Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 18:44   #4831
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
To reflex sobie odpuśc, bo według mnie to złota, skrząca brzoskwinka. Narcisse jak najbardziej wpasowuje się w Twój opis
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:50   #4832
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Co do reflexa to jeszcze dopytam. w kazdym razie w Poznaniu wszedzie sa testery i na moje pyt. kazdy odpowiadal, ze to stala oferta.

A blossom ....CUDO, CUDO CUDO
Zaraz po zakupie nalozyłam go bezposrednio na policzki i sie lekko rozczarowalam............ wyszedł taki sinawy rózowy odcien. Jednak juz przy kolejnym makijazu dałam odrobine na maczka Clinique i poszlam do koleżanki na winko.....kurcze każdy sie pytał co mam na twarzy. Teraz stosuje Bloosom w róznych wariacjach......na Bamboo, na Narcisse Chanel, na wszystkie maczki jakie posiadam i inne rózyko- przybrązowiacze........ ..............efekt jest niewiarygodny, ale warunek odrobina i zawsze w połaczeniu

EDIT: Pytałaś jeszcze o Reflex.....owszem jestem zadowolona, ale szczerze powiedziawszy mam go od niedawna i mało testowałam. poki co mam faze na Bloosom i spółka, a on sie nie nadaje z reflex, bo wyszedłby mix jak bombeczka choinkowa
mówisz Blossom i spółka? narobiłaś mi chrapki i co teraz?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:00   #4833
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Podpowiedzcie mi proszę czy puder brązujący Shiseido w pędzlu nie jest obciążony jakimś ryzykiem? Czy ktoś go juz zamawiał może?
http://eu.strawberrynet.com/productD...67019&goChar=S

Prosiła mnie o niego koleżanka i nie chciałabym takich akcji, ze będzie przeterminowany...
Jakbym dla siebie zamawiała to bym się tak nie przejmowała
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:04   #4834
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Geoniu, dzięki A powiedz mi, czy on jest choćby trochę rozświetlający?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:08   #4835
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy mozecie mi polecic jakis jasny korektor? Nie pod oczy tylko raczej punktowy na przebarwienia itp.
Jasny jak 01 Magic Concealer HR, a konsystencja bardziej "treściwa"?
Chyba że jednak testy w perfumerii mnie zmyliły i jednak MC będzie sie także nadawał do zastosowania punktowo na przebarwienia?
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:19   #4836
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi proszę czy puder brązujący Shiseido w pędzlu nie jest obciążony jakimś ryzykiem? Czy ktoś go juz zamawiał może?
http://eu.strawberrynet.com/productD...67019&goChar=S

Prosiła mnie o niego koleżanka i nie chciałabym takich akcji, ze będzie przeterminowany...
Jakbym dla siebie zamawiała to bym się tak nie przejmowała
Ja go zamawiałam na prezent.
Daty ważności nie sprawdzalam, ale na oko wszystko było ok,a osoba która go dostała, jest bardzo zadowolona
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:39   #4837
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
Czy mozecie mi polecic jakis jasny korektor? Nie pod oczy tylko raczej punktowy na przebarwienia itp.
Jasny jak 01 Magic Concealer HR, a konsystencja bardziej "treściwa"?
Chyba że jednak testy w perfumerii mnie zmyliły i jednak MC będzie sie także nadawał do zastosowania punktowo na przebarwienia?

Magik rewelacyjnie się sprawdza także jako korektor punktowy, jest mocno nasycony pigmentem- proponuje zrobić kropkę nim i chwileczkę - kilka sekund poczekać zanim się wetrze..
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 21:42   #4838
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja chciałam sobie ponarzekać.
02 marca złożyłam zamówienie na Tru (swoje pierwsze z resztą) i do dzisiaj do mnie nie dotarło Dopiero w ostatni piątek, czyli 28.03 dotarł list, że oczywiście UC chwycił moje zamówienie w swoje łapska... wysłałam maila z tym, o co prosili i dalej nic.

Czy u kogoś to aż tak długo trwało??

