Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 19:31   #1351
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
różnica jest taka, że touch wystarczy na 2 m-ce, prawda? a magik na pół roku albo i lepiej one jednak się bardzo różnią, touch jest delikatny i rozświetlający, a magik mocno kryjący, kremowy, to jakby skoncentrowany podkład. Na pokrycie niedoskonałości, zatuszowanie sińców, cieni pod oczami doskonały. Ja jednak tak myślę albo wrócę do toucha albo zakupię coś innego równie rozświetlającego. Magika używasz dosłownie mikroskopijną kropelkę, jest bardzo dobrej jakości, trwały i nigdzie nie włazi, ale jednak kryjący. Dobre odcienie 01 albo 02.

ja oceniłabym krycie Magica na 80% a 100% to rozświetlenie i usunięcie zmęczenia dla mnie jest boski!
różnica w pojemnościach przedstawia się następująco: YSL 1,5ml a Magic 15ml. policzcie sobie same co się bardziej opłaca
dobre opinie słyszałam jeszcze o clinique w tubce, Layla może spróbuj ten

i jeszcze na koniec pytanko: co to jest MUA
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 19:51   #1352
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

MUA to MakeupAlley , taki amerykanski wizaż
http://www.makeupalley.com/
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:03   #1353
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
MUA to MakeupAlley , taki amerykanski wizaż
http://www.makeupalley.com/
dziękuję

jeszcze cos: widzę że wiele z Was jest posiadaczkami Platinum Illuminator EL. mozecie mi cos o nim powiedziec? bo na KWC go nie widzę..
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:09   #1354
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dobrze wypowiadasz się też o kremach Lancome Primordiale. W okolicach 30-tki solidna terapia dla skóry z pierwszymi zmarszczkami. Waham się między shiseido, biothermem age fitness lub tym, o którym piszesz. Może coś z Cliniqua?
Co do Biothermu, to w mojej ocenie ta firma jest super w nawilżaniu i takiej podstawowej pielęgnacji. Ja przeciwzmarszczkowe wybieram z innych firm, głównie Lancome i Shiseido. Chociaż ostatnio miałam próbkę żelu pod oczy Transvital i to była taka rewelacja, że hoho! niestety nie ma na Tru, a cena jest zabójcza, podobnie jak La Prarie. Sama próbuję różnych kremów i jeszcze nie znalazłam czegoś, co by mnie powaliło na kolana, oprócz kremu smart la prarie pod oczy.
Z Lancome i Shiseido natomiast jest wszystko dobre z pielęgnacji i uważam, że można kupować w ciemno. Primordiale jest teraz w nowszej wersji, skin recharge, czy coś takiego. zresztą, jak mamy na przykładzie magika HR, każdy potrzebuje czegoś innego i chyba nie ma recepty. Natomiast zauważyłam na wątku Diorowym, że podkład liftingujący Diora jest u Ciebie gęsty i tępy, kupiony na Tru? Bo to Ty Anciaahk go masz, prawda?

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
mnie tam osobiscie Magic wlazi w zmarszczki mimiczne i kryje slaaabo (zwlaszcza cienie pod oczami)
serio? moim zdaniem jest naprawdę mocno kryjący

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
ja oceniłabym krycie Magica na 80% a 100% to rozświetlenie i usunięcie zmęczenia dla mnie jest boski!
różnica w pojemnościach przedstawia się następująco: YSL 1,5ml a Magic 15ml. policzcie sobie same co się bardziej opłaca dobre opinie słyszałam jeszcze o clinique w tubce, Layla może spróbuj ten
Żabko, ja też go kupiłam, bo bardziej ekonomiczny i nadal uważam, że jest bardzo dobry, ale na wiosnę chciałoby się czegoś bardziej rozświetlającego
Clinique'a nie znam w ogóle i nie kusi podobnie jak Clarins nie kusi wcale
czaję się na rozświetlacz la prarie, ma 5 ml łącznie.
Edit: rozświetlacz ponoć jest boski, ale data prod. to 2006. Z rozświetlaczy niesamowity jest najnowszy Dior w nazwie Diamond, na Truskawkowych zdobyczach..cuuuudo...cze kam aż wskoczy na Tru.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:26   #1355
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Ja też marzę o seledynie, o turkusie mniej, natomiast intryguje mnie jeszcze brzoskwińka, ponieważ uwielbiam wszystko co brzoskwiniowe (cienie, róże, błyszczyki) a do tego są opalizujące, więc już całkowicie przepadłam Muszę tylko wybrać się do perfumerii i zobaczyć całą serię na własne oczy. A Ty testowałaś coś z tej serii???



