Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 12:45   #2761
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dokładnie! Charakterny ten Twój, bo chyba też rudawy z tego co pamiętam po akcji z torebką Podobno co rude to wredne
no ba

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613706]A mojego puderku MAC, o ktory pytalas nie chcesz?[/QUOTE]
idę go obejrzeć

a jak założysz klub, to mnie zaprosisz?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:48   #2762
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Odnośnie ACDC to kolega opowiadał mi że kilkanascie lat temu był w sklepie z kasetami magnetofonowymi i słyszy jak wchodzi facet i mówi do ekspedientki "poprosze kasetę takiego zespołu - Ace piorun Dece"

Dobre .
Nawiasem mowiac dobra nazwa na niszowa kapele garazowa w Polsce .

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ha ha ha widać króliki sa zboczne nie tylko na punkcie kolorówki co niektóre na punkcie cudzych rąk
Co do tych wielbicieli to mogłoby być ciekawie - ten od butów by śpiewał a dzidżejos by mu przygrywał do taktu

Wczoraj mi mBank ściągnął dolara po 3,46 zł
Zamówiłam sobie na ACW 2 wkłady Diora nude pasiastego bo stwierdziłam że jednak fajny jest tylko muszę odpowiedni krem nawilżający pod spód kłasć.
2 wkłady z wysyłką z USA wyszły mi i tak taniej niz jeden w Polsce
Szkoda, ze nie sprzedaja pelnowartosciowych kosmetykow. Nie lubie wkladow bo jestem wzrokowcem i ladne opakowanie to podstawa a poza tym pewnie bym popsula takie w plastiku .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:51   #2763
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ten SV naprawdę taki dobry?
Nie wiem Słyszałam zachwyty i chciałam spróbować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:51   #2764
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jamesik dzięki za opi
wreszcie trafiłam w czerwień idealną! do ośmiu razy sztuka
oba pikne!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:54   #2765
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

co do didzejosa to on jest przeboski i nieustannie poprawia moim znajomym humor na fb komentujac me zdjecia albo zamieszczajac jakies wyznania milosne.
wczoraj mnie nie bylo troche, wracam, a na fb zastaje odę do mojej osoby
Cytat:
Jo jo kochana,jak sie masz?where are you sweety.... I misss your lovely hands and boobs and nice legs and dobre oko and ladny lips and everything very very very very beautifull.ty jestes piekna
myslalam, ze umre ze smiechu

a do mojego trzeciego adoratora bedziemy jezdzic na wakacje, bo jest z Mauritius

jamesku, zakladaj klub, tylko przygarnijcie mnie tez

a ja co 5 sekund patrze dzisiaj na moje paznokcie

a w ogole to mnie natchnelo ostatnio, ze projektujac sobie szafe na korytarz radosnie dalam pelno wieszakow na ciuchy a zapomnialam o miejscu na buty ale na szczescie we wtorek przychodzi dopiero pan na pomiar tego to mu powiem, ze czesc wieszakow wylatuje, a zamiast tego beda polki

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

ace piorun dece

to jak starsza pani w jednym sklepie proszaca o ZUP [chodzilo o 7 up ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:57   #2766
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no ba


idę go obejrzeć

a jak założysz klub, to mnie zaprosisz?
No ba. Wszysteki stare Truskawy mile widziane. Nie chodzi mi o to, zeby jakas sekte/enklawe tworzyc tylko abysmy sie czuly swobodnie. Czasami ktoras chcialaby wrzucic swoje zdjecie coby pokazac ubranie, zapytac o cos, pokazac mejkap, ale nie robi tego, bo kazdy czyta. Klub dla wtajemniczonych by sie przydal. Nie wiem tylko jak go zalozyc :.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jamesik dzięki za opi
wreszcie trafiłam w czerwień idealną! do ośmiu razy sztuka
oba pikne!

