Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: skład kosmetykow atw
jak? 14 51,85%
dlaczego? 16 59,26%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 13:09   #2551
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

A no włąśnie, czekałąm az ktoś wrzuci ten skłąd

Kiedyś dawno dawno temu był juz ten krem na rynku i cieszył się switnymi opiniami. Nie wiem czy ten skłąd jest inny od starego, ale wg mnie krem jest naprawdę wart uwagi.
Co najwqazniejsze - mamy tu retinol i to nie na samym koncu skłądu, a w poczatkowej czesci. Jest skwalan, kwasy tłuszczowe z oleju lnianego troche wit C (nie zaduzo tej ostatniej) i E. krem jest zdecydowanie odzywczy, zawiera duzo treściwych emolientów.
jak narazie po użyciu 1 próbki wydaje mi się świetny, skóra jest wygładzona, matowa i nawilżona (potrzebuję tego po kwasach..), na dodatek ma filtry. Jedyne czego się obawiam to zapchania, ale chyba jednak skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie..
dziekuję bardzo a opinię!
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:25   #2552
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Pieknie prosze o zanalizowanie składu kremiku. Synchrorose Preventive , producent General Topics. czy można go używać na skorze sklonnej do niespodzianek? Jesli sie nie mylę caprylic działa komedogennie, a jest wysoko na liścię. Zastanawiam sie nad powrotem do niego.Stosowałam ten krem juz kiedyś i moja cera fajnie po nim wyglądała , dobrze działał na naczynka, ladnie na nim trzymał się makijaz!.Potem odstawiłam go i powrocilam po jakims czasie i wówczas niemile mnie zaskoczył- tym razem swieciłam sie po nim i wydawalo mi sie, ze mnie zapycha. Może to tylko zbieg okolicznosci? Albo dowód na to, ze nasza skóra sie zmienia w róznych okresach?


Skład: aqua, caprylic/capric triglyceride, ethylhexyl methoxycinnamate, butyl methoxydibenzoylmethane, benzophenone-3, tricontanyl PVP, arachidyl alcohol, cyclopentasiloxane, coco glucoside, behenyl alcohol, cetearyl alcohol, cetearyl ethylhexanoate, isohexadecane, capryloyl glycine, dimethicone, petrolatum, saccharide isomerate, paraffinum liquidum, ascorbyl palmitate, sodium hyaluronate, glycerin, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, PPG-15 stearyl ether, rosmarinus officinalis, coconut alcohol, sodium acrylates copolymer, arachidyl glucoside, helianthus annuus, disodium edta, asparagopsis armata extract, BHT, PPG-1 trideceth-6, lonicera japonica var. caprifolium, sodium hydroxide
Jest tak jak piszesz. Czasami nasza skóra potrzebuje wiecej nawilzenia (np. pora zimowa kiedy narazona jest na mróż, wiatr, ogrzewanie) i wtedy nawet te tłuściejsze kremy nas nie zapychają. Moge jedynie potwierdzic, ze trójglicerydy naleza do najpopularniejszych zapychaczy, ale czy akurat teraz krem Cie zapcha - nie wiem. Musisz sama ocenic, czy twoja skóra jest teraz przesuszona, masz uczucie szczypania/ sciagniecia (np po umyciu), szary koloryt - wtedy trzeba siegnac po coś treściwszego.

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
zamierzam zaczac kuracje zorac -em i pomalu kompletuje kosmetyki ..dzis chlopak kupil mi jakas nowosc garniera (tonik)z witamina B5
wg. producenta do skory delikatnej , do mycia calej twarzy (oraz demakijaz oczu),ma nawilzac, PODOBNO bez barwikow,alkoholu,nieperf umowany
bardzo prosze o analize bo juz widze ta gliceryne ehhhhhh

sklad:AQUA/WATER, HEXYLENE GLYCOL , GLYCERIN, poloxamer 184 , PANTHENOL, ROSA GALLICA/ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT, DIHYDROCHOLETH-30, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PROPYLENE GLYCOL ,DISODIUM EDTA, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE
No jesli tonik ma nadawac sie do cer wrazliwych, to gliceryna nie powinna dziwic. Ogólnie otnik mi sie podoba, nie ma sie z abardzo do czego przyczepic

