Moje pierwsze pazurki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 21:10   #1
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496

Moje pierwsze pazurki.


Zamieszczam tutaj kilka moich pierwszych prac.Bardzo proszę o szczere komentarze.Może macie dla mnie jakieś wskazówki?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00510.jpg (18,7 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00546.jpg (16,3 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00557.jpg (22,1 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00548.jpg (165,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00521.jpg (151,2 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00576.jpg (25,8 KB, 214 załadowań)
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:45   #2
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

po pierwsze nie to forum (przenosimy???)

po drugie dużo jeszcze pracy przed Tobą, ale to ktoś bardziej wykwalifikowany opowie
zdobienia przyjemne
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:50   #3
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Żelki.....moje pierwsze .

Zamieszczam tutaj kilka moich pierwszych prac.Nie dawno zakupiłam zestaw startowy.Bardzo chciałabym perfekcyjnie opanować sposob przedluzania paznokci metodą żelową.Zamierzam też wybrac sie na kursy ale póki co jestem samoukiem i chętnie skorzystam z Waszych rad.Ogólnie przyznaję osobiście nie jestem z nich zadowolona widzę wiele błedów.Problem w tym,że nie moge poradzić sobie z ich poprawą.Obaweiam się ,że bez kursu się nie obejdzie. Co o nich myślicie...Poddac się czy ćwiczyć, ćwiczyć....walczyc .Bardzo proszę o szczere komentarze.Może macie dla mnie jakieś wskazówki?????
Ikonki załączonych zdjęć

Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:53   #4
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

racja....jak to usunac
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:57   #5
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
racja....jak to usunac
nie usuwac poprosic moderatora o przeniesienie

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:58 Powód: błąd ort.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:01   #6
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

trzeci raz widze te same paznokcie... popiłam trochę wina i może dlatego mi się w oczach troi...

dziewczęta mam prośbę. Skoro Justynka widzi błędy niech nam najpierw o nich opowie, a później dopiro my skomentujemy... co Wy na to?
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:02   #7
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Jasne że ćwiczyć, praktyka czyni mistrza Moje zdanie nt. pazurków masz na forum "moje początki".
Ciekawy pomysł Potty, ale większość mankamentów tych pazurków została już wytknięta na innym forum

Edytowane przez katja2407
Czas edycji: 2009-02-26 o 22:06
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 22:03   #8
pucipucipuci
Raczkowanie
 
Avatar pucipucipuci
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 132
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Myślę, że jak na pierwszy raz to i tak wyszły całkiem przyzwoite. Popracujesz trochę, nabierzesz wprawy i nic tylko salon kosmetyczny otwierać!

Pozdrawiam...
I dużo powodzenia życzę!
__________________
Pani mąż, nie wiem, może się powiesił,
ale skoro była pani jego żoną, - wcale się temu nie dziwię...
W.A.
________
matura, maturaa, maturaaa! 09' ...
Plan na życie?... - przeżyć maj!
pucipucipuci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:05   #9
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Nie poddawaj sie, nie wszystko w życiu przychodzi latwo
Zgadzam się, że kurs bardzo ułatwiłby Ci zycie

edytuje post idąc za radą potty

świetny pomysł dala, najpierw przyznaj się co Tobie się w nich nie podoba

ale pracuj a bedzie dobrze

Edytowane przez AnnaEf
Czas edycji: 2009-02-26 o 22:10
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:32   #10
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Wiem dziewczynki namieszałam troche z tymi wątkami, zrobił się bałagan.
Na początku jeszcze wyjaśnię dosyć istotna kwestię.Nie założyłam tego wątku żeby sie pochwalić ,ponieważ nie ma czym.Jestem gotowa na krytykę z Waszej strony, mam jednak nadzieję, że znajdzie sie ktoś kto nie tylko ostro skrytykuje moje wypociny ale może udzieli mi kilku wskazówek.Byłabym bardzo wdzięczna.
Moje błedy:
1) French- nie ma lini uśmiechu
2) Paznokcie są płaskie, nie ma krzywej C
3) widać różnicę między tipsem a naturalna płytką..to jest mój największy ból.Nie wiem co robie nie tak...nad reszta mozna popracować ale jak takie podstawy nie wychodza...to chyba nic tylko darowac sobie to i co najwyzej praktykowac na sobie...
4) w niektorych miejscach przepiłowałam płytkę
5) Niektore paznokcie są mało zgrabne
I to chyba tyle..moze zauwazycie coś więcej...ale samokrytyczny ten opis, moze cos na plus....fioletowe sa super.bo moje;-) na zdjciu tego nie widac ale efekt jest olsnieajacy robią furore...wizualnie technicznie pewnie beznadzieja...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pucipucipuci Pokaż wiadomość
Myślę, że jak na pierwszy raz to i tak wyszły całkiem przyzwoite. Popracujesz trochę, nabierzesz wprawy i nic tylko salon kosmetyczny otwierać!

