Inglot cz. II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 19:40   #1441
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
O ile pamiętam tam jest tylko wysepka i z tego co wiem ciężko o wszystkie kolorki, pamiętam, że jak szukałam ładnej brzoskwinki matowej to tam jej nie mieli.
No, no, też tak kojarzę, że tylko wysepka...szkoda, to tak jak u mnie w mieście, ale może będą mieć inne kolory.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:48   #1442
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Moja 10 brązów/beżów/złotek. Fiolety w komplecie wrzucę jutro jak będzie lepsze światło Dzisiejsze zakupy dodatkowo z bliska Na blogu również notka o tej paletce
Super Paleta w moich kolorach
A czy ten 409 to taki miedziany brąz? poszukuje takiego
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2011-04-27 o 19:49
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:57   #1443
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Super Paleta w moich kolorach
A czy ten 409 to taki miedziany brąz? poszukuje takiego
409 P raczej podchodzi mi pod złoty brąz, bardziej miedziany to 54 AMC. Na swatchowy wrzucałam fotki z bliska 54 AMC
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:00   #1444
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
hehe, ok, no to od lewej, do prawej, wyłączając niebieskie:

477 DS zielony z drobinkami
372 Turkusowy mat
60 AMC z drobinkami słoneczny, ciepły zółty
59 AMC z drobinkami zielony w odcieniu toxic
382 mat ciemny róż, wpada prawie w czerwień
84 AMC z drobinkami Pomarańcz
384 zielony mat
362 Różowy mat
361 mat. kolor ciężko określić, dla mnie to jest koral, na zdjęciu przekłamany.

