Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 15:20   #1
EmoTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12

Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.


prosze o nie usówanie tematu, wiem, że moga istnieć tematy które moga mi pomóć ale nie umiem się odnaleść na tym forum
Witam !
Chcę was prosić o poradę, mam 15 lat, jestem chłopakiem i od grudnia zapuszczam włosy, teraz mam grzywke długości hmm tak poniżej brwi i reszte pod uszy, byłem ciemnym blondynem ale zastosowałem naturalną kurację rumiankiem i mam włosy jasne.
Zawsze po myciu moje włosy się lekko falowany/skręcały a raczej PUSZYŁY<--;/, więc zacząłem je prostować. - już 3 miesiące prostuje.

Mam włosy cienkie i suche, zawsze rano bardzo się podpuszają nawet jeśli je wyprostuje wieczorem, więc co dzień po 15 minut spędzam nad tym aby je ułożyć, zaś gdy są toche tłuste to są w miarę dobre. Myje je co 3-4 dni.
Zaczynają się wakacje więc chce o nie zadbać jakoś specjalnie co mi polecacie?
Jak narazie przed umyciem nakładam na 15 minut na włosy Naftę Kosmetyczną, a przed prostowaniem włosów po umyciu nakładam Krem wygładzający hot liss z 'loreal(technologia termo ochronna + wygladzanie) tylko że nie stosuje go na co dzien tylko po wymyciu a szapon używam taki z Nivea prostujący włosy.

Jestem amatorem w pielęgnowaniu włosów i chciałbym was prosić o konkretne porady, i jeśli mógłbym to nie jakieś pojedyczne tylko cały rytuał, że tak to ujmę hehe.

Edytowane przez EmoTar
Czas edycji: 2009-06-18 o 15:28
EmoTar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:26   #2
panicxxkiller
Raczkowanie
 
Avatar panicxxkiller
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 42
Dot.: Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.

cześć. jak tak czytam to w sumie nie wiem co Ci poradzić, bo konkretnego pytania nie widzę, ale cóż... XD
no więc ja polecam Ci szampony i odżywki z matrix'a co prawda droższe ale są wydajniejsze, no i ja mam włosy już po wielu zabiegach typu rozjaśnianie farbowanie, też mam 15 lat i kłaki mam do połowy pleców codziennie rano myje włosy, susze a potem prostuje i sa w dość dobrym stanie, we wakacje mam zamiar nie prostować, ale bede musiała dużo pierdów prostujących zakupić, aż w koncu znajde coś, co przyniesie efekt
jakby coś to pytaj albo gadu, bo zawsze jestem 9275667
panicxxkiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:44   #3
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.

Ja bym odstawila nafte, bo moze wysuszac. Szampon bym zmienila na jakis najlepiej bez SLS i SLeS (niektore dziecinne, np. Hipp, Babydream, Liliputz). Po kazdym myciu obowiazkowo odzywka. Prostownice najlepiej odstawic, a puszenie wlosow ogranicza (przynajmniej u mnie - wlosy do nerek puszace sie) odzywka Garnier Nutri-Gladki. Jesli chcesz wydawac kase, to owszem, mozesz stosowac profesjonalne kosmetyki, ale rownie dobrze mozesz przejrzec watki (polecam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300060 - kopalnia genialnych kosmetykow i https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290045) i zaoszczedzic sporo kasy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:07   #4
AWMB
Przyczajenie
 
Avatar AWMB
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kartuzy
Wiadomości: 14
GG do AWMB
Dot.: Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.

Cytat:
Napisane przez panicxxkiller Pokaż wiadomość
cześć. jak tak czytam to w sumie nie wiem co Ci poradzić, bo konkretnego pytania nie widzę, ale cóż... XD
no więc ja polecam Ci szampony i odżywki z matrix'a
zgodze sie . też używałam szamponu i odżywki z matrix'a i moje włosy były bez porównania lepsze od tych jak myłam je innym szamponami. pozdrawiam serdecznie .
__________________
Landrynka
AWMB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:47   #5
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.

No jak już będziesz miał włosy aby związać w kitke to będzie łatwiej bo nałożysz jakiś matowy żel lub paste i zwiążesz wsam raz na upały. Ale niewiem kiedy w tym roku są zapowiadane
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:23   #6
AgataB
Raczkowanie
 
Avatar AgataB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 31
Arrow Dot.: Prosze o porade- chlopak, prostownica, suche wlossy i regeneracja.

A ja powiem to, co zawsze: Wax i olej rycynowy. Chociaż nie oszukujmy się, kompletnie zniszczone włosy najlepiej po prostu przyciąć.
__________________
Posłuchajmy Led Zeppelin...
AgataB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.