DIOR - kolorówka - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 23:36   #1411
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Tutaj w wątku? Jak tak to poszukam.
akurat chodziło mi o to że seria Irisident pojawiła się już parę razy na truskawie, ale masz rację, przypominam sobie że ktoś wklejał zdjęcie tej pierwszej piąteczki

moje dzisiejsze zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10 001.jpg (73,1 KB, 187 załadowań)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 23:52   #1412
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
akurat chodziło mi o to że seria Irisident pojawiła się już parę razy na truskawie, ale masz rację, przypominam sobie że ktoś wklejał zdjęcie tej pierwszej piąteczki

moje dzisiejsze zakupy

To jest miniaturka różu,ale i tak na długo Tobie wystarczy
Fajne nabytki
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 02:20   #1413
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To jest miniaturka różu,ale i tak na długo Tobie wystarczy
Fajne nabytki
dziekuje, akurat poszłam tylko po podkład, ale przy okazji sie spytałam babki ktory puder brazujacy by mi poleciła bo wszystkie wydaja mi sie zbyt pomaranczowe i swienie mi dobrala kolor, wiec pomyslalam sobie za jak kupilam brazer to musze miec tez rozswietlacz, tak dla rownowagi

magsch zauważyłam że Dior ma dwa linery, czy możesz mi powiedzieć którym z nich byłaś malowana? ja testowałam ten pierwszy ale wydawał mi się dość słaby, ale może to dlatego że był troszkę zleżały

ps czy to tylko moje spostrzezenie czy babeczki na stoiskach z kosmetykami za granica sa o wiele lepiej zorientowane, nie wspominajac juz o chojnosci, niz te nasze w polsce??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liner1.jpg (3,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liner2.jpg (4,7 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-15 o 02:47
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 07:27   #1414
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
akurat chodziło mi o to że seria Irisident pojawiła się już parę razy na truskawie, ale masz rację, przypominam sobie że ktoś wklejał zdjęcie tej pierwszej piąteczki

moje dzisiejsze zakupy
Czy to po lewej to puder brązujący? Jaki to numerek? Jak się spisuje? Nie jest pomarańczowy?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 07:40   #1415
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze zakupy
no pięknie się tu koleżanki obkupują, co i rusz nowe fotki, a mi z 3 piątek DIora ostała się tylko ER, Tropical Light jednak kompletnie nie dla mnie, a Petal Shine to już w ogóle WIELKA WTOPA
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:17   #1416
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Odnośnie linerów diora:
Ja mam dwa DiorLiner - granat i fiolet i jestem bardzo z nich zadowolona Mocny kolor, długo się utrzymują, łatwo narysować kreskę. Te na pewno polecam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:36   #1417
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
akurat chodziło mi o to że seria Irisident pojawiła się już parę razy na truskawie, ale masz rację, przypominam sobie że ktoś wklejał zdjęcie tej pierwszej piąteczki

moje dzisiejsze zakupy
Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziekuje, akurat poszłam tylko po podkład, ale przy okazji sie spytałam babki ktory puder brazujacy by mi poleciła bo wszystkie wydaja mi sie zbyt pomaranczowe i swienie mi dobrala kolor, wiec pomyslalam sobie za jak kupilam brazer to musze miec tez rozswietlacz, tak dla rownowagi

magsch zauważyłam że Dior ma dwa linery, czy możesz mi powiedzieć którym z nich byłaś malowana? ja testowałam ten pierwszy ale wydawał mi się dość słaby, ale może to dlatego że był troszkę zleżały

