Essence - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 20:25   #91
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Essence

Nabyłam dzisiaj preparat przyśpieszający wysychanie lakieru, niby wszystko ok. Lakier (konkretnie Inglot) rzeczywiście szybko wyschnął, nie zmatowiał, ale zdecydowanie za dużo tego specyfiku wydostaje się za jednym "psiknięciem". Musze opracować jakiś inny sposób aplikacji, bo inaczej błyskawicznie się skończy.
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:19   #92
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Nabyłam dzisiaj preparat przyśpieszający wysychanie lakieru, niby wszystko ok. Lakier (konkretnie Inglot) rzeczywiście szybko wyschnął, nie zmatowiał, ale zdecydowanie za dużo tego specyfiku wydostaje się za jednym "psiknięciem". Musze opracować jakiś inny sposób aplikacji, bo inaczej błyskawicznie się skończy.
To może ściśnij paluszki i spsikaj od razu wszystkie pazurki u jednej dłoni...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 21:46   #93
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Essence

Łapke trzymałam tak jak na zdjęciu (przepraszam za jakość, ale nie o to tu chodzi). Pomimo to, miałam na palcach, wenątrz dłoni i w ogóle wszędzie to coś. Jeszcze na dodatek piszą, aby aplikator trzymać 10 cm od paznokci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(70).jpg (58,9 KB, 70 załadowań)
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 23:08   #94
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Hmmm no to już nie wiem sama...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 11:10   #95
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Mam pytanie odnośnie tego przyspieszacza do wysychania lakieru. Czy nadaje się do francha, aby każdą wartwę lakieru nim spryskać (a nakładam 4)?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 15:09   #96
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

ja myślę, że psika sie tylko na samym końcu . Jesli źle Ci sie maluje kolejną warstwę lakieru to pewnie jest za gęsty.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 17:31   #97
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jesli źle Ci sie maluje kolejną warstwę lakieru to pewnie jest za gęsty.
Nie rozumiem tego zdania! Przecież nie napisałam, że źle maluje mi sie kolejne warstwy! Po prostu po każdej warstwie lakieru musze troche odczekać aż lakier wyschnie, a ponieważ nie nakładam jednej warstwy, malowanie paznokci trwa godzine! I stwierdziłam, że może ten przyspieszacz ułatwi oraz skróci czas malowania paznokci. Dlatego interesuje mnie to, czy można nim pryskać kazdą warstwę lakieru a nie tylko ostatnią!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 17:56   #98
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Essence

Ja użyłam na paznokcie dwukrotnie malowane. Pomalowałam raz, krótką chwile poczekałam i pociągnęłam lakierem drugi raz, no i psik, psik Preparat zostawia tłustą warstwę, więc musiałabyś umyć łapki przed kolejnym malowaniem.
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 08:47   #99
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Ja użyłam na paznokcie dwukrotnie malowane. Pomalowałam raz, krótką chwile poczekałam i pociągnęłam lakierem drugi raz, no i psik, psik Preparat zostawia tłustą warstwę, więc musiałabyś umyć łapki przed kolejnym malowaniem.
Dzięki!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:16   #100
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
Łapke trzymałam tak jak na zdjęciu (przepraszam za jakość, ale nie o to tu chodzi). Pomimo to, miałam na palcach, wenątrz dłoni i w ogóle wszędzie to coś. Jeszcze na dodatek piszą, aby aplikator trzymać 10 cm od paznokci.
Dzięki za informacje Jednak wybiorę Inglota ze względu na sposób aplikacji
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:59   #101
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Essence

Kupilam dzisiaj platki do reperacji paznokci. Zobaczymy ile to warte, jak dlugo bedzie trzymac Zdam relacje za pare dni
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 18:15   #102
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj platki do reperacji paznokci. Zobaczymy ile to warte, jak dlugo bedzie trzymac Zdam relacje za pare dni
Mam te płatki i jak najbardziej polecam. U mnie trzymały się kilka dni i to w czasie urlopu, kiedy to większość czasu pławiłam się w basenach
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 19:24   #103
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam te płatki i jak najbardziej polecam. U mnie trzymały się kilka dni i to w czasie urlopu, kiedy to większość czasu pławiłam się w basenach
Napiszcie coś więcej o tych płatkach Kiedy się ich używa. U mnie w mieście jeszcze nie ma tych kosmetyków w drogerii Natura.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 20:59   #104
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mam te płatki i jak najbardziej polecam. U mnie trzymały się kilka dni i to w czasie urlopu, kiedy to większość czasu pławiłam się w basenach
No wiec tak, nalozylam platek, ale nie na caly paznokiec bo pekl mi tylko z boku,wiec nalozylam najmniejszy, pomalowalam lakierem i w tym momencie pewnie wiekszosc osob bylaby zadowolona z efektu, ale mnie stasznie draznila widoczna linia gdzie konczyl sie platek, wiec zmylam lakier, zdarlam platek i zdziwilam sie bo klej skleil mi pazurka wiec troche go zmylam zmywaczem, pomalowalam paznokiec i juz jestem bardziej zadowolona. To dopiero moj pierwszy raz z tym cudem, zobaczymy jak bedzie nastepnym Ale nie wiem czy nie bylby lepszy klej
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 21:33   #105
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Napiszcie coś więcej o tych płatkach Kiedy się ich używa. U mnie w mieście jeszcze nie ma tych kosmetyków w drogerii Natura.
W jakimś innym wątku o kosmetykach Essence już pisałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 22:43   #106
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego zdania! Przecież nie napisałam, że źle maluje mi sie kolejne warstwy!
Skoro na to narzekasz to znaczy że nie jest dobrze czyli jest źle
Cytat:
Po prostu po każdej warstwie lakieru musze troche odczekać aż lakier wyschnie, a ponieważ nie nakładam jednej warstwy, malowanie paznokci trwa godzine!
Ja bez specjalnych wysuszaczy jak pomaluję jedną rękę a potem drugą to bez dodatkowego czekania nakładam kolejną warstwę lakieru na pierwszą rękę. Jeśli do tej pory pierwsza warstwa nie zdąży wyschnąć lakier ląduje w koszu bo jest za gęsty (próby z rozcieńczaniem mam już za sobą z wiadomym skutkiem )
Cytat:
I stwierdziłam, że może ten przyspieszacz ułatwi oraz skróci czas malowania paznokci. Dlatego interesuje mnie to, czy można nim pryskać kazdą warstwę lakieru a nie tylko ostatnią!
A z ciekawości zapytam ile tych warstw nakładasz? Bo może warto pomyśleć o lakierze z większą ilością pigmentu a nie nakładać kilka warstw lakieru słabokryjacego

