Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 10:34   #3901
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
A próbowałaś używać popularnych w Polsce wcierek? Ja od trzech dni testuję Jantar. Trochę pechowe oleje wybrałaś, Amla i kokos sprawdzają się na zdrowych włosach... A z azjatyckich produktów (ale nie Japońskich czy Koreańskich, bardziej Indyjskich) dobre opinie mają produkty Hesh - zioła, które można nałożyć solo lub dodawać do masek. Miałam okazję przetestować, teraz chcę zamówić całe opakowanie.

Przeczytałam ostatnie dwie strony wątku (a już dawno, dawno 50 pierwszych) i zdecydowałam się na zakup próbek kremów bb. Mam bardzo jasną skórę, ale niestety - trądzik :/

Zastanawiałam się nad przetestowaniem azjatyckich kosmetyków do pielęgnacji - szczególnie jakichś serów () czy essence oraz sleeping packów. Ale całej reszty też. Jakie produkty najlepiej sprawdziły się u Was?

http://www.orientana.pl/category/uro...-twarzy-na-noc co sądzicie o tych maskach-kremach? Miałyście z nimi jakiś kontakt?
A z tymi maseczkami?
http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=727
Jakie próbeczki sobie kupiłaś?


O tych kremach nie wiem nic, a tych saszetek alledrogeria nigdy nie ma.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 10:54   #3902
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Tak jestem bladziochem, ale niestety do gejszy sporo mi brakuje



Przy najbliższej okazji na pewno wypróbuję bioEssence, ale zawsze wydawał mi się ciemny



Dla mnie Skin79 również był za ciemny. Wg mnie najjaśniejsze bb kremy produkuje missha, z tym że Missha Perfect Cover #13 jest odrobinę ciemniejsza od Missha Signature Real Complete #13

W najbliższym czasie planuję zamówić azjatycki filtr i myślę nad : SKIN79 Perfect UV Protection Sun Cream SPF50+ lub Missha All Around Safe Block Waterproof Sun Milk. Macie jakieś porównanie tych filtrów ?

I jeszcze potrzebuję żelu/pianki do oczyszczania twarzy, z tym że moja cera ma duże skłonności do przesuszeń, więc byłoby dobrze, gdyby ewentualny żel miał też właściwości nawilżające ... Możecie coś polecić ?
jako bladzioch absolutnie odradzam Bio Essence i ten 8in1 i Bio Platinum 10 in 1 który był jednym z ciemniejszych bb kremów, za ciemny dla mnie o jakieś 5 tonów(!) do tego wcale nie był taki super dodam że np. elemong również był dla mnie za ciemny więc podobnie jasna jestem co Ty. Skinfoody też są ciemne.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:00   #3903
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jako bladzioch absolutnie odradzam Bio Essence i ten 8in1 i Bio Platinum 10 in 1 który był jednym z ciemniejszych bb kremów, za ciemny dla mnie o jakieś 5 tonów(!) do tego wcale nie był taki super dodam że np. elemong również był dla mnie za ciemny więc podobnie jasna jestem co Ty. Skinfoody też są ciemne.
Właśnie nie wiem dlaczego mówi się, że te Bio Essence są jaśniutkie. Dla mnie też był jeden z najciemniejszych BB. Platinum miał dziwną, klejącą się konsystencję. Nie spasował mi

Uderzajcie w ElishaCoy Premium Gold Mineral BB. Ja jestem jasna, ale nie aż tak, żeby jasne BB były dla mnie za ciemne, w większości są idealne
A akurat ten był baaardzo jasny, na mojej twarzy wyglądał jak niemal biały.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:01   #3904
tygrysiakpasiak
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiakpasiak
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Co do tych kremów, to moja przyjaciółka ich używała :p Ona jest wielką fanką kosmetyków organicznych, a te podobno nie dość, że są ekologiczne, to jeszcze całkiem dobrze działają Ona miała ten z aloesem, całkiem dobrze nawilża, nawet cerę suchą Jak przetestujesz te maseczki to daj znać czy warto kupić, bo ja też się nad nimi zastanawiam
tygrysiakpasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:36   #3905
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem dlaczego mówi się, że te Bio Essence są jaśniutkie. Dla mnie też był jeden z najciemniejszych BB. Platinum miał dziwną, klejącą się konsystencję. Nie spasował mi

