Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 18:49   #3031
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51098363]niee dam rady się jednak z wami rozstać
a ile warstw lakieru / odżywki nosicie na co dzień?[/QUOTE]

Jedna odżywki lub dwie lakieru

Tak w ogóle to odechciało mi się zabaw z formaldehydową odżywką Eveline S.O.S, którą tak zawsze ubóstwiałam i chwaliłam Mam całą buteleczkę, ale nie chce mi się po nią sięgać, jakoś nie czuję potrzeby odkąd olejuję
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:54   #3032
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Paznokcie najczęściej skracać muszę właśnie po zmyciu lakieru Niepomalowane jako tako się trzymają, nie wyglądają może estetycznie, bo się nie zwijają, no i niepomalowane lepiej przyjmują kremy i oleje. Po zmyciu mani są tak suche, że jak tydzień wytrzymują to sukces. Nie wiem co jest tego konkretnie przyczyną. Dieta moja jest więcej niż ok, lakiery testuję różne, odżywki i zmywacze też. Wiem, że niektóre base coat'y ewidentnie mi nie służą, bo pazury pomalowane tym samym lakierem bez bazy są lepsze po zmyciu. Chwilowo testuję Nail Tek III Protection Plus bez formaldehydu, może coś zdziała.
Być może mam mocno porowate paznokcie, ich powierzchnia jest daleka od gładkiej, a w przybliżeniu widać coś jakby odstające łuski. Dodam, że paznokcie nigdy mi się nie rozdwajały. Nie wiem czemu, ale w necie nic sensowniejszego w temacie paznokciowej porowatości nie mogę znaleźć, toteż błądzę po ciemku i się wkurzam, bo po roku ponad olejowania spokojnie mogłoby coś już być
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-04-19 o 18:58
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:03   #3033
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Trudno mi coś Ci poradzić w takim razie. Nie masz lekko.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:08   #3034
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja maluję jedną warstwą keratynowej Sensique, proteinową dawniej dwa razy, ale przestałam, bo podwójna warstwa masakrycznie się kruszyła... Bezpieczne, fajne odżywki, ale tak nietrwałe, że szok. Kupiłam teraz tę Wibo mleczną i mam nadzieję, że będzie trwalsza, bo nie chcę tak często zmywać paznokci.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:16   #3035
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nadłamałam nieco bok paznokcia zakładając bluzkę, kto da więcej?
Na szczęście szybko dało się to nadłamanie usunąć pilnikiem, nawet większej różnicy po spiłowaniu nie ma, paznokieć uratowany przed zagrożeniem, no ale żeby przy takiej czynności paznokieć uszkodzić
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:27   #3036
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51099182]Nadłamałam nieco bok paznokcia zakładając bluzkę, kto da więcej?
Na szczęście szybko dało się to nadłamanie usunąć pilnikiem, nawet większej różnicy po spiłowaniu nie ma, paznokieć uratowany przed zagrożeniem, no ale żeby przy takiej czynności paznokieć uszkodzić[/QUOTE]

Ano wygrywasz, talon na balon
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:52   #3037
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Trudno mi coś Ci poradzić w takim razie. Nie masz lekko.
Ano wiem. Dzięki za chęci tak czy siak

Wiecie, że odżywka już mi odprysnęła? Pazury zmalowane nią ok. 19, a teraz po mycu głowy nie mam końcówek
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 19:58   #3038
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ano wiem. Dzięki za chęci tak czy siak

Wiecie, że odżywka już mi odprysnęła? Pazury zmalowane nią ok. 19, a teraz po mycu głowy nie mam końcówek
Jaka to odżywka?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:04   #3039
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nail Tek III Protection Plus.
Ale też trzeba wziąć poprawkę, że mam kijowe paznokcie
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-04-19 o 20:11
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:07   #3040
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Wiecie, że odżywka już mi odprysnęła? Pazury zmalowane nią ok. 19, a teraz po mycu głowy nie mam końcówek
Mi często się to zdarza
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:12   #3041
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Myslicie ze moge odzywkowac z wierzchu a olejowac sobie tez pazurki?
Oczywiście!