Pozdrawiam...
I dużo powodzenia życzę!
Dziękuje..miło widzieć taki komentarz...podnosisz na duchu...dzieki
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:58   #11
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

widzisz wiele ważnych rzeczy

Moje 2 krótkie rady, bo już tak poźno...

po 1 piłuj boczki tipsa!! bo łopatki wychodzą
po 2 nie oszczędzaj na materiale, widzę że ozdoby nie sa nawet dobrze zalane, czyli nie ma co wspominać o tym że powinien tu istniec łuk paznokcia itd.

Pracuj samokrytyka dobrze rokuje. 3mam kciuki za Ciebie, Twoj pilnik i Twój pędzel
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 10:16   #12
Monika748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nidzica - Antwerpia
Wiadomości: 294
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Sadze ze jest fajnie... Tylko AnnaEf miala racje co do tych bokow, strasznie rzucaja sie w oczy. Zdobienia bardzo mi sie podobaja, szczegolnie te fioletowe z kwiatkiem
Powodzenia zycze przy nastepnych
Monika748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:29   #13
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Już przesunęłam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:05   #14
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1235682583 tu widać łopatki płaskie uśmiech, źle spiłowany tips i brak stresu... ale zdobienie przyjemne

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1235682583 brzydkie...łopatki, za daleko jak dla mnie brokat położyłaś i wygląda troszkę nienaturalnie niewyraźne zdjęcie, ale jakieś plami widzę na paznokciach

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1235682583 śliczne zdobienie tylko kształt jakiś dziwny, ni to kwadrat ni okrągły Ale łopatka już mniejsza

Ćwicz, ćwicz
Zrobiłaś kurs?
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:36   #15
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Wiem dziewczynki namieszałam troche z tymi wątkami, zrobił się bałagan.
Połączyłam Twoje wątki żeby nie było bałaganu
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:54   #16
sSlodziiutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 13
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Zdobienia ładne Technicznie niestety się nie wypowiem chodźbym chciała sama dobrze nie robie pazurków więc co ja będę pouczała innych hehehe
sSlodziiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:27   #17
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Żelki.....moje pierwsze .

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Nie poddawaj sie, nie wszystko w życiu przychodzi latwo
Zgadzam się, że kurs bardzo ułatwiłby Ci zycie

edytuje post idąc za radą potty

świetny pomysł dala, najpierw przyznaj się co Tobie się w nich nie podoba

ale pracuj a bedzie dobrze



Zgadzam się ...Ćwicz, ćwicz a na pewno będzie lepiej ...
Pozdrawiam
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:54   #18
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Dzięki za skomantowanie moich paznokietków.Dziękuje rowniez za wsparcie i podniesienie na duchu...pomogły mi wasze krytyki wytknięcie błędów i zacheta do ćwiczeń.Macie racje będę ćwiczyła...nie poddam się tak łatwo ale najgorsze ,że niechciałabym przy tym krzywdzić innych a na sobie ćwiczyć ileż można...fatalnie.Wiecie co moje paznokcie ,które sama sobie robiłam trzymają sie już 5 tydzien, bez pekania i odpryskiwania żelku bez zapowietrzeń...są ok.Ale jak komuś zrobie paznokcie po tygodniu odpadaja...nie wiem co jest nie tak.Sama jestem w szoku ze tak długo noszę jedne tipsy.Jak wcześniej robiłam paznokcie u koleżanek( prawie profesjonalistek) paznokcie po tygodniu odoadaly zel odpryskiwała..a moja sa i sa, tylko je dopelniam.Właśnie dziś zamierzam dopełnić swoje i zrobić frencha z kwiatkami z akrylu...to beda moje pierwsze kwiatki...to ide poracowac a wieczorem wrzucę fotke...skomentujecie.Poz drawiam i życze miłego wieczorku
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:27   #19
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1235682583 te są okropne
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 20:14   #20
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Witam dziewczynki wrzucam zdjęcia mojej wczorajszej pracy. To są moje paznokcie dopełnione drugi raz ( 6 tydzien te same tipsy).Macie okazje zaobserwować moje pierwsze kwiatki z akrylu.Stosowałam się do Waszych rad....oceńcie...proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00591.jpg (43,1 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00600.jpg (21,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00590.jpg (19,6 KB, 195 załadowań)
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:25   #21
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

bardzo przyjemne zdobienie i kwaituszki tez bardzo sympatyczne... skromniutkie, ale urokliwe
ksztalt wolnego brzegu wydaje mi sie poprawny
ale:
paznokcie nadal sa plaskie
chyba widze gdzieniegdzie przeswity
i czy Ty dziewczynko nie przepilowalas sobie plytki??? ała!!!