Ceny faktycznie zróżnicowane. Te mnie powaliły totalnieDziewczyny, spójrzcie na tą cenę http://oth.strawberrynet.com/product...55672&goChar=C



Skoro lubisz takie ostre to na pewno będziesz zadowolona. Ja używam go od niedawna i już wiem, że lepszego nie miałam


Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Hej, a co to jest ten Magic Concealer HR? To naprawdę takie cudo? bo widzę, że jest przez was masowo kupowany. Ja potrzebuję czegoś pod oczy, do tej pory używałam Touch eclat YSL i nie wiem czy powinnam go zdradzić.

Ja kupiłam pod wpływem opinii na KWC Zobaczymy...


Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
mnie tam osobiscie Magic wlazi w zmarszczki mimiczne i kryje slaaabo (zwlaszcza cienie pod oczami)
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:56   #1356
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

serio? moim zdaniem jest naprawdę mocno kryjący

Serio . A mialam mówiąc szczerze nadzieję, że będzie inaczej, bo pojemność zdecydowanie przemawia na jego korzyść. No i ponieważ nie mam dostępu do mojego idealu chcialam go czymś zastąpić... U mnie (mam dość suchą skórę pod oczami) HR ujawnia cechę perfidną - przesusza okrutnie, do tego jeszcze wlazi w drobne zalamania. Generalnie, nie podzielam zachwytów nad nim .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:12   #1357
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Serio . A mialam mówiąc szczerze nadzieję, że będzie inaczej, bo pojemność zdecydowanie przemawia na jego korzyść. No i ponieważ nie mam dostępu do mojego idealu chcialam go czymś zastąpić... U mnie (mam dość suchą skórę pod oczami) HR ujawnia cechę perfidną - przesusza okrutnie, do tego jeszcze wlazi w drobne zalamania. Generalnie, nie podzielam zachwytów nad nim .
Nie strasz
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 21:18   #1358
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Serio . A mialam mówiąc szczerze nadzieję, że będzie inaczej, bo pojemność zdecydowanie przemawia na jego korzyść. No i ponieważ nie mam dostępu do mojego idealu chcialam go czymś zastąpić... U mnie (mam dość suchą skórę pod oczami) HR ujawnia cechę perfidną - przesusza okrutnie, do tego jeszcze wlazi w drobne zalamania. Generalnie, nie podzielam zachwytów nad nim .
hm..a co jeszcze stosowałaś z korektorów pod oczy? inne też przesuszały?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:25   #1359
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

jeśli chodzi o magiczny korektor HR to wysuszania nie zauważyłam, uważam, że jest wręcz bardzo natłuszczący
nawet jego konsystencja jest taka maziasta, tłusta dość
natomiast zgodzę się, że wchodzi w załamania
moim zdaniem super się nadaje do korygowania niedoskonałości o ile jest dobrze dobrany kolorystycznie, a pod oczy nie bardzo się nadaje
ale ogólnie jest naprawdę niezły

Layla,
używałaś tonik Lancoma ten z różowej serii??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 21:51   #1360
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

No ładnie 2 dni nie było mnie przy kompie, i 2h musiałam czytac zaległości

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Od prawie dwóch lat i 40 zamówien jestem fanką Strawberry i dopiero teraz odkryłam ten wątek!
...W każdym razie witajcie
witaj littlefrog, ja już Ciebie znam z forum GW, na którym to pierwszy raz przeczytalam o tru i Ty wlasnie udzielałaś najbardziej wyczerpujących odpowiedzi...złozyłam wtedy dzięki Tobie pierwsze zamówienie i pózniej przy okazji wizyty na wizazu...znalazłam ten watek
i teraz juz na GW Perfumy nie wchodze, bo cały czas spedzam na wizazu

