Projekt denko cz 2 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 19:00   #4411
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko nr 6: Bingo Spa, serum kolagenowe do mycia twarzy (300 ml)
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:22   #4412
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Ziaja, maseczka różana odmładzająca, 7ml- całkiem, całkiem. Jedna saszetka wystarczyła mi na dwie sesje. Nawilża, wyrównuje koloryt. Cera jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Ma kremową postać. Minus? Delikatnie piecze w okolicach nosa (a mój ostatnio cierpi na katar- pewnie przez zmianę pogody).
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:47   #4413
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Ziaja krem bio olejki winogron, próbka(jedna cała jeszcze)- znalazłam ostatnio i dziś przetestowałam.Fajny zapach,troszke tłusty, ale czoło go szybko "wypiło" teraz mam pare gulek pod skórą, ale nie wiem czy to przez krem czy przez to, że okres idzie -_-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:53   #4414
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Spora pojemność!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ziaja, maseczka różana odmładzająca, 7ml- całkiem, całkiem. Jedna saszetka wystarczyła mi na dwie sesje. Nawilża, wyrównuje koloryt. Cera jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Ma kremową postać. Minus? Delikatnie piecze w okolicach nosa (a mój ostatnio cierpi na katar- pewnie przez zmianę pogody).

Też mam katar :c Z tym, że mój jest prawie wieczny.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja krem bio olejki winogron, próbka(jedna cała jeszcze)- znalazłam ostatnio i dziś przetestowałam.Fajny zapach,troszke tłusty, ale czoło go szybko "wypiło" teraz mam pare gulek pod skórą, ale nie wiem czy to przez krem czy przez to, że okres idzie -_-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Jak tłusty to nie dla mnie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:23   #4415
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Pewnie kupie tą baze z Hean albo cielistą Ingrid

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:11   #4416
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Faktycznie wielkie denko, chciało Ci się to trzymać tyle czasu?
Wszystkie kosmetyki zajęły mi dwie torby, nie chciało mi się tego trzymać więc skitrałam wszystko w jakimś ciemnym kącie, dopóki nie trzeba było zrobić porządków, to i zmobilizowałam się, żeby zrobić notkę na bloga.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
MistrzyniSprzecznosci
Denko faktycznie pokaźne.
Twój post ponownie nakłonił mnie do refleksji. Przecież jakby nie było kosmetyki to w większości chemia, więc i tutaj umiar należy zachować.

Dezodoranty z Nivea to faworyci mojego mężczyzny. Kupuje je regularnie, od czasu do czasu zmieniając linię zapachową. Zresztą, zauważyłam, że lubi tę firmę, bo i mydło, i piankę do golenia, i dezodorant ma od Nivei. Jest przystojniakiem pomimo tego, że kosmetyków w zasadzie ma niewiele. Jego żelazny zestaw, to mydło, szampon, pianka do golenia, dezodorant, pasta do zębów, płyn do płukania, maść z wit.A, od czasu do czasu jakieś pachnidło i żel. Można? Można! A my kobiety tak szalejemy.
Właśnie się ostatnio zastanawiałam, ile my tego na siebie nakładamy.

Mój Tż też jest oszczędny w kosmetykach: żeldo mycia, pasta do zebów, krem do twarzy, krem po goleniu, pianka, perfumy i to w sumie tyle. Szamponu nie używa bo goli głowę. To jest dopiero oszczędność
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 11:33   #4417
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość

Mój Tż też jest oszczędny w kosmetykach: żeldo mycia, pasta do zebów, krem do twarzy, krem po goleniu, pianka, perfumy i to w sumie tyle. Szamponu nie używa bo goli głowę. To jest dopiero oszczędność
Haha, rozbawiłaś mnie.

Yves Rocher, Mleczko do ciała PN Jeżyna, 400 ml- hmmm..., w zasadzie trudno mi się określić czy je lubię czy nie. Szybko się wchłania, delikatnie nawilża. Jest lekkie, lejące i mało wydajne. A zapach? W zasadzie przyjemny, dojrzały, jeżynowy, choć momentami infantylnie landrynkowy i świdrujący w nosie. Cieszę się, że zużyłam bo w zapasie mam jeszcze tyle zalegających cudowności.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 12:13   #4418
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Zapomniałam dodać, że dzisiaj rano udało mi się zużyć serum do biustu z Bielendy. Zdziwiłam się, ponieważ męczyłam opakowanie od dłuższego czasu i podejrzewałam, że zostało mi go na kilka użyć a tu taka niespodzianka z ranka
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 12:55   #4419
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Mój to się cały myje szamponem xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 13:53   #4420
Grani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Projekt denko cz 2

Miałam nic już nie kupować. A tu otwarli u mnie w mieście Super pharm i jak tu się powstrzymać od zakupów. Były fajne promocje na otwarcie więc przybyło mi zaś sporo kosmetyków.
Ze zużyciem już trochę gorzej. Nie mniej udało się zużyć ostatnio :
John Frieda odżywkę do blond włosów
krem dezodorujący do stóp Yves Rocher
mini paste do zebów smile white
Marion 2 saszetki zabieg laminowania włosów
maseczki eveline SOS na zaskórniki i przebarwienia
Ziaja 3 x maski oczyszczające z glinką
Grani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:22   #4421
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Yves Rocher, Mleczko do ciała PN Jeżyna, 400 ml- hmmm..., w zasadzie trudno mi się określić czy je lubię czy nie. Szybko się wchłania, delikatnie nawilża. Jest lekkie, lejące i mało wydajne. A zapach? W zasadzie przyjemny, dojrzały, jeżynowy, choć momentami infantylnie landrynkowy i świdrujący w nosie. Cieszę się, że zużyłam bo w zapasie mam jeszcze tyle zalegających cudowności.


Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że dzisiaj rano udało mi się zużyć serum do biustu z Bielendy. Zdziwiłam się, ponieważ męczyłam opakowanie od dłuższego czasu i podejrzewałam, że zostało mi go na kilka użyć a tu taka niespodzianka z ranka

Lubię takie niespodzianki przy kosmetykach, które mnie męczą

Cytat:
Napisane przez Grani Pokaż wiadomość
Miałam nic już nie kupować. A tu otwarli u mnie w mieście Super pharm i jak tu się powstrzymać od zakupów. Były fajne promocje na otwarcie więc przybyło mi zaś sporo kosmetyków.
Ze zużyciem już trochę gorzej. Nie mniej udało się zużyć ostatnio :
John Frieda odżywkę do blond włosów
krem dezodorujący do stóp Yves Rocher
mini paste do zebów smile white
Marion 2 saszetki zabieg laminowania włosów
maseczki eveline SOS na zaskórniki i przebarwienia
Ziaja 3 x maski oczyszczające z glinką
za zakupy
I za denka!

U mnie ostatnio zużywanie idzie znacznie lepiej niż kupowanie, aż sobie prezent kupiłam z tej okazji. Nie kosmetyczny!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 18:37   #4422
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Projekt denko cz 2

Trzy kolejne denka
21. Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo - naprawdę kiepski szampon. Miałam po nim łupież, a na dodatek włosy szybciej się przetłuszczały.
22. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Tonique Hydratant (Tonik nawilżający)
23. Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku syberyjskiego cedru do włosów cienkich i osłabionych
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 19:42   #4423
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Projekt denko cz 2

dziewczyny przeogromne brawa dla was za wszystkie denka miałam i dalej mam problem z aparatem i nie wrczucałam denka lipcowego. Mam nadzieje ze uda mi się go naprawić

a tymczasem denkuję sierpniowo:
1.Isana, szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych.
2.Ziaja rebuild,masło do ciała,ukierunkowane ujędrnianie brzuch uda,pośladki...(200ml)-produkt ciekawy,pachnacy(choć dla niektórych moze być duszacy),czy działa?nie nalezę do tych osób,które wierzą że samo smarowanie sie jakimkowliek mazidłem przyniesie wielkie efekty.Stosowanie systematyczne pewnie poprawiłoby moja skórę(bo po paru dniach regularności zauważyłam fajne napięcie skóry, skóra jest miękka i przyjemna w dotykukonsystencję ma fajną,dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania, jest ok.
3.YR,woda toaletowa CuE L'eau -mój ulubieniec wśród rocherowych zapachów. Dla mnie i na mnie podoba się zapach,jest delikatny,kwiatowy,świezy , lekki -taki na codzień.Jest bardzo subtelny. .Nie znam się na "nutach" kwiatowych ,nie potrafię porównac z czymś innym .Po prostu mi się podoba. MAm jescze ze 3 czy 4 flaszki CuE edp
4.Palmolive Ayurituel,żel pod prysznic Indyjska morwa i kwiat lotosu (400 ml)-l ma bardzo przyjemny zapach, dobrze sie pieni i jest dość wydajny,do tego nie wysusza skóry
5.Garnier,płyn micelarny 3w1(400ml)- już wiem że zagości u mnie na dłużej. Pokusiłąbym się o stwierdzenie ,że jest lepszy od micela z BourjoisaKupiła m przypadkiem i nie żałuję. Jest delikatny, nie miałam po nim żadnych podrażnień, zaczerwień.Dobrze zmywa makijaż, jest mega wydajny-wystarczy trochę na wacik. Wielki plus.
6.ISana,krem oliwkowy do rąk
7.Alantan-zasypka
8.Blenda-med, pasta do zebów
9.Perfecta,peeling drobnoziarnisty(próbka)
10.Płatki kosmetyczne 2 x
11.Farmona, Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się(300 ml)- kupiłam w komplecie z wcierka i mgielką. Stosowalam go przez jakiś tydzień, jednak efekty "po" myciu nie byly najlepsze. Mialam wlosy poplątane, ktorych nie dalo sie rozczesac. Były "sianowate"nie do ujarzmienia,(a one i tak żyja swoim życiem). Odstawiłam na jakiś okres,i widzę różnicę w stosowaniu jantara i innych szamponów, Po jantarze miałam włosy szorstkie i matowe .Plusem na pewno jets to ,że jest naturalny,Przyjemnie pachnie, ale na mnie to nie działa. Przetestowałam, wiem jak się zachowuje na moich włosach i wiem,ze do niego nie wrócę.
12.Ziaja,antyperpirant soft
13. próbka Dax cosmetix (2x6ml) nawilżający peeling/maska kompres do rąk
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 22:33   #4424
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Trzy kolejne denka
21. Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo - naprawdę kiepski szampon. Miałam po nim łupież, a na dodatek włosy szybciej się przetłuszczały.
22. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Tonique Hydratant (Tonik nawilżający)
23. Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku syberyjskiego cedru do włosów cienkich i osłabionych


Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
dziewczyny przeogromne brawa dla was za wszystkie denka miałam i dalej mam problem z aparatem i nie wrczucałam denka lipcowego. Mam nadzieje ze uda mi się go naprawić

a tymczasem denkuję sierpniowo:
1.Isana, szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych.
2.Ziaja rebuild,masło do ciała,ukierunkowane ujędrnianie brzuch uda,pośladki...(200ml)-produkt ciekawy,pachnacy(choć dla niektórych moze być duszacy),czy działa?nie nalezę do tych osób,które wierzą że samo smarowanie sie jakimkowliek mazidłem przyniesie wielkie efekty.Stosowanie systematyczne pewnie poprawiłoby moja skórę(bo po paru dniach regularności zauważyłam fajne napięcie skóry, skóra jest miękka i przyjemna w dotykukonsystencję ma fajną,dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania, jest ok.
3.YR,woda toaletowa CuE L'eau -mój ulubieniec wśród rocherowych zapachów. Dla mnie i na mnie podoba się zapach,jest delikatny,kwiatowy,świezy , lekki -taki na codzień.Jest bardzo subtelny. .Nie znam się na "nutach" kwiatowych ,nie potrafię porównac z czymś innym .Po prostu mi się podoba. MAm jescze ze 3 czy 4 flaszki CuE edp
4.Palmolive Ayurituel,żel pod prysznic Indyjska morwa i kwiat lotosu (400 ml)-l ma bardzo przyjemny zapach, dobrze sie pieni i jest dość wydajny,do tego nie wysusza skóry
5.Garnier,płyn micelarny 3w1(400ml)- już wiem że zagości u mnie na dłużej. Pokusiłąbym się o stwierdzenie ,że jest lepszy od micela z BourjoisaKupiła m przypadkiem i nie żałuję. Jest delikatny, nie miałam po nim żadnych podrażnień, zaczerwień.Dobrze zmywa makijaż, jest mega wydajny-wystarczy trochę na wacik. Wielki plus.
6.ISana,krem oliwkowy do rąk
7.Alantan-zasypka
8.Blenda-med, pasta do zebów
9.Perfecta,peeling drobnoziarnisty(próbka)
10.Płatki kosmetyczne 2 x
11.Farmona, Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się(300 ml)- kupiłam w komplecie z wcierka i mgielką. Stosowalam go przez jakiś tydzień, jednak efekty "po" myciu nie byly najlepsze. Mialam wlosy poplątane, ktorych nie dalo sie rozczesac. Były "sianowate"nie do ujarzmienia,(a one i tak żyja swoim życiem). Odstawiłam na jakiś okres,i widzę różnicę w stosowaniu jantara i innych szamponów, Po jantarze miałam włosy szorstkie i matowe .Plusem na pewno jets to ,że jest naturalny,Przyjemnie pachnie, ale na mnie to nie działa. Przetestowałam, wiem jak się zachowuje na moich włosach i wiem,ze do niego nie wrócę.
12.Ziaja,antyperpirant soft
13. próbka Dax cosmetix (2x6ml) nawilżający peeling/maska kompres do rąk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:56   #4425
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mój to się cały myje szamponem xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mój używa babskich szamponów, bo twierdzi, że lepsze i bogatsze w składniki odżywcze

Dzisiaj zużyłam masło do ciała z Body Shopu o zapachu mango bardzo fajny produkt, ale dosyć drogi, przynajmniej tak mi się wydaje, bo dostałam go w prezencie Na wykończeniu mam jeszcze cztery produkty, coś czuję, że to będzie baaardzo obfity w denka miesiąc! No i u Was też nieźle się dzieje!
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:30   #4426
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że dzisiaj rano udało mi się zużyć serum do biustu z Bielendy. Zdziwiłam się, ponieważ męczyłam opakowanie od dłuższego czasu i podejrzewałam, że zostało mi go na kilka użyć a tu taka niespodzianka z ranka
Serum do biustu trudno zużyć. Ja od stycznia męczę to z Eveline. Słabo mi idzie, bo albo zapominam, albo mi się nie chce, albo użyję zwykłego balsamu przeznaczonego do całego ciała, nie tylko do biustu. Najzabawniejsze, że w poprzednim roku byłam bardziej regularna w tym temacie i po półrocznym wcieraniu pusta tuba wylądowała w koszu.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mój to się cały myje szamponem xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Haha. Ja też tak czasem robię, jeśli mi zbyt wiele szamponów ciąży na półce. Fajnie się pienią, ładnie pachną i dobrze myją.

