BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 22:50   #2011
arden
Raczkowanie
 
Avatar arden
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 59
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczynki, przyszlam spytac Was o rade bo tytul watku sugeruje ze wiecie duzo o blondzie Mam wlosy brazowe (ani ciemne ani jasne - wklejam zdjecie czesciowo w sloncu czesciowo w cieniu). Chcialabym sprobowac jak bede wygladac w blondzie, co niekoniecznie musi dobrze wygladac bo mam jasna cere i ciemna oprawe oczu Ale raz sie zyje
Ale do rzeczy: Czy na takim brazie jak moj da sie uzyskac jakis nie za jasny i ZIMNY odcien blondu bez rozjasniacza, jedynie farba? Bez duzego ryzyka ze wyjdze jakas okropna zolc? Szczegolnie licze na opinie ciemnych szatynek/brunetek ktore z sukcesem nosza blond. Wklejam zdjecia z kolorami jakie mi sie podobaja. Bede wdzieczna za kazda rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (16,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MalgosiaBelaLanvinAd.jpg (39,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg images.jpeg (3,9 KB, 91 załadowań)
arden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 00:45   #2012
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arden Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, przyszlam spytac Was o rade bo tytul watku sugeruje ze wiecie duzo o blondzie Mam wlosy brazowe (ani ciemne ani jasne - wklejam zdjecie czesciowo w sloncu czesciowo w cieniu). Chcialabym sprobowac jak bede wygladac w blondzie, co niekoniecznie musi dobrze wygladac bo mam jasna cere i ciemna oprawe oczu Ale raz sie zyje
Ale do rzeczy: Czy na takim brazie jak moj da sie uzyskac jakis nie za jasny i ZIMNY odcien blondu bez rozjasniacza, jedynie farba? Bez duzego ryzyka ze wyjdze jakas okropna zolc? Szczegolnie licze na opinie ciemnych szatynek/brunetek ktore z sukcesem nosza blond. Wklejam zdjecia z kolorami jakie mi sie podobaja. Bede wdzieczna za kazda rade
To ciemniejszy blond taki średnio-ciemny, nie jesteś szatynką ani brunetką po prostu masz ciemniejszy odcień blondu
Spróbuj może farby superjasnej w odcieniu chłodnym, jak np. popiel. Takie farby ładnie rozjaśniją włosy koloru ciemnych blondów i nie każde z nich nadazą superjasne tylko ładny chłodny kolorek blond. Tylko pamiętaj u każdego kolor wychodzi róźnie.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:26   #2013
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Jako naturalna blondynka z urodzenia melduję się na forum
Mój odcień blondu jest raczej normalny, ani ciemny, ani jasny, taki sobie ot. Dodatkowo mam kręcone włosy więc są z natury suche, cienkie i łamliwe... Ale co tam, stawiam na nawilżanie, nie prostuje, sporadycznie używam suszarki i lokówki i włoski są w całkiem niezłej kondycji

Dzisiaj udało mi się nawet wyczarować fale, bez użycia żadnych przyrządów, także jestem zadowolona jak nie wiem

Pozdrawiam cieplutko !
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:40   #2014
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez DarkChocolateWithChilli Pokaż wiadomość
Witam
Jako naturalna blondynka z urodzenia melduję się na forum
Mój odcień blondu jest raczej normalny, ani ciemny, ani jasny, taki sobie ot. Dodatkowo mam kręcone włosy więc są z natury suche, cienkie i łamliwe... Ale co tam, stawiam na nawilżanie, nie prostuje, sporadycznie używam suszarki i lokówki i włoski są w całkiem niezłej kondycji

Dzisiaj udało mi się nawet wyczarować fale, bez użycia żadnych przyrządów, także jestem zadowolona jak nie wiem

