Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 12:33   #91
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

ja mialam jeszcze w piatek czarne wlosy z czerwona poswiata, a dzis juz mam bursztynowy brazik
kupilam rozjasniacz joanna, odrosty mialam w kolorze zoltym, reszte wlosow w kolorze pomaranczowym kazdy mnie straszyl, ze po rozjasniaczu bede miala siano na glowie i co? mam wlosy jak przed rozjasnianiem, gladkie, blyszczace i proste [a kiedy prostowalam]
po rozjasnianiu nakladalam farbe londy
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:13   #92
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Witam, mam pytanie. Farbowałam włosy od dłuższego czasu na czarno, aczkolwiek czuję że muszę zmienić coś i chcę powrócić do czekoladowego brązu. Każdy mi mówi że z czarnego już nie zafarbuję się na żaden inny, co wydaje mi się trochę absurdalne : / Ale gdyby to jednak była prawda to szkoda mi pieniędzy na farbę, więc proszę o szybką odpowiedź dziewcząt które już tak robiły (;
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:44   #93
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Położenie brązowej farby na czarne włosy niczego nie da. Nie zrobi Ci się brąz na włosach.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 09:22   #94
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Położenie brązowej farby na czarne włosy niczego nie da. Nie zrobi Ci się brąz na włosach.
dokladnie tak
Ja do niedawna mialam ten sam problem, farbowalam wlosy przez 5 lat na czarno i tak bardzo chce miec swoj naturalny kolor wlosow ze zgolilam sie na 3mm.. kupilam peruke i zaczynam dbac o wlosy. Jedynie moze pomoc Ci dekoloryzacja u fryzjera, ale niestety bardzo niszczy wlosy i jest droga..I musisz byc przygotowana, ze na jednej wizycie u fryzjera sie nie skonczy.
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:16   #95
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

na czarne to chwyci tylko rozjasniacz
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:39   #96
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
dokladnie tak
Ja do niedawna mialam ten sam problem, farbowalam wlosy przez 5 lat na czarno i tak bardzo chce miec swoj naturalny kolor wlosow ze zgolilam sie na 3mm.. kupilam peruke i zaczynam dbac o wlosy. Jedynie moze pomoc Ci dekoloryzacja u fryzjera, ale niestety bardzo niszczy wlosy i jest droga..I musisz byc przygotowana, ze na jednej wizycie u fryzjera sie nie skonczy.
eeee... przecież są normalnie do kupienia w aptece i specjalnych salonach preparaty do samodzielnej dekoloryzacji, po co ciachnęłaś te włosy ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:05   #97
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
dokladnie tak
Ja do niedawna mialam ten sam problem, farbowalam wlosy przez 5 lat na czarno i tak bardzo chce miec swoj naturalny kolor wlosow ze zgolilam sie na 3mm.. kupilam peruke i zaczynam dbac o wlosy. Jedynie moze pomoc Ci dekoloryzacja u fryzjera, ale niestety bardzo niszczy wlosy i jest droga..I musisz byc przygotowana, ze na jednej wizycie u fryzjera sie nie skonczy.
cóż za odwaga!
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 14:20   #98
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez yymarika Pokaż wiadomość
cóż za odwaga!
Dokładnie

Ja na Twoim miejscu kupiłabym rozjaśniacz w Rossmannie(tubka, około 6-7zł), rozjaśniła całe włosy a potem położyła farbę
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:07   #99
1985Anke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 122
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

tak a potem włosy będzie miała zniszczone , może inny sposób ??
1985Anke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:15   #100
Maiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Rozjaśnianie bardzo zniszczy ci włosy. Wydaje mi się, że najlepiej przejść do brązu powoli pasemkami. To mniej ci zniszczy włosy no ale trzeba będzie dłużej czekać na końcowy efekt;/ Albo wybierz jakiś słaby rozjaśniacz o 1 czy 2 tony
Maiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:31   #101
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

e tam pasemka, już lepiej raz je poniszczyć i zacząć regenerację niż co miesiąc dokładać sobie chemii na głowę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 11:38   #102
1985Anke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 122
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

