Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 18:55   #2281
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Szczerze mi wisi i powiewa, kto moją paczkę zapakuje, ale na 3 tygodnie kasę zamrażać, to dla mnie mooocna przesada
Ja mam taki problem,że od zamówienia do dostarczenia paczki a) zapominam,co się w niej ma znależć b) w między czasie kompletuję sobie brakujące produkty c) już zupełnie inne niż te co zamówiłam są mi potrzebne
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:58   #2282
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Szukam jakiejś naturalnej, dobrej odżywki/maski do włosów. Temat jest trochę długi, więc nie chciało mi się całego czytać ^^ Możecie mi coś polecić?
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:01   #2283
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, że którąs mądra kobieta nam podpowie
Nie,żebym była mądra ale wydaje mi się,że data exp to jest data bezwzględnej przydatności produktu Nie ma znaczenia,kiedy go otwarto. To znaczy ma znaczenie,o tyle,że w określonym czasie trzeba krem zużyć;ale jeśli podano exp to data powinna być graniczna;po dacie produkt,nawet zamknięty,jest przeterminowany.
Inna sprawa,że często te daty są umowne;suche produkty jak np. puder to myślę,że dobrze przechowywane nie zrobią krzywdy. (żle przechowywane - na słońcu i w wilgoci - nawet przed datą mogą się zepsuć).
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:06   #2284
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Zaczęłam czytać o olejkach do włosów i ciała - nie wytrzymałam i kupiłam olejek Monoi. Jak czytam że coś ładnie pachnie to to musi być moje.
Mam jeszcze ochotę na chusteczki do demakijażu z Alterra i maseczkę BalmBalm z hibiskusa, jak ją macie to ciekawa jestem opini

Kupiłam dawno temu mojemu Tż szampon bławatkowy z Lavery - miał być przeciwłupieżowy, Tż się wkurzył ze mu takie naturalne dziadostwa każe używać po których ma jeszcze większy łupież i myślał że mnie przechytrzy i zaczął myć głowę moim szamponem Alterra (na zmianę z odzywką bo nie rozróżnia opakowań ) i łupież mu się znacznie zmniejszył. Przypuszczam że jak by wcierał jakąś odżywkę to pewnie by pozbył się łupieżu w całości ale "on nie da sobie na głowę nałożyć kolejnego naturalnego dziadostwa"

Dziewczyny jakbyście miały wybrać 5-10 swoich hitów spośród naturalnych kosmetyków to co by to było?

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-06-10 o 19:07
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:12   #2285
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać o olejkach do włosów i ciała - nie wytrzymałam i kupiłam olejek Monoi. Jak czytam że coś ładnie pachnie to to musi być moje.
Mam jeszcze ochotę na chusteczki do demakijażu z Alterra i maseczkę BalmBalm z hibiskusa, jak ją macie to ciekawa jestem opini

?
To chodzi o tą w proszku?
Jeśli tak to się z Anulą czaimy na nią.Tyle tylko,że ona jest strsznie malutka,bo ma 40g-a inne też fajne w tej cenie mają aż 300-380g to nie wiem czy brać takie maleństwo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:15   #2286
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, bo mam dla Ciebie rozwiązanie Możesz zamówić puder perłowy tutaj http://www.kolorowka.com/235,puder-p...emniczek).html Z tego co widziałam w przypadku tej jednej rzeczy można wybrać przesyłkę listem poleconym, a i na pewno szybciej go dostaniesz niż przesyłkę z BU

Tylko może nie patrz co mają jeszcze w ofercie, bo coś Cię skusi
Dziekuję, jakoś nigdy tego nie zauwazyłam! Ale tez nie szukałam ofertę kolorówki znam, zresztą są chyba związani z zsk, z którego przerobiłam większośc asortymentu swojego czasu
A nie wiesz jak jest z zamówieniami z kolorówki i zsk? tak mi cos sie majaczy, że można to razem dostac, jedną przesyłką.... Z zsk zamierzam parę rzeczy zamówić to by było super!!
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Parę nowości z Facebooka:

-TYLKO DO 19 CZERWCA: RABAT 15% (!) na hasło: SUN . WSZYSTKIE WYBRANE KOSMETYKI możecie nabyć Z RABATEM wpisując słowo: SUN w pole "HASŁO RABATOWE" podczas dokonywania zakupów na www.lavera.com.pl !!!

