Lakiery hybrydowe - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 17:43   #1801
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny, można dołączyć?
Ja dopiero zaczęłam przygodę z hybrydami. Kupiłam je do użytku własnego, ponieważ w pracy co chwilę gdzieś stuknęłam pazurem i lakier odpryskiwał. Nienawidzę chodzić z takimi obdartymi paznokciami, a nie zawsze jest czas żeby pomalować.
Nie wyszło mi idealnie, ale będę ćwiczyć.
Na pierwszy rzut pokazuję Fedorę i Oniric (na czarnej bazie) z SPN.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8351.jpg (60,8 KB, 122 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.

Edytowane przez _polly_
Czas edycji: 2014-01-24 o 18:02
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 18:35   #1802
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Dzięki a bazę też z Estetiq używasz?
Ja mam baze tylko z ibd i niestety ale lakiery z C.Z dziwnie się na niej ścinają na brzegach, z estetiq będzie podobnie. Podejrzewam, że ta baza się do nich nie nadaje
Nie, bazę mam z CZ... ale już mi się kończy więc myślę zainwestować w gelisha. Podobno dobrze trzyma i jest kompatybilny z różnego rodzaju kolorówką
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 19:13   #1803
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

O, Oniric! Byłam ciekawa jak wygląda! Dzięki Polly.

Dziewczyny a ja mam pytanie o top. Wiem, że takie pytania już padały bo solidnie przeczytałam caluteńki wątek, ale ja mam konkretnie sprawę odnośnie połysku. Czy polecany Eco Star Nail top zachowuje niezmieniony blask przez cały czas?
Hybrydę robię wyłącznie na własny użytek i zaczęłam od bazy, topu i kolorów Shellaca, potem dokupiłam też i kolory Gelisha i nie miałam zastrzeżeń, ale nie chcę wydawać prawie 200zł na bazę i top za każdym razem, więc pokusiłam się i zamówiłam bazę i top z Cosmetics Zone. Zrobiłam manicure z samym CZ, baza, kolor MET 15 (jedna warstwa wystarczyła) i w pierwszym momencie wydawało mi się, że jest ok, chociaż po przetarciu cleanerem (mam Silcare) wydawało mi się, że paznokcie odrobinę zmatowiały w stosunku do tego jak wyglądały zaraz po wyjęciu z lampy. Ale po pięciu dniach (zero odprysków czy pęknięć) już nie miałam wątpliwości, że blask zanika. Zrobiłam więc doświadczenie i na wierzch domalowałam sobie Vegas Nights Gelisha (chyba brat bliźniak Fireworks) po czym jedną rękę pomalowałam topem CZ a drugą Shellac... No niestety. Nie ma porównania: po przemyciu CZ wygląda jak ubogi krewny przy Shellacu.
Mi nie zależy tak bardzo na trwałości hybrydy, bo i tak zmywam co tydzień, półtora (nudzi mi się kolor), ale chciałabym, żeby cały czas błyszczała jak na początku, więc ponawiam: czy Eco Star Nail taki jest?
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:05   #1804
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738478 na samym dole wątku

Edit. raczej w połowie
dzięki

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
O, Oniric! Byłam ciekawa jak wygląda! Dzięki Polly.

