Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 19:09   #2011
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a depotujecie wszystkie cienie, łącznie z quadami? Czy tylko pojedyncze?

Bo ja mam chętke wydepotowac do czego większego wszystko, bo mi sie lepiej uzywa jak nie mam tego po 10 małych paletkach. Tylko mi troche szkoda
Ja do tej pory depotowałam wszystko - małe pojedyncze, quady. Zawsze przyklejam potem na spód magnes i naklejkę z nazwą (i kodem, jak nie zapomnę ). Połowa moich MACowych cieni to limitki, ale trzymam wszystko razem z 5 paletach
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:01   #2012
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Szkoda z tym Warm Soul. Bardzo podobał mi się w starej wersji, ale zagapiłam się i nie kupiłam przed zmianą.
Mi też się podobała stara wersja. Nowej jeszcze nie widziałam ale chyba sobie odpuszczę bo jeśli przypomina jasny brązer, to coś podobnego mogę sobie wygrzebać w dotychczasowych zbiorach.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
EDIT: użyłam własnie Next To Skin i jak ktoś sie jeszzce waha czy brac, to niech sie nie zastanawia - jest absolutnie rewelacyjny do konturowania - normalnie cudo!!!! i na mojej cerze NC15/NC20 jest widoczny! Chyba sobie klikne zapas, no! Jeszcze nigdy nie byłam az tak zachwycona rózem maca. Moja ulubiona dotychczas Strada przy nim sie chowa
Nie chcę go, nie chcę, ani trochę mi niepotrzebny. U mnie na pewno by brzydko wyglądał.

Z innej beczki: Mogłaby jakaś dobra dusza polecić mi jakiś pędzel do różu? Coś sztywniejszego bym chciała, żeby dobrze nabierało twardsze konsystencje.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No przyznam, ze obawiłam sie iz na mnie będzie neiwidoczny, wiec tym bardziej sie ciesze Mysle, ze tym kolorem nie da sie sobie krzywdy zrobic Wydaje mi sie, ze przypomina nieco Pro Longwearowy Baby don't go, ale nie miałam go, wiec moge sie mylic, miałam tylko raz w ręku w sklepie.
Baby Don't Go mam i jest na mnie słabo widoczny. Next to skin wydaje mi się mniej brązowawy, ale to na podstawie zdjęć. Na żywo go nie widziałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:02   #2013
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
EDIT: użyłam własnie Next To Skin i jak ktoś sie jeszzce waha czy brac, to niech sie nie zastanawia - jest absolutnie rewelacyjny do konturowania - normalnie cudo!!!! i na mojej cerze NC15/NC20 jest widoczny! Chyba sobie klikne zapas, no! Jeszcze nigdy nie byłam az tak zachwycona rózem maca. Moja ulubiona dotychczas Strada przy nim sie chowa
Jako ze uwielbiam Strade skutecznie mnie zbajerowałas
Mam nadzieje, ze będę miała podobne do Twoich wrażenia
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2014-09-12 o 20:19
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 20:20   #2014
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

ja quadow nie depotuję, jakoś mi ich szkoda...
one są takie fajne, że czasem jak nie mam pomysłów to chwytam quada i jadę z koksem. Bosz. Przez tę chorobę zdążyłam przetestować tylko jeden quad z Simpsonów.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z innej beczki: Mogłaby jakaś dobra dusza polecić mi jakiś pędzel do różu? Coś sztywniejszego bym chciała, żeby dobrze nabierało twardsze konsystencje.
ja po długim okresie przerwy wróciłam do 116 i powiem Ci, że jestem na nowo w nim zakochana właśnie jest ciut sztywniejszy i fajnie nabiera róże.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 21:39   #2015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie chcę go, nie chcę, ani trochę mi niepotrzebny. U mnie na pewno by brzydko wyglądał.