ps czy to tylko moje spostrzezenie czy babeczki na stoiskach z kosmetykami za granica sa o wiele lepiej zorientowane, nie wspominajac juz o chojnosci, niz te nasze w polsce??
Laurany piekne zakupki-roz wspanialy!!!mam taki ale bialy z drobinkami i swietnie sie sprawdza do roswietlania oczu!na 100% wizazystka malowala mnie tym drugim-pudeleczko z pedzelkiem i efekt bardzo mi sie podobal!!!
hmmm...wydaje mi sie ze sa lepiej poinformowane za granica alebo w Polsce nie chca po prostu mowic!kilka razy mi sie zdarzylo ze baka z Sephory albo Douglasa zapytana o jakas konkretna rzecz odpowiadala jakby z Laska!ja na tyle mam dobrze ze w moim miescie jest tylko jedna perf.z Diorem i jak zapytam o cokolwiek do dostane bardzo wyczerpujaca odpowiedz i jeszcze pelno probek zeby przetestowac....a prezenty tu sa naprawde wieksze i az milo sie kupujeaha chcialam jeszcze dodac ze z roswietlaacza powinnas byc bardzo zadowolona bo ja jestem i uwazam ze lepszego nie znalazlam...zreszta zaobaczysz jaki daje piekny efekt
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 08:38   #1418
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Odnośnie linerów diora:
Ja mam dwa DiorLiner - granat i fiolet i jestem bardzo z nich zadowolona Mocny kolor, długo się utrzymują, łatwo narysować kreskę. Te na pewno polecam
Może tak troszkę jakby nie na temat, ale będąc w Douglasie po liner Diora ekspedientka powiedziała, że trochę producentowi nie wyszły i poleciła mi Kanebo w pisaku. Wygląda jak wieczne pióro, metalowe opakowanie, a w środku jakby "cienkopis". Bez problemu każdy może nim sobie zrobic kreskę, a później utrzymuje się bez najmniejszego problemu cały dzień. Trochę drogi, ale później dokupuje się już tylko wkłady (wyglądające identycznie jak naboje od pióra).
To tak tylko chciałam wtrącić odnośnie linerów
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:48   #1419
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Laureny zakupki i gratisy śliczne

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie,który pędzel będzie odpowiedni do Diorskin Poudre Shimmer. Mam z Sephory te o nr.1 /Powder/,2 /Powder/, 3 /Bronzer/,4 /Blush/. Wydaje mi się,że nr.1 lub 2 ale tak naprawdę to nie wiem Pomóżcie
Dziewczyny ponawiam pytanko
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:21   #1420
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Wklejam dzisiaj fotkę mojego skromniutkiego zbioru, jest intensywnie używany wszystko jest Wam doskonale znane

Zastanawiam sie teraz który Poudre Shimmer wybrac Amber czy Rose??? Chciałabym oba ale fundusze tylko na jeden zresztą musze też pomyśleć o "rózowym" różu bo mam same ceglaste

I dlaczego w Polsce nie dostajemy tyle fajnych gratisików????!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00364.jpg (52,1 KB, 147 załadowań)
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:34   #1421
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czy to po lewej to puder brązujący? Jaki to numerek? Jak się spisuje? Nie jest pomarańczowy?
jest to brązer z nowej kolekcji - odcień 002 Matte Honey, jest bardzo delikatny i w żadnym wypadku pomarańczowy
trochę za wcześnie zeby go oceniac, ale jak już go trochę użyję to obiecuję wystawić mu ocenę na KWC, chociaż nie lubie tego robic

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
no pięknie się tu koleżanki obkupują, co i rusz nowe fotki, a mi z 3 piątek DIora ostała się tylko ER, Tropical Light jednak kompletnie nie dla mnie, a Petal Shine to już w ogóle WIELKA WTOPA
nie przejmuj się, czasami naprawdę jest trudno dobrać odcień, mi akurat Earth Reflections nie przypasowały, a wszyscy się tutaj nimi zachwycają

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Odnośnie linerów diora:
Ja mam dwa DiorLiner - granat i fiolet i jestem bardzo z nich zadowolona Mocny kolor, długo się utrzymują, łatwo narysować kreskę. Te na pewno polecam
hmmm, a ja juz zdążyłam go znielubić

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Laurany piekne zakupki-roz wspanialy!!!mam taki ale bialy z drobinkami i swietnie sie sprawdza do roswietlania oczu!na 100% wizazystka malowala mnie tym drugim-pudeleczko z pedzelkiem i efekt bardzo mi sie podobal!!!
hmmm...wydaje mi sie ze sa lepiej poinformowane za granica alebo w Polsce nie chca po prostu mowic!kilka razy mi sie zdarzylo ze baka z Sephory albo Douglasa zapytana o jakas konkretna rzecz odpowiadala jakby z Laska!ja na tyle mam dobrze ze w moim miescie jest tylko jedna perf.z Diorem i jak zapytam o cokolwiek do dostane bardzo wyczerpujaca odpowiedz i jeszcze pelno probek zeby przetestowac....a prezenty tu sa naprawde wieksze i az milo sie kupujeaha chcialam jeszcze dodac ze z roswietlaacza powinnas byc bardzo zadowolona bo ja jestem i uwazam ze lepszego nie znalazlam...zreszta zaobaczysz jaki daje piekny efekt
dziękuję
też odniosłam takie wrażenie że babki w polsce robią łaske żeby kogokolwiek obsłużyć:/
a ten rozświetlacz coraz bardziej mi się podoba

