Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 12:16   #3751
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dobrze to ujęłaś

Dostałam maila, że JMO zostało wysłane, więc będzie testowanko
a co zamówiłaś??
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:17   #3752
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja chce Origins ale z racji ogromnych zapasów czekam do brokuła

Co wątek sądzi o bieliźnie CK, jest fajne promo stacjonarnie na ten stanik i majtki do tego
https://m.zalando.pl/calvin-klein-un...1a01t-k11.html
Nie miałam w sumie i nie wiem jaka jakość.
Ja bardzo lubię bieliznę CK, nie spiera się, nie pęka na szwach, szwy "nie gryzą", mam kilka par majtek bawełnianych i też taki "śliskich". Nie mogę narzekać, po praniu nic się nie porozciągało, nic nie farbuje i nie spiera się kolor

Nawet dziś przyszły mi kolejne CK o te https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1k007-802.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:17   #3753
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
była o tym mowa w wątku, zainspirowałam się i też kupiłam
http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...zczyk-2w1.html


pokazuj !
Kojarzyłam, że coś było o tym, ale ja to jakoś ominęłam Nie wiem jak na żywo, ale na zdjęciach te pomadki wyglądają całkiem elegancko - za dyszkę? Szał! Wolę matowe wykończenie, ale podoba mi się kolor 603 u tej laski na ustach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:20   #3754
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fota


---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ta norma, nowa sukienka ( czytaj lakier ) , nowe buty ( czyt felgi ) itp itd

Mój jeszcze siedzi na motocyklowym, jak kiedyś przeczytałam, że na kobietę, która siedzi na motocyklu z tyłu za kierowcą mówią plecaczek to mi ciśnienie podniosło. Jak zobaczyłam, że mój napisał, że zrobił z plecaczkiem w weekend prawie 700 km to myślałam, że go zabiję. Taka zniewaga, takie uprzedmiotowienie Oczywiście przyszła koza do woza i wieczorem mu powiedziałam, że jak ma ochotę na kutango to niech sobie poszuka plecaczka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:22   #3755
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kojarzyłam, że coś było o tym, ale ja to jakoś ominęłam Nie wiem jak na żywo, ale na zdjęciach te pomadki wyglądają całkiem elegancko - za dyszkę? Szał! Wolę matowe wykończenie, ale podoba mi się kolor 603 u tej laski na ustach
A czy to są te pomadki, które polecała cosmetix?
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:22   #3756
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wybaczcie opóźnienie. Usterki techniczne.

Fotorelacja z zakupów u Estee
1. Zestaw lakierów polecanych przez amyz, kupionych jako dodatek do hiper- fajowskiego- tajemniczego- prezentu- niespodzianki.

2. Takie buty plus gratisy z obu zamówień.

3. Trochę abstrakcji czyli kosmetyczka we wzorek w stylu- komuś olej cieknie. Tak, tak... to ten Tajemniczy produkt.

4. Niespodziewany gift niekosmetyczny, choć nie do końca, bo- w kosmetyczce.

Powiem Wam, że nie ma co narzekać.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:23   #3757
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
A czy to są te pomadki, które polecała cosmetix?
Nie, Buahkot. Cosmetix polecała pomadki Pupy.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 12:24   #3758
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
a co zamówiłaś??
Same próbki po kilka sztuk odżywki cytrus i gorzka pomarańcza i szamponu lawenda i rozmaryn.
Wolę wpierw wypróbować, niż kupować pełnowymiarowe opakowanie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:24   #3759
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Ktoś jeszcze dziś dostanie paczkę z niespodzianką EL?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:25   #3760
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wybaczcie opóźnienie. Usterki techniczne.
3. Trochę abstrakcji czyli kosmetyczka we wzorek w stylu- komuś olej cieknie. Tak, tak... to ten Tajemniczy produkt.
W takim razie żałuję trochę zamówienia z lakierem, bo ta kosmetyczka taka średnia. Liczyłam na minikremik... Dobrze wiedzieć na przyszłość, że nie warto brać tajemniczych prezentów w EL.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:26   #3761
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Mam kilka pomadek blyszczykow z celii i bardzo lubie, nie trzymaja sie jakos super dlugo ale sa przyjemne. Teraz weszla nowa wersja pomadek odzywek care z super skladem i jak najbardziej polecam.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 12:28   #3762
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie, Buahkot. Cosmetix polecała pomadki Pupy.
Ale Celię chyba też? Celię chyba porównywała z MACiem, że bardzo dobra jakość a cena zdecydowanie niższa.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:28   #3763
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie, Buahkot. Cosmetix polecała pomadki Pupy.
A to już mi się wszystko pomieszało. Dzięki.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:29   #3764
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W takim razie żałuję trochę zamówienia z lakierem, bo ta kosmetyczka taka średnia. Liczyłam na minikremik... Dobrze wiedzieć na przyszłość, że nie warto brać tajemniczych prezentów w EL.
Wyczytałam w necie, że poprzednio dawali jako niespodziankę niebieskie serum - to tak jak mówiła Maarthusia. Ale lipa teraz No, ale można zwrócić jakby co
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:30   #3765
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Tak sobie oglądałam te nowości givenchy i dior i no na pewno bym chciała wszystko Ale jednak mogłabym się ograniczyć do jakiegoś rozświetlacza i różu Diora, ale jak zapytałam mojego Walentego, żeby może przyniósł mi szybciej prezent, to powiedział, że nie i myślał o czymś innym niż diory i inne
Więc pomyślałam bardziej: rozświetlacza nie potrzebuję, bo dopiero kupiłam Smashboxa, ale róż by się przydał, chociaż też kupiłam niedawno Marca Jacobsa.
Ale będę myśleć intensywniej nad tym różem
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:31   #3766
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no i jest nowe promo w D:


Nie kusi



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wymyśliłam jeszcze lepszy plan: pójdę do 3 Sephor, w każdej kupię po szanelu i w każdej wezmę po 2 próbki brawo ja


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kupiłam mały stolik i dwa dywany i I.
(niestety nie da się tym posmarować )

Jeden kremowy, leży od 12 h na podłodze, mój kot postanowił go w nocy ochrzcić i zwymiotował na sam środek

Następny dywan kupię czarny



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
powodzenia w tresowaniu kota mi się nie udało robi co chce ale slyszałam że koty bardzo nie lubią zapachu skórki z pomarańczy, mandarynek czy cytryny - jak mu to porozkładasz na stole to przestanie tam wskakiwać a potem mu stół bedzie się kojarzył z tym zapachem i nie bedzie tam wskakiwał. Tyle teorii - mój kot lubi zapach mandarynek





Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
u mnie też się walka stołowa rozegrała


Super koteł

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A zbieraj ile wlezie. Nie roszczę sobie żadnych praw autorskich.
Na luzaku to ja mogę wszystko napisać, a na spinie, to tylko podanie o. .. umorzenie podatku.
Gdzie mi tam do amyz, która ma niesamowite wyczucie sytuacji i zawsze trafia w punkt. Czasem czuły!

Moje pióro może i jest lekkie, ale tak lekkie, że aż niezdarne. Ciągle z dłoni wyskakuje, co rusz to płatając jakieś figle, niespodziewane również i dla mnie.

Trochę wspomnień.
Za dzieciaka marzyłam o tym aby być chłopcem.
Potem zabujałam się w McGyverze i mi przeszło. W zasadzie jakoś szczególnie mi się nie podobał, ale... każda koleżanka miała swojego telewizyjnego chłopaka, to stwierdziłam, że pośród wszystkich opcji McGyver jest tą najbardziej sensowną. Był czas sprzątaczek, ekspedientek, wojennych sanitariuszek, najlepszej sprinterki świata. Jako, że mój Tato to taki lokalny artysta, myślałam o rzeźbie i malarstwie... no ale, wszystkie szkice to abstrakcja. Odpuściłam. Chciałam też zostać tancerką wysokiej klasy, ale co z tego, skoro rytm w sercu i w głowie jest, ale ciało nie chce się słuchać, a ruchy takie kanciaste, pokraczne i nigdy nie w czasie. Był i czas aktorki, nie byle jakiej, holiłudzkiej, dramatycznie wzruszającej, odważnej, dzielnej, umierającej- w imię miłości rzecz jasna.
Krótki moment zimnej, szybkiej, zwinnej i przebiegłej biznesłumen przecudnej urody. Długi czas szpiega- detektywa, dźwiękowca, scenarzysty i reżysera. A jeszcze dłuższy psychoterapeuty i przedszkolanki. Rewolucjonistki i pracownika socjalnego. Rozwlekający się pustelniczy czas... no ale szybko zrozumiałam, że samotne mędrkowanie, to nie to samo co wspólne... delektowanie się dobrami tego świata. Było tego więcej, no życie, życie.
O piśmiennictwie w ogóle nie myślałam, to po prostu samo się działo.
I tak jest do dziś.

MAM, MAM PACZKĘ EL!

TAJEMNICZY PREZENT NIESPODZIANKA- KOSMETYCZKA.
Obstawiam, że każdy u siebie znajdzie coś innego.
Uwielbiam czytać Twoje posty
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:33   #3767
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale Celię chyba też? Celię chyba porównywała z MACiem, że bardzo dobra jakość a cena zdecydowanie niższa.
Tak? To przegapiłam to Ja pamiętam, że kilka razy pisała o tych pomadkach Pupa z Rossmanna.
Te szminki Celi z Maczkami? Eee nie, Mac dużo ładniej wygląda na ustach. Nie wiem jak z trwałością tej Celi. No, ale fakt, że cena niziutka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:33   #3768
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

a i Douglasach widziałam też może uda się jeszcze dorwać za okazję

Fumerie już nie dorwe no chyba, że ktoś używkę wystawi na all czy gdzieś, on już wycofany jest .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:35   #3769
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię bieliznę CK, nie spiera się, nie pęka na szwach, szwy "nie gryzą", mam kilka par majtek bawełnianych i też taki "śliskich". Nie mogę narzekać, po praniu nic się nie porozciągało, nic nie farbuje i nie spiera się kolor