Dziewczyny a ja mam pytanie o top. Wiem, że takie pytania już padały bo solidnie przeczytałam caluteńki wątek, ale ja mam konkretnie sprawę odnośnie połysku. Czy polecany Eco Star Nail top zachowuje niezmieniony blask przez cały czas?
Hybrydę robię wyłącznie na własny użytek i zaczęłam od bazy, topu i kolorów Shellaca, potem dokupiłam też i kolory Gelisha i nie miałam zastrzeżeń, ale nie chcę wydawać prawie 200zł na bazę i top za każdym razem, więc pokusiłam się i zamówiłam bazę i top z Cosmetics Zone. Zrobiłam manicure z samym CZ, baza, kolor MET 15 (jedna warstwa wystarczyła) i w pierwszym momencie wydawało mi się, że jest ok, chociaż po przetarciu cleanerem (mam Silcare) wydawało mi się, że paznokcie odrobinę zmatowiały w stosunku do tego jak wyglądały zaraz po wyjęciu z lampy. Ale po pięciu dniach (zero odprysków czy pęknięć) już nie miałam wątpliwości, że blask zanika. Zrobiłam więc doświadczenie i na wierzch domalowałam sobie Vegas Nights Gelisha (chyba brat bliźniak Fireworks) po czym jedną rękę pomalowałam topem CZ a drugą Shellac... No niestety. Nie ma porównania: po przemyciu CZ wygląda jak ubogi krewny przy Shellacu.
Mi nie zależy tak bardzo na trwałości hybrydy, bo i tak zmywam co tydzień, półtora (nudzi mi się kolor), ale chciałabym, żeby cały czas błyszczała jak na początku, więc ponawiam: czy Eco Star Nail taki jest?
ja mam dopiero 3 dni ten top eco , jak na razie błyszczy się pięknie, nie ma rys ani pęknięć
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:18   #1805
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
przed chwilą ściągałam dwutygodniowy mani-mix wyglądał następująco: baza gelish, lakier indigo, fireworks i top charbonne. Jedną rękę delikatnie zmatowiłam i zawinęłam w waciki nasączone isaną i trzymałam 15 min. Drugą rękę bez piłowania owinęłam i trzymałam 20min. Efekt taki sam- z części zeszło płatami a części musiałam pomóc metalowym kopytkiem. Więc gelish już tak ma że się ładnie trzyma ale nie schodzi rewelacyjnie. Właśnie przybył kurier z lakierami SPN które się moczą w ciepłej wodzie bo były zimne i przez to tak gęste że się ciągnęły gluty jak z kleju Za chwilkę atakuję nowe mani
Ja dziś eksperymentowałam z Isaną..........
Miałam baze galish,kolor i top z CZ
Nic nie piłowałam jednak jedną ręke zawinęłam błyszczącą stroną foli na wierzchu drugą na zewnątrz,efekty ?
Dokłądnie jak piszesz, lakier z większej połowy zszedł płatem natomiast im bliżej ku wolnemu brzegowi tym był w stanie nie naruszonym i musiałam podwadzać właśnie kopytkiem.............cie kawe czemu przy wolnym brzegu tak mocno się trzyma ?
To wygląda tak; że tam gdzie pazurek różowy -lakier i baza zszedł pięknie .............a tam gdzie biała część ta którą malujemy na biało przy frenchu została..............i trzeba skrobać

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
O, Oniric! Byłam ciekawa jak wygląda! Dzięki Polly.

Dziewczyny a ja mam pytanie o top. Wiem, że takie pytania już padały bo solidnie przeczytałam caluteńki wątek, ale ja mam konkretnie sprawę odnośnie połysku. Czy polecany Eco Star Nail top zachowuje niezmieniony blask przez cały czas?
Hybrydę robię wyłącznie na własny użytek i zaczęłam od bazy, topu i kolorów Shellaca, potem dokupiłam też i kolory Gelisha i nie miałam zastrzeżeń, ale nie chcę wydawać prawie 200zł na bazę i top za każdym razem, więc pokusiłam się i zamówiłam bazę i top z Cosmetics Zone. Zrobiłam manicure z samym CZ, baza, kolor MET 15 (jedna warstwa wystarczyła) i w pierwszym momencie wydawało mi się, że jest ok, chociaż po przetarciu cleanerem (mam Silcare) wydawało mi się, że paznokcie odrobinę zmatowiały w stosunku do tego jak wyglądały zaraz po wyjęciu z lampy. Ale po pięciu dniach (zero odprysków czy pęknięć) już nie miałam wątpliwości, że blask zanika. Zrobiłam więc doświadczenie i na wierzch domalowałam sobie Vegas Nights Gelisha (chyba brat bliźniak Fireworks) po czym jedną rękę pomalowałam topem CZ a drugą Shellac... No niestety. Nie ma porównania: po przemyciu CZ wygląda jak ubogi krewny przy Shellacu.
Mi nie zależy tak bardzo na trwałości hybrydy, bo i tak zmywam co tydzień, półtora (nudzi mi się kolor), ale chciałabym, żeby cały czas błyszczała jak na początku, więc ponawiam: czy Eco Star Nail taki jest?
wymagam dokładnie tego samego co Ty ! pazurki mają błyszczeć ! conajmniej tydzien a przemywając top z CZ tak nie jest niestety, a wraz z kolejnymi dniami paznokcie matowieją jakby w miejscach gdzie jest więcej lakieru juz było to pisane na wątku przez kilka osób.