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
bardzo proszę o analizę toniku:
Dora Olivio delikatny tonik nawilżający
Skład: Aqua, peg -7 glyceryl cocoate, glycerin, olea europaea, perfum, feniculum vulgare, humulus lupulus, melissa officinalis, viscum, album, chamomilla, recutita, achilea millefolium, urea,allantonin, phenoxyethanol, ethylparaben, methylparaben, butylparaben, propylparaben, imidazolidinyl urea
szukam czegoś równie dobrego jak tonik Hydraphase...
Oo, ja tez szukam czegoś jak tonik z Hydraphase, i póki co znalazłam 2 toniki "prawie" jak Hydraphase. Pierwszy t tonik do skóry naczyniowej Dermedic a drugi to tonik do skóry suchej z Sephory. Hydraphase skłąda się w zasadzie z gliceryny i wit B5.

Ten z Dora Olivio tez jest niegłupi - jesli lubisz wyciagi roslinne w tonikach, zwlaszcza rumianek.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:15   #2553
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

L_v slicznie dziekuje czyli moge tego garnier uzywac podczas kuracji zorackiem bo zupelnie nie wiem czym oczyszczac twarz
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:35   #2554
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Oo, ja tez szukam czegoś jak tonik z Hydraphase, i póki co znalazłam 2 toniki "prawie" jak Hydraphase. Pierwszy t tonik do skóry naczyniowej Dermedic a drugi to tonik do skóry suchej z Sephory. Hydraphase skłąda się w zasadzie z gliceryny i wit B5.

Ten z Dora Olivio tez jest niegłupi - jesli lubisz wyciagi roslinne w tonikach, zwlaszcza rumianek.
Dziękuję wypróbuję Dorę i te dwa również, Hydraphase ma być wycofany w styczniu więc albo zrobię zapasy albo znajdę coś innego.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:57   #2555
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Podbijam moje wcześniejsze pytanie:

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy w składach kosmetyków alcohol (bez żadnych dodatkowych określeń) to to samo co acohol denat.?

I czy tenże alcohol w składzie żelu-maseczki flos leku może podrażniać naczynka, a nie jak mówi producent - że preparat ma mieć na naczynka dobry wpływ?

Skład: aqua, propylene glycol, aesculus hippocastanum (horse chesnut) fruit extract, alcohol, viola tricolor (pensy) herb extract, arnica montana herb extract, arnica chamissonis herb extract, panthenol, carbomer, triethanalamine, imidazolidinyl urea, methylparaben

i jeszcze apropo tego składu: kilka razy już na wizażu przeczytałam, że imidazolidinyl urea nie jest zbyt pożądanym konserwantem i chciałam zapytać dlaczego? co takiego wywołuje? bądź możę spowodować? bać się go jeśli jest praktycznie na końcu składu?
A poza tym właśnie zauważyłam, że bardzo dobrze został oceniony tutaj (kilka postów wyżej) krem Retin-Ox na dzień. Chciałam zapytać w takim razie, jak w stosunku do niego będzie wyglądał krem tej samej serii tylko wersja na noc?

skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Hydroxystearate, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Dimethicone, Dimethyl MEA, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-10 Stearate, Ceteareth-20, Steareth-10, Citric Acid, Glycolic Acid, Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Canola, Retinol, Bisabolol, Zinc Gluconate, Magnesium Asparate, Copper Gluconate, Squalane, Polysorbate 60, Polysorbate 20, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl taurate Copolymer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Ascorbic Acid, BHA, BHT, Phenoxyethanol, CHlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Methylparaben, Parfum.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:16   #2556
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

witam po raz pierwszy bardzo ładnie proszę o analizę tego kremu i ocenę, szukałam sama i kilka skł. mi się już nie podoba, ale bardzo proszę o opinię ekspertek bo ja zielona jeszcze jestem

Face Expertiv Odżywczy krem nawilżający, skóra sucha i wrażliwa, wit.A+E, betaina
skład:
aqua, isopropyl myristate, paraffinum liquidum, glyceryl stearate (and) PEG-100 stearate, cetearyl alcohol, glycerin, cyclomethicone, stearyl alcohol, betaine, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, panthenol, biosaccharide gum-1, stearic acid, carbomer, tetrasodium EDTA, sodium hydroxide, parfum, hexyl cinnamal, citronellol, butylphenyl methylpropional, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

w opisie jest dla wymagającej suchej i wrażliwej skóry, z formułą bogatą w kompleks wit.A+E, betainę, fucogel i B5. mamie pasuje ale ...

