Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 07:18   #3601
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
mam tylko jeden mały dylemat, który zresztą nie jest już do rozwiązania.. bikini i pachy zrobiłam już 3 razy ( po 1 razie wypadły włosy w około 80%, po drugim podobnie, po 3 odrosły, ale mówiono mi o tym, wiec jest ok, pisze żeby ktoś się nie zdziwił, że po 3 razie odrastają i po 4 znów wypadają )
ciekawe jak czesto zabiegi robilas? jak na moj gust to czesciej niz co 12 tyg. to sie nie dziw ze po 3 razie odrosly... w zadnym wypadku nie powinno byc czegos takiego, ze po 3 zabiegu wloskow jest znowu wiecej niz bylo. powinno ich ubywac z kazdym zabiegiem.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 04:31   #3602
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja robila wlasnie tak co 10 tyg chyba, tak zalecała ta Pani co robiła :/ a nie wsszystkie wloski sie usunęły niestety i na jesień do poprawki
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:29   #3603
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
ciekawe jak czesto zabiegi robilas? jak na moj gust to czesciej niz co 12 tyg. to sie nie dziw ze po 3 razie odrosly... w zadnym wypadku nie powinno byc czegos takiego, ze po 3 zabiegu wloskow jest znowu wiecej niz bylo. powinno ich ubywac z kazdym zabiegiem.
no kurde, ja tez zauwazylam, ze po trzecim zabiegu wysypalo mi sporo wlosow (na pewno wiecej niz po drugim)
Nie strasz mnie nawet, ze ta depilacja nie ma sensu.
Ja mialam odstepy 6,6,8,9 tygodni (teraz bedzie). Ale ja robie elosem, nie wiem, czy to ma cos do rzeczy w odstepach (mowie o bikini/pachy)
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:10   #3604
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja szukam sponsora na 3 zabieg.kto chętny ?
to wciąga.


obiecaląm sobie,że wystarczye pozbyć się połowy włosów.
że będe się cieszyć ,kiedy po zgoleniu beda wolno odrastać i nie będa widoczne.cieszę się,że po goleniu moge iśc nawet na drugi dzień,bo włoski sa cienkie i mało widoczne.jednak ,jak wspomniałam to wciąga i chce jeszcze.
na łyso,na zero na goło

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-10 o 15:13
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:38   #3605
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja wczoraj - po 10 dniach od zabiegu - nie wytrzymałam czekania aż mi spod pach łaskawie kłaki wypadną, przejechałam po nich pastą cukrową - ciekawe jak szybko i ile odrośnie, bo to był już 3 zabieg

jeszcze mam 1 zabieg na bikini pod koniec czerwca i robię chyba przerwę wakacyjną - muszę upolować nowy kupon na jesień, depilacja mi się podoba ale ceny regularne są nie do przełknięcia

no chyba, że ktoś ma namiar na jakąś fajną promocję salonową w Krakowie?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:48   #3606
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja szukam sponsora na 3 zabieg.kto chętny ?
to wciąga.


obiecaląm sobie,że wystarczye pozbyć się połowy włosów.
że będe się cieszyć ,kiedy po zgoleniu beda wolno odrastać i nie będa widoczne.cieszę się,że po goleniu moge iśc nawet na drugi dzień,bo włoski sa cienkie i mało widoczne.jednak ,jak wspomniałam to wciąga i chce jeszcze.
na łyso,na zero na goło
A ja na 2-gi
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:36   #3607
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27429879]ja wczoraj - po 10 dniach od zabiegu - nie wytrzymałam czekania aż mi spod pach łaskawie kłaki wypadną, przejechałam po nich pastą cukrową - ciekawe jak szybko i ile odrośnie, bo to był już 3 zabieg

jeszcze mam 1 zabieg na bikini pod koniec czerwca i robię chyba przerwę wakacyjną - muszę upolować nowy kupon na jesień, depilacja mi się podoba ale ceny regularne są nie do przełknięcia

no chyba, że ktoś ma namiar na jakąś fajną promocję salonową w Krakowie?[/QUOTE]
ja tez upolowałabym jakis grupon,ale wokół mnie są same IPL-e
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 17:21   #3608
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
ciekawe jak czesto zabiegi robilas? jak na moj gust to czesciej niz co 12 tyg. to sie nie dziw ze po 3 razie odrosly... w zadnym wypadku nie powinno byc czegos takiego, ze po 3 zabiegu wloskow jest znowu wiecej niz bylo. powinno ich ubywac z kazdym zabiegiem.

