Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 10:33   #1651
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Tak. Z tydzień czasu te złuszczanie trwa ale wydaje mi się że szybciej są efekty bo po laserze to przez pół roku skóra może być bielsza w tym miejscu i mogą zostać na dłuuugo kropki po laserze...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 14:16   #1652
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

poczytałam, ale to nie dla mnie bo raz że zaczerwienie skóry trwa nawet kilka miesięcy, dwa że ansenncja w pracy trwa od 10 do 14 dni, trzy że przy ciemnej karnacji może dojść do depigmentacji, wiec odpada wole coś mniej nieprzyjemnego. Mysle że spokojnie dwa razy laser frakcyjny mi starczy i to same poliki bym sobie robiła. Tylko tych laserów pewnie tez wiele - a trzeba wybrac jakis model.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:28   #1653
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witajcie Kochani,
dawno mnie tu nie było.... Wiele się stało i zmieniło.
Otóż 07.04.2013 przyjęłam ostatnią tabletkę izoteku. Wyjadłam największą maxymalną dawkę na kg/masy ciała. Buzia zupełnie gładka, wszystkie grudki i krosty zniknęły. Blizny i przebarwienia nietknięte. Jednak w tym msc przed okresem wyskoczyły mi 3 wulkany.... Szybko zniknęły, ale zostawiły po sobie blizny...
Moi drodzy, chciałam jednak zaczerpnąć informacji w innej kwestii. Czy to normalne (czy ktoś z was tak miał), że mam totalnie wyczerpany organizm... Nie mam na nic siły, bolą mnie kości, cały czas jestem senna, "zamulona", bolą mnie nerki bardzo i w ogóle jakaś dziwna i wyczerpana jestem.... Taki stan utrzymuje mi się od około miesiąca.
Proszę napiszcie czy któraś z was Kochane tak miała, bądź ma, czy to normalne, po jakim czasie przechodzi? I czy można zrobić coś/przyjąć, żeby przyspieszyć przeminięcie tego.
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 14:41   #1654
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

nie wiem czy ktoras widziala co sie dzieje po fraxerze.... nie zdecydowalabym sie...

balabym sie ze ktos spaprze mi twarz, tradzik wtedy byl by pikusiem

ja koncze 5 opakowanie teraz przechodze na 40 mg

juz mam dosc brac tego swinstwa ale jakos przetrwam..... wkurza mnie to czerwienie sie skory, ale demratolog mi wyjasnil ze skora jest ciensza jak u niemowlaka i bardziej przeswituje a ze mam z natury cere naczynkowa to sie nasila ta rozowosc wrrrrr

do tego zajady mi sie robia, staw biodrowy nawala....

__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:51   #1655
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktoras widziala co sie dzieje po fraxerze.... nie zdecydowalabym sie...

balabym sie ze ktos spaprze mi twarz, tradzik wtedy byl by pikusiem

ja koncze 5 opakowanie teraz przechodze na 40 mg

juz mam dosc brac tego swinstwa ale jakos przetrwam..... wkurza mnie to czerwienie sie skory, ale demratolog mi wyjasnil ze skora jest ciensza jak u niemowlaka i bardziej przeswituje a ze mam z natury cere naczynkowa to sie nasila ta rozowosc wrrrrr

do tego zajady mi sie robia, staw biodrowy nawala....