-w kosmetyki-natury.eu pojawiły się kosmetyki Born to Bio:
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=39

Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żebym wreszcie do niedzieli dokończyła 2 część magisterki ::

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Aaa i może niedługo twarde balsamy się pojawią w ofercie mydlarni Tuli
Kciuki są
Lekkiego pióra Kochana

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać o olejkach do włosów i ciała - nie wytrzymałam i kupiłam olejek Monoi. Jak czytam że coś ładnie pachnie to to musi być moje.
Mam jeszcze ochotę na chusteczki do demakijażu z Alterra i maseczkę BalmBalm z hibiskusa, jak ją macie to ciekawa jestem opini

Kupiłam dawno temu mojemu Tż szampon bławatkowy z Lavery - miał być przeciwłupieżowy, Tż się wkurzył ze mu takie naturalne dziadostwa każe używać po których ma jeszcze większy łupież i myślał że mnie przechytrzy i zaczął myć głowę moim szamponem Alterra (na zmianę z odzywką bo nie rozróżnia opakowań ) i łupież mu się znacznie zmniejszył. Przypuszczam że jak by wcierał jakąś odżywkę to pewnie by pozbył się łupieżu w całości ale "on nie da sobie na głowę nałożyć kolejnego naturalnego dziadostwa"

Dziewczyny jakbyście miały wybrać 5-10 swoich hitów spośród naturalnych kosmetyków to co by to było?
To Cię przechytrzył, ja nie mogę
Ale wyszło super - Twój TŻ jest z siebie dumny, że taki sprytny i że nie uzywa tego naturalnego dziadostwa, a Ty jestes spokojna i dopiełaś swojego, bo jednak używa
Zawsze tak sie kończy- faceci myślą, że wszystko jest tak, jak oni chcą i jak postanowili, a i tak robią to czego my sobie zyczymy. Z babą nie wygrasz!
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To chodzi o tą w proszku?
Jeśli tak to się z Anulą czaimy na nią.Tyle tylko,że ona jest strsznie malutka,bo ma 40g-a inne też fajne w tej cenie mają aż 300-380g to nie wiem czy brać takie maleństwo.
Oj tak czaimy się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:15   #2287
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wow ja bym tyle nie czekala,ostatnio czekalam 2 tygodnie I juz wiecej stamtad nie zamowie,szybkosc przesylki to podstawa internetowego biznesu,w USA prawie wszedzie sa nawet opcje ekspresowe np 1 dzien,to mi sie podoba

Dokladnie, czas realizacji zamowienia w dzisiejszych czasach jest bardzo istotny. Nie kazdy ma czas i ochote, zeby miesiac wczesniej planowac zakupy kosmetyczne Do mnie tez argumenty wlascicielki nie trafily. Jesli firma ma potencjal, a nie potrafi (lub nie chce) go odpowiednio wykorzystac, to niestety na bank na tym straci. Elastycznosc to podstawa, a w BU jej niestety brak (terminy, zamrazanie kasy Klienta na smiesznie dlugi czas, wysokie koszty wysylki, brak probek). Generalnie nie odbieram tego sklepu jako przyjaznego Klientowi, a zdaje sie, ze Wlascicielka usilnie probuje o tym przekonywac

Dziewczyny, mam pytanie, co polecilybyscie na wlosy, aby pieknie blyszczaly? Moje wlosy sa grube i porowate z natury, tylko silikony i protownica zapewnialy im blysk, ale z jednego i drugiego zrezygnowalam no i teraz nie wygladaja zbyt korzystnie Myslalam o plukance octowej z mazidel. ale czy to w ogole zadziala?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 20:17   #2288
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, bo mam dla Ciebie rozwiązanie Możesz zamówić puder perłowy tutaj http://www.kolorowka.com/235,puder-perlowy-mikronizowany-5-g-(pojemniczek).html Z tego co widziałam w przypadku tej jednej rzeczy można wybrać przesyłkę listem poleconym, a i na pewno szybciej go dostaniesz niż przesyłkę z BU

