Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 19:34   #3451
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Maja55 - przepraszam, że tak późno, już odpisuję. Balsam sprawuje się nadzwyczaj dobrze, używam go na noc i efekty są na tyle dobre, że w ciągu dnia mogę spokojnie używać Smackersów (o znikomych właściwościach pielęgnacyjnych, ale za to jaka przyjemność ). Jest bardzo gęsty. Niestety nie ma porównania z Tissane
Dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez sweetmadijka Pokaż wiadomość
moje ostatnie nabytki
* balsam tołpa
* zel pod prysznic avon
* garnier peeling
* tonik lancome
Czy tonik lancome lepi się? (moje standardowe pytanie ale jestem na etapie poszukiwania toniku idealnego;])

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Maja55 przepraszam, ze tak pozno odpisuje. Jestem bardzo zadowolona. Szczegolnie z maseczki z glinka. Stosuje ja przewaznie 2 razy w tygodniu, po 15 min podczas kapieli wtedy nie wysycha i pieknie oczyszcza. Pozostale dwie 1 w tygodniu lub 1 na 2 tygodnie. Skora jest nawilzona i odpowiednio sciagnieta.
Ślicznie dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
A to moja mała aktualizacja:
Kusi mnie ta pianka Effaclar



Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ja juz dawno nic nie wklejalam,to dzis wkleje i pochwale sie co kupilam w Listopadzie

Przepraszam za jakosc zdjec(juz sie niemoge doczekac nowego aparatu...)

1.Maseczka IWOSTIN nawilzajaco-odzywcza
2.Woda termalna Iwostin
3.Maseczka NUXE oczyszczajaca z glinka.
4.Szampon KLORANE z wyciagiem z mirtu do wlosow z lupiezem tlustym.
No to mi narobiłaś smaka na maseczkę NUXE! Teraz wpadłam totalnie i na pewno nie odmówię jej sobie

psycha bardzo fajne zbiory Mogłabym przyjąć w całości;]

Pora na moją aktualizację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg listopad pielegnacja.jpg (79,1 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg listopad pielęgnacja2.jpg (70,6 KB, 277 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:47   #3452
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
W cefarmie masz za 39.98 zł Najtaniej w necie
Ja bym Ci chetnie wysłała, ale nie mam odpowiedniego pudełeczka, nie wiem do czego by to wlać...
Psycha naprawdę dziękuję CI bardzo
Thanks za podpowiedź Szykują się "małe" zakupy :d: A w tym cefarmie to chętnie próbki dają Bo chciałam wypróbowć parę nowości
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:55   #3453
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Pora na moją aktualizację
Fajna aktualizacja.
Czyżby w SP była promocja na Sensibio?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:24   #3454
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Pora na moją aktualizację
Maju, a co to za krem sayonara w zielonym pudełku?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 08:34   #3455
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajna aktualizacja.
Czyżby w SP była promocja na Sensibio?
Była promocja
Weszłam z zamiarem kupna wielkiej butli Sebium albo Sensibio. Oczywiscie dużej w SP nie było, ale za to udało mi się załapać na promocję Sensibio za 29 zł

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Maju, a co to za krem sayonara w zielonym pudełku?
Krem Sayonara to gabinetowa linia kosmetyków. Mam go od mojej dermatolog. To krem przeznaczony do skóry tłustej/mieszanej.
Na razie spisuje się fantastycznie na dzień, pod makijaż.
Drażnie mnie jedynie zapach tego kremu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 10:31   #3456
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

u mnie c.d. poszukiwan idealnego zelu/pianki do mycia buzi...
uzywala moze ktoras z was?:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-twarzy.html

juz sama nie wiem na co sie zdecydowac
miedzy tym a Seba Medem chyba ostateczna rozgrywka
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 10:36   #3457
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Krem Sayonara to gabinetowa linia kosmetyków. Mam go od mojej dermatolog. To krem przeznaczony do skóry tłustej/mieszanej.
Na razie spisuje się fantastycznie na dzień, pod makijaż.
Drażnie mnie jedynie zapach tego kremu.
Dzięki za odpowiedź Maju, napisz coś więcej, cena i działanie, jestem w trakcie poszukiwań kremów właśnie do takie skóry, pozdrawiam.

