Paski wybielające CREST. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-25, 19:49   #1
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8

Paski wybielające CREST.


Tak wiem, że pytań na ten temat było mnóstwo, lecz moje jedyne pytanie dotyczy różnicy między tymi paskami: http://img06.allegroimg.pl/photos/or.../54/3810105484 a tymi: http://img14.allegroimg.pl/photos/or.../12/3798491236
Używałyście? Widziałyście jakieś efekty? Odradzacie, a może polecacie? Jestem od zawsze nosicielką żółtej kości zębowej, ale to może chociaż coś da, a jeżeli nie to, to co polecacie innego? POMOCY!

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Mam nadzieje, że pomożecie A jeżeli ktoś używał innych pasków wybielających i naprawdę pomogły to piszcie
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:26   #2
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Paski wybielające CREST.

Odradzam, zniszczysz sobie szkliwo, a zniszczone szkliwo jeszcze łatwiej robi się żółte. Mam za sobą eksperymenty z 2 rodzajami pasków - teraz nie pamiętam, ale chyba Whitestrips oraz właśnie Crest. Fakt - barszo ładnie ściągają np. zastałe osady z kawy czy herbaty, ale jeżeli Twoim problemem jest tylko kolor kośćca, to nic nie wskórasz, a wręcz możesz sobie zaszkodzić. Ja bardzo żałuję - początkowy efekt fajny, ale później.. szkliwo osłabione, zęby bardziej wrażliwe i podatne na próchnicę + zażółciła mi się jedna z jedynek, co wygląda strasznie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 17:58   #3
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Paski wybielające CREST.

Dziękuje serdecznie za taką radę, niestety wczoraj już zamówiłam paski Whitestrips Supreme Crest, co będzie, to będzie okaże się. Pewnie nabawie się nadwrażliwości zębów oraz nic mi się nie wybielą, ale z żółtymi zębami walczę już od bycia dzieckiem i w końcu chce się tego pozbyć A na dodatek od jakiegoś roku pale, to już w ogóle koszmar. Może chociaż jak mi się wybielą, rzucę palenie? Wątpie, ale warto próbować

A jeżeli ktoś jeszcze używał tych pasków, to prosze pisać o efektach ;P Chce się pocieszać, że może coś pomogą
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 19:19   #4
JOY_601
Raczkowanie
 
Avatar JOY_601
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraina deszczowców
Wiadomości: 56
Dot.: Paski wybielające CREST.

Crest jest odpowiednikiem Blend-a-med o ile się nie mylę. Ja używam Blend-a-med od 7 lat. Jestem bardzo zadowolona. Zęby są nadwrażliwe przez kilka dni od wybielania ( tak samo jak przy wybielaniu u dentysty ). Pasta do wrażliwych zębów i jest dobrze. Biel utrzymuje się długo ( piję litrami kawę i herbatę ). Raz na rok "odświeżam" kolor. Świetna alternatywa dla drogich zabiegów u dentysty ( paski kupuję za ok. 60 zł ).

Jedynym minusem jaki zauważyłam ( nie u siebie a koleżanki ) to, to że nie wybielają się martwe zęby ( zszarzałe ). Taki ząb trzeba wybielić u dentysty...
__________________
31/03/2007
12/09/2009
1/08/2012
JOY_601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:10   #5
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paski wybielające CREST.

ee wszyscy straszą bez przesady
sama wybielałam róznymi żelami ale regularnie teraz tylko Białą Perłą, tania, wydajna, nie jest zbyt silna ale prześlicznie wybieliła mi zęby
a i zęby całe mam, regularnie chodze do dentystki i nawet pytałam czy nic mi się z nimi nie stało :P jest OK mogę używać dalej :P no ale wiadomo że okresowo :P

z tych mocniejszych wybielaczy polecam żel Opalescence, na allegro dostępny między innymi

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

aaa i polecam w czasie wybielania używania pasty do nadwrażliwych zebów, ja używałam Colgate Sensitive...

a jak ktoś się boi żeli itp. to świetnie wybiela też pasta Colodent Super Biel, dostępna w Biedronce nawet za 2,49zł ) ale tu potrzeba cierpliwości
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 21:42   #6
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja używałam kiedyś Crest z ciekawości ale nie zadziałały. Nic nie polepszyły ani nie pogorszyły stanu moich zębów.

Z Opalescence trzeba uważać, bo można przedobrzyć. Jest to świetny żel wybielający ale w rozsądnych iościach i stężeniach. Martwe zęby ( leczone kanałowo), korony akrylowe, porcelanowe, wypełnienia w ubytkach, licówki oczywiście się nie odbarwią wybieleniem zewnętrznym.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:27   #7
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paski wybielające CREST.

ubytków też nie można mieć
dlatego warto przed odwiedzić dentystę i przy okazji podpytać czy zęby nadają się do wybielania
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 00:51   #8
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja jeszcze czekam, jutro mam nadzieje, że przyjdą mi w końcu paski i okaże się czy działają czy nie Dam WAM ZNAĆ!
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 14:14   #9
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Paski wybielające CREST.