Prosze


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do didzejosa to on jest przeboski i nieustannie poprawia moim znajomym humor na fb komentujac me zdjecia albo zamieszczajac jakies wyznania milosne.
wczoraj mnie nie bylo troche, wracam, a na fb zastaje odę do mojej osoby

myslalam, ze umre ze smiechu

a do mojego trzeciego adoratora bedziemy jezdzic na wakacje, bo jest z Mauritius

jamesku, zakladaj klub, tylko przygarnijcie mnie tez

a ja co 5 sekund patrze dzisiaj na moje paznokcie

a w ogole to mnie natchnelo ostatnio, ze projektujac sobie szafe na korytarz radosnie dalam pelno wieszakow na ciuchy a zapomnialam o miejscu na buty ale na szczescie we wtorek przychodzi dopiero pan na pomiar tego to mu powiem, ze czesc wieszakow wylatuje, a zamiast tego beda polki

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

ace piorun dece

to jak starsza pani w jednym sklepie proszaca o ZUP [chodzilo o 7 up ]

Fajnie, jakbys chciala kogos wziac ze soba na Mauritiusa to wiesz gdzie mnie znalezc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:59   #2767
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Odnośnie ACDC to kolega opowiadał mi że kilkanascie lat temu był w sklepie z kasetami magnetofonowymi i słyszy jak wchodzi facet i mówi do ekspedientki "poprosze kasetę takiego zespołu - Ace piorun Dece"
Wśród moich bliskich ta nazwa funkcjonuje od dawna, rozwala mnie jednak zawsze


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ha ha ha widać króliki sa zboczne nie tylko na punkcie kolorówki co niektóre na punkcie cudzych rąk
Moje są grzeczne

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Co do tych wielbicieli to mogłoby być ciekawie - ten od butów by śpiewał a dzidżejos by mu przygrywał do taktu



Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wczoraj mi mBank ściągnął dolara po 3,46 zł
Zamówiłam sobie na ACW 2 wkłady Diora nude pasiastego bo stwierdziłam że jednak fajny jest tylko muszę odpowiedni krem nawilżający pod spód kłasć.
2 wkłady z wysyłką z USA wyszły mi i tak taniej niz jeden w Polsce
Dolar ma straszną zwyżkę...

A jaki krem nakładasz pod nude'a? Ja się powoli przymierzam, ale mam cerę mieszaną i nie wiem czy się spisze

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613990]Szkoda, ze nie sprzedaja pelnowartosciowych kosmetykow. Nie lubie wkladow bo jestem wzrokowcem i ladne opakowanie to podstawa a poza tym pewnie bym popsula takie w plastiku .[/QUOTE]

A kasetka od paskowanego nude'a jest prześliczna

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiem Słyszałam zachwyty i chciałam spróbować
Ja też słyszałam te zachwyty
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:00   #2768
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19614204]No ba. Wszysteki stare Truskawy mile widziane. Nie chodzi mi o to, zeby jakas sekte/enklawe tworzyc tylko abysmy sie czuly swobodnie. Czasami ktoras chcialaby wrzucic swoje zdjecie coby pokazac ubranie, zapytac o cos, pokazac mejkap, ale nie robi tego, bo kazdy czyta. Klub dla wtajemniczonych by sie przydal. Nie wiem tylko jak go zalozyc :.[/QUOTE]
nienawidzę technologii

idę tego maca twojego w końcu obejrzeć
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:01   #2769
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Juz wie, co z tym klubem i jak zalozyc :d. Jak sie zdecydujecie na klub to krzyczcie. Zaloze. Musialabysmy tylko z tego watku zrezygnowac bo klub sensu by nie mial. Jak wszystkie w klubie beda to na to samo wyjdzie.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nienawidzę technologii

idę tego maca twojego w końcu obejrzeć
Idz idz .
btw: jutro ide na poczte, wiec wiesz ...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:02   #2770
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dla mnie może być klub
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:05   #2771
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613990]Dobre .
Nawiasem mowiac dobra nazwa na niszowa kapele garazowa w Polsce .



