Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 18:55   #2551
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też kupuję w eskulapowej aptece Ale nie piszą, żeby micela mieli w butelce z pompką. A właśnie takiego bym chciała. Na all też znaleźć nie mogę. A w SP właśnie, jak piszesz, ceny mają bardzo wysokie poza promocjami.
Kurcze, moja siostra tam brała i mieli... dziwne I nie widzę tej wersji - czyżby była to edycja specjalna?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 00:34   #2552
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
UNGIA jak zawsze super aktualizacja.Czy micel Biodermy z pompką jest wygodniejszy w uzyciu niz ten z korkiem?
wg mnie z pompką jest gorszy, trudno było mi nacisnąć pompkę za każdym razem tak by wyleciało tyle micela ile chciała, i skończyło się to tak, że pompka była mniej wygodna i mniej ekonomiczna jeśli chodzi o zużycie micela
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 08:07   #2553
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

witam mozna sie dołaczyc?

juz kiedys byłam na watku tyle,ze jako monika7891 a moje zbiory wrzucałam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11979719 .

Mam popsuty aparat,wiec jedyne foto aktualizaji moge z tel wrzucic,wiec przepraszam za jakosc.
Generalnie pielegnacja twarzy nie zmienia sie w ogole. te same kosmetyki kupuje jak sie koncza,wiec nie wyciagałam tych wszystkich kremow, tonikow
Zmiany duze w zapachach i balsamach chyba glownie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0152.jpg (134,6 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0154.jpg (123,0 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0156.jpg (138,5 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0157.jpg (137,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0158.jpg (151,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0160.jpg (142,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0161.jpg (145,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0163.jpg (135,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0164.jpg (106,8 KB, 81 załadowań)
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:04   #2554
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
witam mozna sie dołaczyc?

juz kiedys byłam na watku tyle,ze jako monika7891 a moje zbiory wrzucałam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11979719 .

Mam popsuty aparat,wiec jedyne foto aktualizaji moge z tel wrzucic,wiec przepraszam za jakosc.
Generalnie pielegnacja twarzy nie zmienia sie w ogole. te same kosmetyki kupuje jak sie koncza,wiec nie wyciagałam tych wszystkich kremow, tonikow
Zmiany duze w zapachach i balsamach chyba glownie.
Bardzo ładna kolekcja

Widzę, że jesteś fanką kosmetyków Nivea

Obejrzałam Twoje kosmetyki na poprzednim wątku. Który zapach C-Thru lubisz najbardziej? Możesz powiedzieć w jakiej mniej więcej są "tonacji"? Ja uwielbiam taki kwiatowy, bodajże Pearl Garden
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:25   #2555
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

dziekuje bardzo
tak-uwielbiam kosmetyki Nivea

Jesli chodzi to zapachy c-thru to zostały mi tylko czarny i fioletowy.
Generalnie mocno zmieniłam kolekcje perfumowa jak widac na dodanych dzis zdjeciach znaczaco.
Moim ulubionym jest zielony.
Fioletowy wydaje mi sie świezy, delikatny, bardziej owocowy,ale ma w sobie cos co sprawia,ze jest ciepły, przytulny.
Zielony wg mnie powala swiezoscia,lekkoscia jak zaden inny. Idealny na lato.
Czarny ma w sobie nuty owocowe,ale jednoczesnie cos ostrego co sprawia,ze jest dosc intensywny.
Rozowy to jak dla mnie mieszanka owocowo-kwiatowa. Jest bardzo ladny, nienachalny.

Pearl Garden akurat nie miałam chyba jesli dobrze pamietam. Za to moja mama ma teraz Crystalline i on jest chyba wlasnie tez kwiatowy. taki mocny wydaje mi sie. Ale nie w moim typie w ogole.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:02   #2556
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo
tak-uwielbiam kosmetyki Nivea

Jesli chodzi to zapachy c-thru to zostały mi tylko czarny i fioletowy.
Generalnie mocno zmieniłam kolekcje perfumowa jak widac na dodanych dzis zdjeciach znaczaco.
Moim ulubionym jest zielony.
Fioletowy wydaje mi sie świezy, delikatny, bardziej owocowy,ale ma w sobie cos co sprawia,ze jest ciepły, przytulny.
Zielony wg mnie powala swiezoscia,lekkoscia jak zaden inny. Idealny na lato.
Czarny ma w sobie nuty owocowe,ale jednoczesnie cos ostrego co sprawia,ze jest dosc intensywny.
Rozowy to jak dla mnie mieszanka owocowo-kwiatowa. Jest bardzo ladny, nienachalny.

Pearl Garden akurat nie miałam chyba jesli dobrze pamietam. Za to moja mama ma teraz Crystalline i on jest chyba wlasnie tez kwiatowy. taki mocny wydaje mi sie. Ale nie w moim typie w ogole.
Dziękuję bardzo za opinię
Ja na razie też gustuję w innych zapachach, ale pewnie jeszcze kiedyś skuszę się na C-Thru. Zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:38   #2557
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
witam mozna sie dołaczyc?

juz kiedys byłam na watku tyle,ze jako monika7891 a moje zbiory wrzucałam tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post11979719 .

