Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 19:29   #1
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Unhappy

Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)


witam. tak w skrócie... zabiegi fryzjerów oraz moje samodzielne spowodowały ze straciłam włosy.. pokruszyły sie wyłamały, niektóre miałam długosci 3cm inne długie.. nie moglam juz znieść tego widoku. suche strąki, zadne maseczki nie pomagalo nic. jedynym radykalnym wyjsciem bylo sciecie.. no i zrobilam to. zgolilam głowe na 3mm.. chodze w chustach i czapkach.. czkam az odrosna nowe zdrowe nie farbowane naturalne... czy ktoras z was kiedys zrobila cos takiego? czy mozecie polecic mi jakies ampułki, serum czy tabletki przyspieszajace porost wlosow.. minal dopiero 2 tydzien.. a czeka mnie pare miesiecy walki prosze o odp !!! prawie nie wychodze z domu bo sie wstydze... jedynie do sklepu i z powotem.
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:46   #2
Lizka
Przyczajenie
 
Avatar Lizka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 16
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Masaże, WAX z apteki, duzo witamin - Belissa , sporo usmiechu pomimo osobistej badz co badz tragedii, a moze peruka?
Lizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:52   #3
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Pokrzywa jest dobra na włosy, właśnie sobie piję, polecam
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:12   #4
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Miałam raz 3mm na głowie po nieudanej trwałej wcześniej byłam posiadaczką włosów do pasa
Znajomi nie mogli oderwać rąk od mojej łysej pały tak im się podobały ani się nie obejrzałam a włosy odrosły
Głowa do góry
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:13   #5
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Zakupiłam dzisiaj :

- Joanna "Rzepa" - ampułki wzmacniające włosy
- Wax do włosów wypadających
- Szampon z czarnej rzepy (jakiś ziołowy, nieznanej nigdzie nie reklamowanej firmy)
- skrzyp do łykania (coś na podobiznę skrzypowity)
- pokrzywa do łykania (hmm myslicie ze ma te same właściwości co herbata pokrzywowa?)

co myślicie o takim komplecie?

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-06-05 o 20:18
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:56   #6
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Hmmm ja kiedyś miałam 3mm na głowie, ale z własnego wyboru, więc ciężko mi cokolwiek mówić. Jeśli chodzi o odżywki wzmacniające to obecnie do cienkich i bardzi przyniszczonych włosów stosuję właśnie Wax. Poleciła mi to kobieta w aptece i naprawdę póki co jestem zadowolona. Nie widać tak bardzo zniszczenia, a o włosy wydają się być mocniejsze. Kiedyś też stosowałam Napharm (chyba- badź podobna nazwa) - balsam z nastą kosmetyczną. Nie śmierdzi i bardzo umacnia włosy. Po miesiącu miałam naprawdę grubsze i wzmocnione włosy. Taki balsam kosztował parę miesięcy temu jakieś 15 zł (200ml) (mam obecnie długie włosy i myję codziennie- więc wystarczał mi jedynie na ok 2 tyg). czasem ciężko mi było go znaleźć w aptekach, więc póki co korzystam z Wax. Oba mogę z czystym sumieniem polecić. Z Wax mam teraz maseczki do włosów.
Te kosmetyki z naftą kosmetyczną są również pod postacią szamponu i czegoś jeszcze, nie pamiętam obecnie.

A co do długości....to ani się obejrzysz, a zaraz Ci odrosną włosy Niech tylko ciut podrosną a zobaczysz co moża z krótkimi włosami zdziałać ja odkąd zaczęłam ścinać na krótko, nie mogłam dojśc do długich włosów. Ciagle przycinałam i przycinałam. Jakoś się w końcu udało. Ale plus krótkich włosów jest taki, że zawsze jest ułożysz - moim zdaniem - lepiej niz długie...(przynajmniej jak się ma siano na głowie). Przeczekaj jeszcze 2 tyg -4 tyg i będziesz mieć piękną, króciutką fryzurkę, w sam raz na lato, kiedy upał będzie doskwierał
Życzę wytrwałości