(Nie wiem, może to kwestia tego, że po drodze były Święta, sama nie wiem.)

Najgorsze jest to, że przez to całkowicie przeszła mi ochota na okazje cenowe na Truskawce, bo jeśli kosmetyk trzeba zamawiać 2 m-ce wcześniej, to mnie to nie bawi
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:49   #4839
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
Ja sie napalilam ostatnio na roze Pauli Dorf, po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji na makeupalley.com Do twojego opisu pasowalby odcien Ballet z serii Cheek Color
http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?

Mnie osobiscie kusi Ecstasy i jeszcze kilka kremowych. Mial ktos z nimi stycznosc? Sa tak swietne jak mowia Amerykanki?

Mysle tez o Chanel Irrelle w kolorze Glamour, z tym, ze ja szukam bardzo chlodnego rozu wpadajacego w lila nawet.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:51   #4840
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ma ktos błyszczyk EL? Wpadł mi w oko kokosowy (o ile dobrze pamietam)

EDIT:
Mariolu ja bym wybrała Helene
No ja tak się skłaniałam, tylko jak zobaczyłam, że na KWC on jest w zapomnianych kosmetykach to pomyślałam, że może już być wiekowy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Sądząc po dziennej serii collagenist, nocna też powinna być dobra, HR ma niezłą pielęgnację. z EL polecam idealista, drogi okropnie, ale efekt Mariola boski tylko do dzisiaj właśnie nie wiem, czy to podkład był, czy ten idealist, bo miałam 2 próbki jego. Idealist pore minimizer - to ja nie znam, ale na kwc raczej średnie były opinie. Jeżeli szukasz wygładzacza cery, to Idealist (nie pore min.)sprawdzi się wyśmienicie. Z Biothermu można wszystko brać w ciemno, bo to niezła pielęgnacja i cenowo przystępna. Mój tata był jednak bardzo zadowolony z pielęgnacji Bossa czasem można znaleźć zestaw. Na noc świetny jest też primordiale Lancome, robi plum od środka i cera rano wygładzona.
Ja miałam właśnie próbkę tego Idealist Pore Minimizer (to nowsza wersja tego bez Pore Minimizer) i po prostu usiadłam z wrażenia. Buzia jak pupcia mojej małej córci, albo i jeszcze gładsza, a pory ? zupełnie niewidoczne.

Możesz jakieś słówko więcej rzec na temat tego Primodriale Lancoma ? Który to ?:
http://eu.strawberrynet.com/skincare...&goChar=L#3642
A-ha, rzuć okiem i powiedz, o którego Idealista Ci chodzi:
http://eu.strawberrynet.com/skincare...d=282&goChar=E
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:11   #4841
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
też mam w planach Diorskin Forever, a Ty jeszcze bardziej mnie na niego nakręcasz Zastanawiam się nad kolorem 022 Cameo, testowałas może? U mnie w mieścinie nie mam gdzie przetestować i muszę się wybrać do "stolyyyycy", a nie mam narazie kiedy

Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
Forever jest naprawdę dobry, jedna kapka wystarczy, miła, lekko kremowa konsystencja z poślizgiem, pięknie kryje i nie włazi w pory. jest niezły. kolorków oprócz 20 nie znam, bo w sumie dostałam taką próbkę w perf. i mi podpasowała, chociaż to znacznie jaśniejszy odcień, niż stosowałam dotychczas. co do różu, to polecam tylko i wyłącznie Chanel, bo jego jakość jest powalająca. nie znajdziesz innego różu, który jak ten nie robi placków, coś w stylu samomalującego pędzla ja mam, a właściwie już nie mam, końcówka, różu pink cloud nr 24. ma lekkie drobinki, pięknie rozświetlające, a sam odcień jest chłodny, jakby lekko cukierkowy. ale dziewczyny również pieją na widok narcisse, podobno ekstra i nie wiem, wezmę jeden albo drugi. tylko narcisse, na pierwszy rzut oka, ale nie testowałam jeszcze dokładnie, nie ma tych drobinek, a one są fajne.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No ja tak się skłaniałam, tylko jak zobaczyłam, że na KWC on jest w zapomnianych kosmetykach to pomyślałam, że może już być wiekowy
Ja miałam właśnie próbkę tego Idealist Pore Minimizer (to nowsza wersja tego bez Pore Minimizer) i po prostu usiadłam z wrażenia. Buzia jak pupcia mojej małej córci, albo i jeszcze gładsza, a pory ? zupełnie niewidoczne.
Możesz jakieś słówko więcej rzec na temat tego Primodriale Lancoma ?
A-ha, rzuć okiem i powiedz, o którego Idealista Ci chodzi:
http://eu.strawberrynet.com/skincare...d=282&goChar=E
to ja też chcem ten pore minimizer w takim układzie.
primordiale miałam już dość dawno, ale wspominam go dobrze, w mojej ocenie to bardzo udana seria. nie powiem nic więcej, bo już nie pamiętam, tylko to, że kupiłabym ponownie. taki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...35834&goChar=L
tylko teraz tak myślę, że skoro miałam go 2 lata temu jakoś, to może być też staruszkowaty? no nie wiem..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 22:26   #4842
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Forever jest naprawdę dobry, jedna kapka wystarczy, miła, lekko kremowa konsystencja z poślizgiem, pięknie kryje i nie włazi w pory. jest niezły. kolorków oprócz 20 nie znam, bo w sumie dostałam taką próbkę w perf. i mi podpasowała, chociaż to znacznie jaśniejszy odcień, niż stosowałam dotychczas. co do różu, to polecam tylko i wyłącznie Chanel, bo jego jakość jest powalająca. nie znajdziesz innego różu, który jak ten nie robi placków, coś w stylu samomalującego pędzla ja mam, a właściwie już nie mam, końcówka, różu pink cloud nr 24. ma lekkie drobinki, pięknie rozświetlające, a sam odcień jest chłodny, jakby lekko cukierkowy. ale dziewczyny również pieją na widok narcisse, podobno ekstra i nie wiem, wezmę jeden albo drugi. tylko narcisse, na pierwszy rzut oka, ale nie testowałam jeszcze dokładnie, nie ma tych drobinek, a one są fajne.


to ja też chcem ten pore minimizer w takim układzie.
primordiale miałam już dość dawno, ale wspominam go dobrze, w mojej ocenie to bardzo udana seria. nie powiem nic więcej, bo już nie pamiętam, tylko to, że kupiłabym ponownie. taki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...35834&goChar=L
tylko teraz tak myślę, że skoro miałam go 2 lata temu jakoś, to może być też staruszkowaty? no nie wiem..
No to chyba skuszę się na to serum Heleny i póki co EL Idealist Pore Minimizer.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:35   #4843
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Geoniu, dzięki A powiedz mi, czy on jest choćby trochę rozświetlający?
Narcisse?- raczej bardziej pudrowy, jak bym miała porównać z rozświetleniem jaki daje blossom, to narcise jest baaardzo " troche" rozświetlajacy, ale efekt fajny. Specjalnie dla Ciebie sie jutro wykiziam i napisze jak wyglada w słoneczku
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 07:52   #4844
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Własnie odebrałam swój zestaw HR z tuszem NIestety na testy poczeka troszkę aż skończę obecne 2 rozoczęte tusze W drodze liner Clinique a przed chwilą kliknęłam kohl Guerlaina To już się nazywa truskawkowoholizm

Layla, też mam w planach Diorskin Forever, a Ty jeszcze bardziej mnie na niego nakręcasz Zastanawiam się nad kolorem 022 Cameo, testowałas może? U mnie w mieścinie nie mam gdzie przetestować i muszę się wybrać do "stolyyyycy", a nie mam narazie kiedy

Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
miałam próbke Diorskin Forevere 022 jest bardzo ładny kolorek taki jaśniutki beżyk jedna kropeleczka i cudownie się rozprowadza skóra robi się taka aksamitna zamierzam go kupić na jesień bo teraz to mam ful podkładów
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 12:37   #4845
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Doleciały do mnie 2 paczuszki z Truskawy A w nich:
liner Clinique w słoiczku - czarny (bardzo fajna konsystencja, bardziej maślana niż Shiseido)
Biotherm roll-on - śliczny, subtelny zapach
Biotherm Biopur - j/w
Clinique - Superbalm - apricot - piękny
Lancome - pędzelek do cieni - bardzo delikatny, zwarty i sprężysty, rączka raczej krótka
Lancome - konturówka wykręcana - mięciutka

Wszystkie daty produkcji 2007 r. i większość to druga połowa roku Bardzo się cieszę

********
A teraz podzielę się z Wami czymś z innej beczki, aczkolwiek może się to Wam przydać do robienia zakupów na tru i nie tylko
Od razu mówię jednak, że sama dopiero z tym się zapoznałąm i jeszcze nie wypróbowałam, otóż:

W ubiegłym tygodniu zadzwoniła do mnie pani z banku Millenium i powiedziała, że dla stałych klientów Sephora mają ofertę na kartę kredytową Sephora Milenium Visa.
w skrócie:
- karta wydawana na 2 lata. Pierwszy rok całkowicie za darmo, drugi wg cennika, ALE po tym 1-szym roku można zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji.
- karta na max 3000 zł operacji w ciągu miesiąca - jak więcej to wtedy płaci się %.
- Kartą tą można płacić wszędzie - w sklepie, w internecie, wszelkie rachunki typu prąd, woda itd. i za te wszystkie przelewy i płatności nie jest pobierana żadna prowizja.
- za każde 10 zł wydane kartą dostaje się 1 pkt. w klubie Sephora jak macie karty stałego klienta to wiecie, że później te punkty można zamieniać na zakupy w Sephorze
- żeby mieć tę kartę nie trzeba mieć konta w Milenium.

Ja się zgodziłam na tę kartę Pomyślałam, że może i Was to zainteresuje, bo przecież tyle pieniędzy się wydaje w sklepach, na różne opłaty to szybko będą rosły punkty do wydania w Sephorze No i można płacić na Tru

Dzisiaj będę próbowała płacić nią na Tru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:05   #4846
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A teraz podzielę się z Wami czymś z innej beczki, aczkolwiek może się to Wam przydać do robienia zakupów na tru i nie tylko
Od razu mówię jednak, że sama dopiero z tym się zapoznałąm i jeszcze nie wypróbowałam, otóż:

W ubiegłym tygodniu zadzwoniła do mnie pani z banku Millenium i powiedziała, że dla stałych klientów Sephora mają ofertę na kartę kredytową Sephora Milenium Visa.
w skrócie:
- karta wydawana na 2 lata. Pierwszy rok całkowicie za darmo, drugi wg cennika, ALE po tym 1-szym roku można zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji.
- karta na max 3000 zł operacji w ciągu miesiąca - jak więcej to wtedy płaci się %.
- Kartą tą można płacić wszędzie - w sklepie, w internecie, wszelkie rachunki typu prąd, woda itd. i za te wszystkie przelewy i płatności nie jest pobierana żadna prowizja.
- za każde 10 zł wydane kartą dostaje się 1 pkt. w klubie Sephora jak macie karty stałego klienta to wiecie, że później te punkty można zamieniać na zakupy w Sephorze
- żeby mieć tę kartę nie trzeba mieć konta w Milenium.

Ja się zgodziłam na tę kartę Pomyślałam, że może i Was to zainteresuje, bo przecież tyle pieniędzy się wydaje w sklepach, na różne opłaty to szybko będą rosły punkty do wydania w Sephorze No i można płacić na Tru

Dzisiaj będę próbowała płacić nią na Tru
tylko ze w klubie sephora o ile sie nie myle po zebraniu 600 punktów dostaje sie talon na 10 % znizki na dowolne zakupy, przy cenach z truskawki to troche mało

ale pozostałe warunki sa ciekawe
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:10   #4847
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
Aga róz z nowej kolekcji MAC'a (Fafi) jest taki, fajny żywy barbie pink cena rozsądna 80pln
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:13   #4848
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
tylko ze w klubie sephora o ile sie nie myle po zebraniu 600 punktów dostaje sie talon na 10 % znizki na dowolne zakupy, przy cenach z truskawki to troche mało

A to mi zabiłaś ćwieka Kurczę wydawało mi się, że zebranymi punktami można później płacić Hmm, a może w Douglasie jest inaczej ? Kurczę od tych kart w głowie się miesza Oj to sorry, jeżeli narobiłam niepotrzebnego smaka.