PS gdyby nie te wykrzykniki...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 23:19   #107
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bez specjalnych wysuszaczy jak pomaluję jedną rękę a potem drugą to bez dodatkowego czekania nakładam kolejną warstwę lakieru na pierwszą rękę. Jeśli do tej pory pierwsza warstwa nie zdąży wyschnąć lakier ląduje w koszu bo jest za gęsty (próby z rozcieńczaniem mam już za sobą z wiadomym skutkiem )
Znaczy, że nie polecasz żadnych rozcieńczalników? Bo w sumie od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 23:48   #108
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Znaczy, że nie polecasz żadnych rozcieńczalników? Bo w sumie od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś.
nawet gdybym chciała to nie mogę, gdyz uzywałam do tego zwykłych zmywaczy A rozcieńczalnika kupować mi się nie chce, bo (nz szczęście) gęsty lakier to mi się raz na ruski rok przytrafia (poczciwe manhattanki tego nie robią )
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 08:50   #109
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Essence

rzyrafka nie rozumiem dlaczego czepiasz się madzi. Cztery warstwy Cię tak dziwią? To chyba normalne jeśli dba się o manicure: podkład, właściwy kolor, top coat. Madzia.a nie pisała, czego to są warstwy. Zastanów się najpierw zanim zaczniesz pouczać.
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 11:25   #110
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Skoro na to narzekasz to znaczy że nie jest dobrze czyli jest źle

Ja bez specjalnych wysuszaczy jak pomaluję jedną rękę a potem drugą to bez dodatkowego czekania nakładam kolejną warstwę lakieru na pierwszą rękę. Jeśli do tej pory pierwsza warstwa nie zdąży wyschnąć lakier ląduje w koszu bo jest za gęsty (próby z rozcieńczaniem mam już za sobą z wiadomym skutkiem )

A z ciekawości zapytam ile tych warstw nakładasz? Bo może warto pomyśleć o lakierze z większą ilością pigmentu a nie nakładać kilka warstw lakieru słabokryjacego

PS gdyby nie te wykrzykniki...
Najpierw nakłam podkład pod lakier wyrównujący płytkę paznokcia, następnie różowy lakier do francha, następnie maluje końcówki białym lakierem, później lakier z brokatem a na końcu bezbarwnym lakierem, który przedłuża trwałość pomalowanych paznokci do 7 dni.
Wiem, że jest to dużo i jest bardzo czasochłonne, ale efekt jest powalający, a pomalowane pazurki trzymaja się ponad tydzień!
Chciałam tylko wiedzieć, czy taki wysuszacz mógłby ułatwić mi troszke malowanie paznokci.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 11:32   #111
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Znaczy, że nie polecasz żadnych rozcieńczalników? Bo w sumie od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu jakiegoś.
Obecnie używam rozcieńczalnika firmy Inglot. Uważam że jest to świetny kosmetyk.
Nie polecam ci jednak Inglota, ponieważ jest mało wydajny ma zaledwie 10 ml i kosztuje 10 zł.
Teraz zamierzam kupic sobie ten http://www.dieta.istore.pl/sklep,180...,333382,0.html
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:41   #112
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
nawet gdybym chciała to nie mogę, gdyz uzywałam do tego zwykłych zmywaczy A rozcieńczalnika kupować mi się nie chce, bo (nz szczęście) gęsty lakier to mi się raz na ruski rok przytrafia (poczciwe manhattanki tego nie robią )
No ze zmywaczem to też już eksperymentowałam w młodzieńczych latach dlatego teraz o rozcieńczalniku pomyślałam. Mam ze 2 takie podeschnięte lakierki, ale z drugiej strony sama nie wiem czy jest sens rozcieńczać, czy nie lepiej kupić nowe