Uderzajcie w ElishaCoy Premium Gold Mineral BB. Ja jestem jasna, ale nie aż tak, żeby jasne BB były dla mnie za ciemne, w większości są idealne
A akurat ten był baaardzo jasny, na mojej twarzy wyglądał jak niemal biały.
Może dlatego że Azjatycki Cukier twierdzi że jest ekstremalnie jasny a reszta powtarza bez wypróbowania dużo jest też dziewczyn ze średnią cerą ale uważają się za córki młynarza do tego bb często mają szarawy, beżowy ton który na ciemniejszej/średniej ciepłej cerze może faktycznie dawać "efekt wybielający".

zaciekawił mnie ten EC Gold Mineral, mogłabyś go do jakiś znanych, jaśniejszych bb porównać? W jakiej jest tonacji, różowej, szarej czy żółtawej?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:43   #3906
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Może dlatego że Azjatycki Cukier twierdzi że jest ekstremalnie jasny a reszta powtarza bez wypróbowania dużo jest też dziewczyn ze średnią cerą ale uważają się za córki młynarza do tego bb często mają szarawy, beżowy ton który na ciemniejszej/średniej ciepłej cerze może faktycznie dawać "efekt wybielający".

zaciekawił mnie ten EC Gold Mineral, mogłabyś go do jakiś znanych, jaśniejszych bb porównać? W jakiej jest tonacji, różowej, szarej czy żółtawej?
W sumie racja, też tak najpierw myślałam przez nią Ale przez nią myślałam też dużo innych rzeczy niekoniecznie zgodnych z prawdą. Niemniej to ona przekierowała moje myśli na azjatyckie kosmetyki i jestem jej za to wdzięczna (chociaż mój portfel nie )

Był bardziej żółtawy. Niestety nie jestem go w stanie porównać do żadnego znanego mi BB, ponieważ wszystkie były znacznie ciemniejsze od niego.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:04   #3907
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Bladzioszki, może spróbujcie kremów CC? Skrót oznacza 'change color', dlatego kremy te podobno są białe i mają dopasowywać się do odcienia skóry. Sama jeszcze nie testowałam, czekam na próbki zamówione na wątku rozbiórkowym
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 15:46   #3908
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jakie próbeczki sobie kupiłaś?

O tych kremach nie wiem nic, a tych saszetek alledrogeria nigdy nie ma.
Nie zwróciłam uwagi na dostępność Właśnie chciałam zamówić te saszetki, parę innych drobiazgów, próbki kremów z filtrem (krem ma świetne opinie, a próbki są przecenione z chyba 15 na niecałe 2 złote) no i właśnie próbki -.- Jeżeli nie będą dostępne, to poszukam chyba na innej stronie.

A co warto od nich zamówić? Lub niekoniecznie od nich. Jakie są w ogóle internetowe sklepy z kosmetykami, na które warto zwrócić uwagę?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:58   #3909
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Bladzioszki, może spróbujcie kremów CC? Skrót oznacza 'change color', dlatego kremy te podobno są białe i mają dopasowywać się do odcienia skóry. Sama jeszcze nie testowałam, czekam na próbki zamówione na wątku rozbiórkowym
Jak tylko znajdę próbki, to na pewno zamówię

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Nie zwróciłam uwagi na dostępność Właśnie chciałam zamówić te saszetki, parę innych drobiazgów, próbki kremów z filtrem (krem ma świetne opinie, a próbki są przecenione z chyba 15 na niecałe 2 złote) no i właśnie próbki -.- Jeżeli nie będą dostępne, to poszukam chyba na innej stronie.