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Hej, a co to jest ten Magic Concealer HR? To naprawdę takie cudo? bo widzę, że jest przez was masowo kupowany. Ja potrzebuję czegoś pod oczy, do tej pory używałam Touch eclat YSL i nie wiem czy powinnam go zdradzić.
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
różnica jest taka, że touch wystarczy na 2 m-ce, prawda? a magik na pół roku albo i lepiej one jednak się bardzo różnią, touch jest delikatny i rozświetlający, a magik mocno kryjący, kremowy, to jakby skoncentrowany podkład. Na pokrycie niedoskonałości, zatuszowanie sińców, cieni pod oczami doskonały. Ja jednak tak myślę albo wrócę do toucha albo zakupię coś innego równie rozświetlającego. Magika używasz dosłownie mikroskopijną kropelkę, jest bardzo dobrej jakości, trwały i nigdzie nie włazi, ale jednak kryjący. Dobre odcienie 01 albo 02.
taxi ja zaczelam kiedys od Touche Eclat YSL i byłam bardzo zadowolona (mialam nr.2) i mi starczyl na dlugo...uzywalam pod oczy i ciutke w "zmarszczki" i stawały sie mniej widoczne...teraz kupilam HR Magica i faktycznie uzywam jako korektora typowo (pod oczy i u mnie na niespodzianki na platkach nosa)

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
MUA to MakeupAlley , taki amerykanski wizaż
http://www.makeupalley.com/
ojejku, i ja nie wiedziałam i sie wstydzilam zapytac co to MUA, i teraz tez juz wiem
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 22:24   #1361
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Z rozświetlaczy niesamowity jest najnowszy Dior w nazwie Diamond, na Truskawkowych zdobyczach..cuuuudo...cze kam aż wskoczy na Tru.
Ja też czekam z niecierpliwością na niego

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Cena może być taka zabójcza,bo to pewnie prawdziwe perfumy,a nie EDP
To są na pewno prawdziwe perfumy, w dodatku o dużej pojemności, nawet nie wiedziałam, że perfumy występują w wersji 30 i 50ml.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa jak toto pachnie, bo czasami im coś jest droższe tym gorzej pachnie, chociaż o gustach się podobno nie dyskutuje
Może ktoś wąchał co ?
Sama jestem ciekawa a zwłaszcza tego czy przypadłby mi do gustu...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam też ten olejek Kanebo i też mi nie pasuje. Zapach ok, ale jest mało "śliski" w używaniu Mam wrażenie, że nie robi pianki na buzi, chociaż trochę robi. Mam wrażenie, że jest mało wydajny.
Szkoda, że Ci nie pasuje Miakurat odpowiada konsystencja olejku, ale fakt faktem nie każdemu może to odpowiadać. Generalnie to ten olejek jest przeznaczony do demakijażu i ja zawsze jeszcze po nim używam mydełka (też Kanebo). Ale też nie odczuwam tej "śliskości" o której piszesz, mi jednak to pasuje
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
dziękuję

jeszcze cos: widzę że wiele z Was jest posiadaczkami Platinum Illuminator EL. mozecie mi cos o nim powiedziec? bo na KWC go nie widzę..
Rozświetlacz jest genialny. Daje delikatny lub wyrazisty błysk w zależności od nałożonej ilości, pięknie rozjaśnia i ożywia twarz, ślicznie migocze w słońcu i sztucznym świetleNaprawdę warto kupić choć niekoniecznie z przestarzałą datą.
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 22:28   #1362
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczynki, a czy ktoras z Was miala moze Lancome High Resolution serum pod oczy:

http://eu.strawberrynet.com/productD...66261&goChar=L

nadawaloby sie na kuracje szokowa na pierwsze zmarszczki?? czy lepiej jednak SHiseido? czy jeszcze cos innego?? na La Praire mnie nie stac buu
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 22:38   #1363
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Aaa, już nie wiem co robić normalnie z tym korektorem. Poza tym HR jest o jakieś 30zl tańszy, co w sumie też przemawia na jego korzyść. Ja mam 20 lat, więc może mi nic nie powłazi...chyba spróbuję.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 23:12   #1364
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy ktoras z Was miala moze Lancome High Resolution serum pod oczy:

http://eu.strawberrynet.com/productD...66261&goChar=L

nadawaloby sie na kuracje szokowa na pierwsze zmarszczki?? czy lepiej jednak SHiseido? czy jeszcze cos innego?? na La Praire mnie nie stac buu
Zmarszki usunac moze jedynie retinol i jego pochodne, czyli retinoidy. Inne kremy moga nawilzyc porzadnie skore pod oczami, co optycznie splyci zmarszczki, ale wedlug mnie nie ma sensu wydawac ponad 100zl na zwykly nawilzacz. W tym celu mozna uzyc chociazby kapsulki z witamina E.
Na zmarszki polecam cos z Avene - Ystheal, Eulage lub Diroseal. Wszystkie zawieraja retinaldehyd. Wiecej tu:

http://www.wizaz.pl/images/retinoidy/
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 07:16   #1365
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Leano - wprawdzie to nie zakup z Tru, ale jestem ciekawa, dlatego odgrzebuję Twój post sprzed paru dni. Kupiłaś ten krem?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-pod-oczy.html
niestety nie wziełam bo nie było, ale wypatrzyłam z tej firmy kilka inych fajnych ale jak na razie wziełam maseczkę z algami jak mnie nie uczuli wezmę krem