hmmm, generalnie z tego co czytam na forach robi się co 8 - 12 tygodni..? u mnie było tak:

2 luty - pierwszy zabieg
13 kwiecień - drugi zabieg
6 czerwiec - trzeci zabieg

- czyli raz odstęp 11 tygodniowy, raz 8 tygodni

pachy i bikini - na obu obszarach włoski pieknie się wykruszyły po pierwszym zabiegu, po drugim odrosły nowe, delikatne i cienkie, ale tak dopiero w połowie maja.

coś pomyliłam w poprzedniej wypowiedzi, czyli odrosły po drugim zabiegu,a nie po trzecim. teraz czekam aż wypadną i będę obserwować co się dzieje. kolejny zabieg mam umówiony na 22 sierpnia, jak uważacie dobre odstępy są zachowane? robię Light Sheer Duetem
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:32   #3609
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

8 tygodni to chyba troche mało
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:58   #3610
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

korolowa dobrze pisze - w zalezności od cześci ciała odstęp 8-12 tygodni
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:26   #3611
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja jestem dzis po czwartym zabiegu na pachy i bikini elosem.
Nastepny za 3 miesiace. U mnie babka robi z zabiegu na zabieg coraz dluzsze odstepy. Mam nadzieje, ze to cos da, bo jak pisalam juz wczesniej po tym trzecim to mialam taki wysyp, ze szok...
I dzis niewiele mnie bolalo, ale babka mowila, ze skora sie mocnonagrzewa i mowila, ze nie moze podwyzszyc mocy, bo mnie poparzy.Jestem ciekawa jak to jest z Duetem, skoro tam nie ma informacji zwrotnej o nagrzewaniu sie skory. Skad wiadomo jaka moc ustawic? Ile klientka wytrzyma czy jak?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 17:58   #3612
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem prawie 3 tygodnie po tzrecim zabiegu na bikini... Musze pzryznac, ze wartało jednak cierpieć dla takich efektów chociaż wole nie zapeszać.. Nie wiem jak bedzie na dłuższa mete.. jak na razie jestem zadowolona, oby tak dalej kjeszcze jeden zabieg na pachy Musze przyznac.. depilacja wciaga.. na pewno skusze sie na nogi jak znajde tych kilka tysiecy tylko co potem bede depilowac haha
Pozdrawaim dziewczyny i chłopaki
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 07:17   #3613
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja chcialem sie jeszcze podzielic swoimi spostrzezeniami. duet wcale nie jest taki dobry. wg mnie to tylko skok na kase. moze i jest szybszy, moze i jest bezbolesny prawie, ale czy skuteczniejszy? no nie powiedzialbym

mała gowica dueta dała o niebo lepsze efekty. po 2 tyg. wypadły WSZYSTKIE włoski. i dopiero teraz wolno odrastaja i jest ich mniej.

tam gdzie zostala uzyta mala glowica dueta i zabieg niesamowicie bolał, az slychac było palace sie cebulki, efekty sa bardzo dobre, tam gdzie był duet i prawie nie bolalo -> efekty znikome

wniosek: aby zabieg był skuteczny MUSI boleć. diet nie ma nwet chłodzenia. nie kwestionuje jego skutecznosci zupełnie, ale mało długoterminowych badan na jego temat. wg mnie polecieli w nim na akse bo zabieg mozna wykonac szybciej i wiadomo - na wiekszej liczbie klientow.

