Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 10:51   #1981
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nie wiem czy ktos mi moze pomoc - chce sobie kupic podklad z lumiere ale nie wiem jaki odecien? - z edm uzywam obecnie beige neutral ,
najlepiej aby nie bylo w podkladzie zadnych rozowych tonów
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 15:03   #1982
lexpolonica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny,proszę o pomoc. Jestem początkująca i jeszcze błądzę. Ta nowa promocja z darmową wysyłką nie obejmuje pędzli?
lexpolonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 17:44   #1983
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lexpolonica Pokaż wiadomość
Dziewczyny,proszę o pomoc. Jestem początkująca i jeszcze błądzę. Ta nowa promocja z darmową wysyłką nie obejmuje pędzli?
niestety nie obejmuje.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 11:36   #1984
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

potrzebuję rady co do koloru podkładu

otóż w czym rzecz. dotychczas używałam Medium Beige 2.3, który całkiem ładnie w czasie tamtego lata stapiał się ze skórą, nie był za ciemny, może troszkę za... morelowy? różowy?
z czasem jednak wyraźnie zaczął odróżniać się od reszty ciała, więc postanowiłam zamówić ten kolor, który pasował mi poprzedniej zimy, czyli Light Beige. no i niestety, jest wyraźnie za jasny

potrzebuję więc czegoś co będzie ciemniejsze od Light Beige, jaśniejsze od Medium Beige 2.3, i nie będzie takie morelowo świnkowe jak Medium Beige 2.3, troszkę bardziej oliwkowe, nie za żółte.
może Light Medium Beige?

aha, i może to być taki odcień, który po zmieszaniu z Light Beige da coś odpowiedniejszego
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 12:47   #1985
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Beige wszystkie będą morelowo świńskie nawet na stronie Lumiere beże są opisywane jako: Yellow & Pink undertones creating an overall "Peachy" color. Poszczególne kolory, które wymieniłaś, będą się różniły tylko stopniem jasności/ciemności a nie odcieniem.

Ja bym na twoim miejscu spróbowała kategorii warm która jest mniej różowa a bardziej żółto brązowa. Najbardziej żółte są goldeny ale pisałaś że nie chcesz typowego żółtka. Więc tak jak mówiłam ja bym celowała w warmy.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-07-01 o 12:48
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:52   #1986
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy zamawiając ze strony Lumiere dostajecie jakieś potwierdzenie? Bo ja wczoraj zapłaciłam kartą i w zasadzie to nic... Jak się zaloguje to status zamówienia: Process. No i w zasadzie zastanawiam się czy pieniądze do nich poszły :|
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:04   #1987
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też wczoraj zrobiłam zamówienie, z PayPala dostałam potwierdzenie, że zapłaciłam - w przeciwieństwie do poprzednich zamówień z Lumiere nie dostałam jeszcze informacji, że zamówienie jest Completed Czekam (prawie) cierpliwie, bo pewnie przez tę szybką wyprzedaż mają sporo zamówień...

Widzę, że Lublin zaatakował Lumiere
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 18:15   #1988
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kurde, ja właśnie płaciłam kartą Visa i myślałam, że pojawi się jakieś okienko, że poszły pieniądze, czy coś podobnego, ale nic...
Choc z drugiej strony, może bez zapłacenia nie dałoby się złożyc zamówienia i nie byłoby nawet Process?
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:17   #1989
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Beige wszystkie będą morelowo świńskie nawet na stronie Lumiere beże są opisywane jako: Yellow & Pink undertones creating an overall "Peachy" color. Poszczególne kolory, które wymieniłaś, będą się różniły tylko stopniem jasności/ciemności a nie odcieniem.

Ja bym na twoim miejscu spróbowała kategorii warm która jest mniej różowa a bardziej żółto brązowa. Najbardziej żółte są goldeny ale pisałaś że nie chcesz typowego żółtka. Więc tak jak mówiłam ja bym celowała w warmy.
dziękuję bardzo, czyli wezmę tak, jak myślałam warm chociaż ja taki warm jesteś, żee
myślisz, że Light Medium Warm będzie ok?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:54   #1990
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Beige wszystkie będą morelowo świńskie nawet na stronie Lumiere beże są opisywane jako: Yellow & Pink undertones creating an overall "Peachy" color. Poszczególne kolory, które wymieniłaś, będą się różniły tylko stopniem jasności/ciemności a nie odcieniem.

