Depilacja Rewelacja.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-16, 13:28   #1
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Angry

Depilacja Rewelacja....


Mam takie pytanie,mam 13 lat , i jestem brunetka, jestes strasznie owlosiona,i strasznie mi to przeszkadza
Mam wlosy na nogach, na rekach,na udach.,a nawet na brzuchu i na troche plecach!I w dodtaku czarne!
Wiem z ejestem za mloda zeby cokolwiek robic,ale strasznie mi to przeszkadza,
bylam na laserach zeby zlikwidowac wloski nad warga,kilka razy i juz prawie nie odrastaja,ale to strasznie drogie i nie zrobie tego na cale cialo

Moze znacie jakies dobre centrum w warszawie,moze bym do jakiegos pana od hormonow poszla?
Znacie jakis kontakt?

POMOZCIE MI

POZDRAWIAM
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 13:30   #2
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Depilacja Rewelacja....

idź do endokrynologa, to jest pierwsza rzecz jaką powinnaś zrobić.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 13:57   #3
mania1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 141
Dot.: Depilacja Rewelacja....

No wlasnie tez tak pomyslalam,znacie moze jakis dobrych endyrologow w warszawie?
mania1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:17   #4
toxisch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Nie jestem z Warszawy, więc żadnego lekarza Ci nie doradzę. Za to zapraszam na to forum http://www.hirsutyzm.fora.pl . Nie przestrasz się go, nie jest powiedziane wcale, że masz tę dolegliwość, to oceni lekarz. Ale tutaj znajdziesz dużo rad, m.in. namiary na lekarzy, podstawowe badania, metody walki z włosami + porady psychologiczne . I nie zostawiaj tego problemu, im wcześniej zaczniesz tym więcej zdziałasz. Buźka do góry
toxisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 15:32   #5
m.a.j.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Może nie jest to ąż tak powżny problem dla mnie chodzi o te włoski teraz mam 21 lat ale jeszcze chyba w drugiej klasie liceum chodziłam do endokrynologa i miałam robione rózne badania między innymi poziom hormonów jednak okazało się że jest normalny , i chyba powodem tego że mam te włoski był gruczoł tarczycy,zresztą w moim przypadku to nie jest zbyt poważne mam tam jakieś kosmyki na brzuchu i plecach,ale da sie przeżyć pozdrawiam
__________________
63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53


10.01 ---START---63.2


9 dzień ćwiczeń za mną

Tłuszczyku spływaj a sio
m.a.j.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:43   #6
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Mam do Was, dziewczyny, pytanie odnośnie depilacji okolic bikinii. Kiedyś czytałam, że niektóre dziewczyny golą się tam każdego dnia, a dla mnie to jest niemożliwe. Czuję, jakbym dosłownie miała druty zamiast włosków. Dopiero po 3-4 dniach, gdy trochę odrosną i dostatecznie je namydlę jest w mairę ok Macie może jakiś sposób na to, czy to po prostu taka przypadłość?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:05   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Pierwsze co powinnas zrobic to pojsc do ginekologa endokrynologa a nie isc na laser ,dziwi mnie kto przeprowadzil taki zabieg na 13 bez wczesniejszego wyslania do lekarza?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 18:39   #8
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Mam do Was, dziewczyny, pytanie odnośnie depilacji okolic bikinii. Kiedyś czytałam, że niektóre dziewczyny golą się tam każdego dnia, a dla mnie to jest niemożliwe. Czuję, jakbym dosłownie miała druty zamiast włosków. Dopiero po 3-4 dniach, gdy trochę odrosną i dostatecznie je namydlę jest w mairę ok Macie może jakiś sposób na to, czy to po prostu taka przypadłość?
może zdecyduj się na wosk? na dłuższą metę to jest wygodniejsze niż maszynka
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:44   #9
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
może zdecyduj się na wosk? na dłuższą metę to jest wygodniejsze niż maszynka
Słyszałam, że po wosku nie da się później z bólu usiąść, chyba że masz na myśli tylko "brzegi". Mi chodzi o całość, bo mam już dość oglądania chłopaka różowego podbrzusza "po" .
A co z laserem jest na tak na pierwszy ogień? Co zmieni ginekolog?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:48   #10
esia40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: Depilacja Rewelacja....

