Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 09:43   #2641
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Jowitka061987;21360646 ja tez mam pozostałości po baleyage i potraktowałam już je rozjaśniaczem (bo były ciemniejsze) i zaczęły się trochę kruszyć...
No właśnie mówię, żeby jednak próbowała farbkami tudzież kąpielą rozjaśniającą. Ale w sumie chyba każda z nas która miała wcześniej balejaż ma jeszcze trochę ciemniejszych miejsc. To jest do przeżycia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:43   #2642
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy ten 18 jest bardzo ciemny, bo ja mam obecnie bardzo jasne włosy i nie wiem jakby ta 18 wyszła:/
trzeba zapytac Blond bunny
więc czekamy na naszą znawczynie


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie patrz na zdjęcia pudełek, bo to wiesz jak im się kolor, barwnik i nasycenie tego barwnika chlapnie tak wyjdzie, a w rzeczywistości może mieć zupełnie inny odcień niż na pudełku. Przykład? farba którą robiła adzi. Jeśli masz możliwość poszukaj jakiegoś testera i wtedy zobaczysz na pewno który ciemniejszy
Pochodzę po drogeriach i zobaczę Dzwoniłam do Rossmanna i tam ponoć mają już te farbki - mam nadzieję, że testery też

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-14 o 09:49
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:01   #2643
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie mówię, żeby jednak próbowała farbkami tudzież kąpielą rozjaśniającą. Ale w sumie chyba każda z nas która miała wcześniej balejaż ma jeszcze trochę ciemniejszych miejsc. To jest do przeżycia
ja jak będę robić 00A to albo przeciągnę na parę minut albo zmieszam z wodą i zapienię,ale raczej to drugie bo mam tylko jedna farbę!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:11   #2644
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja jak będę robić 00A to albo przeciągnę na parę minut albo zmieszam z wodą i zapienię,ale raczej to drugie bo mam tylko jedna farbę!
No jedna Ci raczej nie starczy, masz długie włoski ale nic nie stoi na przeszkodzie, że jak zrobisz odrosty i zostanie Ci farby, to możesz na te ostatnie 5 - 10 min nałożyć na te niechciane ciemniejsze pasemka, a po czasie trzymania, zwilżyć głowę pomasować żeby się rozeszło po włoskach i tak jeszcze przez chwilkę trzymać

Ja bym właśnie tak zrobiła, ale decyzja należy do Ciebie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:22   #2645
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jedna Ci raczej nie starczy, masz długie włoski ale nic nie stoi na przeszkodzie, że jak zrobisz odrosty i zostanie Ci farby, to możesz na te ostatnie 5 - 10 min nałożyć na te niechciane ciemniejsze pasemka, a po czasie trzymania, zwilżyć głowę pomasować żeby się rozeszło po włoskach i tak jeszcze przez chwilkę trzymać

Ja bym właśnie tak zrobiła, ale decyzja należy do Ciebie

zawsze mam mniej więcej obmyślony plan działania ale moja fryzjerka zawsze coś w nim zmieni:P hehe wiec jeszcze zobaczymy narazie czekam na nią bo przyjeżdża pod koniec września z Niemiec!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:26   #2646
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zawsze mam mniej więcej obmyślony plan działania ale moja fryzjerka zawsze coś w nim zmieni:P hehe wiec jeszcze zobaczymy narazie czekam na nią bo przyjeżdża pod koniec września z Niemiec!

Ach to fryzjerkować się będziesz myślałam, że sama będziesz robić
Ale to dobrze, ona ma praktykę to może wymyśli coś lepszego na te ciemniejsze pasemka niż ja

Ja też czekam na moją, jest na urlopie jeszcze do wtorku. Straszne jest to oczekiwanie, bo ja taka niecierpliwa
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:35   #2647
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach to fryzjerkować się będziesz myślałam, że sama będziesz robić
Ale to dobrze, ona ma praktykę to może wymyśli coś lepszego na te ciemniejsze pasemka niż ja