Lightsheer XC, ET i standardowy o niebo lepsze.
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:09   #3614
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Celka2000 Ni echce Cie straszyc, ale obawiam sie ze z Twoim laserem jest cos nie tak nie jestem jakas wybitna specjalistka w tej dziedzinie.. ale w moim przypadku juz po drugim razie odrosło nieiwele wlosów, a po trzecim jestem jak na razie zupełnie gładka.. zabiegi robilam w odstepach 12 i 9 tygodni. Co do mocy nie wiem jak to wyglada w przypadku elosa, ale przy LS kja na ostatnim zabiegu miałam maksymalna moc ustawioną.. kosmyetyczka za kazdym razem ustawiala maksymalnie, tak zebym wytrzymała ból.. Ból zalezy glownie od ilości włosów. za tzreim razem wytzrymałam prawie na całości bikini bez znieczulenia.. neiktórych miejsc jedanak nie dało sie wytzymac.. I w zasadzie nie wiem co kosmetyczka ma na mysli przez nagrzewanie sie skóry.. to normalne, ze skóra sie nagzrewa rzez laser, wrecz jest poparzona..
Zycze Ci jednak skuteczności tych zabiegów! Z reszta i sobie i kazdemu kto je wykonuje.. bo wiadomo kazdy wiaze z tym jakies nadzieje i wydaje sporo pieniedzy! Sciskam
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:32   #3615
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
mała gowica dueta dała o niebo lepsze efekty. po 2 tyg. wypadły WSZYSTKIE włoski. i dopiero teraz wolno odrastaja i jest ich mniej.

tam gdzie zostala uzyta mala glowica dueta i zabieg niesamowicie bolał, az slychac było palace sie cebulki, efekty sa bardzo dobre, tam gdzie był duet i prawie nie bolalo -> efekty znikome

wniosek: aby zabieg był skuteczny MUSI boleć
ja z własnego doświadczenia moge dodać tyle, że po zabiegach LS z małą końcówką skóra i w ogóle włosy dłużej dochodza do siebie tzn. włosy odrastają po 6 tygodniach - Duet jest mniej inwazyjny na skórę, właściwie wcale i już po 3 tygodniach można zauważyć gdzie wosy wypadły a gdzie odrastają

a że boleć musi to elementarne - różnica jest taka, że przy dużej głowicy ból się rozchodzi na większą część skóry - w dodatku Duet zasysa daną część skóry przez co laser dogłębniej przenika przez skórę do cebulki

oba modele są skuteczne i wszystko rozbija się przedewszystkimi o faze wzrostu włosa