ogolnie nie jest zle!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:54   #22
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Wiesz co Potty, tak na jednym paznokciu przepilowałam płytkę przyznaje...ale reszta ok...zwróć uwagę, że to zalezy od światła przy jakim zdjęcie było zrobione.Sugerujcie się ostatnim zdjęciem najbardziej, ponieważ było robione przy dziennym świetle.Płaskie może i są, ale wierz mi że mniej płaskie niz te poprzednie.Moze nie mają jeszcze idealnego kształtu ale starałam się nałożyc na środek paznokcia więcej ,żelu, później jeszcze nadawałam im kształt..nie jest napewno perfekcyjnie wykonany...ale kurcze dopiero sie uczę, grunt żebym sie rozwijała a nie cofała...starałam się też frencha bardziej uśmiechnąć...cięzko to przyuważyc bo ozdobiłam cyrkoniami, ale naprawde nie jest juz prosty i ścięty jak poprzednio. I co najważniejsze napewno nie mozna tych paznokci nazwać łopatami...nie żałowałam pilnika...spiłowałam wyprofilowałam, nadałam kwadratowy kształ....wiecie co mieliście racje tamte wcześniejsze moje paznokcie to łopaty...zauważyłam to dopiero porównywając je z tymi.
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 08:26   #23
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Dużo ladniejsze od poprzednich płytka chyba jest przepiłowana więcej niż na jednym paznokciu Gdzieniegdzie jeszcze powinnaś podpiłować boczki. Ale według mnie jest duży postęp
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:39   #24
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

no lepiej ale jakies dziwne ksztalty maja te paznokcie twoje ;/
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1236024843 tu np na srodkowym palcu jst jakis wybuj na bialym frenchu albo krzywo polozony zel,