Ja też czekam na moją, jest na urlopie jeszcze do wtorku. Straszne jest to oczekiwanie, bo ja taka niecierpliwa
ja zawsze robię u niej już jest zaufana tylko ze zawsze robiła mi pasemka i to w salonie, a odkąd chodzę do niej do domu to testujemy farbki bo zachciało mi się całego blondu ona ogólnie preferuje pasemka i zawsze mnie na to namawia!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 10:40   #2648
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zawsze robię u niej już jest zaufana tylko ze zawsze robiła mi pasemka i to w salonie, a odkąd chodzę do niej do domu to testujemy farbki bo zachciało mi się całego blondu ona ogólnie preferuje pasemka i zawsze mnie na to namawia!
Tak tak, w zupełności rozumiem.. Ja swojej też nie zdradzę już nigdy bo wcześniej jak mi się to zdarzało to był płacz i ona mnie musiała ratować , więc nawet jakbym miała czekać prawie do października jak Ty to bym poczekała

Ach ta perswazja fryzjerki Nie daj się Chociaż delikatne pasemka, w podobnym tonie, nie są takie złe - wyglądają troszkę naturalniej
Ja powolutku też przymierzam się do farbowania bo odrostki już są, ale ostatnio nie mogę trafić na tą 00A - wymietli mi ją ze sklepów Muszę szukać dalej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:02   #2649
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam ide dzis na sklepy w poszukiwaniu farby... ciekawe czy cos wymysle
no i sprawdze reakcje ludzi, jak beda mdlec to moze wplynie to jakos na mnie ha ha ha


a popatrzylam w lustro i taka dziwna rzecz odkrylam ze odrost mam dosc duzy pomaranczowy a od glowy na pol centymetra jasny zloty blond... i skad sie to moglo wziasc, moglo sie wyplukac od szamponu joanny czy tak zlapalo lepiej przy glowie bo wyzsza temperatura?
Moze jeszcze zrobie jedno podejscie do tej farby i potrzymam godzine bo trzymalam jakies 45 minut
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:07   #2650
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak tak, w zupełności rozumiem.. Ja swojej też nie zdradzę już nigdy bo wcześniej jak mi się to zdarzało to był płacz i ona mnie musiała ratować , więc nawet jakbym miała czekać prawie do października jak Ty to bym poczekała

Ach ta perswazja fryzjerki Nie daj się Chociaż delikatne pasemka, w podobnym tonie, nie są takie złe - wyglądają troszkę naturalniej
Ja powolutku też przymierzam się do farbowania bo odrostki już są, ale ostatnio nie mogę trafić na tą 00A - wymietli mi ją ze sklepów Muszę szukać dalej
moja to ciągle mnie namawia a może podetniemy... a może grzyweczka:P hehe a ja znalazłam 00A tylko w jednej drogerii "Schlecker" to jest jakaś nowa niemiecka firma która dopiero wchodzi do polski... a tak to nigdzie nie ma sladu tych farb, drogerie kupuja to co najlepiej sie sprzedaje i nie obchcodzi ich ze jest mały wybór... a jak kupowałam tą farbę to na pulce tylko 3 pudełka były.... wiec to nawet śmieszne jest...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:22   #2651
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
moja to ciągle mnie namawia a może podetniemy... a może grzyweczka:P hehe a ja znalazłam 00A tylko w jednej drogerii "Schlecker" to jest jakaś nowa niemiecka firma która dopiero wchodzi do polski... a tak to nigdzie nie ma sladu tych farb, drogerie kupuja to co najlepiej sie sprzedaje i nie obchcodzi ich ze jest mały wybór... a jak kupowałam tą farbę to na pulce tylko 3 pudełka były.... wiec to nawet śmieszne jest...
A wiem, znam widziałam nawet gdzieś tą drogerię, tylko gdzie to było Poszukam, dzięki za cynk

