Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 11:08   #1021
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Jest tu któras z dziewczyn która ma porównanie 02 z 03 ?
Swatche tak naprawdę mało dają prównując juz te z bloga (link i góry strony) i te z allegro róznica jest wielka.
A widzialas swatche Cathy?
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...+swatche+2.jpg

jesli 02 jest ciut za blada, na Twoim miejscu nie kupowalabym biga, zbliza sie lato i za blady kolor bedzie wygladal nienaturalnie.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:15   #1022
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zaczynam się bac dziewczyny o moje kolory... na szczęście wzięłam od 1 do 3 to pewnie coś wybiorę skoro brałam z mojej tonacji
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:27   #1023
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zaczynam się bac dziewczyny o moje kolory... na szczęście wzięłam od 1 do 3 to pewnie coś wybiorę skoro brałam z mojej tonacji
Chyba trzeba zasugerowac pani Sylwii, by zredukowala ilosc kolorow, bedzie latwiej
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:30   #1024
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Chyba trzeba zasugerowac pani Sylwii, by zredukowala ilosc kolorow, bedzie latwiej
nie jest to dobry pomysł , bo mnie az trzy pasuja i moge przebierać elette 1, faylinn 1, blossom 1
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:35   #1025
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Oj nie niech zostanie taka ilośc kolorów to jest wielki plus nawet jeżeli nie różnią się między sobą za bardzo. Ja już nie mogę się doczekac moich próbek, sądzę, że jutro już będą. I jak dobiorę kolor i mnie nie zapcha to biorę Biga
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:47   #1026
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Chcialam tylko pomoc
Do mnie big juz leci...poki co, mam probki.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:47   #1027
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Oj nie niech zostanie taka ilośc kolorów to jest wielki plus nawet jeżeli nie różnią się między sobą za bardzo. Ja już nie mogę się doczekac moich próbek, sądzę, że jutro już będą. I jak dobiorę kolor i mnie nie zapcha to biorę Biga
Moje próbki pixie też powinny być jutro razem z FT więc po pracy będzie wielkie testowanie, i jak będzie jeszcze światło to wrzucę swatche moich kolorków, na razie będą tylko dwa ale to raczej chwilowo tylko tak skromnie a wogóle to ja poprzeglądałam wątek "przed i po" to aż mnie skręca żeby wypróbować minerałki
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 11:51   #1028
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
a wogóle to ja poprzeglądałam wątek "przed i po" to aż mnie skręca żeby wypróbować minerałki
Anetuniaa, mnie tez skrecalo, gdy ogladalam. I teraz wiem, ze efekt jest naprawde piekny, gdy sie trafi z kolorem i formula.
Nawet twarz 40+ zyskuje swiezosc
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:48   #1029
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

tak zanim ja się zabiore do kupna kolejnych próbek to będe potrzebowała czegos ciemniejszego
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:54   #1030
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witajcie Wizażanki Odzywam się tu chyba drugi raz, mimo podgladania i wpatrywania się w produkty Pixie juz od kilku tygodni
Już chcialam zamawiać próbki z EDM przy okazji kupna pedzla flat top, ale chyba zamówię go z Pixie, będę miała szanse na wyprobowanie w koncu Pixie
Tylko nie mogę się zdecydować... Wiem, że chyba wolę odcienie z palety neutralnych.
Jestem z zasady blada, ale wydaje mi się że 0 z Pixie są dość jasne. Macie porównanie między 0, 1, 2 czy jest wyraźna rożnica w jasności? Obojetnie w jakim kolorku.
Nie mam niestety żadnego porównania, bo nie uzywałam jeszcze mineralnych podkładów.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-18 o 12:56
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:14   #1031
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Anetuniaa, mnie tez skrecalo, gdy ogladalam. I teraz wiem, ze efekt jest naprawde piekny, gdy sie trafi z kolorem i formula.
Nawet twarz 40+ zyskuje swiezosc
ehh no to już teraz jestem świderkiem
Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki Odzywam się tu chyba drugi raz, mimo podgladania i wpatrywania się w produkty Pixie juz od kilku tygodni
Już chcialam zamawiać próbki z EDM przy okazji kupna pedzla flat top, ale chyba zamówię go z Pixie, będę miała szanse na wyprobowanie w koncu Pixie
Tylko nie mogę się zdecydować... Wiem, że chyba wolę odcienie z palety neutralnych.
Jestem z zasady blada, ale wydaje mi się że 0 z Pixie są dość jasne. Macie porównanie między 0, 1, 2 czy jest wyraźna rożnica w jasności? Obojetnie w jakim kolorku.
Nie mam niestety żadnego porównania, bo nie uzywałam jeszcze mineralnych podkładów.
Na blogu wizażowej Cathy są swatche większości kolorów Pixie TU masz link
Mam nadzieję że autorka nie będzie miała mi za złe szafowania jej blogiem
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:27   #1032
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A widzialas swatche Cathy?
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...+swatche+2.jpg

