Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 12:22   #3721
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też minerały stosuję na serum olejowe, ale razem z żelem hialuronowym, które ładnie nawilża i sprawia, ze olejek świetnie się wchłania oraz na krem na dzień. Buzia po tym przez cały dzień świetnie jest nawilżona, więc minerały nic nie podkreślają, żadnych suchych skórek
Olejki z BU wchłaniają się niemal do matu na mojej mieszanej cerze A żelem hialuronowym smaruję się na dzień na krem lub olejek - jest super! Myślę że minerałki też się na olejkach sprawdzą
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:24   #3722
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też minerały stosuję na serum olejowe, ale razem z żelem hialuronowym, które ładnie nawilża i sprawia, ze olejek świetnie się wchłania oraz na krem na dzień. Buzia po tym przez cały dzień świetnie jest nawilżona, więc minerały nic nie podkreślają, żadnych suchych skórek
dziewczyny a nie macie problemu z nadmiernym błyszczeniem po takiej warstwie pod minerałami? U mnie niestety minerały wzbudzaja nadmierne błyszczenie twarzy (po klasycznych podkładach nie mam tego problemu) stosuję różne kombinacje (z hiarulronem i bez) i niestety nie chce być lepiej...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:33   #3723
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

A korektor mam Intensive Fair, teoretycznie właśnie do krycia. Może jakiś patent z nakładaniem?
Nie używałam tego korektora, ale nie sądzę aby miał inne właściwości niz inne Intensive (używam m.in. Intensive Light). Jak chyba większośc użytkowniczek nakładam na podkład (a nie pod) używając Eye - Kabuki, dla mnie w każdym razie krycie ma aż nadto wystarczające....
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:33   #3724
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, jak to jest z tym wycofywaniem pudełek mini?
bo widzę że STF jest w wersji mini, podkłady też, a z korektorami to tak różnie...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:39   #3725
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dostałam dzisiaj moje minerały - jestem w szoku że tak szybko(7dni).Niestety flat topa nietDługopisem nabazgrali "out of stock will be refunded"Z kolorkiem różu nie trafiłam,dostałam 2 cienie gratis.Jeden matinee(ujdzie w tłumie) oraz after party(niestety brązy nie dla mnie).Niezmiernie sie cieszę że mam start to finish i fair neutral z formułą kryjącą Na tym najbardziej mi zależało.
Flat topa zamówiłam na allegro

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie macie problemu z nadmiernym błyszczeniem po takiej warstwie pod minerałami? U mnie niestety minerały wzbudzaja nadmierne błyszczenie twarzy (po klasycznych podkładach nie mam tego problemu) stosuję różne kombinacje (z hiarulronem i bez) i niestety nie chce być lepiej...
Niestety mam ten sam problem dlatego spróbuje start to finish.Zobaczymy czy da radę..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:06 Powód: post pod postem
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:46   #3726
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś dopiero po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, dlatego też przede wszystkim pozdrawiam wszystkie minerało-edemowo-maniaczki ). Podczytuję watek od dłuższego czasu, dziękuję Wam dziewczyny, bo dzięki Wam natrafiłam na EDM. I tak jak Wy, nie mogłam się oprzeć robieniu kolejnych zamówień (najpierw próbek - czasem trafionych, czasem nie). Mam już niezłą kolekcję (tak jak zapewne każda z Was). Kocham się we Flattym (choć nie zwierzam mu się )) od tego mam psie uszy. A piszę dlatego, że chciałabym podzielić się z Wami moimi obserwacjami dotyczącymi funkcjonowania urzędów celnych a i przy okazji pochwalić się, że właśnie dziś przyszło moje kolejne zamówienie z EDM, złożone, uwaga: 29 stycznia! Tempo piorunujące. A teraz do rzeczy: może to drobiazg, ale na pięć zamówień (3 to były próbki), 2 zamówienia większe (ok. 20 dolarów - bez kosztów przesyłki), te próbkowe przechodziły przez cło (pieczątka), a te większe - chyba nie - żadnej pieczątki. Nie będę Wam pisać o mojej kolekcji, same lepiej ode mnie orientujecie się w kolorach, odcieniach, ja wybrałam ostatecznie swoją ulubioną formułę (original glo), swoje kolory - multi tasking i ivory. Mam jeszcze co nieco do przetestowania (z tej przesyłki).
To tyle, co chciałam Wam napisać. Dziękuję za ten wątek. I będę Was stale podczytywać po ciuchutku. Kiedy zrobię sobie wykaz nieodpowiadających mi formuł i kolorków, pojawię się znów, by zaoferować Wam swoje próbki. Może Wy na tych moich nietrafionych skorzystacie. Pozdrawiam.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:48   #3727
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie macie problemu z nadmiernym błyszczeniem po takiej warstwie pod minerałami? U mnie niestety minerały wzbudzaja nadmierne błyszczenie twarzy (po klasycznych podkładach nie mam tego problemu) stosuję różne kombinacje (z hiarulronem i bez) i niestety nie chce być lepiej...
Baza silikonowa niektórym osobom pomaga, innym dobrze dobrany krem, jeszcze innym odpowiedni mineralny primer czy nawet olejek. Suchy podkład ma to do siebie, że może wzmagać błyszczenie.