Dziękuję Ci dobra kobieto
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:03   #1445
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
409 P raczej podchodzi mi pod złoty brąz, bardziej miedziany to 54 AMC. Na swatchowy wrzucałam fotki z bliska 54 AMC
Dziękuję
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:29   #1446
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
409 P raczej podchodzi mi pod złoty brąz, bardziej miedziany to 54 AMC. Na swatchowy wrzucałam fotki z bliska 54 AMC
Jeśli mogę się wtrącić, to Aneczka ma rację, to jest taki brąz z refleksami starego złota. Jedna z dziewczyn na yt fajnie go określiła- grzybowy, bo rzeczywiście ma w sobie coś z koloru kapelusza grzyba
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:44   #1447
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
No, no, też tak kojarzę, że tylko wysepka...szkoda, to tak jak u mnie w mieście, ale może będą mieć inne kolory.
W Złotych jest całkiem nieźle wyposażony Inglot
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 20:51   #1448
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić, to Aneczka ma rację, to jest taki brąz z refleksami starego złota. Jedna z dziewczyn na yt fajnie go określiła- grzybowy, bo rzeczywiście ma w sobie coś z koloru kapelusza grzyba
Dziękuję Taki też jest kuszący
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:17   #1449
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić, to Aneczka ma rację, to jest taki brąz z refleksami starego złota. Jedna z dziewczyn na yt fajnie go określiła- grzybowy, bo rzeczywiście ma w sobie coś z koloru kapelusza grzyba
Dokładnie Chlorofilek o tym mówiła w TYM filmiku, od 5.12 minuty mówi o tym kolorze
Przez Was, baby jedne, miałam mieć tylko podstawowe kolory brązów, szarości i fiolety, a tak już mam całe 23 cienie i jeszcze mało
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:32   #1450
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Dokładnie Chlorofilek o tym mówiła w TYM filmiku, od 5.12 minuty mówi o tym kolorze
Przez Was, baby jedne, miałam mieć tylko podstawowe kolory brązów, szarości i fiolety, a tak już mam całe 23 cienie i jeszcze mało
A co ja mam powiedziec ? Kupilam cienie nawet bez ogladania i macania , wszystkiego 30 (tylko ze 10 poszlo do kolezanki hmmm) i ...za malo mi , robie nastepna liste i jak bede w Polsce to dokupie cala mase , ile nawet nie wiem bo korci niesamowicie hihii
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 10:21   #1451
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Czytałam, że wiele z Was kupuje cienie w outletach lub na promocjach w niższej cenie. Czy można gdzieś w Bydgoszczy kupić cienie Inglota taniej?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 12:51   #1452
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Czytałam, że wiele z Was kupuje cienie w outletach lub na promocjach w niższej cenie. Czy można gdzieś w Bydgoszczy kupić cienie Inglota taniej?
Wątpie, ja często kupuję w Focusie bądź też na wysepce w Realu.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:33   #1453
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedziec ? Kupilam cienie nawet bez ogladania i macania , wszystkiego 30 (tylko ze 10 poszlo do kolezanki hmmm) i ...za malo mi , robie nastepna liste i jak bede w Polsce to dokupie cala mase , ile nawet nie wiem bo korci niesamowicie hihii
Juz pisałam, że wątek powinien mieć na pierwszej stronie wielkimi literami napis: " Wejście grozi uszczupleniem portfela i karty kredytowej." Jak mi się naładują akumulatorki do aparatu, to cyknę fotki fioletów, bo wczoraj już nie zdążyłam
A tak offtopowo, to kupiłam w Naturze pędzelek do smoky eyes za całe 6 zł Jeszcze nie testowałam - jutro zrobię nim makijaż to wrzucę fotki i recenzję na bloga
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:40   #1454
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Juz pisałam, że wątek powinien mieć na pierwszej stronie wielkimi literami napis: " Wejście grozi uszczupleniem portfela i karty kredytowej." :
Zgadzam się, wczoraj zakupiłam swoją pierwszą paletkę na razie małą 3 i teraz co chwilę się jej przyglądam, jak dziecko, które dostało nową zabawkę i już się zastanawiam nad tym co kupię po weekendzie majowym, bo już wiem że moja karta będzie teraz mocniej obciążona. Przeglądanie tego wątku sprawia, że chcę więcej i więcej
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:44   #1455
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez renferek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, wczoraj zakupiłam swoją pierwszą paletkę na razie małą 3 i teraz co chwilę się jej przyglądam, jak dziecko, które dostało nową zabawkę i już się zastanawiam nad tym co kupię po weekendzie majowym, bo już wiem że moja karta będzie teraz mocniej obciążona. Przeglądanie tego wątku sprawia, że chcę więcej i więcej
I jeszcze te swatche... I wymienianie zalet danego cienie... kompozycje z innymi kolorami...
Masakra totalna Ja już w sumie mam wszystko, co chciałam.... Ale... no właśnie Jeszcze by się przydały maty szarości Tak z 5 nawet, bo mi się ostała jedna pusta pro 5
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:48   #1456
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
I jeszcze te swatche... I wymienianie zalet danego cienie... kompozycje z innymi kolorami...
Masakra totalna Ja już w sumie mam wszystko, co chciałam.... Ale... no właśnie Jeszcze by się przydały maty szarości Tak z 5 nawet, bo mi się ostała jedna pusta pro 5
Właśnie moją przygodę z paletkami rozpoczęłam od matowego szarego i beżowego
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:56   #1457
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez renferek Pokaż wiadomość
Właśnie moją przygodę z paletkami rozpoczęłam od matowego szarego i beżowego
Ja pierwszą pro5 też kupiłam w brązach, potem kupiłam szarości, niedawno z allegro (pisałam o tym w wątku) kolejne złotobrązobeże, a w ostatnich dniach trzy fiolety, beż i brąz. Zbankrutuję normalnie
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:50   #1458
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Zebym jeszcze nie miala innych cieni to moze by mozna zrozumiec chec zakupow z Inglota , a ja mam od MUFE chyba ze 100 cieni i wszystkie inne kosmetyki tez z tej marki a tu ... Inglot sie przyplatal ...juz kombinuje w jaka szafke najlepiej poukladac te wszystkie dobrodziejstwa bo mam juz zapelniony ogromny kufer i wszystkie szafki lazienne hihi...
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 16:13   #1459
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Juz pisałam, że wątek powinien mieć na pierwszej stronie wielkimi literami napis: " Wejście grozi uszczupleniem portfela i karty kredytowej." Jak mi się naładują akumulatorki do aparatu, to cyknę fotki fioletów, bo wczoraj już nie zdążyłam
A tak offtopowo, to kupiłam w Naturze pędzelek do smoky eyes za całe 6 zł Jeszcze nie testowałam - jutro zrobię nim makijaż to wrzucę fotki i recenzję na bloga
czekam z niecierpliwoscia
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 16:46   #1460
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Juz pisałam, że wątek powinien mieć na pierwszej stronie wielkimi literami napis: " Wejście grozi uszczupleniem portfela i karty kredytowej." Jak mi się naładują akumulatorki do aparatu, to cyknę fotki fioletów, bo wczoraj już nie zdążyłam
A tak offtopowo, to kupiłam w Naturze pędzelek do smoky eyes za całe 6 zł Jeszcze nie testowałam - jutro zrobię nim makijaż to wrzucę fotki i recenzję na bloga
Essence? Tez go mam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 16:53   #1461
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Essence? Tez go mam

i ja też świetny jest
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 16:55   #1462
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
i ja też świetny jest
Jeszcze go nie testowałam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:23   #1463
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie testowałam

