Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 22:56   #631
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

Nulka
, nie wiem jak inne kolory, bo nawet nie ogladalam ich na zywca, swoj dostalam w prezencie i mysle, ze nim tez da radę uzyskać mocniejszy kolor, bo mimo tego, ze jest transparentny, to kolor widac.
Pozatym ja nakladam go w minimalnych ilosciach, bo mocniejsze kolory mi nie pasuja
chyba sie nim zainteresuje oblukam jutro w perfumerii

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

A w temacie to na Tru pojawiło się trochę nowych rzeczy z makeupu z Biothermu

Mam ochotę na Sense Aquaradiance Moisturizing Radiance Foundation SPF15
i
Finish Velvet Pressed Powder SPF15

Oblookałam na stronie angielskiej Biothermu i te produkty są dostępne w sprzedaży więc może nie będą z datą rodukcji z zeszłego wieku
Miał lub macal ktoś je? Wszelkie opinie mile widziane aby upewnić(lub nie) mnie w decyzji co do zakupu
ja mam ten podkladzik, jestem bardzo zadowolona!! nie wysusza skory a jednoczesnie jest ona matowa. Kryje delikatnie, na lato w sam raz

i teraz czaje sie na ten w kamieniu ladnie wyglada

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Datecalculator jest tu: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

CB11B wg niego to 2005-4-20

hmm myslicie ze kremik z taka data mozna spokojnie uzywac czy juz nbardzo? 3 lata...

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dostałam całkowicie zniszcony PI
Puder jest rozkruszony w drobny mak i do tego połowy zawartości brakuje

Jestem taka zła, bo po pierwszym makaniu stwierdzam że jest to cudowny rozśwetlacz.
bidulka


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie przyszedł mój brązerek Sunkissed Cinique Data produkcji- listopad 2007 A najważniejsze, że kolor idealny dla mnie! Jest boski Zero pomarańczy, rózu-nareszcie złoty brązik
cudnie!!! teraz nie moge doczekac sie swojego


Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Do mnie doleciał róż joues contraste 99 rose petale, oraz jasny puder borghese

obydwa nabytki cudne, chanel 99 to piękny, subetlny, chłodny róż, wygląda bardzo naturalnie i prześlicznie, uwielbiam te róże, żadne inne nie mogą się z nimi równać

Borghese piękny kolor - jest na nim tylko napisane transculent, dziwne bo na truskawie są niby dwa jasne odcienie, w każdym razie, ja mam ten opisany na truskawie jako 07

puder jest o ton ciemniejszy od clarinsa 01, niesamowicie jedwabisty i uwaga, zawiera titanium dioxide, czyli ma filtr

może być dobrą alternatywą dla tych, dla których clarins 01 jest obecnie ciut za ciemny.

Borghese jest naprawdę doskonałej jakości, świetnie się aplikuje, jest zupełnie niewidoczny i świetnie matuje, nie zawiera drobinek
no to juz wiem jaki puderek sobie sprawie wkrotce


Layla, jest na wizazu watek o kosmetykach Benefitu to poczytaj sobie niestety nie mam linka... niektore dziewczyny kupowaly z ich amerykanskiej stronki i wychodzilo taniej niz u nas (zwlaszcza z obecnym kursem dolara) wiec zajrzyj na ich stronke ja sie czaje na rozswietlacz do twarzy HighBeam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 23:48   #632
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzięki Nulka, poczytam

Aga79 - Mariola kupiła podkład Biothermu, był z 2005 r., nie wiem, czy taki by Ciebie urządzał, chociaż ja mam jeden tylko trochę nowszy i jestem zadowolona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 06:41   #633
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie muszą - ten przepis nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych...
Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dokladnie, tez tak czytalam.

No chyba, ze ktos ma szczescie to trafi na jakiegos celnika, ktory nie zna tego przepisu i przepusci.
Ja mam takie informacje z 2 różnych Urzędów Celnych. Zakupy w sklepach internetowych do 22 E wolne od Vat. Paczki prezentowe do 45 E. I twierdzą, że doskonale wiedzą co jest prezentem, a co "giftem."