Szkoda, ze nie sprzedaja pelnowartosciowych kosmetykow. Nie lubie wkladow bo jestem wzrokowcem i ladne opakowanie to podstawa a poza tym pewnie bym popsula takie w plastiku .[/QUOTE]


Ja tez nie lubie testerów w plastikach ale dla tego diora robię wyjatek
Pozatym jak znam siebie to bardzo możliwe że kupie sobie niedługo pełnowymiarowe opakowanie z puderniczką i wtedy te wkłady będę miała jako zapas

Co do klubu to ja jestem za chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu. Dziewczyny na społecznościch mają watek, założyły sobie klub i na wielkanoc urządziły konkurs miss mokrego podkoszulka i powstawiały w klubie swoje fotki. I co sie wczoraj okazało - jedna z klubowiczek która nie wstawiła swojego zdjecia skopiowała zdjecie innej (nie wiem czy było to topless całkowite czy w mokrym podkoszulku), dała to zdjecie na forum z grami gdzie sa głównie sami faceci, pod spodem link aby jej klikali w baner z tym konkursem glamour czy fashion. Oczywiście wszyscy mysleli ze to jej zdjecie, ktoś wyczaił że przybywa jej dużo klików w konkursie dlatego ze wystawiła swoje gołe cycki a potem wyszło że one wcale nie są jej tylko kolezanki z klubu. Oczywiście dostała stałego bana ale normalnie szczęka mi opadła jak to wszytsko czytałam. Czego to ludzie nie zrobią dla butelki perfum ...

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:08
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:06   #2772
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie testerów w plastikach ale dla tego diora robię wyjatek
Pozatym jak znam siebie to bardzo możliwe że kupie sobie niedługo pełnowymiarowe opakowanie z puderniczką i wtedy te wkłady będę miała jako zapas

Co do klubu to ja sie zgadzam chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu. Dziewczyny na społecznościch mają watek, założyły sobie klub i na wielkanoc urządziły konkurs miss mokrego podkoszulka i powstawiały w klubie swoje fotki. I co sie wczoraj okazało - jedna z klubowiczek która nie wstawiła swojego zdjecia skopiowała zdjecie innej (nie wiem czy było to topless całkowite czy w mokrym podkoszulku), dała to zdjecie na forum z grami gdzie sa głównie sami faceci, pod spodem link aby jej klikali w baner z tym konkursem glamour czy fashion. Oczywiście wszyscy mysleli ze to jej zdjecie, ktoś wyczaił że przybywa jej dużo klików w konkursie dlatego ze wystawiła swoje gołe cycki a potem wyszło że one wcale nie są jej tylko kolezanki z klubu. Oczywiście dostała stałego bana ale normalnie szczęka mi opadła jak to wszytsko czytałam. Czego to ludzie nie zrobią dla butelki perfum ...
Prosimy o linka .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:07   #2773
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613706]TYlko jak widze, ze krzystaja z nazw, ktorymi ja ochrzcilam ten puderek to czasami mnie skreca. To zreszta sie bardzo czesto zdarza rowniez w wypadku innych rzeczy polecanych przez wiele wizazanek. "Nasze" rzeczy polowe wizazu ma. Czasami ktoras sie nameczy szukajac czegos czy polecajac a kilkaset osob przeczyta i nikt nawet nie podziekuje ani nie zaproponuje nic swojego.
Serio zastanawiam sie teraz nad zalozeniem klubu.[/QUOTE]

Widzisz James, wyznaczasz nowe trendy w nazewnictwie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jamesik dzięki za opi
wreszcie trafiłam w czerwień idealną! do ośmiu razy sztuka
oba pikne!
A jakie to?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a do mojego trzeciego adoratora bedziemy jezdzic na wakacje, bo jest z Mauritius


Mogę zapakować małża ze sobą?