tak a potem będzie dramat tak jak u mnie
1985Anke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:17   #103
sumeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Jeśli użyjesz rozjaśniacza garniera za 13 zł w rossmanie nie będzie żadnego dramatu. Ten rozjaśniacz działa naprawdę delikatnie na włosy i jeśli chcesz przejsć z czerni do brązu to on idealnie się nadaje (rozjaśnia parę tonów a więc do blondu z czerni ci nie rozjaśni).
Ja bym na Twoim miejscu kupiła ten rozjaśniacz i potem nałożyła farbę koloru brązowego. Taki zabieg naprawdę nie zniszczy Ci bardzo włosów.
sumeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:11   #104
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

nie przesadzajcie, ja kładłam na czarne włosy 2 rozjaśniacze 6 tonów rozjaśniajace jeden po drugim i miałam platynke i nie były włosy zniszczone, przeciez rozjaśnić do brązu absolutnie włosom nie zaszkodzi w bardzo widoczny sposób, bo to tak mały stopień różnicy, że nie ma o czym gadać.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 17:12   #105
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nie przesadzajcie, ja kładłam na czarne włosy 2 rozjaśniacze 6 tonów rozjaśniajace jeden po drugim i miałam platynke i nie były włosy zniszczone, przeciez rozjaśnić do brązu absolutnie włosom nie zaszkodzi w bardzo widoczny sposób, bo to tak mały stopień różnicy, że nie ma o czym gadać.
Dokładnie, ja kładłam koleżanka rozjaśniacz ap otem rudą farbę(wychodziła z ciemnego brązu) i wyszedł wspaniale, a włosy nie były wcale tak bardzo zniszczone. Tylko nie kupuj palette, najlepiej Garnier color naturals. Mama ma po niej o wiele mniej zniszczone włosy niż po innych farbach, takie bardziej gładkie
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 17:34   #106
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

polecam stopniowe przejscie pasemkami do brazu mniej niszczy wlosy i nie wszystkie ja tak przeszlam z czarnych farbowanych do blondu zajelo mi to rok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:50   #107
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

mam pytanko.. farbuję wlosy od roku na czarny... teraz chcialabym zrobic sobie ciemny braz, niestety mojego czarnego nic nie rusza... najpierw fryzjerka probowala mi cos z tym zrobic, ale nic z tego nie wyszlo ;/ pozniej ja farbowalam na brazowo (czekolada) ale tez niewiele widac, w niektorych miejscach lekkie przeswity ale ogolnie wlosy czarne jak heban. Czy jest jakis sposob bez rozjasniacza(bo mam wlosy wystarczajaco popalone prostownicą) zeby przejsc z czarnego na ciemny brąz? I bez dekoloryzacji? ostatnio widzialam kolor mrozone espresso byl super chcialabym taki miec, ale nie wiem jak to zrobic... nie chce ani dekoloryzowac ani rozjasniac, czy jesli przez kilka miesiecy bede co miesiac nakladac na wlosy braz to w koncu cos zalapie czy raczej nie?
jeszcze slyszalam o czyms takim jak czekoladowy szampon o wlosow delii... moze on cos daje?
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:21   #108
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
mam pytanko.. farbuję wlosy od roku na czarny... teraz chcialabym zrobic sobie ciemny braz, niestety mojego czarnego nic nie rusza... najpierw fryzjerka probowala mi cos z tym zrobic, ale nic z tego nie wyszlo ;/ pozniej ja farbowalam na brazowo (czekolada) ale tez niewiele widac, w niektorych miejscach lekkie przeswity ale ogolnie wlosy czarne jak heban. Czy jest jakis sposob bez rozjasniacza(bo mam wlosy wystarczajaco popalone prostownicą) zeby przejsc z czarnego na ciemny brąz? I bez dekoloryzacji? ostatnio widzialam kolor mrozone espresso byl super chcialabym taki miec, ale nie wiem jak to zrobic... nie chce ani dekoloryzowac ani rozjasniac, czy jesli przez kilka miesiecy bede co miesiac nakladac na wlosy braz to w koncu cos zalapie czy raczej nie?
jeszcze slyszalam o czyms takim jak czekoladowy szampon o wlosow delii... moze on cos daje?
watpie, mialam ten sam problem.. Bez dekoloryzacji sie nie obejdzie.. Ale ona strasznie niszczy wlosy.. Chyba, ze jestes bardzo cierpliwa to polecam sposob taki.. Nie farbujesz wlosow, a co miesiac przycinasz koncowki o 1cm albo 2 cm , wlosy naturalne beda od gory rosly, a Ty farbowane bedziesz podcinac i tym samym bedziesz miala piekne swoje wlosy, niestety jest to sposob, ktory wymaga cierpliwosci. " 2 opcja, to taka ktorej podjelam sie 2 tyg temu, obcielam wlosy na 3mm i nosze peruke mam swoje wlosy, widac, ze zgestnialy i jestem z nich dumna, chce miec wlosy dlugie wiec czeka mnie wielkie zapuszczanie, ale jak widze, jak moje wlosy rosna zdrowe i "swoje" to az buzia sama mi sie szczerzy
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:00   #109
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Nie chce obcinac wlosow Ale bardzo chcialabym miec taki kolor ciemny braz, kompletnie nie wiem jak sie tego czarnego pozbyc. Boje sie dekoloryzacji bo ona niszczy wlosy a ja i tak mam juz zniszczone. jestescie pewne, ze nawet przez kilka miesiecy farbujac jakas jasniejsza brazowa farba nie da sie zejsc z czarnego?
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 14:27   #110
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Dziewczyny, podepnę się.

