Doprowadzanie twarzy do ładu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 10:56   #1
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26

Doprowadzanie twarzy do ładu


Witam,
wiem, że było pełno tematów nawet jakieś 60% przejrzałem i czytałem, ale jest tego dla mnie za dużo momentami i nie nadążam za tym. Dlatego proszę o wyrozumiałość . Mam problem natury prostej pryszcz od czasu do czasu w okolicach brody i nosa no i nieszczęsny masowe wągry na czole których nigdy nie miałem wskutek używania przypuszczam pianki do mycia clear & clear. Chciałbym się za to wziąć, ale czytając pewne wątki z forum nie wiem od czego nawet zacząć.

Myślałem o benzacne albo acne derm. Ale co do mycia twarzy? Co do jej nawilżania, moja twarz jest strasznie taka jakby sucha a jednocześnie tłusta zabawnie to brzmi no ale tak jest jest taka zmarnowana momentami

[podobno te typowe z linii do trądziku więcej szkodzą z tego co tu czytam niż pomagają]

Możecie mi pomóc bo np wchodze na stronę iwostinu i dany przydział produktów to czuję się jakby to były rzeczy dla dziewczyn i tylko do demakijażu.
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:43   #2
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
Witam,
wiem, że było pełno tematów nawet jakieś 60% przejrzałem i czytałem, ale jest tego dla mnie za dużo momentami i nie nadążam za tym. Dlatego proszę o wyrozumiałość . Mam problem natury prostej pryszcz od czasu do czasu w okolicach brody i nosa no i nieszczęsny masowe wągry na czole których nigdy nie miałem wskutek używania przypuszczam pianki do mycia clear & clear. Chciałbym się za to wziąć, ale czytając pewne wątki z forum nie wiem od czego nawet zacząć.

Myślałem o benzacne albo acne derm. Ale co do mycia twarzy? Co do jej nawilżania, moja twarz jest strasznie taka jakby sucha a jednocześnie tłusta zabawnie to brzmi no ale tak jest jest taka zmarnowana momentami

[podobno te typowe z linii do trądziku więcej szkodzą z tego co tu czytam niż pomagają]

Możecie mi pomóc bo np wchodze na stronę iwostinu i dany przydział produktów to czuję się jakby to były rzeczy dla dziewczyn i tylko do demakijażu.
Twoja skóra może sprawiać wrażenie jednocześnie suchej i tłustej, bo jest przesuszona: aby wyrównać poziom nawilżenia produkuje więcej sebum, co powoduje powstawanie pryszczy, Ty ją ponownie wysuszasz antytrądzikowymi kosmetykami i koło się zamyka. Dlatego nawilżanie jest taki istotne, ale nie chodzi tu tylko o kremy - ważna jest też dieta bogata w warzywa i zdrowe tłuszcze. Pomocne są też niektóre suplementy diety.

Mam podobne problemy z cerą, to moja lista sprawdzonych kosmetyków:
- na noc Brevoxyl (do kupienia w aptece, ok. 20 zł)
- do mycia twarzy coś bez SLS w składzie (obecnie pianka The Body Shop)
- tonik bezalkoholowy (np. Ziaja Tin Tin)
- na dzień krem nawilżający Ziaja Calma HLC
- raz w tygodniu maseczka oczyszczająca (bardzo lubię Vulcanic Mat Dax Cosmetics)

Zapraszam też na biochemię kosmetyczną i dermatologię
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:16   #3
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Nawilżanie to podstawa.
U mnie sprawdza się od dwóch miesięcy zestaw:
do demakijażu oczu ziaja
do mucia buzi olejek z BU
po zmyciu tonik z kwasami Aha/Bha 10 % z BU
póżniej serum tamatu wymieszany z żelem H. z BU

Na dzień: hydrolat (teraz mam z zielonej herbaty) z BU
serum antyoksydacyjne Amla C15E
Krem nawilżający aloesowy Forever wymieszany z żelem H. z BU

U mnie jakby cera się uspokoiła z niespodziankami. Nie jest idealna, ale znacznie lepiej się z nią czuję.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 12:56   #4
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Dzięki za tak szybkie zainteresowanie, to dla mnie ważne. Hm moja skóra tez nie tyle co wygląda na suchą i właśnie tłustą co na suchą i w momencie gdy dotykam ją po czole to czuję. Nie wiem czy to różnica.