Mam popsuty aparat,wiec jedyne foto aktualizaji moge z tel wrzucic,wiec przepraszam za jakosc.
Generalnie pielegnacja twarzy nie zmienia sie w ogole. te same kosmetyki kupuje jak sie koncza,wiec nie wyciagałam tych wszystkich kremow, tonikow
Zmiany duze w zapachach i balsamach chyba glownie.
Naprawdę jesteś wielką fanką Nivei
Uwielbiam różowy tonik do cery suchej i wrażliwej Powiedziałabyś mi coś o tym kremie z tej serii do twarzy pod względem cery suchej i wrażliwej właśnie?
Jakie masz kremy z Avonu do stóp, nie widać za bardzo? Działają dobrze?
Żel po higieny intymnej różowy odświeża? Który z tych nivejowych się najlepiej do mycia, odświeżania nadaje?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 15:04   #2558
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Naprawdę jesteś wielką fanką Nivei
Uwielbiam różowy tonik do cery suchej i wrażliwej Powiedziałabyś mi coś o tym kremie z tej serii do twarzy pod względem cery suchej i wrażliwej właśnie?
Jakie masz kremy z Avonu do stóp, nie widać za bardzo? Działają dobrze?
Żel po higieny intymnej różowy odświeża? Który z tych nivejowych się najlepiej do mycia, odświeżania nadaje?
hehe to moja ukochana firma-jeszcze sie nie zawiodłam na ich produktach (odpukac oczywiscie), poza tym jestem alergiczka i z nivei nie uczula mnie nic. Od dziecka mama smarowała mnie granatowym zwykłym kremem.

Rozowa seria dla mnie najlepsza.Nadaje sie na kazda pore roku. Po zielona siegam w cieple dni czesciej,a niebieska w zimne.
Rozowy kremik swietnie nawilza, skora wyglada swiezo po nim, nie ma suchych skorek, jest promienna, nie podraznia. Moge nim spokojnie smarowac nawet okoloce oczu.

No własnie przepraszam jeszcze raz za kiepska jakos fotek.
Z AVonu w tubce to krem intensywnie zmiekczajacy stopy,a w pudełeczku nawilzajacy z silikonem. Z obu jestem zadowolona, oba dobrze nawilzaja stopy. Jesli ktos ma duze problemy z twardymi pietami mysle,ze ten zmiekczajacy moze mu sporo pomoc.

Jesli chodzi o płyn do higieny intymnej,to rozowy jest bardzo delikatny, daje uczucie swiezosci, czystosci. Zielony ma wg mnie bardziej drazniacy zapach,ale tez jest b. dobry.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 15:23   #2559
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
hehe to moja ukochana firma-jeszcze sie nie zawiodłam na ich produktach (odpukac oczywiscie), poza tym jestem alergiczka i z nivei nie uczula mnie nic. Od dziecka mama smarowała mnie granatowym zwykłym kremem.

Rozowa seria dla mnie najlepsza.Nadaje sie na kazda pore roku. Po zielona siegam w cieple dni czesciej,a niebieska w zimne.
Rozowy kremik swietnie nawilza, skora wyglada swiezo po nim, nie ma suchych skorek, jest promienna, nie podraznia. Moge nim spokojnie smarowac nawet okoloce oczu.

No własnie przepraszam jeszcze raz za kiepska jakos fotek.
Z AVonu w tubce to krem intensywnie zmiekczajacy stopy,a w pudełeczku nawilzajacy z silikonem. Z obu jestem zadowolona, oba dobrze nawilzaja stopy. Jesli ktos ma duze problemy z twardymi pietami mysle,ze ten zmiekczajacy moze mu sporo pomoc.