a niby co sie dzieje?
pewnie tak jak po kaqżdym zabiegu są przypadki że jakis lekarz cos spaprał - tak było jest i będzie. Równie dobrze możesz iść na wyrwanie zęba i sie nie obudzić, albo iść na zwykłą mikrodermabrazje i zostac zarazona gronkowcem.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 23:09   #1656
tulipanowapanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witajcie
Jestem ciutkę ponad 6 m-cy po zakończeniu kuracji i niestety muszę powiedzieć, że szału nie ma :O Już jakiś czas temu pisałam, że mam jakieś problemy, ale wtedy myślałam, że było to związane ze stresem w ciągu sesji i jakimiś innymi skumulowanymi czynnikami, ale teraz moja pielęgnacja twarzy jest na odpowiednim poziomie i szczerze mówiąc nie widzę w moich nawykach czegoś, co mogłoby negatywnie wpływać na stan mojej skóry. Generalnie wydaje mi się, że to sprawka hormonów, bo jakoś w połowie cyklu wyskakuje mi pełno małych krostek np. w okolicach ust, albo na czole, albo jakieś pojedyncze na policzkach, nie są to na szczęście jakieś stany zapalne i łatwo to ukryć, bo są mało widoczne, ale z drugiej strony obawiam się, że może to być jakiś krok w tył w walce z tym świństwem. Jutro idę na badanie krwi, a w piątek do derma, mam nadzieję, że powie mi coś pozytywnego i budującego, bo na razie czarno to widzę niestety i strasznie boję się nawrotu...
Trzymajcie się ciepło
tulipanowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:34   #1657
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja też będę za parę dni pół roku po kuracji i na razie jest coraz lepiej ostatnio wyskoczyły mi może z 3 krostki, na 100 % miał na to wpływ okres. Oczywiście już ich nie ma, na 2 dzień zeszły Łojotok też nie wrócił, przebarwienia coraz bladsze, na razie cera jak marzenie.

Gorzej niestety ze skutkami ubocznymi, włosy nadal lecą, ręce może ciut się poprawiły. Mam nadzieję, ze przynajmniej skóra mi się zrekompensuje i nigdy już mi trądzik nie wróci. Jak na razie odpukać im jestem dalej po kuracji to ze skórą coraz lepiej ;D kompletnie zapomniałam co to trądzik i nawet już sobie nie przypominam jak moja skóra wyglądała z tymi pryszczami.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 13:05   #1658
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

u mnie dzień 29 kuracji aknenorminem. Z buzia bez rewelacji ostatnio miałam parę gul, które już parwie zeszły ale obok jednej zrobiła się nowa wczoraj , a dzisiaj 3 kolejne ;/ narazie dawka 40 mg i 20 mg na przemian. Na dniach mam wejść na 40 mg codziennie ale przy mojej wadze 46 kg to będzie chyba najwyzsza dawka juz. Moze wtedy coś sie ruszy???najbradziej niepokoi mnie, że coś ze wzrokiem mam gorzej i to nie po ciemku ale za widoku. mila któraś z was tak? czy po kuracji to ustapilo??? Ktos polecił mi brac cynk na to.
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:01   #1659
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

też niestety mam problemy ze wzrokiem,szczególnie nocą.Ostatnio miałam straszny ból w okolicach lędźwi,ruszać się nie mogłam,najgorsze było wstawanie/siadanie. u mnie 44 dzień i jakieś 4 dni temu myślałam,że wysyp zakończony,że już będzie lepiej a tu znowu gule dodatkowo skóra jakaś taka zaczerwieniona jest .Jak długo trwał u was wysyp?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:37   #1660
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja biorę izo od dwóch miesięcy, jeśli chodzi o wzrok to czasem mam problemy z akomodacją i chwilami pojawiaja mi się dosyć spore "mroczki", wydaje mi się że winowajcą jest wysuszona śluzówka i po odstawieniu to wróci do normy
mięśnie, szczególnie pleców też mnie bolą, po większym wysiłku czasem tak boli, że nie mogę się ruszyć, mam nadzieję, że to tylko czasowe
a co do pryszczy to strefę T mam czyściutką (pomijając przebarwienia) ale strasznie mnie sypie na policzkach, co chwię wyskakują mi jakieś ropne świństwa, zaczynają schodzić ja juz się cieszę, że to może koniec i następnego dnia obok znowu mi coś się kluje
modlę się, żeby już się to skończyło i nie zostały mi po tym wysypie blizny

oby to jakoś przetrzymać do końca kuracji
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 20:31   #1661
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
też niestety mam problemy ze wzrokiem,szczególnie nocą.Ostatnio miałam straszny ból w okolicach lędźwi,ruszać się nie mogłam,najgorsze było wstawanie/siadanie. u mnie 44 dzień i jakieś 4 dni temu myślałam,że wysyp zakończony,że już będzie lepiej a tu znowu gule dodatkowo skóra jakaś taka zaczerwieniona jest .Jak długo trwał u was wysyp?
u mnie jakoś na początku kuracji się zaczął i trwał może z tydzień potem było już coraz lepiej, pojawiało się coraz mniej pryszczy. Każda skóra "idzie swoim torem" i nie ma co się sugerować innymi
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 08:49   #1662
atrevido
Przyczajenie
 
