Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 06:38   #871
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny czy w Organique bywają jakies rabaty albo gratisy? bo nic tam jeszcze nie kupowałam a przymierzam się do zakupu peelingu ale przydałby się jakiś rabacik
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:59   #872
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Tak kusilyscie ze zrobiłam jeszcze jedno zamówienie na l'occitane z kodem FACEBOOK
też bym kliknęła jeszcze jedno zamówionko, ale nie wchodzi już kod PP poczekam na inne gratisy

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Kusi mnie piwoniony Angel na e-glamour ze zniżką wyszedłby za 116zł (już z przesyłką), flakonik jest cudny podumam jeszcze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:00   #873
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
A ja sobie chwalę po przetestowaniu ten balsam jest gęsty i świetnie się wchłania. Każdy ma inne potrzeby...
Ja wczoraj po prysznicu go użyłam i też jestem zadowolona - tak, jest gęsty nawet bardzo, ale bdb się rozprowadza, ładnie nawilża,a zapach nie jest nachalny

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Tak kusilyscie ze zrobiłam jeszcze jedno zamówienie na l'occitane z kodem FACEBOOK
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
też bym kliknęła jeszcze jedno zamówionko, ale nie wchodzi już kod PP poczekam na inne gratisy
A ja chyba jednak się zdecyduję na jeszcze jedno zamówienie bo jakośĆ tych kosmetyków jest jedną z lepszych jakie testowałam. Chociaż paczucha za 25zł trochę mnie odstrasza... Najtańsze mydło 15zł (?!) Myślę jeszcze

A do kiedy działa kod FACEBOOK?

Edytowane przez LadyMag
Czas edycji: 2015-02-25 o 07:26
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:30   #874
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Ja wczoraj po prysznicu go użyłam i też jestem zadowolona - tak, jest gęsty nawet bardzo, ale bdb się rozprowadza, ładnie nawilża,a zapach nie jest nachalny


A ja chyba jednak się zdecyduję na jeszcze jedno zamówienie bo jakoś tych kosmetyków jest jedną z lepszych jakie testowałam. Chociaż paczucha za 25zł trochę mnie odstrasza... Najtańsze mydło 15zł (?!) Myślę jeszcze

A do kiedy działa kod FACEBOOK?
Do wyczerpania zapasów i chyba było jeszcze info, że dla 300 pierwszych osób

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Chyba bardziej opłaca się wziąć mydlo za 17zł, ma 100g, a te po 15zl tylko 50g - są malutkie (mam jedno 50-gramowe)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:34   #875
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Do wyczerpania zapasów i chyba było jeszcze info, że dla 300 pierwszych osób

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Chyba bardziej opłaca się wziąć mydlo za 17zł, ma 100g, a te po 15zl tylko 50g - są malutkie (mam jedno 50-gramowe)
Jakby to przeliczyć to jasne że tak, ale ja jestem ciekawa tego zapachu mydła 50g - bo te 100g to się ich trochę boję że będą mdłe mleko? miód? no nie wiem

A w gazetce teraz jakiejś nie ma kodu do L'occi?
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:35   #876
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
wysmarowałam się wczoraj tym balsamem z l'occi z próbek - te 6 ml nie starczyło na całe ciało, nie wiem jaką pojemność ma pełnowymiarowe opakowanie, ale musi być bardzo niewydajne
nie przepadam za takimi gęstymi mazidłami, wolę coś lżejszego, ale nałożyć więcej
i tak mnie piekły nogi po aplikacji (zimą mam problem z podrażnioną swędzącą skórą), więc na natychmiastowe działanie też nie ma co liczyć
ja uwielbiam ten krem do ciała. Mam bardzo suchą skórę i działa na nia idealnie. U mnie wchłania się szybko i pachnie bardzo przyjemnie używam namiętnie tego kremu i całej reszty z serii Masło Shea szkoda tylko że tyle kosztuje Mają też wersje zapachowe (różaną na przykład) - one sa bardziej lekkie więc jak będziesz mieć kiedyś okazję to polecam wypróbowac może akurat Ci się bardziej spodoba
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:37   #877
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie Steamcream? Ja jestem niestrudzoną poszukiwaczką kremu idealnego i szperając w różnych blogach wciąż się na niego natykam...
Niestety,a tez jestem ciekawa opinii tego kremu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 07:39   #878
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Jakby to przeliczyć to jasne że tak, ale ja jestem ciekawa tego zapachu mydła 50g - bo te 100g to się ich trochę boję że będą mdłe mleko? miód? no nie wiem

A w gazetce teraz jakiejś nie ma kodu do L'occi?
Dla mnie zapachy mydeł z l'occitane nie są mdłe wręcz przeciwnie - są wspaniałe, takie naturalne, bez grama sztuczności polecam mydło pomarańczowo-cynamanowe - bajka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:42   #879
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Czy któraś z Was miała mydełko L'occi o zapachy miodu/mleka/róży/werbeny?

Co to za zapach werbena? Napisali że "cytrynowy" ale trochę się obawiam że będzie pachniał jak jakieś zioła...