Co mi pomaga: puder sypki Hauschki, puder ryżowy STF, czasem oliwka Hipp (zależy od kondycji skóry).

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Dziś dopiero po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, dlatego też przede wszystkim pozdrawiam wszystkie minerało-edemowo-maniaczki ).
Witamy

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-02-04 o 12:50
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 12:54   #3728
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Dziś dopiero po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, dlatego też przede wszystkim pozdrawiam wszystkie minerało-edemowo-maniaczki ). Podczytuję watek od dłuższego czasu, dziękuję Wam dziewczyny, bo dzięki Wam natrafiłam na EDM. I tak jak Wy, nie mogłam się oprzeć robieniu kolejnych zamówień (najpierw próbek - czasem trafionych, czasem nie). Mam już niezłą kolekcję (tak jak zapewne każda z Was). Kocham się we Flattym (choć nie zwierzam mu się )) od tego mam psie uszy. A piszę dlatego, że chciałabym podzielić się z Wami moimi obserwacjami dotyczącymi funkcjonowania urzędów celnych a i przy okazji pochwalić się, że właśnie dziś przyszło moje kolejne zamówienie z EDM, złożone, uwaga: 29 stycznia! Tempo piorunujące. A teraz do rzeczy: może to drobiazg, ale na pięć zamówień (3 to były próbki), 2 zamówienia większe (ok. 20 dolarów - bez kosztów przesyłki), te próbkowe przechodziły przez cło (pieczątka), a te większe - chyba nie - żadnej pieczątki. Nie będę Wam pisać o mojej kolekcji, same lepiej ode mnie orientujecie się w kolorach, odcieniach, ja wybrałam ostatecznie swoją ulubioną formułę (original glo), swoje kolory - multi tasking i ivory. Mam jeszcze co nieco do przetestowania (z tej przesyłki).
To tyle, co chciałam Wam napisać. Dziękuję za ten wątek. I będę Was stale podczytywać po ciuchutku. Kiedy zrobię sobie wykaz nieodpowiadających mi formuł i kolorków, pojawię się znów, by zaoferować Wam swoje próbki. Może Wy na tych moich nietrafionych skorzystacie. Pozdrawiam.
Witamy kolejną dziką fankę proszku!
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:12   #3729
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Co mi pomaga: puder sypki Hauschki, puder ryżowy STF, czasem oliwka Hipp (zależy od kondycji skóry).

