Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 16:29   #1021
cytryna2601
Przyczajenie
 
Avatar cytryna2601
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Lightbulb Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Witam!

Kilka miesięcy temu odkryłam wspaniałą (i tanią!) metodę, która pomaga mi walczyć z trądzikiem - codziennie wieczorem na twarz płatkiem kosmetycznym nanoszę mleko (można również dodać kilka kropel cytryny). Po kilku tygodniach zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej cery - zmniejszyła się ilość zaskórników, rzadziej pojawiały się pryszcze. Niestety, ponieważ mleko wybiela skórę, metody tej używam tylko zimą i wczesną wiosną.

JAK TO ZROBIĆ?
Wacikiem kosmetycznym nanieś na oczyszczoną twarz cienką warstwę mleka (zaraz po tym połóż się, bo mleko może zciekać!). Po ok. 30 min zmyj i nałóż krem nawilżający. Powodzenia!
cytryna2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:22   #1022
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Nie słyszałam o takich sposobach z mlekiem ale może kiedyś wypróbuje Mi na razie pomagają regularne maseczki i peelingi, najczęściej kupuję maseczki Bielendy z efektem mezoterapii, działają nawilżająco na wrażliwą i sucha cerę. Podoba mi się też to że w opakowaniu zawsze są 2 maseczki, więc starcza mi to na dłużej
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:14   #1023
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez cytryna2601 Pokaż wiadomość
Witam!

Kilka miesięcy temu odkryłam wspaniałą (i tanią!) metodę, która pomaga mi walczyć z trądzikiem - codziennie wieczorem na twarz płatkiem kosmetycznym nanoszę mleko (można również dodać kilka kropel cytryny). Po kilku tygodniach zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej cery - zmniejszyła się ilość zaskórników, rzadziej pojawiały się pryszcze. Niestety, ponieważ mleko wybiela skórę, metody tej używam tylko zimą i wczesną wiosną.

JAK TO ZROBIĆ?
Wacikiem kosmetycznym nanieś na oczyszczoną twarz cienką warstwę mleka (zaraz po tym połóż się, bo mleko może zciekać!). Po ok. 30 min zmyj i nałóż krem nawilżający. Powodzenia!
mozna tez przemywac woda z cytryna jako tonik tylko ostroznie bo skora moze sie przesuszac!
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 19:05   #1024
cytryna2601
Przyczajenie
 
Avatar cytryna2601
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

A czy próbowałyście kiedyś nałożyć na twarz jogurt naturalny? Słyszałam, że zmieszany z miodem nie tylko nawilża skórę, ale również oczyszcza pory. Co o tym sądzicie?
cytryna2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 11:00   #1025
MadammeMatylda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

W swoim życiu byłam "królikiem doświadczalnym" i przyjmowałam bardzo dużo różnych leków - tabletki, maści, maseczki, efekty były dość słabe. Nie chciałam brać antybiotyków, ze względów zdrowotnych. Zastosowałam maść: http://www.natradzik.info.pl/ i zaczęłam ją stosować. Pierwsze efekty zauważalne, pojawiły się już po ok. 2 tygodniach. No niestety nic nie zadziała w jeden dzień jak w reklamie. Ale dzięki tej maści pozbyłam się uporczywego problemu jakim jest trądzik!!! Polecam go uczciwie i z całego serca.
MadammeMatylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.