Tonde eco-cerion - HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 14:50   #1
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Exclamation

Tonde eco-cerion - HELP!!!


właśnie przybyła zamówiona prostownica, tylko jedno małe ale. Nie mam pojęcia jak jej użyć

Tzn ogólnie wiem, ale w pudełku znalazłam coś w rodzaju nakładek na tę prostownicę i z opisu mniej więcej zrozumiałam, że to ochrona przed poparzeniem palców.

Tylko teraz tak: czy to się nakłada przed włączeniem prostownicy do prądu i używa do prostowania, czy to może przeszkadza w prostowaniu??

Pomóżcie proszę, bo jestem ciemna jak tabaka w rogu
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:58   #2
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Tonde eco-cerion - HELP!!!

ok, jestem genialna, użyłam nakładek w trakcie prostowania
ale tak: dymy szły nade wsią, aż się wystraszyłam, czy tak ma być.
Użyłam środka dostarczonego z prostownicą czyli flatlinera osis i znowu miałam zagwostkę czy mam teraz pozwolić zaschnąć mu na włosach czy sunąć po mokrych.

Następna sprawa: tondeo wyrywa włosy, właśnie te nakładki to robią (piszę to specjalnie dla tych, które zastanawiają się nad zakupem nowego sprzętu)

Używałam prostownicy na najniższym stopniu, przeciągnęłam może z 6 razy wszystkiego a włosy są proste jak druty, chociaż na pewno nie nazwałabym ich miękkimi i jedwabiście gładkimi

Ale ogólnie jestem na razie zadowolona chociaż zastanawiam się czy mam teraz te nakładki ściągać czy już je zostawić na zawsze???

I widzę ślady po tym prostowaniu na płytkach i nie wiem, czy to czyścić czy zostawić? a jeśli czyścić to czym? jak?

dużo pytań się nasuwa...
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.