Witamy
U mnie także bardzo dobrze się sprawuje puder jedwabny Hauschki - minerały nakładam na filtr i bez niego bym po prostu nie dała rady. STF w tej roli nie spisuje się az tak dobrze.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:14   #3730
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny ja testowałam dzis od 7 minralny podkąłd i jest ok, ale mogłoby byc lepiej. Tzn chodzi własnie o blyszczenie-ale to jestem w stanie znieśc, najbardziej nie czej tego, że wmiejscach bardziej tłustych po kilku godzinach puder jakby si tam zebrał i powstały placki:/ nie wiem co ztym fantem zroobić?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:17   #3731
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja testowałam dzis od 7 minralny podkąłd i jest ok, ale mogłoby byc lepiej. Tzn chodzi własnie o blyszczenie-ale to jestem w stanie znieśc, najbardziej nie czej tego, że wmiejscach bardziej tłustych po kilku godzinach puder jakby si tam zebrał i powstały placki:/ nie wiem co ztym fantem zroobić?
Ja generalnie nie ruszam się z domu bez bibułek matujących, ale zauważyłam również, że u mnie minerały wzmagały świecenie przez pierwsze 2 - 3 tygodnie używania, a teraz problem jest mniejszy niż przed minerałami. Poczekaj, nie zniechęcaj się. Może u Ciebie skóra też tak zareaguje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 13:18   #3732
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
U mnie także bardzo dobrze się sprawuje puder jedwabny Hauschki - minerały nakładam na filtr i bez niego bym po prostu nie dała rady. STF w tej roli nie spisuje się az tak dobrze.
A też
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:25   #3733
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
zauważyłam również, że u mnie minerały wzmagały świecenie przez pierwsze 2 - 3 tygodnie używania, a teraz problem jest mniejszy niż przed minerałami. Poczekaj, nie zniechęcaj się. Może u Ciebie skóra też tak zareaguje
oo! to krzepiące
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:26   #3734
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie ruszam się z domu bez bibułek matujących, ale zauważyłam również, że u mnie minerały wzmagały świecenie przez pierwsze 2 - 3 tygodnie używania, a teraz problem jest mniejszy niż przed minerałami. Poczekaj, nie zniechęcaj się. Może u Ciebie skóra też tak zareaguje
aha rzeczywiście mże sie musi przyzwyczaić, bez kitu, ale naprawde ma więcej luzu, może oddychac nie dak jak pod warst podkładu i pudru zaklajstrowana

Nie noe fajny jest i na razie testuje tylko żeby kolorek dopasować na razie mam ten light martian ale za zółty
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:00   #3735
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Witamy kolejną dziką fankę proszku!
Dziką, ale z resztkami zdrowego rozsądku, he he. Bo już wybrałam, kupiłam to co mi potrzeba i co mi pasuje, i na tym poprzestanę. Chyba, że mi się coś skończy (pewnie w przyszłym wieku...). Bardzo chętnie wzięłabym udział w dyskusji na temat na co kłaść minerały, jak je kłaść, ale szczerze powiem, że niewiele na moich radach byście skorzystały, bo ja taka dziwna jestem (może nie ja, ale moja cera). Bo tak, jest w zasadzie normalna/miejscami lekko sucha, (w życiu jeszcze się nie "zapchała"), dodam, dojrzała, w strefie T przetłuszcza się tylko w nocy, kiedy nałożę bogaty krem lub w dzień, gdy szybko napiję się czegoś gorącego, to może coś tam błyśnie ledwo ledwo. Toteż nie kombinuję i kładę na krem, najczęściej nawilżający, taki, który aktualnie używam, w pół godziny po jego nałożeniu, bez stf (choć właśnie nabyłam i zamierzam przetestować), oczywiście Flattym. I Tak chodzę sobie cały dzień i minerałki (przypominam, używam original glo) zachowują się bez zarzutu. Aha, kładę na sucho.
Co do cieni - dla mnie bomba - mam cudny wilde flowers i in the garden. Boskie!
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:01   #3736
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pierwsze zamowienie zlozone

Free Sample Makeup Kit
Beige-Fairly Light 1g sem-mat
(Semi-Matte) 1
Buff-Ivory 1g intens
(Intensive) 1
Buff-Fairly Light Neutral 1g sm
(Semi-Matte) 1
Theme Park Sample 1
Intensive Concealer Fair sample 1

zobaczymy jak podpasuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:08   #3737
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Dziką, ale z resztkami zdrowego rozsądku, he he. Bo już wybrałam, kupiłam to co mi potrzeba i co mi pasuje, i na tym poprzestanę. Chyba, że mi się coś skończy (pewnie w przyszłym wieku...). Bardzo chętnie wzięłabym udział w dyskusji na temat na co kłaść minerały, jak je kłaść, ale szczerze powiem, że niewiele na moich radach byście skorzystały, bo ja taka dziwna jestem (może nie ja, ale moja cera). Bo tak, jest w zasadzie normalna/miejscami lekko sucha, (w życiu jeszcze się nie "zapchała"), dodam, dojrzała, w strefie T przetłuszcza się tylko w nocy, kiedy nałożę bogaty krem lub w dzień, gdy szybko napiję się czegoś gorącego, to może coś tam błyśnie ledwo ledwo. Toteż nie kombinuję i kładę na krem, najczęściej nawilżający, taki, który aktualnie używam, w pół godziny po jego nałożeniu, bez stf (choć właśnie nabyłam i zamierzam przetestować), oczywiście Flattym. I Tak chodzę sobie cały dzień i minerałki (przypominam, używam original glo) zachowują się bez zarzutu. Aha, kładę na sucho.
Co do cieni - dla mnie bomba - mam cudny wilde flowers i in the garden. Boskie!
Masz świetną cerę, ja o takiej marzę.

