Patenty na bycie NAJ :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 22:00   #2821
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja właśnie nałożyłam na twarz krem z nagietkiem i rzeczywiście jest bardzo podobny do maści cynkowej (dziwne,żeby nie był majac cynk na 2 miejscu w składzie ).Mam nadzieję,że coś mi się poprawi z twarzą No i maść witaminowa na łapki,bo nie mogę znieść tej suchości
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 22:02   #2822
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja używam tego Antridalu raz na jakiś czas i chyba z niego nie zrezygnuję
też mam na twarzy krem z nagietkiem i wyglądam jak trup
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka

Edytowane przez kasia9513
Czas edycji: 2009-08-28 o 22:04
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 23:17   #2823
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
SweetPea przesuszyć tonik i tak musze za pare dni wymienić, więc dam maluko tej cytryny...
Specjalistką nie jestem, ale tak na chłopski rozum... tyle cytryny na pół szklanki płynu to chyba jednak za dużo... cytryna ma działanie ściągające, więc tonik, który przygotowałaś na pewno szybko wysuszy wszelkie niespodzianki i rozjasni cerę, ale lepiej na dłuższą metę nie stosowac go na całą twarz (a już na pewno nie na skórę pod oczami).... najwyżej na strefę T. Dobrze mówię? (może niech ktoś się jeszcze na ten temat wypowie...)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
w takim razie może polecisz jakiś antyperspirant z apteki

Dobrze, że ja tych antridralów itp już nie używam.
W ogóle często nie chcę mi się nawet takim zwykłym robić, plam nie mam jakichs wielkich...

a może wkładki przeciwpotowe? Co się przykleja pod pachy Przydałoby się coś takiego do szkoły, pod bluzką i tak by nie było widać, a po całym dniu w szkole zawsze czuję się nieświeżo.
Ja właściwie nie używam antyperspirantów. Ten ktory mam trudno nazwać antyperspirantem... to po prostu dezodorant w kulce... działa bardzo delikatnie; odświeżająco: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31524

Ubrania z naturalnych tkanin też pomagają.
No ale potliwości nie można całkowicie zahamować. To nienaturalne i niezdrowe.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i

Edytowane przez SweetPea
Czas edycji: 2009-08-28 o 23:19 Powód: literówka
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:03   #2824
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ponoć na pocenie najlepszy jest ETIAXIL około 32zł w aptece
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:18   #2825
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a Perspiblok? co o nim myślicie? bo mama używa i nie wiem czy wydała niepotrzebnie kasę czy to faktycznie pomaga .. ;p
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:28   #2826
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a Perspiblok? co o nim myślicie? bo mama używa i nie wiem czy wydała niepotrzebnie kasę czy to faktycznie pomaga .. ;p

Pomaga tylko,że nadmiernie usuwa wodę z organizmu więc trzeba duzo pić żeby nie wypłukać sobie wszystkim mikroelementów. Poza tym może trochę "otępiać" ma w składzie melise ,która uspokaja więc możesz czuć się czasami trochę senna.Ale nie jet to regułą bo każdy organizm reaguje w inny sposób.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:16   #2827
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No tak tylko ze po antyperspirantach mi wyskakuja te gule nie pod pachami a na twarzy.... A to inna sprawa. Nie wiem co z tym zrobic....

Dziewczyny widzialam wczoraj w rossmannie spirytus kosmetyczny nagietkowy i bylo napisane, ze jest wskazany do cery tradzikowej. Jak on dziala, na co pomaga i jak go uzywac?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 10:45   #2828
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Zastanawiam się nad kupnem pudru z BU
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html moja pani dermatolog kazała odstawić mi podkłady i pudry w kamieniu, ponieważ zapychają ciekawe czy rzeczywiście jest taki fajny w użyciu
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:13   #2829
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

SweetPea a gdzie dostałaś ten antyperspirant?

Ja jeszcze słyszałam o przemywaniu pach naparem z szałwi
No i o toniku szałwiowym do twarzy. Reguluje wydzielanie gruczołów? Nie wysuszy?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:36   #2830
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
No tak tylko ze po antyperspirantach mi wyskakuja te gule nie pod pachami a na twarzy.... A to inna sprawa. Nie wiem co z tym zrobic....

Dziewczyny widzialam wczoraj w rossmannie spirytus kosmetyczny nagietkowy i bylo napisane, ze jest wskazany do cery tradzikowej. Jak on dziala, na co pomaga i jak go uzywac?
ja go stosowałam, wysusza ale pryszcze znikają, nakładałam go punktowo,bo jednak spirytus to spirytus,nie polecam na całą twarz
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:49   #2831
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jeśli chodzi o antyperspiranty, używałam wszelkich łącznie z Vichy itd., ale absolutnie najlepszy jest etiaxil. Pamiętajcie, żeby nie kupować w aptekach w galeriach, bo tam kosztuje ok 53zł, a w normalnej aptece 42zł .