Generalnie też dziękuje za wypisanie przykładowych produktów i właśnie tu zaczyna się problem, że każdy poleca swoje . Na szczęście wiecie gdzie mój problem leży miej więcej. I chciałbym żebyście mi doradzili co kupić do tej pielęgnacji na taki full zestaw, nawilżanie mycie czyszczenie i może właśnie raz na tydzień taki bonus:
"-raz w tygodniu maseczka oczyszczająca (bardzo lubię Vulcanic Mat Dax Cosmetics)"

Tylko np ja dalej nie wiem kiedy to używać i w jakiej kolejności na tym mi też zależy "bo nawet najlepszy sprzęt w rękach amatora będzie kiepski".

Nie wiem też czy to istotne, ale w tygodniu mam trening koszykówki i wtedy bardzo się poci mi wiadomo twarz i wtedy czuję tę wągry na czole. Czy na ten dzień warto kupić coś wartego uwagi, także?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:36   #5
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Są trzy podstawowe czynności pielęgnacyjne:
oczyszczanie - tonizowanie - nawilżanie

Czyli najpierw przemywasz twarz żelem lub pianką, następnie przecierasz płatkiem kosmetycznym z tonikiem i na końcu wklepujesz krem. Powtarzasz rano i wieczorem. To jest ta prosta część

Trudniejszy jest właśnie dobór kosmetyków; tutaj należy testować, testować i jeszcze raz testować, aż znajdzie się swój dream team.

Może maseczka po treningu?
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:56   #6
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

No dobra czynności rozumiem i wszystko okej. I co do kosmetyków tu jest problem piszesz pianka, miałem piankę clear & clear i uważam, że dziadostwo. Fajne są nie który kosmetyki ale wchodzę na stronę i się czuję jakby były to toniki do zmywania makijażu, więc coś jest nie tak. Ktoś poleca jakiś tam krem firmy owej i nie bardzo wiadomo też o jaki chodzi przynajmiej ja nie operuje tak tymi firmami.

Więc może pomożecie mi jak to dobrać i gdzie szukać do takiej cery jaką mam i czy kupywać benzacne?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:03   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
Więc może pomożecie mi jak to dobrać i gdzie szukać do takiej cery jaką mam i czy kupywać benzacne?
Najpierw przejść sie do lekarza dermatologa, on dobierze Ci odpowiednie kosmetyki, albo lekarstwa.

Masz cerę przesuszoną nieodpowiednimi kosmetykami (kosmetyki przeciwtrądzikowe popularne wysuszają twarz, przez co reaguje ona zwiększonym wydzielaniem sebum). Należałoby ja uregulować i nawilżyć - albo lekami albo kosmetykami specjalnie dobranymi.

Na wągry najlepsza będzie kuracja kwasowa - zleca ją lekarz.

W dzień treningu najlepiej, żebyś nie używał niczego oprócz kremu nawilżającego, żeby dodatkowo nie zapychać porów.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 16:15   #8
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Hej też miałam taki problem jak Ty - no w sumie to ciągle mam, ale dużo mniejszy Spróbuj kosmetyków Dax Cosmetics Perfecta. Są też dla facetów Ja ze swojej strony polecam żel zamiast mydła -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14017
tonik ( używam na wieczór ) -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14016
a rano i wieczór krem -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14021 to głównie krem mi pomógł, bo nawilżył skórę Te kosmetyki moim zdaniem są tanie jak na swoją jakość, miałam już takie po 30zł np a nic nie dawały. Spróbuj, może Tobie też pomogą, trzymam kciuki
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:03   #9
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Nie zgodze sie z jedna wypowiedzia,ze jak sie pójdzie do dermatologa to on zastosuje odpowiednia kuracje.Ok jak sie trafi do naprawde dobrego lekarza,ale to jest rzadkoscia.Ja bylam i przepisal tradyjnie to co kazdemu,bo jesli bedzie przepisywal ten lek to bedzie prowizja,no sory ale taka jest moja opinia.

Mam ten sam problem,skora niby sucha,ale i tlusta.
Nie wiem moze i zle robie,ale ja myje poprostu buzie woda i tyle,rano kremik i maseczka od czasu do czasu oczyszczajaca.
Tez chcialabym pozadna kuracje,ale do tej pory nie wcelowalam w dobre kosmetyki do pielegnacji niesttey.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:19   #10
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Może wam to pomoże - mieszkam w dużym mieście i miałam stałe problemy z przesuszeniem cery. Wyeliminowałam wodę z kranu- myję twarz wodą przegotowaną. Widać efekt.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:19   #11
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Hm, jak jesteśmy przy dermatologu to może ja też jako założyciel tematu dorzuce 3 gr byłem i to 3 razy i ani razu mi nie pomógł raz przepisał mi na recepte acne derm ten krem wiecie na pewno jaki i jeszcze za ~55zł coś na B w buteleczce szklanej[płyn] małej nie pamiętam co to, do punktowego używania do dzisiaj nie używamm bo podrażniał mi skóre i robił na niej mi czerwone placki. Więc tyle jeśli chodzi o dermatologa.