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Pierwsze zamowienie zlozone

zobaczymy jak podpasuje
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:29   #3738
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chyba znalazłam sposób na ten korektor. Skorzystałam z rady dziewczyny z YT, pewnie kojarzycie, ona mieszała korektor z kremem nivea, żeby nie podkreślał zmarszczek mimicznych. Ja też pomieszałam, tyle że z lekkim kremem, bo nivea mnie zapycha i uczula, i jest całkiem nieźle. Myślę, że im bardziej treściwy krem, tym lepsze krycie, ale ja jestem zadowolona. Tylko tak sobie myślę, skoro intensive mnie dość ładnie kryje, to może po prostu będę używała dodatkowej warstwy zamiast korektora. Muszę pokombinować

Jeszcze raz zapytam, bo pewnie utonęło w moich wywodach-czy to możliwe, żeby FN int był dla mnie zbyt ciemny? Czy po prostu powinnam położyć dodatkową warstwę, żeby wyrównać koloryt?

P.S. Zaczynam wsiąkać w minerały
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:32   #3739
natamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś fajny róż EDM? jaśniejszy, do jasnej lekko brzoskwiniowej karnacji, najlepiej coś w beżu- naturalny nie połyskliwy, żeby się nadawał do makijażu dziennego ( codziennego)...
jakoś tak patrze na te kolory na stronce i nie mogę się zdecydować
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
pozdrawiam
natamie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 14:34   #3740
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja też wsiąkam chętnie Wam pokaze jak w nich wyglądam tylko jak sie pomaluje później to obfoce
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:51   #3741
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez natamie Pokaż wiadomość
Witajcie.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś fajny róż EDM? jaśniejszy, do jasnej lekko brzoskwiniowej karnacji, najlepiej coś w beżu- naturalny nie połyskliwy, żeby się nadawał do makijażu dziennego ( codziennego)...
jakoś tak patrze na te kolory na stronce i nie mogę się zdecydować
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
pozdrawiam
To może Fresh Air albo Yard Sale?

_________________________ ___________
Mi na początku formuła intesive też wzmagała błyszczenie, a teraz jest wszystko w normie.


Doszło do mnie zamówienie z 20.01
3 flat topy + 3 podkłady.
Podkłady mam jakichś nowych(?) niebieskich wieczkach.

Ciekawe kiedy dojdzie to z 03.02 (mam nadzieje, ze tak szybko jak Wam ostatnio

Zauważyłam, ze jesli zamawiam paczki na adres łodzki to są w 90% do 7 dni roboczych, a te zamawiane na wieś (za Lodzia) idą 2 razy tyle czasu, więc zamawiajcie do dużych miast
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:53   #3742
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam sposób na ten korektor. Skorzystałam z rady dziewczyny z YT, pewnie kojarzycie, ona mieszała korektor z kremem nivea, żeby nie podkreślał zmarszczek mimicznych. Ja też pomieszałam, tyle że z lekkim kremem, bo nivea mnie zapycha i uczula, i jest całkiem nieźle. Myślę, że im bardziej treściwy krem, tym lepsze krycie, ale ja jestem zadowolona. Tylko tak sobie myślę, skoro intensive mnie dość ładnie kryje, to może po prostu będę używała dodatkowej warstwy zamiast korektora. Muszę pokombinować

Jeszcze raz zapytam, bo pewnie utonęło w moich wywodach-czy to możliwe, żeby FN int był dla mnie zbyt ciemny? Czy po prostu powinnam położyć dodatkową warstwę, żeby wyrównać koloryt?

P.S. Zaczynam wsiąkać w minerały
Jeśli jestes ekstremalnia blada to możliwe. Jeśli masz na mysli formule a nie sam kolor ogolnie to one sie drastycznie nie roznia miedzy soba, raczej jest to mało zauważalne.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja też wsiąkam chętnie Wam pokaze jak w nich wyglądam tylko jak sie pomaluje później to obfoce

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-02-04 o 14:54
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:56   #3743
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To może Fresh Air albo Yard Sale?

_________________________ ___________
Mi na początku formuła intesive też wzmagała błyszczenie, a teraz jest wszystko w normie.


Doszło do mnie zamówienie z 20.01
3 flat topy + 3 podkłady.
Podkłady mam jakichś nowych(?) niebieskich wieczkach.