Z innej beczki: Mogłaby jakaś dobra dusza polecić mi jakiś pędzel do różu? Coś sztywniejszego bym chciała, żeby dobrze nabierało twardsze konsystencje.
Baby Don't Go mam i jest na mnie słabo widoczny. Next to skin wydaje mi się mniej brązowawy, ale to na podstawie zdjęć. Na żywo go nie widziałam.
Bo NTS to jest taki piękny bezyk, coś a la jasniutka caffe latte
Będziesz zalowac, ze nie wziełas, zoabczysz
I wcale nie wpada w zadną szarość w ciągu dnia ani nic takiego, jak niektórzy to sugerowali

Nie wiem, co obecnie używasz, ale ja zawsze i niezmiennie polecam do rózu 116 - mój faworyt.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jako ze uwielbiam Strade skutecznie mnie zbajerowałas
Mam nadzieje, ze będę miała podobne do Twoich wrażenia
Mam nadzieję! Daj znać, jak się spisze u Ciebie
Szczerze, to NTS widac u mnie bardziej niźli Stradę. Duzo łatwiej go nabrac pędzlem niz Stradę. Ale ja mam ta limitowana Gareth Pugh i nie wiem, ale wydaje mi sie, ze ona jest strasznie twarda, w typie Azalea Blossom. A nie wiem, jak poprzednie zwykłe egzemplarze miały.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:28   #2016
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo NTS to jest taki piękny bezyk, coś a la jasniutka caffe latte
Będziesz zalowac, ze nie wziełas, zoabczysz
I wcale nie wpada w zadną szarość w ciągu dnia ani nic takiego, jak niektórzy to sugerowali
Ja. Nie sugerowałam, tylko twierdziłam i nadal tak twierdzę, ponieważ na mojej cerze tak to wygląda, co potwierdziła również makówka i nie widzę powodu, żeby się licytować. U mnie to brudny też, który wpada w szarość i tyle, u kogoś innego na innym kolorze skóry może być inaczej.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
160? 106 chyba? )

mi się właśnie udało dogadać z jedną dziewczyną i trafi do mnie zapas palet, choć ta różowa już będzie pełna jak wydepotuję to co mam :/
Ano właśnie, taka to cena, że aż się wierzyć nie chce. Zazdroszczę, też muszę znaleźć jakąś dobrą duszę od palet





Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


Ja razie razie wydepotowalam wsytskie czwórki Guerlaina i wszystkie YSL. Do maczków sie dopiero przymierzam Ale chyba machne wszytsko, łącznie z quadami, bo bym sobie chciala poukładac kolorystycznie
Och nie, depotujesz takie piękne biżuteryjne paletki? Ja bym już potem nie używała tych cieni, straciłyby dla mnie na atrakcyjności Co innego Mac i zwykle czarne plastiki, depotuję, żeby mieć wszystkie razem, posortować odcieniami i używać według własnego pomysłu, no i mieć opakowanie na wymianę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:32   #2017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja. Nie sugerowałam, tylko twierdziłam i nadal tak twierdzę, ponieważ na mojej cerze tak to wygląda, co potwierdziła również makówka i nie widzę powodu, żeby się licytować. U mnie to brudny też, który wpada w szarość i tyle, u kogoś innego na innym kolorze skóry może być inaczej.
Akurat nie o Tobie myślałam, piszac o szarosći, tylko o zagranicznych blogach. Tak to już jest, jak niektórzy wszystko biorą nie wiedziec czemu do siebie, i za atak na siebie dziwny jest świat Niedługo człowiek będzie bał sie odezwać, aby wyrazic swoja tylko opinie o kosmetyku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-12 o 22:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 22:33   #2018
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Och nie, depotujesz takie piękne biżuteryjne paletki? Ja bym już potem nie używała tych cieni, straciłyby dla mnie na atrakcyjności Co innego Mac i zwykle czarne plastiki, depotuję, żeby mieć wszystkie razem, posortować odcieniami i używać według własnego pomysłu, no i mieć opakowanie na wymianę.
No wydepotowałam, bo zajmowaly duzo miejsca i w ogole ich nie uzywałam, a mialam ich kilkanascie. Teraz wydepotowane podobaja mi sie o wiele lepiej i mam pogląd od razu na wszystkie cienie i nie trzeba grzebać i szukac odpowiedniego odcienia
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:40   #2019
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 --------


