Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 21:23   #1171
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że jestem gołosłowna zgodnie z obietnicą wklejam też zapasy i nie obfocone ostatnio zapachy
napisz proszę parę słów o Vatikach, masce Elseve, masłach Bielendy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 07:41   #1172
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Karolina no niezłe zapasy Podziwiam za tak małą ilość perfum
Możesz porównać szampony Garniera: morelę i mango?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:32   #1173
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje nowe nabytki, zapasy i te juz troche starsze (ale dalej nowe ), czyli generalnie aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09519.jpg (102,6 KB, 488 załadowań)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:41   #1174
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez marta19877 Pokaż wiadomość
mam pytanie a propo serum i żelu-kremu antycellulitowego Lirene, jak się sprawdzają? Zadowolona jesteś z nich?
Żelu i kremu używałam latem, teraz poszły w odstawkę. Szczerze powiedziawszy nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu
Używa się ich przyjemnie, całkiem nieźle nawilżają, ale cellulit jak miałam tak mam Fakt faktem,że nie byłam jakoś specjalnie regularna w ich używaniuPodsumo wując można spróbować, ale tylko w promocji, za regularną cenę bym ich nie kupiła.Polecam za to peeling z tej serii, uwielbiam go!

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
wow! niesamowity zapasik
i teraz pytania: na pierwszym zdjęciu w niebieskim opakowaniu EVA to krem? jak się sprawuje? i ten z Lirene niebieski używalaś?
masło orchideowe z eveline używałaś? to samo z oliwką lipocell z Ziai?
Tak, Eva to krem pod oczy Kupiłam za jakieś niewielkie pieniądze i jestem b.zadowolona Miałam wcześniej jakiś żel Ziaji,który mnie podrażniał i zaliczył kosz a na jego miejsce przyszła Eva i to było zbawienie.Krem nie jest gęsty, dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, daje ukojenie. Generalnie polecam
Ten niebieski Lirene to krem na zimę z filtrem.Ja go kupiłam z myślą o wyjeździe na narty, bo nie używam filtrów na co dzień i potrzebowałam czegoś do ochrony przed mrozem dla moich policzków.Ten krem dał sobie radę, nie był zbytnio tłusty, o dziwo nie świeciłam się specjalnie po nim, dobrze się wchłaniał, ładnie pachnie
Masła i oliwki niestety jeszcze nie używałam

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
napisz proszę parę słów o Vatikach, masce Elseve, masłach Bielendy
Vatiki i masła czekają jeszcze na swoją kolej.
Maskę Elseve wypróbowałam jakieś 2-3 razy. Dostałam ją od mamy, która nie przepada za tą formą, woli szybkie odżywki.
Na razie mogę napisać tylko tyle,że ładnie pachnie, wygładza włosy i sprawia, że są miękkie i puszyste,nie zauważyłam obciążania

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolina no niezłe zapasy Podziwiam za tak małą ilość perfum
Możesz porównać szampony Garniera: morelę i mango?
Kiedyś miałam hopla na punkcie perfum i moja kolekcja była o wiele większa. Teraz mam 1 ukochany zapach (Givenchy),który oszczędzam jak mogę, bo jest już wycofany i nawet na Allegro jest tylko kilka butelek.
Resztę b.lubię, ale miłości między nami nie maNo będzie mi brakować jeszcze Elixiru Hypnose Czasem nachodzi mnie na nową butelkę, ale po wizycie w perfumerii jakoś nic mnie nie zachwyca
Mango czeka jeszcze w kolejce, morela jest fajna, nie plącze mi włosów i ładnie pachnie, ale to tyle. Na razie chyba najbardziej z szamponów Garniera pasował mi ten z masłem karite

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki, zapasy i te juz troche starsze (ale dalej nowe ), czyli generalnie aktualizacja
Same nieznane mi marki...Dobrze zgaduję, że angielskie?Możesz coś napisać o żelach z wit.C i ananasowym,szamponie i odżywce?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:10   #1175
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Zainspirowana zdjęciami Karoliny postanowiłam obfocić zapasy i kosmetyki które przybyły mi od ostatniego czasu bądź nie zostały obfocone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1072.jpg (127,5 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1073.jpg (120,5 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1076.jpg (131,5 KB, 330 załadowań)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:18   #1176
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

