Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 16:19   #4111
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44425861]Ten pomysł z potłuczonym kryształem Alepia już opatentowała- byłam w lekkim szoku, jak wyjęłam z paczki butelkę z kryształkami i przeczytałam na etykiecie, żeby nalać sobie do niej wody ; u mnie się nie sprawdził, bo te mniejsze kryształki pozatykały otwór od tej żyłki od sprayu i nic nie psikał , a poza tym w newralgicznych miejscach ałun na mnie nie działa- używam go tylko tak ogólnie na ciało, zwłaszcza latem
Jaka jest pojemność tego filtra, że taki wydajny [/QUOTE]

No gdzies wlasnie widzialam taki patent wiec pomyslalam ze skorzystam u siebie bo moj krysztal mi upadl kiedys. Sprobuje. A noz pomoze.

Filtrem nie smarowalam sie codziennie to raz (skleroza plus lenistwo) a dwa jest faktycznie byczy Ma 7oz czyli ok 210ml

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:25   #4112
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
O mialam ten filtrMial swietny zapachU mnie nie sprawdzil sie do twarzy wiec zuzylam do ciala-byl bardzo wydajny
A co Ci w nim nie pasowało, że zużyłaś do ciała??

Czy pogoda w USA już się ustabilizowała, bo przez tego Herkulesa nasze Lauressy będą opóźnione, ponieważ tamtejsza poczta nie działa
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:34   #4113
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny weszlam na strone 100% pure i przepadlam! Doznalam ekstazy estetycznej patrzac na same opakowania i sklady Mial kos moze:
:: roze w kamieniu
:: kolorowe maselka do ust
:: serum i kremy do twarzy a szczegolnie ORGANIC POMEGRANATE
ANTIOXIDANT HYDRATION SPF20
Mial ktos? Cena straszy jak na moja kieszen ale moze warto. Ten ostatni krem ma mineraly wiec moze faktycznie bylby dobra baza pod sypkie mineraly. Ten typowy primer jest mniejszy o polowe



Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:38   #4114
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Miałam ten szampon rozmarynowy, moje włosy za bardzo przesuszał, nie mogłam rozczesać i źle się układały, z tym, że ja mam dziwne włosy, raz ładnie falują, a następnym puszą. Początkowo super sprawdzał się zarówno na skórę, jak i na długość szampon z glinką Luvos, ale przy drugim opakowaniu zbuntowały się.

Dzięki, jakby co, to zostanie fajna kosmetyczka



dzieki za porady, pewnie jeszcze popróbuję.



mam ogromną ochotę na jeden i drugi
To puszenie to pewnie przez pogodę. Niektóre włosomaniaczki potrafią dobierać pielęgnację zależnie od prognozy wilgotności powietrza. Masakra jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny weszlam na strone 100% pure i przepadlam! Doznalam ekstazy estetycznej patrzac na same opakowania i sklady Mial kos moze:
:: roze w kamieniu
:: kolorowe maselka do ust
:: serum i kremy do twarzy a szczegolnie ORGANIC POMEGRANATE
ANTIOXIDANT HYDRATION SPF20
Mial ktos? Cena straszy jak na moja kieszen ale moze warto. Ten ostatni krem ma mineraly wiec moze faktycznie bylby dobra baza pod sypkie mineraly. Ten typowy primer jest mniejszy o polowe



Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Mam róż i pomadkę z kolorówki

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-01-04 o 16:39
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:40   #4115
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44426008]A co Ci w nim nie pasowało, że zużyłaś do ciała??

Czy pogoda w USA już się ustabilizowała, bo przez tego Herkulesa nasze Lauressy będą opóźnione, ponieważ tamtejsza poczta nie działa [/QUOTE]

Mam cere wrazliwa,mieszana ale przesuszajaca sie.Ten filtr robil mi buraka na twarzy( podejrzewam olejek z pomaranczy) i sciagal bardzo skore twarzy.Ale do ciala byl idealny

