Inglot cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 18:56   #991
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
poprosze o nr zielonych
jeden z nich wyglada troche jak 418P
Ciemny 136 i jasny 133.

Autentycznie, ciepła woda z kranu i pooooszedł!

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Mnie chyba ten środkowy zielony kusił ostatnio. Ale trochę bałam się go wziąć. Fajny?
Świetny! Opalizuje na złoto, zieleń widać bardzo delikatnie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:04   #992
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

O, jak złoto, to coś dla mnie.
Jeszcze takie zielonkawo-oliwkowe stare złoto mi się podobało, byłaby para.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:18   #993
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ciemny 136 i jasny 133.

Autentycznie, ciepła woda z kranu i pooooszedł!

Hmm ok.... A cień nie dotarł
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:29   #994
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

No co za ludzie Może jeszcze dojdzie

Damaris, mam taki oliwkowo-złoty 419 i z tego do widzę na łapce, to panowie się dogadują, więc i na powiece powinni
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 19:40   #995
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
No co za ludzie Może jeszcze dojdzie

Damaris, mam taki oliwkowo-złoty 419 i z tego do widzę na łapce, to panowie się dogadują, więc i na powiece powinni
No czekam jeszcze z nadzieją, jak nie to pójdę na pocztę. Mam takiego listonosza, któremu się nie chce wychodzić na górę więc zostawia zazwyczaj awiza bo windą na 4 piętro wyjechać to tyyyyyleeee roboty
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:14   #996
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Inglot cz. II

W sobote wydałam w Wola Parku w W-wie STRASZNĄ kasę na 10 Inglota i mam problem. Jak do diabła wyciągnąc z niej cienie? Niestety "zapadły sie" i na magnes nie wyłażą . Niestety Inglot konstrukcję paletek ma nadal niedopracowaną...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:14   #997
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
428 i 133
Ah ten 428 Ciągle się zachwycam jak go widzę, a potem się okazuje, że przecież go mam :P
A ten 133 jak się sprawuje? Jak wygląda na oku?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 21:16   #998
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
W sobote wydałam w Wola Parku w W-wie STRASZNĄ kasę na 10 Inglota i mam problem. Jak do diabła wyciągnąc z niej cienie? Niestety "zapadły sie" i na magnes nie wyłażą . Niestety Inglot konstrukcję paletek ma nadal niedopracowaną...
Igłą, igłą, mości pani Pisałam już wcześniej - wkładamy z boku, jednocześnie napieramy na brzeg cienia i wyciągamy igłę, jeśli cień nie wychodzi i nie można go złapać, to do skutku Ewentualnie wytrząsanko na rękę.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:28   #999
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Inglot cz. II

Wytrząsanko to powinnyśmy zrobic w firmie Inglot za sprzedawanie bubli. No ale koniec końców jaka cena taki produkt, nie ma co znowu narzekac. Tylko zastanawiam się jakie są reakcje klientów Inglota np. w Stanach gdzie ich produkty sa DUUUŻO droższe niz w Polsce... Może tam i plateki idą lepsze...
Chyba po prostu przełożę do paletki Mac, bo tam pomyśleli o jej wygodnym kształcie
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 21:46   #1000
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Wytrząsanko to powinnyśmy zrobic w firmie Inglot za sprzedawanie bubli. No ale koniec końców jaka cena taki produkt, nie ma co znowu narzekac. Tylko zastanawiam się jakie są reakcje klientów Inglota np. w Stanach gdzie ich produkty sa DUUUŻO droższe niz w Polsce... Może tam i plateki idą lepsze...
Chyba po prostu przełożę do paletki Mac, bo tam pomyśleli o jej wygodnym kształcie
Mac też wypuszcza paletki z których nijak wyjąć cienie bez użycza przemocy Ja nie narzekam na te paletki, jeśli komuś przeszkadza wyjmowanie kółek z okrągłych otworów na cienie, to paletka na kwadraty kosztuje tyle samo, palucha akurat można włożyć i wyciągnąć. Nie rozumiem bulwersu
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:01   #1001
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Osobiście to się cieszę, że te cienie łatwo nie wypadają, a z drugiej strony magnes nie jest tak mocny, że nie da się ich czymś wysunąć, dla mnie to idealne rozwiązanie. Ja np nie lubię opakowań Maca, bo się łatwo brudzą i nie da się tego wyczyścić niczym
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 22:03   #1002
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Inglot cz. II