Chazoo ponawiam prośbe o umieszczenia linka do tej tabelki z odstepami między zabiegami do danej parti ciała
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 22:23   #3616
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez EwaEwita Pokaż wiadomość
Celka2000 Ni echce Cie straszyc, ale obawiam sie ze z Twoim laserem jest cos nie tak nie jestem jakas wybitna specjalistka w tej dziedzinie.. ale w moim przypadku juz po drugim razie odrosło nieiwele wlosów, a po trzecim jestem jak na razie zupełnie gładka.. zabiegi robilam w odstepach 12 i 9 tygodni. Co do mocy nie wiem jak to wyglada w przypadku elosa, ale przy LS kja na ostatnim zabiegu miałam maksymalna moc ustawioną.. kosmyetyczka za kazdym razem ustawiala maksymalnie, tak zebym wytrzymała ból.. Ból zalezy glownie od ilości włosów. za tzreim razem wytzrymałam prawie na całości bikini bez znieczulenia.. neiktórych miejsc jedanak nie dało sie wytzymac.. I w zasadzie nie wiem co kosmetyczka ma na mysli przez nagrzewanie sie skóry.. to normalne, ze skóra sie nagzrewa rzez laser, wrecz jest poparzona..
Zycze Ci jednak skuteczności tych zabiegów! Z reszta i sobie i kazdemu kto je wykonuje.. bo wiadomo kazdy wiaze z tym jakies nadzieje i wydaje sporo pieniedzy! Sciskam
dzieki za odpowiedz. Elos ( a wlasciwie ten laser co ma technologie elos) - daje informacje zwrotna o nagrzewaniu sie skory - czyli babka strzela i na wyswietlaczu pojawia sie cyfra np 2 - co oznacza, ze moze spokojnie zwiekszyc dawke, albo np. 8 - co oznacza, ze calkiem mocno sie skora nagrzewa i ze ryzykuje poparzenie skory.
Generalnie stan skory po zabiegu jest doskonaly, tzn nie ma zaczerwienienia, nie wspominajac o strupkach, bliznach, sladach... Tylko na samym poczatku widac, ze mieszki reaguja lekkim zaczerwienieniem, "puchna". Ale po zabiegu skora wraca do normalnosci. I taka jest idea tej kontroli nagrzewania sie skory. Dodatkowo ten laser wyposazony jest w RF, wiec teoretycznie potrzebna jest mniejsza moc swiatla.
Zobacze jak to bedzie teraz. Ja tez po pierwszym zabiegu widzialam znaczaca roznice. Po drugim - to sie Wam nawet chwalilam, ze mi z 30% zostalo. Ale po tym trzecim to cos nie tenteges, bo jednak sporo odroslo. Moze ten moj elos to jednak sciema...
Bede zdawac relacje. Pewnie wloski zaczna wypadac za jakies 10 dni, to zaobacze ile zostalo... Na pachach jest chyba niezle.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 06:41   #3617
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A ja na 2-gi
ja 4 i 5
na jesień muszę zrobić :P
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:19   #3618
lolka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robilam depilację laserem didodowym Quantel derma i odstępy miedzy zabiegami mialam krótsze niz tu podajecie (ale takie odstępy mi zalecila pani, która wykonywala zabieg). Robilam jednoczesnie łydki, bikini i pachy. Drugi zabieg mialam po 6 tyg., a trzeci po 7,5 tyg. Myslicie ze to byly zbyt krótkie odstępy? Prawie wszystkie wlosy po zabiegach mi wypadały, a pozniej w większosci odrastały, ale z tego co tu piszecie to chyba normalne. Któraś z Was korzystala z tego lasera? jaki byl efekt po 3 zabiegach?
lolka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:21   #3619
_aurora_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,
czy któraś z Was wykupiła może 6 zabiegów epilacji IPL+RF na 4 wybrane partie ciała w salonie Prestige na mokotowie w Warszawie? (groupon.pl)
Jestem już po 3 zabiegach i nie widzę żadnej różnicy jeśli chodzi o owłosienie... Włoski jak rosły tak rosną, wcale nie ma ich mniej
Czy to normalne? Jakie macie doświadczenia związane z laserem IPL+RF?
pozdrowionka,
_aurora_
_aurora_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:53   #3620
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ja 4 i 5
na jesień muszę zrobić :P

No i nie znalazłam sponsora, więc sama sobie zrobiłam urodzinowy prezent i byłam wczoraj na 2-gim zabiegu po 9 tygodniowej przerwie

Dodam, że po pierwszym efekty super- z 70-75% włosów wypadło, reszta się chyba troszkę osłabiła.

Już kombinuję jak uzbierać kasę na nogi i pachy... To wciąga!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:54   #3621
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _aurora_ Pokaż wiadomość
Witam,
czy któraś z Was wykupiła może 6 zabiegów epilacji IPL+RF na 4 wybrane partie ciała w salonie Prestige na mokotowie w Warszawie? (groupon.pl)
Jestem już po 3 zabiegach i nie widzę żadnej różnicy jeśli chodzi o owłosienie... Włoski jak rosły tak rosną, wcale nie ma ich mniej
Czy to normalne? Jakie macie doświadczenia związane z laserem IPL+RF?
pozdrowionka,
_aurora_
pisałysmy setki razy.
forum to nie tylko pytanie-odpowiedź.to źródło wielu informacji.zacznij czytac od końca.
od mojej wypowiedzi tak z pięc stron wstecz-tyle wystarczy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:00   #3622
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _aurora_ Pokaż wiadomość
Witam,
Jakie macie doświadczenia związane z laserem IPL+RF?
Gdybyś poczytała forum PRZED podjęciem decyzji, zaoszczędziłabyś te paręset złotych.