a poza tym chciałabym zapytać o najlepsze kremy pod względem składu i oczywiście skuteczności dla cery mieszanej potrądzikowej ze skłonnościami do niespodzianek i grudek, bo trochę dość mam eksperymentów a na ideał trafić nie mogę. pokornie dziękuję za poświęcenie mi czasu i pozdrawiam
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:16   #2557
Alina 12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 1
Skład kosmetyku

Jestem początkujaca, więc prosze o wyrozumiałośc. Mam pytanie, czy uzywając kremu ATW z dzika różą i rokitnikim nie podrażnię i nie wysuszę swojej naczynkowej , suchej cery.Oto skład : Agua, Cetearyl, Alckohol, Cetearyl Gluside, Isopropyl Palmitate, Caprylic /Capric Trigliceride, Glicerin, Crategus Extrakt, D-Phantenol, Shea Butter, Aloe Butter,Tocopheryl Acethate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Polyacryl Amide, C13-14 Isoparaffin, Laureth -7, Hippophae Phamnoidesoil, Parfum, Camielina ativa Oil, Methyloparaben, Propyloparaben. Oraz mleczka i toniku atw o składzie : Auga, Soya Oil, Grape Seed Oil, EthylhexalStearate, Herb Extract Calenula, Gliceryl Stearate, Trilaureth - 4 Posphate, Soya Lecithin, Cetearyl Alcohol, ceteareth -20, Diazolidinyl Urea, Methylaparaben, Propylparaben, Parfum, Citronellol, Hehyl Cinnamel, Butylophenyl Methylpropinal, Geraniol Benzyl, Salicylate, Hydroxyisohexyl 3 - Cylohexene carboxaldehyde. Prosze o opinie, ocenę, czy w ogóle nie ma konserwantów, zapychaczy, które miały by zaszkodzic mojeje cerze ? ( zapewnienia konsultatnki ). Z góry dzieki. Pa.
Alina 12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 22:06   #2558
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Skład kosmetyku

Przede wszystkim do analizy skladow jest odpowiedni watek i nie ma znaczenia czy jestes poczatkujaca czy nie.Wystarczy przejrzec pierwsza strone.

Nie rozumiem jakie zadanie ma pelnic sonda

Watek przenosze i polecam lekture BK

Pozdrawiam

Ups....zapomnialam,ze nie ma sposobu by usunac te sonde wiec poki co zostawimy watek w takiej postaci?
Mam nadzieje,ze nie jest to jakos specjalnie uciazliwe a jezeli tak to utworzymy nowy watek z odnosnikiem do "starego".
Przepraszam za zamieszanie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 07:57   #2559
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

hmmm, coś się zagubiła mój post chyba, to ja sie delikatnie przypomnę

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
i ja mam taką prośbę co do żelu GARNIER - Czysta Skóra - Żel głęboko oczyszczający. Mam cerę tłustą, nie ma większych syfków (ale to kuracja hormonalna). No i stosuje ten żel i jeszcze na walke z bliznami hascoderm. no i żeby jej nie było już calkiem za sucho to nawilżam nivea visage nawilżającym z hydramina i witaminami (o nim juz czytalam )

sklad żelu:

aqua, coco-betaine, butylene glycol, polyethylene, sodium laureth sulfate, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, salicylic acid, zinc gluconate, eucalyptus globulus, capryloyl salicylic acid, solum diatomeae, alkyl acrylate crosspolymer, alumina, benzophenone-4, camphor, peg-60 hydrogenated castor oil, polyquaternium-47, propylene glycol, sodium glycolate, sodium hydroxide, tetrasodium edta, xanthan gum, imidazolidinyl urea, methylparaben, ci 42090, parfum, benzyn salicylate, limonene, linaool.

o paaanie, brzmi strasznie ten sklad...czy castor to nie bóbr przypadkiem?olejek z bobra?
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:25   #2560
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

nieśmiało się przypominam

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie, czy ten krem IWOSTIN, KREM LIPIDOWY LIPIDIA nadaje się jako ochronny na zimę?
http://www.iwostin.pl/products.php?id=90#

INCI: aqua, caprylic/capric triglyceride, iwonicz aqua, avocado oil, macadamia oil, jojoba oil, glycerin, hydrogenated stearyl olive esters, cyclomethicone, cetearyl alcohol, cholesterol, palmitoyl PG-inoleamide [omega-6 ceramide], cocoglucoside, panthenol, betaine, squalane, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloydimethyl taurate copolymer, polysorbate 60, phenoxyethanol, disodium edta, ethylhexylglycerin, inulin lauryl carbamate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, PEG-8, tocopherol, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, citric acid, triethanolamine.