Ja bym na twoim miejscu spróbowała kategorii warm która jest mniej różowa a bardziej żółto brązowa. Najbardziej żółte są goldeny ale pisałaś że nie chcesz typowego żółtka. Więc tak jak mówiłam ja bym celowała w warmy.
Myslisz,ze Warmy beda zblizone do Lauress Soft Tan i Radiant Tan?bo znalazlam sampla FF Light Medium Beige i on faktycznie jest swinsko morelowy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:51   #1991
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Myslisz,ze Warmy beda zblizone do Lauress Soft Tan i Radiant Tan?bo znalazlam sampla FF Light Medium Beige i on faktycznie jest swinsko morelowy
pytanie nie do mnie ale mam w domu troszeczke sampla light warm w formule cashmere i w stosunku do radiant tan ( nie mam softa) jest jasniejszy i bardziej żółty , lauress wypada przy nim na lekki brązik przynajmniej teraz w tym sztucznym swietle i po roztarciu na dłoni..takie sa moje osobiste odczucia...jezeli chodzi o lumiere to chyba wlasnie warmy mi najbardziej pasuja , ale musialabym jeszcze spróbowac o ton ciemniejszy no i ustalic konkretna formułe
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 09:20   #1992
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witajcie,

wlasnie konczy mi sie EDM light neutral (ciut za zolty i za ciemny, ciut)
i bardzo bardzo chcialabym wyprobowac Lumiere. Tylko nie wiem co wybrac nie chce byc szara, ani zolta. Mam jasna, ciepla cere.
Sporo przebarwien, tlusta strefe T, czesto cos wyskoczy. Podklad musi wiec kryc, ale nie przesuszac. Prosze doradzccie mi co mam kupic na allegro?
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!

Edytowane przez thabaka
Czas edycji: 2010-07-02 o 09:32
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 10:53   #1993
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, czyli wezmę tak, jak myślałam warm chociaż ja taki warm jesteś, żee
myślisz, że Light Medium Warm będzie ok?
Jeżeli poziom medium był za ciemny a lihgt za jasny to weź light medium biga (jeśli nad takim opakowaniem myślisz) i najwyżej dwie próbki light i medium na domieszanie jak by kolor był delikatnie za jasny lub za ciemny
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Myslisz,ze Warmy beda zblizone do Lauress Soft Tan i Radiant Tan?bo znalazlam sampla FF Light Medium Beige i on faktycznie jest swinsko morelowy
Nie wiem nie miałam lauressa w rękach. Ale miałam próbkę warma Lumiere i ona na mojej twarzy była żółto-brązowa z delikatnym różem w tle inaczej nie umiem opisać
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
pytanie nie do mnie ale mam w domu troszeczke sampla light warm w formule cashmere i w stosunku do radiant tan ( nie mam softa) jest jasniejszy i bardziej żółty , lauress wypada przy nim na lekki brązik przynajmniej teraz w tym sztucznym swietle i po roztarciu na dłoni..takie sa moje osobiste odczucia...jezeli chodzi o lumiere to chyba wlasnie warmy mi najbardziej pasuja , ale musialabym jeszcze spróbowac o ton ciemniejszy no i ustalic konkretna formułe
Tylko weź pod uwagę to że podkład jednego koloru w lumiere może się różnić odrobinę stopniem jasności pomiędzy poszczególnymi formułami.
Jesli chodzi o ormułę to ja używam VV bo do mojej mieszanej cery z przetłuszczem w strefie T tylko ta wydawała się dobra z opisu. Jestem z niej bardzo zadowolona, z primerem Silikonowym KKZJ (zubożonym bo bez oleju który mnie zapychał) daje sobie świetnie radę
Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
Witajcie,
wlasnie konczy mi sie EDM light neutral (ciut za zolty i za ciemny, ciut)
i bardzo bardzo chcialabym wyprobowac Lumiere. Tylko nie wiem co wybrac nie chce byc szara, ani zolta. Mam jasna, ciepla cere.
Sporo przebarwien, tlusta strefe T, czesto cos wyskoczy. Podklad musi wiec kryc, ale nie przesuszac. Prosze doradzccie mi co mam kupic na allegro?
Mnie VV nie przesusza w Lumiere, a przynajmniej robi dużo słabiej niż EDM, niezauważalnie jeśli już
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 10:56   #1994
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anetuniaa, dziekuje Ci, to b. dobra wiadomosc, bo mnie EDM wysusza potwornie! czuje sciagniecie twarzy po demakijazu A jaki kolor bys mi polecala? ladny, jasny i cieply, nie za zolty? [malo precyzyjne, wiem, ale w EDM mam light neutral i chcialabym cos jasniejszego w Lumiere, lecz w podobnej gamie kolorystycznej]
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 14:03   #1995
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Tylko weź pod uwagę to że podkład jednego koloru w lumiere może się różnić odrobinę stopniem jasności pomiędzy poszczególnymi formułami.
wziełam dlatego wytłusciłam jaką formułe opisałam wiem ,że się różnią bo mialam wszystkie cztery formuły ale w goldenach
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:26   #1996
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
wziełam dlatego wytłusciłam jaką formułe opisałam wiem ,że się różnią bo mialam wszystkie cztery formuły ale w goldenach
To dawaj relację z różnic pomiędzy formułami, jasność i jak sie nosi, z typem cery jak można
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:54   #1997
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kati, ja mam z EDM Olive medium i pasuje mi z Lumiere Medium GOlden oraz wedium deep warm na lato. Kolorówka Lumiere jest nieco inna. I tak jak pisałaś, te kolorki mogłyby do ciebie pasować. One nie mają nic z żółci ani tym bardziej różu...

