Essence cz. IV - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 08:37   #4921
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Nieeeeee Axy
hehe, to wiadomo co robi jak czeka na nimfy

A tak kusicie tym pasiakiem... mi nie potrzebne takie coś i średnio lubię takie efekty, ale jak zobaczyłam zdjęcie tej mroźnej poświaty na blogu to aż mi się zachciało.
Mam w planach naturę jakoś niedługo, ale na pewno po 21czerwca kolejny raz zawitam.
Ciekawe kiedy eclipse dokładnie przyjdzie, bo coś czuję że będę musiała po Gdańsku błądzić ten miesiąc, żeby w końcu znaleźć.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-06-14 o 08:40
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:39   #4922
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Essence cz. IV

Hahahaha i nie tylko ]:->
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 09:11   #4923
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Na oczach utrzymał sie od godz 10 rano do teraz Na policzkach podobnie.
Nakładam na kości policzkowe pędzlem podobnym do tego
Gdy nakładałam ściętym, albo moonlightem, faktycznie łatwo było przesadzić. Chociaż ten z ross też byłby pewnie dobry, ale mój już się zużył staruszek
miałam nie kupować żadnych cieni a Ty tak okropnie kusisz nie ładnie z Twojej strony
Jakie masz kolory? xD


---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Na Miszewskiego w Gdańsku już jest limitowanka 5 minut temu siostra kupiła mi pasiaczek
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 09:27   #4924
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
a tą kosmetyczkę widziałyście w swoich Naturach?
czy ktoś ją widział w Metrze Centrum?
Widziałam ten portfelik dziś w Naturze przy metrze...malusi to, ale fajny

Kupiłam pasiakowy róż oraz kredkę turkusową. Kusi mnie jeszcze lakier turkusowy


Jestem mile zaskoczona, po raz pierwszy do limitowanki jest tester różu i można sobie po miziać
__________________

Edytowane przez Kaisandra
Czas edycji: 2010-06-14 o 09:46
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:02   #4925
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

mam pytanie, czy wiecie może czy w naturze są już nowe odcienie musu essence? chodzi mi o ten ivory.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:21   #4926
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy wiecie może czy w naturze są już nowe odcienie musu essence? chodzi mi o ten ivory.
A to będą jakieś nowe odcienie? Ja nie w temacie jestem Chodzi o ten "zwykły" podkład w musie czy ten Pure Skin? Będę wdzięczna komukolwiek za oświecenie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:31   #4927
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
A to będą jakieś nowe odcienie? Ja nie w temacie jestem Chodzi o ten "zwykły" podkład w musie czy ten Pure Skin? Będę wdzięczna komukolwiek za oświecenie
chodzi mi o ten mus : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ad-w-musie.htm

a tu jest link do strony essence, gdzie pojawiły się nowe kolory http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html chodzi mi o ten 04 matt ivory
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 10:37   #4928
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
chodzi mi o ten mus : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ad-w-musie.htm

a tu jest link do strony essence, gdzie pojawiły się nowe kolory http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html chodzi mi o ten 04 matt ivory
O matko! Jaki jaśniutki kolorek! W sam raz dla mnie Mam nadzieję, że pojawią się szybko... Sprawdzę dzisiaj w mojej Naturze czy już są. Miałam kiedyś ten podkład, ten pierwszy odcień, ale musiałam oddać go koleżance, bo dla mnie był zbyt ciemny :/ Ale poza tym byłam zadowolona i cieszę się, że nowe kolory dadzą Oby ten mi pasował Dziękuję za info
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:40   #4929
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
O matko! Jaki jaśniutki kolorek! W sam raz dla mnie Mam nadzieję, że pojawią się szybko... Sprawdzę dzisiaj w mojej Naturze czy już są. Miałam kiedyś ten podkład, ten pierwszy odcień, ale musiałam oddać go koleżance, bo dla mnie był zbyt ciemny :/ Ale poza tym byłam zadowolona i cieszę się, że nowe kolory dadzą Oby ten mi pasował Dziękuję za info
ja też dziś mam zamiar wybrać się po ten podkład, ale boję się, że nie będzie odcienia A bardzo bladziutka jesteś? Zastanawiam się czy może nadałby się dla mnie ten, co Ty miałaś, w razie gdyby ivory nie było.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:43   #4930
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
ja też dziś mam zamiar wybrać się po ten podkład, ale boję się, że nie będzie odcienia A bardzo bladziutka jesteś? Zastanawiam się czy może nadałby się dla mnie ten, co Ty miałaś, w razie gdyby ivory nie było.
Oj bardzo bladziutka jestem. Bardzo często te najjaśniejsze odcienie są dla mnie za ciemne. Dlatego może ten nowy będzie dobry, ciekawe tylko czy już jest, a jak nie, to kiedy będzie... Musiałabyś się testerem maznąć i zobaczyć ten pierwszy odcień, może akurat by Ci podpasował Ja na ten Ivory będę polować
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:47   #4931
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