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to mnie natchnelo ostatnio, ze projektujac sobie szafe na korytarz radosnie dalam pelno wieszakow na ciuchy a zapomnialam o miejscu na buty ale na szczescie we wtorek przychodzi dopiero pan na pomiar tego to mu powiem, ze czesc wieszakow wylatuje, a zamiast tego beda polki
No takie przeoczenie? Zakochana czy co? Pewnie Cię te opisy tak wyprowadzają z równowagi

Umarłam jak przeczytałam I misss your lovely hands and boobs, no ma facet gadane
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:07   #2774
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie testerów w plastikach ale dla tego diora robię wyjatek
Pozatym jak znam siebie to bardzo możliwe że kupie sobie niedługo pełnowymiarowe opakowanie z puderniczką i wtedy te wkłady będę miała jako zapas

Co do klubu to ja sie zgadzam chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu. Dziewczyny na społecznościch mają watek, założyły sobie klub i na wielkanoc urządziły konkurs miss mokrego podkoszulka i powstawiały w klubie swoje fotki. I co sie wczoraj okazało - jedna z klubowiczek która nie wstawiła swojego zdjecia skopiowała zdjecie innej (nie wiem czy było to topless całkowite czy w mokrym podkoszulku), dała to zdjecie na forum z grami gdzie sa głównie sami faceci, pod spodem link aby jej klikali w baner z tym konkursem glamour czy fashion. Oczywiście wszyscy mysleli ze to jej zdjecie, ktoś wyczaił że przybywa jej dużo klików w konkursie dlatego ze wystawiła swoje gołe cycki a potem wyszło że one wcale nie są jej tylko kolezanki z klubu. Oczywiście dostała stałego bana ale normalnie szczęka mi opadła jak to wszytsko czytałam. Czego to ludzie nie zrobią dla butelki perfum ...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:07   #2775
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613706]
btw: zauwazylam cos, co bardzo mnie drazni na wizazu. Wiem, ze nasz watek jets publiczny i ogolnodostepny. Jestem swiadoma zatem, ze kazdy moze wszystko przeczytac. Drazni mnie jednak to, ze niektore wizazanki slepo korzystaja z tego, co my piszemy nic od siebie nie wnoszac. Trafia mnie jak widze kolejna "fanke" Zbozaka. Naszukalam sie go sporo bo nigdzie bo znalezc nie mozna bylo w sieci. A wizazanki korzystaja, okej. TYlko jak widze, ze krzystaja z nazw, ktorymi ja ochrzcilam ten puderek to czasami mnie skreca. To zreszta sie bardzo czesto zdarza rowniez w wypadku innych rzeczy polecanych przez wiele wizazanek. "Nasze" rzeczy polowe wizazu ma. Czasami ktoras sie nameczy szukajac czegos czy polecajac a kilkaset osob przeczyta i nikt nawet nie podziekuje ani nie zaproponuje nic swojego.
Serio zastanawiam sie teraz nad zalozeniem klubu.
[/QUOTE]

Co do klubu -- nie jest to zły pomysł (pod warunkiem, że mnie przyjmiecie ), zwłaszcza z uwagi na obecną sytuację na Tru. Tematyka nam się znacznie odmieniła, a tytuł wątku został, dla osób "z zewnątrz" może to wyglądać dziwnie.

Natomiast co do samego zjawiska -- obawiam się, że nic z tym nie zrobisz i jedyne co, to możesz wyluzować (jakkolwiek głupio to nie brzmi). Wiele osób podczytuje, a w dyskusji nie uczestniczy; idą potem dalej, tu wspomną, tam wspomną i wieść się niesie. Nie ma co liczyć na uznanie zasług od obcych osób -- my tu sobie wzajemnie fajne rzeczy wynajdujemy i polecamy, ale nikt inny Ci nie podziękuje. I jeszcze ochrzan zarobisz, bo kogoś nie chcesz do zamówienia albo za długo nie wyślesz paczki, jak już coś z dobrego serca znajdziesz i zrobisz.