Tylko może nie patrz co mają jeszcze w ofercie, bo coś Cię skusi
oj patrzcie patrzcie na oferte kolorówki. to cudowny sklep. kontakt z nimi jest swietny, zawsze służą pomocą, przesyłka ekspresowa i tanim kosztem można sobie wyczarować na przykład puder dokładnie taki jaki nam się marzy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:22   #2289
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, co polecilybyscie na wlosy, aby pieknie blyszczaly? Moje wlosy sa grube i porowate z natury, tylko silikony i protownica zapewnialy im blysk, ale z jednego i drugiego zrezygnowalam no i teraz nie wygladaja zbyt korzystnie Myslalam o plukance octowej z mazidel. ale czy to w ogole zadziala?
Może spróbuj oleje?jak mam piękne włosiska,błyszczące po dabur vatika.Albo domowe sposoby,maski z nafty,żółtka,miodu-też robię,bo moje włosy to kochają.Możesz też stosować samą naftę 2 razy w tygodniu.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:36   #2290
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, co polecilybyscie na wlosy, aby pieknie blyszczaly? Moje wlosy sa grube i porowate z natury, tylko silikony i protownica zapewnialy im blysk, ale z jednego i drugiego zrezygnowalam no i teraz nie wygladaja zbyt korzystnie Myslalam o plukance octowej z mazidel. ale czy to w ogole zadziala?
Wiesz, moje włosy przez dobre 3 tygodnie po zmianie ich pielgnacji na naturalną, wyglądały okropnie! Były sianowate i bez połysku, jak szczota na szczeście później sie to zmieniło.
Ja uzywałam swojego czasu całkiem fajny szampon z octem jabłkowym z helfy. Nakładałam tez na całą noc oleje na włosy - albo arganowy albo jakąś mieszankę.
Płukanki octowej z mazideł nie znam, ale był czas, że uparłam sie, że włsoy będę mydłam myła więc musiałam je płukać octem jabłkowym - z całą pewnością ocet nabłyszcza! Ja stosowałam 60ml octu jabłkowego na litr wody.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:58   #2291
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny może Was zainteresuje, dostałam newslettera od kosmetyków natury, że w ten weekend jak się kupi za co najmniej 120 zł to jest rabat 10% i kula do kąpieli gratisowo.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 21:01   #2292
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziekuję, jakoś nigdy tego nie zauwazyłam! Ale tez nie szukałam ofertę kolorówki znam, zresztą są chyba związani z zsk, z którego przerobiłam większośc asortymentu swojego czasu
A nie wiesz jak jest z zamówieniami z kolorówki i zsk? tak mi cos sie majaczy, że można to razem dostac, jedną przesyłką.... Z zsk zamierzam parę rzeczy zamówić to by było super!!
Tego niestety nie wiem, ale patrząc po adresach ich siedzib to nijak się do siebie mają Sądzę, że aż tak nie współpracują, ale zapytać możesz

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziekuję, jakoś nigdy tego nie zauwazyłam! Ale tez nie szukałam ofertę kolorówki znam, zresztą są chyba związani z zsk, z którego przerobiłam większośc asortymentu swojego czasu
A nie wiesz jak jest z zamówieniami z kolorówki i zsk? tak mi cos sie majaczy, że można to razem dostac, jedną przesyłką.... Z zsk zamierzam parę rzeczy zamówić to by było super!!

Kciuki są
Lekkiego pióra Kochana



To Cię przechytrzył, ja nie mogę
Ale wyszło super - Twój TŻ jest z siebie dumny, że taki sprytny i że nie uzywa tego naturalnego dziadostwa, a Ty jestes spokojna i dopiełaś swojego, bo jednak używa
Zawsze tak sie kończy- faceci myślą, że wszystko jest tak, jak oni chcą i jak postanowili, a i tak robią to czego my sobie zyczymy. Z babą nie wygrasz!

Oj tak czaimy się
W Matique pojawiła się marka Marilou Bio Dodatkowo, jeśli do niedzieli kupimy ich 2 produkty, trzeci wybierzemy sobie gratis Ktoś chętny ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:03   #2293
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Tego niestety nie wiem, ale patrząc po adresach ich siedzib to nijak się do siebie mają Sądzę, że aż tak nie współpracują, ale zapytać możesz
to musiałam cos pokręcić strasznie teraz się zastanawiam skąd ten pomysł mi przyszedł do głowy
Ale naprawde wielkie dzieki za uświadomienie, że kolorówka ma puder perlowy - zaoszczędziłaś mi nerwów (i paru nowych siwych włosów) związanych z miesięcznym oczekiwaniem na puder!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:05   #2294
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to musiałam cos pokręcić strasznie teraz się zastanawiam skąd ten pomysł mi przyszedł do głowy
Ale naprawde wielkie dzieki za uświadomienie, że kolorówka ma puder perlowy - zaoszczędziłaś mi nerwów (i paru nowych siwych włosów) związanych z miesięcznym oczekiwaniem na puder!
Ma też inne pudry, nie tylko perłowy
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:06   #2295
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

W Matique pojawiła się marka Marilou Bio Dodatkowo, jeśli do niedzieli kupimy ich 2 produkty, trzeci wybierzemy sobie gratis Ktoś chętny ?
Wow! Ale newsa zarzuciłaś
z marilou polecam peeling, jak ktos lubi takie codzienne i delikatniejsze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:08   #2296
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To chodzi o tą w proszku?
Jeśli tak to się z Anulą czaimy na nią.Tyle tylko,że ona jest strsznie malutka,bo ma 40g-a inne też fajne w tej cenie mają aż 300-380g to nie wiem czy brać takie maleństwo.
Tak o tą chodzi. Wcześniej nie zwróciłam uwagi że jest taka mała, chyba troszkę ostudziłaś mój zapał, ale to dobrze!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To Cię przechytrzył, ja nie mogę
Ale wyszło super - Twój TŻ jest z siebie dumny, że taki sprytny i że nie uzywa tego naturalnego dziadostwa, a Ty jestes spokojna i dopiełaś swojego, bo jednak używa
Zawsze tak sie kończy- faceci myślą, że wszystko jest tak, jak oni chcą i jak postanowili, a i tak robią to czego my sobie zyczymy. Z babą nie wygrasz!