Cytat:
Zmarszki usunac moze jedynie retinol i jego pochodne, czyli retinoidy. Inne kremy moga nawilzyc porzadnie skore pod oczami, co optycznie splyci zmarszczki, ale wedlug mnie nie ma sensu wydawac ponad 100zl na zwykly nawilzacz. W tym celu mozna uzyc chociazby kapsulki z witamina E.
Na zmarszki polecam cos z Avene - Ystheal, Eulage lub Diroseal. Wszystkie zawieraja retinaldehyd. Wiecej tu:

http://www.wizaz.pl/images/retinoidy/
ech te zmarszczki ból mojej głowy też musze zainwestować w kremik jakiś porządny bo skin care shiseido tylko nawilża ale to już za mało
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 07:55   #1366
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
niestety nie wziełam bo nie było, ale wypatrzyłam z tej firmy kilka inych fajnych ale jak na razie wziełam maseczkę z algami jak mnie nie uczuli wezmę krem
Dzięki. Jak znajdę gdzieś u siebie ten krem pod oczy to go kupię i zdam relację.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 07:59   #1367
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dzięki. Jak znajdę gdzieś u siebie ten krem pod oczy to go kupię i zdam relację.
no weż na próbę może się okazać lepszy od wszystkich droższych
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 08:03   #1368
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no weż na próbę może się okazać lepszy od wszystkich droższych

Szczerze powiem, że mam taką nadzieję.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 08:07   #1369
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, że mam taką nadzieję.
ja używałam z farmony kremiki z seria aqua i byłam bardzo zadowolona powiem tak w cale nie gorsze od shiseido, pod oczy miałam ten z farmony tak samo nawilżal
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 09:06   #1370
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny ja polecam pod oczy AA Oceanic. Nutri Ujedrnianie 35+. Intensywnie odżywia i regeneruje. Z omega 3+6 i kofeiną. Jak do tej pory mój nr 1. Bogata konsystencja, które szybko się wchłania. Moje zmarchy wypycha do góry. Niestety nie robiły tego droższe specyfiki typu LRP Active C, Redermic czy Estee Lauder w takim brązowym słoiczku. Ten kupiłam awaryjnie i mam już drugie opakowanie. Jest do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. U mnie się sprawdza, co potwierdza, że wśród tanich kremów (ten kosztuje ok 15 zł) można znaleźć bardzo dobry krem.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:11   #1371
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja polecam pod oczy AA Oceanic. Nutri Ujedrnianie 35+. Intensywnie odżywia i regeneruje. Z omega 3+6 i kofeiną. Jak do tej pory mój nr 1. Bogata konsystencja, które szybko się wchłania. Moje zmarchy wypycha do góry. Niestety nie robiły tego droższe specyfiki typu LRP Active C, Redermic czy Estee Lauder w takim brązowym słoiczku. Ten kupiłam awaryjnie i mam już drugie opakowanie. Jest do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. U mnie się sprawdza, co potwierdza, że wśród tanich kremów (ten kosztuje ok 15 zł) można znaleźć bardzo dobry krem.
hmmm a niema tam owocowych dodatków? bo ja po kwasach z Oceanika jak pączek jestem cos zaczeli dodadawać, ale musze spróbować bo nawilżenie nie wystarcza, aha dla chętnych na podkład shiseido lifting super nawilża ale słabo kryje.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:11   #1372
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja polecam pod oczy AA Oceanic. Nutri Ujedrnianie 35+. Intensywnie odżywia i regeneruje. Z omega 3+6 i kofeiną. Jak do tej pory mój nr 1. Bogata konsystencja, które szybko się wchłania. Moje zmarchy wypycha do góry. Niestety nie robiły tego droższe specyfiki typu LRP Active C, Redermic czy Estee Lauder w takim brązowym słoiczku. Ten kupiłam awaryjnie i mam już drugie opakowanie. Jest do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. U mnie się sprawdza, co potwierdza, że wśród tanich kremów (ten kosztuje ok 15 zł) można znaleźć bardzo dobry krem.
ooo... To muszę wypróbować. Ja to już nie wiem co robic z tą skórą pod oczami Jest strasznie sucha no i mam niestety zmarchy
Mariolu, on jest typowo pod oczy?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:17   #1373
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ooo... To muszę wypróbować. Ja to już nie wiem co robic z tą skórą pod oczami Jest strasznie sucha no i mam niestety zmarchy
Mariolu, on jest typowo pod oczy?
ekhm ekhm - promocje na dzien matki szkoda tylko, ze bez kolorowki ;(

