Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 12:39   #4801
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Kolega w pracy polecił mi AVG Antivirus Free
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:42   #4802
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie też nic nie kusi



Wariatka i po co tak szaleć Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miała 2 dni wolnego
hehe włąśnie się to na mnie zemsciło
powiesiłam niedawno kupione firanki takei z dwóch sztuk się składające ( chyba szyte na miejscu były tak w każdym razie wyglądały) i są krzywe
no co ja biedna zrobię teraz, zmian mi sie zachciało wiosna
nawet wiosenny deszczyk leje
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:43   #4803
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ją -geniusz- kiedyś wypralam stowke. Bylam w banku ochoty srodowisk a, bo był najbliżej. Kasjerka powiedziała, że to trzeba wymienić w PKO. Poszlak całe dwa budynki dalej i bez problemów dostała nową. Pani tylko zapytała z ciekawości co się z tym banknotem stało. To powiedziała, że najpierw wyprał sie w 30 stopniach, a potem jeszcze na długim cyklu w 60, bo nie zauwwazylam go za pierwszym razem.
To ta kasjerka z BOŚ wprowadziła Cię w błąd. Zużyte lub uszkodzone banknoty i monety Narodowego Banku Polskiego można wymienić na nowe w kasie dowolnego banku działającego w Polsce. Info ze strony NBP.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie ale mi wirusy androidowe nie straszne bo nie korzystam z bankowosci mobilnej na tel (jakos temu nie dowierzam ze to bezpieczne do końca jest), nie mam żadnych aplikacji poza biletami komunikacji miejskiej więc chyba mnie nie ma jak zaatakować
A ja myślałam, że tylko mnie tak atakują. Ostatnio skanuję Avastem prawie codziennie, ale łączę się z WIFI w autokarze i innych miejscach publicznych.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-07 o 12:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:46   #4804
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To ta kasjerka z BOŚ wprowadziła Cię w błąd. Zużyte lub uszkodzone banknoty i monety Narodowego Banku Polskiego można wymienić na nowe w kasie dowolnego banku działającego w Polsce. Info ze strony NBP.
Tak mi się wydawało, ale... Na szczęście nie musialam iść daleko. Zostało mi jeszcze 40 minut do końca pracy, a tak mi się nudzi...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:49   #4805
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tak mi się wydawało, ale... Na szczęście nie musialam iść daleko. Zostało mi jeszcze 40 minut do końca pracy, a tak mi się nudzi...

Mnie też 40 min zostało
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:51   #4806
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To ta kasjerka z BOŚ wprowadziła Cię w błąd. Zużyte lub uszkodzone banknoty i monety Narodowego Banku Polskiego można wymienić na nowe w kasie dowolnego banku działającego w Polsce. Info ze strony NBP.
W teorii tak, w praktyce nie - ja miałam spory problem z wymianą. W żadnym banku mi nie chcieli wymienić, poszłam w końcu do PKO - po długim oczekiwaniu w kolejce pani zapytała czy mam konto w PKO, bo jak nie, to wymiana jest niemożliwa... Pokazywałem artykuły w necie, poprosiłam kierownika, w końcu kasjerka poszła do kierownika i ponoć kierownik powiedział, że wyjątkowo mi wymienią... Wyjątkowo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:51   #4807
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

A ja jeszcze 3,5h a mi się tak nie chce...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:52   #4808
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kolega w pracy polecił mi AVG Antivirus Free
Oo sprawdzę zaraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1457354949835.jpg (44,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354958698.jpg (31,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354970950.jpg (26,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354978362.jpg (40,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354984379.jpg (43,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354990783.jpg (45,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457354997693.jpg (28,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457355003713.jpg (28,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457355009602.jpg (31,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1457355015627.jpg (52,6 KB, 28 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:56   #4809
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.