Może to jednak być dobre dla osób, które nie mają kart kredytowej, to tutaj mieliby za darmo. Może chociaż tyle + ta zniżka jak mówisz

No nic, pani na infolinii powiedziała, żebym jednak poczekałą na płącenie tą kartą do czasu, aż fizycznie dostanę ją w ręku, bo chociaż mam już jej numer i PIN to jednak nie radziłą mi wcześniej jej aktywować ze względu na bezpieczeństwo. To dzisiaj płacę jeszcze eKartą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:22   #4849
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

właśnie dziś wyczytałam o serum z witaminą C na KWC który cudowny wręcz, ale na truskawie go nie ma, może ktoś poleci jakiś dobry, jakoś na wiosnę sie chcę odmłodzić
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 13:27   #4850
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
właśnie dziś wyczytałam o serum z witaminą C na KWC który cudowny wręcz, ale na truskawie go nie ma, może ktoś poleci jakiś dobry, jakoś na wiosnę sie chcę odmłodzić
na serum z wit C to mam własny sposob- nic prostszego jak kropleki dla dzieci ,,juvit"-polecam
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:29   #4851
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
na serum z wit C to mam własny sposob- nic prostszego jak kropleki dla dzieci ,,juvit"-polecam
no co ty a dokładniej jak ich używasz?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:29   #4852
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ja sie napalilam ostatnio na roze Pauli Dorf, po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji na makeupalley.com Do twojego opisu pasowalby odcien Ballet z serii Cheek Color
http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?


Mnie osobiscie kusi Ecstasy i jeszcze kilka kremowych. Mial ktos z nimi stycznosc? Sa tak swietne jak mowia Amerykanki?

Mysle tez o Chanel Irrelle w kolorze Glamour, z tym, ze ja szukam bardzo chlodnego rozu wpadajacego w lila nawet.
Ooo, dzięki, poczytam sobie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Forever jest naprawdę dobry, jedna kapka wystarczy, miła, lekko kremowa konsystencja z poślizgiem, pięknie kryje i nie włazi w pory. jest niezły. kolorków oprócz 20 nie znam, bo w sumie dostałam taką próbkę w perf. i mi podpasowała, chociaż to znacznie jaśniejszy odcień, niż stosowałam dotychczas. co do różu, to polecam tylko i wyłącznie Chanel, bo jego jakość jest powalająca. nie znajdziesz innego różu, który jak ten nie robi placków, coś w stylu samomalującego pędzla ja mam, a właściwie już nie mam, końcówka, różu pink cloud nr 24. ma lekkie drobinki, pięknie rozświetlające, a sam odcień jest chłodny, jakby lekko cukierkowy. ale dziewczyny również pieją na widok narcisse, podobno ekstra i nie wiem, wezmę jeden albo drugi. tylko narcisse, na pierwszy rzut oka, ale nie testowałam jeszcze dokładnie, nie ma tych drobinek, a one są fajne.
Kurde, to już na bank chcę ForeveraJeszcze tylko mały problem z doborem koloru Jednak wycieczka do W-wy będzie nieunikniona
Ten róż nr 24 by mi pasował Tylko chyba nie ma go na truskawce

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Narcisse?- raczej bardziej pudrowy, jak bym miała porównać z rozświetleniem jaki daje blossom, to narcise jest baaardzo " troche" rozświetlajacy, ale efekt fajny. Specjalnie dla Ciebie sie jutro wykiziam i napisze jak wyglada w słoneczku
Geoniu, wielkie dzięki

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
miałam próbke Diorskin Forevere 022 jest bardzo ładny kolorek taki jaśniutki beżyk jedna kropeleczka i cudownie się rozprowadza skóra robi się taka aksamitna zamierzam go kupić na jesień bo teraz to mam ful podkładów
Leana, dzięki Chyba 022 będzie jednak dla mnie za jasny Szukam czegoś w kolorze średniego beżu, bez domieszek pomarańczu Może 030?