Ano właśnie, taka to cena, że aż się wierzyć nie chce. Zazdroszczę, też muszę znaleźć jakąś dobrą duszę od palet
nieeeeee no, właśnie 106 razem z wkładem... pojedyncza.

MissScareAll, Corii babeczki bo w dupkę dam! Nie kłócić mi się!


P.S. Czy nie ma ktoś z Was może w swoich czeluściach pigmentowych pigmentu Rich Life?? spodobał mi się niesamowicie na kursie i nigdzie go namierzyć nie mogę :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:44   #2020
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat nie o Tobie myślałam, piszac o szarosći, tylko o zagranicznych blogach. Tak to już jest, jak niektórzy wszystko biorą nie wiedziec czemu do siebie, i za atak na siebie dziwny jest świat Niedługo człowiek będzie bał sie odezwać, aby wyrazic swoja tylko opinie o kosmetyku
Nie każę Ci się bać i przybierać obronnej postawy w stosunku do ludzi i świata, skoro luźno rozmawiamy w wątku o odczuciach z używania kosmetyków. Wzięłam to za nawiązanie do mojej wypowiedzi, bo dokładnie tak napisałam, tylko tyle


Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No wydepotowałam, bo zajmowaly duzo miejsca i w ogole ich nie uzywałam, a mialam ich kilkanascie. Teraz wydepotowane podobaja mi sie o wiele lepiej i mam pogląd od razu na wszystkie cienie i nie trzeba grzebać i szukac odpowiedniego odcienia
Sporo faktycznie jest to sposób na skupienie wszystkiego w jednym miejscu i ułatwia korzystanie. Ja paletek innych, niż Mac mam poniżej 15 i wciąż dążę do minimalizacji zbiorów, bo chyba nigdy ich nie wykończę, nawet malując innych
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:38   #2021
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Mam nadzieję! Daj znać, jak się spisze u Ciebie
Szczerze, to NTS widac u mnie bardziej niźli Stradę. Duzo łatwiej go nabrac pędzlem niz Stradę. Ale ja mam ta limitowana Gareth Pugh i nie wiem, ale wydaje mi sie, ze ona jest strasznie twarda, w typie Azalea Blossom. A nie wiem, jak poprzednie zwykłe egzemplarze miały.
No ja też mam Pugha. Opakowanie prześliczne (chociaż nie do torebki ze względu na ciężar ), ale sam róż bardzo ciezki w użytkowaniu. Trzeba się mocno nadrapac. Jeśli NTS jest bardziej widoczny to brzmi jak ideał
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 13:14   #2022
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny potrzebuję porady. Nie mam w pobliżu stacjonarnego sklepu MAC, a chciałabym zakupić podkład i korektor Prolongwear, tylko zupełnie nie mam pojęcia na jaki odcień się zdecydować. Dotychczas używałam Revlon Colorstay 220 Natural Beige (normal/dry skin). Mogła by któraś rozeznana w kolorystyce MACa wskazać odpowiednik kolorystyczny podkładu i korektora?
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 14:44   #2023
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady. Nie mam w pobliżu stacjonarnego sklepu MAC, a chciałabym zakupić podkład i korektor Prolongwear, tylko zupełnie nie mam pojęcia na jaki odcień się zdecydować. Dotychczas używałam Revlon Colorstay 220 Natural Beige (normal/dry skin). Mogła by któraś rozeznana w kolorystyce MACa wskazać odpowiednik kolorystyczny podkładu i korektora?
pamiętam, że kiedyś używałam 220 w wersji dla tłuściochów
z podkładu Pro Longwear mam NC25
korektora nie mam
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:28   #2024
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Jestem pod wrazeniem obslugi w Macu w Katowicach