Drakan - może wybierz się do dermatologa? To nie są objawy łuszczycy paznokcia? Czytałaś o tym? Może lepiej sprawdzić?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 20:20   #3042
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Paznokcie najczęściej skracać muszę właśnie po zmyciu lakieru Niepomalowane jako tako się trzymają, nie wyglądają może estetycznie, bo się nie zwijają, no i niepomalowane lepiej przyjmują kremy i oleje. Po zmyciu mani są tak suche, że jak tydzień wytrzymują to sukces. Nie wiem co jest tego konkretnie przyczyną. Dieta moja jest więcej niż ok, lakiery testuję różne, odżywki i zmywacze też. Wiem, że niektóre base coat'y ewidentnie mi nie służą, bo pazury pomalowane tym samym lakierem bez bazy są lepsze po zmyciu. Chwilowo testuję Nail Tek III Protection Plus bez formaldehydu, może coś zdziała.
Być może mam mocno porowate paznokcie, ich powierzchnia jest daleka od gładkiej, a w przybliżeniu widać coś jakby odstające łuski. Dodam, że paznokcie nigdy mi się nie rozdwajały. Nie wiem czemu, ale w necie nic sensowniejszego w temacie paznokciowej porowatości nie mogę znaleźć, toteż błądzę po ciemku i się wkurzam, bo po roku ponad olejowania spokojnie mogłoby coś już być
może twoe paznokcie są bardzo wrażliwe na niektóre składniki, a ja ostatnio wyczytałam, że ISOPROPHYL ALCOHOL bardzo wysusza paznokcie.. a on jest w każdej chyba odżywce i lakierze.. jeśli ktoś znajdzie coś bez niego dam mu medal normalnie
za to znalazłam, że składniki nawilżające to:
CENTAUREA CYANUS EXTRACT (Centaurea Cyanus Extract to wyciąg z kwiatów chabra bławatka)



COLLAGEN AMINO ACIDS (Aminokwasy pochodzące z kolagenu)



DIMETHICONOL (Poli[oksy(dimetylosililan)], α-hydro-ω-hydroksy)



PCA (Kwas pidolowy)



PRUNUS AMYGDALUS DULCIS EXTRACT (wyciąg z owoców słodkiego migdałowca)

tylko te substancje w lakierach / odżywkach tak naprawdę nawilżają, inne to kit i ściema producenta..

polecam wam tą stronkę - http://kosmetologia.com.pl/analizator-kosmetykow.html


aha, jedyną odżywką jaką do tej pory znalazłam, która by zawierała, którąś z tych substancji nawilżających to Sally Hansen - nailgrowth miracle (ta złota), ale isoprophyl alcohol też chyba zawiera

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Kupiłam teraz tę Wibo mleczną i mam nadzieję, że będzie trwalsza, bo nie chcę tak często zmywać paznokci.
zapodaj do niej link, bo nie wiem o którą chodzi
no i czekam na recenzję po jakimś czasie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Drakan - może wybierz się do dermatologa? To nie są objawy łuszczycy paznokcia? Czytałaś o tym? Może lepiej sprawdzić?
ja sama wybiorę się w wakacje do dermatologa, bo też mam problem z suchymi płytkami paznokcia. moje paznokcie są twarde i suche. nie rozdwajają się (kiedyś tylko jeden się rozdwajał), nie kruszą, nie wyginają, ale za to z tej twardości i suchości łamią. chciałabym je jakoś nawilżyć.

właśnie olej z ogórecznika jest w drodze do mnie, będę piła codziennie przed śniadaniem jedną łyżeczkę, podobno świetnie nawilża od środka no i zawiera wiele cennych składników
aha, i napisałam pytanie do dermatologa online, nawet do dwóch w tej sprawie jak coś odpiszą to dam znać
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:34   #3043
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja zazwyczaj na co dzień maluję paznokcie dwoma warstwami odżywki wygładzającej Lovely. Oprócz tego, że naprawdę widocznie wygładza płytkę, to jeszcze ładnie zwija paznokcie w tunel.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:45   #3044
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;51100152]zapodaj do niej link, bo nie wiem o którą chodzi
no i czekam na recenzję po jakimś czasie [/QUOTE]

Tutaj do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...k-therapy.html
Będzie recenzja A jak się spisuje Twoja z krzemem?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:54   #3045
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Oczywiście!