Nie ma też co liczyć, że cokolwiek pozostanie na Wizażu "elitarnym/ekskluzywnym" -- dopóki nie zaczniesz kupować kosmetyków w kwotach czterocyfrowych, to zawsze zdarzy się ktoś, kto podpatrzy i też sobie kupi. Taki lajf

PS: Ilios, wyznanie przepiękne, Twoje życie z didżejosem... na pewno nie jest nudne

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-05-27 o 13:12
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:09   #2776
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Co do klubu to ja jestem za chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:19   #2777
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do didzejosa to on jest przeboski i nieustannie poprawia moim znajomym humor na fb komentujac me zdjecia albo zamieszczajac jakies wyznania milosne.
wczoraj mnie nie bylo troche, wracam, a na fb zastaje odę do mojej osoby

myslalam, ze umre ze smiechu

a do mojego trzeciego adoratora bedziemy jezdzic na wakacje, bo jest z Mauritius

jamesku, zakladaj klub, tylko przygarnijcie mnie tez



---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

ace piorun dece

to jak starsza pani w jednym sklepie proszaca o ZUP [chodzilo o 7 up ]
No nie dzidżejos wymiata

Mauritius ja chcem na Mauritius.....


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Dolar ma straszną zwyżkę...

A jaki krem nakładasz pod nude'a? Ja się powoli przymierzam, ale mam cerę mieszaną i nie wiem czy się spisze

A kasetka od paskowanego nude'a jest prześliczna
Taaaa mów mi jeszcze o tej kasetce .......

Dobrze ze jednak wcześniej kupiłam tego diora bo widzę ze dzisiaj juz go nie ma na ACW

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19614493]Prosimy o linka .[/QUOTE]

proszę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419269&page=129

post 3868 i dalej
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:21   #2778
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dobra, to probuje z klubem. Zobaczymy jak sie przyjmie .

Sala, milo bedzie nie wysluchiwac pretensji innych .
----------------------------------------------------------------
A jak bedzie klub to Redzik bedzie musial nam wyslac swoje foto. Nie bedzie mial juz wymowki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:21   #2779
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no jestem
wróciłam od fryzjerki nowej z bardzo pozytywnymi wrażeniami
1. kolor jest taki jak chciałam - w miarę chłodny blond;
2. cięcie ok - może minimalnie zbyt mocno wycieniowała mi grzywke ale zobaczymy - może sie oswoje z tym
3. reszta cięcia ok
4. super pozytywne wrażenia z "obsługi" mojej głowy + mega przyjemny masaz głowy podczas mycia - a nie takie szybko szybko bo klientki czekają;

no i fryzjer 50 metrów ode mnie
a nie jak dotychczas - przewalanie sie przez całe miasto

ogólnie fajnie - przez te mdłości i siedzenie w domu byłam już mega zarośnięta i sie żle czułam a teraz znów czuje sie fajnie zadbanie i modnie

tylko cena mi sie nie podoba - ile płacicie za farbe i ciecie?
ja dałam 160 zł a mam naprawde krótkie włosy; krótkie krótkie; żadne tam do ramion czy cuś - boki nad uchem wręcz wycięte;


klub zamknięty? jestem za - faktycznie jak sie patrzy co ludzie podczytują i jak przeszukują fora ( tu przykład odnalezienia Dimiti przez TVN) to ja czesto wstrzymuję się z napisaniem czegoś;
jestem uczestnikiem jednego forum zamkniętego na gazecie - znamy sie z dziewczynami już ponad 3 lata i gadamy o WSZYSTKIM - z kilkoma spotkałam się już w realu, jest super; ( forum z założenia było dzieciowe)
z Wami pewnie też fajnie byłoby pogadać na tematy wszelakie bardziej i mniej osobiste - no ale to nie tak publicznie;
tylko faktycznie - jeśli mamy zakładać klub to wszystkie się tam przenosimy i nie kontynuujemy wątku truskawkowego bo się zacznie to rozłazić;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:25   #2780
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