Moje posty z tego forum:

strona 73 post#2177
strona 87 post#2591

poswieciłem się
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:04   #3623
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Ja robilam depilację laserem didodowym Quantel derma i odstępy miedzy zabiegami mialam krótsze niz tu podajecie (ale takie odstępy mi zalecila pani, która wykonywala zabieg). Robilam jednoczesnie łydki, bikini i pachy. Drugi zabieg mialam po 6 tyg., a trzeci po 7,5 tyg. Myslicie ze to byly zbyt krótkie odstępy? Prawie wszystkie wlosy po zabiegach mi wypadały, a pozniej w większosci odrastały, ale z tego co tu piszecie to chyba normalne. Któraś z Was korzystala z tego lasera? jaki byl efekt po 3 zabiegach?
gdzie robiłaś? w Eco Plant? pytam, bo ten sprzęt nie jest zbyt popularny

ja robiłam właśnie w Eco, odstępy miałam równiutkie 8 tygodni za każdym razem

o efektach się nie wypowiem za wiele - 3 zabieg miałam równe 2 tyg temu - po 1 zabiegu odrosło sporo włosów, ale po drugim efekt był znakomity - tyle, że ja wcześniej kilka lat stosowałam pastę cukrową i mogę nie być miarodajna - bo widzę wyraźnie, że tam gdzie robiłam pastą efekt jest o wiele lepszy niż w miejscach, które traktowałam tylko maszynką
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 22:53   #3624
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27429879]ja wczoraj - po 10 dniach od zabiegu - nie wytrzymałam czekania aż mi spod pach łaskawie kłaki wypadną, przejechałam po nich pastą cukrową - ciekawe jak szybko i ile odrośnie, bo to był już 3 zabieg

jeszcze mam 1 zabieg na bikini pod koniec czerwca i robię chyba przerwę wakacyjną - muszę upolować nowy kupon na jesień, depilacja mi się podoba ale ceny regularne są nie do przełknięcia[/QUOTE]
ja jestem po trzech sesjach i jeszcze mi 2 zostaly^^
a przerwy chyba nie robie jednak, poki co, moje kolana nie mialy szans sie opalic
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:18   #3625
_aurora_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pisałysmy setki razy.
forum to nie tylko pytanie-odpowiedź.to źródło wielu informacji.zacznij czytac od końca.
od mojej wypowiedzi tak z pięc stron wstecz-tyle wystarczy
Przepraszam i dzięki. już się naczytałam, że IPL+RF to ogólnie lipszton. Ciekawa jestem w takim razie czy w ogole w jakimkolwiek stopniu pozbędę się owłosienia...
Teraz wiem, że nie warto dopłacać 50zł do pełnego bikini co zabieg... Cóż, człowiek uczy się na błędach... Swoją drogą niezła ściema z tymi laserami IPL+RF, ponieważ na stronach salonów gdzie takowych używają są same pochlebstwa (usuwanie jasnych a nawet siwych włosów NA STAŁE). Jak można taką ściemę walić

No nic. na pewno dam znać jak miną 2 tygodnie od mojego 3. zabiegu tym "laserem", czy w ogóle coś się zmienia...
_aurora_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:53   #3626
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jutro sie wybieram na kolejny czyli 5 zabieg depilacji na bikni, włosów jeszcze całkiem sporo eh ;( zobaczymy jak bedzie po tym 5 razie...
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:16   #3627
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć.
Wszystkie piszecie, że IPL nic nie daje, albo że efekty po nim są marne i krótkotrwałe.
Chciałam zapytać, dlaczego więc jest sporo wpisów, że jednak to owłosienie wypada..? I to nie od jednej babki, która robi reklamę swojego salonu, tylko od różnych użytkowniczek na poszczególnych forach.
Skoro nie jest to laser, a tylko ta wiązka światła (jakaśtam, dawno o tym czytałam) + podgrzewanie (bo piszę o IPL+RF), tzn że efekt jest taki sam jak przy depilatorze elektrycznym?
Mam średnio-jasną karnację i blond włosy, ale oczywiście w miejscach takich jak bikini czy pachy włoski są ciemniejsze, więc IPL z RF nie da rady?
Pomimo niedoświadczenia z laserem, przypuszczam że jest on (naj)skuteczniejszy, lecz dla osób zaczynających przygodę z usuwaniem owłosienia IPL może się okazać wystarczający?
Jest bardzo dużo sprzecznych informacji, na każdego działa co innego..
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych depilacji
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:25   #3628
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Cześć.
Wszystkie piszecie, że IPL nic nie daje, albo że efekty po nim są marne i krótkotrwałe.
Chciałam zapytać, dlaczego więc jest sporo wpisów, że jednak to owłosienie wypada..? I to nie od jednej babki, która robi reklamę swojego salonu, tylko od różnych użytkowniczek na poszczególnych forach.
Skoro nie jest to laser, a tylko ta wiązka światła (jakaśtam, dawno o tym czytałam) + podgrzewanie (bo piszę o IPL+RF), tzn że efekt jest taki sam jak przy depilatorze elektrycznym?
Mam średnio-jasną karnację i blond włosy, ale oczywiście w miejscach takich jak bikini czy pachy włoski są ciemniejsze, więc IPL z RF nie da rady?
Pomimo niedoświadczenia z laserem, przypuszczam że jest on (naj)skuteczniejszy, lecz dla osób zaczynających przygodę z usuwaniem owłosienia IPL może się okazać wystarczający?
Jest bardzo dużo sprzecznych informacji, na każdego działa co innego..
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych depilacji
tak masz całkowitą racje.
życze powodzenia i udanej depilacji