Jesli chodzi o płyn do higieny intymnej,to rozowy jest bardzo delikatny, daje uczucie swiezosci, czystosci. Zielony ma wg mnie bardziej drazniacy zapach,ale tez jest b. dobry.
Też lubię kosmetyki Nivea, choć nie używałam nigdy szamponów czy odżywek, nie miałam jakoś okazji. Lubię za to pomadkę Nivea Classic, tonik różowy, antypenspirant Calm & Care, krem Nivea Soft (choć ma alkohol w składzie) granatowy krem oczywiście
Spóbuję tego kremu, na noc też. A jak z zapachem? Nie jest zbyt intensywny, lubię najbardziej bezzapachowe, ale nie oczekuję tego po Nivei
Ostatnio w Avonie zaczęłam zamawiać i się powoli przekonuję do ich kosmetyków. Są dla mnie dobre, choć chyba wszystkim nie pasują
A który płyn do higieny intymnej jest według Ciebie najlepszy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:25   #2560
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś micel Biodermy z pompką? Dobrze ona działa, sprawna jest i wygodna?
Używałaś już termalki Uriage?
Micel kupiłam na promocji w Super-Pharm za 49,99 zł.
Termalki używałam, ale na razie nie mam wyrobionego zdania na jej temat. Na razie na skórze nie mam żadnych podrażnień, które mogłaby ukoić.
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Delikatny ma zapach żel Palmolve? A i jak woda Uriage?
Tak, delikatny.
O wodzie na razie trudno mi się wypowiedzieć. Bardzo mi zależało na tym, żeby mieć taką, której nie trzeba osuszać (wcześniej miałam m.in. Avene). Z Uriage nie ma tego problemu, ale za to czeka się dość długo nim doparuje.
Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
UNGIA jak zawsze super aktualizacja.Czy micel Biodermy z pompką jest wygodniejszy w uzyciu niz ten z korkiem?
Dziękuję . Wolę micel z korkiem. Żeby dobrze zmyć makijaż za każdym razem muszę dobrze zmoczyć płynem wacik. Przy kilkukrotnym naciśnieciu pompki płyn wystrzeliwuje przez wacik i pryska wokół. Istny koszmar. Nie dość, że to strasznie denerwuje, to jeszcze płyn się po prostu marnuje. Bardzo ciężko nabrać tyle płynu ile się chce i do tego tak, aby wacik był równomiernie nasączony.
Absolutnie rację przyznaję Miss Puppet.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:53   #2561
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Tak, delikatny.
O, to chętnie wezmę - mam ostatnio tak, że albo męskie, albo dosyć świeże lub delikatne kupuję...
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 07:27   #2562
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też lubię kosmetyki Nivea, choć nie używałam nigdy szamponów czy odżywek, nie miałam jakoś okazji. Lubię za to pomadkę Nivea Classic, tonik różowy, antypenspirant Calm & Care, krem Nivea Soft (choć ma alkohol w składzie) granatowy krem oczywiście
Spóbuję tego kremu, na noc też. A jak z zapachem? Nie jest zbyt intensywny, lubię najbardziej bezzapachowe, ale nie oczekuję tego po Nivei
Ostatnio w Avonie zaczęłam zamawiać i się powoli przekonuję do ich kosmetyków. Są dla mnie dobre, choć chyba wszystkim nie pasują
A który płyn do higieny intymnej jest według Ciebie najlepszy?
Szampony i odzywki sa dobre. Sama bylam pozytywnie zaskoczona,bo nie wiedziałam czego sie spodziewac i podchodzilam z dystansem do tego.
Mi krem na noc przypomina zwykły granatowy, ale jest znacznie gesciejszy. Super przez noc nawilza-szczegolnie zima, rano buzia jest fajnie nawilzona,po tym jak wystawiamy ja na zimno, mroz, wiatr.
Soft jest bardzo mocno perfumowany,wiec alergicy musza uwazac,ja nim okolice oczu omijam bo czasami mi lzawia,ale tak to fajnny lekki jest i tez super sie sprawdza.
Do hig. intymnej najlepszy dla mnie jest ten lagodzacy rozowy płyn. delikatny,odswieza, daje uczucie czustosci na dluzej.
Jestem od bardzo niedawna konsultantka Avonu,ale osobiscie nie uzywam kremow czy balsamow z Avonu- tylko raczej perfum i innych rzeczy. Słuza Tobie Avonowe kosmetyki rozumiem?? masz jakies ulubione??
Wrzucałas swoje zbiory na watek??
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:04   #2563
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Szampony i odzywki sa dobre. Sama bylam pozytywnie zaskoczona,bo nie wiedziałam czego sie spodziewac i podchodzilam z dystansem do tego.
Mi krem na noc przypomina zwykły granatowy, ale jest znacznie gesciejszy. Super przez noc nawilza-szczegolnie zima, rano buzia jest fajnie nawilzona,po tym jak wystawiamy ja na zimno, mroz, wiatr.
Soft jest bardzo mocno perfumowany,wiec alergicy musza uwazac,ja nim okolice oczu omijam bo czasami mi lzawia,ale tak to fajnny lekki jest i tez super sie sprawdza.
Do hig. intymnej najlepszy dla mnie jest ten lagodzacy rozowy płyn. delikatny,odswieza, daje uczucie czustosci na dluzej.
Jestem od bardzo niedawna konsultantka Avonu,ale osobiscie nie uzywam kremow czy balsamow z Avonu- tylko raczej perfum i innych rzeczy. Słuza Tobie Avonowe kosmetyki rozumiem?? masz jakies ulubione??
Wrzucałas swoje zbiory na watek??
Do kremu na noc mnie zachęciłaś
Softa też nakładam na twarz bardzo, bardzo z dala od oczu. Jestem wrażliwym alergikiem i już kiedyś miałam po tym kremie oczy królika... Ale jako lekki krem do twarzy na lato się sprawdza Albo do ciała.
Służą, nie mam po nich więcej problemów niż po normalnych Większość testowałam będąc u mojej przyszłej teściowej (czyli u TŻ-ta ), która jest konsultantką i prawie wszystkie kosmetyki ma z Avonu. Sama nie używałam ich zbyt wielu, dopiero zaczynam Więc ulubione będę wybierała po większym rozeznaniu. Ale już w listopadzie dostanę moje zamównienie od mamy TŻ-ta i będę testować
Zbiory wrzucałam dawno temu i już większości kosmetyków nie mam z tamtych Teraz zużywam moje zapasy i będę starała się kupować na bieżąco, kiedy będą już jakieś kosmetyki potrzebne. Bo nie potrafię nawet do końca czegoś zużyć przez to, że leżą w koszyku inne i kuszą. Na szczęście minęła mi chęć gromadzenia zapasów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:15   #2564
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Do kremu na noc mnie zachęciłaś
Softa też nakładam na twarz bardzo, bardzo z dala od oczu. Jestem wrażliwym alergikiem i już kiedyś miałam po tym kremie oczy królika... Ale jako lekki krem do twarzy na lato się sprawdza Albo do ciała.
Służą, nie mam po nich więcej problemów niż po normalnych Większość testowałam będąc u mojej przyszłej teściowej (czyli u TŻ-ta ), która jest konsultantką i prawie wszystkie kosmetyki ma z Avonu. Sama nie używałam ich zbyt wielu, dopiero zaczynam Więc ulubione będę wybierała po większym rozeznaniu. Ale już w listopadzie dostanę moje zamównienie od mamy TŻ-ta i będę testować
Zbiory wrzucałam dawno temu i już większości kosmetyków nie mam z tamtych Teraz zużywam moje zapasy i będę starała się kupować na bieżąco, kiedy będą już jakieś kosmetyki potrzebne. Bo nie potrafię nawet do końca czegoś zużyć przez to, że leżą w koszyku inne i kuszą. Na szczęście minęła mi chęć gromadzenia zapasów.
jak zdecydujesz sie na zakup i zaczniesz uzywac koniecznie napisz jak Ci słuzy kremik na noc w takim razie
To podobnie jak ja...tez jestem wrazliwym alergiekiem. Musze ze wszystkim uwazac. Zawsze nowy kosmetyk na nadgarstku sprawdzam i na szyi gdzies z tyłu.
A co zamowilas z Avonu-jesli mozna wiedziec??
Ja od kilka lat mam te same kosmetyki ogolnie. Niewiele zmienia sie moj zbior. koncza sie to kupuje te same produkty.Ewentualnie nowosci np nivea, ziaja i kilka innych. jak sie sprawdza zostaja na stałe ze mna (akurat nivea jeszcze nie zawiodla i w sumie ich moge wszystko kupic i wiem,ze bedzie ok Słuza mi,wiec nie wydziwiam. Ale lubie robic zapasy-lubie miec duzo kosmetykow
Czasami kupuje cos roznych firm dla samego przetestowana jakie jest,ale najczesciej takie zakupy koncza sie oddaniem tego komus
__________________