Oo sprawdzę zaraz
Fajny ten maczkowy box


Nie spamujcie za dużo, bo muszę na godzinkę uciec, a tu już nowy wątek powoli się zbliża
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:57   #4810
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W teorii tak, w praktyce nie - ja miałam spory problem z wymianą. W żadnym banku mi nie chcieli wymienić, poszłam w końcu do PKO - po długim oczekiwaniu w kolejce pani zapytała czy mam konto w PKO, bo jak nie, to wymiana jest niemożliwa... Pokazywałem artykuły w necie, poprosiłam kierownika, w końcu kasjerka poszła do kierownika i ponoć kierownik powiedział, że wyjątkowo mi wymienią... Wyjątkowo
Chyba wynika to z tego, że na zwracane zużyte banknoty oni muszą jakiś protokół wypełniać. A że nie chcą mieć papierkowej roboty, to w niektórych punktach kłamią w żywe oczy:

Tu link do strony NBP z tą informacją:
http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/bankn...y/wymiana.html

http://www.nbp.pl/banknoty_i_monety/pliki/31-2013.pdf

Nie wiem, czy wy też tak macie, ale jak wypłacę z paczkomatu 50zł lub 100zł, to rano nikt mi nie chce rozmienić ani w kiosku ani w piekarni i w żadnym sklepie. Mówią zwykle, że nie mają jak rozmienić. Trzeba coś kupić, żeby drobne jakimś cudem się znalazły.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.
Fajne zakupy

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56934896]Treść usunięta[/QUOTE]

A to spryciarz
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-07 o 13:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:03   #4811
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.



Oo sprawdzę zaraz
fajny boxik klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 13:09   #4812
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII


jest jakiś kod do douglasa poza -20%?
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:10   #4813
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Tylko za ciasny obwód se wzięłam i nie miałam już melodii żeby do Niemców odsyłać
Przedłużkę muszę chyba kupić
Nie cierpię przedłużek, ale nie masz innego wyjścia raczej.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A ja jeszcze 3,5h a mi się tak nie chce...
Ja do 15 ale i tak się czuję kompletnie odmóżdżona
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.

Fajny ten box Dobrze, że go nie ma, bo bym kliknęła, a przecież mam odwyk
Róż jest , cienie też fajne - ten ciemniejszy przypomina chyba Satin Taupe.

Tylko pomadka jakaś taka
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:10   #4814
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chyba wynika to z tego, że na zwracane zużyte banknoty oni muszą jakiś protokół wypełniać. A że nie chcą mieć papierkowej roboty, to w niektórych punktach kłamią w żywe oczy:

Tu link do strony NBP z tą informacją:
http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/bankn...y/wymiana.html

http://www.nbp.pl/banknoty_i_monety/pliki/31-2013.pdf

Nie wiem, czy wy też tak macie, ale jak wypłacę z paczkomatu 50zł lub 100zł, to rano nikt mi nie chce rozmienić ani w kiosku ani w piekarni i w żadnym sklepie. Mówią zwykle, że nie mają jak rozmienić. Trzeba coś kupić, żeby drobne jakimś cudem się znalazły.


Fajne zakupy
mi tez się to zawsze zdarza
Ale ja się staram tak nie robić że idę ze "stówą" i chcę rozmienić albo kupuję coś za 2 zł. Bo pracowałam pare lat jako kelnerka i wiem że to masakra jak przyjdzie pierwszy klient i wydasz mu wszystkie drobne z kasy - potem masz problem i to powazny bo nastepnym już nie masz jak wydać dlatego czuję solidarność z tymi wszystkimi którym szef zostawia rano w kasie 25 zł i slowo "jakoś dacie sobie rade"

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-03-07 o 13:11
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:10   #4815
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Załączam fotki mac
Cień ciemniejszy piękny, absolutnie nie jest szarawy jak się obawiałam. To taki stonowany minimalnie ciepły brąz z nutka fioletu jasny róż jest raczej taki dodający blasku bardzo subtelny, nie wali ten róż po oczach pomadka nie jest jasna ekstremalnie, dość intensywna raczej ciepła. Pędzelek krociutki ale przyjemny.