Szukam czegoś ochronnego na zimę ale bez filtrów
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 18:30   #2561
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Bardzo prosze o pomoc co do skladu kremu clarins. Glownie chodzi mi o zapychacze.

Clarins, Multi-Active Jour Protection Plus [Multi-Active Day Cream All Skin Types]

Skład: aqua, cyclomethicone, glycerin, butylene glycol, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, propylene glycol, carthamus tinctorius, butyrospermum parkii, pinus lambertiana, acanthopanax senticosus, silica, peg-8, peg-32, sucrose palmitate, parfum, prunus dulcis, hydrolyzed wheaat protein, aesculus hippocastanum mannitol, panax ginseng, tilia cordata, faex, calcium pantothenate, biotin, mourera fluviatilis, hydrolyzed algin, dimethicone, zinc sulfate, sucrose, serine, arginine, dimethiconol, glyceryl linoleate, alanine, threonine, polyacrylic acid, olea europaea, diethylhexyl adipate, humulus lupulus, proline, trehalose, pca, polysorbate 80, disodium edta, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, chlorphenesin, potassium sorbate, bht, ci 14700
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 20:28   #2562
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Proszę o analizę odżywki do włosów. Czy ma coś szkodliwego, obciążającego włosy, jakie silikony, itd.?
L'OREAL MULTIWITAMINOWA ODŻYWKA DO WŁOSÓW NORMALNYCH: aqua/water,cetyl alkohol,peg-180,niacinamide,acetate tocopheryl,acetate hydroxyethyl-cellulose,stearamidopropy l,dimethylamine,magnesium gluconate,trideceth-12,chlorhexidine dihydrochloride,limonene, panthenol,lanolin,benzyl benzoate,linalool,benzyl salicylate,amodimethicone ,cetrimonium,chloride,cet yl esters,methylparaben,citr ic acid,citronellol,butylphe nyl,methylpropional,laury l peg/ppg-18/18 methicone,hexyl cinnamal,parfum/fragrance
Z góry serdecznie dziekuję
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 12:44   #2563
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Question Wątpliwości ;)

Witam To chyba mój pierwszy wątek na biochemii.

Mam dosyć poważne wątpliwości Co do recenzji wystawionych żelowi Neostrata. Osoby są nim zachwycone, żel po tygodniu "wywabił" plamy, a w dodatku te Panie wystawiły tylko 1-2 recenzje na Wizażu. Planuję zakup tego żelu, ale ponieważ wypowiedzi tych Pań nie są za specjalnie wiarygodne, proszę o ocenę jego składu:

* Hydrochinon 2,00% - substancja wybielająca, składnik aktywny
* Kwasu kojowego 3,00 % - substancja wybielająca, składnik aktywny
* Kwasu laktobionowego 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
* Glukonolakton 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
* Ekstrakt z lukrecji - wspomaga działanie odbarwiające
* Kwas cytrynowy 1 % - czynnik rozjaśniający, nawilżający i pielęgnujący skórę, regulator pH

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ening-gel.html

I jeszcze moje pytanie - jeżeli ten preparat nie jest skuteczny, co jest w stanie poradzić sobie z piegami?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 13:25   #2564
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Wątpliwości ;)

Cytat:
Napisane przez ewwelinaa89 Pokaż wiadomość
Witam To chyba mój pierwszy wątek na biochemii.