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Aga róz z nowej kolekcji MAC'a (Fafi) jest taki, fajny żywy barbie pink cena rozsądna 80pln
Cholercia, to teraz znowu mam dylemat
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:39   #4853
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Co do karty Milennium Visa z Sephory to radzę dokładnie przeczytać regulamin
Bo jak ja go czytałam parę miesięcy temu, to była pobierana opłata za przewalutowanie dla każdej transakcji nie w złotowkach i wynosiła ona 3% kwoty transakcji.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:45   #4854
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolu, ta karta to pic na wode. Mnie też kusili, ale ja wiem, ze zawsze jest ukryte drugie dno i nie dałam sie wmanewrować
A poza tym to bardzo nieładnie przeinaczać fakty.......za punkty dostaje się rabat , jak juz pisał kamisio, a absolutnie nie ma możliwości płacić tymi punktami.

Oni zawsze tak ladnie opowiadają zeby złapać klienta
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:58   #4855
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no to ja się pochwalę jak pięknie się wkopałam

idzie do mnie paczka z tru ze szminką
http://eu.strawberrynet.com/productD...40901&goChar=C

a ja dopiero dziś sprawdziłam czy zdjęcie na tru pokazuje prawdziwy kolor, no i teraz mam

tym bardziej, że meringue to beza!

najpierw kliknęłam, a potem pomyślałam...kolor zupełnie nie mój

paczka już wysłana
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:05   #4856
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja chyba zwariuje a w ogole to jestem wsciekla

mialo byc Bamboo..
zamowilam przez Ebay. mieli 10 sztuk. i nawet bylam pierwsza, co z tych sztuk zamawiala i tego samego dnia wyslalam im pieniadze.
najpierw ze wyslane dostalam mail a dzis przed chwilka ze nie beda musieli zlikwidowac moje zamowienie i oni mi oferuja mi jakis tam rabat na kolejne zamowienie..ale ja nie chce...ja chce Bamboo..juz im napisalam
i mam nadzieje ze status sie nie zmieni
nie wiem czy mam sie zloscic czy smucic...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:12   #4857
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
no to ja się pochwalę jak pięknie się wkopałam

idzie do mnie paczka z tru ze szminką
http://eu.strawberrynet.com/productD...40901&goChar=C

a ja dopiero dziś sprawdziłam czy zdjęcie na tru pokazuje prawdziwy kolor, no i teraz mam

tym bardziej, że meringue to beza!

najpierw kliknęłam, a potem pomyślałam...kolor zupełnie nie mój

paczka już wysłana
nie martw się może uda się na allegro sprzedać ja tak samo wkopałam się z EL
a czy ta szmineczka jest przezroczysta i róż jest niewidoczny?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:16   #4858
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Forever jest naprawdę dobry, jedna kapka wystarczy, miła, lekko kremowa konsystencja z poślizgiem, pięknie kryje i nie włazi w pory. jest niezły. kolorków oprócz 20 nie znam, bo w sumie dostałam taką próbkę w perf. i mi podpasowała, chociaż to znacznie jaśniejszy odcień, niż stosowałam dotychczas. co do różu, to polecam tylko i wyłącznie Chanel, bo jego jakość jest powalająca. nie znajdziesz innego różu, który jak ten nie robi placków, coś w stylu samomalującego pędzla ja mam, a właściwie już nie mam, końcówka, różu pink cloud nr 24. ma lekkie drobinki, pięknie rozświetlające, a sam odcień jest chłodny, jakby lekko cukierkowy. ale dziewczyny również pieją na widok narcisse, podobno ekstra i nie wiem, wezmę jeden albo drugi. tylko narcisse, na pierwszy rzut oka, ale nie testowałam jeszcze dokładnie, nie ma tych drobinek, a one są fajne.