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Terracotta podobno nie warta zakupu EL Bronze Goddes mam miniaturkę, wpada troche w róż
Kupiłam Terracottę na Tru dla koleżanki. Jest strasznie marudna w zakresie kosmetycznym, a z niej jest zadowolona. Koleżanka jest "solarowa skwarka" ja "kwasowo-filtrowy bladzioch" a wersja dla blondynek wygląda fajnie na nas obu.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, jest na wizazu watek o kosmetykach Benefitu to poczytaj sobie niestety nie mam linka... niektore dziewczyny kupowaly z ich amerykanskiej stronki i wychodzilo taniej niz u nas (zwlaszcza z obecnym kursem dolara) wiec zajrzyj na ich stronke ja sie czaje na rozswietlacz do twarzy HighBeam
Kupowałam z ich strony w Stanach 2 razy. Szybko, bezproblemowo. Dali trochę próbek, ulotek i jakiś katalog.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki Nulka, poczytam

Aga79 - Mariola kupiła podkład Biothermu, był z 2005 r., nie wiem, czy taki by Ciebie urządzał, chociaż ja mam jeden tylko trochę nowszy i jestem zadowolona.
Kupiłam w marcu Sense Hydra Radiance nr 220- staruch z maja 2003 r. Wygląda i pachnie ok, ale boję się użyć.
Miał w tym czasie podkłady Biothermu ktoś na Allegro. Myślę, że z Tru, bo cały jego towar to była oferta Tru z kilku tygodni. Pisałam do gościa (z ciekawości) 2 razy o daty ważności i nie odpisał. Pewnie też były starocie.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 06:58   #634
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
Ja mam takie informacje z 2 różnych Urzędów Celnych. Zakupy w sklepach internetowych do 22 E wolne od Vat. Paczki prezentowe do 45 E. I twierdzą, że doskonale wiedzą co jest prezentem, a co "giftem."
Kupiłam w marcu Sense Hydra Radiance nr 220- staruch z maja 2003 r. Wygląda i pachnie ok, ale boję się użyć.
Miał w tym czasie podkłady Biothermu ktoś na Allegro. Myślę, że z Tru, bo cały jego towar to była oferta Tru z kilku tygodni. Pisałam do gościa (z ciekawości) 2 razy o daty ważności i nie odpisał. Pewnie też były starocie.
myślę, że nie warto ryzykować ze staruchem, bo może być wysyp. też uważam, że terracota jest super.

Acha, Ajsun, terracota weszła na rynek z tego, co pamiętam, już dawno jakoś, chyba w 2005 r.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 07:34   #635
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

hmmm ja nie sprawdzalam daty swojego Biothermu i nieswiadomie sie smaruje ale wszystko jest ok mam kolorek 240 ktory bardzo krotko wisial na Tru na lato jest super!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:14   #636
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

dziewczyny, nie kupujcie tych nowych lakierów Diora, to są wyrzucone pieniądze. ja mam czerwony nr 999 i to jest najgorszy lakier, z jakim miałam do czynienia. jeżeli wieczorem pomalujecie paznokcie, on nie wytrzyma nawet jednego dnia, bardzo się obłupuje i jest nietrwały. o wiele lepsze są lakiery so laque bourjois. a zresztą sądzę, że nawet inglot lepszy

tak jest!
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:01   #637
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

a który róż z truskawki same zamawiacie i byście poradziły bo chciała bym zamówić ale nie mogę sie zdecydować
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 09:02   #638
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Odnośnie lakierów - niedawno przyszedł do mnie chanelowy black satin, własnie się nim pomalowałam i jest to najpiękniejsza czerń, jaką widziałam Cudo po prostu. A do tego wystarczy jedna warstwa - jak to zwykle w chanelach bywa.
Ja wiem, że pewnie mało która z Was lub czarne pazury, ale nie mogłam się powstrzymać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:23   #639
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
a który róż z truskawki same zamawiacie i byście poradziły bo chciała bym zamówić ale nie mogę sie zdecydować
Clinique ale chwilowo niedostepny chyba albo nowy DIor, ten dwukolorowy.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:28   #640
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja mam ten podkladzik, jestem bardzo zadowolona!! nie wysusza skory a jednoczesnie jest ona matowa. Kryje delikatnie, na lato w sam raz

i teraz czaje sie na ten w kamieniu ladnie wyglada
:
Właśnie coś takiego lekkiego by mi sie przydało na lato
Ten puder w kamieniu wygląda całkiem fajnie Opakowanie mi przypomina etui na okulary

