Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 19:13   #571
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kier.owniczka Pokaż wiadomość
Ja miałam meila że w poniedziałek wysłali priorytetem. Kurcze ta poczta to sobie jaja robi. Nawet jak jutro przyjdzie to ładny mi priorytet . Z Mazideł dostałam meila że wysłali paczkę w czwartek - ciekawe ile tu będzie szła ? Jak tylko dostanę paczki , muszę od razu wszystko szybko wypróbować i to co okaże się w porządku (nie podrażnia, nie piecze itd) szybko zamawiać
niestety zdaje sie ze wiele urzedow pocztowcyh stosuje starjk wloski, to chyba jest [rzyczyna tak dlugiego terminu ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:07   #572
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
niestety zdaje sie ze wiele urzedow pocztowcyh stosuje starjk wloski, to chyba jest [rzyczyna tak dlugiego terminu ;/

Tak...tylko tu człowiek już wytrzymać nie może. Skręca mnie jak czytam te wszystkie posty jak to czy tamto działa rewelacyjnie, a tamto jeszcze rewelacyjniej a ja nic wypróbować nie mogę Tylko czytanie mi pozostało. I przeskakuję z BU na mazidła, z mazideł na Forum i z powrotem i już robię notatki na nowe zakupy a jeszcze starych nie dostałam ...
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:19   #573
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak to jest z Pocztą Polską. Zdzierają kasę z wysyłających, pracownikom relatywnie płacą niewiele, a sobie wypłacają kilkanaście tyś. miesięcznie. I twierdzą, że nie mogą oddać monopolu, bo oni mają wielkie zadania w razie (!!) wojny. Serio, słuchałam ich rzecznika w TV. Jemu też musza duuuużo płacic za takie p...rzepraszam. W końcu spółka państwowa... Od kiedy wprowadzono "priorytet" powiedziałam Pani na poczie że teraz będziemy płacić więcej za to samo. Obraziła się.A paczki "ekonomiczne" idą po 2-3 tygodnie... i sie gubią.


A wracając do ciekawszych tematów złożyłam dwa zamówienia, na biochemii(drugie) i mazidłach(pierwsze).

biochemia to cztery hydrolaty: cytrynowy, geraniowy, aloesowy, migdałowy, olejek orange, z płatków róży i HA
mazidła to różne oleje, emulgator jak z biochemii (może sobie poradzę i wyprodukuje więcej olejku myjącego, także do ciała) i ichni HA (tańszy). Chce porównać te produkty.

Niemniej nie będę rezygnować z BU na rzecz Mazidełek, bo dla mnie bardzo ważne jest, aby w produktach tj: sera, toniki; wrażliwych na aptekarską dokładność( skład %, pH, stabilność), ktoś kto sie na tym zna i robi to często, wyręczył mnie. Zapłaciłam i już czekam na paczkę . I już płacze nad Pocztą....
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 11:39   #574
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Powiedzcie mi do tych ser i toników dużo trzeba dodawać alkoholu?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 11:43   #575
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

do toniku bylo 20 ml a do serum chyba 5 albo 7
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 11:48   #576
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przeklinam dzień, kiedy odkryłam Wizaż! Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na BU:
serum 3xRose + żel hialuronowy
serum z zieloną herbatą
hydrolat z zielonej herbaty
hydrolat aloesowy

Skórę mam normalno/suchą, lekko naczynkową, pierwsze zmarszczki. Powinnam jeszcze coś domówić? Serum z wit. C? Na razie nie chcę przesadzać, może coś mi doradzicie?

Ciekawe, jak długo będzie szła paczka? Już nie mogę się doczekać
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:48   #577
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lietuva Pokaż wiadomość
Przeklinam dzień, kiedy odkryłam Wizaż! Właśnie złożyłam swoje pierwsze zamówienie na BU:
serum 3xRose + żel hialuronowy
serum z zieloną herbatą
hydrolat z zielonej herbaty
hydrolat aloesowy

Skórę mam normalno/suchą, lekko naczynkową, pierwsze zmarszczki. Powinnam jeszcze coś domówić? Serum z wit. C? Na razie nie chcę przesadzać, może coś mi doradzicie?