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Obecnie używam rozcieńczalnika firmy Inglot. Uważam że jest to świetny kosmetyk.
Nie polecam ci jednak Inglota, ponieważ jest mało wydajny ma zaledwie 10 ml i kosztuje 10 zł.
Teraz zamierzam kupic sobie ten http://www.dieta.istore.pl/sklep,180...,333382,0.html
Właśnie o którymś z tych myślałam, w sumie nawet Inglot by mi wystarczył, bo nie przewiduję, żebym miała dużo lakierów do rozcieńczania Częściej mi się rozrzedzają niż gęścieją
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 18:23   #113
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez Imola Pokaż wiadomość
rzyrafka nie rozumiem dlaczego czepiasz się madzi.
To czytaj dokładniej- napisałam to w post scriptum
A Ciebie dlaczego to tak boli
Cytat:
Napisane przez Imola
Zastanów się najpierw zanim zaczniesz pouczać.
A ty się nad wsyztskim tak zastanawiasz? To skąd wiesz, że madzia.a potrzebuje adwokata w Twojej osobie? I czy w ogóle go potrzebuje? Sądząc po Jej wypowiedzi potrafi sobie poradzić nie wdając się w niepotrzebną dyskusję
Opisałam tylko mój sposób i co ja o tym myślę. Uważasz, że Twoja rada jest rozsądniejsza? Ok, masz takie prawo i ja swoje również mogę tak wykorzystać, jednak nie zarzucam Ci pouczania bez zastanowienia.
Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Najpierw nakłam podkład pod lakier wyrównujący płytkę paznokcia, następnie różowy lakier do francha, następnie maluje końcówki białym lakierem, później lakier z brokatem a na końcu bezbarwnym lakierem, który przedłuża trwałość pomalowanych paznokci do 7 dni.
Wiem, że jest to dużo i jest bardzo czasochłonne, ale efekt jest powalający, a pomalowane pazurki trzymaja się ponad tydzień!
Chciałam tylko wiedzieć, czy taki wysuszacz mógłby ułatwić mi troszke malowanie paznokci.
Muszę wypróbować taki system
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No ze zmywaczem to też już eksperymentowałam w młodzieńczych latach dlatego teraz o rozcieńczalniku pomyślałam. Mam ze 2 takie podeschnięte lakierki, ale z drugiej strony sama nie wiem czy jest sens rozcieńczać, czy nie lepiej kupić nowe
Właśnie o którymś z tych myślałam, w sumie nawet Inglot by mi wystarczył, bo nie przewiduję, żebym miała dużo lakierów do rozcieńczania Częściej mi się rozrzedzają niż gęścieją
Możemy kupić na pół
No ale zeby lakier się rozcieńczał na starośc to nie słyszałam Jaka firma tak ma?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 18:29   #114
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Możemy kupić na pół
No ale zeby lakier się rozcieńczał na starośc to nie słyszałam Jaka firma tak ma?
Na razie to i tak tylko takie moje gdybanie, ale w razie czego będę pamiętać.
A rozcieńczył mi się, a przynajmniej mam takie wrażenie Revlon. Jakiś taki wodnisty się zrobił, choć maluje i trzyma się dalej bez zarzutu. I na pewno pierwsza jego warstwa kryje lepiej niż Manhattany. Szczerze mówiąc to mnie one wkurzają tą rzadką konsystencją. Ale to w sumie temat na inną dyskusję
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 19:55   #115
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Na razie to i tak tylko takie moje gdybanie, ale w razie czego będę pamiętać.
A rozcieńczył mi się, a przynajmniej mam takie wrażenie Revlon. Jakiś taki wodnisty się zrobił, choć maluje i trzyma się dalej bez zarzutu. I na pewno pierwsza jego warstwa kryje lepiej niż Manhattany. Szczerze mówiąc to mnie one wkurzają tą rzadką konsystencją. Ale to w sumie temat na inną dyskusję
Chodzi Ci o te SunGlow?
Ael dobra, przeniesmy się z tym tematem gdzieindziej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:30   #116
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Czy próbowałyście utrwalacza szminki? Warto kupić?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 22:28   #117
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Essence

Jakby któraś wypatrzyła kolekcję Snow Queen http://www.essence-cosmetics.com/pro...007/promo.html w naszym pięknym kraju, to dajcie znać. Ten puder z wytłoczonymi śnieżynkami mnie urzekł
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:09   #118
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

rzeczywiście śliczniutki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:34   #119
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Essence

Spodobały mie sie ozdoby do panokci z Essence. Widziałam naklejki, oraz srebrne cyrkonie. Chciałam się zapytać, czy ktoraś z dziewczyn miała te cyrkonie, czy są one rowniez do przyklejenia, czy długo sie trzymają na paznokciu, oraz czy łatwo je pózniej sciągnąć? Widziałam również że kosztują prawie 8 zł. Czy można kupic gdzies podobne w tańszej cenie?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-02 o 17:15
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:08   #120
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence

MagJa, wypytaj Hosenkę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.