karolina dziękuję zapoluję na maskę w promocji
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:32   #1177
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Same nieznane mi marki...Dobrze zgaduję, że angielskie?Możesz coś napisać o żelach z wit.C i ananasowym,szamponie i odżywce?
nawet nie wiem jakie jest pochodzenie marek ale podejrzewam że raczej amerykańskie, hameryka zdaje sie przoduje w tanich, organicznych kosmetykach
Zel z wit. C Avalon Organics stosuje dopiero kilka dni, ale jakiś tam obserwacje mam - jest dobry, nie tak jak mój ulubiony Simple https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-wash-gel.html , ale podoba mi sie; dobrze oczyszcza, dobrze sie pieni nawet w małej ilości (pewnie bedzie wydajny), skóra po nim jest gładka; lekko wysusza, głównie na czole, ale bez uczucia ściągniecia jak po zwykłych drogeryjnych zelach; pachnie orzeźwiająco - gorzkocytrynowy zapach swieżo wyciśnietego soku z cytryny
Zel anansowy Alba Botanica stosowałam dopiero dwa razy na spróbowanie i chyba polubie go troche bardziej niż ten z wit. C, jest jakby bardziej gęsty, piana jest jak kremowa jak śmietana, tez pewnie bedzie wydajny; skóra jest po nim gładziutka jak jedwab, pory lekko zwężone; brak uczucia wysuszenia i ściągnięcia; pachnie cytrusowo jak jakiś plusssz czy cuś w tym stylu
Szamponu i odżywki jeszcze nie uzywałam (obiecałam sobie że nie otwieram dopóki nie skończe tego czego tego teraz uzywam), odżywka ma świetne recenzje, wiec licze na dobre właściwości odżywcze i nieco lżejszą formule niż te do suchych włosów. Szampon kupiłam bo uzywam odżywki z tej pary i fenomenalnie wygładza (dodam że jest wręcz upierdliwie wydajna, uzywam od 6 m-cy i zużyłam połowe wiec nie prędko otworze tę nowa)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 10:40   #1178
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że jestem gołosłowna zgodnie z obietnicą wklejam też zapasy i nie obfocone ostatnio zapachy

Nie do końca można to wszystko nazwać zapasami, bo część z tych rzeczy była już używana przeze mnie, ale z jakiegoś powodu aktualnie leży sobie i czeka na powrót do łaskCzęść też jest miniaturami przeznaczonymi na wyjazdy, których nie używam w domu.
Żeby było łatwiej zaznaczyłam kolorami

czerwone kropki- miniatury wyjazdowe, kosmetyki "sezonowe"
niebieskie kropki- używane i odłożone czekają na powrót do łask
zielone kropki- weszły do użycia aktualnego od czasu poprzednich zdjęć na miejsce zużytych poprzedników
reszta (oprócz perfum rzecz jasna)- prawdziwe zapasy
Dużo nazbierałaś wszystko bardzo mi się podoba
co sądzisz o PlayBallu?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zainspirowana zdjęciami Karoliny postanowiłam obfocić zapasy i kosmetyki które przybyły mi od ostatniego czasu bądź nie zostały obfocone
kolejne świetne zapasy
ciekawa jestem kremu Skin Ergetic, daj znać, czy warto mieć jak już zaczniesz używać (chyba, że używałaś?)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:41   #1179
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zainspirowana zdjęciami Karoliny postanowiłam obfocić zapasy i kosmetyki które przybyły mi od ostatniego czasu bądź nie zostały obfocone
O widze ze nie tylko ja postanowiłam wypróbowac Albe
Możesz coś napisać o tym scrubie i masce, jakie drobinki są w peelingu? czy maska faktycznie rozpuszcza skórki, chodzi mi to o te enzymy?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:51   #1180
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kolejne świetne zapasy
ciekawa jestem kremu Skin Ergetic, daj znać, czy warto mieć jak już zaczniesz używać (chyba, że używałaś?)
Dzięki, dam znać, bo póki co czeka w zapasach
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
O widze ze nie tylko ja postanowiłam wypróbowac Albe
Możesz coś napisać o tym scrubie i masce, jakie drobinki są w peelingu? czy maska faktycznie rozpuszcza skórki, chodzi mi to o te enzymy?
Scrub użyłam kilka razy, jest dość delikatny, dribinki są nieduże i niezbyt ostre. Maskę użyłam dopiero raz, więc niewiele mogę powiedzieć - daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, twarz jest napięta i rozjaśniona.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:55   #1181
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Scrub użyłam kilka razy, jest dość delikatny, dribinki są nieduże i niezbyt ostre. Maskę użyłam dopiero raz, więc niewiele mogę powiedzieć - daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, twarz jest napięta i rozjaśniona.
A dużo jest tych drobinek, czy raczej są takie rozproszone? czy "znikają" podczas mycia? jaka jest skóra po nim?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 13:01   #1182
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