Przedwczoraj, z nawet mi nieznanego powodu pofarbowałam mój ciemny brąz (naturalny kolor) na czarno (głupia, głupia, głupia... ) i to niesławnym szamponem palette do 24 myć.
Efekt jest taki jest (fatalny) i jestem zrozpaczona. Teoretycznie jestem zimą, więc powinien mi pasować, ale w praktyce, cóż, unikam luster.

Da radę coś z tym zrobić? Bo jeśli będę musiała czekać, aż włosy odrosną to chyba oszaleję.
Nie boję się zniszczenia, zniszczyłam je tą farbą do tego stopnia, że dalej mogę je już ściąć na krótko/nosić wiecznie związane, ale żeby ten kolor stał się trochę bardziej ludzki... Chociażby owy ciemny brąz, nawet z rudawym poblaskiem.

Co dalej? Rozjaśniacz? Dekoloryzacja? Czekać i zmywać szamponem przeciwłupieżowym (i w międzyczasie nosić czapkę 24/7)? Wyżej wymienionej opcji z peruką wolałabym uniknąć...
__________________

Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 09:36   #111
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

szampon koloryzujacy to jeszcze nie taka tragedia jak farba palette, szampon do 24 myc byc moze zmyje sie po 24 myciach przynajmniej w wiekszej czesci i wrocisz do swojego naturalnego koloru wiec spoko... ja niestety farbowalam caly rok wlosy na czarno tyle ze farba loreal casting ale pomimo wszystko i tak nie da sie teraz niczym tego czranego ruszyc... najpierw bylam u fryzjerki na balejazu nic z tego nie wyszlo, ostatnio farbowalam na brazowo (czekoladka) pianka schwarzkopf tez nic z tego nie wyszlo... (tym musem nowym). No coz, boje sie, ze niczym nie rusze tego czarnego, ale mam nadzieje, ze chociaz troche sie rozjasni. Chcialabym osiagnac taki ciemny braz wiec szkoda mi odbarwiac wlosy... bo i tak chce miec ciemne, ale juz nie czarne. Jesli jednak nic sie nie da zrobic bede musiala isc na odbarwienie ale chyba zeby przejsc z czarego na ciemny braz nie trzeba jakos dlugo odbarwiac? jak myslicie?
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 10:30   #112
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
nie przesadzajcie, ja kładłam na czarne włosy 2 rozjaśniacze 6 tonów rozjaśniajace jeden po drugim i miałam platynke i nie były włosy zniszczone, przeciez rozjaśnić do brązu absolutnie włosom nie zaszkodzi w bardzo widoczny sposób, bo to tak mały stopień różnicy, że nie ma o czym gadać.
Miałam to samo i nic mi sie nie stało z włosami a rozjaśniałam 2 razy w ciągu 1 dnia i potem kładłam farbę. Da rozjaśniacz nałoży farbę i po problemie, potem jakaś nawilżająca odzywka i będzie miała ładne normalne włosy. Poza tym ona nie chce blondu tylko brąz a takie pasemka na czarnych włosach wyglądałby dość dziwnie...