Edytowane przez summershine
Czas edycji: 2009-06-05 o 22:00
summershine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 22:34   #7
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

wiem, że na krótką fryzurkę wystarczy pare miesięcy.. ale w ile czasu urosły ci do takiej dłuższej, bardziej kobiecej? Nie mam pojecia.. czy zapuszczenie takiej fryzury to kwestia pół roku czy roku ??? w ile czasu urosły ci do podobnej długosci? (wstawiam przykłady)

teraz mam takie : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura201126.htm
chcę : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura200545.htm

Czy zauważyłaś ze po scieciu twoje wlosy szybciej rosły? Słyszy się, że :
-krotkie włosy szybciej rosną
-latem wlosy szybciej rosna
- zdrowe włosy szybciej rosną niz te poniszczone przez farbowania itp.
Myslicie ze to prawda, że te czynniki mogą wpłynąć na ich porost?
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 06:26   #8
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
wiem, że na krótką fryzurkę wystarczy pare miesięcy.. ale w ile czasu urosły ci do takiej dłuższej, bardziej kobiecej? Nie mam pojecia.. czy zapuszczenie takiej fryzury to kwestia pół roku czy roku ??? w ile czasu urosły ci do podobnej długosci? (wstawiam przykłady)

teraz mam takie : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura201126.htm
chcę : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura200545.htm

Czy zauważyłaś ze po scieciu twoje wlosy szybciej rosły? Słyszy się, że :
-krotkie włosy szybciej rosną
-latem wlosy szybciej rosna
- zdrowe włosy szybciej rosną niz te poniszczone przez farbowania itp.
Myslicie ze to prawda, że te czynniki mogą wpłynąć na ich porost?
tak na pocieszenie napiszę Ci - popatrz na facetów - oni zwykle mają krótko ostrzyżone włosy i jak szybkooo im rosną...przynajmniej ci których znam muszą latać co 3 -4tyg do fryzjera..i plus jest taki że na tak króciutkich włosach najbardziej widać jak szybko rosnąwięc głowa do góry, trochę cierpliwości i będzie ok!tylko nie wpatruj się w nie codziennie bo to nie pomaga
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 07:01   #9
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

witam cei i zgadzam sie z powyzszym szybciutko ci urosną nie trzeba paru miesiecy abys miała fryzórke włoski rosna minimum 1 cm na miesiac ale w twoim przypadku mogą nawet szybciej i moze nie trza ci supercudów odzywek na zniszczone włosy skoro rosna ci nowe zdrowe......pij pokrzywke jak kolezanka wyzej radzi i zanim sie obejrzysz bedzies zmiała sliczne włoski narazie strzel sobie jakąs fajna modna bandamke teraz tak modnie sie wiąze na głowie ale mysle ze chwilka z 2 tygodnie i nie bedziesz musiała chustek nosic pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

jeszcze ci tak od siebie poradze nie łąduj tak non stop odzywek maseczek bo w nich takze chemia jest pozwol teraz włosom nacieszyc sie słoncem wiatrem powietrzem niech same pooddychaja naturalnoscia skoro tyle czasuu trwały zabiegi fryzjerskie itd itd to nadmiar odzywek tez nie pozwala im cieszyc sie naturalnoscia.....byc moze w twoim przypadku własnie pozostawienie matce naturze i pozwolenie im rosnac bez zbytnich ingerencji odzywek(te jest duzo chemii) da super efekty w postaci pieknych NATURALNYCH I ZDROWYCH WŁOSÓW ewentualnie rób to co nasze babcie płukanki z octu wspaniałe wzmocnienie włosów warkocze miały jak pięść
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:24   #10
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Myślę że dobrze postąpiłas obchnajac je! Musisz kupić taki lotion SEBORADIN Z CZARNĄ RZODKWiA! mi bardzo pomógł, zobatrz tylko na Kwc! I w google wpisz: przyspieszanie porostu włośow, były już trzy części na wizazu a na pierwszej stronie III części jest podsumowanie. Myślę że SEBORADIn na pewno ci pomoże w końcu czarna rzepa przyspiesza porost! Życzę powodzenia i przede wszystkim systematycznosci w uzywaniu tych kosmetyków!
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:58   #11
Lizka
Przyczajenie
 