Drakan - może wybierz się do dermatologa? To nie są objawy łuszczycy paznokcia? Czytałaś o tym? Może lepiej sprawdzić?
Czytam właśnie teraz. Zdjęcia są paskudne, brrrr... Generalnie źródła stwierdzają, że łuszczyca rzadko występuje sama no i jeżeli już miałoby być, to wygląda mi na delikatne stadium. Ale pomysł z dermatologiem mi podsunęłaś niezły. Chodziło mi już od jakiegoś czasu po głowie by iść do manikiurzystki i podpytać o dobre sposoby na nawilżenie i wygładzenie, ale nie przyszło mi do głowy, że lepsza będzie profilaktyka u lekarza
lavender, żadnego takiego nawilżacza nie mam w odżywce. A isopropyl alcohol... może to być to. Widzę, że często stosuje się go w preparatach do odtłuszczania płytki.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 21:51   #3046
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Czytam właśnie teraz. Zdjęcia są paskudne, brrrr... Generalnie źródła stwierdzają, że łuszczyca rzadko występuje sama no i jeżeli już miałoby być, to wygląda mi na delikatne stadium. Ale pomysł z dermatologiem mi podsunęłaś niezły. Chodziło mi już od jakiegoś czasu po głowie by iść do manikiurzystki i podpytać o dobre sposoby na nawilżenie i wygładzenie, ale nie przyszło mi do głowy, że lepsza będzie profilaktyka u lekarza
lavender, żadnego takiego nawilżacza nie mam w odżywce. A isopropyl alcohol... może to być to. Widzę, że często stosuje się go w preparatach do odtłuszczania płytki.
Zdjęcia okropne, to fakt. Najlepiej odstawić wszelkie gotowce i zobaczyć czy stan się poprawia. No i wizyta u lekarza. Zawsze lepiej sprawdzić niż miałoby się coś rozwinąć

lavender08 - a pijesz tran, oleje jakieś?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 22:12   #3047
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Tutaj do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...k-therapy.html
Będzie recenzja A jak się spisuje Twoja z krzemem?
dzięki na razie użyłam dziś jej drugi raz, więc jeszcze opinii wydać nie mogę, opiszę ci po kilku użyciach czy daje jakieś efekty, bo zastrzeżeń nie mam żadnych

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
lavender08 - a pijesz tran, oleje jakieś?
nie, ale napisałam, że za niedługo dotrze do mnie olej z ogórecznika i będę go regularnie piła
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 22:31   #3048
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Zdjęcia okropne, to fakt. Najlepiej odstawić wszelkie gotowce i zobaczyć czy stan się poprawia. No i wizyta u lekarza. Zawsze lepiej sprawdzić niż miałoby się coś rozwinąć

