Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 185 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 17:50   #5521
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
ja jestem 5 doba po masce i już się cieszyłam ze tylko do soboty 3 x cosmelan na buzie a tu laski szaleją ze przez miesiąc
Eno Kochana, ja myślę, że na 2 tyg zaprzestanę 3x (no chyba , żeby mi się spodobało)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:51   #5522
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ten dzień -Jestem głupia i brzydka i gruba ,ale najbardziej dobiły mnie wyniki badań.Mam OB-59.A normą jest do 20.
Ale nie będę wam smucić idę sobie może jutro będzie lepiej.Jutro rentgen
Castrolku i mnie bardzo zmarwiło twoje OB. może trzeba zrobić dodatkowe badania. Zapytaj lekarza lepiej. on ci pewnie coś doradzi. Może jakiś cosmelan na podniesione OB, żeby go wyłuszczyć
oczywiście nie śmieję się z twojego OB tylko staram się cię trochę rozweselić. Aaaaaa i przypomniał mi się kawał jak to chłop polazł do lekarza z wynikami OB RH i pytał lekarza , co to są za skróty. A lekarz mu na to, że musi Obciąć Balony i to Razem z H......usteczką
takie tam żarty tylko
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:54   #5523
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako ty masohistko, to twoja twarz masz ją jedną i do końca życia - bez przesady. Pamiętajcie w czasie cosmelania się skóra jest cienka przez to narażona na różne bakterie , nie chcecie mieć przeciesz jakiegoś syfa
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:54   #5524
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
November wyluzuj i tylko do soboty, 1 tydzień 3x, 2 tydzień 2x, 3 tydzień 1x i do końca. Bez przesady miesiąc 3x skóra zaniknie i kości zostaną
Casaciu jak dobrze ze ktos zachowuje rozsądek, bo po miesiacu smarowania po 3 x to na stówe nie miałabym juz skóry....zwłaszcza ze u mnie te plamy nie takie tragiczne- w dwóch miejscach tylko na policzkach takie archaiki kilunastolenie-co sobie na własne zyczenie wykonałam (wyciskając ...wiadomo co) to tam moze bede 3x dłuzej niż tydzień
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:56   #5525
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
NO TO PROSZĘ:

informacje dr oraz producenta MESOESTETIC

1 DZIEŃ: maska cosmelan 1 ( ja mam trzymać do 8 godzin, jest to czas niezbędny dla przygotowania skóry pod działanie cosmelan 2). przedłużenie czasu trzymania maski powoduje uszkodzenia, poparzenia, a nie lepsze działanie.
2 DZIEŃ: TYLKO I DO WOLI HYDRA VITAL FAKTOR K
3 DZIEŃ: STARTUJEMY OD RANA, trzy razy dziennie COSMELAN 2, a po 15 minutach po jego aplikacji nakładamy HYDRA VITAL FAKTOR K.
Po pierwszym tygodniu aplikacji cosm 2, lekarz podejmuje decyzję, czy częstotliwość jego nakładania powinna wynosić w dalszym ciągu 3x dziennie.
Mesoestetic poleca stosowanie cosm 2, 3x dziennie przez okres czterech tygodni (1 miesiąc).
Następne 8 tygodni cosmelan 2 nakładamy już tylko 2x dziennie - rano i wieczorem ( jest to drugi i trzeci miesiąc kuracji). Po 13 tygodniu ( początek 4 miesiąca kuracji ) nakładamy cosm 2 jedynie wieczorem przez kolejne 3 lub 9 miesięcy. Ten czas zapobiega NAWROTOM PLAM !!!.
Dla najbardziej efektywnych rezultatów nie należy przekraczać ilości 0,5g cosmelanu 2 podczas każdej aplikacji. Zwiększenie ilości nakładanego cosmelnu 2 doprowadzi do uszkodzeń skóry.
To są informacje załączone przez producenta do zestawu oryginalnego.
I ostatnie zdanie PRODUCENTA:
PODCZAS STOSOWANIA KURACJI MOŻE DOJŚĆ DO PIECZENIA, PODRAŻNIENIA LUB UCZUCIA ŚWIĄDU, KTÓRY NIWELUJEMY JEDYNIE ZAWARTYM W ZESTAWIE KREMEM HYDRAVITAL K.
PONADT PODCZAS KURACJI NIE WOLNO UŻYWAĆ INNYCH PODUKTÓW, PONIEWAŻ MOGĄ WYWOŁAĆ NIEPOŻĄDANE I NIEPRZEWIDZIANE INTERAKCJE.