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Może tak troszkę jakby nie na temat, ale będąc w Douglasie po liner Diora ekspedientka powiedziała, że trochę producentowi nie wyszły i poleciła mi Kanebo w pisaku. Wygląda jak wieczne pióro, metalowe opakowanie, a w środku jakby "cienkopis". Bez problemu każdy może nim sobie zrobic kreskę, a później utrzymuje się bez najmniejszego problemu cały dzień. Trochę drogi, ale później dokupuje się już tylko wkłady (wyglądające identycznie jak naboje od pióra).
To tak tylko chciałam wtrącić odnośnie linerów
wiem że nic nie wiem

bardzo ładny zbior fi

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-15 o 13:13
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 11:43   #1422
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Wklejam dzisiaj fotkę mojego skromniutkiego zbioru, jest intensywnie używany wszystko jest Wam doskonale znane
Masz Mystic Jade , których pragnę , ale funduszy brak
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:38   #1423
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Wklejam dzisiaj fotkę mojego skromniutkiego zbioru, jest intensywnie używany wszystko jest Wam doskonale znane

Zastanawiam sie teraz który Poudre Shimmer wybrac Amber czy Rose??? Chciałabym oba ale fundusze tylko na jeden zresztą musze też pomyśleć o "rózowym" różu bo mam same ceglaste

I dlaczego w Polsce nie dostajemy tyle fajnych gratisików????!!!!
ladny zbior!jak ci sluzy roz czteropaskowiec/??wydaje mi sie ze mam ten sam odcien a ja jestem z nigo bardzo zadowolona bo wkoncu mam brzoskwinki na policzkach
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:11   #1424
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

jakim pędzlem nakłada sie ten rozświetlacz??
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:22   #1425
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja nakładam go skośnym pędzlem, lub zwykłym do rożu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:25   #1426
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
jakim pędzlem nakłada sie ten rozświetlacz??
ja nakladam go pedzlem do rozu albo czasami palcami jak chce bardzie zaakcentowac pewne miejsca
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:39   #1427
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

ahhh dzięki dziewczyny nie wiedziałam jak sie do niego dobrać
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:16   #1428
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
jakim pędzlem nakłada sie ten rozświetlacz??
Dziękuję za poparcie w kwestii pytania Sama pewnie bym trochę błądziła dobierając odpowiedni pędzel do tego rozświetlacza,a tak już wiem który będzie najlepszy
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:37   #1429
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Dark01-bylam w perfumeriii i niestety u mnie akurat dostepne sa tylko odcienie 030 i 040!!!!o30 bardzo fajny ciemniejszy bezyk ciemniejszy od mojego Forevera033(myslam ze ten najciemniejszy z tych ktore uzywam)dostalam nawet probke dosc spora!040 ciemny bez ale pewnie na lato do mijej opalonej uzi bylby ok ale szkoda kupic na sezon i odstawic
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 21:29   #1430
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
ladny zbior!jak ci sluzy roz czteropaskowiec/??wydaje mi sie ze mam ten sam odcien a ja jestem z nigo bardzo zadowolona bo wkoncu mam brzoskwinki na policzkach
Ja również, mam ciepły odcień skóry, taki trochę żółtawy więc ta cegła / brzoskwinka się pięknie komponuje, szczególe do ciepłych cieni, jest mocno napigmentowany więc podejrzewam, że będzie mi dłuuugo służył. Magsh pomóż w wyborze Shimmera !! Mam sporo ciepłych ( oprócz tych na zdjęciu), wyrazistych cieni: zielenie, żółty, ceglany róż, beże - może jednak Amber. Z drugiej strony różowy też by się przydał...
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:47   #1431
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja również, mam ciepły odcień skóry, taki trochę żółtawy więc ta cegła / brzoskwinka się pięknie komponuje, szczególe do ciepłych cieni, jest mocno napigmentowany więc podejrzewam, że będzie mi dłuuugo służył. Magsh pomóż w wyborze Shimmera !! Mam sporo ciepłych ( oprócz tych na zdjęciu), wyrazistych cieni: zielenie, żółty, ceglany róż, beże - może jednak Amber. Z drugiej strony różowy też by się przydał...
hmmmm...nie chce byc pozniej winna jak sie nie spodoba
ale dla mnie najpiekniejszy jest ten amber-juz jeden rozowy mam z E.Arden no i nie zachwyca tak jak ten Diorowski...szczerze to nie przygladalam sie za bardzo temu rozowemu ale jak by mi maz sprezentowal to napewno bym sie ucieszylachociaz mysle ze na lato w sam raz to zlotko choc na zime tez bym chiala ten rozowy....nie wiem musisz sie zastanowic albo jak ci sie nies spodoba to wyslesz mi go na moj rachunek
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:54   #1432
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
nie wiem musisz sie zastanowic albo jak ci sie nies spodoba to wyslesz mi go na moj rachunek
Nie śmiałabym Cię obciążać tak trudną decyzją ale to co napisałas powyżej przekonuje mnie do Ambera Chyba w ciągu najbliższych dni wybiorę się do perfumerii, ostatecznie w niedzielę moje imieniny
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:58   #1433
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Dark01-bylam w perfumeriii i niestety u mnie akurat dostepne sa tylko odcienie 030 i 040!!!!o30 bardzo fajny ciemniejszy bezyk ciemniejszy od mojego Forevera033(myslam ze ten najciemniejszy z tych ktore uzywam)dostalam nawet probke dosc spora!040 ciemny bez ale pewnie na lato do mijej opalonej uzi bylby ok ale szkoda kupic na sezon i odstawic
......
bardzo dziękuję za pamięć
zła wiadomość jest taka,ze żadną miarą nie dopasuje ani jedengo koloru tego podkładu do siebie,., Szkoda.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:28   #1434
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Długo zastanawiałam się czy wkleić swoje Diorowskie skarby,ale raz się żyje
Oto one :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Diorowskie zbiory 1.jpg (106,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Diorowskie zbiory 2.jpg (101,9 KB, 171 załadowań)
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:50   #1435
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