jesli 02 jest ciut za blada, na Twoim miejscu nie kupowalabym biga, zbliza sie lato i za blady kolor bedzie wygladal nienaturalnie.

Dziekuje za odpowiedz, niestety te swatche są z czasu kiedy chyba nie bylo jeszcze moich kolorkow (neutrali).
Widać tu jednak różnicę 02 a 03 w wiekszośći odcieni.
Hm problem jest taki ze przez trzy pory roku jestem bladziochem a latem prawie mulatką i pewnie jeden odcien wyzej czyli to 03 nie bedzie i tak pasujące.
Poprosiłam jedną z wizazanek któa ma 03 z Calisty, może odsypie
Tak w ogóle to mam do odstąpienia 01 z Calisty i Breeny w wersji próbkowej bo zaczełam od probowania 02 a te i tak przyjasne.

Trochę zgłupiałam bo nie dość ze strasznie mi skórki powyłaziły jak nałożyłam pixie, to jeszcze jakby się zwazył w wielu miejscach. czyzby to wina kremu ?
sprobuję na inny.
eh
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:03   #1033
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mam wątpliwości co do podkładów Pixie u mnie.
Zaczęłam od stosowania formuły bardziej kryjącej i od razu pierwszego dnia nie miałam zbyt dużo czasu rano, żeby przyglądać się efektom nakładania, więc kiedy zobaczyłam się w ciągu dnia... Nie wyglądałam co prawda tak źle, jak przy używaniu podkładów drogeryjnych, ale podkład ściemniał i zżółkł, co wyglądało co najmniej niezbyt estetycznie.
Następnego dnia miałam chwile więcej czasu, więc użyłam zamiast skrobi primera Pixie. Rano było idealnie, ale podkład w ciągu dnia również ściemniał. Poza tym dzięki skrobi mogę zmatowić filtr (jego zmiana tymczasowo niemożliwa)- czego brakuje mi przy stosowaniu Prime Me Powder, a żaden puder używany do wykończenia nie jest w stanie osiągnąć wystarczjącego matu.

Jagoda83 -według mnie wszystko zależy od wybranego odcienia. Może za wiele nie pomogę, bo wszystkie próbki wybrałam najjaśniejsze, ale Faylinn0 i Shaylee0 są zdecydowanie za ciemne, ale Breena0, Ayperi0 czy Calista0 zaraz po nałożeniu mają względnie odpowiedni kolor.

Poza tym mam flat topa (nie posiadałam wcześniej typowych pędzli do minerałów) i jest cudowny!!! Używając teraz innych pędzli mam wrażenie, że używam grabi, albo przynajmniej drutów osadzonych na trzonku...

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2010-04-18 o 14:05
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:27   #1034
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz, niestety te swatche są z czasu kiedy chyba nie bylo jeszcze moich kolorkow (neutrali).
Widać tu jednak różnicę 02 a 03 w wiekszośći odcieni.
Hm problem jest taki ze przez trzy pory roku jestem bladziochem a latem prawie mulatką i pewnie jeden odcien wyzej czyli to 03 nie bedzie i tak pasujące.
Poprosiłam jedną z wizazanek któa ma 03 z Calisty, może odsypie
Tak w ogóle to mam do odstąpienia 01 z Calisty i Breeny w wersji próbkowej bo zaczełam od probowania 02 a te i tak przyjasne.

Trochę zgłupiałam bo nie dość ze strasznie mi skórki powyłaziły jak nałożyłam pixie, to jeszcze jakby się zwazył w wielu miejscach. czyzby to wina kremu ?
sprobuję na inny.
eh
Mi podkład Pixie nigdy się nie zważył i trzyma sie świetnie ,jednak wolę natural finish niż cover de luxe.
Moze za duzo masz na twarzy?

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:27
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:20   #1035
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja jestem zachwycona.