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
witam ide dzis na sklepy w poszukiwaniu farby... ciekawe czy cos wymysle
no i sprawdze reakcje ludzi, jak beda mdlec to moze wplynie to jakos na mnie ha ha ha


a popatrzylam w lustro i taka dziwna rzecz odkrylam ze odrost mam dosc duzy pomaranczowy a od glowy na pol centymetra jasny zloty blond... i skad sie to moglo wziasc, moglo sie wyplukac od szamponu joanny czy tak zlapalo lepiej przy glowie bo wyzsza temperatura?
Moze jeszcze zrobie jedno podejscie do tej farby i potrzymam godzine bo trzymalam jakies 45 minut
Mdleć na pewno nie będą Ja tam zawsze jak mi coś nie wyjdzie upinam włosy do góry i heja ewentualnie czapka z daszkiem Cię może uratować

A co do włosów to nie mam pojęcia, może to i zasługa, że blisko głowy, ale czy ja wiem czy to powinno w jakikolwiek sposób wpływać ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 11:24   #2652
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
moja to ciągle mnie namawia a może podetniemy... a może grzyweczka:P hehe a ja znalazłam 00A tylko w jednej drogerii "Schlecker" to jest jakaś nowa niemiecka firma która dopiero wchodzi do polski... a tak to nigdzie nie ma sladu tych farb, drogerie kupuja to co najlepiej sie sprzedaje i nie obchcodzi ich ze jest mały wybór... a jak kupowałam tą farbę to na pulce tylko 3 pudełka były.... wiec to nawet śmieszne jest...
Kotka oni juz z dobre 3 lata sa w Polsce. Wydaje mi sie ze w marketach moga miec... bo pamietam ze duzy wybor farb palette w carefur( kurka nie wiem jak sie to pisze)
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:29   #2653
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
witam ide dzis na sklepy w poszukiwaniu farby... ciekawe czy cos wymysle
no i sprawdze reakcje ludzi, jak beda mdlec to moze wplynie to jakos na mnie ha ha ha
tak jak mówi Yattamanka najlepiej w kucyk związać

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Kotka oni juz z dobre 3 lata sa w Polsce. Wydaje mi sie ze w marketach moga miec... bo pamietam ze duzy wybor farb palette w carefur( kurka nie wiem jak sie to pisze)
w bolesławcu tak mniej więcej od roku chyba jest ta drogeria...a w Carrefourze to u mnie w mieścinie to może parę na krzyż farbek... ale w większym mieście to większy wybór wiec na pewno będzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:12   #2654
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Farba ktorej uzywalam (garnier80) to wanilia jasny naturalny blond) przepraszam za wczesniejsza niedokladnosc Podoba mi sie tez kolor 111 garniera ale jest chyba nieco za jasny dla mnie i boje sie efektu moze ktoras z was probowala 111?
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka

Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:21   #2655
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Amazing_Girl Pokaż wiadomość
Farba ktorej uzywalam (garnier80) to wanilia jasny naturalny blond) przepraszam za wczesniejsza niedokladnosc Podoba mi sie tez kolor 111 garniera ale jest chyba nieco za jasny dla mnie i boje sie efektu moze ktoras z was probowala 111?
ja używałam ale wyszło mi żółto rudawe coś... ale dlatego że mam dość ciemne naturalne włoski,i skłonność do niechcianego efektu kurczaka!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:41   #2656
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Amazing_Girl Pokaż wiadomość
Farba ktorej uzywalam (garnier80) to wanilia jasny naturalny blond) przepraszam za wczesniejsza niedokladnosc Podoba mi sie tez kolor 111 garniera ale jest chyba nieco za jasny dla mnie i boje sie efektu moze ktoras z was probowala 111?
mozesz wstawic zdjecie wlosów po tym waniliowym blondzie ???? plissss
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 14:02   #2657
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy ten 18 jest bardzo ciemny, bo ja mam obecnie bardzo jasne włosy i nie wiem jakby ta 18 wyszła:/
trzeba zapytac Blond bunny
sie wypowiem, bo z ta farba (nr 18) mialam do czynienia jakiś czas temu, jak jeszcze miałam na maxa jasne włosy... nie polecam na szczęście zrobiłam na pasmie spod spodu to nie płakałam ;P też myślałam, że przyciemni ale niestety...wyszło takie siwe..z niebieską poświatą, generalnie masakra
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 15:13   #2658
Amazing_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Amazing_Girl
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 473
GG do Amazing_Girl
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
mozesz wstawic zdjecie wlosów po tym waniliowym blondzie ???? plissss