A co warto od nich zamówić? Lub niekoniecznie od nich. Jakie są w ogóle internetowe sklepy z kosmetykami, na które warto zwrócić uwagę?
Ja kosmetyki azjatyckie zamawiam tylko na ebay, więc niestety nie pomogę.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 17:06   #3910
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja również polecam ebaya, dużo taniej niż w Polsce.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 19:34   #3911
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A próbowała któraś z Was Missha Perfect Cover #13? Ponoć bardzo jaśniutki.... Czy ma któraś porównanie tego produkctu ze Skin79 pomarańczowym, bioessence, albo Dollish purple?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 20:34   #3912
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość

Ja kosmetyki azjatyckie zamawiam tylko na ebay, więc niestety nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja również polecam ebaya, dużo taniej niż w Polsce.
Ale co zamawiacie? Kompletnie nie wiem, na co warto zwrócić uwagę!
Istnieją może jakieś niedrogie perełki?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 20:48   #3913
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z Was Missha Perfect Cover #13? Ponoć bardzo jaśniutki.... Czy ma któraś porównanie tego produkctu ze Skin79 pomarańczowym, bioessence, albo Dollish purple?
Testowałam Missha PC#13 i jest dużo jaśniejsza od pomarańczowego Skin79 i odrobinę ciemniejsza od Missha Signature Real Complete#13 (u mnie była to dość widoczna różnica, więc zostałam wierna Signature)
Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Ale co zamawiacie? Kompletnie nie wiem, na co warto zwrócić uwagę!
Istnieją może jakieś niedrogie perełki?
Zamawiam to co akurat potrzebuję, bądź jestem zainteresowana Tak było m.in. z pomidorową maseczką Tony Moly
W tym tygodniu planuję zamówić jakiś azjatycki filtr i kolejne opakowanie bb kremu
Na ebay można kupić kosmetyki nawet i o połowę tańsze niż na allegro, czy w polskich sklepach online
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2013-04-01 o 20:49
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 20:54   #3914
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja dzisiaj zamówiłam np. BB i ampułkę z serii Mizon Snail
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 22:06   #3915
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A jakie kosmetyki możecie polecić? Co warto przetestować jako pierwsze?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 22:32   #3916
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
A jakie kosmetyki możecie polecić? Co warto przetestować jako pierwsze?
to tak jakbyś weszła do drogerii w Polsce i poprosiła kogoś, żeby Ci polecił cokolwiek godnego uwagi.
Musisz podać, czego oczekujesz od kosmetyku, jaką masz cerę.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 00:51   #3917
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A stosujecie jakieś ampułki ? Szukam czegoś przeciwzmarszczkowego. Mam cerę mieszaną, więc musi być to coś lekkiego, dobrze wchłaniającego się i nie pozostawiającego nieprzyjemnej warstewki na skórze.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:17   #3918
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
to tak jakbyś weszła do drogerii w Polsce i poprosiła kogoś, żeby Ci polecił cokolwiek godnego uwagi.
Musisz podać, czego oczekujesz od kosmetyku, jaką masz cerę.
Przecież tak robię Nie mam na stanie prawie nic - żadnych maseczek, peelingów (korzystam z domowych, a chętnie przetestowałabym coś innego), jeden krem. Przydałoby się coś dobrze oczyszczającego, ale delikatnego. Może jeszcze jakaś maseczka na noc? Serum. O działaniu nawilżającym, normalizującym, rozświetlającym, odżywiającym. Niezapychające koniecznie.

A cerę mam tłustą, ale już ogarniętą, z trądzikiem.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:51   #3919
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Przecież tak robię Nie mam na stanie prawie nic - żadnych maseczek, peelingów (korzystam z domowych, a chętnie przetestowałabym coś innego), jeden krem. Przydałoby się coś dobrze oczyszczającego, ale delikatnego. Może jeszcze jakaś maseczka na noc? Serum. O działaniu nawilżającym, normalizującym, rozświetlającym, odżywiającym. Niezapychające koniecznie.