Ciekawe, jak długo będzie szła paczka? Już nie mogę się doczekać

ja bym radzila dodać olejek myjący. niewielka kasa, a warto spróbować.
serum z wit C do Twojej decyzji.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 15:30   #578
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja kompletuję swoje drugie zamówienie i nawet nie chcę myśleć ile za to zapłacę. Wydaje mi się, że lekko skoczyły ceny w górę przynajmniej niektórych produktów.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 15:40   #579
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Atalia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!! A czy któraś z Was stosowała tonik AHA/BHA 10%??? Przymierzam się właśnie do kupna i chciałabym poznać opinie osób, które go używały.....
Jak dla mnie był bardzo mocny, mocno złuszcza. Nawet na ciele się łuszczyłam. Teraz się szykuję na Tonik BHA 2%, miałam go, był fajny, nie taki mocny, ale na nos i czarne kropki działał, tylko trochę wysuszał, ten nowy może tak nie będzie zobaczę.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:10   #580
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam, moje zamownienie z BU wyslano 19 we wtorek a paczuszka doszla w piatek 22!! A mieszkam w tym samym wojewodztwie jakies 70 kilometrowod siedziby firmy!! Poczta przegina....
Zamówiłam tonik rozano mleczny 8% AHA i jest rewelacyjny.... poprostu widac efekt ktorego nie osiagalam aptecznymi dermokosmetykami..... teraz czekam na hydrolat migdalowy i z zielonej herbaty.... mam ochote skrecic sobie cos z mazidel ale w sumie caly czas na studiach mam laborki i w domu juz mi sie nie chce.... ale czuje ze to sie zmieni gdyz naprawde widac efekty "domowych kosmetyków" pozdrawiam
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:54   #581
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
ja bym radzila dodać olejek myjący. niewielka kasa, a warto spróbować.
serum z wit C do Twojej decyzji.
OK, dodam go do zamówienia Lubię tego typu produkty, a jakoś zapomniałam
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 20:14   #582
kier.owniczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 83
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No, ja dzisiaj się doczekałam. 1,5 godziny zabawy i wszystko ukręciłam Od razu przyszła też paczka z Mazideł ale tu brałam tylko Dry Flo, jedwab w proszku i hydrolat różany tak dla porównania do tego z BU. Ale dorzucili mi aż 5 próbek z których da się ukręcić 2 sera do twarzy . Jestem tak podniecona że nie wiem co mam dzisiaj zaaplikowac na twarz. Całe szczęście ze serum-olejek regulujący musi postać 24 h to chociaż jedna rzecz dzisiaj odpada .
kier.owniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:42   #583
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj szalejecie, szalejecie
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:32   #584
Atalia
Raczkowanie
 
Avatar Atalia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 55
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mrs.doubtfire dzięki za odp. Ja też miałam ten 2% (starą wersję) ale mnie bardzo wysuszał. Teraz używam różano-mlecznego AHA 8% i ten jak dla mnie jest lepszy. Ciekawa byłam jak się sprawdzi połączenie obydwu, ale póki co jeszcze się zastanowię.
Atalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:53   #585
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kurcze ja ma wrazenie ze te 2% wcale na mnie nie dzialaja ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 10:45   #586
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

paczkę powtórną otrzymałam wczoraj
muszę pochwalić BU za to, że wysłali mi paczkę powtórnie kiedy tamta zginęła

ale do rzeczy:
maseczka jesienna- niby skóra wygładzona ale czy koloryt lepszy? tego po pierwszym użyciu powiedzieć nie mogę
żel hialurnowy - hmm... ładnie napina, skóra się po nim świeci ale szyja wygładzona jak nigdy

hydrolat cytrynowy -nie czuję zapachu ale fajnie odświeża skórę
tonik z BHA
na razie nie używałam ale testowałam na TŻ, po pierwszym razie także nic jeszcze nie powiem
olejek myjący pomarańczowy - cudnias super uczucie podczas masowania twarzy przed spłukaniem, twarz nawilżona, gładziutka.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 14:55   #587
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zakupiłam w biochemii:
- olejek myjący
- hydrolat gernaiowy
- hydrolat z zielonej herbaty
- olejek różany

1. Olejek myjący - dobry, ale bez zachwytu. Po umyciu twarzy mam ściągniętą, suchą skórę, praktycznie nie ma różnicy w porównaniu z żelami czy kremami myjącymi. Nieźle zmywa makijaż, buzia jest czysta, ale ja szukam środka, który umyje mi buzię i nie zostawi na niej pustyni.

2. Hydrolaty - i tu mam problem. Bo rzeczywiście mam gładszą i jaśniejszą skórę, gdy ich używam ,ale po przetarciu twarzy mam uczucie ściągnięcia i wysuszenia. Planuję zakup hydrolatu migdałowego, może będzie dla mnie lepszy.

3. Olejek różany - samodzielnie na twarz nie używam, bo nie nawilża, a natłuszcza. Podobnie przy nałożeniu na ciało. Dodaję do balsamu i jest ok - uzupełnia działanie balsamu, wygładza skórę.