Avatar Lizka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 16
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Najlepiej stosuj WAX na cala noc, wsmaruj we wlosy, naloz czepek i tak co noc. Moja sasiadka ktora stracila wlosy podczas choroby stosowala taka metode i po 2 miesiacach miala sliczne krecie futerko na glowie
Lizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 09:28   #12
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

uratujesz się swieżo zmielonym siemiem lnianym, koszt w ekologicznych sklepach (400 gramów = 3,60 zł) zaparzaj nasionka wrzątkiem i jak wystygnie wypijaj na czczo! zobaczysz jak siemię się przyjmie w organizmie jak szybko rosną włosy - wiem po sobie : ) będzie dobrze, i nie wstydź się masz szczerze mówiąc bardzo sexi fryzurkę (wychodź z domu bez chust)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:29   #13
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Lizka! jeśli chodzi o henna treatment wax to producent wyraźnie zaleca trzymanie jej do 30 min. Może krótszym włosom nie zaszkodzi ale np. Przy Długości do ramion może przesuszyć!
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:43   #14
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no właśnie sęk w tym ze chciałam je odzwyczaić od różnego typu odżywek.. skoro rosną nowe to nie będą przesuszone.. i nie trzeba im odżywek nawilżających. chciałabym używać jakiegoś szamponu i odżywki ziołowej najlepiej z apteki nie zawierającej żadnych chemikalii. Macie cos na oku? z góry dziekuje
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:48   #15
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
wiem, że na krótką fryzurkę wystarczy pare miesięcy.. ale w ile czasu urosły ci do takiej dłuższej, bardziej kobiecej? Nie mam pojecia.. czy zapuszczenie takiej fryzury to kwestia pół roku czy roku ??? w ile czasu urosły ci do podobnej długosci? (wstawiam przykłady)

teraz mam takie : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura201126.htm
chcę : http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura200545.htm
Myślę że dopiero po roku gdzieś będziesz miała takie włosy.
Mi z fryzury na chłopaka odrosły mniej więcej na taką długość.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:34   #16
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Aj... Świeżo upieczona wizazanka i już ostrzezenie? ojojoj! spróbuj ten seboradin o którym pisałam kilka postów wcześniej kosztuje do 12 zł. I do kupienia jest w aptece ma wygodny atomizer. Mi bardzo pasuje chociaż używam nie cały miesiąc i wlosy tak wizualnie urosly mi 2 cm.(nie mierze) na prawde spróbuj chociaż zapach nie należy do przyjemnych.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:05   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

rady co do ozywiania już są


sądzę, że dobrze zrobiłaś - zresztą czeo się wstydzić ? Popatrz chociaż na to zdjęcie które sama wstawiłaś - dziewczyna z tymi krótkim włosami wygląda przepięknie, naprawdę j\neiktóry to maksymalnie pasuje i sadze, że pewnie nieźle wyglądasz tylko czekać spokojnie aż odrosną do wymarzonej długości a póki co się nie przejmować i traktować to jak efekt zamierzony a nie tragedie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:15   #18
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dziekuje wam strasznie za te słowa no chyba muszę przestać się zamartwiać .. zakupiłam ssuper czapeczke, dresiki i bede smigac jeszcze raz dziekuje

tylko troche mnie denerwuje jak sie ludzie gapią
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:28   #19
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
no właśnie sęk w tym ze chciałam je odzwyczaić od różnego typu odżywek.. skoro rosną nowe to nie będą przesuszone.. i nie trzeba im odżywek nawilżających. chciałabym używać jakiegoś szamponu i odżywki ziołowej najlepiej z apteki nie zawierającej żadnych chemikalii. Macie cos na oku? z góry dziekuje
Polecam delikatne odżywki Ziaji Zerknij na KWC. Mają świetne opinie, są tanie jak barszcz.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 12:34   #20
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Czuje sie mega nieatrakcyjnie.. Czy ktos też to przeżył ? Jakieś rady jak wyjść z tego dołka ?
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:42   #21
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Tak, przeczekać. Za dwa miesiące będzie lepiej, sama przez to przechodziłam.