Co do pogody to nie orientuje sie co sie dzieje ostatnio bo nie ogladam TV.Mam nadzieje ze paczki Wam dojda.A co zamawiacie-mineraly Lauress?Dobre sa?Ja caly czas jestem wierna mineralom Lumiere-czasem kusi mnie cos innego sprobowac ale mysle ze jak cos jest dobre to po co zmieniac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:44   #4116
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny weszlam na strone 100% pure i przepadlam! Doznalam ekstazy estetycznej patrzac na same opakowania i sklady Mial kos moze:
:: roze w kamieniu
:: kolorowe maselka do ust
:: serum i kremy do twarzy a szczegolnie ORGANIC POMEGRANATE
ANTIOXIDANT HYDRATION SPF20
Mial ktos? Cena straszy jak na moja kieszen ale moze warto. Ten ostatni krem ma mineraly wiec moze faktycznie bylby dobra baza pod sypkie mineraly. Ten typowy primer jest mniejszy o polowe



Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Akurat właśnie mam ten krem , ale jeszcze się nie rozpędziłam w używaniu, bo to dość nowy zakup i dam znać, jak się rozeznam trochę , w każdym bądź razie na pewno nie bieli skóry i wchłania się bardzo dobrze, ale z minerałami będę eksperymentować, jak do mnie dolecą, bo teraz gonię już resztkami Lauressa i używam go w innych, sprawdzonych już konfiguracjach
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:46   #4117
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podklad kryjacy 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
do pogrubionych prosze cos wiecej znaczy jak cos tu znanego jest, np. zel santaverde, to bardziej pod katem za co go kochasz lub nie
a jeszcze urtekram z glinka: co ty na jego temat myslisz? jakies lepsze ale glinkowe znasz? bo mi on tak srednio podszedl, znaczy byl ok, ale ... czegos mi brakowalo.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 16:49   #4118
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny weszlam na strone 100% pure i przepadlam! Doznalam ekstazy estetycznej patrzac na same opakowania i sklady Mial kos moze:
:: roze w kamieniu
:: kolorowe maselka do ust
:: serum i kremy do twarzy a szczegolnie ORGANIC POMEGRANATE
ANTIOXIDANT HYDRATION SPF20
Mial ktos? Cena straszy jak na moja kieszen ale moze warto. Ten ostatni krem ma mineraly wiec moze faktycznie bylby dobra baza pod sypkie mineraly. Ten typowy primer jest mniejszy o polowe



Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Nie kusBo jak wejde to pewnie sie na cos skusze a musze sie trzymac mojego minimalizmu.
Nic nie mialam z tej firmy-kiedys Urban(urbanstateofmind.co m)podeslala mi ten produkt:
http://www.100percentpure.com/Fruit-...zer-p/1ctm.htm
Juz nie pamietam co mi w nim nie przypasowalo ale uzylam chyba z 2 razy i oddalam kolezance.Kiedys kusil mnie tez krem pod oczy z kofeina tej firmy

Aha,za pare dni sa moje urodzinyZgadnijcie gdzie ide-do sklepu z naturalnymi kosmetykamiW planie mam zakup jakiegos fajnego balsamu do ciala i czegos z vit C
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:57   #4119
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To puszenie to pewnie przez pogodę. Niektóre włosomaniaczki potrafią dobierać pielęgnację zależnie od prognozy wilgotności powietrza. Masakra jak dla mnie



Mam róż i pomadkę z kolorówki
I jak? Roz sie nie sciera i ma kolory jak na stronie? A pomadka? Jak pachnie i smakuje? Mam obsesje na punkcie rzeczy do ust.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44426336]Akurat właśnie mam ten krem , ale jeszcze się nie rozpędziłam w używaniu, bo to dość nowy zakup i dam znać, jak się rozeznam trochę , w każdym bądź razie na pewno nie bieli skóry i wchłania się bardzo dobrze, ale z minerałami będę eksperymentować, jak do mnie dolecą, bo teraz gonię już resztkami Lauressa i używam go w innych, sprawdzonych już konfiguracjach [/QUOTE]

