Lokówka Bosch BrilliantCare Quattro-Ion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 15:41   #1
sani06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2

Lokówka Bosch BrilliantCare Quattro-Ion


Moje pierwsze spostrzeżenie tuz po otrzymaniu i otworzeniu przesyłki już było bardzo pozytywne: moja lokóweczka okazała się niezwykle ładna i przede wszystkim lekka, co jest dużym plusem zarówno przy robieniu fryzury jak i podróżowaniu np. wakacje
Kolejne plusy to:
-3 poziomy ustawień temperatury, przy moich cienkich włosach już pierwszy stopień sprawdzał się świetnie i mogłam tworzyć zabawne loki i loczki.
-bardzo szybki czas nagrzewania i lampeczka sygnalizująca gotowość do użycia, jestem osobą która często śpieszy się do pracy dlatego cenie sobie każda zaoszczędzoną minutkę (szczególnie podczas układania włosów
-specjalna powłoka ceramiczna na elemencie grzejnym -równomiernie nagrzewała i rozprowadzała ciepło na włosach
-duża końcówka dzięki której moje palce pozostały niepoparzone i wyprofilowanie środka(taka mała szeroka nózka) tak, że bez obaw mogę odłożyć moja lokówkę nie topiąc przy tym innych powierzchni.
Na końcu dodam coś co bardzo mnie zaciekawiło czyli
- Technologia Quattro Ion: czyli poczwórna jonizacja dająca efekt gładkich i lśniących włosów hmm szczerze to na początku byłam trochę sceptyczna co do tej funkcji ale po przetestowaniu mogę śmiało stwierdzić, że to naprawdę działa moje włosy są gładsze i nie wyglądają na zniszczone, co często można zaobserwować to używaniu lokówki, a do tego nie elektryzują się i nie musze martwić się , że na głowie wystają mi jakieś "niechciane antenki"

Szczerze polecam!
sani06 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.