Pozdrawiam cieplutko !
Witamy kolejną naturalną blondynkę
Ja też mam falująco-kręcone końcówki o dużych lkokach do tego farbuje włosy na jaśniejsze blondy Twoje włosy nie muszą być suche, używaj tylko kosmetyków przeznaczonych do kręconych włosów, bo kosmetyki przeznaczone do kręconych włosów mocniej nawilżają włosy Dużo nawilżenie i będzie dobrze a prostownicy, lokówki i suszarki nie używaj. Jak chcesz mieć loczki-to zakręć je na wałki są róznej grubości lub papiloty-efekt jeszcze ładniejszy i nie niszczy włosów. Jak chcesz mieć proste włosy-użyj kosmetyków prostujących włosy, np. z jedwabiem, pomarańczowa seria Loreala lub profesjonalnego Loreala (to seria służąca do wygładzania włosów).
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:00   #2015
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Witamy kolejną naturalną blondynkę
Ja też mam falująco-kręcone końcówki o dużych lkokach do tego farbuje włosy na jaśniejsze blondy Twoje włosy nie muszą być suche, używaj tylko kosmetyków przeznaczonych do kręconych włosów, bo kosmetyki przeznaczone do kręconych włosów mocniej nawilżają włosy Dużo nawilżenie i będzie dobrze a prostownicy, lokówki i suszarki nie używaj. Jak chcesz mieć loczki-to zakręć je na wałki są róznej grubości lub papiloty-efekt jeszcze ładniejszy i nie niszczy włosów. Jak chcesz mieć proste włosy-użyj kosmetyków prostujących włosy, np. z jedwabiem, pomarańczowa seria Loreala lub profesjonalnego Loreala (to seria służąca do wygładzania włosów).
Nawilżam włoski, nawilżam
Co do papilotów i wałków, to nie muszę używać, bo mam swoje kręcone włosy. Dzisiaj sobie wyczarowałam takie lekkie fale, zawsze takie chciałam Ale wiadomo, zawsze sie chce tego czego sie nie ma....
Dziękuję bardzo za rady
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 15:44   #2016
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

.
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów

Edytowane przez kocimietka
Czas edycji: 2008-11-17 o 17:32
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:51   #2017
arden
Raczkowanie
 
Avatar arden
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 59
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
To ciemniejszy blond taki średnio-ciemny, nie jesteś szatynką ani brunetką po prostu masz ciemniejszy odcień blondu
Spróbuj może farby superjasnej w odcieniu chłodnym, jak np. popiel. Takie farby ładnie rozjaśniją włosy koloru ciemnych blondów i nie każde z nich nadazą superjasne tylko ładny chłodny kolorek blond. Tylko pamiętaj u każdego kolor wychodzi róźnie.
Dzieki wielkie za rade Dzis kupilam farbe - L'Oreal Recital Preference numer 03. Jako jedna z dostepnych w sklepie odcieni Recital'a pozwala na nakladanie na braz (chyba jednak nie jestem blondynka, nawet ciemna). Trzymajcie kciuki Bede farbowac w piatek, jak skoncze dam znac .
arden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 00:46   #2018
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arden Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za rade Dzis kupilam farbe - L'Oreal Recital Preference numer 03. Jako jedna z dostepnych w sklepie odcieni Recital'a pozwala na nakladanie na braz (chyba jednak nie jestem blondynka, nawet ciemna). Trzymajcie kciuki Bede farbowac w piatek, jak skoncze dam znac .