Mam dosyć poważne wątpliwości Co do recenzji wystawionych żelowi Neostrata. Osoby są nim zachwycone, żel po tygodniu "wywabił" plamy, a w dodatku te Panie wystawiły tylko 1-2 recenzje na Wizażu. Planuję zakup tego żelu, ale ponieważ wypowiedzi tych Pań nie są za specjalnie wiarygodne, proszę o ocenę jego składu:

* Hydrochinon 2,00% - substancja wybielająca, składnik aktywny
* Kwasu kojowego 3,00 % - substancja wybielająca, składnik aktywny
* Kwasu laktobionowego 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
* Glukonolakton 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
* Ekstrakt z lukrecji - wspomaga działanie odbarwiające
* Kwas cytrynowy 1 % - czynnik rozjaśniający, nawilżający i pielęgnujący skórę, regulator pH

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ening-gel.html

I jeszcze moje pytanie - jeżeli ten preparat nie jest skuteczny, co jest w stanie poradzić sobie z piegami?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Jezeli masz mozliwosc podania skladu wg INCI to na pewno bedziemy w stanie wiecej napisac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 13:58   #2565
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

mam pytanie odnośnie tych trzech kremów. po pierwsze który z dwóch pierwszych (tj. iwostin krem na naczynka i iwostin capillin) jest korzystniejszy dla osoby z łojotokowym zapaleniem skóry i częstym rumieniem?

i pytanie drugie. czy jest możliwość, że któryś z tych kremów będzie zapychał?

proszę o odpowiedź

Iwostin, Krem na naczynka

Skład: aqua, iwonicz aqua, cetearyl alcohol, polysorbate-60, isopropyl palmitate, ethoxydiglycol, cyclomethicone, glycerin, methylpropanediol, vitis vinifera oil, esculin, sodium ascorbyl phoosphate, glyceryl stearate, sodium acrylate/acryloyldimethyltaurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 80, panthenol, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, buthylparaben, propylparaben, disodium edta, peg-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, citric acid, ci 77288.

Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Octyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethoxydiglycol, Ethylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Vitis Vinifera Oil, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Aesculus Hippocastanum Extract, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Qualane,Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Buthylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Troxerutin, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8,Disodium Edta, Peg-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ci 77288

Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 20

Skład: aqua, iwonicz aqua, ethylhexyl metholyglucose distearate, butyl methoxycinnamate, ethoxydiglycol polyglyceryl-3, methibenzoylmathane, caprylic/capric triglyceride, isopropyl palimtate, aluminum starch octenylsuccinate, glycerin, paraffinum liquidum, 4-methyldibenzylidiene camphor, glyceryl stearate, cetyl alcohol, sodium acrylate/acrylodimethyltaurate copolymer, isohexadecene, polysorbate-80, soybean protein: oxido reductases, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, ethylparaben, butylparaben, disodium EDTA, PEG-8, tocopherol, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, citric acid, parfum

edit: ten już był http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=47



Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2007-11-26 o 07:17
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 15:48   #2566
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Dot.: Wątpliwości ;)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli masz mozliwosc podania skladu wg INCI to na pewno bedziemy w stanie wiecej napisac
Nie znam się na tym, jaki to skład?
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:31   #2567
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Ostatnio kupiłam do mojej problemowej cery krem Under Twenty kuracja z serii antytrądzikowej. Od razu myślałam, ze to nie najlepszy wybór, ale musiałam się przekonać na własnej skórze:/ Skutek natychmiastowy: krostek 2 razy więcej i to w miejscach gdzie ich wczesniej nie było... Jeśli mogłabym prosić o jakąś krótką analizę składników, które tak podziałały na moją cerę byłabym b. wdzięczna.

Skład: aqua, decyl oleate, cetearyl glucoside, glycerin, hazelnut (corylus avellana) oil, canola (canola) oil, panthenol, cyclohexasiloxane, cyclopentasiloxane, zinc gluconate, allantoin, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, peg-8, tocopherol, butylene glycol, soybean (glycine soya) oil, ascorbyl palmitate, retinol, ascorbic acid, citric acid, carbomer, acacia senegal gum, propylene glycol alginate, methylparaben, phenoxyethanol, dmdm hydantoin, propylparaben, ci 42090
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 10:57   #2568
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wątpliwości ;)