Porządnie przetestowałam podkład kryjący Pixie i jestem bardzo z niego zadowolona . Ładnie wygląda, nie warzy się, nie ściera (!), pięknie wygładza moje lekkie blizny(!). Biorę większe opakowanie Tylko, że jeszcze nie jestem pewna który kolorek wziąć

Primer - nie wiem czy podkład trzyma się na nim dużo lepiej, ale chyba mi nie szkodzi, a podkład świetnie się na nim rozprowadza. Na niego też mam ochotę. A wydaje mi się, że jak dziś zastosowałam
primer+podkład kryjący+primer -> to się nie świeciłam , ale może to zbieg okoliczności. Będę jeszcze próbować, żeby utwierdzić się w przekonaniu.

Żółty korektor - używam od miesiąca i co dzień nakładam go z wielkim zadowoleniem.

Jeszcze został mi do przetestowania podkład Natural, kto wie, może i on spodoba mi się, aczkolwiek na moje przebarwienia i blizny nie wyobrażam sobie używania podkładu w innej formule niż kryjąca.

Co do pudru Kiss of Sun to jeszcze nie wiem, ale może skuszę się na refill'a.

W końcu można wydać pieniążki na minerały w Polsce, co dla mnie jest rzeczą istotną. Poza tym naprawdę nie sądziłam, że Pixie będzie oferowało aż tak dobre produkty.
I bardzo się cieszę, że P. Sylwia umożliwiła kupno opakowań refill, dzięki czemu mogę pozwolić sobie na większe szaleństwo , gdybym miała kupić podkład, primer i puder w pełnowymiarowym opakowaniu to na pewno nie kupiłabym tych wszystkich rzeczy naraz.


Przeczytałam wcześniej opinię, że produkty Pixie pielęgnują cerę. Dla mnie rzeczą istotną jest, żeby kolorówka nie szkodziła i pozwalała skórze oddychać, zapewniała "komfort noszenia". Ale jakby miała jeszcze pielęgnować cerę to .
Poszczególne składniki wiem, że są bardzo dobre dla cery, ale jestem ciekawa czy jako kosmetyki będą rzeczywiście dla cery pysznym jedzonkiem..
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-19 o 07:10
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:27   #1036
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no nie wiem co z tym warzeniem się
chyba po prostu juz nie ta pora roku dla ziajki kakaowej na dzień, chociaz pudrowi essence to nie szkodziło.
Robie tydzien prób kolorków i noszenia, zobaczymy jak bedzie sie spisywał przez cale dnie na uczelni

a myslicie ze jest mozliwe dopasowanie odcienia idealnego ze skóra ? bo ja jak patrze na siebie w lustrze to jest ok, ale jak pytam TZ to mowi ze widac róznice na połączeniu twarzy i szyi
teraz Pixie to moj najwiekszy problem na ten tydzien
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:34   #1037
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja liczę, że jutro potestuję (zajęcia mam na 13 więc sądzę, że listonosz przyjdzie przed moim wyjazdem). Jestem tak nakręcona na Pixie, że szok. Nie mogą mnie zawieśc! tylko już się wnerwiam jak pomyślę o woreczkach strunowych, których nienawidzę
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:44   #1038
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
no nie wiem co z tym warzeniem się
chyba po prostu juz nie ta pora roku dla ziajki kakaowej na dzień, chociaz pudrowi essence to nie szkodziło.
Robie tydzien prób kolorków i noszenia, zobaczymy jak bedzie sie spisywał przez cale dnie na uczelni

a myslicie ze jest mozliwe dopasowanie odcienia idealnego ze skóra ? bo ja jak patrze na siebie w lustrze to jest ok, ale jak pytam TZ to mowi ze widac róznice na połączeniu twarzy i szyi
teraz Pixie to moj najwiekszy problem na ten tydzien
Ja tez mam problem, tylko ze moje koleżanki uważają, że wszystko mi pasuje Albo są za grzeczne albo nie bardzo wiedzą o co mi chodzi z tym dopasowaniem odcienia , (jakoś nie mogę im przetłumaczyć, że to kolor szyjki jest ważny, a nie buzi, a u mnie się to sporo różni).
Robię sobie testy na szyi: maluje po kawałku pędzlem i patrzę za 10 minut co mi się lepiej wtopiło, możesz spróbować
Ja zamierzam tak dla pewności przed ostateczna decyzją wysłać fotkę z paskami do pani Sylwii do ostatecznej ekspertyzy

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-04-18 o 21:09
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:45   #1039
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
a myslicie ze jest mozliwe dopasowanie odcienia idealnego ze skóra ? bo ja jak patrze na siebie w lustrze to jest ok, ale jak pytam TZ to mowi ze widac róznice na połączeniu twarzy i szyi
teraz Pixie to moj najwiekszy problem na ten tydzien
Zwykle szyja ma inny odcien niz twarz, moze sprobuj podklad delitatnie przeciagac pedzlem w strone szyi az do zgubienia granicy? Niektore osoby maja problem z doborem, wyjsciem jest mieszanie 2 odcieni w okreslonych( przez siebie) proporcjach.