Nawet nie wiesz jak mnie ucieszylas. Kiedy wiec dojda koniecznie wyprobuj je na ten krem! A czy on jest taki ciupke lepki w dotyku czy raczej wchlania sie do matu?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:58   #4120
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44415393] - płyn do demakijażu Living Nature ponoć godny uwagi, a po podkładzie strasznie się świecę i kolory jakieś takie dziwne (zresztą tylko dwa do wyboru zostały...)
[/QUOTE]
dla zainteresowanych, mam swatche podkladu LN pure fawn (jak dla mnie juz od lat naj naj ) - porownanie z innymi kolorami LN i z roznymi nie-eko podkladami/lepiszczami, ktorych mialam jeszcze resztki i po tygodniu z LN wywalilam lub porozdawalam (bo wiedzialam, ze absolutnie ich juz na moja gebe nie poloze). tak tylko dodam, ze najfajniej podklad sie spisywal na np. olejku do cery tlustej hauschki.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:59   #4121
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mam cere wrazliwa,mieszana ale przesuszajaca sie.Ten filtr robil mi buraka na twarzy( podejrzewam olejek z pomaranczy) i sciagal bardzo skore twarzy.Ale do ciala byl idealny

Co do pogody to nie orientuje sie co sie dzieje ostatnio bo nie ogladam TV.Mam nadzieje ze paczki Wam dojda.A co zamawiacie-mineraly Lauress?Dobre sa?Ja caly czas jestem wierna mineralom Lumiere-czasem kusi mnie cos innego sprobowac ale mysle ze jak cos jest dobre to po co zmieniac
Ja też mam tendencję do przesuszu pomimo mieszanej cery

Ja również nie, ale dziś wpadłam na kilka filmików obrazujących paraliż totalny (zamknięte drogi, lotniska, szkoły i urzędy), a w dodatku przyszedł mail ze sklepu o związanych z tym opóźnieniach
Lauress wymiata- jeśli potrzebujesz mocniejszego krycia, to nie spotkałam chyba lepszego podkładu mineralnego (choć wiadomo, że nie wszystkie przecież przetestowałam, ale było ich wiele ) bez efektu maski, dającego w dodatku naturalne, kremowe wykończenie i zero przesuszenia na wrażliwych w tej kwestii policzkach
Jest to nie tylko moje zdanie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 17:00   #4122
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Nie kusBo jak wejde to pewnie sie na cos skusze a musze sie trzymac mojego minimalizmu.
Nic nie mialam z tej firmy-kiedys Urban(urbanstateofmind.co m)podeslala mi ten produkt:
http://www.100percentpure.com/Fruit-...zer-p/1ctm.htm
Juz nie pamietam co mi w nim nie przypasowalo ale uzylam chyba z 2 razy i oddalam kolezance.Kiedys kusil mnie tez krem pod oczy z kofeina tej firmy

Aha,za pare dni sa moje urodzinyZgadnijcie gdzie ide-do sklepu z naturalnymi kosmetykamiW planie mam zakup jakiegos fajnego balsamu do ciala i czegos z vit C
Dobrze ze u nas nic ciekawego nie ma lokalnie, bo nie odkleiliby mnie od polek
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:08   #4123
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Nawet nie wiesz jak mnie ucieszylas. Kiedy wiec dojda koniecznie wyprobuj je na ten krem! A czy on jest taki ciupke lepki w dotyku czy raczej wchlania sie do matu?
No raczej do matu u mnie, ale można go spróbować na serum lub olejek
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:14   #4124
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

mam ogromną ochotę na jeden i drugi
żel rumiankowy mogę polecic z czystym sumieniem bardzo dobry i strasznie wydajny.
jak zacznę używać rozmarynowego to dam znać

Jedną ręke wysmarowałam balsamem herbfarmacy a drugą organic shop - teraz z jednej strony czuję jogurt truskawkowy a z drugiej mleczko do czyszczenia łazienki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:25   #4125
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

a w ogole to musze zrobic czystki jakies. nie mam miejsca na nowosci. a tyyyyyle rzeczy kusi... od czerwca prawdopodobnie wroce do pracy, wiec kasiurka jakas bedzie sensowniejsza, tyle ze pewnie na opiekunke wydam tysiaka... no ale jakies zakupy napewno zrobie z okazji powrotu do ludzi (zeby tez jakos wygladac). juz zbieram informacje, co warto kupic
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:45   #4126
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Mam pytanie. Uzywal ktis alorsowych zelow i kremow od Forever Living Products? Ciekawe sa skladowo
https://www.foreverliving.com/retail...31D46.tc1-int1