Ja na razie zainwestowałam w baze Gelish-którą zmieniłam po CZ ,teraz czas na Top i zastanawiam się też nad tym z Eco
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:50   #1806
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
....ciekawe czemu przy wolnym brzegu tak mocno się trzyma ?
To wygląda tak; że tam gdzie pazurek różowy -lakier i baza zszedł pięknie .............a tam gdzie biała część ta którą malujemy na biało przy frenchu została..............i trzeba skrobać ...
... z powodu temperatury. Tam gdzie ciało (krwioobieg) podgrzewa płytkę paznokcia, tym samym aceton, reakcja zachodzi szybciej. Końcówka paznokcia jest zimniejsza i wolniej się odmacza. Ja po nałożeniu gumowych naparstków z gąbkami nasączonymi zmywaczem rączki wkładam ...w elektryczną poduszkę
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 20:57   #1807
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam top z Eco Star Nail konsystencja rewelacyjna, bardzo wydajny, świeci na fioletowo w lampie UV (pewnie ma bloker w sobie - ważne przy jasnych kolorach i frenchu) błysk utrzymuje się do następnego zmycia, ryski powstają, wiadomo top to nie diament więc się rysuje :P aleee nie matowieje a to jest ważne, mimo delikatnych rys wszystko błyszczy jak po zrobieniu jeden malutki minusik, trzeba go spiłować przed zdejmowaniem.. niestety niespiłowany utrudnia ściąganie i wydłuża czas odmaczania pazurków
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 21:00   #1808
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wklejam fotki moich "starych" czarnych pazurków (dawno ściągnięte) na zdjęciu prawie 2 tyg. jak widać mimo niewielkich rys pazury nadal błyszczą, a uwierzcie przeszły naprawdę wiele
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0542.jpg (25,4 KB, 85 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:03   #1809
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
O, Oniric! Byłam ciekawa jak wygląda! Dzięki Polly.

Ale bez czarnej bazy wygląda słabo, nawet dwie warstwy.:P

Chciałam się Was zapytać co sądzicie o nowych hybrydach Silcare?
Akurat jutro będę w mieście, w którym mają sklep stacjonarny i nie wiem czy się tam zapuszczać.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:05   #1810
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
ja mam dopiero 3 dni ten top eco , jak na razie błyszczy się pięknie, nie ma rys ani pęknięć
To bardzo dobra wiadomość A jakiego cleanera używasz do przemywania?

Cytat:
Napisane przez Enia_
wymagam dokładnie tego samego co Ty ! pazurki mają błyszczeć ! conajmniej tydzien a przemywając top z CZ tak nie jest niestety, a wraz z kolejnymi dniami paznokcie matowieją jakby w miejscach gdzie jest więcej lakieru juz było to pisane na wątku przez kilka osób.
Ja na razie zainwestowałam w baze Gelish-którą zmieniłam po CZ ,teraz czas na Top i zastanawiam się też nad tym z Eco
Nad bazą się zastanowię może kiedyś, jak na razie, odpukać, chyba mam farta i na moich paznokciach hybrydy trzymają się bezproblemowo niezależnie od tego jakiej bazy używam.
Cieszę się, że nie tylko ja jestem taka sroka, która lubi błyszczące Ten lustrzany blask to jedna z pierwszych rzeczy, które mnie tak ujęły w hybrydzie, bo przy zwykłych lakierach co dwa dni domalowywałam kolejne topy, żeby utrzymać jako taki połysk
Jakby nie patrzeć Eco SN jest sporo tańsze od CDN Shellac, więc chciałabym się z nim polubić...
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:07   #1811
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
... z powodu temperatury. Tam gdzie ciało (krwioobieg) podgrzewa płytkę paznokcia, tym samym aceton, reakcja zachodzi szybciej. Końcówka paznokcia jest zimniejsza i wolniej się odmacza. Ja po nałożeniu gumowych naparstków z gąbkami nasączonymi zmywaczem rączki wkładam ...w elektryczną poduszkę
tylko przy bazie CZ schodziło o wiele lepiej..............ale wazne ze gelish trwały a poskrobac kopytkiem troche mozna

