walentynki i urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 22:23   #1
pciunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12

walentynki i urodziny


Tja... Jak ma odbudowac w sobie pewnosc siebie kobieta, ktorej sie zycie powalilo dokumentnie, ktora nie dostala ANI JEDNEJ walentynki i ktora za dwa dni konczy 40 lat? I jak przeturlac sie przez te urodziny i nie pochlastac po drodze? Oczekuje propozycji - jak przetrwac i nie zwariowac. Czyli ratujcie, bo chyba kiepsko ze mna
pciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:07   #2
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: walentynki i urodziny

Pciunia, walentynki to komercja, nie przejmuj się, że nie dostałaś żadnej kartki. Gdybysmy żyły ze dwie dziesiątki lat temu to by nam to zwisało.

Co innego brak kogoś bliskiego płci męskiej w życiu - to rzeczywiście moze boleć. Ale pamiętej, ze czterdziestka to nowa trzydziestka, czyli wszystko przed Tobą. Głowa do góry. A za dwa dni na wizażu w tym wątku wypijemy sobie po kieliszku wina.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:08   #3
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: walentynki i urodziny

Podobno zycie zaczyna sie po 40-tce Ja proponuję wrzucić ten rok w straty, i czekać z nadzieją, co przyniesie następny. W życiu są wzloty i upadki, a piękne są tylko chwile I najlepiej żyć tak, jakby każdy dzień miał być ostatni Mogę takich motta życiowe mnożyć Jak nie w tym roku, to w następnym spotkasz swojego Walentego
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 07:17   #4
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: walentynki i urodziny

Walentynki - olać! ja też nie dostałam ani jednej walentynki, zresztą chyba nigdy nie dostałam, nawet gdy byłam strasznie zakochana z wzajemnością... pewnie w ogóle bym nie zauważyła tej "magicznej" daty gdyby mnie koleżanka w pracy uświadomiła no i dziewczyny na wizażu
Urodziny - świętować to piękny wiek jesteś jeszcze młoda, piękna, pełna energii, a już dojrzała, mądra
Wiem, że nie jest tak łatwo świętować, jak życie się wali, ale... i tu chyba bym powtórzyła to, co napisała Bella
Trzymaj się!
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:13   #5
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: walentynki i urodziny

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
Pciunia, walentynki to komercja, nie przejmuj się, że nie dostałaś żadnej kartki. Gdybysmy żyły ze dwie dziesiątki lat temu to by nam to zwisało.

Co innego brak kogoś bliskiego płci męskiej w życiu - to rzeczywiście moze boleć. Ale pamiętej, ze czterdziestka to nowa trzydziestka, czyli wszystko przed Tobą. Głowa do góry. A za dwa dni na wizażu w tym wątku wypijemy sobie po kieliszku wina.
ja mam chłopa i też walentynki nie dostałam....kupił mi fajną bieliznę ale wiadomo że to tak jakby prezent dla niego co za dziad
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.