Nawet dziś przyszły mi kolejne CK o te https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1k007-802.html
Ck to najlepsze co moze spotkać biust w temacie bielizny jesli ma sie mały obwód pod. W dodatku są bardzo wygodne i bardzo ładnie podkreślają to co powinny. Majtki są nie od zdarcia, kilka lat mam te same i jak nowe są.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 12:35   #3770
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Ja myślę o Rose out z YR, ale to jak będzie kod dowolny produkt za 0 zł i nie z tymi gratisami

może któraś z was chętna jest na ming shu 30 ml w folii ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:36   #3771
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak? To przegapiłam to Ja pamiętam, że kilka razy pisała o tych pomadkach Pupa z Rossmanna.
Te szminki Celi z Maczkami? Eee nie, Mac dużo ładniej wygląda na ustach. Nie wiem jak z trwałością tej Celi. No, ale fakt, że cena niziutka
Mój błąd, przepraszam Wysiliłam mózg i sobie przypomniałam, Cosmetix poleca Golden Rose velvet matte

Przyczyniłam się trochę do zamieszania, nie miałam nigdy ani Celii, Pupy ani GR i trochę to dla mnie jedno licho, kajam się
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:39   #3772
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fota
Mini cudowności

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

tż zobaczył paczkę i się śmieje że zaraz będzie fotka i na forum a w domu przeglądanie zapasów i pewnie wpadnie kolejne denko jak on skubany mnie zna


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Mój też jak coś kupię to zaraz się pyta czy zdjęcia nie robię i na forum nie wstawiam

Jak oni Was dobrze znają

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja też, a jak kupuje ubrania, odrywam metki w garażu.


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54538321]Treść usunięta[/QUOTE]


Ja nie lubię Liptona, mam po nim mdłości
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:40   #3773
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mój błąd, przepraszam Wysiliłam mózg i sobie przypomniałam, Cosmetix poleca Golden Rose velvet matte

Przyczyniłam się trochę do zamieszania, nie miałam nigdy ani Celii, Pupy ani GR i trochę to dla mnie jedno licho, kajam się
A Golden Rose to inna bajka - te rzeczywiście są podobne do Maczków. Tylko opakowania mają szkaradne No i MAC ma więcej kolorów oraz cz ma inne wykończenia, niż te dupes z GR.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:42   #3774
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię Liptona, mam po nim mdłości
A mi po nim sucho w gardle
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:42   #3775
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Proszę wrzuć przepis na forum


P.S. Po dotarciu do postu z kosmetyczką niespodzianką z Estee "Opening ceremony", wydaje mi się, że oni rozebrali jeden zestaw "giftowy" z miniaturami i każdemu wrzucali jakąś część.
Spojrzałam na kody mini z kosmetyczki, mini revitalizing - data produkcji 2014.06, tusz ma dwa kody S10 i A54, pierwszy to 2010 rok. Może to jest przyczyną. Na serum nie mogę odczytać kodu.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wyczytałam w necie, że poprzednio dawali jako niespodziankę niebieskie serum - to tak jak mówiła Maarthusia. Ale lipa teraz No, ale można zwrócić jakby co
niebieskie serum było wcześniej niespodzianką. Ja dostałam.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:44   #3776
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Spojrzałam na kody mini z kosmetyczki, mini revitalizing - data produkcji 2014.06, tusz ma dwa kody S10 i A54, pierwszy to 2010 rok. Może to jest przyczyną. Na serum nie mogę odczytać kodu.



niebieskie serum było wcześniej niespodzianką. Ja dostałam.
Ale purchawa ten tusz Normalnie jak w S

To się zemścili tym tajemniczym prezentem po naszych zamówionkach dzień wcześniej
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:46   #3777
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A mi po nim sucho w gardle
Z tą herbatą ogólnie jest chyba coś nie teges
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:46   #3778
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

co do Liptona - tragedia, zostawia straszny osad, nie piję go w ogóle, jedynie czasem lubię piramidki malina-marakuja, piękny zapach
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:54   #3779
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
co do Liptona - tragedia, zostawia straszny osad, nie piję go w ogóle, jedynie czasem lubię piramidki malina-marakuja, piękny zapach
A ja popijam w pracy herbatę zieloną z opuncją i marakują (liściastą). Co za smak i zapach
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:56   #3780
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
A ja popijam w pracy herbatę zieloną z opuncją i marakują (liściastą). Co za smak i zapach
O co to za herbatka? Ja też piję zieloną liściastą - takiej smakowej jak piszesz nigdy nie miałam, a brzmi bardzo kusząco
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.