A propos czy mogłybyście polecić mi jakiś róż???
Zależy mi na czymś brzoskwiniowym, nie różowym i bez żadnych drobinek, brokatów itp. Kolorek dla cery oliwkowej... byłabym ogromnie wdzięczna
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.

Edytowane przez SaraSara
Czas edycji: 2010-07-02 o 16:07
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 16:45   #1998
thabaka
Raczkowanie
 
Avatar thabaka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Brabancja Polnocna (Holandia)
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

u Pani Malgosi na allegro najbardziej sensowny wydaje mi sie light warm, czy ktoras z Was go stosuje i moglaby ew. wkleic fotki? chce kupic 2 duze opakowania i to spory wydatek, nie chce sie pomylic
__________________
rudy to nie tylko kolor włosów, to także stan ducha!
thabaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 17:07   #1999
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam pytanie do osób z suchą skórę i stosujących podkład w formule flawless face. Co dajecie pod minerały?
Mam taki problem,że u mnie minerały widać niestety i to dość mocno.
Nakładam na mokro,kabuki albo flatem,spryskuje na koniec wodą, ale nadal podkład jest mocno widoczny.
Formuła Veena Velvet to już w ogóle maskara.Jak będą próbki spróbuje pozostałych formuł,choć wątpię czy się nadadzą,bo zależy mi na kryciu.
Kolor mi pasuje i chciałabym żeby nie było widać makijażu tak bardzo.
Jakieś pomysły?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 17:34   #2000
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób z suchą skórę i stosujących podkład w formule flawless face. Co dajecie pod minerały?
Mam taki problem,że u mnie minerały widać niestety i to dość mocno.
Nakładam na mokro,kabuki albo flatem,spryskuje na koniec wodą, ale nadal podkład jest mocno widoczny.
Formuła Veena Velvet to już w ogóle maskara.Jak będą próbki spróbuje pozostałych formuł,choć wątpię czy się nadadzą,bo zależy mi na kryciu.
Kolor mi pasuje i chciałabym żeby nie było widać makijażu tak bardzo.
Jakieś pomysły?
VV jest bardziej widoczny? hm, może jeśli zalezy Ci na kryciu, to używałabyś FF lub VV jako korektora, a na całą twarz innej, mniej kryjącej i mniej widocznej formuły?
bo wydaje mi się, że podkład jest widoczny, ponieważ nakładasz go sporą ilość, by uzyskać dobre krycie?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Jeżeli poziom medium był za ciemny a lihgt za jasny to weź light medium biga (jeśli nad takim opakowaniem myślisz) i najwyżej dwie próbki light i medium na domieszanie jak by kolor był delikatnie za jasny lub za ciemny
dziękuje bardzo, tak zrobię
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:00   #2001
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tak,u mnie VV jest bardziej widoczny. Chyba dlatego,że on jest bardziej suchy i przy suchej skórze to masakra.
Nakładam sporo na policzki,bo niestety ale mam naczynka i chcę je zamaskować. Tyle że staram się zebrać potem nadmiar wacikiem póki wacik nie jest czysty.
Spróbuje jak mówisz,czyli ff jako korektor i inna formuła na to.
Tylko muszę pędzel kupić do korektora i próbki innych formuł.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:06   #2002
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób z suchą skórę i stosujących podkład w formule flawless face. Co dajecie pod minerały?
Mam taki problem,że u mnie minerały widać niestety i to dość mocno.
Nakładam na mokro,kabuki albo flatem,spryskuje na koniec wodą, ale nadal podkład jest mocno widoczny.
Formuła Veena Velvet to już w ogóle maskara.Jak będą próbki spróbuje pozostałych formuł,choć wątpię czy się nadadzą,bo zależy mi na kryciu.
Kolor mi pasuje i chciałabym żeby nie było widać makijażu tak bardzo.
Jakieś pomysły?
Ja uzywam tego w formule Veena silk veil
a probowalas zielonego korektora?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:07   #2003
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Tak,u mnie VV jest bardziej widoczny. Chyba dlatego,że on jest bardziej suchy i przy suchej skórze to masakra.
Nakładam sporo na policzki,bo niestety ale mam naczynka i chcę je zamaskować. Tyle że staram się zebrać potem nadmiar wacikiem póki wacik nie jest czysty.
Spróbuje jak mówisz,czyli ff jako korektor i inna formuła na to.
Tylko muszę pędzel kupić do korektora i próbki innych formuł.
u mnie tez VV jest bardziej widoczny a skore mam tlusta , za to luminesse jest super
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:15   #2004
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób z suchą skórę i stosujących podkład w formule flawless face. Co dajecie pod minerały?
Mam taki problem,że u mnie minerały widać niestety i to dość mocno.
Nakładam na mokro,kabuki albo flatem,spryskuje na koniec wodą, ale nadal podkład jest mocno widoczny.
Formuła Veena Velvet to już w ogóle maskara.Jak będą próbki spróbuje pozostałych formuł,choć wątpię czy się nadadzą,bo zależy mi na kryciu.
Kolor mi pasuje i chciałabym żeby nie było widać makijażu tak bardzo.
Jakieś pomysły?
U mnie z lumiere skora radzi sobie tylko we wsparciu physiogelem. Z kazdym innym kremem mam po kilku dniach suche plamy na policzkach
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:23   #2005
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