ja mam małe owłosienie, jase włoski, więc nóżki gole tylko jak jest ciepło
wystarczy mi raz na tydzień, bo strasznie wolno osrastają i jestem z tego zadowolona
esia40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:52   #11
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Tylko, że mi nie chodzi o nogi. Te, przeciągnę sobie 2 razy depilatorem i mam spokój, a w TYM miejscu, nie dam rady
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 07:21   #12
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Słyszałam, że po wosku nie da się później z bólu usiąść, chyba że masz na myśli tylko "brzegi". Mi chodzi o całość, bo mam już dość oglądania chłopaka różowego podbrzusza "po" .
A co z laserem jest na tak na pierwszy ogień? Co zmieni ginekolog?
a ja myślałam, że chodzi ci o linię bikini a nie o calość a próbowalaś kremów do depilacji?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:00   #13
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Ja stosuję depilację woskiem i szczerze polecam. Niestety nie każda kosmetyczka jest w stanie wydepilować bardzo głęboko, przeważnie robią właśnie same brzegi, ale po wizytach u jakiś 4-5 kosmetyczkach trafiłam na taką co jest maniaczką depilacji i uważa wszelkie owłosienie za zbędne, więc depiluje tak głęboko jak tylko ktoś ma ochotę. Ja co prawda nie depiluję się do zera ale zostawiam naprawdę bardzo niewiele włosów i nic mnie nie boli, nie swędzi, a jaki komfort przez miesiąc bez golenia.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:39   #14
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

No proszę, to są takie kosmetyczki, które golą na "zero" i w tych miejscach Kurcze, tylko jakbym ja chciała coś takiego to jak powinnam się o to spytać u kosmetyczki? Może inaczej bedzie gdy to ona mnie wydepiluje niż ja sama będę kombinować Ile kosztuje taki zabieg?

Nancy, a te kremy do depilacji nie działają podobnie jak golarka, tzn. że są twardsze włoski po tym i też szybko w miarę odrastają? Działają też na te twardsze włoski, nie tylko z linii bikini? I ostatnie, to ile taki krem kosztuje i jakiej firmy?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 07:05   #15
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Depilacja Rewelacja....

wisniowaa, poszukaj na kwc, tam jest pełno recenzji kremów do depilacji
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 07:17   #16
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
No proszę, to są takie kosmetyczki, które golą na "zero" i w tych miejscach Kurcze, tylko jakbym ja chciała coś takiego to jak powinnam się o to spytać u kosmetyczki? Może inaczej bedzie gdy to ona mnie wydepiluje niż ja sama będę kombinować Ile kosztuje taki zabieg?

Nancy, a te kremy do depilacji nie działają podobnie jak golarka, tzn. że są twardsze włoski po tym i też szybko w miarę odrastają? Działają też na te twardsze włoski, nie tylko z linii bikini? I ostatnie, to ile taki krem kosztuje i jakiej firmy?

maszynka u mnie w tym miejscu odpada...zaczelam uzywac kremow,przede wszystkim veet do okolic bikini z tym ze jest drogawy...albo po prostu veet do depilacji skory wrazliwej...niestety na dlugo nie wystarcza ta metoda...ale tak..plastrow boje sie uzyc,wiec nic innego chyba nie zostaje...sprobuj i TY kremow,a zobaczysz,czy taki sposob ci odpowiada..
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:47   #17
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ja stosuję depilację woskiem i szczerze polecam. Niestety nie każda kosmetyczka jest w stanie wydepilować bardzo głęboko, przeważnie robią właśnie same brzegi, ale po wizytach u jakiś 4-5 kosmetyczkach trafiłam na taką co jest maniaczką depilacji i uważa wszelkie owłosienie za zbędne, więc depiluje tak głęboko jak tylko ktoś ma ochotę. Ja co prawda nie depiluję się do zera ale zostawiam naprawdę bardzo niewiele włosów i nic mnie nie boli, nie swędzi, a jaki komfort przez miesiąc bez golenia.
A zdradzisz gdzie przyjmuje ta kosmetyczka maniaczka?....i ile bierze za "zabieg"? aha, poza tym to slyszalam, ze po wosku trzeba odczekać az wloski znowu odrosna zeby powtorzyc depilacje, czy to prawda? i jak sobie radzisz z wloskami wtedy??
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:00   #18
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Nelllcia, to chyba logiczne, ze depiluje się (wyrywa się włosy), gdy one odrosną Też jestem ciekawa co do tej kosmetyczki

W weekend poszukam w sklepie tych kremów. Kosztują może i sporo, ale raz się żyje. Jak mówisz martha330, że masz problemy z golarką w tym miejscu to też spróbuję, tylko jeszcze mi powiedz jakie odrastaja po tym włoski?

