koszyki zamiast wózków
Oni grają nam na pierwotnych instynktach.
I taka jest prawda. Dranie



Edit ;
Jestem szaleńczo zakochana w zielonej long lasting. I te drobinki




jestem pozytywnie zaskoczona tą paletką-dzisiaj zrobiłam sobie makijaż dwoma cieniami i wyszło super.
Perfumami wypsikałam się o 11 a nadal je czuję-ledwo bo ledwo ale jednak.
Rozświetlaczem pomiziałam się też ale nie zauważyłam, aby był baaaardzo złotawy....
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:33   #2416
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak ? Zastanawiam się nad lipstainem i jednym lakierem.

do Łodzi LE też dotarła

gorsza wiadomość dla mnie, gdyż jeszcze nigdy nie zostawiłam w Naturze tyle pieniędzy
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:39   #2417
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
, czyli Łódź - limitka w GŁ wyłożona dzisiaj, brak róży i rozświetlaczy.
Po 2 lipstainy, sporo pudrów do rzęs, paletek i lakierów.
Stan z godziny ok. 16
Zapomniałam napisać, że jeszcze wody toaletowe były
Psiknęłam się testerem (delikatnie mówiąc, bo prysznic poleciał ) i do tej pory czuję zapach. Jest słodki, przyjemny, ale bez większych rewelacji. Nawet nie wiem ile kosztuje, bo cen nie było
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ładny piątek
Dobrze, że nie obstawiam GŁ
Ja niestety najbliżej mam do GŁ
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:45   #2418
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Za to ja się przyznam, że miałam z tym baaardzo dużo wspólnego. Gdy w tej dużej Naturze na górze pani poinformowała mnie, że nie wie co przyszł0 i najlepiej przyjść pod koniec dnia zbiegłam na dół. Na standzie dalej królowało I love, ale postanowiłam się nie poddawać i zmolestować panią naturzankę o limitkę. Usłyszałam, że właśnie przyszła, wszyscy się o nią pytają, panie nie zdąrzyły wyłożyć, ale mogą mi sprzedać z zaplecza Wzięłam lipstain 02, róż i puder, który wykreśliłam z listy, ale w związku z tym, że to TŻ płacił postanowiłam go nabyć Efekt jest bardzo fajny, drobinki nie są nachalne, a bardzo bałam się efektu kuli dyskotekowej
A to małpy ja się pytałam, to powiedziała że jest, mimo, że IL było na szafie.
Pytałam o róż, to poleciała spytać i wraca: "niestety nie ma, mało tego przychodzi, a ludzie coś mocno pytają, ale się już sprzedały wszystkie"...
A było po 15.


Kupi mi ktoś róż??
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-11-22 o 19:47
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:45   #2419
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30667338]Kochana, boję się, że łapką nie będę potrafiła go ładnie rozprowadzić i rozetrzeć i porobią mi się plamy, zacieki, ostre krawędzie itp. Albo wysmaruję cały policzek od oczodołu do żuchwy, haha! Pędzlem machnę dwa, trzy razy i róż prasowany ładnie siedzi na policzkach. Jeśli ręczna robota nie będzie wychodziła dobrze to również spróbuję potraktować go pędzlem, wilgotnym chyba... zresztą ćwiczenie czyni mistrza ach jej, normalnie przebieram nogami, tak bardzo nie mogę się go doczekać!!! [/QUOTE]

Praktyka czyni mistrza Ja też kiedyś obawiałam się róży w musie,kremie i żelu bo myślałam, tak samo jak Ty,że nie będę umiałam się z nimi należycie obchodzić i że zrobię sobie placki na twarzy i takie tam.Teraz mogę powiedzieć,że chyba bardziej wolę róże właśnie w "mokrej" formie(żel,mus czy krem) niż te prasowane/pudrowe.Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło(nawet za pierwszym razem) zrobić sobie plam czy jakoś nierówno rozprowadzić "mokry" róż.Trzeba zacząć od niewielkiej ilości i później jeśli uznasz,że jest za mało,to dokładasz aż do momentu kiedy stwierdzisz,że intensywność koloru Ci odpowiada.Uważam,że nie masz czego się bać i nie taki wilk straszny jak go malują(czy jak tam to leciało).Ja wszelkie "mokre" produkty(róże czy rozświetlacze) aplikuję za pomocą swoich paluszków ale ostatnio wpadłam na pomysł iż wykorzystam pędzel z Inglota 6SS("puchacz") właśnie do aplikacji takich produktów i sprawdza się wyśmienicie
Jak już użyjesz różu,to daj znać jakie masz odczucia itd.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:48   #2420
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny z Białegostoku, rozdziewiczyłam dzis VL w Naturze przy ul. Suraskiej - zostały tylko dwa róże, więc gońcie ;D
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:57   #2421
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A to małpy ja się pytałam, to powiedziała że jest, mimo, że IL było na szafie.
Pytałam o róż, to poleciała spytać i wraca: "niestety nie ma, mało tego przychodzi, a ludzie coś mocno pytają, ale się już sprzedały wszystkie"...
A było po 15.


