Kenzo, Jungle Elephant (Słoń) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 08:27   #271
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Tak piszecie i chwalicie tego słonia, że sama mam ochotę spróbować
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 09:00   #272
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Mam zamiar nabyć flakonik, i w związku z tym mam pytanie zasadnicze: po czym poznać oryginalnego Słonia?
Obejrzałam kilkadziesiąt fotek i na dużej części z nich Słoń wzbudza moje wątpliwości. Pomijam już te, na których Słoń ma za długą trąbę, krzywą rurkę czy dziwny kolor korka. Ale jak jest z dnem? W którym miejscu powinna znajdować się falka i napis? Bo porównując foty z sieci - również te widniejące na stronach zaufanych sklepów internetowych - ze zdjęciem reklamowym Kenzo, butelki różnią się. Czy one nie mają ustalonego wzorca czy każda pojemność ma inne dno? I czy obecnie na dnie Słoń ma owalną naklejkę czy nadruk?
W moim Słoniu jest na spodzie naklejka.Oryginalny jest bo kupiony w SP i nawet porównany z tym z Sephory.
Za to jak wyczytałam w którymś z wątków oryginał czy podróba słoniowa trąba ma być równa z korkiem.U mnie nijak tak nie chce być bo trąba dłuższa niż korek.Ale zapach oryginalny jest bez wątpienia.
Chyba wystarczy kupić w zaufanej perfumerii i tyle
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:55   #273
calella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Chcę sobie sprawić ten zapach, tym bardziej że powszechnie Słonik jest opisywany jako bardzo trwały i oryginalny, specyficzny. Mam nadziejęm, że nie będzie się utrzymywał na mnie te przysłowiowe "5 minut"... (a miałam już wiele oryginalnych wód perfumowanych, które jednak szybko "ze mnie" znikały...
Mam tylko do Was Wizażanek pytanie: czy warto "ryzykować" i kupić Jungle Elephant w perfumerii internetowej?? Na Sephorę czy Douglasa mnie nie stać, więc zostaje Internet. Mam jednak wątpliwości, czy nie przyślą mi jakiejś podróbki i moje pieniążki pójdą w błoto tak naprawdę..
calella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:57   #274
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez calella Pokaż wiadomość
Chcę sobie sprawić ten zapach, tym bardziej że powszechnie Słonik jest opisywany jako bardzo trwały i oryginalny, specyficzny. Mam nadziejęm, że nie będzie się utrzymywał na mnie te przysłowiowe "5 minut"... (a miałam już wiele oryginalnych wód perfumowanych, które jednak szybko "ze mnie" znikały...
Mam tylko do Was Wizażanek pytanie: czy warto "ryzykować" i kupić Jungle Elephant w perfumerii internetowej?? Na Sephorę czy Douglasa mnie nie stać, więc zostaje Internet. Mam jednak wątpliwości, czy nie przyślą mi jakiejś podróbki i moje pieniążki pójdą w błoto tak naprawdę..

Warto

znajdź na tym forum listę polecanych perfumerii internetowych, wybierz którąś z nich a zakup na pewno nie pójdzie w błoto.

O tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381

Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:58
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 07:00   #275
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Jestem szczęśliwą posiadaczką słonia Zapach jest niesamowicie mocny i trwały. Wielu ludzi jest nim zainteresowanych, jeszcze zaden z moich zapachów nie był powodem tylu komplementow i pytan Często słyszę"zastanawiałem się co tak pachnie a to ty". Mój chłopak napisał mi wieczorem sms-a "mój t-shirt nasiąknął Twoim Kenzo". W pracy koleżanki powiedziały, że moja kurtka pachnie na całą szatnię Ja wyznaję zasadę, że skoro mam perfumy to chcę by były one wyczuwalne nie tylko dla mnie. Ciekawa jestem jak będą się sprawować gdy zrobi się cieplej, ale na mnie pachną podobno cynamonowo-kadzidełkowo, może ten zapach miło przełamie upalny wieczór
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:36   #276
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Odkopuję wątek bo gdzieś mignął mi dezodorant perfumowany Kenzo Jungle i rozważam zakup. Znam edp i jest mocny, zawiesisty (przyanjmniej stara wersja ) , ale w sumie czasem mnie męczy i tak sobie pomyślałam, że może dezodorant bylby w sam raz...? Dodam tylko że opakowanie jest fioletowe z żółtym kwadracikiem-wskazuje wszystko że to stara wersja sprzed zmiany opakowań. Miała któraś z Was? Lubię trwałe zapachy i w sumie chyba sama nie wiem czego oczekuję chyba tego że dezodorant nadal będzie trwały i ale delikatniejszy niż edp no i kusi mnie. Jakie macie doświadczenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kenzo.JPG (8,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2015-07-10 o 15:37
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 15:57   #277
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: "Jungle" Kenzo