Macie coś na to rozjaśnianie włosów, czy żadna z Was już nie rozjaśnia?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 14:14   #2832
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez maugoszatka Pokaż wiadomość
ja go stosowałam, wysusza ale pryszcze znikają, nakładałam go punktowo,bo jednak spirytus to spirytus,nie polecam na całą twarz
Dzieki za odp Ile razy dziennie stosowalas punktowo? Szybko po nim pryszcze znikaja?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:23   #2833
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Macie coś na to rozjaśnianie włosów, czy żadna z Was już nie rozjaśnia?
Chyba tylko płukanki z soku z cytryny i naparu z rumianku Kiedyś stosowałam, włoski się ładnie po tym błyszczały, ale jakiegoś spektakularnego rozjaśnienia nie zauważyłam niestety
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:37   #2834
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem pudru z BU
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...amboosilk.html moja pani dermatolog kazała odstawić mi podkłady i pudry w kamieniu, ponieważ zapychają ciekawe czy rzeczywiście jest taki fajny w użyciu
Używam tego pudru od kilku miesięcy. Jest bardzo fajny, ale ma swoje wady i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie nie wykonczenia makijażu dodatkowo innym sypkim pudrem.
Puder bambusowy z jedwabiem wygląda dokładnie tak, jak mąka. Ciężko go nałożyć gąbeczką czy puszkiem. Pędzlem to już w ogóle się nie da... podkresla wszelkie suche skórki (jeśli takowe się pojawią na twarzy) i nie ma żadnych właściwości kryjących. Byłam z niego bardzo niezadowolona, az do momentu, kiedy spróbowałam nałożyć go palcem. To chyba optymalny sposób. Wklepuję go pod oczami, na czoło i odrobine na policzki. Jego największa zaleta to idealne matowienie. Miejsca w których został nałożony, wyglądają idealnie przez wiele godzin - żadnego błyszczenia.

Reasumując - puder bambusowy z jedwabiem jest idealny dla idealnych cer.
Ale jesli masz na twarzy cokolwiek do ukrycia, musisz użyć jakiegoś dodatkowego kosmetyku kryjacego.
Mimo wszystko warto go mieć.

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
SweetPea a gdzie dostałaś ten antyperspirant?
W niewielkiej aptece w Krakowie jakieś pół roku temu. Kupiłam go całkiem przypadkowo. Nie jest tak skuteczny jak antyperspiranty z aluminium, ale przynajmniej ma ładny skład.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i

Edytowane przez SweetPea
Czas edycji: 2009-08-29 o 16:39
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 18:08   #2835
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Używam tego pudru od kilku miesięcy. Jest bardzo fajny, ale ma swoje wady i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie nie wykonczenia makijażu dodatkowo innym sypkim pudrem.
Puder bambusowy z jedwabiem wygląda dokładnie tak, jak mąka. Ciężko go nałożyć gąbeczką czy puszkiem. Pędzlem to już w ogóle się nie da... podkresla wszelkie suche skórki (jeśli takowe się pojawią na twarzy) i nie ma żadnych właściwości kryjących. Byłam z niego bardzo niezadowolona, az do momentu, kiedy spróbowałam nałożyć go palcem. To chyba optymalny sposób. Wklepuję go pod oczami, na czoło i odrobine na policzki. Jego największa zaleta to idealne matowienie. Miejsca w których został nałożony, wyglądają idealnie przez wiele godzin - żadnego błyszczenia.

Reasumując - puder bambusowy z jedwabiem jest idealny dla idealnych cer.
Ale jesli masz na twarzy cokolwiek do ukrycia, musisz użyć jakiegoś dodatkowego kosmetyku kryjacego.
Mimo wszystko warto go mieć.
.
Puder bambusowy najlepiej naklada sie pedzlem z "rzadkim" wlosem, typu jak ten do pudru z rossmana. Mi nie podkresla suchych skorek. To fakt jest bialy, ale co z tego skoro jest transparentny? Puder swietnie matowi, opakowanie wystarczy na pewno na rok przy codziennym uzyciu.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 22:54   #2836
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczynki a macie jakis patent na odrosty ? oprocz farbowania
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:27   #2837
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny a jak dziala ten krem dla ksiezniczek? Nawilza cere tak ? A czy mozna go uzywac pod makijaz?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:53   #2838
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

SweetPea dziękuje

Liiii są takie szczoteczki do odrostów, wygląda to jak mascara, a przejeżdża się tym odrosy Albo psikanie włosów spra'yem z filtrem, co spowalnia płowienie (?) koloru.
Ja się nie farbuje, tylko moja mama jakby co
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:55   #2839
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja mam pytanie co do maski spirulinowej , czy wystarczy zmieszać proszek z wodą czy należy dodać jakieś inne składniki? Szukałam przepisu na wizażu ale znaleźć nie mogę
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:12   #2840
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