Właśnie mam paski na sobie! Trochę pieką w dziąsła i w usta, mama nadzieje, że w końcu pomogą i w końcu chce zacząć się szczeroko uśmiechać!
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:20   #10
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja używam pasków Crest i uważam je za HIT. Są rewelacyjne. Zęby mam białe (nie palę, kawy nie piję, a herbatę tylko z cytryną). Szkliwo mam w dobrym stanie. Polecam!
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:46   #11
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Paski wybielające CREST.

Powiem tak, jest 5 dzień odkąd stosuje paski, efekt jest leciutki, nadwrażliwość jest, boje się trochę o szkliwo.
Troche żałuje, że kupiłam, ale jeszcze 2 dni, może coś sie zmieni. Najwyżej jutro potrzymam 10 minut dłużej? Nie wiem. Od zawsze miałam zółte zęby, może różnica jest według tego wykresu: http://www.iz.edu.pl/kolory-zebow/ miałam A35, a teraz mam D4.
Ogólnie znajomi mówią, że mam obsesje na punkcie zębów, chociaż ostatnio mi powiedzieli, że jednak widać efekty i są nieco bielsze, ale nie wiem. Dam zdjęcie, zębów po całym wybielaniu.
Zastanawiam sie jeszcze czy po całym wybielaniu blena med 3d luxe white, która ostatnio wyszła do sklepów, czy dac już spokój ząbkom, jak myślicie?
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 21:06   #12
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paski wybielające CREST.

żel spokojnie przetrzymaj dłużej, jak wytrzymasz
mnie zawsze ślinotok denerwuje.. :/

nie zrażaj się, bo pewnie czytałaś też że efekt wybielenia może się w ciągu kilku dni unormować od odstawienia żelu
tylko teraz szczególnie pilnuj się i pij przez rurke wszelkie herbaty, kawy itp.
i spróbuj z tą pastą Colodent super biel, taniutka a fajnie wybiela



---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

ja mam A1 chyba
w sumie dentystka miała problem z wymianą plomby u mnie, szukała jasnej na targach dentyst.
ale jeszcze pożeluję troszkę Białą Perłą
mam końcówkę żelu to zużyję

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2014-01-04 o 21:18
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:30   #13
hanna_banana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Paski wybielające CREST.

hej
ja pod choinkę dostałam paski crest advanced seal professional effects. Jestem zadowolona, po 3 użyciach naprawdę było widać efekty. nie ma co liczyć na hollywoodzki uśmiech, ale żółty osad zdecydowanie się rozjaśnił . przyjemnie się używa- nie czuje się żadnego nieprzyjemnego smaku i paski dobrze się trzymają. co jakiś czas zęby stają się nadwrażliwe, wtedy robię dzień przerwy. dodatkowo codziennie stosuje płyn do płukania z elmex przeciw próchnicy i dla wrażliwych zębów (ten zielony). nie wiem jak długo efekt się utrzymuje ale narazie wszystko jest ok.
__________________
matura 2014

filologia angielska...

zdrowy tryb życia i relaks!!
hanna_banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:17   #14
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja już kiedyś tu pisałam - jeżeli żółty kolor to kolor Twojego kośćca, to dużej zmiany nie będzie. Paski, tak jak pasty wybielające, usuwają głównie nagromadzone osady, koloru kości samej w sobie nie ruszą.

Nie przetrzymuj żelu dłużej niż się powinno, chyba że wiesz, że masz bardzo mocne szkliwo (np. nie masz zębów podatnych na próchnicę). No i pamiętaj, że po skończeniu kuracji trzeba unikać przez jakiś czas herbaty, kawy, wina i wszelkich rzeczy, które na nowo mogą spowodować osad na szkliwie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:10   #15
wiolaj4
Przyczajenie
 
Avatar wiolaj4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Paski wybielające CREST.

hej. dzisiaj użyłam pierwszy raz Crest Supreme i czuje nadwrażliwość dwóch zębów zaleczonych kanałowo. Zastanawiam się czy nie wstrzymać kuracji i ponowić ją dopiero po wybieleniu tych martwych zębów, bo nie chce, żeby zamiast moich nowych białych zębów w oczy rzucały się te dwa czarne

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

co do pytania: pasków blend a med użyłam raz, zęby były bielsze, ale specjalnie dużej różnicy w kolorze zębów nie było. Natomiast u mojej siostry po tych samym paskach efekt był piorunujący. Zęby były białe, a efekt długo się utrzymywał.
Cresty stosuje od dzisiaj..
wiolaj4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 20:05   #16
chojnacka87
Przyczajenie
 
Avatar chojnacka87
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: Paski wybielające CREST.

te paski są za słabe,żeby działały
chojnacka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 14:22   #17
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja polecam żel dr martin schwarz.Używam i jestem bardzo zadowolona z efektów.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 17:35   #18
Grochukg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Paski wybielające CREST.

Witam. Na jakies stronie dostanę oryginalne paski crest, nie chcę się czasami na bubla natrafić - podróbkę, a ponoć są i podróby jak to bywa.
Grochukg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:28   #19
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Paski wybielające CREST.

Są lepsze środki do wybielania.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 14:38   #20
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Paski wybielające CREST.

Ja miałam najmocniejsze, rozjaśniły mi o jakieś 2-3 odcienie
Minusy? Nadwrażliwość i ślinotok No i biała dieta po, ale warto było.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:38:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.