lavender08 - a pijesz tran, oleje jakieś?
Gotowce? Co masz na myśli?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 22:45   #3049
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Drakan, a co myślisz o tym, żeby używać kremu z kwasami AHA? http://www.kosmetyk24h.pl/product/34...o-rak-aha.html wyczytałam właśnie, że kwasy AHA mają silne właściwości nawilżające.
ale tak się właśnie zastanawiam, czy to nie zaszkodzi na dłuższą metę? nie wiem, nie znam się na tym, a ich opis na necie brzmi ciekawie, że aż sama bym uskładała grosza na taki krem jakby co
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 22:59   #3050
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Gotowce? Co masz na myśli?
W sensie lakiery, odżywki lakierowe (nawet te bez formaldehydu) itp. Sklepowe
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 00:26   #3051
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51101849]Drakan, a co myślisz o tym, żeby używać kremu z kwasami AHA? http://www.kosmetyk24h.pl/product/34...o-rak-aha.html wyczytałam właśnie, że kwasy AHA mają silne właściwości nawilżające.
ale tak się właśnie zastanawiam, czy to nie zaszkodzi na dłuższą metę? nie wiem, nie znam się na tym, a ich opis na necie brzmi ciekawie, że aż sama bym uskładała grosza na taki krem jakby co [/QUOTE]
A czy kosmetyki z AHA nie rozpuszczają delikatnie naskórka? W sensie, że działają tak jak peeling enzymatyczny, tylko w takich kremach nie działa to z taką mocą, jak w peelingu. Bo jeśli tak, to smarując dłonie, skórki i paznokcie, trzeba by prewencyjnie uważać, żeby pod paznokcie nie wlazło.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:26   #3052
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
W sensie lakiery, odżywki lakierowe (nawet te bez formaldehydu) itp. Sklepowe
Hmm, odżywek raczej nie używam, mam uraz po dwóch Ta ostatnia, to wyjątek. Jakoś tak mnie naszło, że dam jej szansę. A odstawienie lakierów ewidentnie pomaga. Pazury z każdym dniem zaczynają lepiej wyglądać.

A AHA nie są przypadkiem do peelingów?
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 08:21   #3053
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

cześć staram się dbać o dłonie, olejować paznokcie, chociaż są bardzoooo wymagające i jeden wietrzny dzień potrafi wysuszyć wszystko na wiór.

w każdym razie jest jedna rzecz, która nie pozwala mi mieć długich paznokci.. paprochy! paprochy pod paznokciami. kiedy są pomalowane, to nie ma problemu, ale kiedy jest na nich tylko odżywka, to.. często ścinam na bardzo krótko. nie chcę ich szorować szczoteczką, bo to jednak grzebanie pod paznokciami. mam dość długą płytkę, ale chciałabym, żeby bardziej przyrosła, a z pazurkami na zero nie będzie to możliwe.

teraz mam nieco dłuższe i idę jutro zmyć hybrydę i już źle mi na myśl o paprochach, które zaraz zobaczę
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:56   #3054
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
cześć staram się dbać o dłonie, olejować paznokcie, chociaż są bardzoooo wymagające i jeden wietrzny dzień potrafi wysuszyć wszystko na wiór.

w każdym razie jest jedna rzecz, która nie pozwala mi mieć długich paznokci.. paprochy! paprochy pod paznokciami. kiedy są pomalowane, to nie ma problemu, ale kiedy jest na nich tylko odżywka, to.. często ścinam na bardzo krótko. nie chcę ich szorować szczoteczką, bo to jednak grzebanie pod paznokciami. mam dość długą płytkę, ale chciałabym, żeby bardziej przyrosła, a z pazurkami na zero nie będzie to możliwe.

teraz mam nieco dłuższe i idę jutro zmyć hybrydę i już źle mi na myśl o paprochach, które zaraz zobaczę

Miałam nawet o tym pisać wczoraj
też tego nienawidzę ale staram się je wyciągać je pędzelkiem od Regenerum.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:23   #3055
Kiciunia888
Przyczajenie
 