Oo sprawdzę zaraz

Box cudny dzisiaj rano dostałam taki sam I juz zrobiłam full make-up z jego użyciem.
Róż taki dziewczęcy, odmładzający, bardzo świeży cienie mnie miło zaskoczyły, bo ani za różowe, ani za szare; szminka ładna,ale troche "kredowo" na ustach wygląda; pędzelek milutki, a kredka też niczego sobie


Bardzo dawno nie zaglądałam do Was, tęskniło mi sie za podczytywaniem o zakupach i super okazjach, pewnie wiele mnie ominęło... dobrze, że chociaż MACa śledzę na bieżąco
Do Golda wciąż mam daleko i jakoś tak mnie znudziły zakupy w S. ostatnio dzisiaj odebrałam wreszcie brokuła z kartami... i mam o nim takie samo zdanie, jak o brokułach-warzywach - blee

Dzień dobry
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:12   #4816
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Box cudny dzisiaj rano dostałam taki sam I juz zrobiłam full make-up z jego użyciem.
Róż taki dziewczęcy, odmładzający, bardzo świeży cienie mnie miło zaskoczyły, bo ani za różowe, ani za szare; szminka ładna,ale troche "kredowo" na ustach wygląda; pędzelek milutki, a kredka też niczego sobie


Bardzo dawno nie zaglądałam do Was, tęskniło mi sie za podczytywaniem o zakupach i super okazjach, pewnie wiele mnie ominęło... dobrze, że chociaż MACa śledzę na bieżąco
Do Golda wciąż mam daleko i jakoś tak mnie znudziły zakupy w S. ostatnio dzisiaj odebrałam wreszcie brokuła z kartami... i mam o nim takie samo zdanie, jak o brokułach-warzywach - blee

Dzień dobry
witaj po przerwie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:16   #4817
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cześć dziewczyny
Załatwiłam dziś już wszystkie sprawy, czekam teraz na telefon, mają oddzwonić do mnie w sprawie pracy. Bardzo chciałabym tam pracować
Byłam też w D. wykorzystać mój rabat. Nikt do mnie niestety nie podszedł, mimo tego że chodziłam między półkami. W końcu poprosiłam panią o pomoc, w doborze czegoś do brwi z mac. Niestety nie mieli fluidline, więc zdecydowałam się na kredkę, tą automatyczną w kolorze Lingering. To moja pierwsza kredka, do tej pory lubiłam brwi cieniem, ale przyszedł czas na coś nowego. Nie dostałam żadnej próbki do zakupów. Mimo, że kupowałam swego czasu w D regularnie, to ostatnie zakupy u nich kończą się nie fajnie, i nie czuję się zachęcona do ponownych zakupów. W S nigdy nie trafiło się, nawet jak kupowałam szminki na przecenie za 18 zł, żebym nie dostała próbek. Ale przynajmniej mam kredkę z mac za 30 zł
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:16   #4818
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie cierpię przedłużek, ale nie masz innego wyjścia raczej.

Ja do 15 ale i tak się czuję kompletnie odmóżdżona


Fajny ten box Dobrze, że go nie ma, bo bym kliknęła, a przecież mam odwyk
Róż jest , cienie też fajne - ten ciemniejszy przypomina chyba Satin Taupe.

Tylko pomadka jakaś taka
nie urywa pomadka ale nie jest zła

Co do cienia to trochę tak, ale zdecydowanie ładniejszy niż Satin taupe, nie jest tak bury i delikatnie złotawy połysk ma

Mi się właśnie najmniej róż podoba, błyszczyka nie oceniam bo i tak go nie mam zamiaru używać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:17   #4819
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Fajny ten box z Mac

A w ogóle gdzie jest Maarthusia , jakaś zła duszyczka odcięła jej neta
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 13:23   #4820
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