Oj tak czaimy się
Dokładnie! Baby są sprytniejsze. Teraz urabiam go żeby pozwolił sobie wmasować w skórę głowy oliwę z oliwek z cytryną, bo pomaga podobno na łupież ale na razie protestuje. Co ja bym dała żeby ktoś mi wmasowywał odzywki i inne dziadostwa we włosy, toż to sama przyjemność
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:42   #2297
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj patrzcie patrzcie na oferte kolorówki. to cudowny sklep. kontakt z nimi jest swietny, zawsze służą pomocą, przesyłka ekspresowa i tanim kosztem można sobie wyczarować na przykład puder dokładnie taki jaki nam się marzy
Ja niedawno popełniłam tam pierwsze zamówienie Zrobiłam sobie puder (mikrosfery kosmetyczne + puder jedwabny + odrobina alantoiny + chyba mirystynian magnezu, nie pamiętam dokładnie, dostałam to jako gratis, coś zwiększającego przyczepność) oraz róż (do tej bazy pudrowej dodałam tlenek brzoskwiniowy i odrobinę beżowej miki). Próbuję też wyczarować z mik i tej samej bazy jakieś cienie, ale miki są baaaaardzo perłowe, a ja nie lubię perłowych, więc kombinuję i jeszcze mi nie wychodzi ale jestem zadowolona, z podkładu mineralnego EDM nie byłam zadowolona, a teraz mam małym kosztem puder, który nie dość że jest dobry, to jeszcze cieszy mnie to, że sama go zrobiłam Polecam kolorówkę!
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:46   #2298
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Może spróbuj oleje?jak mam piękne włosiska,błyszczące po dabur vatika.Albo domowe sposoby,maski z nafty,żółtka,miodu-też robię,bo moje włosy to kochają.Możesz też stosować samą naftę 2 razy w tygodniu.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, moje włosy przez dobre 3 tygodnie po zmianie ich pielgnacji na naturalną, wyglądały okropnie! Były sianowate i bez połysku, jak szczota na szczeście później sie to zmieniło.
Ja uzywałam swojego czasu całkiem fajny szampon z octem jabłkowym z helfy. Nakładałam tez na całą noc oleje na włosy - albo arganowy albo jakąś mieszankę.
Płukanki octowej z mazideł nie znam, ale był czas, że uparłam sie, że włsoy będę mydłam myła więc musiałam je płukać octem jabłkowym - z całą pewnością ocet nabłyszcza! Ja stosowałam 60ml octu jabłkowego na litr wody.
Dziekuje Kochane Jesli chodzi o oleje, to stosowalam monoi i jojoba, ale jakos nie daja rady, moze rzeczywiscie skusze sie na jakas mieszanke z ziolkami. A te domowe sposoby tez ciekawe, na pewno wyprobuje. Wlasnie czytam sobie o tej nafcie. I chyba zakupie ta plukanke przy nastepnym zamowieniu na mazidlach. Ostatnio dlugo na nia czekalam, w koncu zlozylam zamowienie i pojawila sie kilka dni pozniej
W ogole odkad rzucilam prostownice i sie nie farbuje, to wyrasta mi mnostwo baby hair i pieja mi do gory na wszystkie strony A ja tak lubie miec na glowie porzadek
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 21:51   #2299
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hahaaa!!
zadzwoniłam do sephory i pani mi wszystko wytłumaczyła
a więc ostatnia cyfra to rok, a 2 wczesniejsze to miesiąc produkcji.
Oznacza to, że moje kremy mineral flowers są wyprodukowane w grudniu 2009 - zamknięte mogą stać przez 3 lata, do grudnia 2012. Najpóźniej można je wiec otworzyć w grudniu 2012 i wtedy trzeba zuzyć w pół roku oczywiście zużyć w pół roku po otwarciu trzeba je zawsze, ale najoźniej można otworzyć 3 lata od daty produkcji.

A odnośnie mineral flowers to Wampowiem, że siła Wizażu jest przegromna... jak dzisiaj mi Pani klarowała kwestie kodów na opakowaniach to chciałam, żeby odłożyła jeszcze 1 krem na dzień dla mieszanej.... Nie odłoży, bo już ich nie ma!! A wczoraj były ze 4 sztuki niedobre wizażanki - wykupiły całą serią dla mieszanej
Dobrze, że wczoraj sie załapałam chociaz na ten jeden krem na dzień - oczywiście od razu go użyłam i na noc i dzisiaj rano i raczej jestem na tak fajnie się wchłania do matu i czuć nawilżenie dzioba po wchłonięciu.
O niee.. anula, to nie widziałaś magicznego segregatora No wiesz ale Cię ominęło Ciesze się, że sprawa z kremikiem się wyjaśniła, ja nie dopytywałam ale date ważności zawsze kojarzyłam z datą ostatecznej przydatności do użytku danego kosmetyku, hm..