Navi, tej pianki LRP nie znam, ale polecam żel avene do cery tłustej, jak do tej pory najlepszy, jakiego używałam. Do pianek jakoś nie jestem przekonana i wiem, że jak się przegląda KWC, to opinie są tak skrajne, że człowiek i tak nie wie w końcu, co wybrać. Może poproś o próbki w aptece.

A oto efekt wczorajszej wyprawy do superpharm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja.jpg (102,1 KB, 168 załadowań)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 11:01   #3458
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Maju, napisz coś więcej, cena i działanie, jestem w trakcie poszukiwań kremów właśnie do takie skóry, pozdrawiam.

Navi, tej pianki LRP nie znam, ale polecam żel avene do cery tłustej, jak do tej pory najlepszy, jakiego używałam. Do pianek jakoś nie jestem przekonana i wiem, że jak się przegląda KWC, to opinie są tak skrajne, że człowiek i tak nie wie w końcu, co wybrać. Może poproś o próbki w aptece.

A oto efekt wczorajszej wyprawy do superpharm
Jak się sprawdza pianka skinset?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:32   #3459
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Jak się sprawdza pianka skinset?
Jeszcze nie wiem, kupiłam krem a piankę tam dodali. Generalnie wole żele ale wytestuję to opowiem
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:36   #3460
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, kupiłam krem a piankę tam dodali. Generalnie wole żele ale wytestuję to opowiem
to był jakiś zestaw krem+pianka gratis? w jakiej cenie? kupowałaś to w sieciowej aptece czy takiej zwyczajnej?

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:44   #3461
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, kupiłam krem a piankę tam dodali. Generalnie wole żele ale wytestuję to opowiem
Ja miałam próbkę kremu- muszę powiedzieć że bardzo przyjemny ale dziewczyny powiedziały mi że może wysuszać A ja niestety mam to tego skłonność dlatego wolę unikać wszystkiego co matujące (ten niby taki nie jest ale muszę powiedzieć że moją buźkę świetnie matuje )
Jak już wypróbujesz to napisz coś więcej o nie
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 11:44   #3462
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maja55 - widzę, że lubujesz się w kosmetykach aptecznych A próbowałaś już coś z tej serii Purritin Iwostinu? Na zdjęciu widzę tylko probki, ale może? Jak wrażenia?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:13   #3463
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
to był jakiś zestaw krem+pianka gratis? w jakiej cenie? kupowałaś to w sieciowej aptece czy takiej zwyczajnej?

to był zestaw krem normalnych rozmiarów a do tego zestaw miniproduktów - pianka ma tylko 50ml i do tego błyszczyk różowy oligo25 nr 15 (6,5 ml) i do tego skarpeta (jak to nazywam) na telefon - różowa a jakże
Całość 48zł, kupiłam w superpharm, ale takie zestawy widziałam też w swojej wiejskiej aptece.

_magdzia_ i ja też mam tendencję do wysuszania, ale nadrabiam nocą kremami mocno nawilżającymi i chyba jest ok, nie znoszę żarówki na twarzy w ciągu dnia, dlatego nie pasują mi inne kremy na dzień niż matujące. Dla mnie dobry był matujący avene (nie wysuszał), ale wczoraj nie było tam akurat i z racji, że powinno się kremy zmieniać, to kupiłam ten. Zobaczmy, najwyżej go więcej nie kupię, ale używałam wcześniej próbek i byłam dość zadowolona

Daszka, ja wprawdzie nie Maja, ale używałam kiedyś iwostinu i wg mnie nadaje się dla osób o grubej i niewrażliwej skórze, jest po prostu mocny i mnie wysuszał, poza tym te ich przeciwtrądzikowe produkty strasznie śmierdziały jak dla mnie, chociaż iwostin generalnie nie ma złych kosmetyków, może akurat tobie podpasuje
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:14   #3464
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Maju, napisz coś więcej, cena i działanie, jestem w trakcie poszukiwań kremów właśnie do takie skóry, pozdrawiam.

