Clair Minerals - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 20:40   #181
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

Moim odkryciem jest zolty korektor Amilie, super rzecz. Ja mam kompleks na punkcie rumieńcow, nie rozumiem idei różow No i taki zoltek mi je super zakrywa (daje pod podklad). I gruntuje nim korekror (drogeryjny) pod oczami. I happy

Maegitea, czy w czasie Twoich testow Kasztanek nie wyrzucil z siebie jakis pomarańczowych tonow? Taki bronzer juz mam I po co mi drugi A Kokoska sie boje, ze bedzie za zimny na opalanie, no i nie mam lekkiej reki do kosmetykow, takze boje sie, co sobie nim zrobie...
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:50   #182
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
u mnie golden 03 fajny ale zbyt żółty. nie jestem aż takim żółtkiem

co do gratisów - dalej je dają???
a a propos korektorów - zielonego używam na większe widoczne naczynka (czasami mi wychodzi jakiś taki dziwny rumieniec) ale też na wypryski.
chociaż powiem ci, że żółty lemongrass też sobie daje radę z wypryskami a dodatkowo zakrywa mi cienie pod oczami
No mi najpierw napisano, żebym podała kolor bronzera przy zakupie biga. Odpisalam, że muszę przetestować odcienie zanim się zdecyduje. Pani mi odpisala wtedy, że mam sobie dac czas na testy a jeżeli się zdecyduję na pelnowymiarowe op. to mam podać jaki gratis chcialabym dostać

Bardzo to miłe z ich strony, naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:03   #183
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Moim odkryciem jest zolty korektor Amilie, super rzecz. Ja mam kompleks na punkcie rumieńcow, nie rozumiem idei różow No i taki zoltek mi je super zakrywa (daje pod podklad). I gruntuje nim korekror (drogeryjny) pod oczami. I happy

Maegitea, czy w czasie Twoich testow Kasztanek nie wyrzucil z siebie jakis pomarańczowych tonow? Taki bronzer juz mam I po co mi drugi A Kokoska sie boje, ze bedzie za zimny na opalanie, no i nie mam lekkiej reki do kosmetykow, takze boje sie, co sobie nim zrobie...
Chestnut i Coconut są tymi "chłodnymi". Choć Chestnut trochę mniej. Na stronie 5 w tym wątku wrzuciłam swatche porównawcze + jak wyglądają po roztarciu itd.
Na mnie nie dawały one ciepłych tonów. Najbardziej bezpieczny był za to Macadamia - być może to przez to, że jest pół na pół chłodno-ciepły.
Coconut jest cudny nawet dla mnie (podkład mam warm02, więc bladzioch), generalnie jak się będzie stosować umiar to się nie zrobi nim krzywdy. Dobry pędzel, puchaty, nabrać bronzer, otrzepać pędzel, najlepiej o rękę delikatnie "wytrzeć nadmiar" i do boju!

Tez się mocno rumienię (szczególnie w stresie ) - dlatego pod podkład daję zielony korektor albo żółty (oba u mnie działają podobnie). I nie widać rumieńców
Dorabiam je sobie różami

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
No mi najpierw napisano, żebym podała kolor bronzera przy zakupie biga. Odpisalam, że muszę przetestować odcienie zanim się zdecyduje. Pani mi odpisala wtedy, że mam sobie dac czas na testy a jeżeli się zdecyduję na pelnowymiarowe op. to mam podać jaki gratis chcialabym dostać

Bardzo to miłe z ich strony, naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona

Ja już myślałam, że jest po promocji
Ale bardzo dobrze, że zostawiają po sobie "dobre pierwsze wrażenie".
Liczę, że nie będzie ostatnie
jak pisałam wcześniej - im więcej marek mineralnych, tym większy wybór. Dla każdej firmy znajdzie się miejsce w tym mineralnym zakątku, ale trzeba dbać o klienta i słuchać go. Minerały są jeszcze bardziej dla klienta "wybrednego", więc firmy muszą słuchać uwag.