A cerę mam tłustą, ale już ogarniętą, z trądzikiem.
Dobry peeling (enzymatyczny) to np. Mizon Apple Juicy Peeling Gel
Z maseczek polecałabym Baviphat Strawberry Toxifying Mask - świetnie uspokaja i odżywia skórę
Na sleeping pack, serum i typowo oczyszczające produkty dopiero czekam. Mam cerę tłustą ale odwodnioną, dlatego ostatnio nakupiłam głównie produkty nawilżające. Chociaż każda cera lubi nawilżenie Ja jestem zakochana w Hada Labo Super Hyaluronic Lotion i Skin79 Sue Hydrating Gel.
Uwielbiam też sheet mask, firma obojętna w zasadzie, a rodzaj każdy sam wybiera wg. swoich potrzeb.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 16:47   #3920
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, a możecie polecić jakiś sprzedawców na ebay? Takich, którzy mają bardzo szeroki asortyment i stronią od podróbek?

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
A jakie kosmetyki możecie polecić? Co warto przetestować jako pierwsze?
No tak jak dziewczyny napisały wcześniej - kwestia potrzeb. Jak dla mnie to na początek warto potestować próbki rozmaite, i to nie trzeba od razu z zagranicy, jest kilka super sprzedawców na allegro. Na początek polecam sheet maski i maski na noc (jak to zwą night mack lub melting mask - tzn. takie maski które nakładasz na całą noc). Warto popróbować BB kremy typu skin79, bioessence, dollish, skinfood, missha... No i rozmaitości z wyciągiem ze śluzu ślimaka. mi akurat on służy - jakieś zadrapania, podrażnienia czy pryszcze błyskawicznie się goją.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 16:56   #3921
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie polecić jakiś sprzedawców na ebay? Takich, którzy mają bardzo szeroki asortyment i stronią od podróbek?



No tak jak dziewczyny napisały wcześniej - kwestia potrzeb. Jak dla mnie to na początek warto potestować próbki rozmaite, i to nie trzeba od razu z zagranicy, jest kilka super sprzedawców na allegro. Na początek polecam sheet maski i maski na noc (jak to zwą night mack lub melting mask - tzn. takie maski które nakładasz na całą noc). Warto popróbować BB kremy typu skin79, bioessence, dollish, skinfood, missha... No i rozmaitości z wyciągiem ze śluzu ślimaka. mi akurat on służy - jakieś zadrapania, podrażnienia czy pryszcze błyskawicznie się goją.
sing-sing-girl, cosmeticmarket2012, f2plus1, ideaseller_kr
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:01   #3922
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A tak w ogóle to jeśli nie jesteś jeszcze wciągnięta to zalecam ostrożność, żeby nie skończyć jak ja ... na poniższym zdjęciu większość to próbki, a ja mam ochotę kupić z każdego po pełnowymiarowym opakowaniu.... No i jeszcze coś czuje że czeka mnie testowanie całej azjatyckiej kolorówki, głównie kręcą mnie piękności od Etude House....

http://www.bbcreamboutique.com/item_...lor-Corset.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azja 002.jpg (189,5 KB, 49 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:01   #3923
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie polecić jakiś sprzedawców na ebay? Takich, którzy mają bardzo szeroki asortyment i stronią od podróbek?



No tak jak dziewczyny napisały wcześniej - kwestia potrzeb. Jak dla mnie to na początek warto potestować próbki rozmaite, i to nie trzeba od razu z zagranicy, jest kilka super sprzedawców na allegro. Na początek polecam sheet maski i maski na noc (jak to zwą night mack lub melting mask - tzn. takie maski które nakładasz na całą noc). Warto popróbować BB kremy typu skin79, bioessence, dollish, skinfood, missha... No i rozmaitości z wyciągiem ze śluzu ślimaka. mi akurat on służy - jakieś zadrapania, podrażnienia czy pryszcze błyskawicznie się goją.
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
sing-sing-girl, cosmeticmarket2012, f2plus1, ideaseller_kr
Dzięki!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:06   #3924
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie polecić jakiś sprzedawców na ebay? Takich, którzy mają bardzo szeroki asortyment i stronią od podróbek?