Howk
uffff DOBRZE NAPISAŁAM, A JA JUŻ ZGŁUPIAŁA JAK NOVEMBEREK POWIEDZIAŁ, ZE COSM2 PIERWSZY TYDZIEŃ 3X DZIENNIE
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:59   #5526
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Ivonako ty masohistko, to twoja twarz masz ją jedną i do końca życia - bez przesady. Pamiętajcie w czasie cosmelania się skóra jest cienka przez to narażona na różne bakterie , nie chcecie mieć przeciesz jakiegoś syfa
Casaciu ja mam ta delikatniejsza wersję Spokojnie, głupot nie zrobię. Nie zamierzam sie naczynek czy ranek nabawić. Chyba skończę na 2 tyg. Raczej na bank trzeci tydzień będzie 2x. A na ulotce serio tak jest napisane, no co... zdjęcie mam Wam zrobić
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:09   #5527
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tego chytrusa sukin kota doktora za to ze mi nie dał Hydra Vital Factor K
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 18:13   #5528
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie wieczorkiem
W pracy kocioł, wiec teraz siedze i nadrabiam zaległości w czytaniu.
Castrolku, podwyższone OB jak dziewczyny pisały może wynikać z jakiegoś stanu zapalnego w organizmie. może to być przeziębienie, chory żołądek, migdałki lub cokolwiek innego. Sama miewałam kiedyś OB niepokojąco wysokie, natomiast poważnej choroby na szczeście nie było. Podpytaj lekarza, jak radzi Lucka. I przytulamy Cie mocno

Ivcia, widze wróciłas "przepoczwarzona" do pracy Zobaczysz, teraz będziesz już tylko pięknieć i pięknieć. Domcia, Ty też też, tylko skóre zrzuć jak jaszczurka, byle szybko, bo tyle pięknych "gumofilców" czeka, żeby je odpalić i na miasto wyruszyć sie polansowac

Madziusia, kiecka b. fajna, a buciki jeszcze fajniejsze. Pogoda zamówiona przez nas , Ty zamawiaj fajny bukiecik, rób super fryz i Twój TŻ do końca życia sie nie nadziwi, że taka super dziewczyna mu powiedziała TAK

Buczka, coś cichutko dzisiaj siedzisz... nasz Ty koliberku wesoły

Cassi, dzięki, mysle o tym co napisałaś - jeszcze milion stresów przede mną, każdego dnia coś - i jak mawiali chińczycy: wprawdzie nie mamy wpływu na to co nas spotyka, ale mamy na to jak na te zdarzenia reagujemy". Postaram się zatem. A Tobie kochana życze więcej wolnego czasu i odpoczynku.

Megusia, jak tam Twój krem podoczny? Sama sie przymierzam do niego, ale dostałąm kiedyś dwie próbki w aptece i JEDNA mnie podrażniała - szczypała. Druga nie. (?!) A jak u Ciebie? I jak go oceniasz?

Oj, wszystkie Was całuje mocno
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:31   #5529
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzewczyny ja smarowalam sie cosmelanam przez miesiac 2 razy dziennie a potem tylko na wieczor i robie tak do tej pory , jedynie moj pechowy wasik omijam
Nowember ja tez nie mialam hydra vital bylo ciezko skora schodzila piekla
ale przetrwalam i plam nie ma , uzywalam kremow nawilzajacych jak czulam ze skora jest tak naciagnieta az widzialam swoje kosci policzkowe , czolowe itd.
Teraz mi peka do kosci na gornej wardze cudnie
jestem na siebie zla jak diabli po co to zrobilam , moja biedna skorenka jak moglam ja tak potraktowac
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:36   #5530
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Megusia, jak tam Twój krem podoczny? Sama sie przymierzam do niego, ale dostałąm kiedyś dwie próbki w aptece i JEDNA mnie podrażniała - szczypała. Druga nie. (?!) A jak u Ciebie? I jak go oceniasz?