A jakie to?
czerwień z kolekcji rosyjskiej (mojej ulubionej zresztą) vodka&caviar , długo szukałam takiej czerwieni śliczna
i jasny fiolet ze szrekowej
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:30   #2781
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

mi sie z dodzejowej ody najbardziej podobalo "dobre oko" moje kumpele mowia, ze faworytem wszechczasow jest jak on na mnie czekal i czekal, a ja zapomnialam w ogole o tym, ze mu powiedzialam, ze zaraz wroce i mi napisal "kochanie, where are you kurde"

jak dla mnie to nie ma problemu, zebym pisala w klubie, a nie tu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:33   #2782
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613706]

btw: zauwazylam cos, co bardzo mnie drazni na wizazu. Wiem, ze nasz watek jets publiczny i ogolnodostepny. Jestem swiadoma zatem, ze kazdy moze wszystko przeczytac. Drazni mnie jednak to, ze niektore wizazanki slepo korzystaja z tego, co my piszemy nic od siebie nie wnoszac. Trafia mnie jak widze kolejna "fanke" Zbozaka. Naszukalam sie go sporo bo nigdzie bo znalezc nie mozna bylo w sieci. A wizazanki korzystaja, okej. TYlko jak widze, ze krzystaja z nazw, ktorymi ja ochrzcilam ten puderek to czasami mnie skreca. To zreszta sie bardzo czesto zdarza rowniez w wypadku innych rzeczy polecanych przez wiele wizazanek. "Nasze" rzeczy polowe wizazu ma. Czasami ktoras sie nameczy szukajac czegos czy polecajac a kilkaset osob przeczyta i nikt nawet nie podziekuje ani nie zaproponuje nic swojego.
Serio zastanawiam sie teraz nad zalozeniem klubu.
[/QUOTE]

moze poprostu w tej sytuacji zmien myslenie na pozytywne np. pomysl o sobie jak o kims kto kreujace trendy, od razu poczujesz satysfakcje. To jest chyba naturalne zjawisko, tak jest na kazdym forum, np. muzycznym... ludzie wyszukuja wspaniale zespoly a inny tylko podpatruja i zaczynaja sluchac, tak juz jest. Nie wiem czy sie kiedys odbrazisz za tamto zamowienie
ja nic nie kupilam jeszcze z Waszego polecenia chociaz przymierzam sie do opika
Arrachne, moze wzielabym z Toba te mini?? Jesli sie zgodzisz

Od siebie polecalam kilka dni temu balsamiki o niesamowitych zapachach
http://www.dolce.pl/aquolina/

ja wzielam beze cytr., czek. orzech i mango... sa boskie! ale slabo nawilzaja :/ zapach rekompencuje sa super!
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:38   #2783
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mi sie z dodzejowej ody najbardziej podobalo "dobre oko" moje kumpele mowia, ze faworytem wszechczasow jest jak on na mnie czekal i czekal, a ja zapomnialam w ogole o tym, ze mu powiedzialam, ze zaraz wroce i mi napisal "kochanie, where are you kurde"

jak dla mnie to nie ma problemu, zebym pisala w klubie, a nie tu
Fajne spolszczenia .
-----------------------------------------------
ps: Klub juz istnieje. JEst w moim watku po prawej stronie. Nie wiem jak Was zaprosic, wiec moze jest opcja, ze Wy sie zapraszacie a ja potwierdzam. Zerknijcie.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

okej, juz wiem. Prosze o PW, po to, abym nikogo nie przeoczyla w zaproszeniach.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:39   #2784
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19614860]A jak bedzie klub to Redzik bedzie musial nam wyslac swoje foto. Nie bedzie mial juz wymowki .[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
czerwień z kolekcji rosyjskiej (mojej ulubionej zresztą) vodka&caviar , długo szukałam takiej czerwieni śliczna
i jasny fiolet ze szrekowej
A vodka Ładna, ale boję się, że za ciepła dla mnie..