madziarra używałaś juz kiedyś szamponu Isana? chodzi mi głównie o to czy zmywa oleje.stosowałaś krem do łapek Flos Lek-u ? jeśli tak to jak z jego wchłanianiem? wydaje sie przyzwoity.. I jeszcze pytanie odnośnie kremu nawilżającego Iwostin, myślisz, że nada się do cery mieszanej z tendencją do wyprysków i zapychania?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:15   #1183
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zainspirowana zdjęciami Karoliny postanowiłam obfocić zapasy i kosmetyki które przybyły mi od ostatniego czasu bądź nie zostały obfocone
Oo znajoma podłoga To teraz poproszę o kolorówkę
Co to za krem? Clinique?Możesz już coś o nim napisać?
Super kolekcja Matrixów, używałaś już czegoś?
Myślałam, że będziesz mieć większe te zapasy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
karolina dziękuję zapoluję na maskę w promocji
Nie ma za coPamiętam, że noseknosek bardzo ją chwaliła

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
nawet nie wiem jakie jest pochodzenie marek ale podejrzewam że raczej amerykańskie, hameryka zdaje sie przoduje w tanich, organicznych kosmetykach
Zel z wit. C Avalon Organics stosuje dopiero kilka dni, ale jakiś tam obserwacje mam - jest dobry, nie tak jak mój ulubiony Simple https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-wash-gel.html , ale podoba mi sie; dobrze oczyszcza, dobrze sie pieni nawet w małej ilości (pewnie bedzie wydajny), skóra po nim jest gładka; lekko wysusza, głównie na czole, ale bez uczucia ściągniecia jak po zwykłych drogeryjnych zelach; pachnie orzeźwiająco - gorzkocytrynowy zapach swieżo wyciśnietego soku z cytryny
Zel anansowy Alba Botanica stosowałam dopiero dwa razy na spróbowanie i chyba polubie go troche bardziej niż ten z wit. C, jest jakby bardziej gęsty, piana jest jak kremowa jak śmietana, tez pewnie bedzie wydajny; skóra jest po nim gładziutka jak jedwab, pory lekko zwężone; brak uczucia wysuszenia i ściągnięcia; pachnie cytrusowo jak jakiś plusssz czy cuś w tym stylu
Szamponu i odżywki jeszcze nie uzywałam (obiecałam sobie że nie otwieram dopóki nie skończe tego czego tego teraz uzywam), odżywka ma świetne recenzje, wiec licze na dobre właściwości odżywcze i nieco lżejszą formule niż te do suchych włosów. Szampon kupiłam bo uzywam odżywki z tej pary i fenomenalnie wygładza (dodam że jest wręcz upierdliwie wydajna, uzywam od 6 m-cy i zużyłam połowe wiec nie prędko otworze tę nowa)
Dzięki Zaciekawiłaś mnie tą odżywką

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dużo nazbierałaś wszystko bardzo mi się podoba
co sądzisz o PlayBallu?
Dzięki Faktycznie dużo jak zebrałam to w jednym miejscu
Największy problem jak teraz patrzę mam z preparatami do stóp i znowu z masłami Na szczęście w innych kategoriach jest trochę rzeczy,które były używane i jeśli zacznę znów ich używać to szybko się skończą.