PanzerKitty a co to za maska spirulinowa Pierwsze słysze
To się robi jakoś ze spiruliny w proszku takiej z apteki? Czy to jakiś przepis z BU czy mazideł
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:36   #2841
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
PanzerKitty a co to za maska spirulinowa Pierwsze słysze
To się robi jakoś ze spiruliny w proszku takiej z apteki? Czy to jakiś przepis z BU czy mazideł
Tak chodzi o ten proszek spirulinowy, tylko właśnie nie wiem czy mam go michrać z samą wodą do konsystencji gęstej papki, czy z czymś innym poszperam trochę w internecie to może znajdę jakieś info
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:22   #2842
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Tak chodzi o ten proszek spirulinowy, tylko właśnie nie wiem czy mam go michrać z samą wodą do konsystencji gęstej papki, czy z czymś innym poszperam trochę w internecie to może znajdę jakieś info
To nie wiedziała, że spirulina też działa
Interesowałam się tylko papainą i bromelainą i nawet założyłam wątek
(https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357731) i zamierzam kupić kapsułki "Ananas NaturKaps" i wymieszać z wodą i bananem (żeby wyszła papka) i zastosować najpierw gdzieś na ciało i zobaczyć co się stanie, jak zadziała, to na twarz.

Ale poluje na te kapsułki "Ananas + spirulina" ale trafić na nie nie mogę
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:41   #2843
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
To nie wiedziała, że spirulina też działa
Interesowałam się tylko papainą i bromelainą i nawet założyłam wątek
(https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357731) i zamierzam kupić kapsułki "Ananas NaturKaps" i wymieszać z wodą i bananem (żeby wyszła papka) i zastosować najpierw gdzieś na ciało i zobaczyć co się stanie, jak zadziała, to na twarz.

Ale poluje na te kapsułki "Ananas + spirulina" ale trafić na nie nie mogę

illegale mam te przepisy to jak testujemy ????Spirulinę w proszku widziałam na allegro

Maseczka z 100% spiruliny
2 łyżeczki miarowe spiruliny rozrobić w wodzie mineralnej niegazowanej tak aby powstała konsystencja gęstej papki.
Nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Zmyć letnią wodą po ok. 20 min Maseczka przeznaczona do każdego typu cery ( suchej i tłustej, trądzikowej, także wrażliwej i naczynkowej). Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Przed nałożeniem alg należy dokładnie oczyścić powierzchnię skóry. Zalecany jest peeling, który spowoduje, że wartości odżywcze spiruliny wchłoną się lepiej i głębiej, co przełoży się od razu na widoczne efekty.

Maseczka ze spiruliny i pełnotłustego mleka w proszku
1 łyżeczka miarowa spiruliny
1 łyżeczka miarowa pełnotłustego mleka w proszku (kozie, krowie)

Składniki rozrobić w wodzie mineralnej niegazowanej tak aby powstała konsystencja gęstej papki.
Nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Zmyć letnią wodą po ok. 20 min
Maseczka przeznaczona do każdego typu cery ( suchej i tłustej, trądzikowej, także wrażliwej i naczynkowej). Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Przed nałożeniem alg należy dokładnie oczyścić powierzchnię skóry. Zalecany jest peeling, który spowoduje, że wartości odżywcze spiruliny wchłoną się lepiej i głębiej, co przełoży się od razu na widoczne efekty.

Maseczka ze spiruliny i jogurtu lub kefiru
1 łyżeczka miarowa spiruliny
1 łyżeczka miarowa kefiru, lub jogurtu naturalnego
Składniki rozrobić w wodzie mineralnej niegazowanej tak aby powstała konsystencja gęstej papki.
Nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Zmyć letnią wodą po ok. 20 min
Maseczka przeznaczona do każdego typu cery ( suchej i tłustej, trądzikowej, także wrażliwej i naczynkowej). Stosować 1-2 razy w tygodniu.
Przed nałożeniem alg należy dokładnie oczyścić powierzchnię skóry. Zalecany jest peeling, który spowoduje, że wartości odżywcze spiruliny wchłoną się lepiej i głębiej, co przełoży się od razu na widoczne efekty.