http://eu.strawberrynet.com/momDay.aspx

http://eu.strawberrynet.com/newproduct.aspx?CatgId=18
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:19   #1374
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o magiczny korektor HR to wysuszania nie zauważyłam, uważam, że jest wręcz bardzo natłuszczący
nawet jego konsystencja jest taka maziasta, tłusta dość
natomiast zgodzę się, że wchodzi w załamania
moim zdaniem super się nadaje do korygowania niedoskonałości o ile jest dobrze dobrany kolorystycznie, a pod oczy nie bardzo się nadaje
ale ogólnie jest naprawdę niezły

Layla,
używałaś tonik Lancoma ten z różowej serii??
Ja nie Layla, ale czekam na ten tonik z tru

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ooo... To muszę wypróbować. Ja to już nie wiem co robic z tą skórą pod oczami Jest strasznie sucha no i mam niestety zmarchy
Mariolu, on jest typowo pod oczy?
Tak, on jest typowy pod oczy, jest bezzapachowy, nie zawiera barwników, moga stosować osoby noszące szkła kontaktowe, nie podrażnia spojówek. Powiem tak, miałam swego czasu "koryta" pod oczami z nieprzespanych nocy. Byłam załamana i wtedy wypróbowałam wszystko z LRP- nic. Czekałam jeszcze na Redermica (niby taki silny) i wtedy awaryjnie kupiłam ten AA, nie robiąc sobie większych nadziei. Chyba bardziej na psychiczne polepszenie kondycji niż czegokolwiek pod oczami i bardzo się pozytywnie "zawiodłam" Skóra po kilku dniach stała się pod oczami grubsza i bardziej elastyczna. Zmarszczki od środka się wypchneły.Tak podziałał na mnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:32   #1375
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja nie Layla, ale czekam na ten tonik z tru



Tak, on jest typowy pod oczy, jest bezzapachowy, nie zawiera barwników, moga stosować osoby noszące szkła kontaktowe, nie podrażnia spojówek. Powiem tak, miałam swego czasu "koryta" pod oczami z nieprzespanych nocy. Byłam załamana i wtedy wypróbowałam wszystko z LRP- nic. Czekałam jeszcze na Redermica (niby taki silny) i wtedy awaryjnie kupiłam ten AA, nie robiąc sobie większych nadziei. Chyba bardziej na psychiczne polepszenie kondycji niż czegokolwiek pod oczami i bardzo się pozytywnie "zawiodłam" Skóra po kilku dniach stała się pod oczami grubsza i bardziej elastyczna. Zmarszczki od środka się wypchneły.Tak podziałał na mnie.
Potwierdzam słowa Marioli, to bardzo dobry krem. Ja tam aż takiego problemu nie mam, bo zbliżam się dopiero do trójki z przodu, ale używał go mój mąż (4 lata starszy) i bardzo szybko można było zauważyć różnicę!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:35   #1376
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ekhm ekhm - promocje na dzien matki szkoda tylko, ze bez kolorowki ;(

http://eu.strawberrynet.com/momDay.aspx

http://eu.strawberrynet.com/newproduct.aspx?CatgId=18
rany, jakie przeceny Cristobal wychodzi za ok 61zł

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja nie Layla, ale czekam na ten tonik z tru



Tak, on jest typowy pod oczy, jest bezzapachowy, nie zawiera barwników, moga stosować osoby noszące szkła kontaktowe, nie podrażnia spojówek. Powiem tak, miałam swego czasu "koryta" pod oczami z nieprzespanych nocy. Byłam załamana i wtedy wypróbowałam wszystko z LRP- nic. Czekałam jeszcze na Redermica (niby taki silny) i wtedy awaryjnie kupiłam ten AA, nie robiąc sobie większych nadziei. Chyba bardziej na psychiczne polepszenie kondycji niż czegokolwiek pod oczami i bardzo się pozytywnie "zawiodłam" Skóra po kilku dniach stała się pod oczami grubsza i bardziej elastyczna. Zmarszczki od środka się wypchneły.Tak podziałał na mnie.
To ja go sobie kupię