W drogeriach się nie pierdzielą, leci masówka, zawsze ktoś kupi, bo nie trzeba się tak nagimnastykować żeby coś dostać.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:06   #184
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Clair Minerals

Zamówiłam biga Warm 02 jako gratis poprosiłam o rozświetlacz Costa brava - nigdy nie używałam rozświetlacza, więc jestem jego ciekawa
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:09   #185
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Zamówiłam biga Warm 02 jako gratis poprosiłam o rozświetlacz Costa brava - nigdy nie używałam rozświetlacza, więc jestem jego ciekawa
ja mam costa brava!
reszta na swatchach z clair wyglądała na taką biała taflę, a costa brava jak mary lou manizer...
ale w porównaniu okazało się, że mary jest bardziej pod pomarańczkę i zdradziłam ją z tym cudownym, złotym odcieniem costa bravy <3
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:15   #186
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mam costa brava!
reszta na swatchach z clair wyglądała na taką biała taflę, a costa brava jak mary lou manizer...
ale w porównaniu okazało się, że mary jest bardziej pod pomarańczkę i zdradziłam ją z tym cudownym, złotym odcieniem costa bravy <3
Właśnie po twoich swatchach skusiłam się na niego
ciekawe, czy będą też mieć cienie... ehh lepiej nie, bo zbankrutuję przez te minerały
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:32   #187
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Właśnie po twoich swatchach skusiłam się na niego
ciekawe, czy będą też mieć cienie... ehh lepiej nie, bo zbankrutuję przez te minerały
a mnie się marzy żeby mieli olejki do twarzy i kremy pod minerały z dobrym spf'em.
tego na rynku nie mają chyba żadne firmy, tak docelowo pod swoje minerały.
cienie owszem też, przygarniam każdą ilość cieni bordowych, bordowopodobnych, wiśniowych, w kolorze wina, burgundowych... i mogę zbankrutować przez to

oj, mam nadzieję, że costa brava urzeknie też ciebie. używam do niego pędzelka 4ss z inglota. (zaopatrzyłam się też dzisiaj w pędzel z make up for ever numer 144, może też będzie do tego dobry, choć docelowo kupiłam go z myślą,że będzie dobrze korektor mineralny pod oczami nakładał i blendował). jak się coś za duża tafla nałoży to biorę pędzel którym nakładałam podkład mineralny i delikatnie blenduję
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 21:37   #188
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Po lekturze dzisiejszych wpisów w tym wątku naszły mnie dwie refleksje:
1. Producenci miejcie się na baczności! Czujne internautki wykryją każdą niekonsekwencję/różnicę ;o)
2. Wystarczy dobra oferta promocyjna, a martwy wątek na forum tematycznym rozkwita w najlepsze.

Poniżej obiecane zdjęcia opakowań. Zrobiłam też zdjęcie z nazwami kolorów, których obecnie używam (z wyjątkiem Sesame). Zdjęcie robione z fleszem, kolory w rzeczywistości są jaśniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0600.jpg (85,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0601.jpg (167,1 KB, 32 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:41   #189
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Dziewczyny a jeszcze jak to jest z tym składem, bo podkład ma w składzie tlenek cynku a on ma właściwości też pochlaniania sebum. Więc może wysuszac. A na stronie Amilie jest napisane, że formuła kryjaca to jest tylko mika i może zawierać kilka innych. Więc niekoniecznie je zawiera. To możliwe, że podkład mineralny to tylko mika?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:59   #190
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Po lekturze dzisiejszych wpisów w tym wątku naszły mnie dwie refleksje:
1. Producenci miejcie się na baczności! Czujne internautki wykryją każdą niekonsekwencję/różnicę ;o)
2. Wystarczy dobra oferta promocyjna, a martwy wątek na forum tematycznym rozkwita w najlepsze.