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja mam top z Eco Star Nail konsystencja rewelacyjna, bardzo wydajny, świeci na fioletowo w lampie UV (pewnie ma bloker w sobie - ważne przy jasnych kolorach i frenchu) błysk utrzymuje się do następnego zmycia, ryski powstają, wiadomo top to nie diament więc się rysuje :P aleee nie matowieje a to jest ważne, mimo delikatnych rys wszystko błyszczy jak po zrobieniu jeden malutki minusik, trzeba go spiłować przed zdejmowaniem.. niestety niespiłowany utrudnia ściąganie i wydłuża czas odmaczania pazurków
trzeba sie rejestrowac na ich stronie aby go kupic ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 21:12   #1812
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

chyba nie trzeba, ale na 100% nie wiem... ja kupowałam u mnie w Rzeszowie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:23   #1813
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja mam top z Eco Star Nail konsystencja rewelacyjna, bardzo wydajny, świeci na fioletowo w lampie UV (pewnie ma bloker w sobie - ważne przy jasnych kolorach i frenchu) błysk utrzymuje się do następnego zmycia, ryski powstają, wiadomo top to nie diament więc się rysuje :P aleee nie matowieje a to jest ważne, mimo delikatnych rys wszystko błyszczy jak po zrobieniu jeden malutki minusik, trzeba go spiłować przed zdejmowaniem.. niestety niespiłowany utrudnia ściąganie i wydłuża czas odmaczania pazurków
No to sprawa jasna, kupuję
Dziękuję Ci bardzo. Piłowanie przed zdejmowaniem mnie nie przeraża, chwilkę dłużej to zajmuje a płytka paznokcia od tego nie ucierpi, więc minusik jest tak maleńki, że właściwie go nie widzę
Polly, czyli zdjęcie przekłamuje. Oniric na wzorniku wygląda tak... gęsto i treściwie. To cenne co piszesz.

Edytowane przez jajagna
Czas edycji: 2014-01-24 o 21:27
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:34   #1814
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Któraś mnie pytała o skłąd cleanera jakiego uzywam.
Niestety nie zerknęłam w pracy,ale to ten i nawet skład opisany :P
http://azprestige.pl/sklep/?action=s...&id_asort=1654

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Któraś mnie pytała o skłąd cleanera jakiego uzywam.
Niestety nie zerknęłam w pracy,ale to ten i nawet skład opisany :P
http://azprestige.pl/sklep/?action=s...&id_asort=1654
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:46   #1815
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Polly, czyli zdjęcie przekłamuje. Oniric na wzorniku wygląda tak... gęsto i treściwie. To cenne co piszesz.
Może to ja coś źle robię.
Ale na czarnej bazie wygląda bardzo ładnie i w sumie nie żałuję, że go kupiłam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:59   #1816
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Właśnie przybył kurier z lakierami SPN które się moczą w ciepłej wodzie bo były zimne i przez to tak gęste że się ciągnęły gluty jak z kleju Za chwilkę atakuję nowe mani
Jakie wrażenia z mani SPN? Mam nadzieję, że będą jakieś fotki

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
moje ostatnio robione gelish i indigo
Świetne kolory. Podasz nr? Podoba mi się to zestawienie

Edit:znalazłam post z info

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-01-24 o 22:03
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 22:02   #1817
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
chyba nie trzeba, ale na 100% nie wiem... ja kupowałam u mnie w Rzeszowie
A mogła byś napisać gdzie dokładnie w Rzeszowie można kupić ten top?
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 22:06   #1818
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
gelish after party espresso i różowy indigo summer joy Co do indigowego jest dość gęsty ten kolor kładłam 3 warstwy bo były smugi
dobra, już znalazłam

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut pokazuję Fedorę i Oniric (na czarnej bazie) z SPN.
Ładne zestawienie, też mam te kolory. Kusi mnie, żeby zdjąć gelisha i ibd i zacząć testować moje zakupy w SPN Mam ochotę na taki delikatny nude
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 22:13   #1819
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ładne zestawienie, też mam te kolory. Kusi mnie, żeby zdjąć gelisha i ibd i zacząć testować moje zakupy w SPN Mam ochotę na taki delikatny nude
Dziękuję.
Ja póki co mam tylko 4 kolory z SPN, ale kusi mnie czy nie zrobić kolejnego zamówienia.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 22:26   #1820
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marta448 Pokaż wiadomość
A mogła byś napisać gdzie dokładnie w Rzeszowie można kupić ten top?
na ulicy Jagiellońskiej 10 to jest bliżej 3 maja, wejście dość niepozorne bo wchodzi się po schodkach jak do kamienicy, na pierwszym piętrze są drzwi takie jak do pokoju, w sumie ten cały sklepik wygląda jak pokój dzienny z regałami jeśli jesteś z Rzeszowa lub okolic to warto tam zaglądnąć, bo sprzedają w cenie internetowej więc zaoszczędzisz na przesyłce, do tego mają wszystko do paznokci
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 22:27   #1821
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Może to ja coś źle robię.
Ale na czarnej bazie wygląda bardzo ładnie i w sumie nie żałuję, że go kupiłam.
Myślę, że to jednak błąd wzornika. No chyba, że malujesz odwrotną stroną pędzelka, czy coś...
Cytat:
Napisane przez asik G
Któraś mnie pytała o skłąd cleanera jakiego uzywam.
Niestety nie zerknęłam w pracy,ale to ten i nawet skład opisany :P
http://azprestige.pl/sklep/?action=s...&id_asort=165 4