A mi właśnie róż najbardziej to taki mój kolor błyszczola używać też nie zamierzam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:27   #4821
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Aniołek kiedyś dałam stanik do sklepu pani wysłała go do firmy i mi profesjonalnie przedluzyli obwód. Zobacz może u ciebie tak by się dało?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:30   #4822
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dziewczyny dziękuję za poratowanie kodem do Douglasa.
Czy dostała już któraś zamówienie z D z tą kosmetyczką estee i powie co w niej dokładnie jest albo wstawi zdjęcie swoich łupów?? Kjd3 dostałaś już swoje zamówienie?
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:31   #4823
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

A, zapomniałąm napisać że wczoraj i dziś noszę ten nowy podkład Chanel, kolor jest dla mnie o dziwo całkiem fajny, najjaśniejszy nie jest różowy czy brzoskwiniowy. Niestety słabo mi zakrywa czerwone policzki, cały czas widze rumień, nie wiem czy da się nim uzyskać średnie krycie, moim zdaniem krycie to jest takie dość małe. Chyba ze tylko ten rumień taki oporny na przykrycie, jak jest u Was, sprawdzałyście już ten podkład? Chciałabym żeby był ok, bo bym wreszcie nie musiała podkładu mieszać
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:32   #4824
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Witam i chyba nie nadrabiam
Piękny ten MAC
Myślałam, że dzisiaj o tej porze już nowy wątek będzie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:34   #4825
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość

jest jakiś kod do douglasa poza -20%?
A jest w ogóle jakiś na -20???.
Przyłączam się do prośby o kody.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:35   #4826
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W TK Maxx nigdy nie ma etui - są czasami jakieś różne rzucone i można sobie je wziąć do okularów.
rok temu kupiłam w TKMaxx też Korsowe okulary i też za 199zł. Na dole, pod wszystkimi okularami leżały rzucone różne etui - znalazłam korsowe i zaniosłam do kasy jako całosc - zapłaciłam 199zł i mam okulary z oryginalnym etui, które szałowe nie jest by the way, ale jednak ma to MK do okularów MK i wygląda to to jak komplet za 200 złociszy :P dlatego polecam pogrzebac w tych etui na dole i do kasy nieśc jako jeden produkt.
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:38   #4827
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A jest w ogóle jakiś na -20???.
Przyłączam się do prośby o kody.
przy zakupie min. 5 kosmetyków- jeszcze tylko 2 dni !!!
shop5
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:38   #4828
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witaj po przerwie


Musze nadrobić, bo trza mi jakichś inspiracji zakupowych... bo to nienormalne, że nic mi sie nie chce kuopwac


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A mi właśnie róż najbardziej to taki mój kolor błyszczola używać też nie zamierzam

Zgadzam sie, róż najlepszy z boxa
A błyszczyk dla nastoletniej szwagierki jak znalazł będzie

A czy któraś z Was sie orientuje, czy opakowania z boxowych produktów nadają sie do B2M ??Bo mam kilka takich produktów i nie wiem, czy psute zbierać czy wywalać ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:40   #4829
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie cierpię przedłużek, ale nie masz innego wyjścia raczej.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniołek kiedyś dałam stanik do sklepu pani wysłała go do firmy i mi profesjonalnie przedluzyli obwód. Zobacz może u ciebie tak by się dało?
Kurde, bo wzięłam obwód 65, tak jak mam u Frey'i, Panache i Curvy Kate a u Wonderbry ciasno jak cholera
No ale jak bym schudła 10 kilo, to kto wie

Miśka, a do jakiego sklepu oddałaś? Ja nie kojarzę stacjonarnej Wonderbry w okolicy.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 13:44   #4830
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

Musze nadrobić, bo trza mi jakichś inspiracji zakupowych... bo to nienormalne, że nic mi sie nie chce kuopwac





Zgadzam sie, róż najlepszy z boxa
A błyszczyk dla nastoletniej szwagierki jak znalazł będzie

A czy któraś z Was sie orientuje, czy opakowania z boxowych produktów nadają sie do B2M ??Bo mam kilka takich produktów i nie wiem, czy psute zbierać czy wywalać ??
Na boxowym pudełku ( masło maślane) jest napis back2mac więc liczę że tyczy się wszystkiego
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.