Pozatym ja nie mam problemu z pryszczami jako takimi czasem coś wyskoczy, trądziku nie mam. Chcę tylko żeby ktoś mi pomógł i doradził co i jak dobrać i co powinien zawierać taki zestaw mocno pielęgnacyjny bym był zadowolony i mógł dbać o swoją cerę. No i chce się pozbyć tych wągrów w miarę czasu.
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 17:22   #12
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

myjesz twarz samą wodą?! szok! przecież skórę trzeba oczyszczac rano i wieczorem a co do kosmetyków, to polecam raczej te apteczne. te drogeryjne bardziej szkodzą niż pomagają.. zaopatrz się chocby w polski Iwostin (ktory wydaje mi się najtanszy z grupy w miarę sensownych kosmetyków), ale nie do cery trądzikowej, tylko np. do wrażliwej, bo z tego co czytam to sobie strasznie wysuszyłeś skórę i uwrażliwiłeś. koleżanka wyżej poleciła kurację kwasową.. to raczej zbyt brutalne rozwiązanie. najpierw odbuduj skórę, nawilż i uspokój po tym wysuszającym żelu nieszczęsnym, a dopiero później zajmij się bardziej wągrami (tak ok. po miesiącu) - takie jest przynajmniej moje zdanie. a trening koszykówki raczej nie ma nic do rzeczy, poprostu wróc po treningu do domu i od razu elegancko oczysc twarz i będzie git
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:27   #13
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

dzięki za pomoc, fakt myje wodą bo się wkurzyłem na ten clear and clear bo bardziej stwierdziłem, że szkodzi niż pomoga i mam zamiar to wyrzucić. Do nawilżania zastanawiałem się też nad physiogel. Czy to dobry pomysł? I czy warto kupić benzacne np na czerwone plamki po pryszczach, który jeszcze zostały.

Prosiłbym też o wskazanie np. o jaki produkt iwostin chodzi, zaglądając na ich stronę mam problem ze znalezieniem tego bo są różne do trądzikowej i nie wiem czy warto? Albo do skóry suchej albo odowdnionej nie wiem czym to się różni a już tym bardziej nie wiem co to cera naczyniowa.

Edytowane przez lisciuu
Czas edycji: 2008-12-09 o 17:29
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:40   #14
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

seria Iwostin sensitia jest bardzo fajna. a physiogel dobrze nawilża, lecz bardzo leciutko oczyszcza, ale jesteś mężczyzną i nie musisz martwic się o zmycie makijażu, więc pewnie takie oczyszczanie narazie Ci wystarczy ważne, że delikatny. co do benzacne to jest to totalny syf. kiedyś pogorszyłam sobie tym stan cery. może lepiej jakaś maseczka złuszczająca raz w tygodniu? ta z Avene jest całkiem ok.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:48   #15
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Co do benzacne to czytam, że zdania są podzielone. Więc, poczekam jeszcze na innych osąd mam nadzieje, że ktoś jeszcze będzie tu pisać.

Co do iwoste to np tonik tak? tonik kojąco - oczyszczający Iwostin Sensitia. Ale on też nawilża, więc co tonik potem pysiogel który też nawilża? Trochę nie halo mi to wygląda a czym myć twarz i jaki krem ? gubię się w tym już.
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:59   #16
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
Co do benzacne to czytam, że zdania są podzielone. Więc, poczekam jeszcze na innych osąd mam nadzieje, że ktoś jeszcze będzie tu pisać.

Co do iwoste to np tonik tak? tonik kojąco - oczyszczający Iwostin Sensitia. Ale on też nawilża, więc co tonik potem pysiogel który też nawilża? Trochę nie halo mi to wygląda a czym myć twarz i jaki krem ? gubię się w tym już.
Również nie polecam Benzacne, wolę Brevoxyl.

Bathory zapewne miała na myśli, żebyś przemywał twarz Physiogelem:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=259
Potem tonik:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26548
I jakiś krem nawilżający.

Takie potrójne nawilżanie jest bardzo wskazane przy przesuszonej cerze, więc nie zniechęcaj się.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 20:29   #17
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Benzacne to tatalna lipa,szkoda pieniedzy choc nie jest drogi.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 20:58   #18
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

rozumiem. Po prostu boję się że przedobrze, tak jak teraz wysuszałem za bardzo i miałem przez to wydzielanie łojotoku z tego co się dowiedziałem teraz tutaj. Dlatego, nie chciałbym by poszło to i w tym przypadku w jakąś nie oczekiwaną stronę.