Zamówiłam właśnie serum z zieloną herbatą. Chciałam sięgnąć po to z wit. C, ale ja mam wrażliwą skórę, łatwo o podrażnienia, dlatego wybrałam to z zieloną herbatą. Zobaczymy, czy mi się spodoba.
Mam pytanie do pań, któe używały tego serum, a mają wrażliwe cery - czy dodatek alkoholu was nie podrażnił?
kid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 15:19   #588
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a moze to wina wody jaka masz w kranie a ktora zmywasz makijaz, ja musialam sie przezucic na mineralna
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 15:51   #589
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a moze to wina wody jaka masz w kranie a ktora zmywasz makijaz, ja musialam sie przezucic na mineralna
Ja mieszkam w irl a tu woda nie jest taka twarda w kranach (zero kamienia w czajniku np) i tez nie zauwazylam wysuszenia, moim zdaniem zostawia skore swietnie nawilzona, nieporownywalnie do innych zwyklych zmywaczy
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 16:29   #590
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje odczucia co do olejku ostatnio sie zmienily, bo na poczatku buzka wydawla mi sie bardziej nawilzona, w ostatnich dniach jest raczej normalna - ani wyszona ale tez nie nawilzona.
Natomiast ja nie mam porownania do łagodnych zeli myjacych poniewaz wczesniej mylam buzke mydlem Dove
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 17:00   #591
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Moje odczucia co do olejku ostatnio sie zmienily, bo na poczatku buzka wydawla mi sie bardziej nawilzona, w ostatnich dniach jest raczej normalna - ani wyszona ale tez nie nawilzona.
Natomiast ja nie mam porownania do łagodnych zeli myjacych poniewaz wczesniej mylam buzke mydlem Dove
To dla porownania, umyj buzke czymkolwiek innym czym mylas dotychczas, gwarantuje ze zobaczysz roznice wiesz przyzwyczajamy sie do dobrych rzeczy i powoli przestaja na nas robic wrazenie
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 17:37   #592
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
To dla porownania, umyj buzke czymkolwiek innym czym mylas dotychczas, gwarantuje ze zobaczysz roznice wiesz przyzwyczajamy sie do dobrych rzeczy i powoli przestaja na nas robic wrazenie
Marea zgadzam się z Tobą. ja to tak mam z witaminą C, jak ją używam to po czasie wydaje mi się ee normalnie wyglądam chyba nie działa, a jak sobie zrobię przerwę to po paru dniach już widzę, że coś się zmieniło i potem jak znowu zacznę używać serum to widzę że to jednak działało, tylko mi się wydawało, że to już normalne i ciągle chciałam więcej efektów.
Tak sobie pomyślałam, że może te wszystkie opinie, że coś już nie działa to właśnie dlatego, bo to tak naprawdę działa, tylko myśmy się przyzwyczaili jak sie tak codziennie patrzymy na siebie w lustrzeZ tym działa i nie działa to trudna sprawa nie?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 18:10   #593
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
To dla porownania, umyj buzke czymkolwiek innym czym mylas dotychczas, gwarantuje ze zobaczysz roznice wiesz przyzwyczajamy sie do dobrych rzeczy i powoli przestaja na nas robic wrazenie

O niee nie mam zamiariu juz uzywac tego co poprzednio to chyba mowi samo ze siebie
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 18:26   #594
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ludzie to dziwne stworzenia wciaz chca wiecej i wiecej i ciagle im malo
A co do serum to fakt..dlatego ja uzywam naprzemiennie to z wit c z tym z zielonej herbaty...ale oba sprawiaja ze buzka ma kolor i rumience i brak opalenizny mi w ogole nie doskwiera bo buzka taka zdrowa sie wydaje