A ja dzis swoja latorosl wymalowalam...I jestem w szoku, jak pieknie wygladala, no ale mloda mi od razu powiedziala-ja nie mam czasu rano na takie zabiegi...wiec na sile jej wciskac nie bede, tym bardziej, ze ma zupelnie inny odcien skory niz ja( co wiazaloby sie z kolejnymi zakupami)
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 07:57   #1040
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A ja dzis swoja latorosl wymalowalam...I jestem w szoku, jak pieknie wygladala, no ale mloda mi od razu powiedziala-ja nie mam czasu rano na takie zabiegi...wiec na sile jej wciskac nie bede, tym bardziej, ze ma zupelnie inny odcien skory niz ja( co wiazaloby sie z kolejnymi zakupami)
Mozna wiedzieć ile latorośl ma lat? Kurcze gdybym miała lat naście i istniałyby wówczas minerały - poświeciłabym tę chwilę co rano na makijaż wykonany minerałkami niż zwykłym, drogeryjnym podkładem. Miałam okropne problemy z cerą i wiem, że "dopomogły" mi drogeryjne kosmetyki.

Wiecie co zauwazyłam - po blisko roku flat top EDM zaczął drapać tz. nadal niby jest miękki ale czuję różnicę gdy używam flacika z Pixie. Być mozę za kilka miesiecy stanie się z nim to samo co z EDM ale hmmm dziwna sprawa.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2010-04-19 o 08:00
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:49   #1041
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zauwazylam to samo..co prawda nie mam pixie.. alee rok temu kupilam flata..nadal mieciutki, ale niedawno przyszedl nowy... i jest o niebo bardziej miekki i delikatny... Tamten jest bardziej drapiacy
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:56   #1042
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
zauwazylam to samo..co prawda nie mam pixie.. alee rok temu kupilam flata..nadal mieciutki, ale niedawno przyszedl nowy... i jest o niebo bardziej miekki i delikatny... Tamten jest bardziej drapiacy
A więc jednak nie zdaje mi się. Nie chciałam zeby to zabrzmiało tak, ze Pixie wychwalam pod niebiosa a EDM teraz to samo zło.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:03   #1043
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mozna wiedzieć ile latorośl ma lat? Kurcze gdybym miała lat naście i istniałyby wówczas minerały - poświeciłabym tę chwilę co rano na makijaż wykonany minerałkami niż zwykłym, drogeryjnym podkładem. Miałam okropne problemy z cerą i wiem, że "dopomogły" mi drogeryjne kosmetyki.
Moja latorosl ma lat 20, ale ona nie ma wielkich problemow z cera, przed okresem pojawiaja sie jej niespodzianki, no i w stresie oczywiscie i po ostrym jedzeniu. Nie potrzebuje wiele zabiegow, by wygladac ladnie, a po mineralkach wygladala pieknie! I pisze to nie daltego,ze to moja corka...
No coz...za moich nastoletnich czasow byl w aptece Aknosan i Benzacne. Pielegnacja poza kremem Nivea pojawiajacym sie czasem nie istniala, a gdy pojawily sie w koncu jakies kremy, byly poza zasiegiem mojej kieszeni. Uzywalam kremow do ciala kupowanych w wielkich pudlach na twarz.

Juz nie moge sie doczekac na mojego biga z Pixie, a co jest najpiekniejsze, to od dobrania koloru podkladu do otrzymania biga nie mijaja tygodnie
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:04   #1044
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny czy otrzymujecie e-maila informującego o wysyłce produktów?
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:06   #1045
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy otrzymujecie e-maila informującego o wysyłce produktów?
Nie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:09   #1046
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
A ja jestem zachwycona.