Tak, tak, my się tu chwalimy kremikami a potem na wykupują Nie chce nawet myśleć ile zostało ich u mnie.. a czaiłam się na masełko do ciała z MF

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No własnie, oni maja takie kosmetyki, które naprawdę ciężko gdzie indziej dorwać. I to w dodatku wszystkie w jednym miejscu. Przyznam się Wam, że mam z biolandera wiele kosmetyków, których brak byłby dla mnie bardzo dotkliwy, a których zebranie z innych miejsc byłoby bardzo trudne a wręcz nawet niemożliwe (i niestety duuuużo droższe!).
Trudna sprawa...
Eh, no własnie trudno będzie zrezygnować z biolandera.. praktycznie wszystko co chciałam było w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez madziunia_ Pokaż wiadomość
Witam
a ja zamówiłam w Kosmetykach Natury mleczko do opalania z Lavery przeciwzmarszczkowe, szampon migdałowy z Lavery i balsam do ciała Honey Moments tez z Lavery. Jak tylko dostanę przesyłkę umieszczę zdjęcia
Witamy I czekamy na zdjęcia i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Parę nowości z Facebooka:

-TYLKO DO 19 CZERWCA: RABAT 15% (!) na hasło: SUN . WSZYSTKIE WYBRANE KOSMETYKI możecie nabyć Z RABATEM wpisując słowo: SUN w pole "HASŁO RABATOWE" podczas dokonywania zakupów na www.lavera.com.pl !!!

-w kosmetyki-natury.eu pojawiły się kosmetyki Born to Bio:
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=39


Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żebym wreszcie do niedzieli dokończyła 2 część magisterki ::

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Aaa i może niedługo twarde balsamy się pojawią w ofercie mydlarni Tuli
TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!! Na pewno dasz rade

Super, dzięki kotwilko za wiadomość, już sobie patrze na ten sklep

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać o olejkach do włosów i ciała - nie wytrzymałam i kupiłam olejek Monoi. Jak czytam że coś ładnie pachnie to to musi być moje.
Mam jeszcze ochotę na chusteczki do demakijażu z Alterra i maseczkę BalmBalm z hibiskusa, jak ją macie to ciekawa jestem opini
A gdzie kupiłaś ten olejek? Napiszesz wrażenia jak już go będziesz miała, też mnie bardzo kusi, słyszałam o nim fajne opinie

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, co polecilybyscie na wlosy, aby pieknie blyszczaly? Moje wlosy sa grube i porowate z natury, tylko silikony i protownica zapewnialy im blysk, ale z jednego i drugiego zrezygnowalam no i teraz nie wygladaja zbyt korzystnie Myslalam o plukance octowej z mazidel. ale czy to w ogole zadziala?
Ja drogeryjny jedwab zastąpiłam olejem kokosowym.. sprawdza się w tej roli rewelacyjnie Super nabłyszcza i wygładza moje włoski.. wyglądają też dużo zdrowiej. Na pewno już ze mną zostanie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Może spróbuj oleje?jak mam piękne włosiska,błyszczące po dabur vatika.Albo domowe sposoby,maski z nafty,żółtka,miodu-też robię,bo moje włosy to kochają.Możesz też stosować samą naftę 2 razy w tygodniu.
anakazar jak się u Ciebie sprawuje dabur vatika? On jest do ciemnych włosów? Czy coś pomyliłam?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-10 o 21:56
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 21:56   #2300
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pięknie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
- krem na dzien do cery mieszanej/normalnej
- żel do mycia ryjka do cry wrażliwej i bardzo suchej
- krem na noc do cry mieszanej/normalnj
- krem do rak
- krem na noc do cery suchej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1147.jpg (107,3 KB, 22 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-10 o 22:00
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:03   #2301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś naturalnej, dobrej odżywki/maski do włosów. Temat jest trochę długi, więc nie chciało mi się całego czytać ^^ Możecie mi coś polecić?
Zależy jakie masz wlosy, ja mam dlugie i gęste i ostatnio odkrylam odżywkę z granatem Alterra, do kupienia tylko w rossmannie. Dla mnie jest idealna.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupiłam dawno temu mojemu Tż szampon bławatkowy z Lavery - miał być przeciwłupieżowy, Tż się wkurzył ze mu takie naturalne dziadostwa każe używać po których ma jeszcze większy łupież i myślał że mnie przechytrzy i zaczął myć głowę moim szamponem Alterra (na zmianę z odzywką bo nie rozróżnia opakowań ) i łupież mu się znacznie zmniejszył. Przypuszczam że jak by wcierał jakąś odżywkę to pewnie by pozbył się łupieżu w całości ale "on nie da sobie na głowę nałożyć kolejnego naturalnego dziadostwa"

Dziewczyny jakbyście miały wybrać 5-10 swoich hitów spośród naturalnych kosmetyków to co by to było?