Ciekawe kiedy dojdzie to z 03.02 (mam nadzieje, ze tak szybko jak Wam ostatnio

Zauważyłam, ze jesli zamawiam paczki na adres łodzki to są w 90% do 7 dni roboczych, a te zamawiane na wieś (za Lodzia) idą 2 razy tyle czasu, więc zamawiajcie do dużych miast

aa to może rzeczywiście tak jeste, że cera sie dostosowuje do minerałkow

ja mam cierpliwość wiec musimy sie zaprzyjaźnić

tylko sianko trzeba skołować
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:59   #3744
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

phdwao, ja tak miałam tylko przy formule intensive, bo przy o-glo nie było u mnie jakiegoś nadmiernego świecenia. O reszcie sie nie wypowiadam, bo semi nie lubie, a matte nie testowalam jeszcze (ale juz do mnie leci )

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:00 Powód: literówka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:01   #3745
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

Zauważyłam, ze jesli zamawiam paczki na adres łodzki to są w 90% do 7 dni roboczych, a te zamawiane na wieś (za Lodzia) idą 2 razy tyle czasu, więc zamawiajcie do dużych miast
Coś w tym jest - dziewczyny z Warszawy pisały że im szybciutko dochodzi a u mnie wprawdzie pierwsza doszła szybko bo po 11 dniach roboczych, ale juz kolejna dopiero po 24 a mieszkam 18 km pod Warszawą.

Następną zamówię na TŻta do Warszawy i zobaczymy jak będzie z szybkością dostarczenia a jak to jest - mogę ze swojego konta zamówić na siebie ale na inny adres czy raczej nie bardzo i musze założyć drugie konto - na mojego TŻcika i dopero wtedy do niego do domu zamówic?

Edit: zapomniałam napisac, że dzisiaj testowałam podkład LINEN w wersji matte. jestem zauroczona - kolor super (czyżby ideał ) ale najabrdziej jestem zadowolona z formuły - zdecydowanie mniej sie odznacza niż intensive. lepiej stapia się ze skórą i nie jest taka pudrowa. zdecydowanie jestem na tak

jutro przed południem dodam zdjęcia
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:04
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:03   #3746
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest - dziewczyny z Warszawy pisały że im szybciutko dochodzi a u mnie wprawdzie pierwsza doszła szybko bo po 11 dniach roboczych, ale juz kolejna dopiero po 24 a mieszkam 18 km pod Warszawą.

Następną zamówię na TŻta do Warszawy i zobaczymy jak będzie z szybkością dostarczenia a jak to jest - mogę ze swojego konta zamówić na siebie ale na inny adres czy raczej nie bardzo i musze założyć drugie konto - na mojego TŻcika i dopero wtedy do niego do domu zamówic?
w my account możesz dodawać różne adresy dostawy.
ja mam ich już kilka- koleżanki, wizażanki i nie ma z tym problemów.

co do jasnych róży- może soft touch? jest wyjątkowo delikatny.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:06   #3747
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
w my account możesz dodawać różne adresy dostawy.
ja mam ich już kilka- koleżanki, wizażanki i nie ma z tym problemów.
Dziękuję Rozwieltko jedna z wielu skarbnic wiedzy tutaj
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:07   #3748
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
phdwao, ja tak miałam tylko przy formule intensive, bo przy o-glo nie było u mnie jakiegoś nadmiernego świecenia. O reszcie sie nie wypowiadam, bo semi nie lubie, a matte nie testowalam jeszcze (ale juz do mnie leci )
mozliwe ja przetesuje inne jak dolecą, to zobaczymy
mi ta glo tak srednio podchodzi przez to, że mam mieszaną cerę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:13   #3749
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale szybko piszecie

cera z mocnymi zaczerwieniami, popękanymi naczynkami : wymalowałam znajomą dając pędzlem kabuki warstwę korektora mint, cienką jak podklad a na to dwie warstwy podkladu intensve- naprawdę zaczerwienienia niewidoczne

podklad prasowany: nalozyłam dziś i jest to bajecznie łatwe, jedna warstwa daje maksymalne krycie, czuję zapach jojoba, nakłada się łatwo(gąbeczką) z poślizgiem, nie podkreśla mi porów zmarszczek i ogolnie brawo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:15   #3750
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wymiziałam się intensive , potem STF i stwierdzam że po godzinie znowu się świecę
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.