Oj, wszystkie Was całuje mocno
Denna kupiłam taki zestawik gdzie był krem pod oczy z serii REDERMIC i próbka przeciwzmarszczkowego do twarzy.Oba kremy wedle zapewnień rzeczywiście są aksamitne, ładnie się wchłaniają .Czy działają zobaczymy

Ivonka masz rację z tym nakładaniem cos na nos .Ja po noszeniu okuklarów przeciw słonecznych mam tam popękane naczynka,cos jeszcze to pogorszył .

Dome mnie też pod okiem pękło naczynko.Smaruję żelem z arniki i chyba jest trochę lepiej

Teraz to tyle kremów walę na twarz ,ze cały poranek schodzi na aplikację Dokupiłam dzisiaj cicaplast chociaż nienawidzę tego kremu Co poradzić jednak jak dobrze robi mojej skórze.Łykam też suplementy na poprawienie stanu skóry przy czym włosy i paznokcie zyskują ładny wygląd .Trudno ,jakieś upierdliwości na starośc trzeba mieć.Ja się będę obsesyjnie zajmować moją gębą

Buczula ja też nie dostałam jeszcze nic od ciebie Tobie to się powodzi Okna się myją a ty drzemka piękności
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:43   #5531
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

idę się cosmolanić po raz trzeci dzisaj
paskudna pogoda, pada, wieje i wogóle chyba zmienie nick na maj a nie listopad
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 19:01   #5532
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ale cisza na forum
szkoda bo mam ochote pogadac z wami
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:11   #5533
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Obejrzałam fakty i wiadomości i dobrze, że w wiadomościach tak pięknie mówili o naszym ukochanym Papieżu a nie o chorych politykach, którzy robią cyrk na kółkach i tylko nam wstyd na arenie międzynarodowej przynoszą. Chyba im trzeba cosmelanu na gębusie nałożyć, to im się odechce pajacować.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:20   #5534
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Obejrzałam fakty i wiadomości i dobrze, że w wiadomościach tak pięknie mówili o naszym ukochanym Papieżu a nie o chorych politykach, którzy robią cyrk na kółkach i tylko nam wstyd na arenie międzynarodowej przynoszą. Chyba im trzeba cosmelanu na gębusie nałożyć, to im się odechce pajacować.
Lucka - na mózg, kochana, na mózg trzeba im ten cosmelan nałożyc)))))
Żeby zlazła cała ta warstwa głupoty, zawziętości, buractwa etc....
Niech sobie zakupią po kilka słoików z moich podatków - sie całkiwicie zgadzam
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:25   #5535
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Zgadzam sie z wami calkowicie
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:02   #5536
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dobranoc kosmitki, niech wam się śnią piękne cery, niełuszcące i bez plamek. ja spadam poczytać z synusiem lekturkę
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:24   #5537
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome mnie też pod okiem pękło naczynko.Smaruję żelem z arniki i chyba jest trochę lepiej
NORMALNIE CUD NAŁOŻYŁAM AURIDERM xo ,ŻEL I NACZYNKO WSIĄKŁO


buczka - jestem w Tobie zakochana, nałozyłam BP i jestem normalna, po każdym cosm 2 nakładam hydravital ( po 20 min) i jest rewelacja a spod firanek wystaje nowa, gładziutka JA
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:38   #5538
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
NORMALNIE CUD NAŁOŻYŁAM AURIDERM xo ,ŻEL I NACZYNKO WSIĄKŁO