Avatar atrevido
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
u mnie jakoś na początku kuracji się zaczął i trwał może z tydzień potem było już coraz lepiej, pojawiało się coraz mniej pryszczy. Każda skóra "idzie swoim torem" i nie ma co się sugerować innymi
zgadzam się z poprzedniczką. Izo biorę już 43 dni. Pierwszy miesiąc 20 mg a teraz 30 mg. Na początku miałam wysyp ale po tygodniu wszystko zniknęło. Strefę T mam teraz gładziutką, czasem jakiś mały zaskórnik wyskoczy a tak to nic. Później policzki mi wysypało takimi małymi drobnymi krostkami i równie szybko zniknęły. Dekolt ładnie mi wyczyściło. Na plecach zostały mi jeszcze jakieś "osobniki" ale nie są już takie wielkie i bolące jak kiedyś. Skóra jest lekko zaczerwieniona ale tylko na policzkach i tam najwięcej się łuszczy. Ogólnie skóra trochę mnie piecze, tak jakbym się spaliła na solarium. Ale dobry balsam i jest lepiej. Z oczami też mam problem, a niestety pracuję dużo przy komputerze Ostatnio też jestem strasznie przemęczona, zamulona i strasznie spać się chce. Winę zwalam trochę na przesilenie wiosenne a trochę na izo. Pocieszam się jednak myślą że w końcu będę mogła założyć sukienkę bez pleców i bez obaw pokazać się swojemu chłopakowi.
Mam też do Was pytanie. Kiedy można zacząć leczyć blizny potrądzikowe? Mam olejek Bio Oil i nie wiem czy teraz mogę go zacząć stosować czy trochę jeszcze zaczekać?
atrevido jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:59   #1663
jotuska
Przyczajenie
 
