BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 12:19   #181
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja już jestem piękny. No.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:37   #182
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hihi...ohhh takspojzałam na avatara i się zachwyciłam
TŻ też piekny ale chce mieć lśniące te swoje 3 cm włoski
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:49   #183
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć dziewczyny. Melduje sie ale nie bardzo wiem juz w jakiej kategori naturalna blondynka czy farbowana. W dzieciństwie miałam blond włoski bardzo jasne i piegi (koszmar dzieciństwa) później zciemniały a teraz jak zaczełam farbować i odrastają to sa juz ciemne i nie wiem czy to jeszcze ciemny blond . Włosy farbuje od zawsze. Miałam czarne i krótkie na zapałkę , rude loczki a później jak każda z nas zapragnełam własnego koloru z tą różnicą że mi mój własny nie podoba sie i przyjaciółka fryzjerka zaproponowała 6 lat temu pasemka i tak sie trzymam. Włosy mam długie i ptroste z natury piegi tez sie utrzymały( juz nie rozpaczam)Ale z zachwytem patrzę na sliczne dziewczyny z bląd loczkami dla mnie takie są najładniejsze
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 09:20   #184
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

up
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 09:35   #185
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

idę do frzyjera w sobote, dopiero w sobotę bo moja fryzjerka ma terminy na maxa zapchane aż do Świąt, więc z balejażu nici, będę tylko ścinać, ale to też coś
Wkleję zdjęcia, ocenicie, czy mogę sie jeszcze przemęczyć z moimi "żółtakami"..
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:02   #186
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja tez jutro ide do salonu Gabriel na podciecie koncowek ( mam nadzieje ze to naprawde beda tylko koncowki a nie pol wlosow) oraz na kurajce nawilzajaca , swoja droga to czekam wlasnie na maske z allegro Inebrya bananowa mam nadzieje ze bedzie fajna
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 11:57   #187
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny ja mam maly problem,i moze ktoras z was mi cos doradzimam zrobiony balejaż z 2 kolorów,tzn rozjasniaczem i fabra takim srednim blondem..teraz kiedy sie pojawily odrosty to niewiem czy w takim wypadku farbuje sie tylko odrosty czy cale znow wlosy..aha dodam,ze teraz juz chcialabym przykryc te odrosty pasemkami z samego rozjasniacza bez tej farby juz i teraz zastanawiam sie,czy jak nalozy sie to tylko na odrosty to czy nie bedzie to glupio wygladac tak jasno u gory a reszta wlosow ciemniejsza..z gory dziekuje za odp
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 21:11   #188
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Cool Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie Moj kolor naturalny to ciemny blond, ale tak od paru lat farbuje włosy na jasny blond albo robie sobie baleyage. Moje włosy sa bardzo dziwne, od spodu tak sie kręcą jakbym miała trwałą a na górze są lekko falowane, zawsze po umyciu muszę je prostować, uff jakie to jest męczące a przy tym jak niszczy włosy Powiem wam , ze ja nie mam zamiaru wracac do swojego naturalnego ciemnego koloru blond, najkorzystniej wygladam i najlepiej sie czuje w jasnych włoskach Pozdrawiam wszystkie blondyneczki
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 22:02   #189
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nastepna blondynka w szeregach
Zloty blond naturalny, dlugie i krecone
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 22:06   #190
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie! Ja też jestem blondynką. Co prawda naturalnie ciemną ale oszukuję i farbuje włosy na jaśniejszy odcień. Do tego oczy ciemny brązik.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 22:08   #191
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mój piesen też jest blondynem i chce się przyłaczyć
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 04:49   #192
fiona003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Boston
Wiadomości: 55
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja też jestem blondynką. I tez podobnie jak niektóre z was zastanawiam sie farbować czy poczekać aż moje naturalne mysie włoski ujrzą swiatło dzienne???
I naprawdę mam problem z jednej strony chciałabym mieć baleyage ( bo o pasemkach i do tego jasnych nie ma mowy na moich "cudo włoskach" ) a z drugiej chciałabym zobaczyc moje naturalne włoski NA CAŁEJ DŁUGOŚCI a nie tylko te nieszczesne odrosty. No i sie waham
fiona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:50   #193
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dureksis wklej swoje fotki po wizycie u fryzjera.Ja dzisiaj ide poprawic balejaz i sciac juz troche dlugie wlosy...i jak efekt bedzie w miare do pokazania to tez wkleje cus...
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:07   #194
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja wlasnie zapuszczam naturalny kolorek, a jak juz mi moje odrosna to dopiero na nich cieniutenkie pasemka i niewiele - zeby odrosty nie rzucaly sie tak bardzo w oczy.
Teraz juz wlasnie skonczylam sie bawic farbowaniem i mam 4cm odrosty, wydaje mi sie ze kolorek zszarzal - i tu wlasnie pojawia sie moje pytanie :
To tylko mi sie tak wydaje ze zszarzal bo mam w sumie reszte troszke innych,bardziej slonecznych czy to efekt farbowania i wloski zostaly pozbawione pigmentu?? moze ktos wie?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:02   #195
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi po ok 3 miesiacach od rozjasniania tez kolorek zszarzal,po prostu tak jakby sie lekko zmyl.

