Bolące plecy nad nerkami! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 21:06   #1
Nikolaa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Bolące plecy nad nerkami!


Mam 15 lat, od wczoraj strasznie mnie bolą plecy. Ból występuję nad nerkami, jest silny. Przy ruchu głową,w ogóle jak wstaje, idę czy coś strasznie boli. Leże ale i tak nie bardzo daje radę.. bo nie da sie ruszyć. Ból promieniuje do podbrzusza.. Co robić? Nie brałam nic przeciwbólowego.. Nie wiem czy to ważne ale w ostatnim miesiącu bolały mnie nerki i przy oddawaniu moczu bolało ... nic z tym nie robiłam samo przeszło! POMOCY !
Nikolaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 12:12   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Bolące plecy nad nerkami!

Cytat:
Napisane przez Nikolaa06 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat, od wczoraj strasznie mnie bolą plecy. Ból występuję nad nerkami, jest silny. Przy ruchu głową,w ogóle jak wstaje, idę czy coś strasznie boli. Leże ale i tak nie bardzo daje radę.. bo nie da sie ruszyć. Ból promieniuje do podbrzusza.. Co robić? Nie brałam nic przeciwbólowego.. Nie wiem czy to ważne ale w ostatnim miesiącu bolały mnie nerki i przy oddawaniu moczu bolało ... nic z tym nie robiłam samo przeszło! POMOCY !
A czemu nie pójdziesz do lekarza?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 12:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.