A moimi hitami są na pewno
- peeling solny, samorobiony
- ziemia wulkaniczna biala z lotosem Logona
- tonik Vegecol aubrey organics
- krem pod oczy aubrey organics
- bloto z Morza Martwego
- mydlo Jericho i inne mydla naturalne
- odżywka do wlosów z granatem Alterra
- olej kokosowy Efavit
- Dermogal A+E
- Plyn micelarny AA Eco
- pomadka Sylveco
- maski algowe Bielenda

Golym okiem widać, że jeszcze nie trafilam na idealny krem do twarzy i szampon do wlosów. A do ciala nie mam ulubionych, używam różnych balsamów, aktualnie Alverde anti age, jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż na pewno znajdą się lepsze. Najczęsciej mieszam kremy i balsamy z olejami i maslami. Uwielbiam maslo shea, kakaowe i olej macadamia.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Korah, nie wiem czy to jest kwestia "trudności" zatrudnienia, czy trudnego charakteru i takiej, a nie innej filozofii.
Poczytaj sobie wątek o BU - tam gdzie się Pani udzielała - może Ty zrozumiesz jej argumenty... do mnie nie trafiły

Wątek z dyskusją... sorry, że tak od środka, ale na tej stronie jest wyjaśnienie BU i sporo bardzo różnych komentarzy pod spodem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349217&page=145
Dzieki Vea, po przeczytaniu wniosek jest dla mnie jeden. Firma potrzebuje inwestycji i rozbudowy. A że wlasciciel mysli inaczej, to jego problem, wiele tracą na tej swojej filozofii. Ich sprawa.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pielnie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
Przecież Ty tego wszystkiego na pewno nie zdążysz zużyć. Ja chętnie przyjmę

Kotwilka trzymam kciuki, będzie dobrze, co ja móię, CELUJĄCO!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:04   #2302
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pięknie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
- krem na dzien do cery mieszanej/normalnej
- żel do mycia ryjka do cry wrażliwej i bardzo suchej
- krem na noc do cry mieszanej/normalnj
- krem do rak
- krem na noc do cery suchej
Wyglada niemal jak polka w sklepie z pelnym asortymentem Gratuluje zdobyczy, szkoda, ze sie wycofuja z PL
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:18   #2303
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pięknie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
- krem na dzien do cery mieszanej/normalnej
- żel do mycia ryjka do cry wrażliwej i bardzo suchej
- krem na noc do cry mieszanej/normalnj
- krem do rak
- krem na noc do cery suchej
o proszę jak dba o swój tytuł Kusicielki! Jutro też lecę do Sephory Ale w Lublinie jest chyba tylko jedna, ciekawe czy coś znajdę...

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja niedawno popełniłam tam pierwsze zamówienie Zrobiłam sobie puder (mikrosfery kosmetyczne + puder jedwabny + odrobina alantoiny + chyba mirystynian magnezu, nie pamiętam dokładnie, dostałam to jako gratis, coś zwiększającego przyczepność) oraz róż (do tej bazy pudrowej dodałam tlenek brzoskwiniowy i odrobinę beżowej miki). Próbuję też wyczarować z mik i tej samej bazy jakieś cienie, ale miki są baaaaardzo perłowe, a ja nie lubię perłowych, więc kombinuję i jeszcze mi nie wychodzi ale jestem zadowolona, z podkładu mineralnego EDM nie byłam zadowolona, a teraz mam małym kosztem puder, który nie dość że jest dobry, to jeszcze cieszy mnie to, że sama go zrobiłam Polecam kolorówkę!
Bo to w ogóle z kolorówką jest świetna zabawa, najpierw wybieranie, potem układanie przepisów, potem mieszanie Zrobiłam wymarzony puder, bronzer i róż - rozświetlacz. Korektor tylko trochę mi nie wyszedł...

Kotwilka - Powodzenia!
__________________
Justyna


Edytowane przez jp91
Czas edycji: 2011-06-10 o 22:19
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:24   #2304
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiem, że część kolekcji mineral flowers juz wczoraj prezentowałam, ale dzisiaj dokupiłam sobie jeszcze krem na noc do cery mieszanej i żel myjący do ryjka delikatnego i bardzo suchego.... i nie mogłam sie powstrzymać - one razem tak pięknie wyglądają, że postanowiłam wrzucic fotke całego zestawu
- krem na dzien do cery mieszanej/normalnej
- żel do mycia ryjka do cry wrażliwej i bardzo suchej
- krem na noc do cry mieszanej/normalnj
- krem do rak
- krem na noc do cery suchej
Jaki piękny widok za zakupy A jednak wizażanki jeszcze wszystkiego nie wykupiły