PlayBall to taka zabaweczkaKupiłam na fali zachwytów profesjonalnym Lorealem, poużywałam i poszedł w kąt. Ładnie pachnie, faktycznie włosy się po nim mniej puszą, ale bez szału.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:33   #1184
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki, zapasy i te juz troche starsze (ale dalej nowe ), czyli generalnie aktualizacja
Gdzie kupujesz orgraniczne marki (Alba, Aubrey i BBees)?
Chodzi mi o dostępność w PL.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:37   #1185
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz orgraniczne marki (Alba, Aubrey i BBees)?
Chodzi mi o dostępność w PL.
Albe, Aubrey i inne kupuje na iherb.com, a Burt's Bees na brytyjskim eBay-u, ale teraz jeśli cos z BB kupie to w sklepie na F, do którego linka podałaś wątku o kosmetykach naturalnych
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:55   #1186
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Albe, Aubrey i inne kupuje na iherb.com, a Burt's Bees na brytyjskim eBay-u, ale teraz jeśli cos z BB kupie to w sklepie na F, do którego linka podałaś wątku o kosmetykach naturalnych
Dzięki Dodałam iherb do ulubionych, nie znałam go wcześniej. Powiększyłam moją organiczną bazę danych sprawdzonych sklepów
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:59   #1187
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
A dużo jest tych drobinek, czy raczej są takie rozproszone? czy "znikają" podczas mycia? jaka jest skóra po nim?
Raczej nie dużo, trochę znikają podczas mycia Skóra jest wykładzona i rozświetlona, ale nie jest to mega spektakularny efekt
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
madziarra używałaś juz kiedyś szamponu Isana? chodzi mi głównie o to czy zmywa oleje.stosowałaś krem do łapek Flos Lek-u ? jeśli tak to jak z jego wchłanianiem? wydaje sie przyzwoity.. I jeszcze pytanie odnośnie kremu nawilżającego Iwostin, myślisz, że nada się do cery mieszanej z tendencją do wyprysków i zapychania?
Chyba nie mam szamponu Isana To woda brzozowa
Flos-Lek i Iwostin jeszcze nie używane, czekają na swoją kolej w zapasach
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oo znajoma podłoga To teraz poproszę o kolorówkę
Co to za krem? Clinique?Możesz już coś o nim napisać?
Super kolekcja Matrixów, używałaś już czegoś?
Myślałam, że będziesz mieć większe te zapasy
Do kolorówki muszę dojrzeć, bo tego towaru będzie znacznie więcej

Clinique to koncentrat na przebarwienia, jeszcze nie używany
Matrixy świetne, używam lakieru do włosów i na dniach zamierzam kupić pełnowymiarowe opakowanie na allegro Super utrwala, nadaje objętość, nie skleja włosów.
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Albe, Aubrey i innie kupuje na iherb.com, a Burt's Bees na brytyjskim eBay-u, ale teraz jeśli cos z BB kupie to w sklepie na F, do którego linka podałaś wątku o kosmetykach naturalnych
Właśnie weszłam na tę stronę i
Mam ochotę na kilka rzeczy, większość z nich widziałam w Stanach, ale z powodu limitu bagażu nie mogłam ich przywieźć
Rozumiem, że zamawiałaś już z tej strony i nie było żadnych problemów? Możesz w skrócie powiedzieć jak to "technicznie" wygląda?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 17:06   #1188
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam na tę stronę i
Mam ochotę na kilka rzeczy, większość z nich widziałam w Stanach, ale z powodu limitu bagażu nie mogłam ich przywieźć
Rozumiem, że zamawiałaś już z tej strony i nie było żadnych problemów? Możesz w skrócie powiedzieć jak to "technicznie" wygląda?
prosze bardzo
W drodze jest trzecia paczka od nich, więc:
- za pierwsze zakupy dostajesz zniżke 5$ tylko trzeba wklepać kod
- wysyłka do 1,3 kg i 80$ kosztuje 4$
- wysyłają b. szybko bo dziń po zamówieniu
- raz czekałam jakieś 7 dni roboczych a za drugim razem ok.10
- nie wiem jak jest z cłem w Polsce bo chwilowo jestem poza, tzn tu coś wyczytałam http://www.zakupyzusa.com/?pg=customs ale jak to w praktyce działa to nei wiem
- problem może być z deklaracją wartosci, za pierwszym razem podali sporo wyższą cene ponieważ wg ich strony"Due to International laws, iHerb states the full value of your order on the shipping label, minus the shipping charge", ale już za drugim razem podali ich, niższą, cenę
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:01   #1189
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A no to może i woda na pierwszym to takie żółte ostatnie
Myślałam że szampon może. dzięki
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-02-27 o 18:03
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 18:47   #1190
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że jestem gołosłowna zgodnie z obietnicą wklejam też zapasy i nie obfocone ostatnio zapachy