Kąpiel ze spiruliną
25 gram spiruliny wsypać do wanny z ciepłą wodą i dokładnie wymieszać
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:51   #2844
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jeśli chodzi o spirulinę to ja używam tej http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina i to faktycznie jest naj-patent
jest świetna. rozjaśnia i wygładza skórę. używam jej kilka tygodni (1-2 razy w tygodniu) i zauważyłam, że powoli znikają mi przebarwienia i kolor twarzy się ujednolica.

inne patenty jaki mi się przypomniały to:
dodawanie sypkiej witaminy c do balsamów do ciała- efekt: rozjaśniona i delikatna w dotyku skóra
peeling z kawy, popiołu wulkanicznego, mocznika, witaminy c i witaminy B3- doskonałe złuszczanie naskórka
keratynowe psikadło do włosów- samoróbka- włosy się mniej łamią i są odżywione
olejek rycynowy na rzęsy i brwi
poskramianie brwi lakierem do włosów- na szczoteczce od tuszu

ogólnie patent naj to biochemiczna pielęgnacja
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:14   #2845
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o spirulinę to ja używam tej http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina i to faktycznie jest naj-patent
jest świetna. rozjaśnia i wygładza skórę. używam jej kilka tygodni (1-2 razy w tygodniu) i zauważyłam, że powoli znikają mi przebarwienia i kolor twarzy się ujednolica.

inne patenty jaki mi się przypomniały to:
dodawanie sypkiej witaminy c do balsamów do ciała- efekt: rozjaśniona i delikatna w dotyku skóra
peeling z kawy, popiołu wulkanicznego, mocznika, witaminy c i witaminy B3- doskonałe złuszczanie naskórka
keratynowe psikadło do włosów- samoróbka- włosy się mniej łamią i są odżywione
olejek rycynowy na rzęsy i brwi
poskramianie brwi lakierem do włosów- na szczoteczce od tuszu

ogólnie patent naj to biochemiczna pielęgnacja
norana dzięki , ja mam czerwone plamy po wyciskaniu myślisz,że spirulina tu pomoże? Po jakim czasie widać efekty? Wiem,że glinki też rozjaśniają , tylko że jak zauważyłam u siebie taką prawidłowość. Zawsze jak zrobię maskę z glinki dzień później mam nową niespodziankę na twarzy. Nie wiem od czego to zależy ale mam dosyć Więc wypinam na glinkę i mam zamiar kupić sobie Spiruline.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:14   #2846
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

PanzerKitty ohoho, to ja sobie poczytam o tej spirulince i jak będzie okazja to kupię, a jak

norana a ta wit. C w proszku to pewnie z mazideł?
Szkoda, że w aptekach chyba nie ma
Ja do balsamów dodaję kropelki Juvit, też jest ok

A używałaś może tego popiołu wulkanicznego na twarz
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:25   #2847
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
PanzerKitty ohoho, to ja sobie poczytam o tej spirulince i jak będzie okazja to kupię, a jak

norana a ta wit. C w proszku to pewnie z mazideł?
Szkoda, że w aptekach chyba nie ma
Ja do balsamów dodaję kropelki Juvit, też jest ok

A używałaś może tego popiołu wulkanicznego na twarz
Tez dodaje juvit do balsamow od czasu do czasu, ale drazni mnie potem, ze sie kleje . Poza tym witamina C w juvicie nie jest zbyt stabilna w porownaniu z własnorecznym serum. Wiec na ciało bede tez stosowac serum z kwasem askorbinowym ukrecone wg. przepisu z mazideł. Przy okazji zamowie sobie spiruline
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:30   #2848
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o spirulinę to ja używam tej http://www.zrobsobiekrem.pl/?199,algi-morskie-spirulina i to faktycznie jest naj-patent
jest świetna. rozjaśnia i wygładza skórę. używam jej kilka tygodni (1-2 razy w tygodniu) i zauważyłam, że powoli znikają mi przebarwienia i kolor twarzy się ujednolica.

inne patenty jaki mi się przypomniały to:
dodawanie sypkiej witaminy c do balsamów do ciała- efekt: rozjaśniona i delikatna w dotyku skóra
peeling z kawy, popiołu wulkanicznego, mocznika, witaminy c i witaminy B3- doskonałe złuszczanie naskórka
keratynowe psikadło do włosów- samoróbka- włosy się mniej łamią i są odżywione
olejek rycynowy na rzęsy i brwi
poskramianie brwi lakierem do włosów- na szczoteczce od tuszu

ogólnie patent naj to biochemiczna pielęgnacja
Co to za psikadlo?

Wedlug ktorego przepisu uzywasz tej maseczki ze spirulina?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 15:18   #2849
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
SweetPea dziękuje

Liiii są takie szczoteczki do odrostów, wygląda to jak mascara, a przejeżdża się tym odrosy Albo psikanie włosów spra'yem z filtrem, co spowalnia płowienie (?) koloru.
Ja się nie farbuje, tylko moja mama jakby co
a gdzie takie cos mozna kupic ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 15:29   #2850
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jest taki sztyft do odrostow golden rose
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26238
Tylko wlasnie poszukuje gdzie go kupic
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.