Pierwsze zdjecie to naturalny kolor, drugie to efekt bo super jasnym blondzie palette;/ ostatnie zdjecie to garnier. probowalam znalesc zdjecie po 2 tygodniach po malowaniu palette;/ na poczatku kolor byl ''jajeczny'' potem zblakl i wygladalam jak siwa babcia.... :/
__________________
Matura 2012!
PR: anielski, wos, geografia
PP: polski,matematyka

Amazing_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 15:21   #2659
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Moja droga kiedy zamierzasz położyć 522?Masz już jakieś plany?Nie przeszkadza ci ten żółty odcień po skandynawskim??Podziwiam naprawdę pozdrawiam.
hehe dziś albo jutro chciałam je przetłuścić, ale jest problem, bo mam troszkę suche włosy i o przetłuszczeniu mowy nie ma eh cóż
ale znając mnie to dziś "farbnę" żeby na jutro mieć ładne ten żółty dobija to prawda, ale przeżyłam

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To było apropo pasemek A skoro mówisz, że przestały reagować, to myślę, że nie ma sensu ich męczyć farbą. I tak po ufarbowaniu odrostów pewnie zwilżysz włosy i wmasujesz farbę w całość i pochodzisz tak jeszcze trochę więc może to delikatnie nada im kolor i powolutku sukcesywnie będą równać do reszty włosków?
może masz rację i tak podcinam włoski, w tym tempie za jakiś rok po tych pasemkach śladu nie będzie


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Jowitka061987;21360646 ja tez mam pozostałości po baleyage i potraktowałam już je rozjaśniaczem (bo były ciemniejsze) i zaczęły się trochę kruszyć...
to nie jestem sama tylko, że u Ciebie Kotka pasemka są mniej więcej równomiernie rozłożone, a u mnie zaczynają się od połowy włosów jak mam loki to nie widać, ale jak wyprostuję to kaszana, w sumie to wyglądają jak cienie, i może nie rzucają się tak w oczy, ale ja o nich wiem, a to wystarczy... to tak jakbym miała ubraną białą koszulkę i przez przypadek zrobiłaby mi się plamka, to wbrew temu, że nikomu nie rzucałaby się w oczy to ja ze świadomością jej istnienia czułabym dyskomfort... eh jaki przykład mi się nasunął, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie mówię, żeby jednak próbowała farbkami tudzież kąpielą rozjaśniającą. Ale w sumie chyba każda z nas która miała wcześniej balejaż ma jeszcze trochę ciemniejszych miejsc. To jest do przeżycia
podnosicie mnie na duchu


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jedna Ci raczej nie starczy, masz długie włoski ale nic nie stoi na przeszkodzie, że jak zrobisz odrosty i zostanie Ci farby, to możesz na te ostatnie 5 - 10 min nałożyć na te niechciane ciemniejsze pasemka, a po czasie trzymania, zwilżyć głowę pomasować żeby się rozeszło po włoskach i tak jeszcze przez chwilkę trzymać

Ja bym właśnie tak zrobiła, ale decyzja należy do Ciebie
hm tak zachwalacie tą 00A ona jest też z proszkiem rozjaśniającym tak? może następnym razem to ją wypróbuję na odrosty zamiast skandynawskiego skoro wychodzi od razu bielutko