Navi, tej pianki LRP nie znam, ale polecam żel avene do cery tłustej, jak do tej pory najlepszy, jakiego używałam. Do pianek jakoś nie jestem przekonana i wiem, że jak się przegląda KWC, to opinie są tak skrajne, że człowiek i tak nie wie w końcu, co wybrać. Może poproś o próbki w aptece.

A oto efekt wczorajszej wyprawy do superpharm
O widzę krem Iwostinu Miałam na niego chrapkę, ale akurat nie było go w SP i wzięłam ten zwykły nawilżający bez filtra.
Daj znać jak ten się sprawuje, bo jeszcze chyba nie używałaś?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:21   #3465
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O widzę krem Iwostinu Miałam na niego chrapkę, ale akurat nie było go w SP i wzięłam ten zwykły nawilżający bez filtra.
Daj znać jak ten się sprawuje, bo jeszcze chyba nie używałaś?
a używałam , wczesniej miałam iwostinu odżywczy z wit. E i C i ten jest jego następcą, używam go na noc, więc te filtry właściwie są mi zbędne, ale taki tylko był akurat. Krem ok, dobrze nawilżył, skóra po nim miła w dotyku, a nie zostawia na twarzy tłustej warstwy jak tamten odżywczy. Zobaczymy na dłuższą metę i mam tylko nadzieję, że nie będzie zapychał. Opinie na ten temat są podzielone na KWC, ale tamten, mimo że tłustszy, był dla mnie ok, więc mam nadzieję, że ten tym bardziej. I Iwostiny mnie nie podrażniają a często mam z tym problem. Gdyby się nie sprawdził, zużyję go do rąk czy stóp - wyszło dość tanio, bo 28zł i dodali drugi za darmo, czyli mam jeden taki krem 75ml za 14zł
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:31   #3466
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a używałam , wczesniej miałam iwostinu odżywczy z wit. E i C i ten jest jego następcą, używam go na noc, więc te filtry właściwie są mi zbędne, ale taki tylko był akurat. Krem ok, dobrze nawilżył, skóra po nim miła w dotyku, a nie zostawia na twarzy tłustej warstwy jak tamten odżywczy. Zobaczymy na dłuższą metę i mam tylko nadzieję, że nie będzie zapychał. Opinie na ten temat są podzielone na KWC, ale tamten, mimo że tłustszy, był dla mnie ok, więc mam nadzieję, że ten tym bardziej. I Iwostiny mnie nie podrażniają a często mam z tym problem. Gdyby się nie sprawdził, zużyję go do rąk czy stóp - wyszło dość tanio, bo 28zł i dodali drugi za darmo, czyli mam jeden taki krem 75ml za 14zł
Dziękuję za opinię
Będę polować na nowe promocje w SP, bo ostatnio jak byłam to jakoś apteczne kosmetyki w mniejszości były przecenione
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:54   #3467
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maju, Miskowa swietne zakupy
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 13:22   #3468
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny, gdzie w internecie najtaniej kupię micela Sensibio?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 13:30   #3469
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Emememsik - Apteka Eskulap jest bardzo tania - 250 jest za 29,90 za 31 mniej więcej jest w zestawie z miniproduktami a za 48 jest 500ml. Można odebrać osobiście w Plazie i wtedy nie płacisz wysyłki. Tylko zamów przez internet, bo na miejscu jest drożej.

Maju55
- piękne zakupy Jak spisuje sie olejek Clarins?
miskowa - fajny zestaw, idę dziś na polowanie do SP
__________________
"Poirot uważał, że rozpoczynanie dnia pracy przed godziną dziesiątą, byłoby rzeczą niegodną profesjonalisty."
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 13:46   #3470
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Miskowa - dzięki za info o Iwostinie. Mam wrażliwą cerę, więc chyba sobie odpuszczę tą serię.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 13:47   #3471
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość
Emememsik - Apteka Eskulap jest bardzo tania - 250 jest za 29,90 za 31 mniej więcej jest w zestawie z miniproduktami a za 48 jest 500ml. Można odebrać osobiście w Plazie i wtedy nie płacisz wysyłki. Tylko zamów przez internet, bo na miejscu jest drożej.