Heeej
Wiecie kiedy będą pękacze Inglota? Bo co rusz jak zachodzę do Galerii Bałtyckiej to jeszcze nie ma
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:27   #1003
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Najwcześniej pod koniec kwietnia
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:35   #1004
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Inglot cz. II

Ja też nie rozumiem tego całego bulwersu... Moim zdaniem jakość paletek jak i produktów jest bardzo dobra, tak samo jak i cena. Z wyciąganiem cieni również nigdy nie miałam problemów - czy to magnesem czy to szpileczką. Nie uważam również, żeby Inglot sprzedawał buble. Oczywiście nie wszystkie produkty są cudowne, ale tak samo jest z MAC czy każda inną firmą.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:48   #1005
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Urodzinowe nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-04-04_23-45-36_647.jpg (72,2 KB, 85 załadowań)
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 22:58   #1006
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Mac też wypuszcza paletki z których nijak wyjąć cienie bez użycza przemocy Ja nie narzekam na te paletki, jeśli komuś przeszkadza wyjmowanie kółek z okrągłych otworów na cienie, to paletka na kwadraty kosztuje tyle samo, palucha akurat można włożyć i wyciągnąć. Nie rozumiem bulwersu
Zgadzam się. Po pierwsze dobrze, ze sie trzymają bo nie boje się że cień mi wypadnie czy coś, a jak chce go wyjąc to szpilka, magnes czy coś takiego. Tez kiedyś pomyślałam, żeby kupić kółka i wwalić tam kwadraty. Wtedy problem rozwiązany
Jakoś kosmetyków Inglota jest świetna, wiec nie rozumiem tekstu taka jakoś jaka cena.
A co Maca. Jeśli pasuje bardziej Mac to kupuj Maca, a nie Inglota. proste.
dillingerine - a ty wszędzie byś tylko paluchy pchała


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Urodzinowe nabytki
O ty szalona ty. Będą może jakieś swatche tego różowego kwadratowego ?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:10   #1007
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Urodzinowe nabytki
Super Daj znać koniecznie jak się rozswietlacz sprawuje A ten eyeliner też mam i jest niesamowicie czarny
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Mac też wypuszcza paletki z których nijak wyjąć cienie bez użycza przemocy Ja nie narzekam na te paletki, jeśli komuś przeszkadza wyjmowanie kółek z okrągłych otworów na cienie, to paletka na kwadraty kosztuje tyle samo, palucha akurat można włożyć i wyciągnąć. Nie rozumiem bulwersu
I ja nie narzekam Bardzo mi sie podobają A to że cienie z niej ciężko wychodzą to akurat dla mnie plus, bo nic z niej nie wypada Poza tym ich cienie są tak świetne, że jestem skłonna wybaczyć mała niedogodność w postaci wyciągania cieni igłą
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:50   #1008
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny mam na wymiane roz w plynie inglot i rozswietlacz zapraszam zainteresowane:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520829
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:21   #1009
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Do mnie doszła wczoraj paletka pro 5 z allegro. Troszkę się zdenerwowałam, bo zarówno w opisie jak i w mailach, które z nią wymieniałam, babka pisała, że cienie użyte były max 5 razy i wszystkie mają datę ważności do 2012, jeden ma do lipca 2010, poza tym lekko dziabnęła pilniczkiem jak wyciągała, żeby numerki spisać.Otwieram wczoraj paletkę i co widzę? Jeden cień zużyty w ok. 35 % procentach oraz datę ważności: UWAGA do GRUDNIA 2010 , dwa kolejne maźnięte palcem (jeszcze widać tą "siateczkę" fabryczną), kolejny ma to "lekkie" dziabnięcie na głębokości dosięgającej prawie dno oraz kilkukrotne maźnięcie, ostatni też kilkukrotne maźnięcie.
Od razu napisałam babce mail, że jestem zawiedziona, że lekkie uszkodzenie jest uszkodzeniem dla mnie dużym i cienie wcale nie są użyte "zaledwie" kilka razy oraz że jeden cień jest przeterminowany.
Co mi odpisała: Że przeprasza, że nie zauważyła tej daty, lekkie uszkodzenie jest wg niej małe.
Dobrze, że dałam za tą paletkę tylko 23 zł z przesyłką (która wynosiła 8 zł ), bo jakbym miała dać więcej to chyba bym tą babkę z ziemią zrównała.
Kolorki są śliczne - złota piękne normalnie. I tu mnie jedno zastanawia: jak wyciągnęłam cienie (bezinwazyjnie of kors - wypukałam wszystkie ), to na cieniach jest tak napisane: ten przeterminowany ma tak: Inglot, cień shine 111; 1,8 g, HL11CM, 12. 2010; kolejny ma Inglot pro 3 freedom, 463 JE25CA, cień do powiek double sp. najlepiej zużyć przed 05.2012.
Zastanawiam się nad tym, bo na moich cieniach kupionych na wyspie nie ma napisanego do kiedy zużyć, tylko słoiczek jest i 18 msc Czy mam się niepokoić, że to jakieś podróbki?
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 09:23   #1010
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Po pierwsze dobrze, ze sie trzymają bo nie boje się że cień mi wypadnie czy coś, a jak chce go wyjąc to szpilka, magnes czy coś takiego. Tez kiedyś pomyślałam, żeby kupić kółka i wwalić tam kwadraty. Wtedy problem rozwiązany
Jakoś kosmetyków Inglota jest świetna, wiec nie rozumiem tekstu taka jakoś jaka cena.
A co Maca. Jeśli pasuje bardziej Mac to kupuj Maca, a nie Inglota. proste.
dillingerine - a ty wszędzie byś tylko paluchy pchała