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
szampon koloryzujacy to jeszcze nie taka tragedia jak farba palette, szampon do 24 myc byc moze zmyje sie po 24 myciach przynajmniej w wiekszej czesci i wrocisz do swojego naturalnego koloru wiec spoko... ja niestety farbowalam caly rok wlosy na czarno tyle ze farba loreal casting ale pomimo wszystko i tak nie da sie teraz niczym tego czranego ruszyc... najpierw bylam u fryzjerki na balejazu nic z tego nie wyszlo, ostatnio farbowalam na brazowo (czekoladka) pianka schwarzkopf tez nic z tego nie wyszlo... (tym musem nowym). No coz, boje sie, ze niczym nie rusze tego czarnego, ale mam nadzieje, ze chociaz troche sie rozjasni. Chcialabym osiagnac taki ciemny braz wiec szkoda mi odbarwiac wlosy... bo i tak chce miec ciemne, ale juz nie czarne. Jesli jednak nic sie nie da zrobic bede musiala isc na odbarwienie ale chyba zeby przejsc z czarego na ciemny braz nie trzeba jakos dlugo odbarwiac? jak myslicie?
Jeśli farbowałaś cały czas na czarno całą długość włosa a nie odrost to może być różnie. Włosy czarne farbuje się tylko raz a potem sam odrost. Jeśli farbowałaś całą długość włosa to ten pigment jest już tak głęboko, że na prawdę może być różnie i niekoniecznie musisz mieć po tym piękne i lśniące włosy a jesli na czarny farbujesz brązowa farbą to mijasz się z celem bo brązu nie osiągniesz nigdy w ten sposób a tylko dokładasz im kolejny pigment. Niestety w ten sposób nic się nie rozjaśni.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:18   #113
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

To co mam zrobic, pozostaje mi tylko dekoloryzacja u fryzjera? Czy jesli chcę przejsc z czarnego na ciemny brąz to ta dekoloryzacja musi byc jakas dluga i wyniszczająca? nakładałam co 2-3 msc farbe na cala dlugosc wlosow, co miesiac same odrostty... mam naturalnie dosc jasne wlosy wiec ten czarny po powiedzmy 3msc stawal sie juz troszke wyplowialy i farbowalam cale wlosy.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 21:46   #114
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Czarne włosy, czy wyjdzie mi brąz ?

Hmm no na odległość to nie widzę stanu twoich włosów i ciężko mi powiedzieć co ci zniszczy włosy a co nie. Ja z czarnego schodziłam kilka razy i powiem Ci tak: albo po prostu pójdziesz do fryzjerki z dobrego salonu która nie spieprzy ci włosów bo nie może sobie na to nawet pozwolić i ona ci doradzi i wszystko zrobi albo zrobisz to sama w domu czyli pójdziesz do sklepu i kupisz rozjaśniacz albo 2 zależy jaka długość włosów, nałożysz to sobie równomiernie i w miarę szybko żeby nie trzymać 1 strony dłużej niż drugiej w tym rozjaśniaczu, od razu zaznaczę, ze włosy wyjdą Ci rude, ciemniejsze na końcach a bledsze u nasady i na to nakładasz normalnie farbę w kolorze jakim tam chcesz

Jednak tak jak powiedziałam nie wiem jak bardzo zniszczone włosy juz masz wiec nie wiem czy ci to nie spali włosów.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:40   #115
klaudynkaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 38
GG do klaudynkaa91
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

Moje drogie wizażanki
Dużo piszecie o tym że farbujecie włoski na ciemny brąz i dziwicie się że macie czarne włoski. Otóż moje drogie ciemny brąz to inaczej naturalny czarny
Jeżeli chcecie wyjść z czarnego...
Nie polecam żadnych rozjaśniaczy, przez niego straciłam pół włosów
Polecam stopniowe rozjaśnianie włosów które napewno mniej zaszkodzą waszym włosom
Idźcie do drogerii. Przejrzyjcie wszystkie odcienie farb z kolorem blond. Kupcie taką która jest polecana do czarnych włosów. Stopniowo rozjaśni wam włosy. No może nie tak intensywnie jak rozjaśniacz ale rozjaśni
Nie spodziewajcie się niewiadomo jakich rezultatów, ale napewno jakieś będą
Poza tym jeżeli chcecie żeby czarna farba sie zmyła używajcie szamponu z Joanny do włosów blond (odcień fioletowy).
klaudynkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:43   #116
lola1570
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: zmiana koloru z czarnego na brąz...

witamm mam problem. od 2,5 roku farbuję włosy na czarno różnymi farbami niestety znudził mi się już ten czarny kolor a do tego odrosty wyglądają okropnie!! nie farbowałam włosów już od 4 miesięcy i mam 3 cm odrosty. Naturalnie jestem szatynką i chciałabym zmienić kolor włosów na jasny brąz czy to możliwe z czarnego?? nie chcę żadnej dekoloryzacji bo słyszałam żę to bardzo niszczy włosy a mam w miarę długie i nie chce ich ścinać.. co proponujecie?
help!!!!!
proszę o rady
lola1570 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 14:22   #117
Pe_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Z czrnego na kasztanowy...