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Wyglada niemal jak polka w sklepie z pelnym asortymentem Gratuluje zdobyczy, szkoda, ze sie wycofuja z PL
anula, może sklep otwórz
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:40   #2305
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja niedawno popełniłam tam pierwsze zamówienie Zrobiłam sobie puder (mikrosfery kosmetyczne + puder jedwabny + odrobina alantoiny + chyba mirystynian magnezu, nie pamiętam dokładnie, dostałam to jako gratis, coś zwiększającego przyczepność) oraz róż (do tej bazy pudrowej dodałam tlenek brzoskwiniowy i odrobinę beżowej miki). Próbuję też wyczarować z mik i tej samej bazy jakieś cienie, ale miki są baaaaardzo perłowe, a ja nie lubię perłowych, więc kombinuję i jeszcze mi nie wychodzi ale jestem zadowolona, z podkładu mineralnego EDM nie byłam zadowolona, a teraz mam małym kosztem puder, który nie dość że jest dobry, to jeszcze cieszy mnie to, że sama go zrobiłam Polecam kolorówkę!
Super! Ja jeszcze nie dorosłam do zrobienia własnego różu, cieni - podziwiam

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochane Jesli chodzi o oleje, to stosowalam monoi i jojoba, ale jakos nie daja rady, moze rzeczywiscie skusze sie na jakas mieszanke z ziolkami. A te domowe sposoby tez ciekawe, na pewno wyprobuje. Wlasnie czytam sobie o tej nafcie. I chyba zakupie ta plukanke przy nastepnym zamowieniu na mazidlach. Ostatnio dlugo na nia czekalam, w koncu zlozylam zamowienie i pojawila sie kilka dni pozniej
W ogole odkad rzucilam prostownice i sie nie farbuje, to wyrasta mi mnostwo baby hair i pieja mi do gory na wszystkie strony A ja tak lubie miec na glowie porzadek
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
Ja po przejściu na naturalne kosmetyki do włosów też tak mam
ale ja sie bardzo cieszę, bo w strone naturalnych produktów do włosów pchnął mnie duzy, ponad pół roczny, problem z wypadaniem włosów. Więc każdy nowy włosek, nawet najbardziej niesforny, witałam z przeogromna radością

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
O niee.. anula, to nie widziałaś magicznego segregatora No wiesz ale Cię ominęło Ciesze się, że sprawa z kremikiem się wyjaśniła, ja nie dopytywałam ale date ważności zawsze kojarzyłam z datą ostatecznej przydatności do użytku danego kosmetyku, hm..

Tak, tak, my się tu chwalimy kremikami a potem na wykupują Nie chce nawet myśleć ile zostało ich u mnie.. a czaiłam się na masełko do ciała z MF

No niestety, nie widziałam magicznego segrgatora
Ale dobrze, że jesteś, bo mamy do pogadania kochana
Ty wiesz co ja dzisiaj przez ciebie odwaliłam za numer? Dzwonie do sephory, grzecznie sie witam i mówię do pani, ze "chciałam ja prosić o sprawdzenie daty produkcji kremu w magicznym segregatorze"......
Długa chwila milczenia dała mi do myslenia i wyjasniłam o co mi chodzi, ale caameroon Ty wiesz jak trudno sie rozmawia zanosząc sie od smiechu???

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zależy jakie masz wlosy, ja mam dlugie i gęste i ostatnio odkrylam odżywkę z granatem Alterra, do kupienia tylko w rossmannie. Dla mnie jest idealna.
Korah jak zwykle ma rację - dzięki niej ja również zasmakowałam cudowności tej odżywki i jestem okrutnie z niej zadowolona!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Dzięki dziewczyny okropnie mnie cieszą te zdobycze mineral flowers
Wizazanki wykupiły - dzisiaj dokupiłam krem na noc dla mieszanej (ostatnie 2 były!) i żel do mycia twarzy (reszta jest "wczorajsza"). Dzisiaj dla mieszanej już nic nie było z kremów na dzień (a wczoraj były chyba ze 4 na dzień jeszcze) i chyba tylko ze 2 sztuki dla suchej (te zielone).
Korah, będe pamiętać o Tobie jakby co (a Ty byś tak powaznie chciała? bo przeciez mogłam Ci kupić... będę w wawie dopiero w poniedziałek, w sephorze moge być po 16, jak chcesz to sprawdzę czy cos jeszcze będa mieli i Ci kupię).