Koniecznie daj znać, najlepiej wklej zdjęcia
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:50   #2019
Sylwia1990opi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czy kto wie jaki tutaj odcień blondu ma Jessica??? Proszę o pomoc...http://celebslide.com/images/jessica-simpson.jpg
http://images.starpulse.com/Photos/p...Simpson-67.jpg
Sylwia1990opi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:29   #2020
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Także jestem blondynką , od urodzenia . Jako mała dziewczynka miałam włosy białe dosłownie . 0 żółtych odcieni ,m czysta biel [ nie jestem albinoską ;d brwi mam i miałam bardzo ciemny czekoladowy brąz i czarne brwi ] Potem włoski nieco ściemniały . W zimie miałam jakiś taki blond z przewagą średnio-ciemnego , reszta blond , mniej jasnego blondu i pasemka przy twarzy baaardzo jasny blond . Biaaaały ! xd Potem postanowiłam się przefarbować na jednolity baardzo jasny popielaty blond [ w zimnych i jaasnych odcieniach jest mi najlepiej , a te moje naturalne były tak zróżnicowane , że masakraOo ] farbowałą mi mama , farbą z garniera ... wyszły rudo-żółte Oo nawet na tych białych pasemkach . 2 tygondnie potem wylądowałam u fryzjerki , która uratowała mi głowę <3 Zmieszła popielaty blond z naturalnym ardzo jasnym [tak się nazywał ^^ ] i wyszły piękne jaśniutnie włosy , prawie że platyna . Niestety ten rudyy czasem wychodzi , jednak szampon kallosa + srebrzyk bardzo dobrze sobie z tym radzą . Moje włosy bardzo nie ucierpiały , były zawsze bardzo mocne , po farbowaniu nie zauważyłam żeby jakkolwiek się zniszczyły ;d Były nawet takie bardziej ślniące i gęstrze ^^ potem jdnak zaczeły mi mocno wypadać [dlugo po tym ;d w jesień zawsze tak mam ... ale nasiliło się to bo byłam na pograniczu anemii ... ale już ok . z tym przesileniem jesiennymn poradził sobie wax [co ja bez niego bym zrobiła ? <2 ] Obenie mam odrst ponad 2 cm , jednak zapuszczam go do troche więcej ;d [ ścinam tamte włosy na których byl rudy odcień , a na naturalnych wychodzi odrazu piękny jaśniutki blond , jestem już po 2uch takich ścięciach , jeszcze 2 i płukanki moge wywaliić do koszaa ] No hmm ... troche się rozpisałam ;d mam jeszcze takie pytanie ... czy któaś z was stosowała olejek rycynowy na włosy ? I czy to prawde , że je znacznie przyciemnia ? Z góry dzięki za odpowiedż
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 06:19   #2021
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolateWithChilli
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie ... czy któaś z was stosowała olejek rycynowy na włosy ? I czy to prawde , że je znacznie przyciemnia ? Z góry dzięki za odpowiedż
Witaj
Osobiście olejku na włosy nie stosowałam, jedynie na rzęsy. Faktycznie ściemniały i zgęstniały. Na włosy stosowała moja mama, jednakże ona ma naturalnie ciemne włosy, więc nie zauważyłam osobiście różnicy. Olejek na pewno nawilża i odżywia
__________________
South Beach

DarkChocolateWithChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 06:26   #2022
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kolejna blondynka na forum sie melduje
witam dziewczynki
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:59   #2023
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arden Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, przyszlam spytac Was o rade bo tytul watku sugeruje ze wiecie duzo o blondzie Mam wlosy brazowe (ani ciemne ani jasne - wklejam zdjecie czesciowo w sloncu czesciowo w cieniu). Chcialabym sprobowac jak bede wygladac w blondzie, co niekoniecznie musi dobrze wygladac bo mam jasna cere i ciemna oprawe oczu Ale raz sie zyje
Ale do rzeczy: Czy na takim brazie jak moj da sie uzyskac jakis nie za jasny i ZIMNY odcien blondu bez rozjasniacza, jedynie farba? Bez duzego ryzyka ze wyjdze jakas okropna zolc? Szczegolnie licze na opinie ciemnych szatynek/brunetek ktore z sukcesem nosza blond. Wklejam zdjecia z kolorami jakie mi sie podobaja. Bede wdzieczna za kazda rade
uuu bez rozjasniacza nie da rady bo wyjdzie jakis rudy albo jescze co gorszego. Ja mam identyczny kolor jak ty (tzn. mialam) a teraz rozjasniam normalnie utleniaczemna wlosy takie jasniutko blon i jestem zadowolona. Wlosy nie sa tak strasznie zniszczony wrecz jest dobrze tylo trzeba uzywac maseczke jnajlepiej z dove taka rozowa i przycinac koncowki.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 16:26   #2024
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
uuu bez rozjasniacza nie da rady bo wyjdzie jakis rudy albo jescze co gorszego. Ja mam identyczny kolor jak ty (tzn. mialam) a teraz rozjasniam normalnie utleniaczemna wlosy takie jasniutko blon i jestem zadowolona. Wlosy nie sa tak strasznie zniszczony wrecz jest dobrze tylo trzeba uzywac maseczke jnajlepiej z dove taka rozowa i przycinac koncowki.
No i mozna użyć majiblond z Loreala profesjonalnego, on też rozjaśnia brżaowe włosy i jest to alternatywa dla rozjaśniacza. Kolory blondu wychodzą pieknie właśnie na brązowych włosach. Więc nie trzeba od razu sięgać po rozjaśniacz.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:52   #2025
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
czy któaś z was stosowała olejek rycynowy na włosy ? I czy to prawde , że je znacznie przyciemnia ? Z góry dzięki za odpowiedż
mam naturalne włosy taki średni popielaty blond ... i używałam olejku rycynowego. Wzmacnia włosy..ale ja nie zauważyłam by ściemniały

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
Kolejna blondynka na forum sie melduje
witam dziewczynki
Witamy witamy


......................... ..
Kobitki mam dylemacik!
Mam odrosty troszkę ponad 2cm. a resztę (końcówki włosów) ufarbowane na jasny złoto-rudy blond. Mi wydaje się że odrosty strasznie widać, choć mama powiedziała że nie!