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Marea zgadzam się z Tobą. ja to tak mam z witaminą C, jak ją używam to po czasie wydaje mi się ee normalnie wyglądam chyba nie działa, a jak sobie zrobię przerwę to po paru dniach już widzę, że coś się zmieniło i potem jak znowu zacznę używać serum to widzę że to jednak działało, tylko mi się wydawało, że to już normalne i ciągle chciałam więcej efektów.
Tak sobie pomyślałam, że może te wszystkie opinie, że coś już nie działa to właśnie dlatego, bo to tak naprawdę działa, tylko myśmy się przyzwyczaili jak sie tak codziennie patrzymy na siebie w lustrzeZ tym działa i nie działa to trudna sprawa nie?
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 20:23   #595
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ludzie to dziwne stworzenia wciaz chca wiecej i wiecej i ciagle im malo
A co do serum to fakt..dlatego ja uzywam naprzemiennie to z wit c z tym z zielonej herbaty...ale oba sprawiaja ze buzka ma kolor i rumience i brak opalenizny mi w ogole nie doskwiera bo buzka taka zdrowa sie wydaje
to moje z zielonej herbaty tez pewnie dziala tylko ja nie widze juz
zreszta teraz trudno by mi bylo oddzielic wyraznie co dziala w jaki sposob, a mam wrazenie ze ogolna kondycja skory jest generalnei wypadkowa wszytskich tych dziwnych specyfikow
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 20:55   #596
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, mam dylemat związany z serum z witaminą C Właśnie przeczytałam w opisie Flavo-C Aurigii (a przecież to z BU to prawie to samo ), że jest przeznaczone powyżej 30 roku życia, a ja mam 22 :| Chciałam się w nie zaopatrzyć przy następnym zamówieniu licząc na ukojenie naczynek na policzkach i rozjaśnienie cieni pod oczami od siedzenia przy komputerze (cóż poradzę, takie studia wybrałam :P) oraz profilaktycznie latem, ale teraz już sama nie wiem :| Może póki co powinnam sobie dać spokój i nie aplikować skórze silnie działających specyfików, poczekać aż na prawdę będą mi potrzebne? Co o tym myślicie?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 22:27   #597
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat związany z serum z witaminą C Właśnie przeczytałam w opisie Flavo-C Aurigii (a przecież to z BU to prawie to samo ), że jest przeznaczone powyżej 30 roku życia, a ja mam 22 :| Chciałam się w nie zaopatrzyć przy następnym zamówieniu licząc na ukojenie naczynek na policzkach i rozjaśnienie cieni pod oczami od siedzenia przy komputerze (cóż poradzę, takie studia wybrałam :P) oraz profilaktycznie latem, ale teraz już sama nie wiem :| Może póki co powinnam sobie dać spokój i nie aplikować skórze silnie działających specyfików, poczekać aż na prawdę będą mi potrzebne? Co o tym myślicie?
Te wszytskie opisy dotyczace wieku sa tylko umowne i nie nalezy ich brac doslownie. Pod uwage powinnas wziasc stan skory, rowniez dlugie godziny przed komputerem spedzane powoduja ze skora potrzebuje wzmacniaczy..ja na twoim miejscu smialo bym zastosowala..zreszta nie musisz stosowac codziennie
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 22:39   #598
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Te wszytskie opisy dotyczace wieku sa tylko umowne i nie nalezy ich brac doslownie. Pod uwage powinnas wziasc stan skory, rowniez dlugie godziny przed komputerem spedzane powoduja ze skora potrzebuje wzmacniaczy..ja na twoim miejscu smialo bym zastosowala..zreszta nie musisz stosowac codziennie
Właściwie to stan skóry mam w miarę dobry, ale prawdą jest, że przez ten durny komputer poszarzała mi cera :| Chyba rzeczywiście będę stosować serum po prostu rzadziej Może posunę Mamie na wypróbowanie, żebym zdążyła je zużyć w przeciągu 3 miesięcy:P
Dzięki za radę

A jeszcze mam jedno pytanie - czy jest sens stosować serum do ciała? Może nie całego, ale chociaż na ramiona, bo ostatnio mi strasznie dużo pieprzyków wyskoczyło (do których zresztą mam skłonność). Czy witamina C może pomóc w zapobieganiu powstawania nowych?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 09:08   #599
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Właściwie to stan skóry mam w miarę dobry, ale prawdą jest, że przez ten durny komputer poszarzała mi cera :| Chyba rzeczywiście będę stosować serum po prostu rzadziej Może posunę Mamie na wypróbowanie, żebym zdążyła je zużyć w przeciągu 3 miesięcy:P
Dzięki za radę

A jeszcze mam jedno pytanie - czy jest sens stosować serum do ciała? Może nie całego, ale chociaż na ramiona, bo ostatnio mi strasznie dużo pieprzyków wyskoczyło (do których zresztą mam skłonność). Czy witamina C może pomóc w zapobieganiu powstawania nowych?
Uhm, pewnie ze mozesz do ciala, moze lekko rozjasni przebarwienia czy piegi na ciele, ale by zapobiec powstawaniu nowych pieprzykow powinnas stosowac wysokie filtry do ciala na odsloniete cialo w czasie wisony wakacji gdy chodzimy lzej ubrane...btw mam ten sam problem...mam ogolnie sporo pieprzykow ale po ostatnich wakacjach na wyspach kanaryjskich i blogim lezakowaniu na duzym sloncu przez tydzien z dosyc niskimi filtrami mam ich i piegow o wiele wiecej na ciele! KONIEC z lezeniem plakiem na sloncu!
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 09:18   #600
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tonik z BHA 2%- szczypie mnie, podrażnia... miałam zaoognione policzki wczoraj cały wieczór.
używać, przeczekać? chcę się pozbyć tych wągrów....
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.