Cytat:
Napisane przez Grani Pokaż wiadomość
Miałam nic już nie kupować. A tu otwarli u mnie w mieście Super pharm i jak tu się powstrzymać od zakupów. Były fajne promocje na otwarcie więc przybyło mi zaś sporo kosmetyków.
Ze zużyciem już trochę gorzej. Nie mniej udało się zużyć ostatnio :
John Frieda odżywkę do blond włosów
krem dezodorujący do stóp Yves Rocher
mini paste do zebów smile white
Marion 2 saszetki zabieg laminowania włosów
maseczki eveline SOS na zaskórniki i przebarwienia
Ziaja 3 x maski oczyszczające z glinką
Ładne zużycia. Dużo saszetek poszło!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Trzy kolejne denka
21. Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo - naprawdę kiepski szampon. Miałam po nim łupież, a na dodatek włosy szybciej się przetłuszczały.
22. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Tonique Hydratant (Tonik nawilżający)
23. Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku syberyjskiego cedru do włosów cienkich i osłabionych
No nieciekawie z tym Tigi. Ja ostatnio napaliłam się na wielką butlę odżywki w TkMaxxie i jak na razie szału nie robi. Jedynie pompka i kolor butelki mi się podoba.
Tonik z Rochera bardzo lubię.

GOśka
ogromne brawa za denka przyjemnie się o nich czytało
Jeśli zaś chodzi o pachnidła z YR, ja najbardziej lubię Różę i Kwiat Wiśni. O ile Róża trzyma się na mnie 3-4h, to Kwiat Wiśni znika po kwadransie. No wielka szkoda, bo zapach piękny.


Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml- leżał w rodzinnym domu ze dwa lata, nieotwierany, niechciany, nie wiadomo skąd Wzięłam, zaopiekowałam się i jako że pachniał zwietrzałym owocem, zużyłam lejąc o wiele więcej na gąbkę niż potrzeba, w zasadzie nie mogę nic na jego temat powiedzieć, prócz tego, że chyba był stary. Chyba na pewno.

Adidas, Get ready! antyperspirant- całkiem dobry. Początkowo byłam nim zachwycona, nie lepił się, nie podrażniał, dobrze chronił, ale... kiedy nadeszła fala upałów nie ze wszystkim sobie poradził. Myślę, ze dobrze sprawdzi się jesienią, zimą, wiosną. Znaczący minus dostaje za opakowanie i wylewający się z niego płyn. Każdorazowo zmuszona byłam stawiać go do góry dnem.

Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml- hmmm.. ma swoje plusy i minusy. Ładnie pachnie, elegancko wygląda, przyjemnie się z niego korzysta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie roluje się, delikatnie wygładza twarz, ale... jest niewydajny i nie nawilża.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2014-08-23 o 15:31
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 18:13   #4427
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Projekt denko cz 2

Witam
Ruch na wątku znaczny. Wielkie brawa za wszystkie denka Wyjeżdżam w przyszłym tyg. na urlop, więc denka sierpniowe wrzucam już dziś –zresztą nic nie zużyje już a we wrześniu jak będę miała 10 denek to będzie sukces
Na co dzień się nie udzielam, ale podczytuje regularnie. Od maja zeszłego roku denkuje razem z Wami i doszłam do etapu, że wszystkie „resztki” zużyłam i teraz będzie wolniej, bo już zaczynam używać produkty, które są w szafkach a nie były używane. Tylko w kolorówce mam „resztki”, ale jako, że maluje się rzadko to potrawa długo ( np. w lipcu miałam makijaż na sobie 9 razy, więc trzeba czasu by zużyć, choć jedną z kilkunastu szminek). Moja osobista porażka to lakiery do paznokci: z 21 lakierów w maju 2013 r. doszłam do 41 lakierów w sierpniu 2014 r eh. W innych kategoriach jest lepiej, szczególnie w środkach myjących i wacikach (miałam raz 13 opakowań płatków-na, co, po co, nie wiem do dziś)
moje sierpniowe denko:

1. Playboy Play it lovely woda toaletowa 50ml – zakupiona za 17zł i za ta cenę zapach super, na co dzień, przyjemny, ulotny (nie dusi stojących w kolejce po pieczywo), byłam zaskoczona, spodziewałam się alkoholowego smrodku.
2. Shiseido puder prasowany nr 2 – denko, z którego się nie cieszę, bo puder zacny, ale wycofany z produkcji już dawno temu, służył mi, jako puder torebkowy do poprawek ponad 4 lata, a opakowanie bez rysy, puder też był doskonałej jakości do ostatniego okruszka.
3. Bell Air Flow nr 11 lakier do paznokci –jasny, półprzezroczysty, doskonale się rozprowadzał, nie smużył (co się mleczakom zdarza), zużyłam z przyjemnością.
4. Bourjois płyn micelarny – moje pierwsze opakowanie, oczekiwałam więcej (po przeczytanych opiniach), poprawny, dobrze oczyszcza skórę, tusz do rzęs usunie, choć nie za pierwszym pociągnięciem.
5. No 36 krem do stóp intensywnie regenerujący – bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, próbowałam wielu linii produktów do stóp i ta wygrywa zarówna ceną jak i skutecznością z wszystkimi innymi, regularnie używam produktów do stóp cały rok i nie mam żadnych problemów ze stopami.
6. Lirene Push Up serum ujędrniające do biustu – mam jeszcze jedno w zapasie i nie zamierzam już nigdy więcej kupować, nie dlatego, że produkt jest zły- jest dobry, zapach, konsystencja, nawilżenie ale doszłam do wniosku, że tego typu produkty mi nie potrzebne bo równie dobrze mogę używać zwykłego balsamu do ciała z tym samym skutkiem. Jedyny krem do biustu po którym wydze rezultaty to preparat z Liraca .
7. Rexaline Hydra eye zone miniatura kremu pod oczy- w zestawie z kremem nawilżającym i maseczką, bardzo przyjemny, skutecznie nawilżał, na dzień i na noc latem się sprawdził, nie czułam przesuszenia skóry nawet pod makijażem, ale za regularną cenę zakupu nie powtórzę, aż tak cudowny nie jest, zwykłe kremy za 10zł też się u mnie doskonale sprawdzają.
8. Paese olejek tamanu- skuszona recenzjami na YT zakupiłam opakowanie, początkowo stosowałam na noc w czasie około okresowym, a w lipcu i sierpniu jako regularną pielęgnację zamiast preparatów z retinolem, zapach średni i trwały ale do przyzwyczajenia, niewielka ilość wystarczy, rano skóra aksamitnie gładka i matowa, ładnie „podlecza” wypryski.
9. Clinique moisture surge żel-krem miniatura- na lato świetny, lekki, ale nie kleisty jak to czasami mają żel—kremy w zwyczaju, używałam i rano (pod filtr) i wieczorem (głównie na dekolt), nawilżał wystarczająco (mam mieszaną cerę) , czasami nakładałam ponownie w ciągu dnia, np. pod oczy, nawet gdy miałam tam korektor i nie psuł makijażu.
10. Dermopharma maska kompres 4d effective regeneration – podobnie jak inne z tej serii bardzo przyjemna, lubię ten sposób aplikacji.
11. Palmolive thermal spa żel pod prysznic – ciekawy zapach i konsystencja, jako odmiana pod prysznicem sprawdza się świetnie
12. Intimea chusteczki do higieny intymne- latem niezastąpiony produkt- i do rąk, i do twarzy i do higieny intymnej, wielki plus, że można je w toalecie zneutralizować, pierwszy raz miałam te chusteczki i już mam drugie opakowanie (na urlopie jak znalazł)
13. Cleanic płatki kosmetyczne 120 sztuk i jestem z wacikami na czysto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorowka.jpg (79,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy.jpg (115,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (130,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 21:58   #4428
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml- leżał w rodzinnym domu ze dwa lata, nieotwierany, niechciany, nie wiadomo skąd Wzięłam, zaopiekowałam się i jako że pachniał zwietrzałym owocem, zużyłam lejąc o wiele więcej na gąbkę niż potrzeba, w zasadzie nie mogę nic na jego temat powiedzieć, prócz tego, że chyba był stary. Chyba na pewno.

Adidas, Get ready! antyperspirant- całkiem dobry. Początkowo byłam nim zachwycona, nie lepił się, nie podrażniał, dobrze chronił, ale... kiedy nadeszła fala upałów nie ze wszystkim sobie poradził. Myślę, ze dobrze sprawdzi się jesienią, zimą, wiosną. Znaczący minus dostaje za opakowanie i wylewający się z niego płyn. Każdorazowo zmuszona byłam stawiać go do góry dnem.

Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml- hmmm.. ma swoje plusy i minusy. Ładnie pachnie, elegancko wygląda, przyjemnie się z niego korzysta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie roluje się, delikatnie wygładza twarz, ale... jest niewydajny i nie nawilża.


Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
Ruch na wątku znaczny. Wielkie brawa za wszystkie denka Wyjeżdżam w przyszłym tyg. na urlop, więc denka sierpniowe wrzucam już dziś –zresztą nic nie zużyje już a we wrześniu jak będę miała 10 denek to będzie sukces
Na co dzień się nie udzielam, ale podczytuje regularnie. Od maja zeszłego roku denkuje razem z Wami i doszłam do etapu, że wszystkie „resztki” zużyłam i teraz będzie wolniej, bo już zaczynam używać produkty, które są w szafkach a nie były używane. Tylko w kolorówce mam „resztki”, ale jako, że maluje się rzadko to potrawa długo ( np. w lipcu miałam makijaż na sobie 9 razy, więc trzeba czasu by zużyć, choć jedną z kilkunastu szminek). Moja osobista porażka to lakiery do paznokci: z 21 lakierów w maju 2013 r. doszłam do 41 lakierów w sierpniu 2014 r eh. W innych kategoriach jest lepiej, szczególnie w środkach myjących i wacikach (miałam raz 13 opakowań płatków-na, co, po co, nie wiem do dziś)
moje sierpniowe denko:

1. Playboy Play it lovely woda toaletowa 50ml – zakupiona za 17zł i za ta cenę zapach super, na co dzień, przyjemny, ulotny (nie dusi stojących w kolejce po pieczywo), byłam zaskoczona, spodziewałam się alkoholowego smrodku.
2. Shiseido puder prasowany nr 2 – denko, z którego się nie cieszę, bo puder zacny, ale wycofany z produkcji już dawno temu, służył mi, jako puder torebkowy do poprawek ponad 4 lata, a opakowanie bez rysy, puder też był doskonałej jakości do ostatniego okruszka.
3. Bell Air Flow nr 11 lakier do paznokci –jasny, półprzezroczysty, doskonale się rozprowadzał, nie smużył (co się mleczakom zdarza), zużyłam z przyjemnością.
4. Bourjois płyn micelarny – moje pierwsze opakowanie, oczekiwałam więcej (po przeczytanych opiniach), poprawny, dobrze oczyszcza skórę, tusz do rzęs usunie, choć nie za pierwszym pociągnięciem.
5. No 36 krem do stóp intensywnie regenerujący – bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, próbowałam wielu linii produktów do stóp i ta wygrywa zarówna ceną jak i skutecznością z wszystkimi innymi, regularnie używam produktów do stóp cały rok i nie mam żadnych problemów ze stopami.
6. Lirene Push Up serum ujędrniające do biustu – mam jeszcze jedno w zapasie i nie zamierzam już nigdy więcej kupować, nie dlatego, że produkt jest zły- jest dobry, zapach, konsystencja, nawilżenie ale doszłam do wniosku, że tego typu produkty mi nie potrzebne bo równie dobrze mogę używać zwykłego balsamu do ciała z tym samym skutkiem. Jedyny krem do biustu po którym wydze rezultaty to preparat z Liraca .
7. Rexaline Hydra eye zone miniatura kremu pod oczy- w zestawie z kremem nawilżającym i maseczką, bardzo przyjemny, skutecznie nawilżał, na dzień i na noc latem się sprawdził, nie czułam przesuszenia skóry nawet pod makijażem, ale za regularną cenę zakupu nie powtórzę, aż tak cudowny nie jest, zwykłe kremy za 10zł też się u mnie doskonale sprawdzają.
8. Paese olejek tamanu- skuszona recenzjami na YT zakupiłam opakowanie, początkowo stosowałam na noc w czasie około okresowym, a w lipcu i sierpniu jako regularną pielęgnację zamiast preparatów z retinolem, zapach średni i trwały ale do przyzwyczajenia, niewielka ilość wystarczy, rano skóra aksamitnie gładka i matowa, ładnie „podlecza” wypryski.
9. Clinique moisture surge żel-krem miniatura- na lato świetny, lekki, ale nie kleisty jak to czasami mają żel—kremy w zwyczaju, używałam i rano (pod filtr) i wieczorem (głównie na dekolt), nawilżał wystarczająco (mam mieszaną cerę) , czasami nakładałam ponownie w ciągu dnia, np. pod oczy, nawet gdy miałam tam korektor i nie psuł makijażu.
10. Dermopharma maska kompres 4d effective regeneration – podobnie jak inne z tej serii bardzo przyjemna, lubię ten sposób aplikacji.
11. Palmolive thermal spa żel pod prysznic – ciekawy zapach i konsystencja, jako odmiana pod prysznicem sprawdza się świetnie
12. Intimea chusteczki do higieny intymne- latem niezastąpiony produkt- i do rąk, i do twarzy i do higieny intymnej, wielki plus, że można je w toalecie zneutralizować, pierwszy raz miałam te chusteczki i już mam drugie opakowanie (na urlopie jak znalazł)
13. Cleanic płatki kosmetyczne 120 sztuk i jestem z wacikami na czysto
Witamy i gratulujemy zużyć Spokojnie, z lakierów też można się wygrzebać! Sama do tego dążę, co mi kiepsko wychodzi

Wypsikałam jeszcze dzisiaj mgiełkę do twarzy Avon Planet Spa z marokańską różą (ekstrakt na ostatnim miejscu w składzie ). Wyciągam ostatnią mgiełkę z zapasów i nie zalega mi nic w tym temacie
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 22:08   #4429
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml- leżał w rodzinnym domu ze dwa lata, nieotwierany, niechciany, nie wiadomo skąd Wzięłam, zaopiekowałam się i jako że pachniał zwietrzałym owocem, zużyłam lejąc o wiele więcej na gąbkę niż potrzeba, w zasadzie nie mogę nic na jego temat powiedzieć, prócz tego, że chyba był stary. Chyba na pewno.

Adidas, Get ready! antyperspirant- całkiem dobry. Początkowo byłam nim zachwycona, nie lepił się, nie podrażniał, dobrze chronił, ale... kiedy nadeszła fala upałów nie ze wszystkim sobie poradził. Myślę, ze dobrze sprawdzi się jesienią, zimą, wiosną. Znaczący minus dostaje za opakowanie i wylewający się z niego płyn. Każdorazowo zmuszona byłam stawiać go do góry dnem.

Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml- hmmm.. ma swoje plusy i minusy. Ładnie pachnie, elegancko wygląda, przyjemnie się z niego korzysta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie roluje się, delikatnie wygładza twarz, ale... jest niewydajny i nie nawilża.


Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
Ruch na wątku znaczny. Wielkie brawa za wszystkie denka Wyjeżdżam w przyszłym tyg. na urlop, więc denka sierpniowe wrzucam już dziś –zresztą nic nie zużyje już a we wrześniu jak będę miała 10 denek to będzie sukces
Na co dzień się nie udzielam, ale podczytuje regularnie. Od maja zeszłego roku denkuje razem z Wami i doszłam do etapu, że wszystkie „resztki” zużyłam i teraz będzie wolniej, bo już zaczynam używać produkty, które są w szafkach a nie były używane. Tylko w kolorówce mam „resztki”, ale jako, że maluje się rzadko to potrawa długo ( np. w lipcu miałam makijaż na sobie 9 razy, więc trzeba czasu by zużyć, choć jedną z kilkunastu szminek). Moja osobista porażka to lakiery do paznokci: z 21 lakierów w maju 2013 r. doszłam do 41 lakierów w sierpniu 2014 r eh. W innych kategoriach jest lepiej, szczególnie w środkach myjących i wacikach (miałam raz 13 opakowań płatków-na, co, po co, nie wiem do dziś)
moje sierpniowe denko:

1. Playboy Play it lovely woda toaletowa 50ml – zakupiona za 17zł i za ta cenę zapach super, na co dzień, przyjemny, ulotny (nie dusi stojących w kolejce po pieczywo), byłam zaskoczona, spodziewałam się alkoholowego smrodku.
2. Shiseido puder prasowany nr 2 – denko, z którego się nie cieszę, bo puder zacny, ale wycofany z produkcji już dawno temu, służył mi, jako puder torebkowy do poprawek ponad 4 lata, a opakowanie bez rysy, puder też był doskonałej jakości do ostatniego okruszka.
3. Bell Air Flow nr 11 lakier do paznokci –jasny, półprzezroczysty, doskonale się rozprowadzał, nie smużył (co się mleczakom zdarza), zużyłam z przyjemnością.
4. Bourjois płyn micelarny – moje pierwsze opakowanie, oczekiwałam więcej (po przeczytanych opiniach), poprawny, dobrze oczyszcza skórę, tusz do rzęs usunie, choć nie za pierwszym pociągnięciem.
5. No 36 krem do stóp intensywnie regenerujący – bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, próbowałam wielu linii produktów do stóp i ta wygrywa zarówna ceną jak i skutecznością z wszystkimi innymi, regularnie używam produktów do stóp cały rok i nie mam żadnych problemów ze stopami.
6. Lirene Push Up serum ujędrniające do biustu – mam jeszcze jedno w zapasie i nie zamierzam już nigdy więcej kupować, nie dlatego, że produkt jest zły- jest dobry, zapach, konsystencja, nawilżenie ale doszłam do wniosku, że tego typu produkty mi nie potrzebne bo równie dobrze mogę używać zwykłego balsamu do ciała z tym samym skutkiem. Jedyny krem do biustu po którym wydze rezultaty to preparat z Liraca .
7. Rexaline Hydra eye zone miniatura kremu pod oczy- w zestawie z kremem nawilżającym i maseczką, bardzo przyjemny, skutecznie nawilżał, na dzień i na noc latem się sprawdził, nie czułam przesuszenia skóry nawet pod makijażem, ale za regularną cenę zakupu nie powtórzę, aż tak cudowny nie jest, zwykłe kremy za 10zł też się u mnie doskonale sprawdzają.
8. Paese olejek tamanu- skuszona recenzjami na YT zakupiłam opakowanie, początkowo stosowałam na noc w czasie około okresowym, a w lipcu i sierpniu jako regularną pielęgnację zamiast preparatów z retinolem, zapach średni i trwały ale do przyzwyczajenia, niewielka ilość wystarczy, rano skóra aksamitnie gładka i matowa, ładnie „podlecza” wypryski.
9. Clinique moisture surge żel-krem miniatura- na lato świetny, lekki, ale nie kleisty jak to czasami mają żel—kremy w zwyczaju, używałam i rano (pod filtr) i wieczorem (głównie na dekolt), nawilżał wystarczająco (mam mieszaną cerę) , czasami nakładałam ponownie w ciągu dnia, np. pod oczy, nawet gdy miałam tam korektor i nie psuł makijażu.
10. Dermopharma maska kompres 4d effective regeneration – podobnie jak inne z tej serii bardzo przyjemna, lubię ten sposób aplikacji.
11. Palmolive thermal spa żel pod prysznic – ciekawy zapach i konsystencja, jako odmiana pod prysznicem sprawdza się świetnie
12. Intimea chusteczki do higieny intymne- latem niezastąpiony produkt- i do rąk, i do twarzy i do higieny intymnej, wielki plus, że można je w toalecie zneutralizować, pierwszy raz miałam te chusteczki i już mam drugie opakowanie (na urlopie jak znalazł)
13. Cleanic płatki kosmetyczne 120 sztuk i jestem z wacikami na czysto
Ładne denko!
Ja też powoli się pozbywam zapasów i niedługo będę chyba na bieżąco... Wtedy pewnie dopadną mnie znowu jakieś zakupy