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1236024843 na tych jescze widac troszke przeswitujacy mleczny tips, i ten malutki paluszek sie troszke za bardzo rozszerza na boki
a te biale z kwiatuszkami maja fajne zdobienie ale zdjecie niewyrazne wiec wiecej nie moge nic powiedziec bo nie widze reszte bledow widze ze sama sobie wytyczylas i dziwie sie ze jesli wiesz co zle robisz to czemu tego nie zmieniasz, np jak wiadomo ci ze plytki sie nie przepilowywuje to czemu tak mocno ja pilujesz.. ałł.. ;*
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:17   #25
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Zdjęcia kiepskie. Kształt pazurków jest brzydki i nadaje się do całkowitej poprawki. Poza tym, nie ma stresu, uśmiech jest nierówny i prześwituje mleczny tips (?).
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:36   #26
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Zdjęcia kiepskie. Kształt pazurków jest brzydki i nadaje się do całkowitej poprawki. Poza tym, nie ma stresu, uśmiech jest nierówny i prześwituje mleczny tips (?).
Co Ci się nie podoba w ich kształcie???Co z nim nie tak?Są kwadratowe...akurat do kształtu nie mam żadnych zastrzeżeń...łatwo powiedziec, że brzydki kształ..ale dlaczego wytłumacz..bo nie rozumiema..tamte były zaokrągłe a co z tymi nie tak.Prześwity...bardzo możliwe...trafiłam na kiepski żel do frencha ..dopiero poznaje produkty i już wiem,że więcej go nie kupie....a co do krzywego frencha...hehe...nie sądze by te zdjecia były na tyle wyraźne abyś zauważyła takie nie dociągnięcia...ale dzięki za opinię...chetnie zobacze twoje dzieła...pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Dziękuję wszytkim za komentarze...jeszcze sie troszke wytłumacze co do drugiego zdjęcia....fakt paznokcie wyglądają jakby płytka była przepiłowana...ale możliwe ,że zbyt mocno docisnełam palce do powierzchni...i stąd taki efekt normalnie nie maja takiego koloru....na jednym przepiłowałam płytke to fakt...ale reszta jest spoko....jakby były porzepiłowane to na wszytkich fotkach byłoby to widoczne.
A ktos to pytał dlaczego powtarzam błedy, które zauważam,A dlatego ,że nie mam jeszcze takiego wyczucia w rękach...pracuje nad tym,każdemu początkującemu może się zdarzyc,że pilnik troszkę zeskoczy z progu między tipsem a naturalną płytką...pozatym naturalny paznokieć jest bardzo delikatny, trzeba byc bardzo ostrożnym...ja może do końca nie byłam..nie starałam sie...bo robiłam sobie...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Zdjęcia kiepskie. Kształt pazurków jest brzydki i nadaje się do całkowitej poprawki. Poza tym, nie ma stresu, uśmiech jest nierówny i prześwituje mleczny tips (?).
Obejrzałam sobie twoją pazurkową galerie.Myślałam,że skoro masz tyle do powiedzenia na temat moich paznokci to rzeczywiście jesteś obdarzona niewiarygodnym talentem i masz przeogromne doświadczenie w tej dziedzinie...myliłam się.Twoje paznokcie są mega grube, wyglądają nienaturalnie....zwracają c uwagę na kciuka( na którymś ze zdjęc jest bokiem) mozna zaobserwować jak wystaje ...wszytkie są grube i niczym nie przypominaja naturalnych paznokci ...kupa nawalonego żelu i tyle wogóle nie są zgrabne...eeee...jak to jest prawidłowe wykonanie paznokci...to ja wole już moje" płaskie" są bardziej przybliżone wyglądem do naturlanych paznokci....a i niektore paznokcie w twoim wykonaniu zwężają sie..ku końcowi to dopiero paskudny kształa...tips za opuską jest węższy od szerokości naturalnej płytki....a może to tak ma wyglądać???...ale zdobienia nawet ładne
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:04   #27
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Co Ci się nie podoba w ich kształcie???Co z nim nie tak?Są kwadratowe...akurat do kształtu nie mam żadnych zastrzeżeń...łatwo powiedziec, że brzydki kształ..ale dlaczego wytłumacz..bo nie rozumiema..tamte były zaokrągłe a co z tymi nie tak.Prześwity...bardzo możliwe...trafiłam na kiepski żel do frencha ..dopiero poznaje produkty i już wiem,że więcej go nie kupie....a co do krzywego frencha...hehe...nie sądze by te zdjecia były na tyle wyraźne abyś zauważyła takie nie dociągnięcia...ale dzięki za opinię...chetnie zobacze twoje dzieła...pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Dziękuję wszytkim za komentarze...jeszcze sie troszke wytłumacze co do drugiego zdjęcia....fakt paznokcie wyglądają jakby płytka była przepiłowana...ale możliwe ,że zbyt mocno docisnełam palce do powierzchni...i stąd taki efekt normalnie nie maja takiego koloru....na jednym przepiłowałam płytke to fakt...ale reszta jest spoko....jakby były porzepiłowane to na wszytkich fotkach byłoby to widoczne.
A ktos to pytał dlaczego powtarzam błedy, które zauważam,A dlatego ,że nie mam jeszcze takiego wyczucia w rękach...pracuje nad tym,każdemu początkującemu może się zdarzyc,że pilnik troszkę zeskoczy z progu między tipsem a naturalną płytką...pozatym naturalny paznokieć jest bardzo delikatny, trzeba byc bardzo ostrożnym...ja może do końca nie byłam..nie starałam sie...bo robiłam sobie...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


Obejrzałam sobie twoją pazurkową galerie.Myślałam,że skoro masz tyle do powiedzenia na temat moich paznokci to rzeczywiście jesteś obdarzona niewiarygodnym talentem i masz przeogromne doświadczenie w tej dziedzinie...myliłam się.Twoje paznokcie są mega grube, wyglądają nienaturalnie....zwracają c uwagę na kciuka( na którymś ze zdjęc jest bokiem) mozna zaobserwować jak wystaje ...wszytkie są grube i niczym nie przypominaja naturalnych paznokci ...kupa nawalonego żelu i tyle wogóle nie są zgrabne...eeee...jak to jest prawidłowe wykonanie paznokci...to ja wole już moje" płaskie" są bardziej przybliżone wyglądem do naturlanych paznokci....a i niektore paznokcie w twoim wykonaniu zwężają sie..ku końcowi to dopiero paskudny kształa...tips za opuską jest węższy od szerokości naturalnej płytki....a może to tak ma wyglądać???...ale zdobienia nawet ładne

łoooo w mordę, ale laska pojechałaaaa
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:40   #28
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Czyżby najlepsza obrona był atak ?
Ktoś tu ma ze sobą mega problem .....
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:25   #29
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:53   #30
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Ojoj nie ładnie
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.