Ja już po testach i powiem, że naprawdę jest wart polecenia. Przede wszystkim jest dużo bardziej miękki niż inglotowska kulka 8 OHP, ta mi bardzo drapie powiekę kiedy chcę rozetrzeć linię w załamaniu, natomiast essence miodzio. Do tego ostatnio wypracowałam sobie taki jakiś inny dziwny ruch i cienie dużo ładniej mi się rozcierają nie tworząc przy tym nieestetycznych plam.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:10   #1464
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja już po testach i powiem, że naprawdę jest wart polecenia. Przede wszystkim jest dużo bardziej miękki niż inglotowska kulka 8 OHP, ta mi bardzo drapie powiekę kiedy chcę rozetrzeć linię w załamaniu, natomiast essence miodzio. Do tego ostatnio wypracowałam sobie taki jakiś inny dziwny ruch i cienie dużo ładniej mi się rozcierają nie tworząc przy tym nieestetycznych plam.
Tak, wydaje się dużo bardziej miękki i bardziej elastyczny niż 8OHP 8OHP służy mi do nakładania cienia w załamaniu,a rozcieram cienie Maestro 497/12
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:14   #1465
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Zebym jeszcze nie miala innych cieni to moze by mozna zrozumiec chec zakupow z Inglota , a ja mam od MUFE chyba ze 100 cieni i wszystkie inne kosmetyki tez z tej marki a tu ... Inglot sie przyplatal ...juz kombinuje w jaka szafke najlepiej poukladac te wszystkie dobrodziejstwa bo mam juz zapelniony ogromny kufer i wszystkie szafki lazienne hihi...
Hahaha, ja też tak miałam, że mnóstwo cieni posiadałam w swojej kolekcji: trio, duo, single, całe paletki, częściej te tańsze cienie, np. My Secret (choć na jednym macie się zawiodłam - kupiłam go jako beż, po czasie użytkowania stał się pastelowym jasnym różem) i tak podczytywałam ten wątek i samo poszło Ile ja czasu spędziłam na oglądaniu swatchy, na stronie Inglota, ile czasu mi zajęło oglądanie filmików na YT, aż wreszcie mam, posiadam, jestem właścicielką - dumną, a jakże
Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
czekam z niecierpliwoscia
Już fotki porobione, jeszcze ładnie skleję w całość i zaraz wrzucę Ale się namęczyłam nad tymi fioletami Tego jednego koloru nie umiem łapać, więc będę pisać czy dany kolor na fotce pokrywa się z kolorem realnym.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Essence? Tez go mam
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
i ja też świetny jest
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja już po testach i powiem, że naprawdę jest wart polecenia. Przede wszystkim jest dużo bardziej miękki niż inglotowska kulka 8 OHP, ta mi bardzo drapie powiekę kiedy chcę rozetrzeć linię w załamaniu, natomiast essence miodzio. Do tego ostatnio wypracowałam sobie taki jakiś inny dziwny ruch i cienie dużo ładniej mi się rozcierają nie tworząc przy tym nieestetycznych plam.
Podpisuję się pod tym łapkami i stópkami. To jest ten pędzelek, którego szukałam. Idealny rozmiar, długość, grubość CUDO normalnie. Jak jeszcze nie macie, to gorąco polecam go, bo za cenę 6 zł pędzel jest cudny. Też porobiłam fotki i jak się uporam z cieniami, to wrzucę recenzję na bloga
EDT Już ogarnięte fotki. Na swatchowym i blogu już są, więc i tutaj wrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 439p.jpg (31,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 440 p.jpg (29,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 493 ds.jpg (25,8 KB, 40 załadowań)
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2011-04-28 o 19:22
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:37   #1466
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Tak, wydaje się dużo bardziej miękki i bardziej elastyczny niż 8OHP 8OHP służy mi do nakładania cienia w załamaniu,a rozcieram cienie Maestro 497/12