no no sliczne zbiory!podoba mi sie kolor blyszczyka z Serii Rouge(ten po srodku)jaki to kolor,nr????i napisz mi czy fajnie kryje kolorem czy daje tylko lekki blysk...bo ja szukam blyszczyka w odcieniu losos-brzoskwinia ktory widac na ustach
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:41   #1436
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
czyli podsumowujac lepszy jest......?

Własnie rozważam Mat Lumiere i tego Diora i nie mogę się zdecydować

Moim zdaniem lepszy. Co prawda brakuje mi tego całodziennego matu, który dawał mi Mat Lumiere, ale jednak chwilę po nałożeniu skóra lepiej wygląda po Diorskinie, a przede wszystkim nie jest na maxa ściągnięta. Nałożenie Mat Lumiere w kilku warstwach, np. żeby coś lepiej pokryć stawało się w tym momencie niemożliwe bo nie mogłam aż ruszyć twarzą, szczególnie jeśli chodzi o okolice oczu. Poza tym jednak Mat Lumiere kryje słabiej niż Diorskin, za to matuje na początku aż za bardzo, wręcz nienaturalnie. Więc Dior u mnie wygrywa, żal mi tylko tej pięknej chanelowskiej kosmetyczki..
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:25   #1437
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
no no sliczne zbiory!podoba mi sie kolor blyszczyka z Serii Rouge(ten po srodku)jaki to kolor,nr????i napisz mi czy fajnie kryje kolorem czy daje tylko lekki blysk...bo ja szukam blyszczyka w odcieniu losos-brzoskwinia ktory widac na ustach
Dziękuję pięknie
Błyszczyk o który pytasz to nr.341 Creamy Almond. W opakowaniu to wg.mnie taki lekko brzoskwiniowo-różowy kolorek-ciężko go jednoznacznie określić Ładnie kryje kolorem,intensywność koloru można dozować poprzez ilość nałożonego błyszczyka Efekt jaki daje bardzo mi się podoba, jest taki satynowy,elegancki
Dla ułatwienia wklejam swoje usta pomalowane tym właśnie błyszczykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior Rouge 341.jpg (18,6 KB, 39 załadowań)
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:43   #1438
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie
Błyszczyk o który pytasz to nr.341 Creamy Almond. W opakowaniu to wg.mnie taki lekko brzoskwiniowo-różowy kolorek-ciężko go jednoznacznie określić Ładnie kryje kolorem,intensywność koloru można dozować poprzez ilość nałożonego błyszczyka Efekt jaki daje bardzo mi się podoba, jest taki satynowy,elegancki
Dla ułatwienia wklejam swoje usta pomalowane tym właśnie błyszczykiem
OJEJ DZIEKUJE SLICZNIE A BLYSZCZYK WYGLADA BARDZO ZACHECAJACO!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:44   #1439
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się czy wkleić swoje Diorowskie skarby,ale raz się żyje
Oto one :
a jak oceniasz te piątki?
Parę razy nad nimi myslalam, ale zawsze dochodziłam do wniosku, że kolory mi się powtarzają.
One są matowe, prawda?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:47   #1440
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Długo zastanawiałam się czy wkleić swoje Diorowskie skarby,ale raz się żyje
Oto one :
Nad czym tu się zastanawiać? Piękny zbiorek
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.