a skąd info o jasnych odcieniach essence? Bo wszystkie bardzo ciemne są jak do tej pory
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 10:50   #4932
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

hm ja np mam podkład clear&matt odcień 01 porcelain i taki barrdzo ciemny to on nie jest. Fakt, mógłby być jaśniejszy, ale bywały gorsze
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:54   #4933
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

windbag- dla mnie wszystkie najjaśniejsze z essence są o co najmniej trzy tony za ciemne i żółte

Ja mam niemal białą skórę, właściwie nie ma dla mnie odcienia w sieciowych podkładach ... pojedyńcze. Używam Deborah colour copy odcień 0
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:56   #4934
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
windbag- dla mnie wszystkie najjaśniejsze z essence są o co najmniej trzy tony za ciemne i żółte

Ja mam niemal białą skórę, właściwie nie ma dla mnie odcienia w sieciowych podkładach ... pojedyńcze. Używam Deborah colour copy odcień 0
dla mnie pewnie o 1 ton za ciemne, ale rozjasniam się pudrem sensique i jest w miarę okay, chociaż szukam czegoś nowego. W ogóle to staram się rozjaśniać buzię ale tak teraz się zastanawiam, czy jest sens, bo pewnie wtedy to już w ogóle nie będę mogła znalezc odpowiedniego odcienia podkładu w rozsądnej cenie

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-06-14 o 10:57
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:04   #4935
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Ja też jestem bardzo blada, a uwielbiam podkłady w musie, także będę "czatować" na ten nowy jaśniutki odcień Może akurat się uda i będzie idealny
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:06   #4936
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

ja nigdy nie używałam podkładu w musie bo zawsze były za ciemne, to nawet nie wiem czy lubię
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:10   #4937
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja nigdy nie używałam podkładu w musie bo zawsze były za ciemne, to nawet nie wiem czy lubię
Ja miałam już kilka, zdarzyły się za ciemne, ale i tak używałam teraz kończę słoiczek podkładu w musie z Avonu, kolor Ivory, ale wycofali mi go :/ Więc szukam zastępstwa Zapytam pań w Drogerii kiedy będą miały dostawę Essence z nowymi odcieniami podkładu :P
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:12   #4938
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja miałam już kilka, zdarzyły się za ciemne, ale i tak używałam teraz kończę słoiczek podkładu w musie z Avonu, kolor Ivory, ale wycofali mi go :/ Więc szukam zastępstwa Zapytam pań w Drogerii kiedy będą miały dostawę Essence z nowymi odcieniami podkładu :P
interesuje mnie, czy te odcienie są w ogóle w Polsce dostepne. Czy ktos je już widział, bo nie wiem czy się w ogóle nastawiać
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:16   #4939
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
interesuje mnie, czy te odcienie są w ogóle w Polsce dostepne. Czy ktos je już widział, bo nie wiem czy się w ogóle nastawiać
No właśnie... W sumie racja... A ja już się napaliłam jak szczerbaty na suchary
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 11:25   #4940
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Widziałam ten portfelik dziś w Naturze przy metrze...malusi to, ale fajny