Jak już w ogóle będę zdesperowana, to pójdę na zabiegi laserowe
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:12   #19
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Jak już w ogóle będę zdesperowana, to pójdę na zabiegi laserowe
Nie dam sobie ręki odciąć, ale wydaje mi sie ze laserem nie wykonuje się depilacji głębokiej.
Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Mi chodzi o całość, bo mam już dość oglądania chłopaka różowego podbrzusza "po" .
Jesteś pewna, że to kwestia Twoich włosów ?

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Mam do Was, dziewczyny, pytanie odnośnie depilacji okolic bikinii. Kiedyś czytałam, że niektóre dziewczyny golą się tam każdego dnia, a dla mnie to jest niemożliwe. Czuję, jakbym dosłownie miała druty zamiast włosków. Dopiero po 3-4 dniach, gdy trochę odrosną i dostatecznie je namydlę jest w mairę ok Macie może jakiś sposób na to, czy to po prostu taka przypadłość?
Golenie tylko pogarsza sprawę. Mi najbardziej odpowiadają kremy.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 20:47   #20
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie dam sobie ręki odciąć, ale wydaje mi sie ze laserem nie wykonuje się depilacji głębokiej.
Ja też nie wiem, ale jak trzeba będzie to się dowiem

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że to kwestia Twoich włosów ?
Sugerujesz coś innego? Mówi, ze włoski

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Golenie tylko pogarsza sprawę. Mi najbardziej odpowiadają kremy.
Kremy do depilacji czy kremy nawilżające dla zmiękczenia?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:08   #21
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość

Sugerujesz coś innego? Mówi, ze włoski
No ja tam znawcą nie jestem, ale wydaje mi się, ze zarumienienie tu i ówdzie w takich sytuacjach może mieć też inne wytłumaczenie

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Kremy do depilacji czy kremy nawilżające dla zmiękczenia?
Do depilacji. Golenie = jeżyk, wyrywanie (czymkolwiek) to tortura Więc krem wydaje mi się optymalny.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 01:31   #22
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
No proszę, to są takie kosmetyczki, które golą na "zero" i w tych miejscach Kurcze, tylko jakbym ja chciała coś takiego to jak powinnam się o to spytać u kosmetyczki? Może inaczej bedzie gdy to ona mnie wydepiluje niż ja sama będę kombinować Ile kosztuje taki zabieg?

Nancy, a te kremy do depilacji nie działają podobnie jak golarka, tzn. że są twardsze włoski po tym i też szybko w miarę odrastają? Działają też na te twardsze włoski, nie tylko z linii bikini? I ostatnie, to ile taki krem kosztuje i jakiej firmy?
no pewnie że depiluja woskiem na tzw. kojaka ale jak to wygoda na miesiąc przynajmniej spokój, nic nie swędzi, nie boli odrastanie, włoski są delikatne... a co do bólu to naprawdę dobra kosmetyczka zrobi to tak że nawet za bardzo nie pocierpisz i moze 1 dzięń troszkę dziwnie ale to tylko za pierwszym razem... przynajmniej u mnie tak było... bardzo polecam wosk
Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:33   #23
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No ja tam znawcą nie jestem, ale wydaje mi się, ze zarumienienie tu i ówdzie w takich sytuacjach może mieć też inne wytłumaczenie
Wydaje mi się, że to włoski, zresztą ja mam tak samo, jak on się nie ogoli (na twarzy ) i daje mi buziaki.