ukrycior, ja mam 27 Ale nie wiedzieć czemu skóra pod oczami jest sucha jak Sahara i robią mi się zmarszczki
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:45   #1377
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Popieram ten krem AA Oceanik Nutri Ujędrnianie jest super. ja go kupiłam po przeczytaniu tutaj na forum na temat jego plusów (nie tylko cena). I sie nie rozczarowałam. Pod oczami nie mam uczucia ściagniecia, nie szczypie mi w oczy, I tu dziewczyny najwazniejsze...skńończył się mój problem z obrzeknietymi workami pod oczami (może to jakiś zbieg okolicznośći) ale od kiedy ten krem stosuje nei mam worków. i wreszcie się doczekałam że mam częściej wypoczete oczy, i chyba mi zmarszki jakoś pochowąły się. No nie wszystkie oczywiście, ale jakby mniej widoczne.
ja jak byłam w rosmanie to tego kremu pod oczy z nutrii nie było.

ps przyniósł tzry paczki. dezodorant biothermu dla koleżanki, i dwie cetkowane spirale. Hurrrrrrrrrrrrra
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:50   #1378
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Popieram ten krem AA Oceanik Nutri Ujędrnianie jest super. ja go kupiłam po przeczytaniu tutaj na forum na temat jego plusów (nie tylko cena). I sie nie rozczarowałam. Pod oczami nie mam uczucia ściagniecia, nie szczypie mi w oczy, I tu dziewczyny najwazniejsze...skńończył się mój problem z obrzeknietymi workami pod oczami (może to jakiś zbieg okolicznośći) ale od kiedy ten krem stosuje nei mam worków. i wreszcie się doczekałam że mam częściej wypoczete oczy, i chyba mi zmarszki jakoś pochowąły się. No nie wszystkie oczywiście, ale jakby mniej widoczne.
ja jak byłam w rosmanie to tego kremu pod oczy z nutrii nie było.

ps przyniósł tzry paczki. dezodorant biothermu dla koleżanki, i dwie cetkowane spirale. Hurrrrrrrrrrrrra
dynia, kiedy zamawiałaś?

Są już oferty na dzień matki.

http://eu.strawberrynet.com/momDay.aspx

Cristobal za 60zł !!!!!!!!
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 09:55   #1379
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Potwierdzam słowa Marioli, to bardzo dobry krem. Ja tam aż takiego problemu nie mam, bo zbliżam się dopiero do trójki z przodu, ale używał go mój mąż (4 lata starszy) i bardzo szybko można było zauważyć różnicę!
Tak rozmawiałyśmy o tym kremie na innym wątku
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
rany, jakie przeceny Cristobal wychodzi za ok 61zł

Szalone obniżki Ale nic dla mnie

ukrycior, ja mam 27 Ale nie wiedzieć czemu skóra pod oczami jest sucha jak Sahara i robią mi się zmarszczki
Kup go sobie, myślę, że nie będziesz żałować. Ja mam niestety 35 i podziałał. Na młodszą więc podziała jeszcze lepiej jak myślę

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Popieram ten krem AA Oceanik Nutri Ujędrnianie jest super. ja go kupiłam po przeczytaniu tutaj na forum na temat jego plusów (nie tylko cena). I sie nie rozczarowałam. Pod oczami nie mam uczucia ściagniecia, nie szczypie mi w oczy, I tu dziewczyny najwazniejsze...skńończył się mój problem z obrzeknietymi workami pod oczami (może to jakiś zbieg okolicznośći) ale od kiedy ten krem stosuje nei mam worków. i wreszcie się doczekałam że mam częściej wypoczete oczy, i chyba mi zmarszki jakoś pochowąły się. No nie wszystkie oczywiście, ale jakby mniej widoczne.
ja jak byłam w rosmanie to tego kremu pod oczy z nutrii nie było.

ps przyniósł tzry paczki. dezodorant biothermu dla koleżanki, i dwie cetkowane spirale. Hurrrrrrrrrrrrra
O, kolejne potwierdzenie, że jest super Dziewczyny on jest w różnych drogeriach, marketach, nie tylko w Rossmanie.

Szczęściara, aż 3 paczki Dobrze rozpoczął Ci się tydzień Ja też chcę !!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 10:05   #1380
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Nosku dezodorant zamawialam 13.o4, a helenki cetkowane
jedną 14a drugą 15 kwietnia. Już się bałam że urząd przechwycił, ale na szczęście nie.
dodam wszystko świeże deo data 01.2008
helenki 12-2007
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.