Kupiłam pasiakowy róż oraz kredkę turkusową. Kusi mnie jeszcze lakier turkusowy


Jestem mile zaskoczona, po raz pierwszy do limitowanki jest tester różu i można sobie po miziać

to prawda, malusi ten portfelik.. oglądałam z każdej strony ale jednak zostawiłam
kupiłam ostatni pasiak i turkusowy lakier
pasiak jest super, zawsze unikałam wszelkich różowości na policzkach, a teraz widzę że niesłusznie całkiem mi pasi


w ogóle, bardzo mi się podoba, że kosmetyki z limitki są zaklejone taśmą. są testery pasiaka i cieni, i moim zdaniem, mimo że jestem z tych testujących przed zakupem, to akurat tyle wystarczy..
nie wiem jak z kredkami, czy były testery jakieś, bo zaklejone były na pewno.
ktoś nabył jakąś kredkę z tej limitki? trwała jest?

kusi mnie jeszcze różowy lakier... wydawało mi się że mam już w kolekcji bardzo podobny, ale jednak.. mam tylko prawie podobny więc zdecydowanie jest wytłumaczenie dla kolejnego zakupu
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:44   #4941
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
to prawda, malusi ten portfelik.. oglądałam z każdej strony ale jednak zostawiłam
kupiłam ostatni pasiak i turkusowy lakier
pasiak jest super, zawsze unikałam wszelkich różowości na policzkach, a teraz widzę że niesłusznie całkiem mi pasi


w ogóle, bardzo mi się podoba, że kosmetyki z limitki są zaklejone taśmą. są testery pasiaka i cieni, i moim zdaniem, mimo że jestem z tych testujących przed zakupem, to akurat tyle wystarczy..
nie wiem jak z kredkami, czy były testery jakieś, bo zaklejone były na pewno.
ktoś nabył jakąś kredkę z tej limitki? trwała jest?

kusi mnie jeszcze różowy lakier... wydawało mi się że mam już w kolekcji bardzo podobny, ale jednak.. mam tylko prawie podobny więc zdecydowanie jest wytłumaczenie dla kolejnego zakupu
ALLELUJA
Doczekałam się dnia, kiedy będę miała pewność, ze nikt nie macał tego co kupuję. Jestem za tym, żeby pozaklejać wszystkie kosmetyki, a szminki, tusze, lakiery itd pakować w folie, tak jak to robi AVON.
Wnerwiają mnie laski, które muszą wszystko pootwierać, łącznie z tuszami do rzęs czy wkładkami higienicznymi, żeby sobie popatrzeć
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:16   #4942
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IV

ja kupilam kredki z limitowanki- idealnie maluje sie nimi kreski, do godizny 7 rano do teraz wygladaja caly czas tak samo. jestem bardzo zadowolona, chetnie nabylabym wiecej kolorow. sa miekie, ale rozporowadzaja sie ladnie i mozna zrobic bardzo cienka lnie, precyzyjna. napigmentowanie tez bardzo dobre. polecam
nie ma testerow


a co do zaklejania- w mojej naturze nie byly pozaklejane tasma kosmetyki..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:19   #4943
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ALLELUJA
Doczekałam się dnia, kiedy będę miała pewność, ze nikt nie macał tego co kupuję. Jestem za tym, żeby pozaklejać wszystkie kosmetyki, a szminki, tusze, lakiery itd pakować w folie, tak jak to robi AVON.
Wnerwiają mnie laski, które muszą wszystko pootwierać, łącznie z tuszami do rzęs czy wkładkami higienicznymi, żeby sobie popatrzeć
to prawda - nie widziałam tego wcześniej w Naturze w Centrum, ale może ktoś podczytał Wizaż bo kiedyś już dziewczyny o tym pisały

ja też jestem tym typem co musi wszystko pomacać i powąchać (no, może nie wszystko... wkładek hig. itp nie oglądam ) ale jak jest tester to po co macać każdy puder czy cienie...?
słusznie że pozalepiały, bo by im się nie sprzedawało i leżało na wyprzedaży, a tak wszystko nietknięte (w sensie nie macane, bo limitka już mocno tknięta nawet przebrana)



Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja kupilam kredki z limitowanki- idealnie maluje sie nimi kreski, do godizny 7 rano do teraz wygladaja caly czas tak samo. jestem bardzo zadowolona, chetnie nabylabym wiecej kolorow. sa miekie, ale rozporowadzaja sie ladnie i mozna zrobic bardzo cienka lnie, precyzyjna. napigmentowanie tez bardzo dobre. polecam
nie ma testerow


a co do zaklejania- w mojej naturze nie byly pozaklejane tasma kosmetyki..
bardzo Ci dziękuję za info

w takim razie wybiorę się jeszcze po jakieś kredeczki, obok różowego lakieru
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-06-14 o 12:22
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:27   #4944
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

co innego otworzyć cień i powąchać (choć wg mnie jest to bezcelowe) a co innego otworzyć tusz. Taki tusz już zaczyna gęstnieć i psuć się, co powoduje, ze czasami kupiona mascara 'żyje' o połowę krócej niż taka która była zafoliowana. W jakim celu niektórzy otwierają tusze? żeby popatrzeć na szczoteczkę? od tego jest internet. Ja potrzebuje max 3 minut, żeby znaleźć odpowiednie zdjęcie i się napatrzeć na nie.
Ale czego oczekiwać, skoro niektóre sprzedawczynie tez tak robią
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:33   #4945
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Essence cz. IV

lele mozesz wkleic nazwe lub zdjecie tej kredki?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:39   #4946
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Essence cz. IV

Dzieńdoberek
Długo podglądam wątek i postanowiłam w końcu się ujawnić jako kolejna maniaczka Essence
Przy okazji informuję, że w Szczecinie w Naturze na Niepodległości jest już limitowanka Zakupiłam róż, lakier Lilac Forever, cienie Colour Affair i kredki Think Pink oraz Lilac Forever. A co tam, jak szaleć to szaleć
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:40   #4947
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
co innego otworzyć cień i powąchać (choć wg mnie jest to bezcelowe) a co innego otworzyć tusz. Taki tusz już zaczyna gęstnieć i psuć się, co powoduje, ze czasami kupiona mascara 'żyje' o połowę krócej niż taka która była zafoliowana. W jakim celu niektórzy otwierają tusze? żeby popatrzeć na szczoteczkę? od tego jest internet. Ja potrzebuje max 3 minut, żeby znaleźć odpowiednie zdjęcie i się napatrzeć na nie.
Ale czego oczekiwać, skoro niektóre sprzedawczynie tez tak robią
hehh, to już mam wytłumaczenie czemu mój tusz tak szybko skończył swój żywot
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:42   #4948
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
to prawda, malusi ten portfelik.. oglądałam z każdej strony ale jednak zostawiłam
kupiłam ostatni pasiak i turkusowy lakier
pasiak jest super, zawsze unikałam wszelkich różowości na policzkach, a teraz widzę że niesłusznie całkiem mi pasi


w ogóle, bardzo mi się podoba, że kosmetyki z limitki są zaklejone taśmą. są testery pasiaka i cieni, i moim zdaniem, mimo że jestem z tych testujących przed zakupem, to akurat tyle wystarczy..
nie wiem jak z kredkami, czy były testery jakieś, bo zaklejone były na pewno.
ktoś nabył jakąś kredkę z tej limitki? trwała jest?

kusi mnie jeszcze różowy lakier... wydawało mi się że mam już w kolekcji bardzo podobny, ale jednak.. mam tylko prawie podobny więc zdecydowanie jest wytłumaczenie dla kolejnego zakupu
Ja się wróciłam po lakier turkusowy i kredkę blue
Rano jak byłam to został 1 pasiak ...a teraz pełna półeczka, tak więc dołożyli!!!.

Kupiłam 2 kredki, test tylko na ręce i nie zmazuje się. Jutro na oku wypróbuję to dam znać...

Kusi mnie teraz różowy lakier
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:54   #4949
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. IV

a jaka teraz limitowanka weszła???

i pokażcie te swoje pasiaki
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 12:55   #4950
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
hehh, to już mam wytłumaczenie czemu mój tusz tak szybko skończył swój żywot
Przykro mi to mówić, ze ktoś najprawdopodobniej macał sobie twój tusz. A biorąc pod uwagę, ze większość kobiet nie przestrzega zasady, żeby nie wtłaczać powietrza do buteleczki, to tek ktoś pewnie sobie jeszcze 'popompował' szczoteczką w butelce
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.