Kupi mi ktoś róż??
Kochana my byliśmy po 10 w sumie to byłam załamana że akurat w dniu dostawy jestem bez kasy, ale TŻ sam mnie zaciągnął do Natury zobaczyć czy coś przyszło i w ramach przeprosin postanowił mnie uszczęśliwić kilkoma brakującymi produktami z limtki między innymi.
Chyba muszę się z nim częściej kłóćić akurat gdy właśnie wchodzi nowa LE z Essence.
Też za róż płaciłyście 10.99? Byłam pewna że kosztuje 12.99,a tu taka miła niespodzianka
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:58   #2422
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kupiłam:
- 4 lakiery z limitki Vampire's Love (oprócz czarnego, bo mam podobny), - pędzelek do linera (chcę nim robić kreski cieniem),
- top coat Gel-look

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:05   #2423
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

no wiec w City Forum zostal jeden otwarty, wylewajacy sie lipstain, dwie palety cieni i chyba trzy flakony perfum takze ladnie wymiecione
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:28   #2424
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Praktyka czyni mistrza Ja też kiedyś obawiałam się róży w musie,kremie i żelu bo myślałam, tak samo jak Ty,że nie będę umiałam się z nimi należycie obchodzić i że zrobię sobie placki na twarzy i takie tam.Teraz mogę powiedzieć,że chyba bardziej wolę róże właśnie w "mokrej" formie(żel,mus czy krem) niż te prasowane/pudrowe.Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło(nawet za pierwszym razem) zrobić sobie plam czy jakoś nierówno rozprowadzić "mokry" róż.Trzeba zacząć od niewielkiej ilości i później jeśli uznasz,że jest za mało,to dokładasz aż do momentu kiedy stwierdzisz,że intensywność koloru Ci odpowiada.Uważam,że nie masz czego się bać i nie taki wilk straszny jak go malują(czy jak tam to leciało).Ja wszelkie "mokre" produkty(róże czy rozświetlacze) aplikuję za pomocą swoich paluszków ale ostatnio wpadłam na pomysł iż wykorzystam pędzel z Inglota 6SS("puchacz") właśnie do aplikacji takich produktów i sprawdza się wyśmienicie
Jak już użyjesz różu,to daj znać jakie masz odczucia itd.

na pewno zdam relację z moich poczynań!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:30   #2425
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Witajcie Poczytam sobie nieco o tych kosmetykach, bo co przechodzę obok szafy, to ledwo się powstrzymuję, żeby czegoś nie kupić. Zerknę sobie co piszecie na ich temat i może w końcu się ośmielę i coś kupię
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:32   #2426
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30670517]na pewno zdam relację z moich poczynań! [/QUOTE]

Koniecznie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:44   #2427
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość

To chyba ewenement limitkowy u mnie - najpierw chciałam prawie wszystko, potem wszystko z listy wykreśliłam a potem znowu chciałam prawie wszystko XD
haha ja mialam tak samo
najpierw chcialam wszystko
pozniej nie chcialam niczego
pozniej chcialam puder do rzes
pozniej juz go nie chcialam
pozniej chcialam paletke i rozswietlacz
pozniej sam rozswietlacz
pozniej nic
a koniec koncow mam paletke i mam teraz ochote na roz w zelu skoro prawicie ze taki trwaly A posiadaczka paletki jestem od dzisiaj i powiem wam, ze nie bylam do konca przekonana, bo niektore z tych cieni wydawaly mi sie zbyt chlodne (nie pasuja mi takie), ale na zywo sa o wiele bardziej zyciowe niz mi sie wydawalo i nie zaluje zakupu
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:46   #2428
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

a ja dzisiaj widzialam jakas lakierowa limitke u mnie w berlinie, ale nie wiem co to bylo nawet..
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:47   #2429
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że jeszcze wody toaletowe były
Psiknęłam się testerem (delikatnie mówiąc, bo prysznic poleciał ) i do tej pory czuję zapach. Jest słodki, przyjemny, ale bez większych rewelacji. Nawet nie wiem ile kosztuje, bo cen nie było

Ja niestety najbliżej mam do GŁ

Ja też mam najbliżej do GŁ za to ze szkoły całkiem niezły dojazd na teofilów. Macie może jakiś cynk, kiedy rozkładają ?
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:53   #2430
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj widzialam jakas lakierowa limitke u mnie w berlinie, ale nie wiem co to bylo nawet..
Może Add on Magic?
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.