Nie do końca można to wszystko nazwać zapasami, bo część z tych rzeczy była już używana przeze mnie, ale z jakiegoś powodu aktualnie leży sobie i czeka na powrót do łaskCzęść też jest miniaturami przeznaczonymi na wyjazdy, których nie używam w domu.
Żeby było łatwiej zaznaczyłam kolorami

czerwone kropki- miniatury wyjazdowe, kosmetyki "sezonowe"
niebieskie kropki- używane i odłożone czekają na powrót do łask
zielone kropki- weszły do użycia aktualnego od czasu poprzednich zdjęć na miejsce zużytych poprzedników
reszta (oprócz perfum rzecz jasna)- prawdziwe zapasy
Którą z masek do twarzy polecasz najbardziej?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:49   #1191
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Którą z masek do twarzy polecasz najbardziej?
Zdecydowanie oczyszczającą Efektimę Zawsze mam kilka w zapasie.
Świetnie oczyszcza a przy tym nie podrażnia, nie wysusza.
Maseczki Dermiki niespecjalnie mi podeszły,ale zużyję.
Całkiem niezłe opinie mają też Ziaja i Doliva, ale ja jeszcze nie mam swojego zdania,bo kupiłam niedawno i nie zdążyłam przetestować.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:54   #1192
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja aktualizacja pielęgnacyjna od połowy stycznia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2243232.jpg (64,7 KB, 280 załadowań)
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:58   #1193
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że jestem gołosłowna zgodnie z obietnicą wklejam też zapasy i nie obfocone ostatnio zapachy

Nie do końca można to wszystko nazwać zapasami, bo część z tych rzeczy była już używana przeze mnie, ale z jakiegoś powodu aktualnie leży sobie i czeka na powrót do łaskCzęść też jest miniaturami przeznaczonymi na wyjazdy, których nie używam w domu.
Żeby było łatwiej zaznaczyłam kolorami

czerwone kropki- miniatury wyjazdowe, kosmetyki "sezonowe"
niebieskie kropki- używane i odłożone czekają na powrót do łask
zielone kropki- weszły do użycia aktualnego od czasu poprzednich zdjęć na miejsce zużytych poprzedników
reszta (oprócz perfum rzecz jasna)- prawdziwe zapasy
Faktycznie troche tego masz
Lubisz kremy Avonu do stóp? Aktualnie mam ten z wanilią i brązowym cukrem, ale jest słaby. I uzywałaś już kremu Eveline?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:14   #1194
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że jestem gołosłowna zgodnie z obietnicą wklejam też zapasy i nie obfocone ostatnio zapachy

Nie do końca można to wszystko nazwać zapasami, bo część z tych rzeczy była już używana przeze mnie, ale z jakiegoś powodu aktualnie leży sobie i czeka na powrót do łaskCzęść też jest miniaturami przeznaczonymi na wyjazdy, których nie używam w domu.
Żeby było łatwiej zaznaczyłam kolorami

czerwone kropki- miniatury wyjazdowe, kosmetyki "sezonowe"
niebieskie kropki- używane i odłożone czekają na powrót do łask
zielone kropki- weszły do użycia aktualnego od czasu poprzednich zdjęć na miejsce zużytych poprzedników
reszta (oprócz perfum rzecz jasna)- prawdziwe zapasy
No, masz trochę tego, nie da się ukryć chciałam spytac o Play Balla ale widzę, że już było
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ten niebieski Lirene to krem na zimę z filtrem.Ja go kupiłam z myślą o wyjeździe na narty, bo nie używam filtrów na co dzień i potrzebowałam czegoś do ochrony przed mrozem dla moich policzków.Ten krem dał sobie radę, nie był zbytnio tłusty, o dziwo nie świeciłam się specjalnie po nim, dobrze się wchłaniał, ładnie pachnie

Kiedyś miałam hopla na punkcie perfum i moja kolekcja była o wiele większa. Teraz mam 1 ukochany zapach (Givenchy),który oszczędzam jak mogę, bo jest już wycofany i nawet na Allegro jest tylko kilka butelek.
Resztę b.lubię, ale miłości między nami nie maNo będzie mi brakować jeszcze Elixiru Hypnose Czasem nachodzi mnie na nową butelkę, ale po wizycie w perfumerii jakoś nic mnie nie zachwyca
O, cieszę się, że sprawdził się u Ciebie bo bym miała wyrzuty