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Aga79 - Mariola kupiła podkład Biothermu, był z 2005 r., nie wiem, czy taki by Ciebie urządzał, chociaż ja mam jeden tylko trochę nowszy i jestem zadowolona.
Trochę starawy Teraz czekam na Skin Tonic Givenchy więc może narazie sobie odpuszczę

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość

Kupiłam w marcu Sense Hydra Radiance nr 220- staruch z maja 2003 r. Wygląda i pachnie ok, ale boję się użyć.
Miał w tym czasie podkłady Biothermu ktoś na Allegro. Myślę, że z Tru, bo cały jego towar to była oferta Tru z kilku tygodni. Pisałam do gościa (z ciekawości) 2 razy o daty ważności i nie odpisał. Pewnie też były starocie.
Uuuuulala to już prawdziwa skamielina Wolę nie ryzykować w takim razie

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hmmm ja nie sprawdzalam daty swojego Biothermu i nieswiadomie sie smaruje ale wszystko jest ok mam kolorek 240 ktory bardzo krotko wisial na Tru na lato jest super!
Czasami lepiej nie wiedzieć
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:31   #641
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Clinique ale chwilowo niedostepny chyba albo nowy DIor, ten dwukolorowy.
No właśnie napaliłam się już wcześniej na clinique nawet kolor sobie wypatrzyłam ale ich nie ma i nie wiem czy czekać, czy kupić sobie coś innego póki co
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 09:38   #642
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Jazminie, Olilili
pieknie dziekuje za pomoc
A teraz zmykam na truskawke w celu popelnienia zamowienia
pozdrawiam
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:31   #643
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
Ja mam takie informacje z 2 różnych Urzędów Celnych. Zakupy w sklepach internetowych do 22 E wolne od Vat. Paczki prezentowe do 45 E. I twierdzą, że doskonale wiedzą co jest prezentem, a co "giftem."



Kupiłam Terracottę na Tru dla koleżanki. Jest strasznie marudna w zakresie kosmetycznym, a z niej jest zadowolona. Koleżanka jest "solarowa skwarka" ja "kwasowo-filtrowy bladzioch" a wersja dla blondynek wygląda fajnie na nas obu.

Kurcze, no to teraz bede miala dylemat z tym brazerem.

No a co do cla, to mi jednak oclili cien za niecale 13 funtow, jakies poltora miesiaca temu. Byl to cien Diora Icy White. I juz w 3 czesci watku dziewczyny robily skan tego przepisu, i byl tam dopisek, ze ten przepis nie dotyczy wlasnie sklepow internetowych, tylko jak od kogos kupujesz, np z ebaya.

A wracajac do tej Terracotty, to wiesz moze z jakiego roku byla? Sprawdzalyscie kod?



Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz, co, mam i 21 i 22. 22 najpierw wydawał mi się zbyt ciemny i zbyt brązowy. Kiedyś natomiast malowała mnie wizażystka Chanela i stąd kupiłam 24 pink cloud, jaśniusieńki róż Chanel, sam niewidoczny nawet. Ale nałożony na kości policzkowe w miejscu, gdzie się uśmiechasz, powoduje mocne zaokrąglenie policzków i taki zdrowy, świeży wygląd. Ja lubię zaznaczone nawet dość mocno policzki. Wtedy twarz jest wymodelowana i wygląda zupełnie inaczej. Bez brązera i różu jak dla mnie jest płaska. Potem dokupiłam 21, jest znacznie jaśniejszy od 22, ma lekki róż w sobie, nie jest to czysty brąz i tak stwierdzam, że jednak wolę 22, bo sam owszem jest dość ciemny, ale gdy nakładam jasny, rozświetlony róż, obecnie tea rose chanela, jest naprawdę super. Nie lubię swojej twarzy bez jasnego różu. On jednak pięknie ożywia twarz,a bronzer modeluje. Także ogółem wolę ciemniejsze bronzery, bo dobrym pędzlem można ładnie wymodelować twarz. 21 może być, ale bez wielkiego zachwytu.
EL bronze godess jest nieco jaśniejszy od 22 chanela i jest stricte brązowy. u niektórych w 22 wybija cegła, u mnie nie, może dlatego, że mam zupełnie beżową bez niczego karnację.
Skoro na Tobie 22 wyglada fajnie, a na innych wychodzi cegla, to niestety ja pewnie bede sie zaliczac do grupy tych innych.