Avatar jotuska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
u mnie dzień 29 kuracji aknenorminem. Z buzia bez rewelacji ostatnio miałam parę gul, które już parwie zeszły ale obok jednej zrobiła się nowa wczoraj , a dzisiaj 3 kolejne ;/ narazie dawka 40 mg i 20 mg na przemian. Na dniach mam wejść na 40 mg codziennie ale przy mojej wadze 46 kg to będzie chyba najwyzsza dawka juz. Moze wtedy coś sie ruszy???najbradziej niepokoi mnie, że coś ze wzrokiem mam gorzej i to nie po ciemku ale za widoku. mila któraś z was tak? czy po kuracji to ustapilo??? Ktos polecił mi brac cynk na to.
Ja biorę akne od 4miesięcy, od dwóch tygodni mam też problem z oczami. Szybciej mi się męczą. Jak długo przy kompie siedzę, to ostrość obrazu mi miga,. w dzień też. Od miesiąca stosuję też krople do oczu, pewnie teraz taka faza u mnie, że oczy mi się wysuszają i stąd ten problem.
__________________
If you can imagine it, you can create it!
jotuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 11:12   #1664
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja jestem w połowie 7-ego miesiąca i jest dobrze Z tego co pamiętam to wysypy poważne miałam dwa - jeden taki, że płakać mi się chciało Oczy mam mega przesuszone i bardzo często przekrwione, staram się ratować kroplami. Przebarwienia coraz słabsze, No-scar działa coraz lepiej Ogólnie jestem zadowolona, jedyne co mnie martwi to wlosy i te bóle plecow, ktore czasem utrudniają mi chodzenie.
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 21:15   #1665
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez atrevido Pokaż wiadomość
zgadzam się z poprzedniczką. Izo biorę już 43 dni. Pierwszy miesiąc 20 mg a teraz 30 mg. Na początku miałam wysyp ale po tygodniu wszystko zniknęło. Strefę T mam teraz gładziutką, czasem jakiś mały zaskórnik wyskoczy a tak to nic. Później policzki mi wysypało takimi małymi drobnymi krostkami i równie szybko zniknęły. Dekolt ładnie mi wyczyściło. Na plecach zostały mi jeszcze jakieś "osobniki" ale nie są już takie wielkie i bolące jak kiedyś. Skóra jest lekko zaczerwieniona ale tylko na policzkach i tam najwięcej się łuszczy. Ogólnie skóra trochę mnie piecze, tak jakbym się spaliła na solarium. Ale dobry balsam i jest lepiej. Z oczami też mam problem, a niestety pracuję dużo przy komputerze Ostatnio też jestem strasznie przemęczona, zamulona i strasznie spać się chce. Winę zwalam trochę na przesilenie wiosenne a trochę na izo. Pocieszam się jednak myślą że w końcu będę mogła założyć sukienkę bez pleców i bez obaw pokazać się swojemu chłopakowi.
Mam też do Was pytanie. Kiedy można zacząć leczyć blizny potrądzikowe? Mam olejek Bio Oil i nie wiem czy teraz mogę go zacząć stosować czy trochę jeszcze zaczekać?
zerknelam na kwc i w skladzie tego olejku jest dosc wysoko witamina a - a podczas kuracji nie mozna przyjmowac nic z witamina a (oprocz samych retinoidow). dziewczyny w watku pisaly ze dotyczy to tez kosmetykow bo witamina a wchlania sie tez przez skore.bierzesz izo nieco ponad miesiac, skora prawdopodobnie bedzie Ci sie jeszcze luszczyc a przebarwienia blednac mi moja dermatolog powiedziala ze o pozbywaniu sie blizn/przebarwien bedzie mozna myslec ok. pol roku po kuracji. skoncentruj sie teraz na uzywaniu wysokich filtrow, bo slonce bez filtrow przyczynia sie do pogarszania sie przebarwien.

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2013-04-18 o 21:22
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:23   #1666
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

możecie polecic jakis dobry krem z filtrem na twarz ale który ma jeszcze jakies właściwości odzywcze i przecizmarszczkowe? czyli cos jeszcze prócz filtra i nawilżania? wogóle jak wysoki musi byc filtr????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:49   #1667
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
możecie polecic jakis dobry krem z filtrem na twarz ale który ma jeszcze jakies właściwości odzywcze i przecizmarszczkowe? czyli cos jeszcze prócz filtra i nawilżania? wogóle jak wysoki musi byc filtr????
najlepiej 50. Ale niestety nic Ci nie polecę, jak używałam podczas kuracji kremu z filtrem iwostin i dla mnie był ok, chociaż trochę mocno bielił. Jestem pół roku po kuracji a skóra jest nadal mega wrażliwa, wczoraj posiedziałam 2 godziny na słońcu i mam całe czerwone ręce i skóra strasznie piecze. Więc trzeba w dalszym ciągu uważać na słońce, muszę jak najszybciej zakupić jakiś krem z filtrem też na twarz, na szczęście z twarzą wszystko ok, nie jest czerwona i podrażniona tylko ręce tak złapało.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:02   #1668
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny a macie jakiś fajny sprawdzony sposób na pękające kąciki??? miałam tak suche usta nad razem otworzyłam buzię i pękł boli szczypie...
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 14:50   #1669
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dwa miesiące po kuracji, pryszczy niet. Skóra nie jest jakaś piękna (trochę przebarwień no i pory oczywiście rozszerzone, ale taki już mój los). Włosy myję co dwa dni, ostatnio mega mi się skóra przetłuszcza, ale to chyba od oleju z wiesiołka, którym usiłuję wyregulować sobie cykl.