Czy te produkty da rade znaleźć w aptece? Czy tylko internet. Przebywam obecnie w Warszawie więc chyba jest jakiś sklep z rozsądnymi cenami gdzie to wszystko znajdę.

No i co do maści to tu już nie mam pomysłu, bo nie wiem czy mam patrzeć też na markę iwostin i co patrzeć w dział dla skóry odwodnionej?

No i ostatnia rzecz która teraz mnie nurtuje, czy ja nie powinienem suszyć swojej twarzy w niektórych miejscach skoro jest tam tłustą cerą?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:11   #19
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Idź do dermatologa...on Ci doradzi co stosować
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:21   #20
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
rozumiem. Po prostu boję się że przedobrze, tak jak teraz wysuszałem za bardzo i miałem przez to wydzielanie łojotoku z tego co się dowiedziałem teraz tutaj. Dlatego, nie chciałbym by poszło to i w tym przypadku w jakąś nie oczekiwaną stronę.

Czy te produkty da rade znaleźć w aptece? Czy tylko internet. Przebywam obecnie w Warszawie więc chyba jest jakiś sklep z rozsądnymi cenami gdzie to wszystko znajdę.

No i co do maści to tu już nie mam pomysłu, bo nie wiem czy mam patrzeć też na markę iwostin i co patrzeć w dział dla skóry odwodnionej?

No i ostatnia rzecz która teraz mnie nurtuje, czy ja nie powinienem suszyć swojej twarzy w niektórych miejscach skoro jest tam tłustą cerą?
Iwostin i Physiogel znajdziesz tylko w aptece, resztę w każdej sieciówce (np. Rossman, Natura). Aczkolwiek pobuszuj trochę na allegro, być może trochę zaoszczędzisz. Ważne, żebyś wybierał kosmetyki bez denaturatu w składzie (zapisany jest jako alcohol denat.).

Możesz ją trochę podsuszyć: jakieś pół godziny po wieczornym "rytuale" nałóż maść typu Benzacne czy Brevoxyl (obydwa zawierają silnie antybakteryjny nadtlenek benzoilu, który trochę wysusza, ale skutecznie usuwa zaskórniki).
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:45   #21
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

I stosować przy tym nawilżenie na cała cerę czy na miejsca przetłuszczone se darować?

I Jaki krem dobrać ?

Rozumiem też, że bez alkoholu są iwostin i phisogel?

I czy naprawdę to będzie dobre rozwiązanie?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:47   #22
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
I stosować przy tym nawilżenie na cała cerę czy na miejsca przetłuszczone se darować?

I Jaki krem dobrać ?

Rozumiem też, że bez alkoholu są iwostin i phisogel?

I czy naprawdę to będzie dobre rozwiązanie?
Nawilżasz całą twarz.

Ponownie polecam Ziaja Calma HLC - jest leciutki, szybko się wchłania i dobrze nawilża, a przy tym tani jak barszcz (w drogeriach jakieś 8-9 zł).

Tak, one są bezalkoholwe.

Tego niestety nikt Ci nie zagwarantuje - każda skóra jest inna i wszystkich reakcji nie da się przewidzieć. Są to jednak bardzo łagodne produkty i nie powinny narobić większych szkód.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:14   #23
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

No dobrze to ja dziękuje za pomoc pogrzebię trochę na forum i zobaczę co inne osoby brały przy podobnych decyzjach.

I teraz tak u mnie by wyglądało to tak physiogel-iwostin-ziaja tak ?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:46   #24
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość

Ponownie polecam Ziaja Calma HLC - jest leciutki, szybko się wchłania i dobrze nawilża, a przy tym tani jak barszcz (w drogeriach jakieś 8-9 zł).
:O o nie.. ja raz skusilam się na ten badziew przez recencje na kwc i tak mnie zapchalo i wypryszczylo, ze prawie sie poplakalam......
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:26   #25
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

może za dużo kremu brałaś? Bo tak sam nie wiem czytając na forum nikt nie narzekał. Ale chętnie zobaczę co ty polecasz.
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:03   #26
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Doprowadzanie twarzy do ładu

ja używam: żel do mycia Avene, Cleanance, tonik La Roche Posay kojący i krem nawilżający Iwostin Sensitia (który jak narazie jako jedyny nie zapycha mi porów, łagodzi podrażnienia i wygładza). wszystko wychodzi bardzo tanio, bo żel jest strasznie wydajny i starcza na kilka miesięcy.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.