No tak jak dziewczyny napisały wcześniej - kwestia potrzeb. Jak dla mnie to na początek warto potestować próbki rozmaite, i to nie trzeba od razu z zagranicy, jest kilka super sprzedawców na allegro. Na początek polecam sheet maski i maski na noc (jak to zwą night mack lub melting mask - tzn. takie maski które nakładasz na całą noc). Warto popróbować BB kremy typu skin79, bioessence, dollish, skinfood, missha... No i rozmaitości z wyciągiem ze śluzu ślimaka. mi akurat on służy - jakieś zadrapania, podrażnienia czy pryszcze błyskawicznie się goją.
Polecam : cosmeticmarket2012, ideaseller_kr, rubyruby76
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:16   #3925
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jeśli nie jesteś jeszcze wciągnięta to zalecam ostrożność, żeby nie skończyć jak ja ... na poniższym zdjęciu większość to próbki, a ja mam ochotę kupić z każdego po pełnowymiarowym opakowaniu.... No i jeszcze coś czuje że czeka mnie testowanie całej azjatyckiej kolorówki, głównie kręcą mnie piękności od Etude House....

http://www.bbcreamboutique.com/item_...lor-Corset.htm
Same cudeńka
A kolorówka Etude House jest boska. Nabyłam rozświetlacz w kształcie białej czekolady i jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Polecam : cosmeticmarket2012, ideaseller_kr, rubyruby76
Ruby nie polecam. W ogóle nie daje próbek, przesyłki idą dłużej niż od innych sprzedających i dziewczyny się żaliły w innym wątku, że miesza w zamówieniach.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:38   #3926
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Same cudeńka
A kolorówka Etude House jest boska. Nabyłam rozświetlacz w kształcie białej czekolady i jestem zachwycona


Ruby nie polecam. W ogóle nie daje próbek, przesyłki idą dłużej niż od innych sprzedających i dziewczyny się żaliły w innym wątku, że miesza w zamówieniach.



Jestem zaskoczona, zamawiałam u Ruby trzy razy i nigdy nie było żadnych problemów, a paczki od niego szły zwykle ok. 14 dni.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:52   #3927
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
[/B]

Jestem zaskoczona, zamawiałam u Ruby trzy razy i nigdy nie było żadnych problemów, a paczki od niego szły zwykle ok. 14 dni.
No u mnie 14 dni i ponad (ostatnio prawie miesiąc ), a od innych sprzedawców czekam poniżej 14 dni. No i nie lubię nie dostawać próbek
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:15   #3928
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
No u mnie 14 dni i ponad (ostatnio prawie miesiąc ), a od innych sprzedawców czekam poniżej 14 dni. No i nie lubię nie dostawać próbek
Ja zwykle jako próbki dostaję bb kremy i to w ciemnych odcieniach, więc brak próbek u Ruby mi nie przeszkadza
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:49   #3929
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja też nie lubię, gdy w paczce nie ma próbek. Ostatnio dostałam próbkę bb od skin79 i sheet mask. Niestety nadal muszę czekać na Hada Labo lotion, minęły już ponad 2 tygodnie, jak dla mnie to za długo (chociaż mieści się w normie i na pewno przesadzam).
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 12:45   #3930
swaaag
Wtajemniczenie
 
Avatar swaaag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 911
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej dziewczyny, teraz ja zawitałam do Was z pytaniem azjatyckie kremy bb zaczęłam testować właściwie dopiero teraz przeczytałam mnóstwo artykułów na ten temat, ale tych kremów jest tyle, że nie mogę się póki co jeszcze połapać. Styczność mam na razie z Skin79 Dream Girls (chociaż nastolatką już nie jestem ) - będzie idealny na lato, bo w ogóle go nie widać, a wyrównuje koloryt, jest lekki oraz Skin79 The Oriental Gold Plus. I tu pojawia się moje pytanie, bo... konsystencje ma super, jest kremowy, kryjący idealnie wygląda na mojej twarzy, tylko że poszukuję czegoś ciemniejszego i z bardziej żółtymi tonami. Ten jest dobry dla mnie na zimę, ale na wiosnę-lato, gdy złapię trochę koloru, będzie zdecydowanie za blady. Czy byłybyście w stanie mi coś polecić? Bo wydaję mi się patrząc na swatche i opisy innych kremów bb, że ten Oriental Gold Plus i tak jest już ciemny

Edytowane przez swaaag
Czas edycji: 2013-04-05 o 12:47
swaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.