Edytowane przez black secret
Czas edycji: 2011-10-19 o 12:17
black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:38   #2565
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
jak zdecydujesz sie na zakup i zaczniesz uzywac koniecznie napisz jak Ci słuzy kremik na noc w takim razie
To podobnie jak ja...tez jestem wrazliwym alergiekiem. Musze ze wszystkim uwazac. Zawsze nowy kosmetyk na nadgarstku sprawdzam i na szyi gdzies z tyłu.
A co zamowilas z Avonu-jesli mozna wiedziec??
Ja od kilka lat mam te same kosmetyki ogolnie. Niewiele zmienia sie moj zbior. koncza sie to kupuje te same produkty.Ewentualnie nowosci np nivea, ziaja i kilka innych. jak sie sprawdza zostaja na stałe ze mna (akurat nivea jeszcze nie zawiodla i w sumie ich moge wszystko kupic i wiem,ze bedzie ok Słuza mi,wiec nie wydziwiam. Ale lubie robic zapasy-lubie miec duzo kosmetykow
Czasami kupuje cos roznych firm dla samego przetestowana jakie jest,ale najczesciej takie zakupy koncza sie oddaniem tego komus
U mnie niestety testy na nadgarstku czy szyi nie zdałyby rezultatu, bo jak ciało mam wrażliwe w małym stopniu, to twarz mocno... I test mógłby nie być miarodajny.

Zamówiłam:
- dla mnie perfumy Little Red Dress - zapach z pachnącej strony mi się spodobał, o dziwo, bo nie gustuję w owocowych zapachach. Może to przez tą jednak wyczuwalną orientalną nutę. Na co dzień używam Kenzo Jungle Elephant i to jest mój zapach, kocham go
- dla TŻ-ta perfumy Up To You dla Niego
- regenerujący balsam do ust Avon Care
- balsam do ust Color Trend Hot Chocolate
- szampon 2 w 1 nabłyszczający Advance Techniques (duży, 400 ml) - bardzo go lubię
- szampon nadający objętość Advance Techniques (też duży)
- uniwersalny balsam z woskiem pszczelim
Do tego moją ukochaną szczotkę wygładzającą z naturalnym włosiem (tak naprawdę pół naturalnym, pół normalnym ). Moją zgubiłam, a jest naprawdę w porządku. Kupiłam po niej szczotkę Khaja z naturalnym włosiem i nie jest tak dobra jak ta z Avonu. Elektryzują mi się po niej włosy, nie chcą się układać, ogólnie bardziej sprawdza się do wyczesania włosów np. przed snem.

Mam w planach zakup wielu innych rzeczy, chcę dużo przetestować, ale to dopiero po zużyciu moich
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:48   #2566
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
U mnie niestety testy na nadgarstku czy szyi nie zdałyby rezultatu, bo jak ciało mam wrażliwe w małym stopniu, to twarz mocno... I test mógłby nie być miarodajny.