edit: ta 00A to jest to?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-14 o 15:26
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 16:12   #2660
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Miałam włosy brąz wpadający w rudy. Zafarbowalam sobie przed chwilą rozjaśniaczem Joanna. Do góry miałam odrosty brążowe swoje i wyszedł mi kolor po prostutaki strasznie jasny blond, na koncach wlosow mam taki zloty i jest nawet ładny, ale to do góry., Nierównomiernie to wygląda i w dodatku chyba włosy się podniszczyły Czy mogę zafarbowac sobie farbą brązową jutro?
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 16:12   #2661
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzieki za zdjecia mi jednak zalezy na jasniejszym blondzie i świetlistym.
Mam w planach po balejazu uzyc profesionalnych farb CHI superrozjasniajacych, rozjasniaja nawet ciemnobrazowe i czarne włosy. Tak zapewnia producent.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:55   #2662
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
moja to ciągle mnie namawia a może podetniemy... a może grzyweczka:P hehe a ja znalazłam 00A tylko w jednej drogerii "Schlecker" to jest jakaś nowa niemiecka firma która dopiero wchodzi do polski... a tak to nigdzie nie ma sladu tych farb, drogerie kupuja to co najlepiej sie sprzedaje i nie obchcodzi ich ze jest mały wybór... a jak kupowałam tą farbę to na pulce tylko 3 pudełka były.... wiec to nawet śmieszne jest...
doslownie jakbym slyszala moja fryzjerke

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
hehe dziś albo jutro chciałam je przetłuścić, ale jest problem, bo mam troszkę suche włosy i o przetłuszczeniu mowy nie ma eh cóż
ale znając mnie to dziś "farbnę" żeby na jutro mieć ładne ten żółty dobija to prawda, ale przeżyłam



może masz rację i tak podcinam włoski, w tym tempie za jakiś rok po tych pasemkach śladu nie będzie




to nie jestem sama tylko, że u Ciebie Kotka pasemka są mniej więcej równomiernie rozłożone, a u mnie zaczynają się od połowy włosów jak mam loki to nie widać, ale jak wyprostuję to kaszana, w sumie to wyglądają jak cienie, i może nie rzucają się tak w oczy, ale ja o nich wiem, a to wystarczy... to tak jakbym miała ubraną białą koszulkę i przez przypadek zrobiłaby mi się plamka, to wbrew temu, że nikomu nie rzucałaby się w oczy to ja ze świadomością jej istnienia czułabym dyskomfort... eh jaki przykład mi się nasunął, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi




podnosicie mnie na duchu




hm tak zachwalacie tą 00A ona jest też z proszkiem rozjaśniającym tak? może następnym razem to ją wypróbuję na odrosty zamiast skandynawskiego skoro wychodzi od razu bielutko

edit: ta 00A to jest to?
tak chyba to ta

Cytat:
Napisane przez Rozzz Pokaż wiadomość
Miałam włosy brąz wpadający w rudy. Zafarbowalam sobie przed chwilą rozjaśniaczem Joanna. Do góry miałam odrosty brążowe swoje i wyszedł mi kolor po prostutaki strasznie jasny blond, na koncach wlosow mam taki zloty i jest nawet ładny, ale to do góry., Nierównomiernie to wygląda i w dodatku chyba włosy się podniszczyły Czy mogę zafarbowac sobie farbą brązową jutro?
a moze lepiej jakis blond? najlepiej naturalny czyli np jakis sredni blond lub jasny blond. bez sensu klasc braz jezeli jednak chcesz dazyc do blondu. najlepiej jakbys odczekala kilka dni zeby wlosy chociaz sie przetluscily
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 17:58   #2663
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
edit: ta 00A to jest to?
tak to ta farbka, ja już ją nabyłam kosztowała coś kolo 17zł

wrzucam zdjęcie po miesiącu od farbowania, 1cm odrostu, włoski ogólnie w dosyć dobrym stanie tylko końcówki nie przetrzymały rozjaśniacza i się łamią
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-14 o 18:26 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:13   #2664
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee racja, tylko że do góry wyszedł taki bardzo blond jaśniutki, więc jak coś tu musialabym miec cały taki kolor żeby to wyrównac, a tak nie chcę... dzięki za radę
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 18:40   #2665
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
tak to ta farbka, ja już ją nabyłam kosztowała coś kolo 17zł

wrzucam zdjęcie po miesiącu od farbowania, 1cm odrostu, włoski ogólnie w dosyć dobrym stanie tylko końcówki nie przetrzymały rozjaśniacza i się łamią