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------


O ty szalona ty. Będą może jakieś swatche tego różowego kwadratowego ?
Oj dziewczyny nie obrażajcie się . Ja tylko na paletkę okrągłą jestem wkurzona, ale może ona jakoś to przetrzyma Nie mam zastrzeżeń do jakości cieni, bo innych produktów nie próbowałam.
A tak z innej beczki, czy któraś z Was była kiedyś na makijażu u Inglota? Jak wrażenia?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:30   #1011
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, czy któraś z Was była kiedyś na makijażu u Inglota? Jak wrażenia?
Ja byłam Maska jak się patrzy... I na moją zgodę na "wieczorowe szaleństwo" otrzymałam brązy
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:11   #1012
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Kolorki są śliczne - złota piękne normalnie. I tu mnie jedno zastanawia: jak wyciągnęłam cienie (bezinwazyjnie of kors - wypukałam wszystkie ), to na cieniach jest tak napisane: ten przeterminowany ma tak: Inglot, cień shine 111; 1,8 g, HL11CM, 12. 2010; kolejny ma Inglot pro 3 freedom, 463 JE25CA, cień do powiek double sp. najlepiej zużyć przed 05.2012.
Zastanawiam się nad tym, bo na moich cieniach kupionych na wyspie nie ma napisanego do kiedy zużyć, tylko słoiczek jest i 18 msc Czy mam się niepokoić, że to jakieś podróbki?
Moim zdaniem nie ma się co niepokoić. Ja na swoich cieniach Inglota, tych które kupowałam jako pierwsze też mam podaną konkretną datę ważności. Natomiast na tych kupowanych później też mam słoiczek z liczbą miesięcy ważności.
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:15   #1013
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez koperek1987 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma się co niepokoić. Ja na swoich cieniach Inglota, tych które kupowałam jako pierwsze też mam podaną konkretną datę ważności. Natomiast na tych kupowanych później też mam słoiczek z liczbą miesięcy ważności.
Dziękuję Uspokoiłaś mnie trochę Już po tej dacie, po tym opisie średnio wiarygodnym mogłam się wszystkiego spodziewać
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:25   #1014
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cienie z tej zakupionej kasetki są po prostu starsze, firma dużo razy zmieniała formy naklejek, teraz na nowych jest tylko symbol produkcji i tak jak mówisz - słoiczek 18M.
A podróbek Inglota chyba jeszcze nie stworzono
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:35   #1015
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Cienie z tej zakupionej kasetki są po prostu starsze, firma dużo razy zmieniała formy naklejek, teraz na nowych jest tylko symbol produkcji i tak jak mówisz - słoiczek 18M.
A podróbek Inglota chyba jeszcze nie stworzono
Teraz wszystko jest możliwe, więc nawet bym się nie zdziwiła ładuję akumulatorki do aparatu, to później wrzucę fotki tych moich "nowych" cieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111 shine.jpg (20,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 463 ds.jpg (27,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 456 ds.jpg (28,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 402 p.jpg (36,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 134 shine.jpg (31,6 KB, 65 załadowań)
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2011-04-05 o 11:36
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:39   #1016
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, czy któraś z Was była kiedyś na makijażu u Inglota? Jak wrażenia?
Już kiedyś o tym wspominałam, byłam świadkiem "makijażu live" w Galerii Bałtykiej. Do dziś mi szkoda tej biednej kobieciny, która wyszła w tym do ludzi...
Ja tam żadną specjalistą od makijażu nie jestem, wiem tyle co sama doczytam, ale spokojnie mogłabym wymienić wszystkie grzechy główne, jakie można popełnić w makijażu na podstawie tej beztrosko nieświadomej klientki Lekko oszołomiona postanowiłam nigdy nie oddawać swojej facjaty w ich ręce chociaż w GB pracuje jedna dziewczyna, którą darzę duuuużą sympatią.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:18   #1017
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Rozświetlacz daje bardzo subtelny efekt tak jakby "mokrej skóry", nada się również jako róż na policzki bo ma jeden ciemniejszy prostokąt w zestawie. Nie ma wielkich drobinek tylko taka perłową poświatę. Niestety obawiam się, że mój aparat tego nie uchwyci. Natomiast eyeliner mam w kolorze średniego brązu. Jest bardzo trwały i ma wygodny pędzelek