Avatar Kiciunia888
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Od dzisiaj w drogeriach Rossmann jest promocja na olejki Alterry, więc część z Was pewnie będzie chciała uzupełnić zapasy Podczytuję wątek (zdjęcia wstawię, jak tylko będę miała czym się pochwalić i czym te zdjęcia zrobić) i może część uczestniczek już o tym wie, ale takiej informacji nie widziałam w żadnym poście - olejki po zmianie opakowania mają trochę inne składy, m.in. olejek brzoza&pomarańcza nie ma na drugim miejscu w składzie olejku z jojoby, ale rycynowy.
Tutaj aktualny skład
http://www.rossmannversand.de/produk...nd-orange.aspx (trzeba kliknąć Inhaltsstoffe)
__________________
...
Kiciunia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:01   #3056
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiciunia888 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj w drogeriach Rossmann jest promocja na olejki Alterry, więc część z Was pewnie będzie chciała uzupełnić zapasy Podczytuję wątek (zdjęcia wstawię, jak tylko będę miała czym się pochwalić i czym te zdjęcia zrobić) i może część uczestniczek już o tym wie, ale takiej informacji nie widziałam w żadnym poście - olejki po zmianie opakowania mają trochę inne składy, m.in. olejek brzoza&pomarańcza nie ma na drugim miejscu w składzie olejku z jojoby, ale rycynowy.
Tutaj aktualny skład
http://www.rossmannversand.de/produk...nd-orange.aspx (trzeba kliknąć Inhaltsstoffe)
A to świnie... Szlachetny olejek zamienili na tanią rycynę. A i tak ta wersja brzozowa jest najdroższa ze wszystkich. Może by się gdzie ostała w starym opakowaniu?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:06   #3057
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Jakiś mam kryzys paznokciowy, rozdwajają się, łamią
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:37   #3058
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
cześć staram się dbać o dłonie, olejować paznokcie, chociaż są bardzoooo wymagające i jeden wietrzny dzień potrafi wysuszyć wszystko na wiór.

w każdym razie jest jedna rzecz, która nie pozwala mi mieć długich paznokci.. paprochy! paprochy pod paznokciami. kiedy są pomalowane, to nie ma problemu, ale kiedy jest na nich tylko odżywka, to.. często ścinam na bardzo krótko. nie chcę ich szorować szczoteczką, bo to jednak grzebanie pod paznokciami. mam dość długą płytkę, ale chciałabym, żeby bardziej przyrosła, a z pazurkami na zero nie będzie to możliwe.

teraz mam nieco dłuższe i idę jutro zmyć hybrydę i już źle mi na myśl o paprochach, które zaraz zobaczę
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość

Miałam nawet o tym pisać wczoraj
też tego nienawidzę ale staram się je wyciągać je pędzelkiem od Regenerum.
Ja wymywam brudek taką mięciutką szczoteczką do mycia twarzy. Do kupienia praktycznie w każdej drogerii. Czyści świetnie, a jest naprawdę delikatna. Wydaje mi się to lepsze rozwiązanie, niż skracanie paznokci na zero.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiciunia888 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj w drogeriach Rossmann jest promocja na olejki Alterry, więc część z Was pewnie będzie chciała uzupełnić zapasy Podczytuję wątek (zdjęcia wstawię, jak tylko będę miała czym się pochwalić i czym te zdjęcia zrobić) i może część uczestniczek już o tym wie, ale takiej informacji nie widziałam w żadnym poście - olejki po zmianie opakowania mają trochę inne składy, m.in. olejek brzoza&pomarańcza nie ma na drugim miejscu w składzie olejku z jojoby, ale rycynowy.
Tutaj aktualny skład
http://www.rossmannversand.de/produk...nd-orange.aspx (trzeba kliknąć Inhaltsstoffe)
A to dziady, a właśnie chciałam kupić
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:38   #3059
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Alkohol izopropylowy może wysuszać włosy, więc może i na paznokcie to tak działa

Mnie też paprochy wkurzają. O ile na pomalowanych to żaden problem, to ja teraz nie mam ochoty na malowanie, więc one mnie irytują.
Karmię króliki, ręcznie zbieram im teraz trawę i muszę potem szorować paznokcie, mój przyrost to kocha
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:58   #3060
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja to zbieram paprochy brzegiem chusteczki higienicznej albo papieru toaletowego Sprawnie mi to już idzie i nie cofa przyrostu. Faktem jest, że co raz mniej paprochów pod płytką widuję
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.