Na włosy biorę biotynę 5mg, w którymś momencie jak byłam już załamana zaczęłam LICZYĆ - mniej więcej rzecz jasna - ile mi wypada i wyszło na to, że wypadają mi normalnie ale obserwuję dalej
anu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 15:15   #1670
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Paulinaaa na usta (kąciki też) najlepsza Tisane(w słoiczku).
Z tego co wiem dziewczyny polecają też Alantan Plus,ale ja go nie próbowałam...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:47   #1671
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Paulinaaa na usta (kąciki też) najlepsza Tisane(w słoiczku).
Z tego co wiem dziewczyny polecają też Alantan Plus,ale ja go nie próbowałam...
Alantan ratuje życie
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:51   #1672
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 182
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Jak dla mnie najlepsza jest wazelina. Wczoraj wyszłam na chwilę z domu i okazało się, że nie mam przy sobie pomadki. Po godzinie usta wyglądały tragicznie- suche skórki, popękane i jakby taki biały nalot.
Wróciłam do domu, nałożyłam wazelinę i po chwili były gładkie, miękkie i nawilżone cudo
mangoo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 17:01   #1673
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez mangoo123 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie najlepsza jest wazelina. Wczoraj wyszłam na chwilę z domu i okazało się, że nie mam przy sobie pomadki. Po godzinie usta wyglądały tragicznie- suche skórki, popękane i jakby taki biały nalot.
Wróciłam do domu, nałożyłam wazelinę i po chwili były gładkie, miękkie i nawilżone cudo
zgadzam się wazelina (ja miałam z ziaji) + alantan i nie ma problemu z ustami
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:35   #1674
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

tisane mam i alantan też więc do dzieła dużo osób ta wazelinę z ziaji poleca ją można zakupić w rossmanie???
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:09   #1675
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

myślę, że można ją dostać w rossmanie ja kupowałam w auchanie chyba. Ale warto, kosztuje około 3 zł a starcza na bardzo długo i super nawilża. Przed pójściem spać kładłam zawsze grubą warstwę na usta a rano miałam nadal nawilżone )
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:56   #1676
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mi najlepiej na pękające kąciki i suche usta pomaga blistex lip relief cream ja biorę izo już siódmy miesiąc i odliczam dni do końca przez pierwsze trzy miesiące nie odczuwałam zbyt mocno skutków ubocznych. jak czytałam tu na forum o tym że dziewczyny pod koniec męczyły się, to dziwiło mnie to. teraz już rozumiem - przeszłam migreny, wysypkę na rękach, suche placki na ramionach, bóle kręgosłupa, ból stawu biodrowego, krwotoki z nosa, przesuszenie wszystkiego co mozliwe. od ok. 1,5 miesiąca mocno wypadają mi włosy. ładna cera wynagradza mi jednak te męki życzę wam wytrwałości dziewczyny
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:12   #1677
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

te wypadające włosy to koszmar. Jestem pół roku po kuracji i nic się nie poprawia, jak tak dalej pójdzie to będę miała prześwity. Gdybym miała wybierać czy włosy czy ładna cera to bym wybrała włosy.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:40   #1678
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
te wypadające włosy to koszmar. Jestem pół roku po kuracji i nic się nie poprawia, jak tak dalej pójdzie to będę miała prześwity. Gdybym miała wybierać czy włosy czy ładna cera to bym wybrała włosy.
mogę spytać jaką brałaś dawkę i przez ile miesięcy? ja mam nadzieję że po kuracji przestaną lecieć. póki co wcieram jantar i olej łopianowy, mam zamiar jeszcze włączyć biotebal
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:46   #1679
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Na zajady pimafucort najlepszy (na receptę)
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:52   #1680
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
mogę spytać jaką brałaś dawkę i przez ile miesięcy? ja mam nadzieję że po kuracji przestaną lecieć. póki co wcieram jantar i olej łopianowy, mam zamiar jeszcze włączyć biotebal
brałam 30 mg a potem 40 (na końcu jeszcze miałam zmniejszoną dawkę do 20 i 10 mg). Kuracja trwała niecałe 7 miesięcy. Łykałam już tysiące tabletek, tysiące wcierek i ampułek, oleje też i nic. Nigdy nie byłam tak bezsilna i załamana, straciłam połowę włosów a cały czas mocno lecą. Cerę mam super ale co z tego skoro skończę pewnie z prześwitami na głowie. Cholernie żałuję że to brałam.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.