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Teraz wszystko jest możliwe, więc nawet bym się nie zdziwiła ładuję akumulatorki do aparatu, to później wrzucę fotki tych moich "nowych" cieni
Piękne kolory ale faktycznie nieco poturbowane;/
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:45   #1018
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Już kiedyś o tym wspominałam, byłam świadkiem "makijażu live" w Galerii Bałtykiej. Do dziś mi szkoda tej biednej kobieciny, która wyszła w tym do ludzi...
Ja tam żadną specjalistą od makijażu nie jestem, wiem tyle co sama doczytam, ale spokojnie mogłabym wymienić wszystkie grzechy główne, jakie można popełnić w makijażu na podstawie tej beztrosko nieświadomej klientki Lekko oszołomiona postanowiłam nigdy nie oddawać swojej facjaty w ich ręce chociaż w GB pracuje jedna dziewczyna, którą darzę duuuużą sympatią.
Trzeba pamiętać, że jaka klientka i jej życzenie taki makijaż...
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:56   #1019
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Trzeba pamiętać, że jaka klientka i jej życzenie taki makijaż...
Wątpię, żeby dojrzała już Pani chciała się jeszcze postarzyć dobre 10 lat i wybierała się na "burdel party" Chociaż nigdy nie wiadomo...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:12   #1020
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Rozświetlacz daje bardzo subtelny efekt tak jakby "mokrej skóry", nada się również jako róż na policzki bo ma jeden ciemniejszy prostokąt w zestawie. Nie ma wielkich drobinek tylko taka perłową poświatę. Niestety obawiam się, że mój aparat tego nie uchwyci. Natomiast eyeliner mam w kolorze średniego brązu. Jest bardzo trwały i ma wygodny pędzelek

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



Piękne kolory ale faktycznie nieco poturbowane;/
Ten jeden 111 shine oraz ten ostatni brąz najbardziej były używane, no i oczywiście ten z dziabnięciem, ale kolory rzeczywiście piękne. Miałam kiedyś takie z bazarkowych cieni i szukałam podobnych odcieni - trafiłam idealnie z nimi
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.