Jak chcesz możesz wkleić nam Twoje zdjęcie - ocenimy, w jakiej krótkiej - przejściowej fryzurce będzie Ci najlepiej.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:55   #22
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

hmm a znacie jakies stronki z fryzurami ?



wstawie zdjęcie jak już mi troche podrosna i bedzie można cos z nimi zrobic ;P narazie sie jeszcze czaję

Edytowane przez legallybrunette
Czas edycji: 2009-06-06 o 13:02
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:03   #23
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Jeśli czujesz się nie atrakcyjnie i wstydzisz się wyjść z domu, polecam perukę Nosi się jak czapkę, ja też zamieżam obciąć się na zapałkę bo mam straszne włosy, ale to dopiero po wakacjach.
http://allegro.pl/item645002002_dams...613a_nowa.html

http://allegro.pl/item645615834_dams...az_s418_4.html

http://allegro.pl/item650129374_eksk...a_2051_1b.html (ta podoba mi się najbardziej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (31,7 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (34,4 KB, 256 załadowań)

Edytowane przez ewelina2102
Czas edycji: 2009-06-06 o 14:05
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:06   #24
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Albo warkoczyki http://allegro.pl/item651067592_peruka_warkoczyki.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 607f0e586b0a0659.jpg (16,6 KB, 163 załadowań)
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:14   #25
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

legallybrunette mnie włosy dość szybko rosną. Ciężko powiedzieć czy dlatego, że ścinam często, czy z innych względów. Widząc po odrostach to ok 1,5 cm miesięcznie rosną, więc trochę będziesz musiała poczekać, aby Ci urosły do takiej konkretnej fryzurki jaką podałaś w linku. Jednak już za miesiąc, dwa będziesz je mogła spokojnie układać jak Ci się chce. Trochę żelu czy gumy do włosów i kreatywności Nic się nie martw. Ani się nie obejrzysz, a będziesz miała mnóstwo włosów na głowie Tylko cierpliwości życzę
summershine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:19   #26
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Znalazłam jeszcze kilka zdjęć dziewczyn z perukami, i peruk Zaczynają mi się podobać coraz bardziej, może być latem w nich trochę gorąco ale moim zdjaniem lepsze to niż czapka i dres na lato Poszukaj na allegro napewno coś dla siebie znajdziesz

Edytowane przez ewelina2102
Czas edycji: 2009-06-06 o 14:20
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:58   #27
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Czy ja wiem czy peruki? Może zwyczajnie jakaś fajna chusta na głowę? Zakup kilka różnych, kolorowych, aby do różnych ciuchów Ci pasowały
summershine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:21   #28
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ja tam kiedyś przeczytałam, że noszenie peruek powoduje wypadanie włośow i zapalenie mieszkow wlosowych więc nie wiem czy warto ryzykować. Moim zdaniem nie powinnas się wstydzić, masz bardzo sexy fryzurę i nie przejmuj się opinia przechodniów że głupio na ciebie patrzą, pomyśl że robisz to dla swoich włośow
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:21   #29
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

No nie wiem czy ja chciałabym codziennie do pracy w chuście na głowie chodzić, wolalabym wyglądać naturalnie, znam dziewczynę która nosiła perukę dopuki nie powiedziała myślałam że to jej naturalne włosy Wybór należy do Ciebie Życze szybkiego wzrostu włosków, nie martw się, teraz może płaczesz a za pół roku będziesz szczęśliwa że masz zdrowe włosy
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:32   #30
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dokładnie, wszystki zależy od każdej z nas. Ja natomiast nie włożyłabym peruki ) Na pewno już niedługo i będzie dobrze. Włosy szybko rosną, więc nie ma się co martwić. Szczególnie biorąc pod uwagę intencje. Za co podziwiam! Życzę łatwych wyborów i usmiechu pozdrawiam ciepło.
summershine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.