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:15   #4127
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44426587]Ja też mam tendencję do przesuszu pomimo mieszanej cery

Ja również nie, ale dziś wpadłam na kilka filmików obrazujących paraliż totalny (zamknięte drogi, lotniska, szkoły i urzędy), a w dodatku przyszedł mail ze sklepu o związanych z tym opóźnieniach
Lauress wymiata- jeśli potrzebujesz mocniejszego krycia, to nie spotkałam chyba lepszego podkładu mineralnego (choć wiadomo, że nie wszystkie przecież przetestowałam, ale było ich wiele ) bez efektu maski, dającego w dodatku naturalne, kremowe wykończenie i zero przesuszenia na wrażliwych w tej kwestii policzkach
Jest to nie tylko moje zdanie [/QUOTE]
Dzieki za info na temat Lauress
Trzymam kciuki aby paczka doszla szybko

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dobrze ze u nas nic ciekawego nie ma lokalnie, bo nie odkleiliby mnie od polek
Czas stoi w miejscu w takich sklepach
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:37   #4128
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Uzywal ktis alorsowych zelow i kremow od Forever Living Products? Ciekawe sa skladowo
https://www.foreverliving.com/retail...31D46.tc1-int1
To greenwashing, składy są złe, a gdzie je widzisz, może coś się zmieniło, nie wiem, ale nie sądzę? Certyfikowany jest tylko aloes, który zawierają te kosmetyki, poza tym ktoś tu wrzucał kiedyś skład żelu, zawierał okropne składniki, glikol propylenowy itp. Z daleka...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:39   #4129
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Uzywal ktis alorsowych zelow i kremow od Forever Living Products? Ciekawe sa skladowo
https://www.foreverliving.com/retail...31D46.tc1-int1

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Ja używałam - bardzo sobie chwalę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 18:40   #4130
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To greenwashing, składy są złe, a gdzie je widzisz, może coś się zmieniło, nie wiem, ale nie sądzę? Certyfikowany jest tylko aloes, który zawierają te kosmetyki, poza tym ktoś tu wrzucał kiedyś skład żelu, zawierał okropne składniki, glikol propylenowy itp. Z daleka...
Dobrze ze piszesz. No wlasnie nie znalazlam na ich stronie pelnych skladow, tylko po krotce co dobrego zawieraja. Jak widac przemilczeli co maja zlego.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:42   #4131
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To greenwashing, składy są złe, a gdzie je widzisz, może coś się zmieniło, nie wiem, ale nie sądzę? Certyfikowany jest tylko aloes, który zawierają te kosmetyki, poza tym ktoś tu wrzucał kiedyś skład żelu, zawierał okropne składniki, glikol propylenowy itp. Z daleka...
Mam przed sobą żel aloesowy i nie ma tam glikolu w składzie...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:44   #4132
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
I jak? Roz sie nie sciera i ma kolory jak na stronie? A pomadka? Jak pachnie i smakuje? Mam obsesje na punkcie rzeczy do ust.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