buczka - jestem w Tobie zakochana, nałozyłam BP i jestem normalna, po każdym cosm 2 nakładam hydravital ( po 20 min) i jest rewelacja a spod firanek wystaje nowa, gładziutka JA
No widzisz Ty tez nic nie dostalas?Pisalam wczesniej,ze do MIASTA jutro jade i tez popatrze na buciory ecco
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:41   #5539
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No widzisz Ty tez nic nie dostalas?Pisalam wczesniej,ze do MIASTA jutro jade i tez popatrze na buciory ecco
nic nie dostałam, ale wiesz co , no pozwól sobie też coś dac, poprszę ... daj poczuc radochę, że coś Ci się wysyła
Przysięgam, że nie przyjadę za Gadzinami bez ... zapowiedzi
Dziękuje, że rzucisz okiem za butami fąfelka

... ja własnie skręciłam fąfelkowi NOWE , WIĘKSZE ŁOŻECZKO
STARSZY SYN MÓWI O MNIE, BABSKI MC GYVER
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 20:46   #5540
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
nic nie dostałam, ale wiesz co , no pozwól sobie też coś dac, poprszę ... daj poczuc radochę, że coś Ci się wysyła
Przysięgam, że nie przyjadę za Gadzinami bez ... zapowiedzi
Dziękuje, że rzucisz okiem za butami fąfelka
Pecha bedziesz miala jak te botki znajde
Liste Ci taaaka z zyczeniami wysle,ze latac bedziesz od Poncjusza do ....
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:51   #5541
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Pecha bedziesz miala jak te botki znajde
Liste Ci taaaka z zyczeniami wysle,ze latac bedziesz od Poncjusza do ....
Ty To nazywasz PECHEM ???????? ja dla Ciebie w Tatry z Gadzinami pojadę ( sama to pestka, poniewaz kocham gory, ale z Małpiszonami to wyczyn)... po szarotkę pod ochroną pojadę
Nawet nie wiesz ile radochy dałoby mi Twoje zamówienie SPECJALNE...
Widizałaś meg ... no przecierz Ona ślicznota jest cholera ... własnie odkryłam Jej zdjęcie po cosmelanie Nie doś, że ma nogi takie, że paśC można ... to jeszcze TA C E R A !!!!!!!!

Całkiem nieprzyzwoicie mam fazę by się dzisiaj kompletnie narąbac ... nie... nie drewna... gorzałką .. a czy to już dolina społeczna ze mnie wychodzi ????

jestem w trakcie wyrzucania sprzed kompa ...help help help
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-16 o 20:55 Powód: help
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:52   #5542
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cos mi sie wydaje,ze macie glupich listonoszy.No przeciez Masimcia juz dostalaA ja to tez taki pomyslowy dobromir(pamietacie bajke?) Jeny !!! Pamietacie ten program "zrob to sam"????
DOMCIU Ty sie z choinki zerwalas,czy co? To stare fotki tzn.od dawna juz sa
Niezla laske mam,ne
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:53   #5543
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Coś mi przyszło do głowy ...a raczej od jakiegoś czasu miałam to powiedzieć. Wiecie dlaczego tak nam tu fajnie razem ze sobą ???

Bo nie ma tu facetów !!!!!

Nie żebym ich nie lubiła, czy coś do nich miała ....tu jest po prostu nasz świat, do którego oni nie mają wstępu i dobrze nam tu.Radzimy sobie,smiejemy się ,niektóre się kochają ,niektóre docinają .Dla każdego coś miłego .....

Dobrej nocy wszystkim ....posiedzę tu jeszcze chwilę zanim TŻ zabierze mi laptopa
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:58   #5544
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Cos mi sie wydaje,ze macie glupich listonoszy.No przeciez Masimcia juz dostalaA ja to tez taki pomyslowy dobromir(pamietacie bajke?) Jeny !!! Pamietacie ten program "zrob to sam"????
DOMCIU Ty sie z choinki zerwalas,czy co? To stare fotki tzn.od dawna juz sa
Niezla laske mam,ne
bo ja przedwczorajsza jestem blondysia buczka - adaśka słodowego PAMIĘTAM !!!!!!!!! Jak ja mu zazdrościłam, ze taki genialny jest

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Coś mi przyszło do głowy ...a raczej od jakiegoś czasu miałam to powiedzieć. Wiecie dlaczego tak nam tu fajnie razem ze sobą ???