Też mi chodził po głowie H. elixir ale jednak odpuściłam- zbyt podobny do klasyka a i klasyk coś ostatnio mi się nudzi
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zainspirowana zdjęciami Karoliny postanowiłam obfocić zapasy i kosmetyki które przybyły mi od ostatniego czasu bądź nie zostały obfocone
ooo, ładnie ładnie. Matrixy takie fajne mówisz? A jest wśród nich jakiś lakier nabłyszczający? też mnie zaciekawiło to papajowe enzymatyczne coś- a masz może porównanie do saszetkowej tołpy hydroenzymatycznej?
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja pielęgnacyjna od połowy stycznia
Ooo, widzę postępy, brawo
Jak długo utrzymuje sie na Tobie mgiełka fiołek-liczi? Ślicznie pachnie i moja też będzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:41   #1195
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
prosze bardzo
W drodze jest trzecia paczka od nich, więc:
- za pierwsze zakupy dostajesz zniżke 5$ tylko trzeba wklepać kod
- wysyłka do 1,3 kg i 80$ kosztuje 4$
- wysyłają b. szybko bo dziń po zamówieniu
- raz czekałam jakieś 7 dni roboczych a za drugim razem ok.10
- nie wiem jak jest z cłem w Polsce bo chwilowo jestem poza, tzn tu coś wyczytałam http://www.zakupyzusa.com/?pg=customs ale jak to w praktyce działa to nei wiem
- problem może być z deklaracją wartosci, za pierwszym razem podali sporo wyższą cene ponieważ wg ich strony"Due to International laws, iHerb states the full value of your order on the shipping label, minus the shipping charge", ale już za drugim razem podali ich, niższą, cenę
Dzięki wielkie za szczegółowe info Wczoraj wieczorem wertowałam ten sklep i wrzuciłam kilka pozycji na Wish-listę Oprócz produktów na zdjęciu możesz jeszcze coś polecić ?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

ooo, ładnie ładnie. Matrixy takie fajne mówisz? A jest wśród nich jakiś lakier nabłyszczający? też mnie zaciekawiło to papajowe enzymatyczne coś- a masz może porównanie do saszetkowej tołpy hydroenzymatycznej?
Lakieru nabłyszczającego niestety nie ma Niestety nie mam porównania do Tołpy ...
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:53   #1196
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za szczegółowe info Wczoraj wieczorem wertowałam ten sklep i wrzuciłam kilka pozycji na Wish-listę Oprócz produktów na zdjęciu możesz jeszcze coś polecić ?
.
Niestety jeszcze nie
Ale dwa dodatkowe są w drodze: krem z 8% AHA i peeling solny z Alby, jak dojdą robie kolejne zamówienie
...polecam jednak Aubrey, cokolwiek, bo tak tanio to nigdzie nie ma
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:30   #1197
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Faktycznie troche tego masz
Lubisz kremy Avonu do stóp? Aktualnie mam ten z wanilią i brązowym cukrem, ale jest słaby. I uzywałaś już kremu Eveline?
Nie jestem z nich zadowolona, jak zużyję to już raczej się nie skuszę, zwłaszcza,że ja w ogóle do stóp używam tego samego co do łydek czyli maseł, więc kupowanie tego jest bezsensu
Z tej serii bardzo lubiłam scrub,szkoda, że jest już wycofany.
Chodzi Ci o orchideę?Jeszcze nie,ale wykańczam właśnie miniaturę masła z TBS i w tym tygodniu na pewno na jego miejsce wejdzie orchidea

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja pielęgnacyjna od połowy stycznia
No no niezła minimalizacja

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No, masz trochę tego, nie da się ukryć chciałam spytac o Play Balla ale widzę, że już było

O, cieszę się, że sprawdził się u Ciebie bo bym miała wyrzuty

Też mi chodził po głowie H. elixir ale jednak odpuściłam- zbyt podobny do klasyka a i klasyk coś ostatnio mi się nudzi
Ano nie da się

Sprawdził się, dziękuję jeszcze raz

Oj na mnie Elixir to zupełnie inna bajka niż klasyk. Klasyka kiedyś nie znosiłam, niedawno przekonałam się trochę i od czasu do czasu użyję z próbki a Elixir bardzo lubię i szkoda mi go będzie jak się skończy zwłaszcza, że sporo komplementów zbiera
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:40   #1198
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje najnowsze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (21,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (12,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1c.jpg (20,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (43,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1e.jpg (21,5 KB, 16 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:04   #1199
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje ostatnie nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006.jpg (31,1 KB, 154 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:33   #1200
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki
Jak się spisują kosmetyki z BeBeauty?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.