Maju55
- piękne zakupy Jak spisuje sie olejek Clarins?
miskowa - fajny zestaw, idę dziś na polowanie do SP
Dzięki, uważaj, bo takie polowania kończą się lipą dla portfela pochwal się oczywiście później
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:55   #3472
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Maju, napisz coś więcej, cena i działanie, jestem w trakcie poszukiwań kremów właśnie do takie skóry, pozdrawiam.


A oto efekt wczorajszej wyprawy do superpharm
Fajne zakupy, zwłaszcza pianka i błyszczyk

Krem Sayonara kosztował 50 zł. Tzn płaciłam 50 zł więcej niż zazwyczaj za zabieg więc wnioskuję że właśnie tyle kosztuje krem.
Znalazłam ulotkę wewnątrz i wynika z tego, że krem delikatnie nawilża, absorbuje nadmiar łoju ze skóry, zapobiega rozwojowi bakterii, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Bardzo skutecznie wspomaga leczenie trądziku oraz matuje cerę. Zalecany do stosowania w gabinecie oraz w kuracji domowej.
Na razie fajnie sprawdza isę pod makijaż - nie mam potrzeby poprawek w ciągu dnia. Zazwyczaj musiałam zmatowić cerę w ciągu dnia bibułką, chusteczka czy po prostu pudrem prasowanym. A teraz robię makijaż rano, wychodzę na uczelnie i za każdym razem kiedy spoglądam w lustro skóra sie nie błyszczy. Podkład dobrze rozprowadza sie na twarzy a i świetnie wygląda na nim sam puder sypki.
Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Maja55 - widzę, że lubujesz się w kosmetykach aptecznych A próbowałaś już coś z tej serii Purritin Iwostinu? Na zdjęciu widzę tylko probki, ale może? Jak wrażenia?
Apteczne do twarzy to moje ulubione kosmetyki
Jeśli chodzi o serię Purritin Iwostinu to miałam kiedyś krem na noc i początkowo byłam bardzo zadowolona (wcześniej miałam dużo próbek). Jednak z czasem okazało się, że krem wysuszał mi cerę, ściągał, zrobiły się podrażnienia.
Być może dlatego, że nie mam cery ani tłustej ani trądzikowej, wiec nie skreślałabym go z góry
Miałam też żel do mycia twarzy i wszystko było by ok gdyby nie to nadmierne wysuszanie;(.


Cytat:
Napisane przez Maemi Pokaż wiadomość

Maju55
- piękne zakupy Jak spisuje sie olejek Clarins?
Olejek Clarins to już druga buteleczka
Bardzo mi podpasował. Wcześniej używałam olejku dr.Hauschki ale on przy dłuższym stosowaniu solo bardzo wysuszał mi skórę, na wiór. Clarins tego nie robi. Uwielbiam go
Dobrze spisuje się do masażu łuszczącej sie skóry, np. po złuszczaniu peelingiem migdałowym u dermatologa
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:39   #3473
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Psycha dziekuje jak dokoncze swoja butelkowa wersje to kupie na "sprobowanko" ten tubkowy Revalid

Maju chcialam zadac pytanie odnosnie balsamu Loreal'a. Niewydaje ci sie ze sie one ostatnio pogorszyly? Bo ja po swoim do skory normalnej ostatnio dostalam wysypu krostek na ciele... niewiem dlaczego...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:08   #3474
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ja wam tylko powiem ze ostatnio testowalam (probka,ktora dostalam w aptece)z iwostin purritin peeling taki fajny ze male granulki a potem zostawia si to jeszcze na chwile i to działa... zmylam i przepiekna buzia i dziala faktycznie i juz sobie zarzyczylam na swieta
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:41   #3475
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy, zwłaszcza pianka i błyszczyk