Mejkap super, że w końcu czujesz się zadbana

Cena trochę wysoka, ale za zadowolenie chyba warto. Gorzej jakbyś co miesiąc musiała chodzić na takie wizyty
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:39   #2785
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, jak 50 m od Ciebie do od mego przyszlego miejsca zamieszkania tez blisko
to sie zglosze po namiary jak bede szla.

no, wtedy gadalybysmy tam, a tu skonczylby sie OT

a ja zaraz sie widze z malarzem. moj tata sie uparl tzn ja i tak w sumie teraz mysle, ze powiedzialabym malarzowi, ze chcialabym, zeby mi zagipsowal dziury po obrazkach w scianach i pomalowal sufit, a reszte sama zrobie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:44   #2786
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Powysylalam zaproszenia. Jesli ktos nie ma wciaz dostepu do klubu to prosze o PW. Moglam kogos przeoczyc za co przepraszam. Rowniez wtedy prosze o PW.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:45   #2787
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dennyrose nie odpisałam Ci wcześniej nt. Etiaxilu. Dzieki za rade, ale pewnie sie domyslasz, ze musialam probowac juz wszystkiego znajac problem niestety nie pomogl mi, tzn. po kilku dniach przestal dzialac, stosowalam wg wskazowek ale niestety, to nie dla mnie. Takze pozostaje mi kamuflowanie sie Fajnie, ze Tobie przeszlo (tak zrozumialam), zazdraszczam
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:47   #2788
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość





Mejkap super, że w końcu czujesz się zadbana

Cena trochę wysoka, ale za zadowolenie chyba warto. Gorzej jakbyś co miesiąc musiała chodzić na takie wizyty
no pewnie tak 1,5 do 2 miesięcy wytrzymam odrostowo
no fakt - dobrze sie czuje
a zadowolenie - bezcenne

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap, jak 50 m od Ciebie do od mego przyszlego miejsca zamieszkania tez blisko
to sie zglosze po namiary jak bede szla.

no, wtedy gadalybysmy tam, a tu skonczylby sie OT

a ja zaraz sie widze z malarzem. moj tata sie uparl tzn ja i tak w sumie teraz mysle, ze powiedzialabym malarzowi, ze chcialabym, zeby mi zagipsowal dziury po obrazkach w scianach i pomalowal sufit, a reszte sama zrobie
byłam na rogu grunwaldzkiej / wojskowej - tu:
http://www.sense.info.pl/indeks.php?p=home

no od Ciebie to będzie jednak kawałek
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:03   #2789
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Co do klubu to ja jestem za chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu. Dziewczyny na społecznościch mają watek, założyły sobie klub i na wielkanoc urządziły konkurs miss mokrego podkoszulka i powstawiały w klubie swoje fotki. I co sie wczoraj okazało - jedna z klubowiczek która nie wstawiła swojego zdjecia skopiowała zdjecie innej (nie wiem czy było to topless całkowite czy w mokrym podkoszulku), dała to zdjecie na forum z grami gdzie sa głównie sami faceci, pod spodem link aby jej klikali w baner z tym konkursem glamour czy fashion. Oczywiście wszyscy mysleli ze to jej zdjecie, ktoś wyczaił że przybywa jej dużo klików w konkursie dlatego ze wystawiła swoje gołe cycki a potem wyszło że one wcale nie są jej tylko kolezanki z klubu. Oczywiście dostała stałego bana ale normalnie szczęka mi opadła jak to wszytsko czytałam. Czego to ludzie nie zrobią dla butelki perfum ...
o cholera niezła akcja
Truskawa nam zgniła więc nie ma sensu na siłe ciągnąc wątku

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Aaaa, zamówiłam sobie 2 lakiery OPI, nie będę gorsza
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:13   #2790
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ło, boże co za rewolucja james
no to idę sobie stąd
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.