Bardzo proszę o analizę tego kremu-pod kątem nawilżania i zapychania.
Korana-Krem nawilżający z witaminami A,E,F i filtrem UV
Aqua,Paraffinum Liquidum,Isopropyl Myristate,Petrolatum,Cera Alba,Gliceryl Stearate,Cethyl Alcohol,Cetyl Palmitate,Xantan Gum,Chondruscrispus Glucose,Phenoxyethanol,Be nzyl Alcohol,Potassium Sorbate,Buthylparaben,Iso buthylparaben,Tocopherol, Soybeanoil,Saffloweroil,L onoliec acid,Tocopherol Retinyl Palmiate,Octylomethoxycin namate Butyl Methoxydibenzoylmetane 2 Ethyl Hexyl Salicylate,Carbomer,Triet hanoloamine,Ethyl- Metyl- Propyl Paraben,Parfum,Benzyl Benzoate,Amyl Cinnamal,Hexyl Cinnamyl,Linalool,Hydroxy isohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Benzyl Salicylate,Citronellol,Ge ranioil,Butylphenyl Methyloproppional,Benzyl Alcohol,Isoeugenol,Citral ,Eugenol,Limonene.
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 12:17   #2569
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

witam prosze o pomoc..czy ten peeling będzie zapychał? Mam skóre mieszaną, skłonna do zapyachania ale również wrażliwą i naczynkową...

Norel- peeling enzymatyczny


Skład: Petrolatum, Propylene Glycol, Mannitol and Papain and Bromelain, Pumice Powder, Yeast Extact, Stearyl Alcohol (and) Steareth-7 (and) Steareth-10, Cetearyl Alcohol,Parfum, Methylodibromoglutaronitr ile (and) Phenoxyethanol.

Prosze również o analize tej maseczki również pod tym kątem

Soraya, Witaminowa Terapia Matująca, Maseczka do twarzy aktywnie oczyszczająco-normalizująca



Skład: Aqua, Kaolin, Glycerin, Bentonite, Stearic Acid, Titanium Dioxide, Panthenol, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cucumis Melon, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Chamomilia Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Octoxynol 9, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Cucumis Melo, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Citric Acid, Parfum, CI 45100

i również tej :

Zepter Swissological Clay Mask


skład:
aqua, glycerin, kaolin, stearid acid, propylene glycol, isopropyl palmitate, glyceryl stearate, octyl dodecanol, titanium, dioxide, prunus dulcis (sweet almond oil), CI 77499 (IRON OXIDES), dea-cetyl phosphate, cetyl alkohol, echinacea angustifolia (ceneflower extract), parfum, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben


z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez buzichocho
Czas edycji: 2007-11-25 o 12:18 Powód: dopisek
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 23:49   #2570
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Bardzo proszę o analizę tej emulsji najbardziej pod kątek zapychania. No i czy warto za tą cenę (ok 70 zł) kupować krem na naczynka? Chodzi mi o to czy są w nim składniki które mogą pomóc coś?

Avene, Antirougeurs Emulsion Legere (Krem pielęgnacyjny dla skóry mieszanej i tłustej z rozszerzonymi naczynkami)
Skład: avene thermal spring water (avene aqua) ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, peg-12, carthamus tinctorius (safflower) seed oil (carthamus tinctorius), dimethicone, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate, stearic acid, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbuthylphenol, water (aqua), bht.blue 1 (ci 42090), carbomer, chlorphenesin, decyl glucoside, dextran sulfate, disodium edta, fragrance (perfum), hesperidin methyl chalcone, o-phenylphenol, phenoxyethanol, ruscus aculeatus root extract (ruscus aculeatus), triethanolamine, xanthan gum
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 08:36   #2571
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewwelinaa89 Pokaż wiadomość
Nie znam się na tym, jaki to skład?
Przepisany słowo w słowo z pudełka

Cytat:
Napisane przez martuska888 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam do mojej problemowej cery krem Under Twenty kuracja z serii antytrądzikowej. Od razu myślałam, ze to nie najlepszy wybór, ale musiałam się przekonać na własnej skórze:/ Skutek natychmiastowy: krostek 2 razy więcej i to w miejscach gdzie ich wczesniej nie było... Jeśli mogłabym prosić o jakąś krótką analizę składników, które tak podziałały na moją cerę byłabym b. wdzięczna.

Skład: aqua, decyl oleate, cetearyl glucoside, glycerin, hazelnut (corylus avellana) oil, canola (canola) oil, panthenol, cyclohexasiloxane, cyclopentasiloxane, zinc gluconate, allantoin, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, peg-8, tocopherol, butylene glycol, soybean (glycine soya) oil, ascorbyl palmitate, retinol, ascorbic acid, citric acid, carbomer, acacia senegal gum, propylene glycol alginate, methylparaben, phenoxyethanol, dmdm hydantoin, propylparaben, ci 42090
Nie polecam tego kremu już chociażby z racji na sam polyacrylamide w składzie. Krostki są pewnie spowodowane zapychaniem - początek składu kremu to same oleje i gliceryna, prawdopodobnie któryś z nich (albo wszystkie na raz) spowodowały powstanie krostek.

Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę tego kremu-pod kątem nawilżania i zapychania.
Korana-Krem nawilżający z witaminami A,E,F i filtrem UV
Aqua,Paraffinum Liquidum,Isopropyl Myristate,Petrolatum,Cera Alba,Gliceryl Stearate,Cethyl Alcohol,Cetyl Palmitate,Xantan Gum,Chondruscrispus Glucose,Phenoxyethanol,Be nzyl Alcohol,Potassium Sorbate,Buthylparaben,Iso buthylparaben,Tocopherol, Soybeanoil,Saffloweroil,L onoliec acid,Tocopherol Retinyl Palmiate,Octylomethoxycin namate Butyl Methoxydibenzoylmetane 2 Ethyl Hexyl Salicylate,Carbomer,Triet hanoloamine,Ethyl- Metyl- Propyl Paraben,Parfum,Benzyl Benzoate,Amyl Cinnamal,Hexyl Cinnamyl,Linalool,Hydroxy isohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Benzyl Salicylate,Citronellol,Ge ranioil,Butylphenyl Methyloproppional,Benzyl Alcohol,Isoeugenol,Citral ,Eugenol,Limonene.
Ciężka sprawa, bo to co odpowiada za nawilżanie może tez i zapychać. Ogólnie - krem jest bardzo odżywczy, skłąda się w zasadzie z samych emolientów, wsród nich sa te "bardziej" zapychające - zaznaczyłam na czarno.

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę tej emulsji najbardziej pod kątek zapychania. No i czy warto za tą cenę (ok 70 zł) kupować krem na naczynka? Chodzi mi o to czy są w nim składniki które mogą pomóc coś?

Avene, Antirougeurs Emulsion Legere (Krem pielęgnacyjny dla skóry mieszanej i tłustej z rozszerzonymi naczynkami)
Skład: avene thermal spring water (avene aqua) ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, peg-12, carthamus tinctorius (safflower) seed oil (carthamus tinctorius), dimethicone, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, glyceryl stearate, stearic acid, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbuthylphenol, water (aqua), bht.blue 1 (ci 42090), carbomer, chlorphenesin, decyl glucoside, dextran sulfate, disodium edta, fragrance (perfum), hesperidin methyl chalcone, o-phenylphenol, phenoxyethanol, ruscus aculeatus root extract (ruscus aculeatus), triethanolamine, xanthan gum
ten krem był już wielokrotnie analizowany na wizażu jak równiez w tym wątku - prosze skorzystać z wyszukiwarki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 13:10   #2572
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Niestety nie mam dostępu do składu "z pudełka" Jedynie na stronie tej firmy znalazłam:

Key Ingredients:

# Hydroquinone
# Kojic acid
# Lactobionic acid
# Gluconolactone,

Ale to to samo co w KWC... A nawet mniej. Na podstawie tego nie da się określić, czy krem może być skuteczny..?
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 13:41   #2573
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewwelinaa89 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam dostępu do składu "z pudełka" Jedynie na stronie tej firmy znalazłam:

Key Ingredients:

# Hydroquinone
# Kojic acid
# Lactobionic acid
# Gluconolactone,

Ale to to samo co w KWC... A nawet mniej. Na podstawie tego nie da się określić, czy krem może być skuteczny..?

Nie, to nie jest pełny skłąd tlyko lista składników aktywnych wg producenta. Nie moge powiedziec czy preparat bedzie skuteczny, bo nie wiem na jaiej pozycji w skłądzie te substancje występują - a to właściwie najważniejsze. Bez skłądu INCI nie da sie określic czy preparat jest skuteczny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 13:45   #2574
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

L_V dziękuję pięknie
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 14:12   #2575
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Dzięki
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 14:31   #2576
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
witam prosze o pomoc..czy ten peeling będzie zapychał? Mam skóre mieszaną, skłonna do zapyachania ale również wrażliwą i naczynkową...

Norel- peeling enzymatyczny


Skład: Petrolatum, Propylene Glycol, Mannitol and Papain and Bromelain, Pumice Powder, Yeast Extact, Stearyl Alcohol (and) Steareth-7 (and) Steareth-10, Cetearyl Alcohol,Parfum, Methylodibromoglutaronitr ile (and) Phenoxyethanol.