Poniżej obiecane zdjęcia opakowań. Zrobiłam też zdjęcie z nazwami kolorów, których obecnie używam (z wyjątkiem Sesame). Zdjęcie robione z fleszem, kolory w rzeczywistości są jaśniejsze.

zawsze internauci się czepiają, od tego jesteśmy
gdyby nie nasze opinie, producenci nie wiedzieli by czy idą w dobrą stronę

fakt, że promocje przyciągają. ja uwielbiam takie, gdzie jest kup 1 produkt dostaniesz drugi gratis (wolę 1+1, a nie 2+1, mam wtedy wrażenie, że mniej wydaję :P). a jeszcze lepiej lubię darmową dostawę. dostawa to zwykle 10-15zł kurierem, więc żadne -10% czy -20% tego nie załatwi (no chyba że wykupimy pół sklepu albo coś mega drogiego :P)

ah z designu opakowań kuszą mnie pixie i Lily lolo, tylko... kurde, są monstrualne. gdzie ja bym je pomieściła? muszę chyba dokupić szafkę na minerały, hehe
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:02   #191
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Ach, Pixie pozuje na produkt ekskluzywny: dodatek złota w podkładzie, opakowania, cena za 6,5 g produktu - 89 zł.
A mnie chyba zapycha! Pewnie to złoto tak na mnie działa ;o)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 22:03   #192
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeszcze jak to jest z tym składem, bo podkład ma w składzie tlenek cynku a on ma właściwości też pochlaniania sebum. Więc może wysuszac. A na stronie Amilie jest napisane, że formuła kryjaca to jest tylko mika i może zawierać kilka innych. Więc niekoniecznie je zawiera. To możliwe, że podkład mineralny to tylko mika?
przy mojej cerze clair nie wysusza. mam zwykle normalną, ale czasami świecę się w strefie T (przed okresem), łapią mnie nieliczne (już na szczęście nieliczne) wypryski. sucha skóra trafia mi się za to w miejscu nosków od okularów na nosie, ale już to w miarę ogarnęłam.

nie znam natomiast odpowiedzi na drugie pytanie. jak miałam amilie kryjący i w za ciemnym kolorze (sesame) to wyglądał u mnie strasznie źle i raz się zciastolił, raz wysuszył i podkreślił suche skórki. oddałam mamie, u niej kolor i skład podszedł bardzo dobrze.
używam z amilie matującego i mnie nie wysusza etc.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:08   #193
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
przy mojej cerze clair nie wysusza. mam zwykle normalną, ale czasami świecę się w strefie T (przed okresem), łapią mnie nieliczne (już na szczęście nieliczne) wypryski. sucha skóra trafia mi się za to w miejscu nosków od okularów na nosie, ale już to w miarę ogarnęłam.

nie znam natomiast odpowiedzi na drugie pytanie. jak miałam amilie kryjący i w za ciemnym kolorze (sesame) to wyglądał u mnie strasznie źle i raz się zciastolił, raz wysuszył i podkreślił suche skórki. oddałam mamie, u niej kolor i skład podszedł bardzo dobrze.
używam z amilie matującego i mnie nie wysusza etc.
No ja mam na policzkach tendencję do suchych placków :/ za to strefa T się świeci. Amilie kryjący nie powodował suchych placków na policzkach a to jest dla mnie kluczowe...

Ciekawe czy Clair też wprowadzą różne formuły tak jak Annabelle czy Amilie...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:10   #194
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość

Ciekawe czy Clair też wprowadzą różne formuły tak jak Annabelle czy Amilie...

tego nie wiem, ale nie wszystkie firmy mają kilka formuł.
dla porównania clare blanc ma jedną, "regulującą" i z tego co znam (po kilkunastu opiniach dziewczyn z różnymi cerami) - na każdej sprawdza się bardzo dobrze.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:12   #195
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
No ja mam na policzkach tendencję do suchych placków :/ za to strefa T się świeci. Amilie kryjący nie powodował suchych placków na policzkach a to jest dla mnie kluczowe...