Krem Sayonara kosztował 50 zł. Tzn płaciłam 50 zł więcej niż zazwyczaj za zabieg więc wnioskuję że właśnie tyle kosztuje krem.
Znalazłam ulotkę wewnątrz i wynika z tego, że krem delikatnie nawilża, absorbuje nadmiar łoju ze skóry, zapobiega rozwojowi bakterii, łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Bardzo skutecznie wspomaga leczenie trądziku oraz matuje cerę. Zalecany do stosowania w gabinecie oraz w kuracji domowej.
Na razie fajnie sprawdza isę pod makijaż - nie mam potrzeby poprawek w ciągu dnia. Zazwyczaj musiałam zmatowić cerę w ciągu dnia bibułką, chusteczka czy po prostu pudrem prasowanym. A teraz robię makijaż rano, wychodzę na uczelnie i za każdym razem kiedy spoglądam w lustro skóra sie nie błyszczy. Podkład dobrze rozprowadza sie na twarzy a i świetnie wygląda na nim sam puder sypki.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź , muszę się tym kremem zainteresować może u kosmetyczki właśnie, skoro taki dobry i właściwie nie aż taki drogi
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 23:46   #3476
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Navi, tej pianki LRP nie znam, ale polecam żel avene do cery tłustej, jak do tej pory najlepszy, jakiego używałam. Do pianek jakoś nie jestem przekonana i wiem, że jak się przegląda KWC, to opinie są tak skrajne, że człowiek i tak nie wie w końcu, co wybrać. Może poproś o próbki w aptece.
dzięki za odpowiedź
mozna normalnie od tych opinii na KWC. od zachwytow po "nigdy wiecej" pomysle nad tą Avenką w każdym razie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 08:20   #3477
1501ania
Raczkowanie
 
Avatar 1501ania
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

wiem, że któraś z Was dziewczynki używała płynu miceralnego Rubialine (niestety nie pamiętam dokładnie która ) , właśnie zastanawiam się nad jego kupnem i tu moje pytanie do Was czy warto go kupić czy faktycznie pomaga na zaczerwienienia? ostatnio zużyłam całą buteleczkę micelu Avene, ale zaczerwienienie na policzkach nie zmniejszyło się ani trochę... proszę poratujcie biedną duszyczkę
1501ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 09:03   #3478
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maja55 - dzięki Już jako druga piszesz o tym wysuszaniu przez serie Purritin. W zimie tym bardziej daruję sobie taki efekt.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 09:43   #3479
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maju bardzo mnie zainteresowal ten krem Sayonara
rozumiem ze mozna go kupic tylko w gabinetach kosmetycznych?
czy w aptece tez powinien byc dostępny? zauwazasz jakąs roznice jesli chodzi o poprawę stanu cery? z tego co zauwazylam na MM nie masz z nią wiekszego problemu, ale moze widzisz już jakąs roznice

ja wczoraj nabyłam korektor antybakteryjny Flos Leku, powiem wam, ze mi sie podoba. zobaczymy jak z trwałoscią.
no i dorwałam peeling joanny truskawkowy, co za zapach
szkoda ze nie mam dzis wody od 8 do 20 i nie moge wyprobowac

kupilam tez "reduktor rozstępow" Ziaji. mialyscie moze z nim doczynienia?
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 10:08   #3480
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez 1501ania Pokaż wiadomość
wiem, że któraś z Was dziewczynki używała płynu miceralnego Rubialine (niestety nie pamiętam dokładnie która ) , właśnie zastanawiam się nad jego kupnem i tu moje pytanie do Was czy warto go kupić czy faktycznie pomaga na zaczerwienienia? ostatnio zużyłam całą buteleczkę micelu Avene, ale zaczerwienienie na policzkach nie zmniejszyło się ani trochę... proszę poratujcie biedną duszyczkę
a może LRP Rosaliac, żel micelarny? mnie odpowiada
Na SVR też mam ochotę, ale cena jest zabójcza
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.