Prosze również o analize tej maseczki również pod tym kątem

Soraya, Witaminowa Terapia Matująca, Maseczka do twarzy aktywnie oczyszczająco-normalizująca



Skład: Aqua, Kaolin, Glycerin, Bentonite, Stearic Acid, Titanium Dioxide, Panthenol, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Cucumis Melon, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Chamomilia Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Octoxynol 9, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Cucumis Melo, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Citric Acid, Parfum, CI 45100

i również tej :

Zepter Swissological Clay Mask


skład:
aqua, glycerin, kaolin, stearid acid, propylene glycol, isopropyl palmitate, glyceryl stearate, octyl dodecanol, titanium, dioxide, prunus dulcis (sweet almond oil), CI 77499 (IRON OXIDES), dea-cetyl phosphate, cetyl alkohol, echinacea angustifolia (ceneflower extract), parfum, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben


z góry dziękuje za pomoc
ja również ładnie prosze
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:32   #2577
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Proszę o ocenę kremu Skin Doctors Gamma Hydroxy
http://www.vitalmarket.home.pl/skind...rodukt-25.html

skład:
  • Arctostaphylos
  • Bearberry Leaf Extract
  • Glycerin
  • Magnesium
  • Ascorbyl Phosphate
  • Glycolic Acid
  • Ethylhexyl Methoxcinnamate
  • Cyclomethicone
  • Benzophenone-3
  • Propylene Glycol
  • Stearyl Alcohol
  • Ceteareth-20
  • Cetyl Alcohol
  • Glyceryl Stearate
  • PEG-100 Stearate
  • Lactic Acid
  • Buyyl Methoxydibenzoylmethane
  • Sodium Hydroxide
  • Salicylic Acid
  • Sodium Hyaluronate
  • Phenyl Trimethicone
  • Phenoxyethanol
  • Methylparaben
  • Esthyparaben
  • Buyylparaben
  • Propylparaben
  • Isobuyylparaben
  • Xanthan Gum
  • Disodium edta
  • Water
  • Fragrance
Czy ten krem rzeczywiście zredukuje przebarwienia potrądzikowe?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 13:40   #2578
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

L_V dziękuję ślicznie
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 09:01   #2579
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Proszę o ocenę kremu Skin Doctors Gamma Hydroxy
http://www.vitalmarket.home.pl/skind...rodukt-25.html

skład:
  • Arctostaphylos
  • Bearberry Leaf Extract
  • Glycerin
  • Magnesium
  • Ascorbyl Phosphate
  • Glycolic Acid
  • Ethylhexyl Methoxcinnamate
  • Cyclomethicone
  • Benzophenone-3
  • Propylene Glycol
  • Stearyl Alcohol
  • Ceteareth-20
  • Cetyl Alcohol
  • Glyceryl Stearate
  • PEG-100 Stearate
  • Lactic Acid
  • Buyyl Methoxydibenzoylmethane
  • Sodium Hydroxide
  • Salicylic Acid
  • Sodium Hyaluronate
  • Phenyl Trimethicone
  • Phenoxyethanol
  • Methylparaben
  • Esthyparaben
  • Buyylparaben
  • Propylparaben
  • Isobuyylparaben
  • Xanthan Gum
  • Disodium edta
  • Water
  • Fragrance
Czy ten krem rzeczywiście zredukuje przebarwienia potrądzikowe?
Powinien, a to dzięki zawatrości antyoksydacyjnego wyciągu z borówki, dzięki kwasom: glikolowemu, mlekowemu i salicylowemu. naprawdę ciekawy preparat
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:47   #2580
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Balsam prostujący włosy Straight & Easy Nivea Hair Care

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Orbignya Oleifera, Polyquaternium-4, PEG/ PPG-17/18 Dimethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Xanthan Gum, Carbomer, Trideceth-12, Benzophenone-4, Trisodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum (04.09.2007.)


Warto kupić?

Nie mam jakichś mega puszących się włosów, ale teraz są półdługie i końcówki niefrasobliwie wywijają się w różne strony. Czasami to jest fajne, ale od czasu do czasu chciałabym mieć takie proste włosy bez użycia prostownicy (nigdy nie używałam).

Dziękuję.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.