Ciekawe czy Clair też wprowadzą różne formuły tak jak Annabelle czy Amilie...
Mam taką samą cerę. Używam Clair od kilku dni i póki co jest OK. Wciąż jeszcze szukam idealnego kremu pod minerały, mam kilka dobrych, ale brak ideału :/ Niemniej zaobserwowałam że np. strefa T po użyciu Saipanu przed położeniem podkładu mniej się świeci
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 07:07   #196
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Mam taką samą cerę. Używam Clair od kilku dni i póki co jest OK. Wciąż jeszcze szukam idealnego kremu pod minerały, mam kilka dobrych, ale brak ideału :/ Niemniej zaobserwowałam że np. strefa T po użyciu Saipanu przed położeniem podkładu mniej się świeci
A jakie znasz dobre kremy pod minerały?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:54   #197
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A jakie znasz dobre kremy pod minerały?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313114&page=18 <--- jest specjalny wątek tylko o kremach pod minerałki może znajdziesz tam coś dla siebie
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:19   #198
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A jakie znasz dobre kremy pod minerały?
Nie wiem czy sprawdza sie u wszystkich ale latem zadowolona jestem z ujedrniajacego kremu Apis (z zurawina), wiosna uzywalam Sylveco brzozowego. Probowalam tez oleju z pestek malin ale zapach mi nie odpowiada wiec uzywam na noc.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 10:33   #199
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313114&page=18 <--- jest specjalny wątek tylko o kremach pod minerałki może znajdziesz tam coś dla siebie
dzięki! Nie widziałam go!
Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Nie wiem czy sprawdza sie u wszystkich ale latem zadowolona jestem z ujedrniajacego kremu Apis (z zurawina), wiosna uzywalam Sylveco brzozowego. Probowalam tez oleju z pestek malin ale zapach mi nie odpowiada wiec uzywam na noc.
Czaję się na Sylveco już od dłuższego czasu

Mam olej z pestek malin i kilka innych, ale nie wiem dlaczego wysuszają mi one twarz na wiór nakładałam olej zmieszany z kwasem hialuronowym, na wilgotną skórę i masakra. Po jednym dniu suchość taka, że tylko marzyłam o jakimś tłustym kremie. I tak se stoją w lodówce
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 10:55   #200
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
dzięki! Nie widziałam go!
ja też z początku nie wiedziałam, że taki watek jest

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Czaję się na Sylveco już od dłuższego czasu
Mam brzozowy, lekki krem z Sylveco - fajny jest ale szału nie ma. Nawilża, szybko się wchłania, dobrze mi gra z minerałami, nie roluje się. Ale od jakiegoś czasu stosuję go na noc (bo brak mi kremu na noc :P) i tyle ;D jego miejsce na dzień zajął dream screen z benefitu z spf45 albo nieśmiertelny korres z korą magnolii.
Ale z tańszych alternatyw warto spróbować kremów z Sylveco i BioLaven (firma "córka" od Sylveco)


Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Mam olej z pestek malin i kilka innych, ale nie wiem dlaczego wysuszają mi one twarz na wiór nakładałam olej zmieszany z kwasem hialuronowym, na wilgotną skórę i masakra. Po jednym dniu suchość taka, że tylko marzyłam o jakimś tłustym kremie. I tak se stoją w lodówce
ja mam z nasion malin i pestek śliwki - oba zamiennie stosuję - ostatnio często w taki sposób, że dodaję kropelkę do kremów, które używam. oba mam z Ministerstwa Dobrego Mydła, pisałam na blogu o nich - bo można je zastosować na kilkadziesiąt sposobów!



PS. ma ktoś swatche pudrów z CLAIR? korcą mnie ale zastanawiam się, czy mają jakieś kolory (niby mają...)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 13:30   #201
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

PS. ma ktoś swatche pudrów z CLAIR? korcą mnie ale zastanawiam się, czy mają jakieś kolory (niby mają...)
Dostałam gratis próbkę Golden Matt i pokazywałam tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=43

Swoją drogą mam go na wymianę jak ktoś chce
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 13:44   #202
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dostałam gratis próbkę Golden Matt i pokazywałam tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=43

Swoją drogą mam go na wymianę jak ktoś chce
czyli jakiś tam kolor ma?
używałaś go? możesz coś więcej o nim powiedzieć?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 14:38   #203
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