Ja nie pytałam, ale czekałam na Twoją odpowiedź. Ja mam też z Silcare, ale taki:
http://nails.silcare.com/cleaner-gar...e-rodzaje.html
i jestem zadowolona, więc pewnie skład mają podobny. Teraz zastanawiam się nad acetonem z lanoliną z Silcare, używała któraś z Was? No i top też maja....
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 22:29   #1822
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Ja póki co mam tylko 4 kolory z SPN, ale kusi mnie czy nie zrobić kolejnego zamówienia.
Ja od razu zamówiłam 10, bo nie mogłam się zdecydować
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 23:11   #1823
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny wiem, że to nie w tym temacie powinnam pisać ale mimo wszystko mam pytanko.. czy któraś z was w ramach przerwy między hybrydami robiła manicure japoński? strasznie korci mnie, aby kupić zestaw P.Shine .. może i moje paznokcie nie są specjalnie zniszczone ale na pewno osłabione.. hybrydę robię od marca zeszłego roku praktycznie non stop zero przerw tak się wciągnęłam, że już bez hybryd ciężko wytrzymać jednak ostatnio jak przyszło mi skrobać pazurki w trakcie ściągania mani na bazie Bluesky zauważyłam, że są dość miękkie i cienkie (teraz zamówiłam bazę Gelish więc i tu nie obejdzie się bez lekkiego skrobanka).. i tak sobie myślę, że w ramach przerwy zrobić taki japoński.. może choć trochę zregeneruję i wzmocnię (opinie czytałam bardzo pozytywne) a i paznokcie nie będą "łyse" bo w końcu będzie ten blask a najważniejsze jest to, że zawsze można zaproponować klientce (i zgarnąć parę groszy) gdy ta chce zrobić przerwę :P nie robię zarobkowo tak jak profesjonalna stylistka, ale czasem wpadnie do mnie jakaś koleżanka koleżanki, mama czy siostry i kasa wpływa
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 23:34   #1824
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja od razu zamówiłam 10, bo nie mogłam się zdecydować
Ja musiałam zamówić jeszcze remover, cleaner, bazę i top, więc i tak dużo kasy mi poszło.
A teraz przypomniało mi się, że nie wykorzystałam jeszcze świątecznej karty prepaid z pracy i mam luźne 200 zł do wykorzystania.
Namiętnie studiuję teraz wątek i nie wiem czy zamówić kilka mini z SPN czy wypróbować CZ o którym jest często mowa.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 00:05   #1825
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
czy któraś z was w ramach przerwy między hybrydami robiła manicure japoński?
Ja co prawda nie robiłam, ale również słyszałam wiele pozytywnych opinii. Sama póki co jestem zachwycona hybrydami i nie planuję eksperymentów

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A teraz przypomniało mi się, że nie wykorzystałam jeszcze świątecznej karty prepaid z pracy i mam luźne 200 zł do wykorzystania.
To się nazywa trafiony prezent

Foto z fleszem, a.t.a 42 - kolor rzeczywisty nie ma kompletnie nic wspólnego ze wzornikiem. Na foto moje pazury pomalowane 4 warstwami. Nadal lekko prześwituje. Moim zdaniem przy 2 warstwach to lakier typowy do french.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3995.jpg (78,7 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-01-25 o 00:20
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 09:11   #1826
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, że to nie w tym temacie powinnam pisać ale mimo wszystko mam pytanko.. czy któraś z was w ramach przerwy między hybrydami robiła manicure japoński? strasznie korci mnie, aby kupić zestaw P.Shine .. może i moje paznokcie nie są specjalnie zniszczone ale na pewno osłabione.. hybrydę robię od marca zeszłego roku praktycznie non stop zero przerw tak się wciągnęłam, że już bez hybryd ciężko wytrzymać jednak ostatnio jak przyszło mi skrobać pazurki w trakcie ściągania mani na bazie Bluesky zauważyłam, że są dość miękkie i cienkie (teraz zamówiłam bazę Gelish więc i tu nie obejdzie się bez lekkiego skrobanka).. i tak sobie myślę, że w ramach przerwy zrobić taki japoński.. może choć trochę zregeneruję i wzmocnię (opinie czytałam bardzo pozytywne) a i paznokcie nie będą "łyse" bo w końcu będzie ten blask a najważniejsze jest to, że zawsze można zaproponować klientce (i zgarnąć parę groszy) gdy ta chce zrobić przerwę :P nie robię zarobkowo tak jak profesjonalna stylistka, ale czasem wpadnie do mnie jakaś koleżanka koleżanki, mama czy siostry i kasa wpływa