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla mnie zapachy mydeł z l'occitane nie są mdłe wręcz przeciwnie - są wspaniałe, takie naturalne, bez grama sztuczności polecam mydło pomarańczowo-cynamanowe - bajka
Chciałam je spróbować ale tutaj znowuż obawiam sie cynamonu bo ostatnio odkryła że nie bardzo mi podchodzi... Pomarańczę uwielbiam,ale jak ma dominować cynamon to podziękuję
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:44   #880
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała mydełko L'occi o zapachy miodu/mleka/róży/werbeny?

Co to za zapach werbena? Napisali że "cytrynowy" ale trochę się obawiam że będzie pachniał jak jakieś zioła...

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Chciałam je spróbować ale tutaj znowuż obawiam sie cynamonu bo ostatnio odkryła że nie bardzo mi podchodzi... Pomarańczę uwielbiam,ale jak ma dominować cynamon to podziękuję
Cynamon czuć w tym mydle, ale nie jest drażniący nie lubię takich intensywnych przyprawowych nut, a to mydełko mi odpowiada

Z serii werbena miałam żel i balsam - zapach fajny, nienachalny, czuć cytrynkę. Przypraw/ziół tam nie wyczułam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:54   #881
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała mydełko L'occi o zapachy miodu/mleka/róży/werbeny?

Co to za zapach werbena? Napisali że "cytrynowy" ale trochę się obawiam że będzie pachniał jak jakieś zioła...
miałam mydełko różane i pachnie super Werbena pachnie rzeczywiście ja cytryna zapach jest taki świeży i przyjemny chociaż to nie moje klimaty ale nie jest zły
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 08:13   #882
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Cynamon czuć w tym mydle, ale nie jest drażniący nie lubię takich intensywnych przyprawowych nut, a to mydełko mi odpowiada

Z serii werbena miałam żel i balsam - zapach fajny, nienachalny, czuć cytrynkę. Przypraw/ziół tam nie wyczułam
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
miałam mydełko różane i pachnie super Werbena pachnie rzeczywiście ja cytryna zapach jest taki świeży i przyjemny chociaż to nie moje klimaty ale nie jest zły
Chyba wezmę różę... bo cykor jestem
Ale przydałby się jeszcze jakiś rabat lub kod na gratis

LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:19   #883
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ciekawe, czy nas nie oleją w C. W tej zakładce z miniaturami nie ma info o pojemności Aromatics, więc teoretycznie mogli dać i próbkę wczoraj w domu dopiero zauważyłam, że dostałam próbkę Aromatics in white zamiast Elixir [COLOR="Silver"]
Na urządzeniu mobilnym przy Elixir pokazuje 4 ml.
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:28   #884
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Na urządzeniu mobilnym przy Elixir pokazuje 4 ml.
Dzięki za info nadal mi nie odpisali poczekam do piątku i się przypomnę

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość



Chyba wezmę różę... bo cykor jestem
Ale przydałby się jeszcze jakiś rabat lub kod na gratis

l'occitane to chyba ostatni sklep, gdzie łączą się kody ale jak na złość teraz chyba nie ma żadnych zniżek

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

W D. są nowe szminki TF, ale mają cudne kolory i jaki wybór
Oczywiście u mnie w stacjo nie ma tych szminek wykorzystałabym bon 40zł

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-02-25 o 08:31
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:31   #885
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie Steamcream? Ja jestem niestrudzoną poszukiwaczką kremu idealnego i szperając w różnych blogach wciąż się na niego natykam...
Czytałam o nim ostatnio. Pudełeczka urocze i do wyboru
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:34   #886
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[QUOTE=maarthusia;50409878] l'occitane to chyba ostatni sklep, gdzie łączą się kody ale jak na złość teraz chyba nie ma żadnych zniżek [QUOTE]
Czyli nie ma co liczyć..ehh


Jeśli było to przepraszam
- 50% zniżki z kodem "balneolove". Do 1 marca na balneokosmetyki.pl

'
jak macie kod na darmową dostawę to wypróbuję masełko malinowe

Edytowane przez LadyMag
Czas edycji: 2015-02-25 o 08:39
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:45   #887
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dostałam zestaw weekendowy z S. w różowym pudełku to już moje 5 takie pudełeczko - śliczniutkie Zestaw tym razem czyściutki, żadne literki się nie odbiły na kosmetyczce S. ma u mnie giga plusa za obsługę reklamacji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:45   #888
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla mnie zapachy mydeł z l'occitane nie są mdłe wręcz przeciwnie - są wspaniałe, takie naturalne, bez grama sztuczności polecam mydło pomarańczowo-cynamanowe - bajka
Zamawiałam go teraz i fakt, pachnie pięknie
Wzięłam też werbenowe i różane Bonne Mere.
Na liście mam jeszcze Bonne Mere mleczne i werbenowe, ale najpierw wypróbuję różane.