czy dane kolory bardzo różnią się od siebie w zależności od formuły ???
zastanawiam się nad czymś lżejszym na lato, dla cery tłustej, ale boję się,że kolory będą się różnić... teraz stosuje VV , a zastanawiam się nad Lumi alb Cashmire...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:36   #2006
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja uzywam tego w formule Veena silk veil
a probowalas zielonego korektora?
Nie próbowałam jeszcze.Zastanawiam się nad korektorem pixie,ale po pierwsze obawiam się uczulenia a po drugie nie wiem czy uda mi się tak nałożyć żeby podkład nie przebijał. Jak będę miała zastrzyk gotówki to spróbuje.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 18:43   #2007
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
czy dane kolory bardzo różnią się od siebie w zależności od formuły ???
zastanawiam się nad czymś lżejszym na lato, dla cery tłustej, ale boję się,że kolory będą się różnić... teraz stosuje VV , a zastanawiam się nad Lumi alb Cashmire...
roznia sie http://www.lumierecosmetics.com/cata..._Base-1-1.html
musialabys siegnac po 1-2 odcienie jasniejsze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 19:03   #2008
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
To dawaj relację z różnic pomiędzy formułami, jasność i jak sie nosi, z typem cery jak można
jak sie roznia najlepiej widac w linku który wkleila rzabba t obrazki pod spodem
a co do tego jak sie nosi to jeszcze nie doszłam która formuła mi najlepiej odpowiada.. od kwietnia mam odwyk mineralny i mam co testowac w samplach z innych firm zachwyciłam sie w miedzy czasie blusche i pixie wiec testy lumiere poszly na dalszy plan...nie doszlam jeszcze jaki bedzie moj naj odcien z edm ciut ciemny byl dla mnie light neutral ale najbardziej mi pasowal tonacja natomiast juz wiem ze wszystkie light sa dla mnie za jasne wiec musze celowac o ton ciemniejsze
Cytat:
Napisane przez thabaka Pokaż wiadomość
u Pani Malgosi na allegro najbardziej sensowny wydaje mi sie light warm, czy ktoras z Was go stosuje i moglaby ew. wkleic fotki? chce kupic 2 duze opakowania i to spory wydatek, nie chce sie pomylic
fotek nie zrobie bo mi nie wychodza swatche ale light warm w fomule cashmere jest napewno sporo jasniejszy i bladszy od light neural ale tonacja wydaje sie byc ok tez o nim mysle tylko o ton ciemniejszy by sie przydal
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-07-02 o 20:35
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 20:28   #2009
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, mogę wziąć zestaw słoiczkowych sampli za 11$ + zestaw za 1 centa i zakwalifikować się na promocje? Te zestawy można łączyć, prawda?
Napisałam do lumiere z pytaniem czy duże miseczki zakręcane pojawią się przed końcem promocji. Zobaczymy
Ja chcę zapasową miseczkę!
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 20:50   #2010
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Możesz wziąć
Ja wzięłam kita z przeceny i promocja też mnie objęła Już leci mój zestaw...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.