Zamówiłam:
- dla mnie perfumy Little Red Dress - zapach z pachnącej strony mi się spodobał, o dziwo, bo nie gustuję w owocowych zapachach. Może to przez tą jednak wyczuwalną orientalną nutę. Na co dzień używam Kenzo Jungle Elephant i to jest mój zapach, kocham go
- dla TŻ-ta perfumy Up To You dla Niego
- regenerujący balsam do ust Avon Care
- balsam do ust Color Trend Hot Chocolate
- szampon 2 w 1 nabłyszczający Advance Techniques (duży, 400 ml) - bardzo go lubię
- szampon nadający objętość Advance Techniques (też duży)
- uniwersalny balsam z woskiem pszczelim
Do tego moją ukochaną szczotkę wygładzającą z naturalnym włosiem (tak naprawdę pół naturalnym, pół normalnym ). Moją zgubiłam, a jest naprawdę w porządku. Kupiłam po niej szczotkę Khaja z naturalnym włosiem i nie jest tak dobra jak ta z Avonu. Elektryzują mi się po niej włosy, nie chcą się układać, ogólnie bardziej sprawdza się do wyczesania włosów np. przed snem.

Mam w planach zakup wielu innych rzeczy, chcę dużo przetestować, ale to dopiero po zużyciu moich

ja mam bardzo wrazliwa skore wszedzie,wiec spokojnie moge tak sprawdzac.
fajne zamowienie Little Red Dress miałam okazje wachac i pachniec nim na zywo i bardzo mi sie spodobał zreszta jak pozostałe dwa z tej lini-udała im sie cała poprostu tez zamierzam zamowic go przy kolejnym zamowieniu razem z white,bo black jeszcze mam.
jejku ja kocham te szczotke:love :kupiłam jakies 2 lata temu dwie sztuki i jedna cały czas uzywam,druga jest jeszcze w foli zapakowana jest swietna i super ja utrzymac w czystosci. co jakis czas myje ja normalnie szamponem do wlosow i wyglada jak nowa Najlepsza szczotka do wlosow jaka miałam.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:18   #2567
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wrazliwa skore wszedzie,wiec spokojnie moge tak sprawdzac.
fajne zamowienie Little Red Dress miałam okazje wachac i pachniec nim na zywo i bardzo mi sie spodobał zreszta jak pozostałe dwa z tej lini-udała im sie cała poprostu tez zamierzam zamowic go przy kolejnym zamowieniu razem z white,bo black jeszcze mam.
jejku ja kocham te szczotke:love :kupiłam jakies 2 lata temu dwie sztuki i jedna cały czas uzywam,druga jest jeszcze w foli zapakowana jest swietna i super ja utrzymac w czystosci. co jakis czas myje ja normalnie szamponem do wlosow i wyglada jak nowa Najlepsza szczotka do wlosow jaka miałam.
Ja się boję przeglądać katalogi Avonu, bo zawsze coś mi się w nich podoba , a póki co nie mogę kupować nic
A White jak pachnie? Nigdy nie wąchałam, a też byłam ciekawa. Black podoba mi się, ale to zapach nie dla mnie.
Szczotka jest genialna A jak ją myjesz? Normalnie całą w wodzie zanurzasz i myjesz włosie szamponem? Nie niszczy się nic? I co jaki czas ją tak kąpiesz? Też chyba zaopatrzę się w dwie, bo zauważyłam, że ona co jakiś czas znika. A z katalogowymi kosmetykami to nigdy nic nie wiadomo - kiedy zniknie, kiedy będzie, a nuż całkiem zlikwidują sprzedaż czegoś.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:32   #2568
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja się boję przeglądać katalogi Avonu, bo zawsze coś mi się w nich podoba , a póki co nie mogę kupować nic
A White jak pachnie? Nigdy nie wąchałam, a też byłam ciekawa. Black podoba mi się, ale to zapach nie dla mnie.
Szczotka jest genialna A jak ją myjesz? Normalnie całą w wodzie zanurzasz i myjesz włosie szamponem? Nie niszczy się nic? I co jaki czas ją tak kąpiesz? Też chyba zaopatrzę się w dwie, bo zauważyłam, że ona co jakiś czas znika. A z katalogowymi kosmetykami to nigdy nic nie wiadomo - kiedy zniknie, kiedy będzie, a nuż całkiem zlikwidują sprzedaż czegoś.
hehe ja mam podobnie,tyle,ze nie tlyko mi sie zawsze cos podoba,a zawsze cos zamowie

Dla mnie White to taka lzejsza wersja Blacka. Jest delikatniejszy. Nie ma tego ostrego czegos w sobie,ale jest ciepły taki Uwielbiam perfumy,szczegolnie Avonu i ten to od razu przychodzi mi na mysl,ze nadaje sie na takie romantyczne chwile we dwoje
Wyjatkowe wyjscie z TZ, romantyczne kolacje, spacery...-hehe wyszło,ze napisałam zastosowanie perfumu do sytuacji
A najlepsze,ze mi pasuje do kazdej pory roku
Bo niektore zapachy to dla mnie sa na poszegolne pory roku lepsze- np Summer White Avonu na wiosne,lato jest super

Szczotke myje normalnie pod ciepla woda,czasami naleje troche w zlewie.szampon staram sie napienic dobrze,ewentualnie grzebieniem jakims powyciagam włosy,ktore sie zaplacza w niej glebiej.choc te ktore w niej zostaja po czesaniu na bierzaco wyciagam od razu. jest dosc sztywna,ale staram sie ja myc tak jakbym wlosy myła.
Nie ma reguły co ile ja myje. Zalezy od potrzeby. Czasami co miesiac, czasami co dwa.
Nic mi sie nie zniszczyla,wrecz przeciwnie- po kazdej kapieli wyglada swiezo jak nowa