Teraz jestem posiadaczka super blond hairow( fryzjerka zrobila mi mega cieniutkie pasemka ktore wygladaja jak jednolity kolor).Kolor cos jak Magda Molek,jakos sie nie moge przyzwyczaic,fotki wkleje w weekend
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 11:24   #196
cmoczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 125
Unhappy Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie blondynki i nie tylko,

Moje naturalne włoski to ciemny blond. Przez wiele lat rozjaśniałam je 3%- ową wodą utlenioną z apteki. Kolor był śliczny, jednak pózniej same się wykruszały, nawet nie trzeba było ich podcinać. ...
Pół roku temu byłam u fryzjera. Marzył mi się ciepły, złoty, miodowy blond. Niestety pasemka wyszły szare, mysie - nic specjalnego.
Teraz spacerując po mieście, rozglądam się za blondynkami i próbuję znaleźć kogoś kto miałby ładny,ZŁOTY blond. Chciałabym podejść I zapytać gdzie ta osoba chodzi do fryzjera.Wiem, że kolorek różnie wychodzi na różnych włoskach, ale chcę spróbować.
Z przykrością stwierdzam, że mimo iż w salonach fryzjerskich farbuje rozjaśnia się włosy farbami i rozjaśniaczami najnowszej generacji- to polskie blondynki mają coraz brzydsze włosy ! Mają szare, prawie siwe włosy
W większości przypadków - TO NIE JEST BLOND - TO JEST SZARY!
Ciekawa jestem czy też zaobserowałyście to zjawisko??????
cmoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:07   #197
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cmoczek
Teraz spacerując po mieście, rozglądam się za blondynkami i próbuję znaleźć kogoś kto miałby ładny,ZŁOTY blond. Chciałabym podejść I zapytać gdzie ta osoba chodzi do fryzjera.Wiem, że kolorek różnie wychodzi na różnych włoskach, ale chcę spróbować.
Z przykrością stwierdzam, że mimo iż w salonach fryzjerskich farbuje rozjaśnia się włosy farbami i rozjaśniaczami najnowszej generacji- to polskie blondynki mają coraz brzydsze włosy ! Mają szare, prawie siwe włosy
W większości przypadków - TO NIE JEST BLOND - TO JEST SZARY!
Ciekawa jestem czy też zaobserowałyście to zjawisko??????
Ojj, nieprawda. Często spotykam dziewczyny z zadbanymi, lśniącymi i zdrowymi włosami - zarówno farbowanymi jak i naturalnymi. Nie mówię teraz tylko o blondzie, ale także ciemnych włosach. Fakt, często aż włosy mi się jeżą na głowie kiedy widzę suche, zniszczone włosy z kilkoma kolorami, odrostami i bez żadnego cięcia, kształtu. Jednak mimo wszystko wiele kobiet w Polsce ma piękne, zadbane włosy.
A blond wcale nie musi być mysi czy szary. Sama jestem tego dowodem(tak, ta skromność)Ale akurat pod względem koloru, to na pewno nie są one szare i bez blasku. I dużo innych kobiet też tak ma
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:41   #198
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Odświeżam wątek bo jest bardzo ciekawy (cały przeczytalam )