No i czytalam tez duzo o Bambusie i juz prawie bylam na niego zdecydowana, ale tez kilka dziewczyn pisalo, ze na nich to cegla w porownaniu do Bronze Goddess. Wiec moze na mnie tez by tak wyszedl...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:37   #644
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Odnośnie lakierów - niedawno przyszedł do mnie chanelowy black satin, własnie się nim pomalowałam i jest to najpiękniejsza czerń, jaką widziałam Cudo po prostu. A do tego wystarczy jedna warstwa - jak to zwykle w chanelach bywa.
Ja wiem, że pewnie mało która z Was lub czarne pazury, ale nie mogłam się powstrzymać
tez go mam i również jestem zachwycona
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:51   #645
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
tak jest!


Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
a który róż z truskawki same zamawiacie i byście poradziły bo chciała bym zamówić ale nie mogę sie zdecydować
zwróć uwagę na róże Chanel, zarówno te okrągłe, jak i goferki. mają cudne kolory wiele osób jest zachwyconych różem narcisse - jest obecnie dostępny, to jasny różyk, delikatnie ożywiający twarz.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Odnośnie lakierów - niedawno przyszedł do mnie chanelowy black satin, własnie się nim pomalowałam i jest to najpiękniejsza czerń, jaką widziałam Cudo po prostu. A do tego wystarczy jedna warstwa - jak to zwykle w chanelach bywa.
Ja wiem, że pewnie mało która z Was lub czarne pazury, ale nie mogłam się powstrzymać
no tak, szalony czarny pazur
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:09   #646
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
tez go mam i również jestem zachwycona
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z moimi czarnymi pazurami
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

no tak, szalony czarny pazur
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:25   #647
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z moimi czarnymi pazurami

mam manię na tym punkcie czarnych, czarnogranatowych,bardzo ciemnobordowych , ciemnozielonych itp.wszystkie pastele i jaskrawce niestety u mnie odpadają.
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:41   #648
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hmmm ja nie sprawdzalam daty swojego Biothermu i nieswiadomie sie smaruje ale wszystko jest ok mam kolorek 240 ktory bardzo krotko wisial na Tru na lato jest super!
Nulka uprzedziłaś mnie bo miałam zapytać jaki masz kolor
Mogłabys jeszcze określić jaki ma odcień tzn. wpada w róż, pomarańcz czy żółty?
Zastanawiam się między 230 a 240 bo na stronie Biothermu te odcienie wyglądają na wpadające w żółty


UWAGA DZIEWCZYNY KTÓRYCH PACZKI LEŻAKUJĄ W UC BYTOM

Dostałam dzisiaj mojego wyczekanego Shimmera Diora ustrzelonego 10 czerwca. 18 czerwca dostałam laurkę, wysłałam im dokumenty mailem i dzisiaj dostałam ocloną paczuszkę

Tylko fioletowej wstążeczki nie było i PP nakleiła taśmę na karteczce z opłatami celnymi tak że karteczka jest nieczytelna, taśmy nie da rady od niej oderwać.
Ale co tam, wyśle maila o zwrot tylko 21 zł Vatu a te 5,50 juz daruję
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:53   #649
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
mam manię na tym punkcie czarnych, czarnogranatowych,bardzo ciemnobordowych , ciemnozielonych itp.wszystkie pastele i jaskrawce niestety u mnie odpadają.
To podobnie jak ja - za wyjątkiem ciemnych zieleni
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 13:01   #650
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Terracotta z tego co pamietam ma chyba ok 36 recenzji i nadal ocene powyzej 4. Tylko z tego co czytalam to nierownomiernie sie zuzywa...

A ta miniaturke zakupilas na allegro? Jesli tak to moze pamietasz u jakiego sprzedawcy? Jestes pewna, ze to oryginal?
ja kupiłam TU To są miniaturki dodawane w postaci gratisów, więc na pewno są oryginalne, moja jest z 2006r.