Nawet nie wiesz jak mnie ucieszylas. Kiedy wiec dojda koniecznie wyprobuj je na ten krem! A czy on jest taki ciupke lepki w dotyku czy raczej wchlania sie do matu?
Z kolorami to ciężko powiedzieć. Zależy pewnie od ustawień monitora. Kupiłam jeden z ciemniejszych i wcale nie jest za ciemny. Lubię naturalny efekt i tu da się go uzyskać. Zależy jeszcze pewnie od tego czym się go nakłada. Ładnie się rozciera. Nie robi plam. Z trwałością różnie. Zależy co na niego i pod niego nałożę. Moje wymaganie co do trwałości to 12h. Wytrzymuje o.k.7-8.
Pomadka jest boska, to takie kremowe masełko o świetnym kryciu. Jest wręcz pielęgnująca. Niestety kolor utrzymuje sie bardzo krótko. Aplikacja co godzinę, przez co jest też mało wydajna.
Pewnie jeszcze jakąś kolorówkę ze 100% pure wypróbuję. Niestety kosztowna sprawa...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:46   #4133
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Z kolorami to ciężko powiedzieć. Zależy pewnie od ustawień monitora. Kupiłam jeden z ciemniejszych i wcale nie jest za ciemny. Lubię naturalny efekt i tu da się go uzyskać. Zależy jeszcze pewnie od tego czym się go nakłada. Ładnie się rozciera. Nie robi plam. Z trwałością różnie. Zależy co na niego i pod niego nałożę. Moje wymaganie co do trwałości to 12h. Wytrzymuje o.k.7-8.
Pomadka jest boska, to takie kremowe masełko o świetnym kryciu. Jest wręcz pielęgnująca. Niestety kolor utrzymuje sie bardzo krótko. Aplikacja co godzinę, przez co jest też mało wydajna.
Pewnie jeszcze jakąś kolorówkę ze 100% pure wypróbuję. Niestety kosztowna sprawa...
Ojej to sie nakrecilam teraz. A masz moze cos z Tarte? Oni tez maja cudowne roze. Sprzedaja moze Tarte w polskiej Sephorze?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:49   #4134
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mam przed sobą żel aloesowy i nie ma tam glikolu w składzie...
A co ma
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:54   #4135
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Ojej to sie nakrecilam teraz. A masz moze cos z Tarte? Oni tez maja cudowne roze. Sprzedaja moze Tarte w polskiej Sephorze?
Ja mam z tarte brazer-o ten i jest super:
http://tartecosmetics.com/tarte-item...rproof-bronzer
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 18:55   #4136
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co ma
Właśnie robię fotkę, ma paraben na końcu składu i coś jeszcze. Sama ocenisz Mojej gęby nie zatyka, a mam skłonności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aloes-Forever-Ingredients.jpg (70,8 KB, 29 załadowań)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-01-04 o 19:07 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:20   #4137
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To puszenie to pewnie przez pogodę. Niektóre włosomaniaczki potrafią dobierać pielęgnację zależnie od prognozy wilgotności powietrza. Masakra jak dla mnie
Też czytałam o tym kiedyś i to wyższa szkoły jazdy dla mnie to dobieranie preparatów odpowiednich składowo. Gdy widzę, że nie będzie dobrze zaplatam warkocz już na prawie suchych (lub na noc) i cieszę się falami

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
do pogrubionych prosze cos wiecej znaczy jak cos tu znanego jest, np. zel santaverde, to bardziej pod katem za co go kochasz lub nie
a jeszcze urtekram z glinka: co ty na jego temat myslisz? jakies lepsze ale glinkowe znasz? bo mi on tak srednio podszedl, znaczy byl ok, ale ... czegos mi brakowalo.
witaj, kremu Pukka nie lubię, pisałam więcej stronę wcześniej; żel dobrze nawilża, można stosować codziennie, nakładać samodzielnie lub mieszać np. z olejkiem Pai (strona wcześniej), świetny pod makijaż; deo Bioturm dobrze chroni, ma delikatny, świeży zapach, nie więc problemu z dodaniem innego zapachu, wydajny, cena też jest na +; podkład 100% pure uwielbiam, cieszę się, że mogę teraz używać podkładu naturalnego codziennie, a nie (jak w przypadku Alvy - więcej strona wcześniej ) na krótkie wyjścia, pięknie kryje i wygląda póki co na każdym kremie, żelu; szampon Urtekram kiedyś bardziej mi pasował, włosy znudziły się nim, ale nadal dobrze się rozczesują i trochę zyskują objętości, lepszy jednak jest Luvos, lepiej nawilża włosy na długości. Masz jakiś glinkowych ulubieńców?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
żel rumiankowy mogę polecic z czystym sumieniem bardzo dobry i strasznie wydajny.
jak zacznę używać rozmarynowego to dam znać
nie pozostaje mi nic innego, jak dopisać do listy życzeń
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:25   #4138
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam z tarte brazer-o ten i jest super:
http://tartecosmetics.com/tarte-item...rproof-bronzer
Cos wspanialego! Ja kupilam sobie jako brazer ciemny puder prasowany Korres. Obleci Poczatkiem grudnia ogladalam na youtube z wypiekami na twarzy jakie macoe dobrosci w kwestii zestawow. I bylo ich duzo z Tarte w przeroznych kombinacjach. Ja slinie sie juz pd ponad roku na roze
http://tartecosmetics.com/tarte-item...-12-hour-blush Szczegolnie ten ciemny fiolet 'blushing bride', 'natural beauty' i 'exposed'.