Dziewczyny podpowiedzcie prosze, Waszym zdaniem warto kupowac konturowki do ust Maca czy rownie dobrze mozna kupic cos tanszego?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 17:14   #2025
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Skusiłam się jednak za Waszą namową i spróbowałam tego Warm Soul co tak mi się nie podobał no i jest super! co prawda kolor to już inna bajka, ale też wygląda fajnie, swój stary miałam z 2009 a ten nowy - w starym opakowaniu z 2013 przekombinowali kolor, szkoda ... no cóż
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 20:56   #2026
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie prosze, Waszym zdaniem warto kupowac konturowki do ust Maca czy rownie dobrze mozna kupic cos tanszego?
uważam, że warto, mają bardzo fajną konsystencję, nie wszystkie konturówki lubię. Na przykład MUFE, moim zdaniem ok, są trwałe niesamowicie, ale jak dla mnie za bardzo wysuszają i ściągaja usta. Macowe dobrze rysują, nie "tną" się. Tanie nie są ale jak dla mnie warto. Lubię też te małe nano z Sephory. Ale nie znajdziesz wśród nich takich pięknych odcieni jak w MACu.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Skusiłam się jednak za Waszą namową i spróbowałam tego Warm Soul co tak mi się nie podobał no i jest super! co prawda kolor to już inna bajka, ale też wygląda fajnie, swój stary miałam z 2009 a ten nowy - w starym opakowaniu z 2013 przekombinowali kolor, szkoda ... no cóż
A to masz nowy jeszcze w starym opakowaniu, bo w tych nowych opakowaniach to w ogóle inne są.

Byłam dzisiaj w Magnolii. Na szybkiej kawie (panno mrau ). Miałam nawet nie wchodzić do MACa. Miałam. Tiaaaaa. wyszłam z Electric Cool Blacklit i fluidlinem granatowym Deep Blue Sea. pf. ja i nierobienie zakupów w MAC.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-09-14 o 21:06
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:26   #2027
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A to masz nowy jeszcze w starym opakowaniu, bo w tych nowych opakowaniach to w ogóle inne są.

Byłam dzisiaj w Magnolii. Na szybkiej kawie (panno mrau ). Miałam nawet nie wchodzić do MACa. Miałam. Tiaaaaa. wyszłam z Electric Cool Blacklit i fluidlinem granatowym Deep Blue Sea. pf. ja i nierobienie zakupów w MAC.
wiem wiem, stara wersja, ale i tak zmieniona
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:40   #2028
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiem wiem, stara wersja, ale i tak zmieniona
wiem, ale i tak lepsza niż ta nowa nowa
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 22:06   #2029
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiem, ale i tak lepsza niż ta nowa nowa
aaaa no tak, możliwe nie dane mi poznać niestety a umieram z ciekawości jak wygląda Warm Soul po tuningu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 08:28   #2030
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Skusiłam się jednak za Waszą namową i spróbowałam tego Warm Soul co tak mi się nie podobał no i jest super! co prawda kolor to już inna bajka, ale też wygląda fajnie, swój stary miałam z 2009 a ten nowy - w starym opakowaniu z 2013 przekombinowali kolor, szkoda ... no cóż
No widzisz, a jednak nie było tak źle . MACowym produktom trzeba zawsze dawać szansę, choćby jedną .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 11:17   #2031
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Powiedzcie mi, co myślicie o moim pomyślę - mam zamiar może od nowego roku zacząć kompletowac kosmetyki na własny ślub i zastanawiam się czy nie skompeltować wszystkiego w MACu.
Myślałam o podkładzie , szmince jaieś super trwałej, jakiejs bazie pod makijaż, ewentualnie eyelinere, konturówce do ust może brązer albo róż ?.
Odpadają mi cienie bo nie mam zamiaru ich uzywac, może ewentualnie jakiś rozświetlający pyłek
Czy mój pomysł ma ręcę i nogi czy wg Was niekoniecznie ?