Tą depilacją zainteresuję się trochę przed wakacjami, najpierw wypróbuję krem, a jak nie pomoże, to szybciej zacznę szukać kosmetyczki
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:50   #24
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Mam pytanie do wizażanek, które goliły się woskiem w okolicach bikinii u kasmetyczki. Znalazłam taki gabinet oferujący tego typu usługę (kosztuje to 30-50zł). Nie wiem tylko jak mam się odpowiednio spytać o to czy golą tylko po bokach czy "na zero", żeby nie zabrzmiało to głupio
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:40   #25
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wizażanek, które goliły się woskiem w okolicach bikinii u kasmetyczki. Znalazłam taki gabinet oferujący tego typu usługę (kosztuje to 30-50zł). Nie wiem tylko jak mam się odpowiednio spytać o to czy golą tylko po bokach czy "na zero", żeby nie zabrzmiało to głupio
Spytaj się czy wykonują depilacje brazylijską.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 17:45   #26
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Cytat:
Napisane przez Nelllcia Pokaż wiadomość
A zdradzisz gdzie przyjmuje ta kosmetyczka maniaczka?....i ile bierze za "zabieg"? aha, poza tym to slyszalam, ze po wosku trzeba odczekać az wloski znowu odrosna zeby powtorzyc depilacje, czy to prawda? i jak sobie radzisz z wloskami wtedy??
NIedaleko WRocławia (ok. 60 km) bo tam mieszkam. Depilacja bikini kosztuje 25 zł, depiluję też pachy i całe nogi.
Z odrastaniem to jest tak że im dłużej depilujesz woskiem tym rzadziej trzeba później chodzić bo coraz mniej odrastają. Ja na początku chodziłam co ok. 2-3 tygodnie a teraz spokojnie co miesiąc. Faktycznie żeby pójść ponownie na woskowanie trzeba trochę "odchować" włoski żeby wosk złapał, ale włosy długo nie odrastają (pojedyńcze wyrywam pensetką) a jak już wszystkie zaczynają wyrastać to czekam ok. 2-3 dni i idę na woskowanie.

Cytat:
Napisane przez Ana844 Pokaż wiadomość
no pewnie że depiluja woskiem na tzw. kojaka ale jak to wygoda na miesiąc przynajmniej spokój, nic nie swędzi, nie boli odrastanie, włoski są delikatne... a co do bólu to naprawdę dobra kosmetyczka zrobi to tak że nawet za bardzo nie pocierpisz i moze 1 dzięń troszkę dziwnie ale to tylko za pierwszym razem... przynajmniej u mnie tak było... bardzo polecam wosk
Potwierdzam: włosy są coraz słabsze, odrasta ich mniej i już nie tak często trzeba chodzić. WOskuję się już od kilku lat i na początku trochę mnie bolało (najbardziej boli właśnie głęboko) ale teraz to już nic nie czuję.
Na pewno im dłużej się chodzi tym mniej później boli, ale też zależy to od wosku: mnie bardziej boli jak kosmetyczka używa pasków do wyrywania włosów i wosku w rolce a mniej gdy jest to wosk nakładany patyczkiem (zresztą jest specjalny wosk do wrażliwych miejsc) i wyrywany palcem.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 19:49   #27
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

O kurcze, to jeszcze jest różnica depilacji woskiem. Wiem, że w jednym gabinecie są jakieś woski z owoców, ale nie wiem jakie to ma znaczenie. Tam, gdzie są te specjalne woski, depilacja kosztuje 30-50 zł (mam nadzieję, że za tą cenę będę miała depilację brazylijską ) W drugim gabinecie, pod tą nazwą, muszę zapacić już 55 zł. To nie majątek, ale jak pomyślę, ze przez pierwsze tygodnie będę musiała chodzić regularniej, to chyba poszukam czy jest gdzieś taniej
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:22   #28
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Ja płaciłam ok 30 zl za depilację 'nie brazylijską' więc za brazylijską będzie więcej. Włoski są słabsze i wolno rosną
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:22   #29
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Byłam wczoraj na depilacji woskiem Jestem baardzo zadowolona z efektu. Trochę bolało czasami, że aż oddechu nie mogłam złapać, ale żeby być piękną, trzeba cierpieć. Zabieg miałam w Studio Urody u Pani Beaty Krajnik (jednej z moderatorek) i gorąco polecam!

Co do brazyliskiej depilacji, to muszę się jeszcze zastanowić, bo ponoć strasznie boli i jak na pierwszy raz, to kosmetyczka stanowczo mi odradziła, zresztą sama powiedziała, że tylko raz w życiu musiała dokonać na sobie takiej depilacji i już ma stanowczo dość )
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:37   #30
konwalia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja Rewelacja....

Włoski często "wyrywane" rzeczywiście wolniej odrastają i są słabsze, u mnie one zaczęły wrastać w skórę, bo nie były na tyle mocne by się przez nią przebić, a to strasznie boli po jakimś czasie
konwalia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.