Czarny Elfie a co takiego dzieje sie z Lumiere? Odkad przerobili strone wisi niedokonczona, brak podstron i ofert z wczesniejszej wersji strony, brak wyprzedazy i promocji. O co chodzi? Nawet boje sie zamawiac bo nie wiem czy dalej egzystuja. W przyplywie desperacji doszlam do wniosku, ze zmieszam swoj wlasny podklad mineralny kupujac polprodukty metoda prob i bledow. Probowalas kiedys? A moze ktos inny probowal?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Poczatkiem grudnia ogladalam na youtube z wypiekami na twarzy jakie macoe dobrosci w kwestii zestawow. I bylo ich duzo z Tarte w przeroznych kombinacjach.
Chodzilo mi o zestawy kosmetykow dostepne w USA w wersjach upominkowych w Sephorze czy innych drogeriach.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:33   #4139
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość


Gdyby ktoś chciał to serum Pukka, to jest akurat zniżka na http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=4019&
za tak cudne info !!!
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie wystarczająco teraz używam i nie mam żadnego dyskomfortu; z tym, że zaznaczam, ja normalnie nigdy nie miałam problemów z nadmierną potliwością, jedynie to, że jestem strszny zmarźlak i zimą ubieram się dość nieadekwatnie - nim wyjdę z domu już jestem maksymalnie zgrzana
I jeszcze taka mała dygresja nt. zespołu suchej pachy wydaje mi się, że stoi to w sprzeczności z zasadą naturalnej pielęgnacji i obojętnie czy chcemy powstrzymać proces pocenia się przy pomocy aluminium czy przy pomocy jakichś nowatorskich substancji powlekających skórę (jak w deo ecocosmetisc) - to i tak to jest bardzo niedobre dla organizmu
siem w pełni zgadzam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z okazji nowego roku
- balsam do ciała herbfarmacy (była na iwos wyprzedaż, nie mogłam nie kupić!)
- tymiankowy zel do mycia twarzy sylveco (rumiankowy się kończy, oby ten był równie dobry)
- brzozowy krem do twarzy sylveco (na prezent)
- kojący balsam do ciała sylveco (nowa wersja w nowej pojemnosci)
- organic shop balsam truskawkowy (zapach )
piękności

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44426008]A co Ci w nim nie pasowało, że zużyłaś do ciała??

Czy pogoda w USA już się ustabilizowała, bo przez tego Herkulesa nasze Lauressy będą opóźnione, ponieważ tamtejsza poczta nie działa [/QUOTE]
ponoć pogoda na północy (niujork i niudżerzi) nadal szaleje...sprawdzałam status naszej przesyłki i dalej jest processing