to ja też chcem ten pore minimizer w takim układzie.
primordiale miałam już dość dawno, ale wspominam go dobrze, w mojej ocenie to bardzo udana seria. nie powiem nic więcej, bo już nie pamiętam, tylko to, że kupiłabym ponownie. taki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...35834&goChar=L
tylko teraz tak myślę, że skoro miałam go 2 lata temu jakoś, to może być też staruszkowaty? no nie wiem..
Primordiale Optimum został kilka miesięcy temu zastąpiony ulepszoną jego wersją-Primordiale Skin Recharge. Polecam nową wersję, ale poprzednik jest również rewelacyjny. Ten krem jest genialny!! Naprawdę "naprawia" skórę podczas snu!

Ja robię od jakiegoś czasu podchody do Idealista, ale sie boję, że mnie uczuli-bo uczula mnie Advance Night Repair i podkład Double Wear EL. Czy może być tak, że jestem uczulona na wszystkie kosmetyki Estee Lauder??
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:37   #4859
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Primordiale Optimum został kilka miesięcy temu zastąpiony ulepszoną jego wersją-Primordiale Skin Recharge. Polecam nową wersję, ale poprzednik jest również rewelacyjny. Ten krem jest genialny!! Naprawdę "naprawia" skórę podczas snu!

Ja robię od jakiegoś czasu podchody do Idealista, ale sie boję, że mnie uczuli-bo uczula mnie Advance Night Repair i podkład Double Wear EL. Czy może być tak, że jestem uczulona na wszystkie kosmetyki Estee Lauder??
moźe ja jestem uczulona na wszytkie YSL
Co myslicie na to? http://eu.strawberrynet.com/productD...7718&CatgId=19
nigdzie niema opinii na temat tego produktu , może ktoś miał go? proszę się podzielić opinią
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:53   #4860
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
no to ja się pochwalę jak pięknie się wkopałam

idzie do mnie paczka z tru ze szminką
http://eu.strawberrynet.com/productD...40901&goChar=C

a ja dopiero dziś sprawdziłam czy zdjęcie na tru pokazuje prawdziwy kolor, no i teraz mam

tym bardziej, że meringue to beza!

najpierw kliknęłam, a potem pomyślałam...kolor zupełnie nie mój

paczka już wysłana
to jak wygląda naprawdę ten kolor? to nie jest jasny różyk?

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Primordiale Optimum został kilka miesięcy temu zastąpiony ulepszoną jego wersją-Primordiale Skin Recharge. Polecam nową wersję, ale poprzednik jest również rewelacyjny. Ten krem jest genialny!! Naprawdę "naprawia" skórę podczas snu!

Ja robię od jakiegoś czasu podchody do Idealista, ale sie boję, że mnie uczuli-bo uczula mnie Advance Night Repair i podkład Double Wear EL. Czy może być tak, że jestem uczulona na wszystkie kosmetyki Estee Lauder??
Serenite, też mi się tak wydawało, że już musi być coś nowego. Mówisz, że nowa wersja lepsza? bo np. u Diora, 60/08 xp jest gorsza ponoć od zwykłego 60/80, to dopiero! ja jestem fanką shiseido w pielęgnacji, coprawda większość opakowań jest bardzo skromnych, ale jak działają primordiale pamiętam za to bardzo dobrze. tylko tani , to on nie jest. Co do Elki, jestem zgodna, że poza naprawdę nielicznymi wyjątkami, to Elka nie działa, a Ciebie jeszcze uczula. Opakowania piękne, ale co z tego, ich kremy są bardzo słabe, no może poza kultowym advanced albo liniami srebrną i złotą za koszmarne pieniądze. Dlatego zdziwiona byłam tak dobrym idealistem, jaki wykreowali, a teraz jeszcze pore min. - na to mogłabym się skusić, tylko trochę się waham, czy aby nie lepsza byłaby baza MACa pod makijaż po prostu.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.