Tak, tak, nad sklepem zaczne się powaznie zastanawiać...Dowcipnisie Wy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:45   #2306
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ja po przejściu na naturalne kosmetyki do włosów też tak mam
ale ja sie bardzo cieszę, bo w strone naturalnych produktów do włosów pchnął mnie duzy, ponad pół roczny, problem z wypadaniem włosów. Więc każdy nowy włosek, nawet najbardziej niesforny, witałam z przeogromna radością

Ja nie narzekam na nowe wloski, zeby nie zaczely wypadac, ale moglyby byc nieco mniej niesforne Na wypadanie wlosow polecaja olejki ajurwedyjskie - amle, sese, heenare itd

Apropo blotka syberyjskiego, ktore chwalilas, to czy masz porownanie z blotkiem z Morza Martwego?
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:58   #2307
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, moje włosy przez dobre 3 tygodnie po zmianie ich pielgnacji na naturalną, wyglądały okropnie! Były sianowate i bez połysku, jak szczota na szczeście później sie to zmieniło.
Ja uzywałam swojego czasu całkiem fajny szampon z octem jabłkowym z helfy. Nakładałam tez na całą noc oleje na włosy - albo arganowy albo jakąś mieszankę.
Płukanki octowej z mazideł nie znam, ale był czas, że uparłam sie, że włsoy będę mydłam myła więc musiałam je płukać octem jabłkowym - z całą pewnością ocet nabłyszcza! Ja stosowałam 60ml octu jabłkowego na litr wody.
Ja mam jakoś opory przed octem, ale jest bardzo dobry dla włosów, bo przez swój kwaśny odczyn pomaga zamykać łuski włosa, a włosy z zamkniętymi łuskami są zdrowsze, nie łamią się i są błyszczące. Kurcze, chyba sama się zmuszę do tego zabiegu...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:59   #2308
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie tez nad kosmetykami do wlosow John Masters Organic, ale te ceny Niby sporo dobrych opinii, ale wiadomo roznie bywa. Jestem gotowa zrobic wiele dla moich wlosow, ale czy az tak?
A gdzie to można kupić??

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś ten olejek? Napiszesz wrażenia jak już go będziesz miała, też mnie bardzo kusi, słyszałam o nim fajne opinie
Kupiłam na allegro bo cena była najniższa. Opisze wrażenia

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A moimi hitami są na pewno
- peeling solny, samorobiony
- ziemia wulkaniczna biala z lotosem Logona
- tonik Vegecol aubrey organics
- krem pod oczy aubrey organics
- bloto z Morza Martwego
- mydlo Jericho i inne mydla naturalne
- odżywka do wlosów z granatem Alterra
- olej kokosowy Efavit
- Dermogal A+E
- Plyn micelarny AA Eco
- pomadka Sylveco
- maski algowe Bielenda

Golym okiem widać, że jeszcze nie trafilam na idealny krem do twarzy i szampon do wlosów. A do ciala nie mam ulubionych, używam różnych balsamów, aktualnie Alverde anti age, jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż na pewno znajdą się lepsze. Najczęsciej mieszam kremy i balsamy z olejami i maslami. Uwielbiam maslo shea, kakaowe i olej macadamia.
Jak to się miesza? Tak na oko czy masz jakiś przepis? Masła się podgrzewa żeby je stopić i wymieszać z olejem? Ja to w mieszaniu niestety jestem zielona. Nawet glinki takiej w proszku nie umiem przygotować żeby miała zadowalająca konsystencje i dlatego kupuje w tubce ale te masła z olejem to chętnie bym wypróbowała


Moje hity to:
Żel do mycia twarzy z Lavera z melisy i malwy
Szampon Yes to carrots,(czaje sie jeszcze na Yes to cucumber)
Szampon Alterra nabłyszcający
OdzywkaFaith in nature aloesowa (tylko jak już kiedyś wspominałam stosuje ją bez spłukiwania w ilości kropelkowej na mokre włosy)
Emulsja nawilżająca Dr. Hauschka
Puder jedwaby Dr.Hauschka
Mascara czarna Dr.Hauschka
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:05   #2309
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah, będe pamiętać o Tobie jakby co (a Ty byś tak powaznie chciała? bo przeciez mogłam Ci kupić... będę w wawie dopiero w poniedziałek, w sephorze moge być po 16, jak chcesz to sprawdzę czy cos jeszcze będa mieli i Ci kupię)

Ojej, no dziękuję Ci bardzo, ale ja jestem kompletnie teraz splukana, poza tym zamierzam trzymać się swojego postanowienia, że do końca lata niczego już nie kupię, co mi sie akurat nie skończy
Ale kusisz Okrutnico, nie daruję Ci tego Niby taka, mila, uczynna i pomocna, ale ja już dobrze znam ten ton i widzę te cyber maślane oczka, żeby mnie znowu namówić na zakupy. Akyż Diablica
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 23:06   #2310
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Szampon Yes to carrots,(czaje sie jeszcze na Yes to cucumber)
A ja się czaję na te Jesy wszystkie.
Opowiedz coś o tym szamponie.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.