Jeszcze nie jestem zdecydowana na 100,tak sobie gdybam.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 14:01   #2032
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, co myślicie o moim pomyślę - mam zamiar może od nowego roku zacząć kompletowac kosmetyki na własny ślub i zastanawiam się czy nie skompeltować wszystkiego w MACu.
Myślałam o podkładzie , szmince jaieś super trwałej, jakiejs bazie pod makijaż, ewentualnie eyelinere, konturówce do ust może brązer albo róż ?.
Odpadają mi cienie bo nie mam zamiaru ich uzywac, może ewentualnie jakiś rozświetlający pyłek
Czy mój pomysł ma ręcę i nogi czy wg Was niekoniecznie ?

Jeszcze nie jestem zdecydowana na 100,tak sobie gdybam.
No pomysł dobry, czemu nie Podkład może Prolongwear? Jeśli chodzi o szminki to Prolongwear Lipcolour? Ale nie znam opinii na jej temat.. Może dziewczyny Ci powiedzą czy jest fajna Ale ogólnie na YT szaleje moda na Bourjois Rouge Edition Velvet - podobnie zastyga i trzyma się godzinami (Maxineczka go uwielbia, stosowała go na swój ślub, jest tutorial), ma wiele kolorów, wybierzesz coś dla siebie.. Na bazach się nie znam więc nie podpowiem Ale są i matujące i nawilżające Róży jest mnóóóstwo w ofercie Zależy jakie odcienie lubisz i wykończenia Jak powiedziałaś pyłek to do głowy od razu przyszedł mi do głowy pigment Vanilla
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 17:49   #2033
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uważam, że warto, mają bardzo fajną konsystencję, nie wszystkie konturówki lubię. Na przykład MUFE, moim zdaniem ok, są trwałe niesamowicie, ale jak dla mnie za bardzo wysuszają i ściągaja usta. Macowe dobrze rysują, nie "tną" się. Tanie nie są ale jak dla mnie warto. Lubię też te małe nano z Sephory. Ale nie znajdziesz wśród nich takich pięknych odcieni jak w MACu.
Dzieki za odpowiedz
Mam do Ciebie jedno pytanie, bylabym bardzo wdzieczna, gdybys mi doradzila. Chodzi wlasnie o konturowke. Mialam w planach kupic Cherry, bo ladnie wygladala w sklepie gdy testowalam ja z Viva Glam Rihanna, ale widzialam u Ciebie na blogu Kiss Me Quick i zastanawiam sie nad nia, bo jest z serii pro... Masz pomadke i konturowke, powiedz te kolorki pasuja do siebie?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 22:07   #2034
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz
Mam do Ciebie jedno pytanie, bylabym bardzo wdzieczna, gdybys mi doradzila. Chodzi wlasnie o konturowke. Mialam w planach kupic Cherry, bo ladnie wygladala w sklepie gdy testowalam ja z Viva Glam Rihanna, ale widzialam u Ciebie na blogu Kiss Me Quick i zastanawiam sie nad nia, bo jest z serii pro... Masz pomadke i konturowke, powiedz te kolorki pasuja do siebie?
konturówka z racji połyskującego wykończenia pomadki moooooże prześwitywać spod niej lekko... Jeśli chcesz mogę je jutro razem wypróbować na ustach i dam znać / zrobię foto Bo tak kolorystycznie to moim zdaniem raczej tak. Ale jeśli możesz się wstrzymac do jutra to Ci to sprawdzę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 10:04   #2035
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, czy używałyście i polecacie balsam do ust MAC? Waham się nad jego zakupem, a myślę też nad Clarins.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 10:06   #2036
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Hej dziewczyny

potrzebuje porady...musze kupic puder i nie moge sie zdecydowac miedzy Blot Powder a Prep&Prime...
Mam cere mieszana, w strefie T w kierunku tlustej, jako podkladu uzywam Pro Longwear i caly rok uzywam kremu z filtrem pod podklad
Nie jestem fanka super-matu, lubie bardziej takie naturalne wykonczenie...w sumie to podoba mi sie taki lekki glow, tylko ze przy mojej cerze to bez bibulek matujacych mam go automatycznie...