O, masz 497? kurcze, zazdroszczę a pozwolisz, że podpytam Cię jak z jego twardością? Bo słyszałam opinie, że jest jednak trochę drapiący, a ja przyznam, że czaję się na niego tylko powstrzymuje mnie to, że może mi podrażnić powiekę.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:54   #1467
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O, masz 497? kurcze, zazdroszczę a pozwolisz, że podpytam Cię jak z jego twardością? Bo słyszałam opinie, że jest jednak trochę drapiący, a ja przyznam, że czaję się na niego tylko powstrzymuje mnie to, że może mi podrażnić powiekę.
Jest świetny! Ma sztywne włoski i przez to może być nieco drapiący Ale mnie nic nie drapie, nie podrażnia, uwielbiam go bo nie trzeba się wiele "namachać" żeby rozetrzeć cienie-sam je rozciera
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:20   #1468
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Czytałam, że wiele z Was kupuje cienie w outletach lub na promocjach w niższej cenie. Czy można gdzieś w Bydgoszczy kupić cienie Inglota taniej?
Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Wątpie, ja często kupuję w Focusie bądź też na wysepce w Realu.
Ostatnio na wysepce w drukarni mieli sporo przecenionych kwadratów.
Miesiąc temu mieli bardzo dużo przecenionych kwadratów, pudrów i róży (freedom) w Galerii i pasków w focusie, ale już się chyba nic tam nie ostało.

A powiedzcie mi, od czego zależy czy akurat przecenią cienie czy nie? Bo myślałam, że przeceniają cienie z krótką data ważności, ale ostatnio jeden kupiłam i się okazało, że ma dłuższa datę, niż niejeden który kupiłam w regularnej cenie.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O, masz 497? kurcze, zazdroszczę a pozwolisz, że podpytam Cię jak z jego twardością? Bo słyszałam opinie, że jest jednak trochę drapiący, a ja przyznam, że czaję się na niego tylko powstrzymuje mnie to, że może mi podrażnić powiekę.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jest świetny! Ma sztywne włoski i przez to może być nieco drapiący Ale mnie nic nie drapie, nie podrażnia, uwielbiam go bo nie trzeba się wiele "namachać" żeby rozetrzeć cienie-sam je rozciera
Ja tez mam 497. wczoraj przyszedł, mój prezent urodzinowy, mały zestawik pędzli maestro, czuję że to będzie mój nowy bzik, bo inglotem już się w sumie trochę nasyciłam.
497 jest super, mnie mizia po powiekach i wystarczy dotknąć nim oka i już wszystko jest super roztarte tak jak chciałam.
W ogóle ja to bym mogła cały dzień lezeć i się tymi pędzlami miziać, nawet bez cieni.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:26   #1469
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Ja tez mam 497. wczoraj przyszedł, mój prezent urodzinowy, mały zestawik pędzli maestro, czuję że to będzie mój nowy bzik, bo inglotem już się w sumie trochę nasyciłam.
497 jest super, mnie mizia po powiekach i wystarczy dotknąć nim oka i już wszystko jest super roztarte tak jak chciałam.
W ogóle ja to bym mogła cały dzień lezeć i się tymi pędzlami miziać, nawet bez cieni.
Hehe
Na które się porwałaś? Ja mam niewielka kolekcje pędzli Maestro: http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...e-maestro.html Ale zupełnie wystarczającą Uwielbiam każdy pędzel z osobna! A 467 jest boski
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:34   #1470
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe
Na które się porwałaś? Ja mam niewielka kolekcje pędzli Maestro: http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...e-maestro.html Ale zupełnie wystarczającą Uwielbiam każdy pędzel z osobna! A 467 jest boski
210 Do podkładu
420 kulka
480 puchacz do rozcierania
380 kopytko. Jest super.
660, niestety kupiłam za mały rozmiar.
790 zagięty do eyelinera
i 497 oczywiście.

Większość jeszcze nieśmigana, na razie użyłam raz tego do podkładu, kopytka i 497, a tym zagiętym do eyelinera się miziałam po powiece.

No i z moich ostatnich nabytków, to jeszcze essence kulka i ten płaski do eyelinera. Więc kolekcje mam jak na razie uzupełnioną (przynajmniej w porównaniu do tego co miałam wcześniej).

Jutro jeszcze do mnie przyjdzie komplet 3 kabuki sunshade minerals.
Jestem maniakiem. Jeszcze by mi się przydały jakieś typowo do nakładania cieni, bo mam tylko jeden rossmanowy.

Pomyśleć, że przez tyle czasu radziłam sobie bez tych wszystkich pędzli.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.