umieram.... krem, sposób na bruzdy wokół szyi i zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 18:39   #1
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183

umieram.... krem, sposób na bruzdy wokół szyi i zmarszczki


.......

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 07:05
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:41   #2
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: umieram....

Przestraszyłaś mnie tym tytułem
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:52   #3
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: umieram....

..........

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 07:06
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:54   #4
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: umieram....

Zmarszczki,bruzdy,załaman ia...hmm... to bardzo złożony problem,szczególnie w twoim przypadku. Jeśli sie mylę,oczywiście wyprowadź mnie z błędu, ale podejrzewam,że to co nazywasz "zdrowym żywieniem" polega głównie na eliminowaniu tłuszczów. A własnie tu pies jest pogrzebany,niestety. Witaminy takie jak A,D,K,E które mają ogromny wpływ na stan skóry,na jej elastyczność i jędrność, są rozpuszczane własnie w tych nieszczęsnych tłuszczach. Suplementacja nic tu nie da,te substancje zwyczajnie się nie wchłaniają same. Istnieje cały szereg powiązań metabolicznych pomiędzy kwasami tłuszczowymi a funkcjonowaniem organizmu. Wchodza one w skład wielu niezbędnych elementów na które składa sie ludzkie ciało,np. hormonów,ceramidów,skwale nów,itp. Absolutnie nie namawiam cię na tycie ale posilki powinny być zbilansowane + umiarkowany wysiłek fizyczny. Zaburzenia hormonalne (m.in zatrzymanie miesiączki) też odciskają piętno na skórze.Jesteś młodą osobą,jest duża szansa na to,że skóra wróci do normalności,ale chlebek razowy i warzywa nie odbudują ci jej. Tu trzeba intensywnej pielęgnacji od wewnątrz,zewnętrznie - oczywiście,ale te dwa elementy muszą się uzupełniać. Dobrze by ci zrobiła wizyta u dietetyka.I choć efekty nie przyjdą za tydzień,dwa ale napewno zauważysz stopniową poprawę. Polecam również np. Alphol Omega Plus - super skład dla wysuszonej,zmęczonej skóry.Co do reszty: polecam "kompresy odżywcze" - gruba warstwa tłustych,odżywczych kremów na szyjkę i jak mumia XXI wieku - hop w folię.Awokado - cudowny owoc, zmiksować,dodać banana,śmietanę,miodu,oli wkę,parę kapsułek z wit. A przekłuć i wycisnąć w paćkę - obłożyć dekolcik,szyję, brzuch i się relaksować.Takich przepisów jest masa,masz na to czas i miejsce - polecam z całego serca Glowa do góry kobietko,całe życie przed tobą. Najważniejsze,że wyszłaś z choroby,teraz może być tylko lepiej
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.