Witam!

Drogie dziewczyny, chciałam was prosić o pomoc

Mam:
Włosy farbowane na czarno (niby to jest kolor: ciemny brąz). Muszę często farbować włosy, ponieważ mam siwaki ;(.

Chciałabym:
Marzy mi się teraz kolor kasztanowy bądź brązowy/ pralina, ale bez dekoloryzacji, ponieważ potem podobno kiepsko trzyma się farba na włosach.

Co możecie mi polecić? Jakieś farby, zabiegi u fryzjera?

Będę wdzięczna za posty Pozdrawiam i wstawiam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (25,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (9,1 KB, 32 załadowań)
__________________
Pe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:23   #118
Julita1992
Raczkowanie
 
Avatar Julita1992
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 191
Jaka farba z czarnego koloru do brązowego?

Hej, na początku listopada farbowałam włosy szamponetką na 24 mycia. Miał wyjść ciemny brąz, ale na moich wtedy jeszcze naturalnych brązowych włosach wyszedł czarny :/ Włosy myję teraz codziennie, szamponem przeciwłupieżowym i nie chce mi to badziewie zejść, mam tylko odrosty. Nie wiem czy doczekam się zejścia tego koloru, więc chciałabym zafarbować włosy farbą tak, aby wyszły podobnie jak moje naturalne czyli średnio- ciemno brązowe. Jaką farbę najlepiej wybrać? Nie wiem czy brązowa farba pokryje ten czarny i wyjdzie kolor jak na opakowaniu...

P.S. Dekoloryzacja odpada
__________________
"Czasami w życiu nagle wszystko staje się czarne. Niczym krucha porcelana pęka i rozsypuje się dookoła. Brak sił sprawia, że nie jesteśmy w stanie poukładać go na nowo. Pozbawieni nadziei, pokonani odchodzimy w cień. Czy znajdziemy w sobie siłę, która pomoże nam odnaleźć promyk światła? "
Julita1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:42   #119
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jaka farba z czarnego koloru do brązowego?

spróbuj zafarbować na brąz...po jakimś czasie, po kilkudziesięciu myciach, zaczniesz widzieć brązowe refleksy...tak było w moim przypadku to wymaga cierpliwości bo kolor czarny jest dość trwały
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:34   #120
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jaka farba z czarnego koloru do brązowego?

Cytat:
Napisane przez Julita1992 Pokaż wiadomość
Hej, na początku listopada farbowałam włosy szamponetką na 24 mycia. Miał wyjść ciemny brąz, ale na moich wtedy jeszcze naturalnych brązowych włosach wyszedł czarny :/ Włosy myję teraz codziennie, szamponem przeciwłupieżowym i nie chce mi to badziewie zejść, mam tylko odrosty. Nie wiem czy doczekam się zejścia tego koloru, więc chciałabym zafarbować włosy farbą tak, aby wyszły podobnie jak moje naturalne czyli średnio- ciemno brązowe. Jaką farbę najlepiej wybrać? Nie wiem czy brązowa farba pokryje ten czarny i wyjdzie kolor jak na opakowaniu...

P.S. Dekoloryzacja odpada
farbowanie na brąz jest bez sensu-brązowa farba na czarnych włosach tylko je dodatkowo przyciemni. skoro dekoloryzacja nie wchodzi w grę, to po prostu czekaj- w końcu odrosną i może w lecie trochę wypłowieją.

możesz jeszcze wypróbować dość skuteczny sposób na wywabienie zbyt ciemnego koloru- paczka sody wymieszana z szamponem i nałożyć mieszankę na włosy na 20 min. niestety jest to metoda na świeżo malowane włosy i w twoim przypadku raczej nic nie da, ale nie zaszkodzi spróbować- włosom to nie szkodzi
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.