dzięki. następnym razem ją kupię

śliczne masz włoski Kotka
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:06   #2666
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no i stało się byłam dziś w sklepie i nigdzie nie było tej 00a więc kupiłam palette deluxe 100 też jest z proszkiem rozjaśniającym i też jest do włosów po średni brąz dziś farbowanie zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
sie wypowiem, bo z ta farba (nr 18) mialam do czynienia jakiś czas temu, jak jeszcze miałam na maxa jasne włosy... nie polecam na szczęście zrobiłam na pasmie spod spodu to nie płakałam ;P też myślałam, że przyciemni ale niestety...wyszło takie siwe..z niebieską poświatą, generalnie masakra
czyli mówisz, że efekt na pasemku nie był ani troszkę podobny do tego na próbniku?? bo na próbniku ten kolor jest zniewalający
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:20   #2667
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no i stało się byłam dziś w sklepie i nigdzie nie było tej 00a więc kupiłam palette deluxe 100 też jest z proszkiem rozjaśniającym i też jest do włosów po średni brąz dziś farbowanie zobaczymy co z tego wyjdzie
to trzymam kciuki i zdaj relację od razu po farbowaniu

Jeśli o mnie chodzi, to właśnie siedzę z N&E 522 na włoskach .
najpierw nałożyłam na odrosty, ale po chwili potraktowałam też te ciemniejsze pasma . Rozczesałam włoski, a że zostało mało farbki to nałożyłam na pozostałe. Ominęłam tylko same końcówki, bo i tak wiele przeżyły. Zobaczymy co wyjdzie trzymajcie kciuki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:45   #2668
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dzięki. następnym razem ją kupię

śliczne masz włoski Kotka
nie dziękuje żeby nie zapeszać
i życzę powodzenia w zapuszczaniu !

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
to trzymam kciuki i zdaj relację od razu po farbowaniu

Jeśli o mnie chodzi, to właśnie siedzę z N&E 522 na włoskach .
najpierw nałożyłam na odrosty, ale po chwili potraktowałam też te ciemniejsze pasma . Rozczesałam włoski, a że zostało mało farbki to nałożyłam na pozostałe. Ominęłam tylko same końcówki, bo i tak wiele przeżyły. Zobaczymy co wyjdzie trzymajcie kciuki
trzymam kciuki!
i czekam na efekty!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 20:06   #2669
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no i siedzę z palette deluxe 100 na włoskach
dziewczyny mam pytanie, będę trzymała farbę do 21.30 i potem jak dac to na całośc?? jeszcze mi trochę zostało w buteleczce, ale dosłownie troszkę, to jak to potem dac na calosc? bo na razie mam tylko odrost;*

szybko proszę o odpowiedź
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 20:07   #2670
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nie dziękuje żeby nie zapeszać
i życzę powodzenia w zapuszczaniu !

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------



trzymam kciuki!
i czekam na efekty!

ja również nie dziękuję, by nie zapeszać. Co do farbowania to już jestem po. właśnie zmyłam farbkę i widzę, że te ciemniejsze pasemka prawie nie ruszyło natomiast odrost jest bieluśki bardzo ładnie pokryło pokład włoski są perłowe, już nie żółte
dzięki Adzi za "przepis" na równy kolorek odnośnie tych pozostałości po balejażu to jednak będę musiała poczekać aż włoski urosną i wtedy je zetnę
Jutro wstawię foty w świetle dziennym, bo dziś już nie będzie efektu


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no i siedzę z palette deluxe 100 na włoskach
dziewczyny mam pytanie, będę trzymała farbę do 21.30 i potem jak dac to na całośc?? jeszcze mi trochę zostało w buteleczce, ale dosłownie troszkę, to jak to potem dac na calosc? bo na razie mam tylko odrost;*

szybko proszę o odpowiedź
może rozcieńcz troszkę wodą i spień na reszcie włosków. potrzymaj kilka minut i spłucz
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-14 o 20:08
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.