We wtorek mam umówioną wizytę u mojej fryzjerki. Nie wiem czy ufarbować u niej włoski na naturalny kolorek czy pozostawić by same odrosły..

eh..ale chyba trzeba będzie zostawić, taki już nasz blondynek los.

Brunetki to sobie pofarbują i już..wszelkie odrosty znikają i mają kolor jak naturalny a my to musimy kombinować!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-11-14 o 19:43 Powód: zmiana
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 19:46   #2026
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja mam takie pytanie do wszystkich blondyneczek- jako że ja sama nią jestem
mam włosy z tendencją do przesuszania się, nie prostuję ich, suszarką suszę barddzzzo rzadko. prawda jest taka, że po prostu brak mi na to czasu.
ale nie wiem czy ja mam jakieś upośledzone włosy czy co.. wiadomo, że jednego dnia włosy wyglądają lepiej innego gorzej, ale ja mam taki dziwny problem.. u mnie jest tak że włosy które wyrastają tuż na karkiem mają dużo większą tendencje do przesuszania się .. i nawet z wyglądu są takie siankowate.. wiecie, napuszone itd.. i to nie jest wina zniszczonych włosów, bo jak ścięłam włosy to te które odrosły zachowują się tak samo.. żeby było jeszcze dziwniej w śród tych włosów nad karkiem mam pasmo włosów dużo jaśniejszych od wszystkich, ale które jest NORMLANE.. tj gładkie, normlane włosy a nie jakieś szortskie coś tam. co to jest? o co tu w ogóle chodzi...
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 01:25   #2027
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
Także jestem blondynką , od urodzenia . Jako mała dziewczynka miałam włosy białe dosłownie . 0 żółtych odcieni ,m czysta biel [ nie jestem albinoską ;d brwi mam i miałam bardzo ciemny czekoladowy brąz i czarne brwi ] Potem włoski nieco ściemniały . W zimie miałam jakiś taki blond z przewagą średnio-ciemnego , reszta blond , mniej jasnego blondu i pasemka przy twarzy baaardzo jasny blond . Biaaaały ! xd Potem postanowiłam się przefarbować na jednolity baardzo jasny popielaty blond [ w zimnych i jaasnych odcieniach jest mi najlepiej , a te moje naturalne były tak zróżnicowane , że masakraOo ] farbowałą mi mama , farbą z garniera ... wyszły rudo-żółte Oo nawet na tych białych pasemkach . 2 tygondnie potem wylądowałam u fryzjerki , która uratowała mi głowę <3 Zmieszła popielaty blond z naturalnym ardzo jasnym [tak się nazywał ^^ ] i wyszły piękne jaśniutnie włosy , prawie że platyna . Niestety ten rudyy czasem wychodzi , jednak szampon kallosa + srebrzyk bardzo dobrze sobie z tym radzą . Moje włosy bardzo nie ucierpiały , były zawsze bardzo mocne , po farbowaniu nie zauważyłam żeby jakkolwiek się zniszczyły ;d Były nawet takie bardziej ślniące i gęstrze ^^ potem jdnak zaczeły mi mocno wypadać [dlugo po tym ;d w jesień zawsze tak mam ... ale nasiliło się to bo byłam na pograniczu anemii ... ale już ok . z tym przesileniem jesiennymn poradził sobie wax [co ja bez niego bym zrobiła ? <2 ] Obenie mam odrst ponad 2 cm , jednak zapuszczam go do troche więcej ;d [ ścinam tamte włosy na których byl rudy odcień , a na naturalnych wychodzi odrazu piękny jaśniutki blond , jestem już po 2uch takich ścięciach , jeszcze 2 i płukanki moge wywaliić do koszaa ] No hmm ... troche się rozpisałam ;d mam jeszcze takie pytanie ... czy któaś z was stosowała olejek rycynowy na włosy ? I czy to prawde , że je znacznie przyciemnia ? Z góry dzięki za odpowiedż
Moja Mama używała olejku rycynowego i przyciemnił, ja też to u siebie kiedyś zaobserowałam
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 08:07   #2028
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Heh, witam was blondyneczki
Ja jestem naturalnie ciemną blondynką...
A teraz właściwie mam kolor prawie taki jak kiedyś miałam i próbuję się przefarbować na jasny blond... zobaczymy jak to wyjdzie, bo na razie spróbuję "Delikatnych" produktów bez amoniaku by nie zniszczyć sobie włosów a po za tym na razie chcę tylko zobaczyć jak mi będzie w jaśniejszym kolorku.