A zapomniałam! suszyłam ja nawet suszarka jak potrzebowałam szybko sucha i tez nic jej sie nie stalo
__________________





Edytowane przez black secret
Czas edycji: 2011-10-19 o 15:33
black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 17:34   #2569
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
hehe ja mam podobnie,tyle,ze nie tlyko mi sie zawsze cos podoba,a zawsze cos zamowie

Dla mnie White to taka lzejsza wersja Blacka. Jest delikatniejszy. Nie ma tego ostrego czegos w sobie,ale jest ciepły taki Uwielbiam perfumy,szczegolnie Avonu i ten to od razu przychodzi mi na mysl,ze nadaje sie na takie romantyczne chwile we dwoje
Wyjatkowe wyjscie z TZ, romantyczne kolacje, spacery...-hehe wyszło,ze napisałam zastosowanie perfumu do sytuacji
A najlepsze,ze mi pasuje do kazdej pory roku
Bo niektore zapachy to dla mnie sa na poszegolne pory roku lepsze- np Summer White Avonu na wiosne,lato jest super

Szczotke myje normalnie pod ciepla woda,czasami naleje troche w zlewie.szampon staram sie napienic dobrze,ewentualnie grzebieniem jakims powyciagam włosy,ktore sie zaplacza w niej glebiej.choc te ktore w niej zostaja po czesaniu na bierzaco wyciagam od razu. jest dosc sztywna,ale staram sie ja myc tak jakbym wlosy myła.
Nie ma reguły co ile ja myje. Zalezy od potrzeby. Czasami co miesiac, czasami co dwa.
Nic mi sie nie zniszczyla,wrecz przeciwnie- po kazdej kapieli wyglada swiezo jak nowa

A zapomniałam! suszyłam ja nawet suszarka jak potrzebowałam szybko sucha i tez nic jej sie nie stalo
To dla mnie White też nie jest. Nie dla mnie delikatne i romantyczne perfumy Do mojego stroju - maxi spódnice, najlepiej cygańskie, ogólnie etniczne, folkowe ubrania (studia w końcu zobowiązują ), korale, drewniana biżuteria, pióra, a do tego glany lub trampki, flanelowa koszula (chyba już nikt takich nie nosi, a na pewno nie kobiety ). Ubieram się dość specyficznie, po swojemu, robię dziwne połączenia, które mi i mojemu TŻ się podobają, a to najważniejsze. Głośno mówię, wysoka jestem, swoją wagę do tego mam, posturę Delikatność gubi się przy mnie, zabieram miejsce takiemu zapachowi, przeszkadzam. Nie pasują do mnie klasyczne perfumy, wolę nuty orientalne, mocne, z pazurem, nawet duszące (jak Kenzo Elephant właśnie). Ale Red Dress wydawał mi się właśnie taki, choć słodki. Powinien pasować

To jak już będę miała moją szczotkę zadbam o nią, żeby dłużej mi służyła A jakie Ty z Avonu kosmetyki testowałaś? Jakie masz opinie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 11:06   #2570
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To dla mnie White też nie jest. Nie dla mnie delikatne i romantyczne perfumy Do mojego stroju - maxi spódnice, najlepiej cygańskie, ogólnie etniczne, folkowe ubrania (studia w końcu zobowiązują ), korale, drewniana biżuteria, pióra, a do tego glany lub trampki, flanelowa koszula (chyba już nikt takich nie nosi, a na pewno nie kobiety ). Ubieram się dość specyficznie, po swojemu, robię dziwne połączenia, które mi i mojemu TŻ się podobają, a to najważniejsze. Głośno mówię, wysoka jestem, swoją wagę do tego mam, posturę Delikatność gubi się przy mnie, zabieram miejsce takiemu zapachowi, przeszkadzam. Nie pasują do mnie klasyczne perfumy, wolę nuty orientalne, mocne, z pazurem, nawet duszące (jak Kenzo Elephant właśnie). Ale Red Dress wydawał mi się właśnie taki, choć słodki. Powinien pasować

To jak już będę miała moją szczotkę zadbam o nią, żeby dłużej mi służyła A jakie Ty z Avonu kosmetyki testowałaś? Jakie masz opinie?
czyli masz swów specyficzny styl
Podoba mi sie to w ludziach,ktorzy nie wstydza sie byc soba, ubierac sie po swojemu Ktorzy akceptuja siebie jakimi sa
Ja typem barbi tez nie jestem, raczej klasyka jest moge tak to okreslic.
Ale nie lubie rzucac sie na obowiazujace mega trendy. Lubie klasyczne, proste rzeczy ogolnie ,ktore latwo moge ze soba laczyc, pasuja do wielu rzeczy. A przede wszystkim lubie czuc sie dobrze i wygodnie.
czasami na sportowo, czasami elegancko.