aa,zapomniałam.napisz do nas po roku i opisz ile zabiegów miałas i jakie były skutki

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-15 o 15:27
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:55   #3629
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tak masz całkowitą racje.
życze powodzenia i udanej depilacji

aa,zapomniałam.napisz do nas po roku i opisz ile zabiegów miałas i jakie były skutki
Nie musisz być złośliwa. W czym mam całkowitą rację? Bo niczego dotychczas nie stwierdziłam, a jedynie zapytałam na czym opieracie swoje wypowiedzi. Czy jedynie na 2, 3 a może nawet 10 zabiegach, czy też na opiniach innych, wiarygodnych ludzi.
Nie byłam jeszcze na takiej depilacji, dopiero się wybieram. Sama najprawdopodobniej doświadczę tego braku rezultatu o którym piszecie, ale byłam ciekawa większej ilości konkretów i dlaczego ta metoda ma jednak swoich zwolenników/swoje zwolenniczki
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:03   #3630
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Nie musisz być złośliwa. W czym mam całkowitą rację? Bo niczego dotychczas nie stwierdziłam, a jedynie zapytałam na czym opieracie swoje wypowiedzi. Czy jedynie na 2, 3 a może nawet 10 zabiegach, czy też na opiniach innych, wiarygodnych ludzi.
Nie byłam jeszcze na takiej depilacji, dopiero się wybieram. Sama najprawdopodobniej doświadczę tego braku rezultatu o którym piszecie, ale byłam ciekawa większej ilości konkretów i dlaczego ta metoda ma jednak swoich zwolenników/swoje zwolenniczki
nie jestem złośliwa,poniewaz twój post nie był pytaniem,ale stwierdzeniem .na pytanie odpowiedziałabym ci co myślę,ale na stwierdzenie zyczyłam pomyślności

KAZDĄ moja wypowiedź opieram na moim doświadczeniu .nie chde się wypowiadać za innych,ale dziewczyny równiez opisywały swoje doświadczenia z IPL-em.
nie będę cię przekonywać,bo to nie moja broszka.

sory,ale nie pójdę na 10 zabiegów za coś co nie przynosi rezultatu,chcesz to płać-twoja kasa.ja widziałam jaki jest rezultat nie od razu po zabiegu,ale po roku od zabiegu.dla twojej informacji ( bo nie doczytalaś moich wypowiedzi) miala 2 zabiegi na IPL+RF,gdzie wszystkie włosy odrosły i 2 zabiegi LS i nie mam 70 % włosów.czy to nie najlepsze porwnanie?
jeśli dla ciebie to mało wiarygodna opinia to przepraszam.

wracajac do wypowiedzi w necie.
nie wiem kto pisze i kto jest za monitorem,ja ufam tylko sobie i jeśli ktoś mnie posłucha to super.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.