Pozdrawiam was
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:35   #2029
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Arden i jak wyszło, zrobiłaś tym Recitalem ? dawaj zdjecia
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 14:51   #2030
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam Przeglądając wątek stwierdziłam, że macie ogrom wiedzy na temat farbowania blond włosów a Johnw 57 to już w ogóle zna chyba wszystkie farby W związu z tym chciałam się Was poradzić czy któraś z Was orientuje się, jaką farbą Majirel uzyskam kolor coś na kształt koloru Agaty Paskudzkiej? Na zdjęciach wychodzi on różnie, więc dodam, że chodzi mi o kolor zdecydowanie wpadający w popiel a nie beż Moje naturalne włosy to średni popielaty blond, ale już jakiś czas farbuje je na nieco jaśniejsze. Obecnie mam włosy zafarbowane u fryzjera Faroukiem-kolor jest za ciepły i trochę za ciemny. Skuszona pozytywnymi opiniami następnym razem chciałabym zafarbować włosy samodzilenie Majirel, stąd moje pytanie

Dodaje zdjęcia koloru, jaki chciałabym uzyskać pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5184692X[1].jpg (33,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m[1].jpg (7,6 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg __b_9ce4ae8e9a9b7e25cb249d7769abbaaa[1].jpg (22,1 KB, 149 załadowań)
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:56   #2031
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mnie ten pośrodku wyszedł ostatio po recitalu copehauge.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:14   #2032
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Cool Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziękuje wam dziewczynki za odp . Długo się wahałam i wkącu użyłam tego olejku - na wlosy i na rzęsy ;d Rzęsy przyciemniło Niemal Od razu Oo włosów zato w ogóle . Ufff I jeszcze raz dzięki ;*;*;*
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:12   #2033
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A mam do was pytanie: używałyście jakichś naturalnych sposobów na rozjaśnienie włosów? i czy skutkowały?
Bo słyszałam,że rumianek działa, ale używałam tylko raz, więc chyba nie muszę się dziwić, że nie było efektów.
Tylko,że wydaje mi się, że te naturalne sposoby działają tylko na jasnych blond włoskach, a nie na ciemnym blond...
?
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:32   #2034
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
A mam do was pytanie: używałyście jakichś naturalnych sposobów na rozjaśnienie włosów? i czy skutkowały?
Bo słyszałam,że rumianek działa, ale używałam tylko raz, więc chyba nie muszę się dziwić, że nie było efektów.
Tylko,że wydaje mi się, że te naturalne sposoby działają tylko na jasnych blond włoskach, a nie na ciemnym blond...
?

Zawsze możesz spróbować-na pewno rumianek-z niego robi się płukanę, szampony i odżywki rumiankowe.
Miód rozjaśnia włosy i pamiętaj o cytrynie
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 17:59   #2035
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ok, dzięki
a czy przypadkiem rumianek nie nadaje rudawego połysku? Bo gdzieś wyczytałam, ale no cóż, nie wiem czy temu wierzyć czy nie...
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:11   #2036
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
a czy przypadkiem rumianek nie nadaje rudawego połysku? Bo gdzieś wyczytałam, ale no cóż, nie wiem czy temu wierzyć czy nie...
Czasem przyżółca niestety, dyplomatycznie mówiąc - przyzłaca.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:16   #2037
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nio rumianek strasznie przyżółca włoski...ale nie ma to jak dobre odzywki i jedwabie
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:21   #2038
Sylwia1990opi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

http://images.starpulse.com/Photos/p...Simpson-67.jpg
co to za kolor?
Sylwia1990opi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:41   #2039
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja musze dodac, ze rumianek nieco przyciemnia mi włosy i mocno ozlaca. Nie powiedzialabym przyżółca, tylko wlasnie ozlaca, tyle, że ja mam wlosy bardzo bardzo jasny blond
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:10   #2040
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To ja bym się bardziej zainteresowała tym miodkiem
albo w sklepie poszukam czegoś "delikatnego"
dziękuję za rady
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.