Miałam przez lata troche kosmetykow z Avonu,nawet niektorych chyba juz nie ma ktore kiedys miałam okazje testowac:P
Mi balsamy, kremy do twarzy nie słuza kompletnie.
Kremy do rak moga byc. Za to bardzo dobre sa wszystkie kremy do stop
Kolorowki nie uzywam,tzn tlyko maskary i kredki,to tez tylko testowałam i maskary sa takie sobie.Kredke mam jedna i jest fajna-dobrze mi sie nia maluje i wydajna jest Maskary Moga byc,ale nie powalaja. Zalezy ktora oczywiscie. Choc pamietam,ze zdarzylo z jedna ze za pierwszym razem byla dla mnie beznadziejna,a za drugim gdy zamowilam nawet dawała rade,tlyko wlasnie mysle teraz ktora to byla....
No,a cos co uwielbiam i jest dla mnie super z Avonu to zapachy... Uwielbiam Perceive , Little Black Dress, Pur Blanca, Incandessence, Summer White teraz jeszcze doszły Little Red Dress oraz Little White Dress
Teraz zamowiłam Outspoken intense by Fergie, Today Tomorrow Always, Spotlight i zobaczymy co to bedzie.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A!! zapomniałam... zele pod prysznic sa bardzo fajne,choc nie nawilzaja skory. ladnie pachna, sa wydajne, fajnie sie pienia
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:03   #2571
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dawno nie wrzucałam swoich zbiorów. Moja skromna kolekcja:
1. twarz - pielęgnacja
2. twarz- oczyszczanie
3. włosy
4. ciało -żele
5. ciało - peelingi i higiena intymna
6. ciało - pielęgnacja
7. ciało - musy i masła
8. dłonie i stopy
9. antyperspiranty i dezodoranty
10. paznokcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16154.jpg (87,0 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16156.jpg (81,0 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16159.jpg (78,5 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16162.jpg (73,4 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16164.jpg (66,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16168.jpg (73,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16170.jpg (99,8 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16165.jpg (70,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16173.jpg (51,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16177.jpg (58,3 KB, 120 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:06   #2572
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

c.d.
11. usta
12. inne
To chyba wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16176.jpg (48,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16180.jpg (64,8 KB, 84 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:19   #2573
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
c.d.
11. usta
12. inne
To chyba wszystko
Nadi bardzo ładny zbiór, zaciekawiły mnie maski do włosów gloria, nie miałam okazji testować , co o nich sądzisz , warto wypróbować?

też obfociłam swój zbiór ale coś mi nie chciało załadować fotek wczoraj.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:21   #2574
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dawno nie wrzucałam swoich zbiorów. Moja skromna kolekcja:
Rzeczywiście skromna

Mam kilka pytań
- dobra jest ta maseczka „Siarkowa moc”?
- od dawna używasz Benzacne? Ja również stosuję, ale mam wrażenie, że skóra się już przyzwyczaiła do tej maści masz podobnie?
- jak u Ciebie sprawuje się maska do włosów „gloria”?
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:33   #2575
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Nadi bardzo ładny zbiór, zaciekawiły mnie maski do włosów gloria, nie miałam okazji testować , co o nich sądzisz , warto wypróbować?

też obfociłam swój zbiór ale coś mi nie chciało załadować fotek wczoraj.
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Rzeczywiście skromna

Mam kilka pytań
- dobra jest ta maseczka „Siarkowa moc”?
- od dawna używasz Benzacne? Ja również stosuję, ale mam wrażenie, że skóra się już przyzwyczaiła do tej maści masz podobnie?
- jak u Ciebie sprawuje się maska do włosów „gloria”?
Jeśli chodzi o Glorię to jest to moja ulubiona maska do włosów. Dobrze odżywia, włosy po niej są bardzo delikatne, a co najważniejsze przy przetłuszczających się włosach - nie obciąża ich.

Maseczka Siarkowa moc to też mój ulubieniec Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku i maseczka świetnie oczyszcza skórę, zwęża pory. Buźka po niej jest bardzo świeża i gładka.

Benzacne chyba faktycznie powoduje, iż skóra się przyzwyczaja. Teraz używam rzadziej, ale kiedyś przy intensywnym stosowaniu faktycznie przestawał działać
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:37   #2576
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Glorię to jest to moja ulubiona maska do włosów. Dobrze odżywia, włosy po niej są bardzo delikatne, a co najważniejsze przy przetłuszczających się włosach - nie obciąża ich.

Maseczka Siarkowa moc to też mój ulubieniec Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku i maseczka świetnie oczyszcza skórę, zwęża pory. Buźka po niej jest bardzo świeża i gładka.

Benzacne chyba faktycznie powoduje, iż skóra się przyzwyczaja. Teraz używam rzadziej, ale kiedyś przy intensywnym stosowaniu faktycznie przestawał działać
Dziękuję bardzo za odpowiedź Ja stosuję Benzacne codziennie, ale zbytnio już nie działa. Chyba zacznę używać na zmianę z pastą cynkową
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:38   #2577
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Nadi śliczny zbiorek. Tez mam kilka produktow ,ktore TY uzywasz
Szampon Ziaja,peeling Joanny, fresh natural deo, odzywke eveline do paznokcji

Jak Ci sie sprawuje zel bebeauty do twarzy??
Co mozesz powiedziec o kremie do rak Nivea??
O!! -Spotlight slicznie pachnie a jak balsam sie spisuje??
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:50   #2578
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

nadi111, bardzo przyjemny zbiór
Na pierwszym zdjęciu jest maseczka z Planet Spa? Jak oceniasz jej działanie?
Jak Ci się podoba szampon Isany witaminowy? A odżywka wygładzająca? Mam szampon wygładzający i jest dobry, z odżywką pielęgnującą włosy się ładnie układają i są miękkie
Lubisz żele pod prysznic Senses z Avonu? Jak pachnie ten Mystique?
Możesz porównać mi pomadkę Tisane z balsamem w słoiczku?


Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
czyli masz swów specyficzny styl
Podoba mi sie to w ludziach,ktorzy nie wstydza sie byc soba, ubierac sie po swojemu Ktorzy akceptuja siebie jakimi sa
Ja typem barbi tez nie jestem, raczej klasyka jest moge tak to okreslic.
Ale nie lubie rzucac sie na obowiazujace mega trendy. Lubie klasyczne, proste rzeczy ogolnie ,ktore latwo moge ze soba laczyc, pasuja do wielu rzeczy. A przede wszystkim lubie czuc sie dobrze i wygodnie.
czasami na sportowo, czasami elegancko.

Miałam przez lata troche kosmetykow z Avonu,nawet niektorych chyba juz nie ma ktore kiedys miałam okazje testowac:P
Mi balsamy, kremy do twarzy nie słuza kompletnie.
Kremy do rak moga byc. Za to bardzo dobre sa wszystkie kremy do stop
Kolorowki nie uzywam,tzn tlyko maskary i kredki,to tez tylko testowałam i maskary sa takie sobie.Kredke mam jedna i jest fajna-dobrze mi sie nia maluje i wydajna jest Maskary Moga byc,ale nie powalaja. Zalezy ktora oczywiscie. Choc pamietam,ze zdarzylo z jedna ze za pierwszym razem byla dla mnie beznadziejna,a za drugim gdy zamowilam nawet dawała rade,tlyko wlasnie mysle teraz ktora to byla....
No,a cos co uwielbiam i jest dla mnie super z Avonu to zapachy... Uwielbiam Perceive , Little Black Dress, Pur Blanca, Incandessence, Summer White teraz jeszcze doszły Little Red Dress oraz Little White Dress
Teraz zamowiłam Outspoken intense by Fergie, Today Tomorrow Always, Spotlight i zobaczymy co to bedzie.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A!! zapomniałam... zele pod prysznic sa bardzo fajne,choc nie nawilzaja skory. ladnie pachna, sa wydajne, fajnie sie pienia
Za to ja elegancko się nie ubieram, wolę odrobinę dziwności i krnąbrności w stroju Lubię ubierać się cała na czarno (czarna spódnica - w spodniach w ogóle nie chodzę, tylko w spódnicach i sukienkach, bluzka - najcześciej bokserka, czarny sweter, czarne rajstopy i czarne glany ) i tak ubieram się bardzo często. Czerń to mój ulubiony kolor i prawie zawsze coś z niej na sobie mam Klasykę lubię, dlatego mam sporą kolekcję bokserek (białych, czarnych i beżowych), które pasują do wszystkiego
A jakie kremy i balsamy testowałaś? Czemu Ci nie podpasowały? Zapachy z Avonu też mi się podobają, miałam kiedyś Perceive i byłam zadowolona Męskie zapachy są bardzo ładne, mój TŻ używa od 3 lat U by Ungaro, kocham ten zapach na nim Do tego jeszcze inne, ale U by Ungaro jest wyjątkowy. Jak już przetestujesz nowe perfumy, to daj mi znać, jak Ci się podobają
Chodzi Ci o żele Senses? Wiadomo, że nie nawilżają, w końcu to tylko żel, ma myć Ja nigdy od żelu nie wymagałam nawilżania, od tego jest balsam lub emulsja natłuszczająca, której czasem używam w kąpieli.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-10-20 o 16:52
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:59   #2579
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Nadi śliczny zbiorek. Tez mam kilka produktow ,ktore TY uzywasz
Szampon Ziaja,peeling Joanny, fresh natural deo, odzywke eveline do paznokcji

Jak Ci sie sprawuje zel bebeauty do twarzy??
Co mozesz powiedziec o kremie do rak Nivea??
O!! -Spotlight slicznie pachnie a jak balsam sie spisuje??
Dziękuję
Żel Bebeauty jest całkiem fajny chociaż pupy nie urywa Służy mi do demakijażu, ale tylko twarzy (oczy zmywam aktualnie dwufazowym z Ziaji). Po nim myję twarz żelem z Perfecty z mikrogranulkami (robię to zawsze, więc nie mam zbytnio porównania czystości po samym żelu micelarnym.

Krem do rąk Nivea jest dla mnie dobry, jeśli chcę posmarować dłonie w ciągu dnia, ponieważ szybko się wchłania, a ja nie toleruję jakiejkolwiek lepkości na dłoniach. Nie nawilża jakoś spektakularnie, dlatego na noc (nie zawsze) smaruję ręce Isaną z mocznikiem i nakładam bawełniane rękawiczki.

Balsam Spotlight taki jak większość balsamów linii zapachowych ma wątpliwe właściwości pielęgnacyjne, ale intensywnie pachnie i ma malutkie srebrne drobinki, które nie są nachalne (nie ma efektu bombki choinkowej), widoczne dopiero w słońcu, ale naprawdę bardzo delikatne.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 17:11   #2580
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Poproszę też o odpowiedź na moje pytania
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.