Porządnie przetestowałam podkład kryjący Pixie i jestem bardzo z niego zadowolona . Ładnie wygląda, nie warzy się, nie ściera (!), pięknie wygładza moje lekkie blizny(!). Biorę większe opakowanie Tylko, że jeszcze nie jestem pewna który kolorek wziąć

Primer - nie wiem czy podkład trzyma się na nim dużo lepiej, ale chyba mi nie szkodzi, a podkład świetnie się na nim rozprowadza. Na niego też mam ochotę. A wydaje mi się, że jak dziś zastosowałam
primer+podkład kryjący+primer -> to się nie świeciłam , ale może to zbieg okoliczności. Będę jeszcze próbować, żeby utwierdzić się w przekonaniu.

Żółty korektor - używam od miesiąca i co dzień nakładam go z wielkim zadowoleniem.

Jeszcze został mi do przetestowania podkład Natural, kto wie, może i on spodoba mi się, aczkolwiek na moje przebarwienia i blizny nie wyobrażam sobie używania podkładu w innej formule niż kryjąca.

Co do pudru Kiss of Sun to jeszcze nie wiem, ale może skuszę się na refill'a.

W końcu można wydać pieniążki na minerały w Polsce, co dla mnie jest rzeczą istotną. Poza tym naprawdę nie sądziłam, że Pixie będzie oferowało aż tak dobre produkty.
I bardzo się cieszę, że P. Sylwia umożliwiła kupno opakowań refill, dzięki czemu mogę pozwolić sobie na większe szaleństwo , gdybym miała kupić podkład, primer i puder w pełnowymiarowym opakowaniu to na pewno nie kupiłabym tych wszystkich rzeczy naraz.


Przeczytałam wcześniej opinię, że produkty Pixie pielęgnują cerę. Dla mnie rzeczą istotną jest, żeby kolorówka nie szkodziła i pozwalała skórze oddychać, zapewniała "komfort noszenia". Ale jakby miała jeszcze pielęgnować cerę to .
Poszczególne składniki wiem, że są bardzo dobre dla cery, ale jestem ciekawa czy jako kosmetyki będą rzeczywiście dla cery pysznym jedzonkiem..
A dziś nałożyłam podkład Natural Finish w kolorze Faylinn0 i jestem zdziwiona że tak dobrze kryje.. myślałam, że będę musiała użyć podkładu Cover jako korektor, a okazało się, że podkład Natural Finish nałożony dodatkowo punktowo właściwie dużo zakrył..
To teraz będę mieć dylemat czy brać Cover czy Natural.. ale oczywiście muszę poczekać do wieczora, żeby zobaczyć czy również będzie tak trwały jak Cover.

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy otrzymujecie e-maila informującego o wysyłce produktów?
Też nie otrzymałam, ale zamawiałam dwa razy i zawsze wysyłka była błyskawiczna.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-04-19 o 09:10
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:10   #1047
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Nie
Dziękuję za odpowiedź czyli uzbrajam się w cierpliwość i czekam na moje próbeczki Zamówiłam w czwartek powinny być jutro, a najpóźniej w środę. Nie mogę się już doczekać
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:14   #1048
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

p. Sylwia bardzo szybko wysyła paczki, zależy ile idzie przelew od Ciebie. Ale dzięki nowej funkcji na allegro przelewy natychmiast pojawiają się na koncie sprzedającego
Kurcze mój listonosz już powinien byc u mnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:30   #1049
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
p. Sylwia bardzo szybko wysyła paczki, zależy ile idzie przelew od Ciebie. Ale dzięki nowej funkcji na allegro przelewy natychmiast pojawiają się na koncie sprzedającego
Kurcze mój listonosz już powinien byc u mnie
Mi pani Sylwia napisala, ze wyslala, ale to byl wynik wczesniejszej korespondencji.
Trzymam kciuki za testy

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Przeczytałam wcześniej opinię, że produkty Pixie pielęgnują cerę. Dla mnie rzeczą istotną jest, żeby kolorówka nie szkodziła i pozwalała skórze oddychać, zapewniała "komfort noszenia". Ale jakby miała jeszcze pielęgnować cerę to .
Poszczególne składniki wiem, że są bardzo dobre dla cery, ale jestem ciekawa czy jako kosmetyki będą rzeczywiście dla cery pysznym jedzonkiem..
Ze wstepnych obserwacji ryzykuje twierdzenie, ze zielony korektor przyspiesza gojenie "niespodzianek" na skorze, a moze to suma calej pielegnacji? Niemniej, jestem w szoku.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:32   #1050
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja zamówiłam i zapłaciłam w środę więc mam nadzieję, że dziś przyjdzie paczuszka
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.