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny weszlam na strone 100% pure i przepadlam! Doznalam ekstazy estetycznej patrzac na same opakowania i sklady Mial kos moze:
:: roze w kamieniu
:: kolorowe maselka do ust
:: serum i kremy do twarzy a szczegolnie ORGANIC POMEGRANATE
ANTIOXIDANT HYDRATION SPF20
Mial ktos? Cena straszy jak na moja kieszen ale moze warto. Ten ostatni krem ma mineraly wiec moze faktycznie bylby dobra baza pod sypkie mineraly. Ten typowy primer jest mniejszy o polowe
mam róż w kamieniu i bardzo sobie go chwalę. moim zdaniem kolory widoczne na stronie internetowej trochę odbiegają od tego co otrzymuje się w rzeczywistości. nie wiem co to za zjawisko "ścieranie się różu/podkładu" bo mi się coś takiego nigdy nie zdarzyło (nie dotykam w ogóle pomalowanej twarzy). pudełeczko od różu choć śliczne to z czasem się zupełnie rozleciało - odpadło lusterko znajdujące się na wewnętrznej stronie wieczka, rozdzieleniu uległ również "zbiorniczek z różem" od reszty opakowania, ale da się to uratować dwustronną taśmą klejącą
mam też pomadkę lip glaze w kolorze fig - jest bez smaku i bez zapachu.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych, mam swatche podkladu LN pure fawn (jak dla mnie juz od lat naj naj ) - porownanie z innymi kolorami LN i z roznymi nie-eko podkladami/lepiszczami, ktorych mialam jeszcze resztki i po tygodniu z LN wywalilam lub porozdawalam (bo wiedzialam, ze absolutnie ich juz na moja gebe nie poloze). tak tylko dodam, ze najfajniej podklad sie spisywal na np. olejku do cery tlustej hauschki.
jak będziesz mieć okazję to spróbuj też ten podkład ze 100% pure...miałam próbkę LN i 100% pure i ten drugi znacznie lepiej się spisywał na mojej tłustej cerze...
dobrze pamiętam, że pisałaś, że ten LN pure fawn lekko jaśnieje na skórze i nie wygląda już na tak pomarańczowy jak w opakowaniu?

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44426587]Ja też mam tendencję do przesuszu pomimo mieszanej cery

Lauress wymiata- jeśli potrzebujesz mocniejszego krycia, to nie spotkałam chyba lepszego podkładu mineralnego (choć wiadomo, że nie wszystkie przecież przetestowałam, ale było ich wiele ) bez efektu maski, dającego w dodatku naturalne, kremowe wykończenie i zero przesuszenia na wrażliwych w tej kwestii policzkach
Jest to nie tylko moje zdanie [/QUOTE]
z lauressa testowałam wszystkie formuły (próbki) i w przypadku mojej tłustej cery najlepiej spisuje się ten najmniej kryjący czyli minimalist. sasy i etheral po ok 4 h od nałożenia zaczynały się rozjeżdżać na twarzy - wchodziły w zmarszczki i rozchodziły się w okolicach ust (od śmiania się ). zamówiłam teraz 2 bigi minimalist - mam nadzieję, że będę tak samo fajne jak próbki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
żel rumiankowy mogę polecic z czystym sumieniem bardzo dobry i strasznie wydajny.
jak zacznę używać rozmarynowego to dam znać

Jedną ręke wysmarowałam balsamem herbfarmacy a drugą organic shop - teraz z jednej strony czuję jogurt truskawkowy a z drugiej mleczko do czyszczenia łazienki
balsam do ciała pachnący cifem chyba mało to apetyczne....
naprawdę jest aż tak źle?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a w ogole to musze zrobic czystki jakies. nie mam miejsca na nowosci. a tyyyyyle rzeczy kusi... od czerwca prawdopodobnie wroce do pracy, wiec kasiurka jakas bedzie sensowniejsza, tyle ze pewnie na opiekunke wydam tysiaka... no ale jakies zakupy napewno zrobie z okazji powrotu do ludzi (zeby tez jakos wygladac). juz zbieram informacje, co warto kupic
ile trwa macierzyński w Niemczech?



zafundowałam sobie przesusz...otworzyłam kolejne mydełko alepia z czerwoną glinką i oczywiście z ciekawości użyłam na twarz, dodatkowo rozrobiłam w końcu glukonolakton, użyłam 2 razy i suchara miałam takiego, że przez 3 dni odpuściłam standardowe mycie z wodą...naprawdę staram się okiełznać mydła do mycia twarzy, ale one zawsze pokazują mi, że jednak nie są dla mnie...dziś już było w miarę ok, pod makijaż użyłam kremu pomarańczowego make me bio i pięknie mnie nawilżył bo nie sterczały żadne suche skórki. uważam, że ten krem jest bardzo udany - świetne nawilżenie, bez zbędnego obciążania, pięknie pachnie, tapeta trzyma się na nim wyśmienicie - naprawdę godny polecenia jest ten krem.
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:38   #4140
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

balsam do ciała pachnący cifem chyba mało to apetyczne....
naprawdę jest aż tak źle?
no za pięknie nie jest wali cifem cały czas.
oby przynajmniej był dobry....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.