Chciałabym Was prosić o rade - jestem naturalną blondynką, nigdy nie farbowaną jedynie kilka razy użyłam rozjaśniacza w sprayu Joanny.
Mój kolor kiedyś był złoty, ale ostatnio stał się szary i mysi a od slońca w niektórych miejscach pojawiły się żółte przebłyski, mam tez problemy ze skórą i jestem wiecznie zarumieniona, przeczytałam, że w związku z tym nie powinnam mieć na głowie ciepłych odcieni - a taki własnie mam.
W związku z tym mam pytanie - chciałabym używać kosmetyków do włosów blond podkreslających ich kolor jednak jakich używac aby włosy nie zżółkły?
Mam zamiar zakupić Wax do blond którego już kiedys uzywałam bo zapuszczam włosy jednak oprócz tego chciałabym stosowac jeszcze jakąs inną odżywke - coś co by także nawilzyło (no i rozjaśniło oczywiście byle nie na żółto). Dodam, że myje włosy Sunsilkiem do blond.
Bardzo Was prosze doradźcie mi w kwestii kosmetyków.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:29   #199
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

wczoraj postanowilam zrobić odrosty sobie, kupilam jakas wloska profesjonalna farbe w sklepie fryzjerskim...no niestety odrosty wyszly złoto rude bo naturale mam ciemne :/ ale tam gdzie byl blondzik wyszedl fajniutki kolor, zalaczm jego fotki...wyszly minimalnie zbyt biale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2350.jpg (75,4 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2351.jpg (84,4 KB, 190 załadowań)
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 16:25   #200
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tez dolaczam do grona blondynek jestem blondi od urodzenia ciagle robie pasemka tylko,ze zolkna mi po jakism czasie wrrrrr kupilam plukanke<srebrna> Delii mam nadzieje,ze cos pomoze i uzyskam chlodniejszy odcien wloskow
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 16:27   #201
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dołączam sie do grona
jestem naturalną blondynką tylko że ciemną i farbuje sie od jakiegos czasu na jasny jest mi o wiele lepiej
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:04   #202
mmmartha
Rozeznanie
 
Avatar mmmartha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 831
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej mój naturalny kolor włosków to średni blond ale juz od paru lat robię sobie pasemka, więc wychodzi mi jasny blond. przez pewien okres czasu miałam bardzo ciemny brąz, wyszedł bardzo fajny odcień, ale ja najlepiej czuję sie w jasnych włosach. Często chodzę do fryzjera na podcinanie kóńcówek ponieważ bardzo się niszczą. Naszczęście mam włoski długie i proste więc nie muszę się bawić prostownicami. Pozdrawiam wszystkie blondyneczki
mmmartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:53   #203
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny!
Mój naturalny kolor to jasny blond (zdjęcie 1), ale przez serie nieudanych szamponetek, farb itp. mam rudo-blond włosy...(zdjęcie 2)
Ja do pielęgnacji swoich włosów używam serii sunsilk słoneczny blond (faktycznie rozjaśnia włos, bo moje rude włosy nie dają tak wielkiego połysku na kilometr pomarańczowym odcieniem), waxu, rycyny i niekiedy odżywki z ziaji z dodatkiem rycyny.
Kiedyś używałam rumianku, ale po 3 myciu stwierdziłam, że efektów nie ma i dałam sobie spokój.
Może ktoś używał na dłuższą metę?
Są jakieś efekty?
Pozdrówka!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos.JPG (3,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos1.JPG (7,6 KB, 162 załadowań)
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:58   #204
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja nie uzywałam ale pamietaj że rumianek długo stosowany wysusza włosy
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:19   #205
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja bardzo długo używałam rumianku, dziewanny i soku z cytryny - rzeczywiście wysusza włosy a efekty są minimalne więc dałam sobie z tym płukaniem włosów spokój.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:35   #206
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a jakie szampony i odzywki polecacie do jasnych wloskow<rozjasnianych> bo mam juz sianko na glowie a marza mi sie miekkie i blyszczace wloski a i jak to jest w koncu z tymi plukankami?? ja kupilam srebrna ale boje sie,ze wyjda mi jakies fioletowe wlosy dlatego planuje narazie wlac jedna zakretke na 2l wody..to cos da??
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:09   #207
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez blueania
a jakie szampony i odzywki polecacie do jasnych wloskow<rozjasnianych> bo mam juz sianko na glowie a marza mi sie miekkie i blyszczace wloski a i jak to jest w koncu z tymi plukankami?? ja kupilam srebrna ale boje sie,ze wyjda mi jakies fioletowe wlosy dlatego planuje narazie wlac jedna zakretke na 2l wody..to cos da??
Płukanki mi zawsze wychodziły
Ich plus to, to że zejdą na 100%, a szamponetka siedzi we włosie, a niekieyd kolor nie chce się 'sprać', dlatego mam rude włosy...pff
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:13   #208
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