Po testach paskowych wyszło mi, że idealny jest Beige 04 i wczoraj spacerowałam w nim i było ekstra. Dzisiaj nałożyłam Neutral 04, który w paskach widocznie był za bardzo żółty (tak mi się wydaje) i wygląda na mnie chyba lepiej o_O Mama potwierdza, choć ona mówi, że wyglądam bardziej różowo niż wczoraj Więc jutro test: pół twarzy w Beige, pół w Neutral. Do tego mama mówi, że jestem jaśniejsza, niż wczoraj Jutro pomoże bardziej

Dorzucam Wam fragment zdjęcia z testów paseczkowych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clair2.jpg (64,0 KB, 32 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 15:14   #204
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

CLAIR MINERALS - "Tylko od dziś do niedzieli przy zakupie dwóch dowolnych produktów (nie dotyczy testerów podkładów), jeden produkt w cenie 19,90 zł GRATIS."



ktoś tu kusi... ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11754886_881481588587921_7756012222878333421_o.jpg (104,6 KB, 7 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 13:31   #205
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

reniferrudolf, mogę zapytać jaka tonacja Ci pasuje? Przejrzałam wątek i widziałam, że też się wahałaś między dwiema, a jestem w podobnej sytuacji i chciałabym wiedzieć czym się kierowałaś
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 20:59   #206
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
reniferrudolf, mogę zapytać jaka tonacja Ci pasuje? Przejrzałam wątek i widziałam, że też się wahałaś między dwiema, a jestem w podobnej sytuacji i chciałabym wiedzieć czym się kierowałaś
Ostatecznie zostałam przy Goldenach. Używam 03. O dziwo u mnie różnica między Golden 03 i Beige 03 była niewielka - poziom kolorystyczny ten sam, beige lekko bardziej brzoskwiniowy. Goldeny wygrały, bo jednak lepiej pasują do mojej żółtotonowej szyi
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 08:37   #207
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Powiem Wam, że myślałam że Warm 02 to mój kolor, ale teraz już nie jestem taka pewną jak sprawdzalam na szyi to warm jest ok a golden 03 za ciemny jakby...z kolei dekolt bardziej jest pod golden :/ ręce mam za to brązowe...Jakże bym chciała żeby ktoś mi pomógł w doborze odcienia!
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:30   #208
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że myślałam że Warm 02 to mój kolor, ale teraz już nie jestem taka pewną jak sprawdzalam na szyi to warm jest ok a golden 03 za ciemny jakby...z kolei dekolt bardziej jest pod golden :/ ręce mam za to brązowe...Jakże bym chciała żeby ktoś mi pomógł w doborze odcienia!
Znam to, to wahanie z odcieniem Dla mnie najbardziej miarodajnym testen jest nakladanie pol twarzy jednym i drugie pol drugim. No ale w przypadku Clair dalo mi to tyle, ze bardziej od Neutral pasuje mi Beige, a dzisiaj odważyłam sie nalozyc na cala twarz Warm i jak mama mnie zobaczyla, to powiedziala, ze dzisiaj bardzo ladnie wygladam Wiec chyba jednak jestem Warm
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:41   #209
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Znam to, to wahanie z odcieniem Dla mnie najbardziej miarodajnym testen jest nakladanie pol twarzy jednym i drugie pol drugim. No ale w przypadku Clair dalo mi to tyle, ze bardziej od Neutral pasuje mi Beige, a dzisiaj odważyłam sie nalozyc na cala twarz Warm i jak mama mnie zobaczyla, to powiedziala, ze dzisiaj bardzo ladnie wygladam Wiec chyba jednak jestem Warm

nagle się okazuje, że wszyscy wokół są warm'ami hehe
ps. mama zawsze prawdę ci powie! ja też zawsze idę do mamy z nowym podkładem i się pytam co o tym myśli
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:44   #210
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Ja jedyne co wiem to to, że jestem cieplym odcieniem. Opalam sie na brąz, więc po tym też glownie wnioskuje chociaż dawno sie juz nie opalalam, jedynie to co mnie slonce złapie no i ogólnie kiedyś kupowalam za ciemne podklady a teraz kupuję jasne. I zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam może w środek skali celowac jednak...Ale z Amilie np te trzecie w kolejności byly jednak za ciemne a probki mam chyba z 3 odcieni i wszystkie za ciemne
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 10:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.