Cytat:
Napisane przez Smoczyca Pokaż wiadomość
Koko ma rację pudełko się zmieniło jak zniknął Tygrys - też lubiłam te stare z okienkiem Kenzo w ogóle pozmieniało opakowania na gorsze - dezodorant był w pięknym szkle, a teraz Słonik ma deo w plastikowym walcu...
Balsam Kenzo też wycofał. Czasem można się gdzieś na niego napatoczyć w tym starym designie, czyli fioletowym kartonie.
Smoczyco , czy miałaś może ten dezodorant? Ja nalazłam właśnie w takim szkle, prosze napisz jeśli coś pamiętasz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 16:19   #278
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek bo gdzieś mignął mi dezodorant perfumowany Kenzo Jungle i rozważam zakup. Znam edp i jest mocny, zawiesisty (przyanjmniej stara wersja ) , ale w sumie czasem mnie męczy i tak sobie pomyślałam, że może dezodorant bylby w sam raz...? Dodam tylko że opakowanie jest fioletowe z żółtym kwadracikiem-wskazuje wszystko że to stara wersja sprzed zmiany opakowań. Miała któraś z Was? Lubię trwałe zapachy i w sumie chyba sama nie wiem czego oczekuję chyba tego że dezodorant nadal będzie trwały i ale delikatniejszy niż edp no i kusi mnie. Jakie macie doświadczenia?
Jeśli tylko sie nie 'zepsul', polecam tę wersję dezodorantu Zuzylam kilka flakonow, gdy Slon byl moim signature scent i chcialam go nosic zawsze i wszedzie, a w niektórych okolicznościach edp byla zbyt intensywna.
Śmiało mogę powiedzieć, ze deo mial moc i jakosc porządnej edt.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:40   #279
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jeśli tylko sie nie 'zepsul', polecam tę wersję dezodorantu Zuzylam kilka flakonow, gdy Slon byl moim signature scent i chcialam go nosic zawsze i wszedzie, a w niektórych okolicznościach edp byla zbyt intensywna.
Śmiało mogę powiedzieć, ze deo mial moc i jakosc porządnej edt.
Dziękuję biję się z myślami, bo wersja pewnie ma ponad 8 lat... a może i więcej.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



Czy bardzo zapach odbiega od edp? w sensie że jest może bardziej spłaszczony? w sumie nie wiem czego się spodziewac czy raczej chdzi tylko o to że są mniej ekspansywne ? Żałuję, że nigdy nie miałam okazji spróbowac. Edp używam 1-2 psiknięcia i tyle mi w zupelności wystarcza, ciekawi mnie porównywalnie do edp ile się tego używa żeby otoczenia nie zadusic Jęsli coś pamiętasz to chętnie poczytam
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:55   #280
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Prawdopodobnie ten dezodorant jest starszy niz 10 lat. Jednak prawidłowo przechowywany nie powinien sie zepsuć.

Moim zdaniem sam zapach wcale nie jest splaszczony, to wciaz złożony, bogaty Słoń, w wersji mniej intensywnej, ale wciaz b. trwalej.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:04   #281
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

psiknęłam ostatnie krople mojej edp i zapach choć stary (mam ją od dobrych 7 lat a wcześniej również ją ktoś miał i używał-zakupiłam używkę ) nadal pachnie obłędnie i długo. Więc może i dezodorant jest świeży? kto wie
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 21:22   #282
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
psiknęłam ostatnie krople mojej edp i zapach choć stary (mam ją od dobrych 7 lat a wcześniej również ją ktoś miał i używał-zakupiłam używkę ) nadal pachnie obłędnie i długo. Więc może i dezodorant jest świeży? kto wie
A czy na załączonym przez Ciebie zdjeciu jest właśnie ten flakon, ktory mozesz kupić? Dla mnie wyglada dobrze, kolor bez zmian, pudelko w dobrym stanie, pewnie ktos przechowywal na dnie szafy

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Co do konkretnej ilosci, to aplikowalam zazwyczaj 5 psikow, a edp 1,5 .
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 21:52   #283
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A czy na załączonym przez Ciebie zdjeciu jest właśnie ten flakon, ktory mozesz kupić? Dla mnie wyglada dobrze, kolor bez zmian, pudelko w dobrym stanie, pewnie ktos przechowywal na dnie szafy

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Co do konkretnej ilosci, to aplikowalam zazwyczaj 5 psikow, a edp 1,5 .
załączam zdjęcie, mają 2 sztuki, jak chcesz to mogę Ci podesłać linka na pw, chyba że Jungle nie jest już Twoim SS. Napisałam do nich maila czy jeśli zapach sie zmienil to uznają reklamację, ale narazie cisza...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kenzo.jpg (162,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:12   #284
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

witam Mam pytanko. Czy na allegro warto kupować te perfumy? czy mogę się nabrać? i ile powinny kosztowac te oryginalne? dziękuję
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:18   #285
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
witam Mam pytanko. Czy na allegro warto kupować te perfumy? czy mogę się nabrać? i ile powinny kosztowac te oryginalne? dziękuję


Polecam lekturę tych wątków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690381
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141292
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704965
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:26   #286
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
załączam zdjęcie, mają 2 sztuki, jak chcesz to mogę Ci podesłać linka na pw, chyba że Jungle nie jest już Twoim SS. Napisałam do nich maila czy jeśli zapach sie zmienil to uznają reklamację, ale narazie cisza...
Dziękuję za propozycję, jednak wolę edp i mam kilka (napoczetych) flakonow, więc ten dezodorant by sie u mnie zmarnowal
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 06:32   #287
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycję, jednak wolę edp i mam kilka (napoczetych) flakonow, więc ten dezodorant by sie u mnie zmarnowal
Nie ma sprawy ja generalnie też wolę wszelkie wersje zapachów w koncentracji edp , a ten tu to z czystej ciekawości i że moje edp sie skończylo ( w zasadzie zostalo na 1-2 uzycia) . Okazało się że moja wersja jest z 2006 roku jeśli checkcosmetics nie kłamie

A odnosnie zamawiania na Allegro to polecam perfumerie internetowe-tam zawsze pewniej, Kuki dobrze napisała Przestudiuj polecane perfumerie i już, po co ryzykować....
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 11:54   #288
alina_kowalczyk
Raczkowanie
 
Avatar alina_kowalczyk
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 43
Dot.: Kenzo, Jungle Elephant (Słoń)

jak dla mnie ten zapach jest "za ciężki", otoczenie w którym przebywałam też narzekało, że moje perfumy im się nie podobają. szkoda, bo w sklepie mnie ten zapach zachwycił
alina_kowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-24 12:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.