Ja robiłam. Moje paznokcie też nie sa zniszczone ale z czystej ciekawości kupiłam i po ściągnięciu hybryd zrobiłam. Jakiejś większej różnicy nie zauważyłam, ale faktycznie dość długo sie ten blask utrzymywał i paznokcie były takie troche bardziej różowe.
Za to u mojej koleżanki widać różnice bo zawsze paznokcie jej sie rozdwajały, a po 2 zabiegach japońskiego już dużo lepiej ze stanem jej pazurków. Nie rozdwajają sie juz tak bardzo i co za tym idzie nie łamią.
Podobno nie mozna robić zabiegu jak paznokcie sa zbyt bardzo zniszczone/spilowane np. po ściągnięciu żelu.

Co do bazy to jak miałam CZ to matowilam płytkę paznokcia przed położeniem bazy i jak ściągałam manicure to musiałam czasami troche skrobać. Teraz mam Gelish i nie matowie juz płytki bo nie mam potrzeby, mani sie trzyma dobrze bez tego i jak na razie ściąga sie duzo lepiej niż CZ. Ale nie wiem czy ze wszystkimi kolorami, bo robiłam pierwszy raz z tą bazą.



Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 09:28   #1827
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na ulicy Jagiellońskiej 10 to jest bliżej 3 maja, wejście dość niepozorne bo wchodzi się po schodkach jak do kamienicy, na pierwszym piętrze są drzwi takie jak do pokoju, w sumie ten cały sklepik wygląda jak pokój dzienny z regałami jeśli jesteś z Rzeszowa lub okolic to warto tam zaglądnąć, bo sprzedają w cenie internetowej więc zaoszczędzisz na przesyłce, do tego mają wszystko do paznokci
O super dzięki na pewno się tam przejdę
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 09:36   #1828
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zrobiłam japoński z ciekawości, na początek na stopach. Na jednej tylko pasta, na drugiej pasta i puder. Paznokcie wyglądały zdrowiej, bo błyszczały ale czy faktycznie zostały wzmocnione, to w przypadku stóp będę się mogła wypowiedzieć za pół roku. Od razu na wypolerowane paznokcie nałożyłam hybrydę. Przy nakładaniu nie było problemów. Mam tydzień. Na stopach trzyma się wszystko więc trudno wysnuwać wnioski.
Jestem natomiast ciekawa, czy któraś używała już balsamu zamiast pasty i pudru do japońca.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 10:00   #1829
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
To bardzo dobra wiadomość A jakiego cleanera używasz do przemywania?

w tej chwili używam La Lill,po nim ładnie mi się błyszcza hybrydy ,wcześniej używałam CZ , który u mnie też matowił lekko po przemyciu

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

trzeba sie rejestrowac na ich stronie aby go kupic ?

Trzeba się logować , miałam z tym trochę problem, niby konto założone a była blokada przy logowaniu, ale napisałam do nich i raz dwa zrobili porządek
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-25, 10:10   #1830
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam chęć zamówić kilka kolorków i chyba tym razem skuszę się na Estetiq

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Któraś mnie pytała o skłąd cleanera jakiego uzywam.
Niestety nie zerknęłam w pracy,ale to ten i nawet skład opisany :P
http://azprestige.pl/sklep/?action=s...&id_asort=1654

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Któraś mnie pytała o skłąd cleanera jakiego uzywam.
Niestety nie zerknęłam w pracy,ale to ten i nawet skład opisany :P
http://azprestige.pl/sklep/?action=szczlałeg_osz&id_ kat=022&id_asort=1654
ja mam aktualnie 3
z CZ nie mam składu bo przelałam do dozownika
ale mam z Tiftona:Alcohol denat,Aqua,Isopropyl alcohol.
i NTN Isopropylalkohol, isopropymyristat,perfum
Porównując z Twoim mają jakiś dziwny skład
bardzo skomplikowany
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2014-01-25 o 10:12
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.