Od tygodnia używam tego mega drogiego do twarzy (80g za 50 czy 60zł ) i fajowe jest Używam 2 razy dziennie, a nie wysuszyło nic a nic. Co prawda lekko napina skórę, ale nie odczuwam tego jako wysuszenie. Po niektórych mydłach miałam wrażenie takiego mega spięcia jak przy maseczce peel-off a tu tego nie ma.

Miałam kiedyś mini mydełko shea mleczne i świetne było, więc na DDD wzięłam większą kostkę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:07   #889
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ale fajny zestaw: lakier do paznokci i ust Revlon:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_857176.html
Jak dadzą lepsze próbki to kliknę póki co tylko Sensai mnie kusi, reszta nudna
W ostatnim zamówieniu z D. wzięłam próbkę niespodziankę męską i wrzucili zapach Cartiera, który normalnie jest w próbkach liczyłam na coś fajniejszego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 09:12   #890
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam zestaw weekendowy z S. w różowym pudełku to już moje 5 takie pudełeczko - śliczniutkie Zestaw tym razem czyściutki, żadne literki się nie odbiły na kosmetyczce S. ma u mnie giga plusa za obsługę reklamacji

Ja mam jedno duże pudełko różowe (z tamtego roku) i mieszczę w nim wszystkie próbki A co Ty trzymasz w tych pięciu???

Jakby komuś nie pasowały kremiki do rąk czy próbki z L'occi to ja chętnie przygarnę W formie wymianki oczywiście
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:14   #891
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale fajny zestaw: lakier do paznokci i ust Revlon:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_857176.html
Jak dadzą lepsze próbki to kliknę póki co tylko Sensai mnie kusi, reszta nudna
W ostatnim zamówieniu z D. wzięłam próbkę niespodziankę męską i wrzucili zapach Cartiera, który normalnie jest w próbkach liczyłam na coś fajniejszego
Fajny
Ja wczoraj puściłam mini zamówienie: wzięłłam Sensai, Daisy i niespodziankę, ciekawe co dostanę
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:17   #892
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Przyszło właśnie do mnie zamówienie z clinique i zamiast elixir mam aromatics in white w próbce 1.5 ml
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:17   #893
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale fajny zestaw: lakier do paznokci i ust Revlon:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_857176.html
Jak dadzą lepsze próbki to kliknę póki co tylko Sensai mnie kusi, reszta nudna
W ostatnim zamówieniu z D. wzięłam próbkę niespodziankę męską i wrzucili zapach Cartiera, który normalnie jest w próbkach liczyłam na coś fajniejszego
Szkoda, że są tylko 2 kolory do wyboru, bo nie wiem czy ta różowa szminka nie będzie zbyt tandetna dla szatynki
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:19   #894
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość


Ja mam jedno duże pudełko różowe (z tamtego roku) i mieszczę w nim wszystkie próbki A co Ty trzymasz w tych pięciu???
Na razie stoją puste próbki trzymam w organizerach z biedronki, po ostatnich excesach zakupowych już się nie mieszczą . w ogóle to już moja komódka pęka w szwach Tż się wczoraj pytał, czy kupujemy drugą za głowę się złapał, jak mu pokazałam obecny stan zapasów
Musze wymyślić, co wrzucić w te różowe pudełeczka, bo są naprawdę cudne. Aż szkoda je trzymać w szafie

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Fajny
Ja wczoraj puściłam mini zamówienie: wzięłłam Sensai, Daisy i niespodziankę, ciekawe co dostanę
Mam kilka próbek Daisy, wolałabym nowe Opium tak w ogóle to już dawno nie zmieniali próbek w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:19   #895
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Słuchawki są fajne, ale ja nie lubię takich wkładanych do uszu - wypadają mi
Dzięki za info; córcia się ucieszy.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:20   #896
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Przyszło właśnie do mnie zamówienie z clinique i zamiast elixir mam aromatics in white w próbce 1.5 ml
To tak jak ja

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szkoda, że są tylko 2 kolory do wyboru, bo nie wiem czy ta różowa szminka nie będzie zbyt tandetna dla szatynki
Ja bym brała różowy, mam włosy ciemnobrązowe i chyba by mi pasował taki zestaw

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki za info; córcia się ucieszy.
Bardzo proszę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:21   #897
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Właśnie do nich pisze z sephora już wygralam rekompensatę za nie takie próbki choć łatwo nie było to może i teraz się uda
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:23   #898
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja bym brała różowy, mam włosy ciemnobrązowe i chyba by mi pasował taki zestaw
Kusisz dziewczyno, kusisz
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:24   #899
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Właśnie do nich pisze z sephora już wygralam rekompensatę za nie takie próbki choć łatwo nie było to może i teraz się uda
Jeśli to porządna/poważna firma, to powinna nam wynagrodzić tę wtopę

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kusisz dziewczyno, kusisz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:24   #900
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Mi wczoraj przyszła paczka z S i też inne próbki niż wzięłam ( zamiast zapachów wsadzili Make up Forever) chyba za duzo maja i wszystkim pchają, napisałam do nich i zaraz odpisali dali 10 zł rekompensaty za to

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2015-02-25 o 09:26
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.