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY KTÓRYCH PACZKI LEŻAKUJĄ W UC BYTOM

Dostałam dzisiaj mojego wyczekanego Shimmera Diora ustrzelonego 10 czerwca. 18 czerwca dostałam laurkę, wysłałam im dokumenty mailem i dzisiaj dostałam ocloną paczuszkę

Tylko fioletowej wstążeczki nie było i PP nakleiła taśmę na karteczce z opłatami celnymi tak że karteczka jest nieczytelna, taśmy nie da rady od niej oderwać.
Ale co tam, wyśle maila o zwrot tylko 21 zł Vatu a te 5,50 juz daruję
ja za każdym razmen dostaję paczkę w takiej postaci Nie ma szans na odklejenie taśmy od tej karteczki
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 13:06   #651
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Tylko fioletowej wstążeczki nie było i PP nakleiła taśmę na karteczce z opłatami celnymi tak że karteczka jest nieczytelna, taśmy nie da rady od niej oderwać.
Ale co tam, wyśle maila o zwrot tylko 21 zł Vatu a te 5,50 juz daruję
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja za każdym razmen dostaję paczkę w takiej postaci Nie ma szans na odklejenie taśmy od tej karteczki
Ja też zawsze tak dostaję paczkę, ale zawsze proszę o skserowanie tej małej karteczki - dzięki temu mogę ją zeskanować i wysłać do tru
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 13:11   #652
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez AnetaAN Pokaż wiadomość
Jazminie, Olilili
pieknie dziekuje za pomoc
A teraz zmykam na truskawke w celu popelnienia zamowienia
pozdrawiam
aneta
Nie ma za co powodzenia
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 13:30   #653
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja dzisiaj ponownie zamówiłam sypańca Shiseido po nieudanej próbie zakupu przy 2 sztukach
Ben udzielił mi rekompensaty w wysokości 10 $ na następne zakupy
nie bardzo sobie to wyobrażam skoro płacę kartą ....
ale to miło z ich strony
mam nadzieję, że oddadzą mi za pierwszą nieudaną transakcję kupna pudru ... o tym rabacie to już nawet nie myślę i się nie napalam
coś nic nowego nie ma na Tru

Mariola jak Twoje cła??
oddali??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:02   #654
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Kusi mnie ten Clinique sunkissed, ale na koncie nic nie ma.
Jakby ktorejs z Was nie podpasował to chetnie wymienie sie na szachownice pink chocoolate clinique
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:08   #655
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nulka uprzedziłaś mnie bo miałam zapytać jaki masz kolor
Mogłabys jeszcze określić jaki ma odcień tzn. wpada w róż, pomarańcz czy żółty?
Zastanawiam się między 230 a 240 bo na stronie Biothermu te odcienie wyglądają na wpadające w żółty
ja mam 230 sense aqua - to ciepły, opalony beżyk, coś jak 23 CC, może ciut jaśniejszy. idealny odcień na lato.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:15   #656
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Chyba zdecyduje się na mój pierwszy zakup na truskawie
Pomożecie mi, bo nie wiem co i jak Nie mam karty kredytowej ale mam ekartę z mbanku i płacę nią poprzez paypal. Czy to wystarczy?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:24   #657
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Chyba zdecyduje się na mój pierwszy zakup na truskawie
Pomożecie mi, bo nie wiem co i jak Nie mam karty kredytowej ale mam ekartę z mbanku i płacę nią poprzez paypal. Czy to wystarczy?
tak, wystarczy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:43   #658
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tak, wystarczy
Czyli można płacić paypalem? Tak samo to wygląda jak przy transakcjach na ebayu? Przepraszam że zamęczam Was tak pytaniami ale będzie to mój pierwszy raz jakby to nie zabrzmiało
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:09   #659
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Czyli można płacić paypalem? Tak samo to wygląda jak przy transakcjach na ebayu? Przepraszam że zamęczam Was tak pytaniami ale będzie to mój pierwszy raz jakby to nie zabrzmiało
przeczytaj pierwszy post tego watku, z pewnością wiele ci rozjaśni Można płacic bezpośrednio kartą kredytową lub właśnie przez PayPala. Jeśli kupujesz na ebayu to i tu nie będzie sz miec problemu
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:20   #660
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja kupiłam TU To są miniaturki dodawane w postaci gratisów, więc na pewno są oryginalne, moja jest z 2006r.
Dzieki
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.