KATona-bardzo ładny odcień blondu Ci wyszedł,taki chłodny
ja również jestem ciemną blondynką,ale robię jasne pasemka.Ostatnio przerzuciałam się na profesjonalne kosmetyki do włosów-chociaż w połowie,tzn szampony zywkłe,z supermakretu,a reszta maski,sera staram się już lepszej jakości.Narazie jestem przy Rigenolu i jak narazie bardzo mi sie podoba,i kryształki Alfaparf.
Jeśli chodzi o rozświetlenie,podtrzymani e koloru to u mnie jest to raz na jakis czas fioletowy szampon Rossmann i maseczka rozświetlająca do włosów blond Avonu,no i krem rozświetlający Sunsilk,choć jak dla mnie za bardzo obciąża włoski..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:17   #209
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny prosze doradźcie mi...Zerknijcie na post nr. 198 (troszeczke wyżej)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:32   #210
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Durga
Odświeżam wątek bo jest bardzo ciekawy (cały przeczytalam )

Chciałabym Was prosić o rade - jestem naturalną blondynką, nigdy nie farbowaną jedynie kilka razy użyłam rozjaśniacza w sprayu Joanny.
Mój kolor kiedyś był złoty, ale ostatnio stał się szary i mysi a od slońca w niektórych miejscach pojawiły się żółte przebłyski, mam tez problemy ze skórą i jestem wiecznie zarumieniona, przeczytałam, że w związku z tym nie powinnam mieć na głowie ciepłych odcieni - a taki własnie mam.
W związku z tym mam pytanie - chciałabym używać kosmetyków do włosów blond podkreslających ich kolor jednak jakich używac aby włosy nie zżółkły?
Mam zamiar zakupić Wax do blond którego już kiedys uzywałam bo zapuszczam włosy jednak oprócz tego chciałabym stosowac jeszcze jakąs inną odżywke - coś co by także nawilzyło (no i rozjaśniło oczywiście byle nie na żółto). Dodam, że myje włosy Sunsilkiem do blond.
Bardzo Was prosze doradźcie mi w kwestii kosmetyków.
hmm...może spróbuj tych fioletowych szamponów,co prawda wydaje mi się,ze są one do rozjaśnianych włosów,ale najwyżej u ciebie nie zadziałają,ale może warto spróbować,napisałaś,że używasz szamponu Sunsilk,to może zaopatrz się w cała serię,tzn szampon,odżywka i krem rozświetlający z tej serii,włosy nie powinny Ci od tego zżółknąć,ale rozświetlić sięfajnie też rozświetla maseczka Avonu do włosów blon,ale teraz zmieniła się trochę seria i niewiem czy aktualnie jest w ofercie...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.