Bo nie ma tu facetów !!!!!

Nie żebym ich nie lubiła, czy coś do nich miała ....tu jest po prostu nasz świat, do którego oni nie mają wstępu i dobrze nam tu.Radzimy sobie,smiejemy się ,niektóre się kochają ,niektóre docinają .Dla każdego coś miłego .....

Dobrej nocy wszystkim ....posiedzę tu jeszcze chwilę zanim TŻ zabierze mi laptopa
a ja nie mam laptopa, gdyz piwskiem polany w serwisie leży biedaczysko ...

BEZ CHŁOPÓW ON-LINE... WYOBRAŹCIE SOBIE CO BY BYŁO GDYBYŚMY SIE IN REAL ... SPOTKAŁY ... MASAKER
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:01   #5545
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
bo ja przedwczorajsza jestem blondysia buczka - adaśka słodowego PAMIĘTAM !!!!!!!!! Jak ja mu zazdrościłam, ze taki genialny jest


a ja nie mam laptopa, gdyz piwskiem polany w serwisie leży biedaczysko ...

BEZ CHŁOPÓW ON-LINE... WYOBRAŹCIE SOBIE CO BY BYŁO GDYBYŚMY SIE IN REAL ... SPOTKAŁY ... MASAKER
jakbysmy sie spotkaly.k atastrofa murowana,jedna przez druga by gadala.Jak kwoki,a na koniec pijanstwo.Na bank
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:06   #5546
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=dome;9371728]Widizałaś meg ... no przecierz Ona ślicznota jest cholera ... własnie odkryłam Jej zdjęcie po cosmelanie Nie doś, że ma nogi takie, że paśC można ... to jeszcze TA C E R A !!!!!!!!

Dome nie przypominaj mi tego zdjęcia To jedyne bez malunku na jakie sobie po cosmelanie pozwoliłam .Aaaaaaaaa i jeszcze to z nogami ,ale tam na gębę nikt nie patrzył .Jak ponaciągam zmarszki to dopiero fotę sobie strzelę
Nie wiem co w tym fajnego chodzić bez malunku Nawet Ivci już odbiło Ja wolę być odpicowana .Znowu kolekcjonuję cienie i poszukuję kosmetyków idealnych Czekam na przesyłkę od Buczki.Może tam będzie coś ciekawego
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:08   #5547
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domcia pokukaj tu
http://www.ecco-schuhe.de/hamburg/in...dex&cPath=3_36
to ten za 74.95 ?

a tu moge kupic
https://www.eccoshop.de/session/5p5e...ainDetail.html
zamawiac?

Moge jeszcze jutro w sklepach poszukac! Tu mozna sie targowac!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:14   #5548
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=dome;9371728]
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jakbysmy sie spotkaly.k atastrofa murowana,jedna przez druga by gadala.Jak kwoki,a na koniec pijanstwo.Na bank
Jaka katastrofa Zajefajną imprezę byśmy urządziły z rozbierającymi się facetami koniecznie Tylko tak mogliby się do lokalu prześlizgnąc
Któraś z nas napisała ,że w naszym wieku to nie czas na zabawę tylko na wychowywanie dzieci .Ja się dopiero rozkręcam ( w jednym i drugim) i wcale nie mam ochoty nieczego odpuszczać
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:19   #5549
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;9372086]
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Jaka katastrofa Zajefajną imprezę byśmy urządziły z rozbierającymi się facetami koniecznie Tylko tak mogliby się do lokalu prześlizgnąc
Któraś z nas napisała ,że w naszym wieku to nie czas na zabawę tylko na wychowywanie dzieci .Ja się dopiero rozkręcam ( w jednym i drugim) i wcale nie mam ochoty nieczego odpuszczać
Rany julek! Ktora tak napisala?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:21   #5550
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ja też chcę na tę imprezę będzie super
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.