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość




Witamy i gratulujemy zużyć Spokojnie, z lakierów też można się wygrzebać! Sama do tego dążę, co mi kiepsko wychodzi

Wypsikałam jeszcze dzisiaj mgiełkę do twarzy Avon Planet Spa z marokańską różą (ekstrakt na ostatnim miejscu w składzie ). Wyciągam ostatnią mgiełkę z zapasów i nie zalega mi nic w tym temacie
za mgiełkę!
Po lipcowych szaleństwach z lakierem i słabym zmywaczem teraz ratuję paznokcie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 23:05   #4430
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko kremu Dexeryl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:06   #4431
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 14:32   #4432
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko kremu Dexeryl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mnie troszkę pomaga, ale stosuję jako peeling, gdy akurat na twarzy nie ma zaognionych krostek. Poza tym stosuję właśnie tonik i krem na noc (uległam i kupiłam ). Wydaje mi się, że rozjaśnia mi przebarwienia!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 14:52   #4433
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Projekt denko cz 2

Krem kokosowy ziajadorąk, krem do stóp exlusive
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 15:56   #4434
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Projekt denko cz 2

Bingo Spa krem na cellulit i rozstępy
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:43   #4435
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość




Mnie troszkę pomaga, ale stosuję jako peeling, gdy akurat na twarzy nie ma zaognionych krostek. Poza tym stosuję właśnie tonik i krem na noc (uległam i kupiłam ). Wydaje mi się, że rozjaśnia mi przebarwienia!
Ja nie mam przebarwien wiec nie wiem.
Ale kupie go znów i tak

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość
Bingo Spa krem na cellulit i rozstępy
Dobre to ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 17:20   #4436
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Serum do biustu trudno zużyć. Ja od stycznia męczę to z Eveline. Słabo mi idzie, bo albo zapominam, albo mi się nie chce, albo użyję zwykłego balsamu przeznaczonego do całego ciała, nie tylko do biustu. Najzabawniejsze, że w poprzednim roku byłam bardziej regularna w tym temacie i po półrocznym wcieraniu pusta tuba wylądowała w koszu.
To prawda że ciężko zużyć ale miałam malutkie opakowanie 30 ml. Za to dzisiaj pierwszy raz użyłam serum do biustu z Pat&Rub, oczywiście wcześniej zrobiłam peeling biustu produktem z tej samej linii.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-
Kupiłam niedawno cztery kosmetyki z tej serii (pastę, tonik i kremy: na dzien i na noc) i jestem ciekawa, jak sprawdzą się u mnie.

Dzisiaj zużyłam balsam do ciała z LRP, następny w kolejności do denka będzie chyba maska do twarzy lub żel pod prysznic
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:44   #4437
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

7. Alverde, szampon regenerujący z wyciągiem z winogron i olejkiem awokado (200 ml) - nie powalił mnie jakoś specjalnie. Oczyszczał dobrze, ale plątał włosy. Regeneracji nie zauważyłam. Miałam nawet wrażenie, że przy samym myciu wypada ich znacznie więcej.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 08:41   #4438
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Wczoraj jak robiłam porządki w kosmetykach to do kosza poszła ekoampułka z P&R pod oczy. Miałam jeszcze 1/3 opakowania ale niestety wszystko wyschło. Mam ekoampułkę Nr 1 w zapasie, ale aż boję się ją sprawdzić po powrocie do domu
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 17:33   #4439
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Krem kokosowy ziajadorąk, krem do stóp exlusive
Źle wspominam ten kremik do rąk, a szkoda, bo zapach mi się bardzo podobał.
No i brawo!

Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość
Bingo Spa krem na cellulit i rozstępy


Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
7. Alverde, szampon regenerujący z wyciągiem z winogron i olejkiem awokado (200 ml) - nie powalił mnie jakoś specjalnie. Oczyszczał dobrze, ale plątał włosy. Regeneracji nie zauważyłam. Miałam nawet wrażenie, że przy samym myciu wypada ich znacznie więcej.


U mnie też kolejne:
29. Nivea, pianka do twarzy do cery normalnej i mieszanej - źle wspominam, nie kupię już
30. Venita, kokosowy balsam do ciała
31. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci - ale u mnie idzie tych chusteczek w sierpniu
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 20:50   #4440
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Projekt denko cz 2

skończyłam dzisiaj CK Eternity Moment 30 ml i próbkę żelu pod prysznic Luksja -śliczny zapach i nawet przez chwile utrzymywał się na ciele chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie jak pokończę te co mam w zapasie
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.