Co byscie poradzily..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2014-09-16 o 10:08
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 10:46   #2037
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy używałyście i polecacie balsam do ust MAC? Waham się nad jego zakupem, a myślę też nad Clarins.
Chodzi Ci o Lip Conditioner Tube? To ja mam Kochana Kupiłam, bo callmeblondie tak zachwalała i w końcu się skusiłam I jest super!! Najpawdę mocno regeneruje usta, pięknie pachnie wanilią. Bardzo głęboko odżywia usta Ładnie połyskuje Więc jak nie masz ochoty niczego nakładac kolorowego, to wystarczy ten balsamik i usta wyglądają na mięciutkie i błyszczące

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-09-16 o 10:47
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 12:06   #2038
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o Lip Conditioner Tube? To ja mam Kochana Kupiłam, bo callmeblondie tak zachwalała i w końcu się skusiłam I jest super!! Najpawdę mocno regeneruje usta, pięknie pachnie wanilią. Bardzo głęboko odżywia usta Ładnie połyskuje Więc jak nie masz ochoty niczego nakładac kolorowego, to wystarczy ten balsamik i usta wyglądają na mięciutkie i błyszczące

Potwierdzam, potwierdzam, potwierdzam .... ten balsam jest najlepszy, nawet solo
Clarins jest słodki i dla niektórych czyli mnie jest mdlący przez to.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 12:45   #2039
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Przychodzę ze świeżymi wrażeniami

Chciałam dziś zrobić mój ulubiony makijaż, czyli w neutralach, ale z użyciem innych kolorów, niż zwykle, bo wiecznie męczę te same. Wybór padł na Kid, chyba najmilszy w dotyku cień, z jakim miałam do czynienia. O mamusiu, jak ja paskudnie w nim wyglądamJakbym była chora, całą twarz objął ten oszpecający efekt odcienia na oku Już chciałam zmywać, ale stwierdziłam, że pokombinuję. Dodałam Showstopper, trochę kredki MUFE w zimnym ciemnym brązie i wyszło cudownie Na dodatek w tym momencie zapukał kurier z Just a wisp i Taupe, których od razu użyłam i wyszedł tak piękny, chłodny makijaż, że wielbię MACa trzy razy bardziej, niż wcześniej. Just a wisp i Taupe są idealne, warte każdego wydanego grosza. Dałam jeszcze Next to skin na przejściu kolorów i już w ogóle miód malina, od razu humor sto punktów do przodu
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 13:15   #2040
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o Lip Conditioner Tube? To ja mam Kochana Kupiłam, bo callmeblondie tak zachwalała i w końcu się skusiłam I jest super!! Najpawdę mocno regeneruje usta, pięknie pachnie wanilią. Bardzo głęboko odżywia usta Ładnie połyskuje Więc jak nie masz ochoty niczego nakładac kolorowego, to wystarczy ten balsamik i usta wyglądają na mięciutkie i błyszczące
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, potwierdzam, potwierdzam .... ten balsam jest najlepszy, nawet solo
Clarins jest słodki i dla niektórych czyli mnie jest mdlący przez to.
Dziękuję
Najbardziej zależy mi właśnie na używanie w wersji solo by pomógł mi doprowadzić usta do ładu (nawilżyć, zapobiec powstawania skórek, zadziorów itp.). Ten balsam jednocześnie ma filtr SPF?
Co do Clarinsa to dobrze wiedzieć nie przepadam za smakowymi balsamami...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.